>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Play-offs 2022/2023 - typy, analizy, dyskusja i komentarze.

Kto wygra mistrzostwo NBA w sezonie 2022/23?


  • Wszyscy głosujący
    67
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Nuggets
2.90
Superbet


1.40 na Lakersów? Dlatego że na trybunach będą Kardashianki? Czy dlatego że Książe Harry przyjdzie z Megan i Adele?
Lebron, nie jesteś tym gościem,uwierz mi, Ad, Ty też nie jesteś tym gościem.
Joker jest nie do zatrzymania, Nuggets to też nie jest drużyna która przyjedzie do LA rozluźniona bo mają 2:0.
Jamal Murray wrócił i również jest wielki, Denver to biorą 4:0, Jokic przed rozpoczęciem play off był na niebotycznym poziomie ale teraz? Nuggets są właścicielami Lakersów w tej serii.
Ręka im nie drży i mają to pod kontrolą, przegrywali w drugim meczu u siebie do połowy i wyszli na drugą jakby wiedzieli że idą po swoje.
Mike Malone,Joker,Porter Jr.Murray,Gordon, mogę wymieniać, cała drużyna ma coś do udowodnienia.
Narodowa narracja [po meczu 1] była taka, że Lakers byli w porządku” – powiedział Malone, według Bena Gollivera z Washington Post . „Nikt nie mówił o historycznym występie Nikoli. Narracja nie dotyczyła Nuggets. Narracja nie dotyczyła Nikoli…

Wkładasz to do fajki i palisz. Prowadzisz 2:0”.

To brzmiało raczej jak
"Zobaczymy sie jak ich skonczymy 4:0"
Nuggets mają jeden cel, mistrzostwo, Lakers to dla nich żaden przeciwnik i dzisiaj w nocy Jokic będzie wychodził z hali jako zwycięzca.
Nie zdziwi mnie easy win LA. Maja najlepszego zawodnika w historii NBA. Legenda mimo że wiekowa, sama może wygrać mecz nawet z nuggets.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Nie zdziwi mnie easy win LA. Maja najlepszego zawodnika w historii NBA. Legenda mimo że wiekowa, sama może wygrać mecz nawet z nuggets.
Co mają? LeBron póki co zawalił im dwa mecze. Jest tragiczny w 4 kwartach i w Game 1i game 2 w ważnych momentach dla Lakers podejmował źle wybory, a potem sam na sam z koszem nie trafił lay up'a. To już jest "dziadek" w z młodym organizmem. Pewnych rzeczy nie da się oszukać. Najlepszego zawodnika jaki biega po parkietach nba mają obecnie Nuggets. Jeśli Lakers dzisiaj łatwo wygrają, to udział w tym mogą mieć sędziowie, ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie. Do tego nie wiadomo co z kostką LeBrona.
Nie twierdzę, że LA na pewno nie wygrają, natomiast taki kurs na nich to śmiech i jak ktoś koniecznie chce grać 1 X 2, to niech idzie w stronę Nuggets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +404
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Co mają? LeBron póki co zawalił im dwa mecze. Jest tragiczny w 4 kwartach i w Game 1i game 2 w ważnych momentach dla Lakers podejmował źle wybory, a potem sam na sam z koszem nie trafił lay up'a. To już jest "dziadek" w z młodym organizmem. Pewnych rzeczy nie da się oszukać. Najlepszego zawodnika jaki biega po parkietach nba mają obecnie Nuggets. Jeśli Lakers dzisiaj łatwo wygrają, to udział w tym mogą mieć sędziowie, ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie. Do tego nie wiadomo co z kostką LeBrona.
Nie twierdzę, że LA na pewno nie wygrają, natomiast taki kurs na nich to śmiech i jak ktoś koniecznie chce grać 1 X 2, to niech idzie w stronę Nuggets.
dokładnie. Nie wiem dlaczego on w game 2 napierdalał te trójki co chwila w czwartej kwarcie, przecież od lat wiadomo, że to nie jest zawodnik który ma dobry rzut z dystansu a kapitalne layapy dzięki swoim gabarytom i dynamice. Więc zamiast wykorzystywać layapy od początku czwartej kwarty zabrał się za rzuty za 3 :LOL: skończyło się jak skończyło chyba 0/4 miał w całej kwarcie a o layapach przypomniało mu się 2 minuty przed końcem meczu i zdobył 4 punkty bodajże z layapów i w zasadzie to tyle, jakby grał tak całą kwarte i wział cięzar gry na siebie mogło by być zupełnie inaczej w tej serii - niestety ale masz racje, król Lebron już pomału się starzeje, pobił rekord Jordana i moim zdaniem nic już więcej w NBA nie osiagnie, nie da się przeskoczyć wieku, nie w koszykówce, nie w NBA - tacy ludzie jak Carmelo, Durant, kiedyś nawet Monta Ellis (wiadomo, nie ten kaliber gracza, ale miał swoje 5 minut przecież kiedyś był stawiany na równi z Currym pamiętam to jak dzis linie na obojga jako, ze grali w tej samej drużynie wyglądały bardzo podobnie) po prostu stoczyli się tracąc swoją dynamike. Lebron dba o siebie jak nikt inny, ale kiedyś musi się to skończyć, widać po prostu że nie chce forsować layapów z jakiegoś powodu a rzuty za 3? błagam to nie jest Durant - kiedys jak była wojna kto lepszy Durant czy Lebron to właśnie osobiste i rzuty za 3 zdecydowanie premiowały lidera Oklahomy i byli wtedy faworytem serii z Miami, niestety ulegli a sam przegrałem wtedy pamiętam siano obstawiając na City Thunder w meczu z Lebronem Wadem i Boshem ;) Niezapomniane chwile, ale gdzie jest Durant teraz? czas nie zatrzyma się w miejscu biegnie szybko, dla jednych to dobrze dla drugich źle, cóż tak to już wyglada mówiąc ogólnikowo.

Lakers przegrali serie i cóż już tego nie wyjmą zapowiada się gładkie 0:4 i kompromitacja bo w każdym z 3 meczów spokojnie Nuggets byli do ugryzienia, jednak niesamowity Murray jak i Jokic nie pozwolili tutaj pokazać pazurów LA. Szkoda bo osobiście jestem ich kibicem od czasów ery Kobego :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +630
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Heat to win 2.30
Max Strus over 11.5 pkt
Boston wyciagnal serie z Philla ale czuje ze tu polegna kto wie moze nawet 4-0.W g2 Heat do HT wygladali slabiutko,Celci mieli przewage by dd i co...i utarli im nosa.Warto zaznaczyc ze zarowno Butler jak i Bam w tamtym meczu do ht mieli fatalne statystyki rzutowe.Wg mnie drugi raz to nie bedzie mialo miejsca.Dla Celtow sam Tatum nie wystarczy a mam wrazenie juz od meczów z Philla Brown nie dokońca dojeżdza na mecze, dziadek Horford przy Adebayo też wyglada poki co tragicznie.Na moje Heat tego meczu dzisiaj nie oddadza.Strusowi braklo punkcika w last game do overka ale jedno ze gral tylko 27 minut,dwa za duzo nie rzucał.Ponowie przy tej lini
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1237
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zacznijmy od tego, że ten wynik jest spora niespodzianka. Boston przecież w tym ECF nie znalazł się przypadkiem.
Heat w tej serii wyglądają świetnie w kluczowych momentach, natomiast Boston po prostu źle.
Ogólnie nie jestem fanem Celtów. Chciałbym Heat w finałach, ale Boston jeszcze tej serii nie przegrał i pomimo 0:2 we własnej hali, to uważam, że obecnie szanse są tutaj na awans do finałów 60/40 dla Heat.
Nie skreślał bym Celtów. Są mocni, drugi rok pod rząd mają szansę zagrać w finałach.
Uważam, że z Udoka by w tej serii ten wynik tak nie wyglądał.
Mazulla z tymi time outami ma strasznie ciężkie do zrozumienia decyzję.
Tak, czy inaczej Boston ma więcej indywidualności i dzisiaj są pod ścianą.
Muszą wygrać i uważam, że to zrobią.
Nawet pójdę krok dalej i uważam, że zrobią to dosyć przekonująco.
Nie wiem, czy wygrają te serie, ale nie wierzę, że będzie 0:3. Jak mają swój dzień to potrafią rozjechać przeciwnika i myślę, że dziś może tak się stać.
Widzieliśmy co zrobili z 76ers w game 7.
Dzisiaj dla nich mecz bardzo zbliżony waga do Game 7, bo są 0:2 i graja dwa mecze na wyjeździe.
W zeszłym sezonie w finałach konferencji potrafili dwuktortnie ograć HEAT +20pkt w tym raz w Miami.
Celtic's - 10,5
3,15 Fortuna
Celtic's - 16,5
5,20 Fortuna
Betbulider
Celtics win
Tatum 30+
Tatum 3+ trafionych "trójek"
R. Williams 2+ bloki
6,25 Fortuna

(co za masakra, co się stało z tym Bostonem. Linie zostały pokryte, ale w drugą stronę i odrzuceni przez draft gracze rzucili Celtom 80 pkt)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +630
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Powiedzmy sobie szczerze,ani Devin Booker ani Jason Tatum to nie są zawodnikami mistrzowskiego formatu.
Musieliby grać z kimś wielkim w jednym zespole żeby wygrać mistrzostwo bo żaden z nich nie ma charakteru i osobowości jak Jokic,Giannis,Doncic,Lebron czy Steph albo Butler.
Nie zbudujesz mistrzowskiej drużyny wokół tych dwóch, osobiście jestem zaskoczony że tylko pięć osób zagłosowało w ankiecie na Denver, ja jestem jedną z nich.
Nie jestem fanem Nuggets ale doceniam to co robią w tych play offach i to co robili przed, stąd mój głos.
Booker nie ma w ogóle charakteru i jedyne co potrafi to grać w kosza, nikt grając u jego boku nie osiągnie nic.
Tatum to samo, gość umie grać w kosza ale nie jest żadnym motywatorem dla nikogo i nikt nie uczy się od niego niczego.
Butler jak widać to klasa wyżej niż Tatum bo gość nie ma składu w Miami ale ciągnie ten wózek a Tatum może sobie rzucać 50+ ile chce jak i tak nikomu to nic nie daje.
Mam nadzieje ze Miami ich rozjedzie 4:0 i zobaczymy epicki finał Jokic vs Butler.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Nikola Jokic over 9.5 asyst @1.75


14, 12 i 8 w 3 meczach z Lakers, średnio 10.1 z playoffów w tym sezonie, jutro pewnie znowu około 40 minut, mecze między Lakers, a Nuggets są dość wyrównane mimo wszystko. Joker ma świetny przegląd pola przy swoim wzroście i znakomicie podaje, mogą spróbować trochę ograniczyć go w ataku, ale nie zabiorą mu tego jakie piłki rozdaje pod kosz i na obwód, świetnie uruchamia cały atak Nuggets i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.
Post automatycznie złączony:

Powiedzmy sobie szczerze,ani Devin Booker ani Jason Tatum to nie są zawodnikami mistrzowskiego formatu.
Musieliby grać z kimś wielkim w jednym zespole żeby wygrać mistrzostwo bo żaden z nich nie ma charakteru i osobowości jak Jokic,Giannis,Doncic,Lebron czy Steph albo Butler.
Nie zbudujesz mistrzowskiej drużyny wokół tych dwóch, osobiście jestem zaskoczony że tylko pięć osób zagłosowało w ankiecie na Denver, ja jestem jedną z nich.
Nie jestem fanem Nuggets ale doceniam to co robią w tych play offach i to co robili przed, stąd mój głos.
Booker nie ma w ogóle charakteru i jedyne co potrafi to grać w kosza, nikt grając u jego boku nie osiągnie nic.
Tatum to samo, gość umie grać w kosza ale nie jest żadnym motywatorem dla nikogo i nikt nie uczy się od niego niczego.
Butler jak widać to klasa wyżej niż Tatum bo gość nie ma składu w Miami ale ciągnie ten wózek a Tatum może sobie rzucać 50+ ile chce jak i tak nikomu to nic nie daje.
Mam nadzieje ze Miami ich rozjedzie 4:0 i zobaczymy epicki finał Jokic vs Butler.
Oczywiście, że Booker jest gościem mistrzowskiego formatu, grał świetnie całe playoffy na kosmicznych skutecznościach, trafiał wszystko, poza tym jest wszechstronny w ataku w porównaniu do Tatuma, rzuci za 3, pojedzie do obręczy, trafia lauypy, robi wszystko co trzeba. Owszem padł w 6 meczu, ale kurde oni grali praktycznie we dwójkę z Durantem, co dwa dni po 42-45 minut, tam nie było żadnego wsparcia, normalne, że w końcu brakło paliwa, nie można rzucać cały czas na 70-80% z gry.
To nie winna Bookera, że odpadli, on był top3 graczem w tych playoffach, a skład był jaki był, jak ławka nie może zrobić 10 punktów w meczu, to się odpada. Nie widzę sensu w jechaniu po Bookerze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1423
A 5K

AaronAnthony

Użytkownik
Ja sie w betowanie bawie bardziej rekreacyjnie, ot lubie rzucic dyszke tu i tam, wiec bedą to raczej luzne spostrzezenia:

Reaves over 17.5 pkt @1.70 - kazdy wie, ze to objawienie sezonu w LAL, fajny zawodnik i oby nagle nie zgasl po tym sezonie. W tej serii zawsze powyzej 20pkt, wiec spory zapas ze statystyk, o ile nie poleci jakis mocny blowout ze strony nuggets (czego sie troche obawiam) to powinien spokojnie pokryc, szczegolnie, że to imo najwazniejszy gracz lakers (AD niestety nie pociagnie) // pół punktu, bylo blisko

Do tego Porter Jr over 6.5 zbiorki - Mocno podciagnal sie w tym aspekcie, tak jak cale Denver na bronionej desce, over pokryty w calej serii, nawet z dosc duza nadwyzka, po dwa razy po dyszce. Moze LA sprobuje wymeczyc Jokica i zmusic go do biegania, wtedy inny musza zastawiac deche. W dublu wychodzi przyjemny kurs 2.95. Mysle, czy by nie pograc punktow Murraya, bo tez forma mutant
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1221
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets -4.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Superbet


Lakers tylko wygrana daję jakiekolwiek nadzieję ale tutaj już jest pozamiatane, Nuggets jeśli to przegrają to tylko im dadzą nadzieję i będą musieli zagrać kolejny mecz.
Mike Malone i jego koszykarze nie chcą grać kolejnego meczu w Denver, mają Lakersów na widelcu i dzisiaj w nocy kończą ten cyrk.
Davis,Bron i cała reszta to nie jest najgorsza ekipa i mają nawet dobrą drużyną ale w porównaniu z Nuggets?
Nie oszukujmy się, Jokic gra jak z nut, Murray gra play offy życia nawet nie próbując, Porter Jr. czy Gordon tylko dorzucają swoją cegiełkę do sukcesu.
Nie widzę żadnego słabego punktu w drużynie gości, grają na 100%, nie grają ponad 100%, nawet raz w tej serii Lakers nie podnieśli im poprzeczki, oni po prostu grają swoje.
Pisałem to już raz przed jednym z meczów, nawet jeśli Lakers zagrają na 110% to wciąż za mało na Nuggets.
Handicap -4.5 po takim kursie, grzech nie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Oczywiście, że Booker jest gościem mistrzowskiego formatu, grał świetnie całe playoffy na kosmicznych skutecznościach, trafiał wszystko, poza tym jest wszechstronny w ataku w porównaniu do Tatuma, rzuci za 3, pojedzie do obręczy, trafia lauypy, robi wszystko co trzeba. Owszem padł w 6 meczu, ale kurde oni grali praktycznie we dwójkę z Durantem, co dwa dni po 42-45 minut, tam nie było żadnego wsparcia, normalne, że w końcu brakło paliwa, nie można rzucać cały czas na 70-80% z gry.
To nie winna Bookera, że odpadli, on był top3 graczem w tych playoffach, a skład był jaki był, jak ławka nie może zrobić 10 punktów w meczu, to się odpada. Nie widzę sensu w jechaniu po Bookerze.
Mi chodzi o to że on nie potrafi wokół siebie stworzyć drużyny jak reszta tych najlepszych graczy, dlatego Booker nie był i nigdy nie będzie brany pod uwagę jako MVP, on nie inspiruje nikogo do niczego, coś jak Westbrook gdy miał sezon z rekordowymi triple-double.
Nikt o tym nie mówi bo te indywidualne osiągnięcia nic nie znaczą bez pierścienia, nawet Westbrook to zrozumiał i w play offach w tym roku biegał za piłką jakby od tego jego życia zależało, poświęcał się dla drużyny.
Booker i Tatum nie tworzą takiego środowiska w swoich drużynach, wypadają świetnie indywidualnie ale żaden z ich kolegów nie wskakuje na wyższy poziom ani drużyna nie notuje żadnego progresu.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Heat-Boston Heat to win 1.82

Jak juz pisalem,nie wierze w Celtow.Miami wyglada na tą chwile bardziej wyrównane.Butler w ostatnim meczu tylko 14 oczek a i tak ich rozjechali.Bostonowi wybitnie nie siedziala trója, a jednak Heat zza łuku swoje robia bdb.Na moje dzisiaj kończymy serię.Spolestra zdaje sie rozpracował juz zagrania taktyczne Mazulli, wiec licze ze ten niczym nowym nie zaskoczy, z reszta wg mnie po 2-0 dla Miami Celtics przegrywaja te mecze juz we wlasnych głowach.Liderzy zawodza wiec i tim spirit siadł
 
Ostatnia edycja:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Celtics ML @2.04
Wreszcie jakiś sensowny kurs na Boston, wcześniejsze były kompletnie nie do gry, szczególnie w dwóch pierwszych meczach, ale po 2+, to można jak najbardziej zagrać. Celtics nie są aż tak słabi, żeby wyłapać tutaj sweepa, póki co kompletnie zawodzi system gry i zawodzili liderzy, rzut nie siedział i dwa razy wyłożyli się w 4 kwartach, zgubiła się gdzieś topowa obrona, którą wypracował Udoka, pod Mazzullą nie wygląda, to tak dobrze ale to wciąż mega duży talent w ekipie i potrafią zagrać fajne drużynowe mecze.
Myślę, że po tych trzech spotkaniach, nawet Mazzulla będzie wstanie coś wymyślić, znajdzie lepszy fit w ataku, poza klepaniem i rzucaniem trójek z głupich pozycji, szczególnie zabrać te minuty Granta Williamsa, który jest fatalny w tym roku od początku playoffów, mają sporo guardów do szybkiej gry na piłce i rozciągania obrony, po blamażu w G3 gorzej już zagrać nie można, teraz powinni iść allin, przy 3:0 trzeba mocno zacząć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +845
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zacznijmy od tego, że ten wynik jest spora niespodzianka. Boston przecież w tym ECF nie znalazł się przypadkiem.
Heat w tej serii wyglądają świetnie w kluczowych momentach, natomiast Boston po prostu źle.
Ogólnie nie jestem fanem Celtów. Chciałbym Heat w finałach, ale Boston jeszcze tej serii nie przegrał i pomimo 0:2 we własnej hali, to uważam, że obecnie szanse są tutaj na awans do finałów 80/20 dla Heat. Raczej boston nie wygea 4:3, ale dzisiaj mogą to zrobić.
Uważam, że z Udoka by w tej serii ten wynik tak nie wyglądał.
Mazulla z tymi time outami ma strasznie ciężkie do zrozumienia decyzję.
Tak, czy inaczej Boston ma więcej indywidualności i dzisiaj są pod ścianą.
Muszą wygrać i uważam, że to zrobią.
Nawet pójdę krok dalej i uważam, że zrobią to dosyć przekonująco.
Nie wiem, czy wygrają te serie, ale nie wierzę, że będzie 0:4. Jak mają swój dzień to potrafią rozjechać przeciwnika i myślę, że dziś może tak się stać.
Widzieliśmy co zrobili z 76ers w game 7.
Dzisiaj dla nich mecz bardzo zbliżony waga do Game 7, bo są 0:3 i dzisiaj może być po serii.
W zeszłym sezonie w finałach konferencji potrafili dwuktortnie ograć HEAT +20pkt w tym raz w Miami.
Podpisuje się pod tym co napisałem ostatnio.
Uważam, że jeśli Boston dzisiaj wygra, to zrobi to przekonująco, bo jeśli mecz będzie na styku, to oni go nie wygrają. Psychicznie nie udźwigną końcówki, więc muszą już pod koniec meczu mieć przewage punktowa.

Celtics - 10,5 @4,60 efortuna
Betbuilder
Tatum 25+pkt
5+ zbiórek
3+ trójek
Boston win
R.Williams 2+bloki
@7,00 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3200
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Boston-Miami awans 1 @3.5

Rozsadniej bylo tak zrobic przed ostatnim wygranym meczem. Moze cos tu sie jeszcze wydarzy, bo jednak Celtics byli duym faworytem w serii. Nie sledze na biezaco, bo te godziny nocne to nie moje klimaty, ale jezlei nastapilby jeszcze zwrot akcji to byloby szkoda nie sprobowac,
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Miami jak nie wezmą tej serii to będą jednymi z największych frajerów w historii NBA
 
Otrzymane punkty reputacji: +270
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Boston - Miami Miami 3.4
Miami wygra 6ma pkt lub wiecej 5.60
Ide zaparcie w swoje.Heat ostatnio w przeciwienstwie do Bostonu w g2 nie siedziala trójka,do tego Bam zagrał bardzo slaby mecz,reszta zespołu tez bez fajerwerków, a Butlera chyba Spoelstra myslal zachowac na koncowke.Zawarzyla 3cia kwarta po ktorej nawet juz grajacy Butler nie byl w stanie pomóc.Zrobili ich 2x w Bostonie wiec nie widze powodow dla ktorych nie mieliby zrobic tego po raz 3ci.Kursy zachecaja wiec powiem sprawdzam..Jakos nie mam zaufania do Bostonu wcale
Zobaczymy co kapitan Jimmy na to
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Miami jak nie wezmą tej serii to będą jednymi z największych frajerów w historii NBA
Nie podchodził bym do tego w ten sposób. Personalnie HEAT nie powinni 1 rundy przejść, a co dopiero zagrać w finałach. Tam jest 3 gości, którzy nawet w drafcie nie zostali wybrani, dziadek Lowry i dziadek Love. To by było na tyle. Tylko Butler i Adebayo to są gwiazdy. Boston ma skład 2 razy mocniejszy. Póki co jest 3:1 i Celtom nie może się już przydarzyć słabszy mecz, a Miami owszem
 
deepred 672,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ja jestem mega ciekawy tego meczu. Boston nie wydaje się ekipą, która po wygraniu G4 miałaby to przegrać w pięciu. Postawiłem symbolicznie stówkę na Miami, żeby w razie czego zarobić na ich frajerstwie. Każdy wynik w tym meczu mi pasuje, albo moja ulubiona drużyna wydłuży serię, albo skapnie do kieszeni. Vincent wypada z gry, bo ma jakiś kłopot z kostką. W ekipie Bostonu Brogdon ma ponadrywane ścięgna w łokciu od G1. To by tłumaczyło słabszą serię 6-th mana. Wg mnie więcej tutaj i tak traci Miami, bo niby mają jakąś rotację, ale nie są one zbyt jakościowe. Jak chcą zajeżdżać Lowry'ego przez 43 minuty, to Bostonowi w to graj. Fajnie, że Mazzulla wyciągnął z szafy Granta Williamsa i dał mu minuty. Zawsze dodatkowy obrońca na minimalizowanie traconych punktów po rzutach Butlera. Dobrze by było, gdyby Pritchard dostał z 10-12 minut, jest trochę nadpobudliwy, ale jak dobrze wejdzie w mecz to jest mega pożyteczny po obydwu stronach parkietu. Rob Williams trochę mnie nie przekonuje, jest zdecydowanie lepszy po stronie atakowanej obręczy, niż defensywnej, a miało być na odwrót, dlatego obrona Bostonu tak cierpi. Jestem ciekawy, jakie usprawnienia wprowadzi Spoelstra i czym zaskoczy Celtów. W game 3 niesamowite akcje z Robinsonem ścinającym pod kosz. Kilkukrotnie zaskoczyli tak Celtics i zdobyli łatwe punkty najwątlejszym zawodnikiem na parkiecie. Jeżeli Boston to udźwignie, to według mnie mają szansę na wygranie serii.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
A ja jako nie znający się na nba śledzący wyniki laik stwierdzam że w nba granie kursów 1.3 to kryminał bo to jest totalna loteria. Jeżeli już miałbym coś grać to tylko Miami dziś w nocy bo kompletnie nie zdziwi mnie ich wygrana a są dużymi dogami

Albo Miami albo pass
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Butler 40+ @ 6,70 efortuna
Butler 35+ @ 3,40 efortuna
Słaby mecz Butlera. Nawet nie specjalnie chciał

Czuje, że dzisiaj boston to weźmie, natomiast kurs kompletnie nieopłacalny. W Heat wypada Vincent, więc kto ma tam Punktować? Butler jeszcze tak mega porządnie nie odpalił w tej serii, więc to odpowiedni moment. Pewnie on będzie dzisiaj trzymał Miami w grze do końca. Play Off mode Jimmy to inny wymiar. Nawet podwajany będzie w stanie tutaj rzucać seriami. Jak dla mnie śmiało można to proboeac, bo kursy świetne, a Butler jest w stanie to zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom