>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Play-offs 2022/2023 - typy, analizy, dyskusja i komentarze.

Kto wygra mistrzostwo NBA w sezonie 2022/23?


  • Wszyscy głosujący
    67
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
D 8,5K

damian365

Użytkownik
W pierwszym meczu Cavs grali we czterech, Mitchell był mega gorący, ale to nie wystarczyło na Knicks. Hart robi 5 zbiórek w ataku na Allenie i Mobleyu. Swoją drogą mega przeciętny mecz tego drugiego. Jeden z moich ulubionych zawodników, oldschoolowy zawodnik trochę przypominający mi swoimi ruchami Duncana (zachowując wszelkie proporcje). Bardzo słaba skuteczność w pierwszym meczu, zaledwie 4/13 z gry. Dzisiaj musi poprawić swoją grę, jeżeli Cavs marzą o awansie do drugiej rundy. Trzeba pokazać jaja panie Mobley.

Evan Mobley double-double @2,25
W superbet kurs wynosi 2.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Draymond Green zawieszony i nie zagra w meczu nr 3 serii Warriors - Kings.

 
Otrzymane punkty reputacji: +885
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Przecież Sabonis sam sprowokował to zagranie łapiąc go za nogę. Nie jestem fanem Greena i w 100% zasłużył sobie na taką opinię jaką ma, ale w tym konkretnym przypadku nie miał innego wyjścia. Został złapany za nogę i próbował się wyrwać. Szczerze mówiąc, to w ogóle mu się nie dziwię. Co miał z tą nogą niby zrobić? Jeżeli się dokładnie przyjrzysz to zobaczysz, że chłop stracił balans próbując przejść nad Domantasem. Zapraszam tutaj:

 
Otrzymane punkty reputacji: +261
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Przecież Sabonis sam sprowokował to zagranie łapiąc go za nogę. Nie jestem fanem Greena i w 100% zasłużył sobie na taką opinię jaką ma, ale w tym konkretnym przypadku nie miał innego wyjścia. Został złapany za nogę i próbował się wyrwać. Szczerze mówiąc, to w ogóle mu się nie dziwię. Co miał z tą nogą niby zrobić? Jeżeli się dokładnie przyjrzysz to zobaczysz, że chłop stracił balans próbując przejść nad Domantasem. Zapraszam tutaj:

Też tak uważam. Skoro zauważać Greena, to Sabonisa tez, zwłaszcza za tą jego wypowiedź po meczu, gdzie mówił, że on nawet nie wiedział, że trzyma nogę Greena 🙃
Myślę, że i tak to zawieszenie wiele nie zmieni. W poprzednim roku Green też został zawieszony na jeden mecz z Memphis w PO i Warriors świetnie sobie bez niego poradzili. Mają nóż na gardle, więc trzeba wygrać oba mecze u siebie, a spokojnie ich na to stać.
 
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Mega istotna gra dla Bucks. Uważam, że nawet, gdyby Giannis miał nie zagrać do końca serii to i tak Bucks poradziliby sobie z Miami, w których z pewnością nie zobaczymy już Herro. Mega strata dla Heat w kontekście tej serii, najlepszy strzelec zza łuku w Miami. Dlaczego tak uważam? Jego rzuty są często contestowane, może i Strus ma lepszy % skuteczności, ale wiele z tych rzutów zostało wypracowane przez akcje Herro, gdzie Max rzucał z czystych pozycji. Według mnie to potężne osłabienie tej ekipy. Heat w pierwszym spotkaniu trafili 60% rzutów za trzy i 59,3% za dwa. Taki mecz się nie powtórzy. Bucks zacieśnią obronę i położą większy nacisk na Vincenta, którym Jrue zapewne będzie musiał się mocniej zaopiekować. Heat mocno weszli w pierwszy mecz niespodziewanie wygrali, natomiast dwa mecze z rzędu na takiej skuteczności nie będą miały miejsce na tak dobrej ofensywie jaką są Bucks.

Heat under 106,5 @1,77 betfan
Heat under 11,5 trójek @2,00 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +885
K 153

knax

Użytkownik
Mega istotna gra dla Bucks. Uważam, że nawet, gdyby Giannis miał nie zagrać do końca serii to i tak Bucks poradziliby sobie z Miami, w których z pewnością nie zobaczymy już Herro. Mega strata dla Heat w kontekście tej serii, najlepszy strzelec zza łuku w Miami. Dlaczego tak uważam? Jego rzuty są często contestowane, może i Strus ma lepszy % skuteczności, ale wiele z tych rzutów zostało wypracowane przez akcje Herro, gdzie Max rzucał z czystych pozycji. Według mnie to potężne osłabienie tej ekipy. Heat w pierwszym spotkaniu trafili 60% rzutów za trzy i 59,3% za dwa. Taki mecz się nie powtórzy. Bucks zacieśnią obronę i położą większy nacisk na Vincenta, którym Jrue zapewne będzie musiał się mocniej zaopiekować. Heat mocno weszli w pierwszy mecz niespodziewanie wygrali, natomiast dwa mecze z rzędu na takiej skuteczności nie będą miały miejsce na tak dobrej ofensywie jaką są Bucks.

Heat under 106,5 @1,77 betfan
Heat under 11,5 trójek @1,72 betfan
Na superbet masz ten zakład na trójki Heat 12,5 linia a kursiwo 1,85, pozdr
 
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Kawhi wypada z tego meczu, według mnie szykują się duże minuty dla Manna, który z trójki Mann-Gordon-Powell jest zdecydowanie najlepszym obrońcą, a ktoś musi męczyć i spowalniać napędzonego Bookera. Fajnie byłoby zobaczyć Terance'a przez ponad 30 minut w tym spotkaniu. Nie jest może wybitnym strzelcem, ale przy absencji Kawhi jest do podniesienia z 25-30 oka. Linia niezbyt wysoka, a fortuna jako jedyna nie zdjęła jeszcze zakładów, więc idę w tym kierunku.

Terance Mann over 8,5 @1,90 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2440
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Boston Celstics win @ 1.49 STS

Jak dla mnie szybka seria dla Bostonu. Atlanta nie ma żadnych argumentów żeby przedstawić się najlepszej obecnie drużynie NBA (moje osobiste zdanie) seria skończy się sweepem, aby nie męczyć kluczowych zawodników przed seriami z poważnymi druzynami do jakich Hawks się nie zaliczają. Kurs może mały, chociaż zależy jak się na to patrzy, lepiej zagrać coś pewnego niż celować w nie wiadomo jak wysokie kursy, które kończą się wtopami. Na własnym parkiecie Celtowie w zasadzie załatwiali wszystko do przerwy a potem szli na kawe, oczywiście tekst z przymrużeniem oka ;) Celtics może nie mają Duranta czy Lebrona, ale mają mega zbilansowany team który nie wierze, że przegra chociaż mecz z takim zespołem jak Atalanta, która i tak cudem znalazła się w tych PO.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Szkoda, że Warriors lub Kings odpadną. Obie drużyny ogląda się fenomenalnie i aż żal, że obie nie mogą przejść dalej. Jak dla mnie najlepsza seria dotychczas i mocno się zdziwię, jeśli tam nie będzie Game 7.
 
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
^up Zgadzam się, zdecydowanie najlepsza seria. Super koszykówka i już mi szkoda, że coraz bliżej końca. Dzisiaj troszkę mniej ciekawe serie, ale to mimo wszystko play-offs.

Giannis wraca do lineupu Bucks, spodziewam się, że Bucks wyjdą mega mocno na to spotkanie, bo ewentualne 1-3 stawia Kozły w mega trudnym położeniu. Greek Freak nie jest do końca zdrowy, ale Milwaukee mają nóż na gardle i muszą tym Giannisem zagrać. Ostatnio bardzo przeciętna skuteczność Bucks, jeżeli Jrue Holiday oddaje najwięcej rzutów w meczu, to coś się dzieje niedobrego. Póki co nie ma odpowiedzi na Butlera. Wiadomo, że playoff Jimmy jest mega trudny do zatrzymania. W 100% nie da się go jednak zatrzymać, ale można go i atakować w obronie. Holiday na piłce musi grać troszkę szybciej i więcej szukać open graczy. Z racji tego, że Giannis wraca, to Holiday będzie miał więcej opcji do gry, będzie można troszkę biegać po zasłonach i dogrywać do Allena/Connaughtona w rogach. Bucks muszą zacząć trafiać trójki, a jest to drużyna, która ma już pierścień, więc nie wierzę w to, że wyjdą na ten mecz z pełnymi majtami. Dużo gry przed Holidayem dzisiaj i zdecydowanie mniej rzutów, mam nadzieję, że Giannis zdominuje ten mecz, a Holiday będzie miał tutaj okazję do rozdania przynajmniej ośmiu asyst, co przy powrocie Greka nie powinno być większym problemem.

Jrue Holiday over 7,5 asysty @1,75 superbet
Jrue Holiday double-double @3,40 superbet
 
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
De'Aaron Fox złamał palec i jego występ w Game 5 jest aktualnie niepewny (bardziej prawdopodobna jest jednak jego absencja). Niesamowicie ważne spotkanie, bez Foxa Kings nie mają czego szukać. Jeżeli nie zagra to mega szkoda, chciałem zobaczyć tę serię do końca w pełnym zdrowiu wszystkich zawodników. Jeżeli jednak do tego nie dojdzie, do Warriors pewnie to wezmą w sześciu.

Warriors @1,67 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Suns -10.5 pkt (1.68) fortuna

Jak dla mnie pójdzie błyskawiczny blowout w tym spotkaniu. Clippers bez wiary, bez najlepszych zawodników, bez niczego - jeśli Durant i spółka nie nabiją ich 20-30 punktami w tym meczu to będę po prostu zdziwiony. Drużyna z LA nie ma czym straszyć ani w ofensywie ani w defensywie i w zasadzie już widze ich przed dzisiejszym meczem w szatni - no nie ma tam kogokolwiek kto zwiększyłby morale zespółu. George wypadł, Leonard jeszcze wypadł na dokładke a tutaj ma na przeciwko drużynę która jest stawiana obok Bostonu jako faworyt NBA i myślę, że błyskawicznie zdmuchną już Clippers które chyba sami na to czekają bo przedłużanie tej serii nie ma większego sensu.
 
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Co za mecz Butlera! WOW! 56 punktów z czego 21 w ostatniej kwarcie, na skuteczności 19/28! Heat wygrali mecz wracając z -14 i prowadzą w serii z Bucks 3-1!

 
Otrzymane punkty reputacji: +50
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Gdyby obydwie ekipy grały w najmocniejszych składach, to pewnie bym ten bet odpuścił. Dejounte Murray jednak wyłapał zawieszenie na ten mecz. Swoją drogą Tatum również odepchnął sędziego i zawieszenia nie otrzymał. Trochę denerwują mnie te podwójne standardy i brak konsekwencji w lidze, mimo tego, że jestem fanem Celtics i to zawieszenie powinno mnie w teorii cieszyć. Wiadomo, że Murray to druga opcja ekipy, a jego brak z pewnością będzie odczuwalny. Wydaje mi się, że Celtics powinni ten mecz wygrać w cuglach i trochę oszczędzać Jaysona i Jaylena, których siłami trzeba rozważnie dysponować. Jeżeli Tatum zrobi tutaj over to będzie to świadczyło tylko i wyłącznie o słabości Celtów w tym spotkaniu.

Jayson Tatum under 30,5 @1,90 Superbet dramatyczna końcówka Bostonu i niepotrzebny G6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Fox ma jutro zagrać. Tak, zagra ze złamanym palcem. Jeśli będą linie na jego punkty to po prostu trzeba grać undery. To palec wskazujący ręki rzucającej, więc na pewno nie będą przez niego grali większość akcji, a dodatkowo Green zrobi wszystko żeby ten palec Foxa bolał jeszcze bardziej.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Giannis over 29.5 (1.75) fortuna

Kto jak nie Antetokounmpo? Bucks za chwile sprawią super sensacje i polecą w pierwszej rundzie jak nie wezmą się w garść, w dzisiejszym meczu wiele będzie leżało na barkach Greka. Musi tutaj udowodnić, że Butler to nie jedyny zawodnik który potrafi wygrywać mecze w pojedynkę. 29.5 to nie jakaś wybitnie wysoka linia, teoretycznie Heat nie mają za bardzo obrony na Giannisa, oraz są drużyną która na fali powinna dziś grać całym sercem i doprowadzić do jakiegoś wyrównanego starcia a to promuje typ na Giannisa, a nawet jak zaliczą jakis blowout to Grek spokojnie jest wstanie to pokryć bo nie wierze, że będzie ściągany w tym spotkaniu nawet przy bardzo dużych przewagach, co pokazało już kilka zespołów w tych PO nie ma wyniku którego nie dałoby się odrobić, także nie wierze w szybkie baty i czwarta kwarta bez Giannisa. Raczej wiele piłek do lidera Bucks który musi wziąć ciężar gry na swoje barki w meczu który może zaprzepaścić cały sezon. Wydaje mi się, że jest value w tej linii
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +831
deepred 690,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby ta seria się dziś skończyła. Obydwie ekipy nie są zdrowe. Prawdę mówiąc jestem lekko rozczarowany postawą zarówno Grizzlies jak i Lakers. Obojętnie, która ekipa przejdzie dalej to w moim mniemaniu ma marne szanse na przejście Kings/Warriors w kolejnej rundzie. Grizzlies dali maxa w ostatnim meczu. Katowali Bane'a przez ponad 40 minut, chłop nie jest zdrowy, w dalszym ciagu doswiera mu kontuzja palca u stopy, przez którą pauzował kilkanaście spotkań w sezonie regularnym. Widać, że nie jest tak szybki jak był przed urazem. Ostatnio się totalnie odpalił na 36 punktów, ale nie wydaje mi się, żeby z takim urazem był w stanie grać po 40 minut w każdym meczu serii jak to miało miejsce kilka nocy temu w L.A. Zapewne dostanie znowu jakieś 32-33 minuty i to by było na tyle. Uwielbiam tego zawodnika, ale po prostu nie widze go dzisiaj przekraczającego tę linię.

Desmond Bane under 24,5 @1,85 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom