>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Play-Offs 2007

Status
Zamknięty.
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
kontuzje w drużynie Nets: Eddie House i Nenad Krstic. Brak tego drugiego to spora strata w meczu notuje on 16.4 punkta
ku woli wyjasnienia, Krstic ma kontuzje juz od grudnia ubieglego roku. Takze nie jest to w chwili obecnej powazne oslabienie :p
No to powiem inaczej, choć uwaga słuszna, od grudnia grają w osłabieniu, bo ich inni centrzy jakoś mnie nie przekonują ( a na pewno tyle nie rzucają ;-) ).
Pozdrawiam
Miki Moore wcale nie jest taki słaby, i dobrze zastępuje Kristic&#39;a to widać bo bez przynajmniej średniego podkoszowego do półfinału konferencji sie nie wchodzi :], z Kristiciem mogli by myśleć o czymś więcej oczywiście, ale ja jednak stawiam na Nets w tej rywalizacji. W końcu muszą coś lepszego osiągnąć Kidd sie starzeje, Carter też ( no może nie aż tak ;)) i pewnie marzą o pierścieniu, byś może ten sezon to ostatnia szansa :]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki meczów z 6 maja

Konferencja Wschodnia:

2. Cleveland Cavaliers - 6. New Jersey Nets 81:77 (23:20, 20:21, 16:18, 22:18)


Cavs: LeBron James 21 (11 zb., 7 as.), Larry Hughes 17 (4 prz.), Sasza Pavlović 15, Drew Gooden 14 (14 zb.), Zydrunas Ilgauskas 8 (14 zb.), Daniel Gibson 2, Donyell Marshall 2, Anderson Varejao 2.

Nets: Vince Carter 21 (13 zb.), Richard Jefferson 16, Bostjan Nachbar 12, Mikki Moore 10, Jason Kidd 7 (10 zb., 9 as.), Josh Boone 5, Jason Collins 4, Marcus Williams 2.

Konferencja Zachodnia:

2. Phoenix Suns - 3. San Antonio Spurs 106:111 (26:27, 27:24, 22:26, 31:34)

Suns: Steve Nash 31 (8 as.), Amare Stoudemire 20 (18 zb., 5 bl.), Leandro Barbosa 18, Shawn Marion 16, Raja Bell 10, Boris Diaw 7, Kurt Thomas 4.

Spurs: Tim Duncan 33 (16 zb.), Tony Parker 32 (8 as.), Michael Finley 19, Robert Horry 10, Manu Ginobili 8, Bruce Bowen 3, Francisco Elson 2, Fabricio Oberto 2, Jacque Vaughn 2.
 
T 52

thedon

Użytkownik
New Jersey - Chicago
Detroit Pistons - Chicago Bulls
Typ : 1 ( 1,45 )


vs


Dzisiaj drugi mecz w tej fazie Playoff pomiedzy tymi druzynami.
Moim zdaniem w lepsza druzyna i grajaca lepsza koszykowke jest druzyna Pistons
W ostatnim meczu w pierwszej 5 Detroit grali :

G - Billups, Chauncey --- 20p.
G - Hamilton, Richard --- 20p.
F - Wallace, Rasheed --- 13p.
F - Prince, Tayshaun --- 13p.
C - Webber, Chris ------ 5p.

Pierwszy mecz zakonczyl sie pogromem Bykow i sadze ze dzisiaj bedzie powtorka choc nie tak duza liczba punktow ( ostatnio 26 punktow roznicy ).
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Raczej Detroit Pistons, a nie New Jersey Pisoton.

Hmm... Rzeczywiście gracze Utah Jazz po słabym końcu sezonu zasdniczego w serii z Rockets grali tak dobrze, ze aż sam się dziwiłem. Ale co do graczy GSW, piszesz że dużo graczy zdobywa pow. 10pkt. Ale zwróc uwagę, że to jest zespół overowy, podobny do Phoenix. GSW mają najwiecej pkt na mecz zaraz po PHX. Z kolei Jazz grają underowo, obrona tam dobrze działa. Można sie zachwycać tym, ze GSW wygrało z Dallas ale chyba sie cieszyli ,ze na nich trafią bo w ciągu sezonu z Dallas grało im się łątwo i wygrywali wszytko. Jestem pewien, ze gdyby grali np. z Spurs to by przegrali 4:0, bo to inna koszykówka. Ja stawiam w tej serii zdecydowanie na Utah, choć chciałbym aby to Warriors wygrali.

W drugim meczu, w Detroit zapowiada sie ciekwie, Bulls po batach w sobotę muszą sie odbić i powinno im się to udac. Muszą sobie przypomnieć, jak w sezonie ogrywali Pistonsi tak zagrać, i udowodnić im że mają najlepszą obronę w lidze. GO BULLS!!!
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Ja uważam, że dziś w meczu pomiędzy Detroit-Chicago nie będzie niespodzianki i drużyna Detroit spokojnie wygra ten mecz. Chicago dopiero w 3 meczu będzie mogła zagrozić, kiedy będą grali na własnej hali. Ale dziś to jest pewny typ na Detroit.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
UTAH - GOLDEN ST/+6 2 1.80
Betako

Jestem przekonany że w dzisiejszym meczu Golden nie odda łatwo &quot;skóry&quot;. Po wygranej w pierwszej rundzie z Dallas morale tej drużyny na pewno sie podniosły. Byli skazowani na porażke a wygrali to dość gładko 4-2. Za Utah przemawia własna hala, za Golden to że rozegrali tylko 6 spotkań a nie 7 oraz myślę że zagrają na luzie bo po wygranej z Dallas, już żadna lepiej grająca drużyna w sezonie regularnym, im sie nie trafi :mrgreen:


✅ ✅ ✅
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki NBA - 08.05
Detroit Pistons - Chicago Bulls 108 - 87

1Q : 34 - 18
2Q : 24 - 25
3Q : 25 - 19
4Q : 25 - 25

Detroit : T. Prince 25p, R. Hamilton 24p, C. Webber 22p.
Chicago: T. Thomas 18p, L. Deng 16p.

Utah Jazz - Golden State Warriors 116 - 112

1Q : 37 - 35
2Q : 26 - 31
3Q : 21 - 23
4Q : 32 - 23

Utah : D. Williams 31p, M.Okur 21p, M. Harpring 21p.
GSW : B. Davis 24p, J.Richardson 21p, A. Harrington 21p.

Dzisiajsze mecze 08.05 - wtorek

Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets --- 1,50
Phoenix Suns - San Antonio Spurs -------- 1,45


Wyniki meczów z 7 maja:

Konferencja Wschodnia

Półfinał konferencji - mecz nr 2

Detroit Pistons - Chicago Bulls 108:87

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 2-0 dla Pistons.

Pistons: Tayshaun Prince 25, Richard Hamilton 24, Chris Webber 22, Chauncey Billups 14, Rasheed Wallace 10, Antonio McDyess 5, Jason Maxiell 4, Lindsey Hunter 3, Carlos Delfino 1

Bulls: Tyrus Thomas 18, Luol Deng 16, Ben Gordon 13, Ben Wallace 13, Andres Nocioni 12, P.J. Brown 3, Chris Duhon 3, Thabo Sefolosha 3, Malik Allen 2, Kirk Hinrich 2, Michael Sweetney 2

Konferencja Zachodnia

Półfinał konferencji - mecz nr 1

Utah Jazz - Golden State Warriors 116:112


W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-0 dla Jazz.

Jazz: Deron Williams 31, Matt Harpring 21, Mehmet Okur 21, Carlos Boozer 17, Andrei Kirilenko 13, Dee Brown 6, Gordan Giricek 5, Paul Millsap 2

Warriors: Baron Davis 24, Al Harrington 21, Jason Richardson 21, Matt Barnes 20, Stephen Jackson 16, Mickael Pietrus 5, Andris Biedrins 4, Monta Ellis 1
 
T 52

thedon

Użytkownik
PHO - SAS
Phoenix Suns - San Antonio Spurs
Typ : 1 ( 1,45)



Pierwszy mecz pomiedzy tymi druzynami zakonczyl sie wygrana druzyny z San Antonio .
Dzisiaj wydaje mi sie ze druzyna z Phoenix bedzie chciala sie odegrac
za pierwsza porazke ( 106-111) w tej fazie playoff.
Dzisiaj do druzyny najprawdopodobniej dolaczy po kontuzji
S. Nash ktory jest jednym z najlepiej punktujacym zawodnikow w zespole Suns .

Dzisiaj pierwsza piatka druzyny Phoenix moze wygladac nastepujaco :

[C] Stoudemire, Amare --- PPG : 20,4
[G] Nash, Steve ----------- PPG : 18,6
[F] Marion, Shawn -------- PPG : 17,5
[G] Bell, Raja ------------- PPG : 14,7
[F] Jones, James --------- PPG : 6,4

Ten mecz zapoawida sie naprawde bardzo ciekawie.
Phoenix musi pokonac dzisiaj Spurs jezeli mysla o awnasie do nastepnej rundy.

Pozdrawiam ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Spotkanie : Cleveland Cavaliers - New Jersey Net
Nie będę ukrywał , że typ bardzo ryzkowny i raczej na przeczucie . 1 mecz Cavs wygrali bardzo szczęśliwie . Widać , było jednak że Nets są w formie . Gram na nich z 3 powodów . Po 1 jak nie teraz to kiedy powalczyć o majstra kiedy Kidd i Carter coraz starszy a nie ma teraz żadnej wielkiej ekipy na Wschodzie ? Po drugie fantastyczna forma Nets w ostatnich meczach , a właściwie trójki : Kidd , Collins , Moore . Wszyscy trzech , odgrywają bardzo ważną rolę eliminując poszczególnych rywali na swoich pozycjach . Robią bardzo dobrą czarną robotę . Po trzecie Nets jeśli chcą awansować to muszą zrobić to w 5-6 meczach max. , bo potem ten dość &quot;stary&quot; skład będzie miał mniejsze możliwości . Także , Jason poprowadź Nets do zwycięstwa , bo jesteś największy !
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki - 09 maj
Czwartek 08.05.2007

Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets 102 - 92


Link do spotkania CLE - NJN


Phoenix Suns - San Antonio Spurs 101 - 81


Link do spotkania PHX - SAS


Wyniki meczów z 8 maja

Konferencja Wschodnia

Półfinał - mecz nr 2

Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets 102:92

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 2-0 dla Cavs.

Cleveland: LeBron James 36, Sasha Pavlovic 17, Zydrunas Ilgauskas 13, Larry Hughes 12, Drew Gooden 10, Anderson Varejao 6, Daniel Gibson 3, Donyell Marshall 3, Eric Snow 2.

New Jersey: Vince Carter 26, Richard Jefferson 22, Jason Kidd 17, Mikki Moore 15, Bostjan Nachbar 5, Josh Boone 3, Jason Collins 2, Antoine Wright 2.

Konferencja Zachodnia

Półfinał - mecz nr 2

Phoenix Suns - San Antonio Spurs 101:81

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-1.

Phoenix: Amare Stoudemire 27, Steve Nash 20, Raja Bell 18, Leandro Barbosa 13, Kurt Thomas 12, Boris Diaw 6, Shawn Marion 5.

San Antonio: Tim Duncan 29, Bruce Bowen 13, Tony Parker 13, Michael Finley 11, Manu Ginobili 6, Francisco Elson 5, Matt Bonner 2, Robert Horry 2.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dawno w NBA nic nie pisalem to sie dzis zmobilizuje ;)
Jeden mecz, postaram sie go opisac z leksza.

???? Chicago Bulls - Detroit Pistons

Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 2.28
Expekt


To co wyprawia Detroit przeszło moje najsmielsze oczekiwania! Wiedzialem ze są lepszym teamem niż Byki i że raczej serie wygrają, ale że w takim stylu? Wszystko dopiero przed nami, jutro pierwszy poważny sprawdzian. 2 spotkania u siebie wygrać to nie sztuka. W Chicago wszystkim teamom grało sie w tym sezonie ciężko. Ale jedno jest pewne: aktualna forma Tłoków chyba daje im mistrza... Nie widze w tej chwili innego kandydata do mistrzostwa, oczywiscie jeśli gracze z Detroit utrzymają tak wysoki poziom. To co pokazal cały zespol gospodarzy przed kilkoma dniami to naprawde mistrzostwo. Robili sobie co chcieli pod koszem rywali, uznawanych za najlepszy defensywny team w lidze! Poza tym potrafili kompletnie wykluczyc z gry najwieksze gwiazdy Byków, bez ktorych ten zespol nie istnieje (Gordona przykrył Billups, a Hinricha Hamillton). Do tego Chauncey zdobyl jeszcze wiecej pktow niz Ben, a 24 oczka Hamiltona to w porownaniu do 2 pktow Kirka to żenada ;) Taktyka trenera dzisiejszych gosci idealnie powstrzymuje rozpędzonych Bulls i są oni bezradni. Deng i Thomas cos ostatnio probowali robić, ale bez Gordona i Hinricha oni nic nie zdziałają, nie pomoze tez Wallace i Nocioni. W Pistons swietną partie ostatni zagral C-Webb, poza tym niezle idzie gra Prince&#39;owi, regularnie na wysokim poziomie grają Wallace i McDyess. Wszyscy na najwyzszych obrotach. Mysle ze u siebie Byki stawią opor wiekszy niz w miescie Forda, ale nie podołają i spokojnie na granicy ≈6-10 pktow roznicy wygrają goście.

PZDR!

Udany powrót ???? Na koncu w analizie zmienilem &quot;6-10 pktow&quot; a z początku miałem 7-8, ale mowie: nie bede dokladnego wyniku celowal, a jednak ????
 
T 52

thedon

Użytkownik
Golden State - Utah
Golden State Warriors - Utah Jazz
Typ : 217 OVER

Dzisiaj zapowiada sie bardzo ciekawy mecz. W tym spotkaniu moim zdaniem trudno bedzie wytypowac zwyciezce, dlatego tez zdecydowalem sie na granie ilosci punkotw.


Tegoroczne spotkaniu obydwu teamow.

5/9/07 --- UTA 127 - GS 117 (OT)
5/7/07 --- UTA 116 - GS 112
4/9/07 --- GS 126 - UTA 102 GS
3/20/07 --- UTA 104 - GS 100

Jak widac druzyny graja bardzo ofensywnie i troche mniej dbaja o defensywe. Golden State to druzyna, ktora preferuje taktyke RUN and GUN. Pierwsza piatka moze wygladac nastepujaco :

[G] Davis, Baron
[G] Jackson, Stephen
[F] Barnes, Matt
[F] Richardson, Jason
[C] Biedrins, Andris

Ta druzyna w kazdym meczu stac na zdobycie nawet 120 p.
Musze tez dodac ze GS jest druzyna wlasnej hali.

Utah Jazz to druzyna grajaca rowniez bardzo offensywnie.

[G] Williams, Deron
[G] Giricek, Gordan
[F] Boozer, Carlos
[F] Kirilenko, Andrei
[C] Okur, Mehmet

Ta piatke rowniez stac na przekroczenie 100 p, dodajac jeszcze lawke rezerwowych. moga rzucic spokojnie razem 120 p.

Mecz na pewno bardzo wyrownany i mysle ze mecz zakonczy sie wynikiem powyzej 110 - 110 , wiec powinna zostac przekroczona liczba punktow 217 .

Polecam to spotkanie zagrac wlasnie na liczbe punkrow.
Pozdrawiam i zachecam do komentowania . ????
 
wesyasz 0

wesyasz

Użytkownik
???? Chicago Bulls - Detroit Pistons

Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 2.28
Expekt


Udany powrót ???? Na koncu w analizie zmienilem &quot;6-10 pktow&quot; a z początku miałem 7-8, ale mowie: nie bede dokladnego wyniku celowal, a jednak ????
Ja rowniez stawialem Detroit. I to co zrobilo Detoit w tym meczu zaskoczylo mnie jeszcze bardziej niz to, ze wygrali u siebie dwukrotnie roznica ponad 20 punktow. Ogladam sobie na Sopcast meczyk... i do przerwy 26:42, a wiec az 16 punktow straty. Mysle sobie.. ech szkoda mojego czasu i poszedlem spac, a odziwo w drugiej polowie Detroit zdolalo sie pozbierac i wygrac mecz kilkoma punktami.. ???? Chyba faktycznie sa jednym z glownych kandydatow do mistrzostwa.

Co do dzisiejszego meczu Golden State to mysle, ze zwyciezca moze byc tylko jeden. Ja proponuje zagrac Golden State z handi -6.5, po calkiem ladnym kursie 1.91 (bwin). Jesli nie bedzie niespodzianek i zagraja na swoim poziomie to w swojej hali sa poza zasiegiem Utah... z reszta dwukrotnie niewiele brakowalo aby i w Utah wygrali mecz..
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wynik GSW - UTA
Golden State Warriors - Utah Jazz
Typ : 217 OVER
UTA 27 - 22 - 36 - 20 -- 105
GSW 30 - 40 - 34 - 21 - 125

Łaczna suma punktów : 230 ✅

GSW : Baron Davis 35p. , Jason Richardson 25p.
UTA : Carlos Bozer 19 p. ,
 
wesyasz 0

wesyasz

Użytkownik
Re: Wynik GSW - UTA
Łaczna suma punktów : 230 ✅

GSW : Baron Davis 35p. , Jason Richardson 25p.
UTA : Carlos Bozer 19 p. ,
Baron Davis zdobyl 32p... przynajmniej wg Yahoo Sports. I gdzie byl under/over 217? Bo z tego co pamietam jak patrzylem na Bwin byl u/o 227.5 ;).
W ogole B.D. zagral swietny mecz, ogladalem to na Sopcascie i to co wyczynial chwilami robilo naprawde wrazenie ???? .
Dzis New Jersey moim zdaniem wygra, podobnie Spursi, jednak tych drugich jestem mniej pewny... ale roznie to bywa i moze byc calkiem odwrotnie :p.
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? San Antonio Spurs - Phoenix Suns

Typ: 2 ⛔ :;/:
Kurs: 2.75
Expekt


Mysle ze warto stawiac na gosci. Jakos nie mam przekonania do SAS. GRacze z Arizony, a szczegolnie dwojka Stoud-Nash mnie bardziej przekonują./ Coprawda przegrali jeden mecz u siebie, ale to chyba za sprawą dekoncentracji po utracie Nasha (kontuzja nosa). Poza tym wtedy chyba pierwszy raz w sezonie takie zdobycze pktowe mieli Parker i Duncan razem. W drugim meczu zagrali juz swoje i wygrali spokojnie. Dzisiaj bedą za wszelką cene dąrzyc do odzyskania atutu własnej hali. Wszyscy w Suns grają swietnie, Spurs to takze solidna ekipa. Ale mysle ze nie warto ryzykowac po tak niskim kursie na Ostrogi... Lepiej zaryzykowac na Słonca. Handicap wg mnie tez ryzykowny bo 4.5 to nie tak duzo i jak juz SAS mialoby to wygrac to raczej wiekszą przewagą. Typuje jednak zwyciestwo gości. Regularny sezon mieli lepszy niz rywale. Ostatnio w wyborze piątki sezonu az 2 graczy (jedyny team) z Phoenix znalazło w nim miejsce_- Nash i Stoudamire. Ogladam teraz meczyk Nets-Cavs to nie pisze za ciekawie ale to by bylo na tyle ;P Pzdr
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors - Utah Jazz ???? ???? ????
Typ: 1 (-8.5) ⛔ ????
Kurs: 2.05
Bukmacher: BetGun
Analiza: Jest to 4 mecz pomiędzy tymi drużynami. Stan rywalizacji wygrywa Utah 2-1. Jest to 2 mecz GS przy własnej publiczności. W ostatni meczu GS na własnej hali wygrali 125-105. Jest to ważny moment dla GS, muszą ten mecz wygrać żeby jeszcze myśleć o wymarzonym awansie. Uważam, że GS nie odda tego meczu i pewnie wygra ten mecz z handicapem. GS przy własnej publiczności są niepokonani. :spokodfhgfh:

Myślę, że to dobry typ na dzisiaj.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Co tak malo piszecie ;) Dzisiaj w nocy 2 mecze. Cavs u siebie gra z Nets. Ostatnio fatalna skutrecznosc Kidda, mysle ze dzis Kawalerysci zakonczą serie. Niestety, ale sa mocni. Jest juz 3-1, teraz mecz u siebie. Jednak NEts wyglądalo najmizerniej w tej stawce na wschodzie. Ja tam ich lubie i mam respect dla Jasona, ale jednak LBJ jest lepszym graczem, a on ciągnie zespol ze ho ho. MEcz bedzie ciekawy, ale z happy endem dla gospodarzy, tak typuje. Chyba ze Kidd pokaze jeszcze bardziej swoj geniusz i wspierany dobrze przez Cartera i Jeffersona zatrzyma lokomotywe z maszynistą Jamesem.
Co do drugiego spotkania; moim faworytem BYLI Suns. U siebie powinni to spokojnie wygrac. Ale kary NBA odmieniaja całkowicie moj typ. Sercem bede za Sloncami ale rozum mi mowi ze Spurs ywgra. Horry to nie taka wielka strata, Daiwa tez mozna wytrzymac ale Stoudemire&#39;a juz nie.... Nie bedzie kto zbieral, puntkowal i torowal drogi w atakach. Nie bedzie pieknych dunkow i wykanczania rewelacyjnych podan Nasha... i nie bedzie mail kto sie zając Timem... ciezko bedzie bardzo i chyba SAS to wygra... :;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom