>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Play-Offs 2007

Status
Zamknięty.
miha13 0

miha13

Użytkownik
&#39;hehehehe Jakie spiecia! Ja nie moge... ???? Ludzie! Traeba sie wyluzowac a nie tak spinac... Bo zaraz jakies wyladowania beda i komus kompa spali... ????

zaszkins, czy tobie tak bardzo przeszkadzaja te wyniki?? Moglbys opisac co czujesz, jak patrzysz na te wyniki? (czy chce ci sie wymiotowac..?, czy moze glowa cie boli..? CZy masz ochote uderzyc w komputer..?) ???? Ale nie... tak serio... Bo po co narazac kogos na uszczedrbek na zdrowiu, przez jakiegos posta z wynikami.... ;-)

Poza tym, to ze jestes takim znawca NBA i stron z wynikami z NBA, nie znaczy ze kazdy jest... I moze niektorzy tu zagladaja korzystaja z tego?

p.s. Tak dla scislosci to regulamin napisalem ja.. ???? jeszcze kedys.. (oj to byly czasy... ;) )A Wislak widze ze go zmodernizowal :p


Patrolinho, lepiej zajmij sie.. kopaniem kartofli... ;-) Bez obrazy oczywiscie! Chcialem tylko przez to powiedziec, ze raczej nie powinienes komus mowic co ma robic... Chyba nie jestes na tyle wrazliwy, zeby poczuc sie dotknietym, co napisalem..? ;)

TAk naprawde, to co zlego to nie ja ????

Sorka za OT, ale nie ja zaczalem.. i chyba nie ja skoncze... ;)
 
P 0

puzon

Użytkownik
Takie statystyki jak wkleja wiślak to praktycznie śmiech i według mnie są zbędne. Miha, piszesz że nie każdy jest znawcą stron, ale czy tak naprawdę ciężko wejść na http://www.nba.com/scoreboard/ ? Tak jak mówiłem takie cyferki jak wkleja wiślak do niczego nie prowadzą, nie ma ile kto miał z gry tylko punkty, nie ma zbiórek, asyst - strasznie ubogo. Vote no.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Powiem moje zdanie ????

Wyniki uwazam za zbedne, a jezeli juz maja byc/beda to mozna je troszke rozbudowac.
Bo w sumie to nicn ie daje procz tego ze omijam te posty jakby byly jakeis wskazowki, ciekawostki, nie wiem skroty czy nie wiem cokolwiek co mogloby mnie zainteresowac to czemu nie.

Jest to moje osobiste zdanie, 1 jednostki, ktore dotyczy tylko mnie xD xD xD

EDIT:
Dzieki Kowboj za pomoc, postanowilem postawic &quot;wieksza kase&quot; (jak na moje mozliwosci bo w sumie to bardzo skromna kwota ???? )
 
simons 646

simons

Forum VIP
A tak wracajac do tematu co sadzicie na New Jersey - Toronto (-7.0) 1
New Jersey powinni to wygrac a patrzac na inne spotkania, to mecze &quot;o 4 punkt&quot; koncza sie ze spora roznica ...
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
przestań Zaszkin nie czepiaj sie .Dobry jest taki posta jak wstajesz z rana odpalasz forum ,patrzysz na punktujących i wyniki.Jak dla mnie okej !!
Nieźle się z tego uśmiałem. Rano Wiślak jeszcze nie wkleja, poza tym kto sprawdza wyniki na forum? Chyba jakby nie działała żadna strona z wynkami to bym tu zajżał. Zdania nie zmienie bo to nabijanie postów i śmietnik.

Ej stary zrobiłeś tu w temacie okrutną napinkę nic więcej.Poza tym ja nie zarywam nocy na live i traktuje to jak zabawe.Wstaje rano wchodze sobie na forum i jeżeli są dokładne wyniki mi to nie przeszkadza !!! A jeżeli jesteś taki regulaminowy może zastanowił byś siee nad pracą kanara w tramwaju! 8)

A propos Wiślak ja jestem za tym żebyś wklejał te wyniki dalej ....tyle Pozdro
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Bardzo niepewny jest występ rozgrywającego Raptors - T.J. Ford&#39;a, który narzeka na bóle karku i ramienia po zderzeniu z Vincem Carterem w ostatnim starciu tych drużyn. Kłopoty z kostką ma także Jose Calderon. Trener Toronto moim zdaniem robi dobrą minę do złej gry twierdząc, iż nie powinni przejmować się stratą tych graczy, jeśli faktycznie oni nie zagrają. Ford z Calderonem rzucili razem 141 punktów dla swojej drużyny w PO, a ich zmiennicy (Martin i Dixon) zaledwie 17. Raptorsom gra się baaardzi ciężko w New Jersey i gospodarze, którzy dostali dzień wolnego od coacha Franka nie powinni mieć problemów z pokonaniem ekipy z Kanady...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Oj dzisiaj nie widze szans dla kanadyjskiego zespolu... Netsi są w gazie, ewidentnie grają lepiej. Ostatnia porazka o włos bylaby wygraną. Rzut bodajze Nachbara na 2s przed koncem tylko puknął w obrecz a gdyby wlecial to buzzerkiem by triumfowal Carter, Kidd i spolka. Przede wszystkim Kidd: to jest najwiekszy + Netsów, wspierany przez nieobliczalnego pod koszem Cartera jest nie do powstryzmania. Ostatnimi czasy dorownal swoją grą Nashowi! Dla mnie pewna jedynka, poza tym Calderon, nie zagra = ojciec ostatniego sukcesu. Bosh ewidentnie z formą na PO nie traifl. Kto ma ten zespol prowadzic jak nie zagra tez Ford...

Uu nie nie ;)

Dla mnie nawet najwyzszy handi dzisaij i Carter rewanzuje sie bylym pracodawcom ;)

New Jersey Nets - Toronto Raptors

Typ: 1 lub 1 (-7.5) ✅ ⛔
Kurs: 1.27, 1.9
Expekt
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Oj dzisiaj nie widze szans dla kanadyjskiego zespolu... Netsi są w gazie, ewidentnie grają lepiej. Ostatnia porazka o włos bylaby wygraną. Rzut bodajze Nachbara na 2s przed koncem tylko puknął w obrecz a gdyby wlecial to buzzerkiem by triumfowal Carter, Kidd i spolka. Przede wszystkim Kidd: to jest najwiekszy + Netsów, wspierany przez nieobliczalnego pod koszem Cartera jest nie do powstryzmania. Ostatnimi czasy dorownal swoją grą Nashowi! Dla mnie pewna jedynka, poza tym Calderon, nie zagra = ojciec ostatniego sukcesu. Bosh ewidentnie z formą na PO nie traifl. Kto ma ten zespol prowadzic jak nie zagra tez Ford...

Uu nie nie ;)

Dla mnie nawet najwyzszy handi dzisaij i Carter rewanzuje sie bylym pracodawcom ;)

New Jersey Nets - Toronto Raptors

Typ: 1 lub 1 (-7.5)
Kurs: 1.27, 1.9
Expekt
to jest właśnie dobre !można zagrać jescze raz pewnych Netsów z handi za dużą kase i bedzie $$$$$$
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Też stawiam dzisiaj na Netsów tylko z handi. Mam nadzieje, że nie zawiodą i pokażą na co ich stać i wygrają to spotkanie. Poza tym grają w roli gospodarzy ;-)
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Oj dzisiaj nie widze szans dla kanadyjskiego zespolu... Netsi są w gazie, ewidentnie grają lepiej. Ostatnia porazka o włos bylaby wygraną. Rzut bodajze Nachbara na 2s przed koncem tylko puknął w obrecz a gdyby wlecial to buzzerkiem by triumfowal Carter, Kidd i spolka. Przede wszystkim Kidd: to jest najwiekszy + Netsów, wspierany przez nieobliczalnego pod koszem Cartera jest nie do powstryzmania. Ostatnimi czasy dorownal swoją grą Nashowi! Dla mnie pewna jedynka, poza tym Calderon, nie zagra = ojciec ostatniego sukcesu. Bosh ewidentnie z formą na PO nie traifl. Kto ma ten zespol prowadzic jak nie zagra tez Ford...

Uu nie nie ;)

Dla mnie nawet najwyzszy handi dzisaij i Carter rewanzuje sie bylym pracodawcom ;)
[/i]
Hm.. TAk sie zastanawieam... CZy netsi sa w gazie? Ostatni mecz.. .tego nie potwierdzil, ale...

CZy Kidd doroznal Nashowi? Hm.. wymiatal po prostu w przedostanim meczu i moim zkromym zdaniem zagral o weile o wiele! lepiej od nasha ????

CZy trafil z forma..? Zdecywowanie mu nie idzie na parkiecie rywala i wydaje m isie ze jest to zwiazane z jego niedoswiadczeniem w PO... Jednak jest to troche inna gra niz regular seson.,.

Z ostatnim to sie nie mozna nie zgodzic... ???? Carter juz zresta pokazal w przedostatnim meczu... CZy dzisiaj pokaze to samo? U siebie? Nie moze byc inaczej ????

Reasumujac, podobnie jak przedmowca.. Pewna 1-dynka ????


p.s. sorak za bledy.literowki, ale troche ejstem wstawiwszy pietkowego wieczora :p
Jak dla mnie, to nie powiedzialbym ze dorownal Nashowi, tylko zagral o wiele o wiele lepiej! ???? Ogladalem przed ostatni mecz (rozgrywany w new yersey, [co jednak ma znazcenie] i wymiatal po prostu!!)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dla tych ktorzy chcą ;):

Konferencja Wschodnia:

6. New Jersey Nets - 3. Toronto Raptors 98:97 (21:21, 22:25, 32:22, 23:29)

Nets: Richard Jefferson 24, Vince Carter 21, Jason Kidd 18 (15 as), Bostjan Nachbar 15, Mikki Moore 10, Antoine Wright 5, Jason Collins 3, Josh Boone 2.

Raptors: Chris Bosh 23 (9 as.), T.J. Ford 19, Andrea Bargnani 17, Jose Calderon 14 (4 prz.), Anthony Parker 12, Morris Peterson 9, Juan Dixon 3.

Stan serii 4-2.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Podsumowując:

Dzisiejszy mecz Netsów, troche mnie znieszmaczyl. I nie ze wzgledu na wynik, gre ani nic podobnego. Tylko chodzi o info o kontuzjach dla nas typujących... Postawilem 30 EURO na netsow, mowie pewne 10 EURO na ✅ i sie udalo, ale tylko dzieki fantastycznemu przechwytowi Jeffersona. Wybaczcie, ale jak Ford, nr 2 zespolu i Calderon, ojciec sukcesu z przed bodajze 2 dni nie mieli grac to stawialem handicapy po 0:12.5... Wydawalo sie to pewne. A tu mega zaciety pojedynek, niespodziewanie w PO obudzil sie Bosh i do tego Ford zagral lepiej niz zwykle (choc mial nie grac :O) = 19 pktow, do teog 3 zbiorki. Calderon tez mial nie grac a puknął 14 pktow, dolozyl 6 asyst i 4 przechwyty... takie statystyyki w porownaniu z kotuzją zmieniają postac typow... Oby info bylo zawsze pewniejssze bo mozna niezle wtopic na takich wałkach :;/:
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Podsumowując:

Dzisiejszy mecz Netsów, troche mnie znieszmaczyl. I nie ze wzgledu na wynik, gre ani nic podobnego. Tylko chodzi o info o kontuzjach dla nas typujących... Postawilem 30 EURO na netsow, mowie pewne 10 EURO na ✅ i sie udalo, ale tylko dzieki fantastycznemu przechwytowi Jeffersona. Wybaczcie, ale jak Ford, nr 2 zespolu i Calderon, ojciec sukcesu z przed bodajze 2 dni nie mieli grac to stawialem handicapy po 0:12.5... Wydawalo sie to pewne. A tu mega zaciety pojedynek, niespodziewanie w PO obudzil sie Bosh i do tego Ford zagral lepiej niz zwykle (choc mial nie grac :O) = 19 pktow, do teog 3 zbiorki. Calderon tez mial nie grac a puknął 14 pktow, dolozyl 6 asyst i 4 przechwyty... takie statystyyki w porownaniu z kotuzją zmieniają postac typow... Oby info bylo zawsze pewniejssze bo mozna niezle wtopic na takich wałkach :;/:
Wniosek, nie należy ufać innym stronom które podają listy kontuzjowanych oprocz nba.com :] i czytać tam preview&#39;sy - tam są rzetelne i sprawdzone informacje o kontuzjach ????

aha i jeszcze
Dla mnie nawet najwyzszy handi dzisaij i Carter rewanzuje sie bylym pracodawcom
Carter nie ma za co się rewanżować byłym pracodawcom :p, to jedynie publika podczas meczy NJN - TOR w Air Canada Center rewanżuje mu się za to co im zrobił :p
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 2,84
BUK: Betgun
Analiza: Pierwsze na myśl przychodzą mecze między oba zespołami przed 10-ciu laty za czasów MJ&#39;a i reszty. Po kilku latach &quot;Byki&quot; z &quot;Wietrzengo Miasta&quot; wracają do gry w PO. Jak narazie mają bardzo młody skład, ale szybko się rozwijają i za rok, dwa będą nie do powstrzymania. W pierwszej rundzie ośmieszyli mistrzów zprzed roku co mogą już uznawać za sukces. Pistons to głównie starzy wyjadacze, którzy znają smak zwycięstwa. Szeregi Bulls w tym sezonie zasilił i to poważnie na pozycji centra Big Ben Wallace, który odszedł właśnie z Detroit. Młoda drużyna, niby niedoświadczona w PO ale w meczach z Miami pokazali siłę, dużo zalezy od Kirka Hinricha, który ostatnio gra w kratkę, ale i tak jest b. dobry. Gordon tak się rozkręcił na koniec sezonu, że o jego formę nie ma co się martwić, do tego Deng, niby niepozorny ale zawsze te 20 pkt zdobędzie, Nocioni wracający po kontuzji długiej ale widac, że forma wraca i ważny, choć już starszy, dla zespołu P.J. Brown zawsze się przyda. Czemu pisze tyle o graczach Bulls? Bo uwielbiam ich zespół, a o graczach Pistons nie będę pisał no bo ich nie lubię; może nie ma tam super strzelca ale mają wyrównany zespół i moga dojść daleko. Dzisiejszy i nastepny wyjazdowy mecz &quot;Byków&quot; będą bardzo ważne. Jesli wygrają choć jeden będą blisko finału konferencji. Z Detroit spotkali się w tym sezonie czterokrotnie i trzy razy wygrali wiec dziś czemu nie? Będę im bardzo kibicował i dla mnie są w stanie wygrać tę serię.

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ahh, mialem pisac analize na Utah, ale juz bylo po 1 i poszedlem spac, a szkoda bo moze by ktos skorzystal.

Nareszcie Chicago moglo zobaczyc co to znaczy prawdziwa koszykówka ;) Zapowaiadal sie wyrownany meczyk, a tu taki pogrom :eek: czyli poprostu &quot;Tłoki&quot; zmiażdżyły &quot;Byki&quot;... i wszystko jasne ???? Ten zespol z Detroit to mi sie wydaje ze moze o mistrza powalczyc spokojnie...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki meczów z 5 maja

Konferencja Wschodnia

Półfinał konferencji - mecz nr 1

Detroit Pistons - Chicago Bulls 95:69

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-0 dla Pistons.

Detroit: Chauncey Billups 20, Richard Hamilton 20, Tayshaun Prince 13, Rasheed Wallace 13, Jason Maxiell 12, Carlos Delfino 6, Antonio McDyess 6, Chris Webber 5.

Chicago: Luol Deng 18, Kirk Hinrich 15, Ben Wallace 9, Ben Gordon 7, Chris Duhon 5, Thabo Sefolosha 5, Tyrus Thomas 5, P.J. Brown 3, Andres Nocioni 2.

Konferencja Zachodnia

I runda - mecz nr 7

Houston Rockets - Utah Jazz 99:103

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 4-3 dla Jazz. Awans - Jazz.

Houston: Tracy McGrady 29, Yao Ming 29, Shane Battier 16, Rafer Alston 11, Luther Head 5, Chuck Hayes 4, Dikembe Mutombo 3, Juwan Howard 2.

Utah: Carlos Boozer 35, Deron Williams 20, Mehmet Okur 16, Matt Harpring 8, Andrei Kirilenko 8, Derek Fisher 7, Gordan Giricek 7, Paul Millsap 2.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ahh, mialem pisac analize na Utah, ale juz bylo po 1 i poszedlem spac, a szkoda bo moze by ktos skorzystal.

Nareszcie Chicago moglo zobaczyc co to znaczy prawdziwa koszykówka ;) Zapowaiadal sie wyrownany meczyk, a tu taki pogrom :eek: czyli poprostu &quot;Tłoki&quot; zmiażdżyły &quot;Byki&quot;... i wszystko jasne ???? Ten zespol z Detroit to mi sie wydaje ze moze o mistrza powalczyc spokojnie...
Rozumien, że Chicago zmiażdzyło Miami w pierwszej rundzie i pokazali im prawdziwą koszykówke i teraz sie cieszysz, że pogromcy twego zespołu dostali. Oczywiście szkoda, ale to ich pierwszy półfinał od czasów Jordan&#39;a. To był jeden z najgorszych meczów Bulls w sezonie i jeden z najlepszych domowych Pistons bo u siebie nie świecą zbytnio. Hinrich i Deng zagrali ładnie ale Gordonowi pierwszy mecz od pary tygodni nie wyszedł. Ale jak zespół rzuca 69pkt to gdzie tu szukać jakiś wielkich zdobyczy liderów? Przegrali przez słabą skuteczność i tyle. Jutro rehabilitacja a dwa następne mecze w Chicago Pistonsi nie będą mile wspominać. BULLS NA MISTRZA!
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets ✅
Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets +5,5 1 1.90 ⛔


Kolejna faza Play-offów i kolejne meczy, dzisiaj w hali Quicken Loans Arena zmierzą się ze sobą ekipy Cleveland Cavaliers i New Jersey Nets. Koszykarze drużyny gospodarzy, w pierwszej fazie gładziutko ograli ekipę Washington Wizards 4-0, Netsi mieli trudniejszą przeprawę jednak wygrali 4-2 z Toronto Raptors. W sezonie zasadniczym, u siebie zawsze górą byli koszykarze Cavaliers, ostatni mecz u siebie wygrali z New Jersey dosyć wysoko 94-76. Ogólnie w zasadniczym Cleveland dosyć dobrze gra u siebie, 30 zwycięstw i 11 porażek, natomiast Nets na wyjazdach przeciętnie, choć nie najgorzej - 17 wygranych i 24 przegrane. Handicap troche ryzykowny, gdyż są to Play-offy i tu się gra już o wszystko, twardo, jednak koszykarze Cavaliers, mimo wszystko mogą wygrać różnicą wyższą niż 5 punktów. A powinny im to ułatwić kontuzje w drużynie Nets: Eddie House i Nenad Krstic. Brak tego drugiego to spora strata w meczu notuje on 16.4 punkta. Cleveland bez kontuzji.
Pozdrawiam


Jednek kosz więcej dla Cavs i by HC weszło, ale nie ma co gdybać, dla mnie i tak jest dobrze ????
 
bej 178

bej

Użytkownik
kontuzje w drużynie Nets: Eddie House i Nenad Krstic. Brak tego drugiego to spora strata w meczu notuje on 16.4 punkta
ku woli wyjasnienia, Krstic ma kontuzje juz od grudnia ubieglego roku. Takze nie jest to w chwili obecnej powazne oslabienie :p
 
W 2

wislak

Forum VIP
A ja sie skłaniam ku Netsom. Pokazali sie naprawde z dobrej strony w serii z Raptors, a taki kurs zachęca do gry. Ale oczywiscie typ proporcjonalny do kursu, pewniak to to nie jest.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
kontuzje w drużynie Nets: Eddie House i Nenad Krstic. Brak tego drugiego to spora strata w meczu notuje on 16.4 punkta
ku woli wyjasnienia, Krstic ma kontuzje juz od grudnia ubieglego roku. Takze nie jest to w chwili obecnej powazne oslabienie :p
No to powiem inaczej, choć uwaga słuszna, od grudnia grają w osłabieniu, bo ich inni centrzy jakoś mnie nie przekonują ( a na pewno tyle nie rzucają ;-) ).
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom