>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Play-Offs 2007

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki meczów nr 5 z 2 maja w I rundzie playoffs

Konferencja Zachodnia:

San Antonio Spurs - Denver Nuggets 93:78

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 4-1 dla Spurs. Awans: Spurs.

San Antonio: Michael Finley 26, Tim Duncan 23, Tony Parker 16, Robert Horry 7, Bruce Bowen 4, Manu Ginobili 4, Fabricio Oberto 4, Jacque Vaughn 4, Brent Barry 3, Francisco Elson 2.

Denver: Carmelo Anthony 21, Allen Iverson 21, Steve Blake 12, Nene Hilario 10, Anthony Carter 8, Marcus Camby 4, Linas Kleiza 2.

Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 119:110

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 4-1 dla Suns. Awans: Suns.

Phoenix: Amare Stoudemire 27, Shawn Marion 26, Steve Nash 17, Leandro Barbosa 18, Raja Bell 8, Boris Diaw 8, Kurt Thomas 8, James Jones 7.

Los Angeles: Kobe Bryant 34, Lamar Odom 33, Jordan Farmar 11, Ronny Turiaf 12, Brian Cook 6, Kwame Brown 4, Maurice Evans 4, Andrew Bynum 2, Luke Walton 2, Shammond Williams 2.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors - Dallas Mavericks ✅ ???? ????
Typ: 1
Kurs: 2,20
BUK: BAH
Analiza: Wielkie Dallas odpada dziś w nocy z pozornie słabiutkim GSW. I jak tu porównywac tegoroczne Mavs to Bulls z przed 10 laty? To nie ta sama gra. Mavs nie sa słabi, to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego ale w pojedynkach z graczami z Oakland sa poprostu bezradni. Dziś GSW wykorzysta niepowtarzalną szansę i marzenia Mavs i Nowitzkiego o mistrzostwie legną w gruzach. Już się cieszę na tę myśl. Ale gracze Warriors wcale nie są wielimi mistrzami, w drugiej rundzie prawdopodobnie zagrają z Rockets i przegrają bo to będzie całkiem inny zespół, który potrafi się świetnie bronić i skończy się ta szaleńcza gra Davis&#39;a i spóły. Tak wiec dzis &quot;Wojownicy&quot; nie moga zmarnować wielkiej sznasy i przejścia do historii i jestem pewny, ze wygrają.

???? ???? ????
 
asterix1988 0

asterix1988

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors - Dallas Mavericks
Typ: 1
Kurs: 2,20
BUK: Bet-at-home
Analiza: Wielkie Dallas odpada dziś w nocy z pozornie słabiutkim GSW. I jak tu porównywac tegoroczne Mavs to Bulls z przed 10 laty? To nie ta sama gra. Mavs nie sa słabi, to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego ale w pojedynkach z graczami z Oakland sa poprostu bezradni. Dziś GSW wykorzysta niepowtarzalną szansę i marzenia Mavs i Nowitzkiego o mistrzostwie legną w gruzach. Już się cieszę na tę myśl. Ale gracze Warriors wcale nie są wielimi mistrzami, w drugiej rundzie prawdopodobnie zagrają z Rockets i przegrają bo to będzie całkiem inny zespół, który potrafi się świetnie bronić i skończy się ta szaleńcza gra Davis&#39;a i spóły. Tak wiec dzis &quot;Wojownicy&quot; nie moga zmarnować wielkiej sznasy i przejścia do historii i jestem pewny, ze wygrają.

???? ???? ????
Jestem innego zdania. Dallas jest zdecydowanie lepszą drużyną niż GSW. Jestem pod wrażeniem ostatniej gry GSW ale 2 runda Play&#39;off to za wysokie progi dla tej drużyny. Postawiłem już na Dallas i to jest dla niech najważniejszy mecz sezonu (oczywiście dlatego że ja na nich stawiam :mrgreen: )
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors-Dallas Mavericks ???? ???? ????
Typ: 1 ✅ :jupi:
Kurs: 2.26
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jest to najważniejszy mecz GS w tym sezonie. Wygrywają 3-2 z Dallas, jeśli dziś GS wygrają to przechodzą do 2 rundy. Drużyna Warriors jest w lepszej sytuacji ponieważ grają przy własnej publiczności. W ostatnim meczu Dallas wygrało 118-112. Uważam, że będzie to bardzo zacięty mecz w którym padnie dużo punktów, ale atut własnej hali przyniesie skutek, że Golden State Warriors PRZEJDZIE DO 2 RUNDY PLAY OFF. :spokodfhgfh:

Jak też uważam że GS wygra to spotkanie. Dallas teraz gra bardzo słabo.
 
W 2

wislak

Forum VIP
A więc jednak! Fantastyczna gra Davisa i Jacksona dała wygraną w serii GSW! W swiecie koszyjkowki to niewątpliwy szok!! Najlepszy zespol RS, porownywany z Bykami lat dziwięcdziesiątych, z liderem ktory jest pewniakiem do MVP, do tego bilans i styl wygranych, swietne serie... A Warriors- dostalo sie do PO ledwo, ledwo, dopiero w ostatniej kolejce zapewnili sobie awans i calkowita przemiana: pokazali ze 3/3 wygrane z Mavs w RS nie byly przypadkiem!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors-Dallas Mavericks ???? ???? ????
Typ: 1
Kurs: 2.26
Bukmacher: Bwin
Żeby nie ściemniać.... jestem w szoku :!: :wowsdf: :wowsdf: :wowsdf: Najlepsza drużyna fazy zasadniczej przegrywa rywalizację 4-2 w sezonie mieli najmniej porażek.
Jednak trzeba przyznać NHL i NBA rządzą się swoimi prawami.
Jak znam życie to wkrótce do tego dołączy MLB. Z tego wynika że Pheonix Suns jadą po mistrza (dla mnie w tej chwili kandydat nr 1)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki piątkowych spotkań Playoffs NBA:

Konferencja Zachodnia:

Golden State Warriors - Dallas Mavericks 111:86

Warriors: Stephen Jackson 33, Baron Davis 20, Matt Barnes 16, Jason Richardson 15, Andris Biedrins 12, Mickael Pietrus 8, Monta Ellis 4, Kelenna Azubuike 2, Josh Powell 1

Mavs: Josh Howard 20, Jerry Stackhouse 20, Devin Harris 13, Jason Terry 13, Maurice Ager 10, Dirk Nowitzki 8, DeSagana Diop 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 4-2 dla Warriors.

Utah Jazz - Houston Rockets 94:82

Jazz: Carlos Boozer 22, Mehmet Okur 19, Deron Williams 15, Andrei Kirilenko 14, Gordan Giricek 8, Paul Millsap 8, Derek Fisher 6, Matt Harpring 2

Rockets: Tracy McGrady 26, Yao Ming 25, Rafer Alston 13, Juwan Howard 6, Shane Battier 4, Luther Head 4, Chuck Hayes 2, Dikembe Mutombo 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 3-3
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors-Dallas Mavericks ???? ???? ????
Typ: 1
Kurs: 2.26
Bukmacher: Bwin
Żeby nie ściemniać.... jestem w szoku :!: :wowsdf: :wowsdf: :wowsdf: Najlepsza drużyna fazy zasadniczej przegrywa rywalizację 4-2 w sezonie mieli najmniej porażek.
Jednak trzeba przyznać NHL i NBA rządzą się swoimi prawami.
Jak znam życie to wkrótce do tego dołączy MLB. Z tego wynika że Pheonix Suns jadą po mistrza (dla mnie w tej chwili kandydat nr 1)
MLB nie musi tam dołączać bo one to sie rządzi prawami których nikt nie jest w stanie pojąć :mrgreen: jak trafisz cos to masz niezłego fuksa ! :p


A żeby nie offtopować to tak jak przypuszczałem znowu Spursi mogą mieć mistrza, zobaczymy jak potoczy sie rywalizacja z Suns bo to taki finał w połfinale( konferencji ). A czarny koń rozgrywek oczywiście GSW ;D, myśle że stać ich nawet na finał konferencji :]
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
NY Nets-Toronto
typ:1 -5.5 BetGun kurs:1.70
To będzie już ostatnie spotkanie w tej rywalizacjii bo Netsi są zespołem grającym lepszą koszykówkę.Carter z Kiddem poważnie myślą o finale konferencjii,a Toronto jak pokazały dotychczasowe mecze nie dorównuje (zwłaszcza na parkiecie w New Jersey) Netsom.Zapowiada się sromotna porażka Raptorsów bo nie mają koncepcjii na swoich rywali.Co tu duzo analizować,Netsi są w lepszej dyspozycjii i wygrywają dzisiaj późnym wieczorem sporą przewagą punktową z dinozaurami i awansują do półfonałów konferencjii
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
A co myślicie o 7 meczu pomiędzy ???? Houston-Utah ???? . Ja myślę, że będzie zacięty mecz, i raczej stawiam na Houston ale nie jestem pewny do końca. A wy co o ty meczu myślicie? :-?
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
A co myślicie o 7 meczu pomiędzy ???? Houston-Utah ???? . Ja myślę, że będzie zacięty mecz, i raczej stawiam na Houston ale nie jestem pewny do końca. A wy co o ty meczu myślicie? :-?

Wiele będzie zależało tu od duetu Yao -Tracy ,jeżeli zagrają tak jak dotychczas w meczach u siebie Houston raczej da rade i wygra tą zaciekłą rywalizacje.Przewiduje tutaj walkę kosz za kosz w końcówce i raczej mozna smiało ryzykować handi +5.5 na Jazz 8)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
REGULAMIN DZIAŁU KOSZYKÓWKA:

1. W tym dziale podajemy i komentujemy typy dotyczace koszykowki.

Wyniki piątkowych spotkań Playoffs NBA:

Konferencja Zachodnia:

Golden State Warriors - Dallas Mavericks 111:86

Warriors: Stephen Jackson 33, Baron Davis 20, Matt Barnes 16, Jason Richardson 15, Andris Biedrins 12, Mickael Pietrus 8, Monta Ellis 4, Kelenna Azubuike 2, Josh Powell 1

Mavs: Josh Howard 20, Jerry Stackhouse 20, Devin Harris 13, Jason Terry 13, Maurice Ager 10, Dirk Nowitzki 8, DeSagana Diop 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 4-2 dla Warriors.

Utah Jazz - Houston Rockets 94:82

Jazz: Carlos Boozer 22, Mehmet Okur 19, Deron Williams 15, Andrei Kirilenko 14, Gordan Giricek 8, Paul Millsap 8, Derek Fisher 6, Matt Harpring 2

Rockets: Tracy McGrady 26, Yao Ming 25, Rafer Alston 13, Juwan Howard 6, Shane Battier 4, Luther Head 4, Chuck Hayes 2, Dikembe Mutombo 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 3-3
Na forum panuje zakaz kopiowania wyników, łamiesz regulamin przez siebie pisany, kazdy kto sie interesuje NBA to czyta artukuły i wie kto ile wygrał i ile zdobył punktów. A tak każdy musi przewijać te twoje posty z wynikami i jest chaos. Szczerze: to żałosne.
 
W 2

wislak

Forum VIP
REGULAMIN DZIAŁU KOSZYKÓWKA:

1. W tym dziale podajemy i komentujemy typy dotyczace koszykowki.

Wyniki piątkowych spotkań Playoffs NBA:

Konferencja Zachodnia:

Golden State Warriors - Dallas Mavericks 111:86

Warriors: Stephen Jackson 33, Baron Davis 20, Matt Barnes 16, Jason Richardson 15, Andris Biedrins 12, Mickael Pietrus 8, Monta Ellis 4, Kelenna Azubuike 2, Josh Powell 1

Mavs: Josh Howard 20, Jerry Stackhouse 20, Devin Harris 13, Jason Terry 13, Maurice Ager 10, Dirk Nowitzki 8, DeSagana Diop 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 4-2 dla Warriors.

Utah Jazz - Houston Rockets 94:82

Jazz: Carlos Boozer 22, Mehmet Okur 19, Deron Williams 15, Andrei Kirilenko 14, Gordan Giricek 8, Paul Millsap 8, Derek Fisher 6, Matt Harpring 2

Rockets: Tracy McGrady 26, Yao Ming 25, Rafer Alston 13, Juwan Howard 6, Shane Battier 4, Luther Head 4, Chuck Hayes 2, Dikembe Mutombo 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 3-3
Na forum panuje zakaz kopiowania wyników, łamiesz regulamin przez siebie pisany, kazdy kto sie interesuje NBA to czyta artukuły i wie kto ile wygrał i ile zdobył punktów. A tak każdy musi przewijać te twoje posty z wynikami i jest chaos. Szczerze: to żałosne.
Nie wiem skad wyczasles zasade &quot;Na forum panuje zakaz kopiowania wyników&quot;. Moze pomylilo ci sie z kopiowaniem nie swoich analiz na inne fora - bo ostatnio zlamales ten punkt. Nie wiem czy to chaos czy porządek, ale podsumowanie wynikow zawsze wrzucam i kazdy moze bez korzystania z innych serwisow sprawdzic na naszym forum wynik z punktującymi graczami. Jest to jakby odgranicznik od nastepnego dnia zmagan NBA&#39;owców.
A texty w stylu &quot;żałosne&quot; zostaw sobie na własne fora, jesli jest tam wogole jakis user ktory by to mogł słuchac.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
REGULAMIN DZIAŁU KOSZYKÓWKA:

1. W tym dziale podajemy i komentujemy typy dotyczace koszykowki.

Wyniki piątkowych spotkań Playoffs NBA:

Konferencja Zachodnia:

Golden State Warriors - Dallas Mavericks 111:86

Warriors: Stephen Jackson 33, Baron Davis 20, Matt Barnes 16, Jason Richardson 15, Andris Biedrins 12, Mickael Pietrus 8, Monta Ellis 4, Kelenna Azubuike 2, Josh Powell 1

Mavs: Josh Howard 20, Jerry Stackhouse 20, Devin Harris 13, Jason Terry 13, Maurice Ager 10, Dirk Nowitzki 8, DeSagana Diop 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 4-2 dla Warriors.

Utah Jazz - Houston Rockets 94:82

Jazz: Carlos Boozer 22, Mehmet Okur 19, Deron Williams 15, Andrei Kirilenko 14, Gordan Giricek 8, Paul Millsap 8, Derek Fisher 6, Matt Harpring 2

Rockets: Tracy McGrady 26, Yao Ming 25, Rafer Alston 13, Juwan Howard 6, Shane Battier 4, Luther Head 4, Chuck Hayes 2, Dikembe Mutombo 2

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 3-3
Na forum panuje zakaz kopiowania wyników, łamiesz regulamin przez siebie pisany, kazdy kto sie interesuje NBA to czyta artukuły i wie kto ile wygrał i ile zdobył punktów. A tak każdy musi przewijać te twoje posty z wynikami i jest chaos. Szczerze: to żałosne.
przestań Zaszkin nie czepiaj sie .Dobry jest taki posta jak wstajesz z rana odpalasz forum ,patrzysz na punktujących i wyniki.Jak dla mnie okej !!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Heh no i ciesze sie ze chociaz komus to pasuje, wiec moge spokojnie wpisywac wyniki. A ja juz ci zaszkins mowilem: są inne fora, moze tam nie wrzucają wynikow - droga wolna.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Zaszkins akurat tutaj się z Tobą zgadzam ???? Nie rozumiem zachowania Wiślaka nadal ... Bo kiedyś Alex wkleił wyniki ligi hiszpańskiej to Wiślak miał jakieś pretensje chyba co do nabijania postów ... A sam teoretycznie to robi ???? NBA jest na tyle powszechny, że raczej wyniki nie są na miejscu ... Lepiej byś się zajął analizami jakimiś a nie ciągłym wklejaniem newsów i wyników ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ps. Alex wkleil oferte
Nie ofertę tylko spis meczy w danej kolejce ???? I był to jak ty to napisałeś &quot;odgranicznik&quot; od następnej kolejki :p Ja wyrażam tylko swoją opinię ... Ty tu rządzisz więc możesz robić co Ci się tylko podoba więc ... Nie potrzebnie się stresujesz i napinasz ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
ale nam sie ot zrobil ;)

Tu nie chodzi o to czy ja tu rządze, ma byc jak najlepiej dla userow, jesli ciebie i zaszkinsa wiecej osob poprze to nie ma problemu nie bede nic wklejal. Z tym alexem moze i masz racje, ale czy w lidze hiszpanskiej jest potrzebny taki &quot;odgraniczniik&quot; skoro tam jeden post pojawia sie z czestotliwoscią 1/mc ? wg mnie nie, dlatego wtedy napisalem bo nagle po miesiecznej pauzie ktos napisal posta, a tu oferta... A tutaj codziennie piszemy analizy i na koniec jest spis wynikow... ja tam to widzialem na ✅ dla nas ale jak nie to nie
czekam na opinie innych
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
przestań Zaszkin nie czepiaj sie .Dobry jest taki posta jak wstajesz z rana odpalasz forum ,patrzysz na punktujących i wyniki.Jak dla mnie okej !!
Nieźle się z tego uśmiałem. Rano Wiślak jeszcze nie wkleja, poza tym kto sprawdza wyniki na forum? Chyba jakby nie działała żadna strona z wynkami to bym tu zajżał. Zdania nie zmienie bo to nabijanie postów i śmietnik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom