>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - październik

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak wiadomo w październiku jeszcze wielkiej gry nie ma (poza ostatnimi 4 dniami) ale można podziwiać sparingi czy NBA Europe Tour. Wczoraj odbyły się pierwsze spotkania przedsezonowe Hornets ograli Warriors a Pistons wygrali z Miami Heat. Więcej o meczach tutaj &gt; http://www.e-basket.pl/News__Pre_season_NBA_Ciekawie_na_parkietach__48828.
Dziś kolejne dwa spotkania. Atlanta zmierzy się z Orlando a Timberwolves zagrają w Millwauke z Bucks. Paru bukmacherów wystawiło już ofertę na dzisiaj. W tym naziemna Fortuna, która daje najwyższe kursy na faworytów (Bucks,Magic) ale w takich meczach lepiej grać na underdogi (tutaj bryluje BWIN z kursem bliskim 3 na każdy)
Mi dzisiejsze mecze nie podchodzą, choć spróbowałbym zagrać na + 5 na TWolves ✅. Oba zespoły w przebudowie, dużo czasu dostaną zmiennicy więc jak dla mnie faworyta nie ma.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj już więcej ciekawych meczy i co najważniejsze, będzie można je obejrzeć w necie !

7:00 PM EST | Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers |
8:30 PM EST | Washington vs Dallas |
8:30 PM EST | Memphis vs Houston |
10:00 PM EST | Sacramento vs Portland |
10:00 PM EST | Utah vs L.A. Lakers |
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na dziś polecam Portland Trail Blazers ✅. Grają u siebie, zadebiutować ma Greg Oden (zaga 15-20 minut) + żadnych kontuzji w zespole (poza Stevem Blake&#39;m). Sacramento z kolei zagra bez Brada Millera, Kevina Martina, Quincy Douby więc więcej czasu dostaną młodzi gracze. Wiadomo to są sparingi, więc Portland też będzie grało całym składem ale grają u siebie, mają szerszą ławkę oraz mimo wszystko większe umiejętności i bardzo chcą wygrać pierwszy mecz w sezonie grając z Odenem. Mają sobie wyrobić przewagę psychologiczną. Jak dla mnie Portland powinni wygrać.
Kings 81, Trail Blazers 110
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A dzisiaj mamy następujący zestaw :
7:00 PM EST | Indiana-New Orleans |
7:00 PM EST | Philadelphia-Boston |
7:00 PM EST | Orlando-Charlotte |
7:00 PM EST | Toronto-New York |
7:30 PM EST | Detroit-Milwaukee |
8:00 PM EST | Memphis-Washington |
9:00 PM EST | Minnesota-Oklahoma City |
10:00 PM EST | Phoenix-Atlanta |
10:00 PM EST | Portland-Golden State |

Strasznie dużo meczy. Na pierwszy rzut oka do grania ponownie Portland. Wczoraj rozbili Kings w drobny mak. Widać są strasznie zmotywowani do nowego sezonu. Greg Oden, Rudy Fernandez, Jerryd Baylles i reszta nowych graczy chcą się strasznie pokazać.
Drugi typ to Memphis. Grają u siebie z Wizards, których jak widać niezbyt interesuje wynik. Co innego Grizzlies. Ci grają bardzo dużo pierwszą piątką. Sezon czeka ich bardzo ciężki, są skazywani na porażkę więc chcą tchnąć trochę nadzei dla swoich fanów. Wczoraj przegrali po zaciętej grze z samym Houston na wyjeździe.
To tyle na szybko. Może potem jeszcze coś dodam jak poczytam o sytuacji w poszczególnych klubach (moim zdaniem przesadzony kurs na 76ers)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Portland niespodziewanie przegrało z GSW, natomiast Memphis mimo gry najlepszą piątkę po około 35 minut każdy nie sprostali Wizards bez trzech kluczowych zawodników. Niezbyt dobrze to wróży przed nowym sezonem.
A dzisiaj mamy następujący zestaw :
2:00 PM EST | Miami-New Jersey |
8:30 PM EST | Chicago-Dallas |
8:30 PM EST | Houston-San Antonio |
9:00 PM EST | Utah-Phoenix |
10:00 PM EST | L.A.Lakers-L.A.Clippers |
Na uwagę zasługuje fakt, że spotkanie Miami z NJ Nets odbędzie się w Europie (Londyn) w ramach NBA Europe Tour. Nie lada gratka dla kibiców. Faworytem zdecydowanym są gracze z Miami. Nie dość, że mają silniejszy skład to Nets jeszcze nie grali żadnego oficjalnego meczu.
Inne mega ciekawe spotkanie to derby LA, gdzie wszystko się może wydarzyć. Mi na pierwszy rzut oka wpadło jednak jeszcze Utah Jazz. Suns pokazali w ostatnim meczu, że ich kluczowi gracze będą grali po 20 minut a wiadomo, że ich ławka nie jest najsilniejsza. Do tego bardzo &quot;gorący&quot; teren u Mormonów. Jak dla mnie Utah win.
 
D 0

dinde

Użytkownik


Jako że interesuje się NBA, a sie nie znam :jezora: to daje tutaj dzisiejsze mecze.
Moimi typami będzie :
Sacramento +6,5 1,85 ✅ 94:89(+6,5)
i Utah Jazz to win 2,20 ✅ 80:93
Nie będe argumentował bo i tak tego nikt nie czyta, ale troche pomyślałem nad typami i tak wyszło.
Co więcej można sie pokusić o zwycięstwo Raptors, szkoda że mam konto tylko w &quot;najlepszym&quot; bukmacherze jakim jest BAH, bo myśle że możnaby było wyłapać kilka underów...
 
slander 10

slander

Użytkownik
Jako że interesuje się NBA, a sie nie znam :jezora: to daje tutaj dzisiejsze mecze.
Moimi typami będzie :
Sacramento +6,5 1,85
i Utah Jazz to win 2,20
Nie będe argumentował bo i tak tego nikt nie czyta, ale troche pomyślałem nad typami i tak wyszło.
Co więcej można sie pokusić o zwycięstwo Raptors, szkoda że mam konto tylko w &quot;najlepszym&quot; bukmacherze jakim jest BAH, bo myśle że możnaby było wyłapać kilka underów...
Nie stawiałbym na Sacramento z handi. Lakers póki co nie pokazali nic ciekawego z preseason, więc dziś zechcą wreszcie coś wygrać. Z kolei Sacramento dostało 30pkt z PTB i wygrali z Oklahomą, czyli wyniki delikatnie mówiąc średnie.
Co do Utah. Jeśli w PTB zagra Brandon Roy to Utah przegrywa, jeśli nie to jest minimalnym faworytem.
Typ na Toronto wydaję się być dobry. W preseason dużo gra ławka, a w tym przypadku oznacza to Andrea Bargniani, który jest w świetnej formie.
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
10 najciekawszych transakcji międzysezonowych
10 najciekawszych transakcji międzysezonowych by t3x



Okres przedsezonowy w NBA oficjalnie się zakończył. Dziś zaczynamy pre-season, czyli czas kiedy drużyny spotykają się w ramach przedsezonowych meczów. To idealny czas żeby podsumować zmiany, wzmocnienia, osłabienia, jakich dokonały drużyny w międzysezonowej przerwie. Specjalnie dla Was, w oparciu o przeprowadzoną na naszej stronie sondę, a także inne sondaże, opinie ekspertów i moje własne, t3x.pl przygotowało dla Was Top 10 przedsezonowych transakcji.

10. Shaun Livingston - Miami Heat

Po licznych spekulacjach dotyczących Shauna Livingstona i jego przyszłości, o których z reszta pisaliśmy tutaj, Shaun Livingston ostatecznie wylądował w Miami Heat. Ekipa Miami, która w tym sezonie wygląda bardzo ciekawie (D-Wade, Shaun Marion, Michael Beasley, Udonis Haslem), od dłuższego czasu poszukiwała klasowego rozgrywającego, który byłby w stanie poprowadzić ją daleko do playoffs. Było kilka opcji, aby zapełnić pozycję nr 1, wśród nich wchodziło w grę nawet pozyskanie Stephona Marbury’ego z New York Knicks. Ostatecznie, Miami zdecydowało się na Shauna Livingstona - zobaczymy jak poradzi sobie w prowadzeniu gry ekipy Heat.

9. Hamed Haddadi - Memphis Grizzlies

Transakcja ta może znalazła się w zestawieniu na wyrost, ale jest tego powód. Oprócz sportowej wartości pozyskania przez Memphis Grizzlies Hameda Haddadi, równie ważnym aspektem była polityka. Początkowo, władze NBA patrzyły niechętnie na pierwszego Irańczyka w NBA. Na szczęście sport wygrał z polityką i międzynarodowymi konfliktami i dzięki temu w nadchodzącym sezonie Irańczyk założy koszulkę z numerem 15. Na pewno z Haddadim, Grizzlies staną się ekipą mocniejszą pod koszem - w końcu Hamed Haddadi to zwycięzca w klasyfikacji najlepszych zbierających Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

8. James Posey - New Orleans Hornets

James Posey, o którym śmiało można powiedzieć ‘mistrz drugiego planu’ będzie na pewno ciekawym wzmocnieniem na pozycji niskiego skrzydłowego w ekipie New Orleans Hornets. Mistrzowie NBA, Boston Celtics, nie przedłużając umowy z Jamesem Poseyem stracili naprawdę ważne ogniwo swojej mistrzowskiej ekipy, a New Orleans Hornets zyskało bardzo wszechstronnego zmiennika, który ma pomóc coraz silniejszej ekipie z Nowego Orleanu w walce o najwyższe trofea.

7. Marcus Camby - Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers straciło po sezonie sporo - przede wszystkim Eltona Branda, zawodnika, który był bezsprzecznie ikoną klubu. Wraz z Brandem ekipa LA Clippers straciła ogromną część swojej podkoszowej siły. Siłę tą ma zrekompensować pozyskany z Denver Nuggets Marcus Camby. Patrząc na przedsezonowe zapowiedzi, w którym ekipę Los Angeles Clippers upatruje się jako jednego z czarnych koni nadchodzącego sezonu, jedno jest pewne - powodem tych buńczucznych zapowiedzi jest również osoba Marcusa Camby’ego.

6. Corey Maggette - Golden State Warriors

I znów po części o ekipie Los Angeles Clippers. Clippersi stracili jednego ze swoich najlepszych zawodników Coreya Maggette. Corey Maggette, wszędzie gdzie się pojawia jest postacią ważną, ale nie najważniejszą. Czas już to zmienić - w ekipie z Oakland, Corey będzie miał szansę rozwinąć skrzydła i wejść na kolejny poziom swojej kariery w NBA.

5. Richard Jefferson - Milwaukee Bucks

Ekipa New Jersey Nets po kilku sezonach gry postanowiła pozbyć się Richarda Jeffersona, zawodnika, którego pamiętamy z często powtarzanych akcji z Jasonem Kiddem, które dały ekipie z New Jersey dwukrotny udział w finałach NBA (2002 i 2003). Milwaukee, pozyskując Richarda Jeffersona, zyskuje zawodnika doświadczonego w playoffs, który może pomóc ekipie z Milwaukee w powrocie do najlepszej szestnastki NBA.

4. Ron Artest - Houston Rockets

To bezsprzecznie jedna z najbardziej kontrowersyjnych transakcji tego lata i gdyby ten ranking dotyczył właśnie stopnia ryzyka, bądź też niespodziewanych ruchów, Ron Artest zdecydowanie wygrałby ten ranking. Ekipa z Houston, może zyskać wiele, może również wiele stracić. Ron Artest to jeden z najlepszych defensorów ligi, idealnie pasujący do stylu gry ekip prowadzonych przez Ricka Adelmana. Spodziewać się więc można, że Rakiety w tym sezonie będą bronić jeszcze solidniej: do mocnych w defensywie: Shane’a Battiera i Chucka Hayesa, dołączył mistrz defensywy. Z drugiej jednak strony, Artest, znany z wybryków a la Rodman może w Houston sporo namieszać. Na pewno musi uważać, nie rzucać się z pięściami na kibiców. To ostatni rok jego kontraktu, więc jeśli nie będzie potrafił trzymać nerwów na wodzy, w przyszłym sezonie może mieć problem ze znalezieniem nowego pracodawcy.

3. Baron Davis - Los Angeles Clippers

Druga część czarnego konia Los Angeles Clippers, o którym już wspominaliśmy przy okazji zajmującego 7 miejsce w tym zestawieniu Marcusa Camby’ego. Baron Davis, po latach spędzonych w Golden State Warriors, gdzie był w stanie przeprowadzić swój team przez pierwszą rundę playoffs, zostawiając za burtą najlepszy zespół sezonu zasadniczego 2006/2007 Dallas Mavericks, zaczyna kolejną ciężką misję w Kalifornii - jej celem jest wyprowadzenie ekipy Clippers z cienia Los Angeles Lakers. Trzymamy kciuki aby to się udało.

2. Elton Brand - Philadelphia 76ers

Jeden z najbardziej niedocenianych zawodników ligi, okazał się również niedoceniony w sondzie prezentowanej na stronach t3x.pl. Moim zdaniem, powinno być zdecydowanie miejsce pierwsze. Ale cóż, czytelnicy zadecydowali, jest miejsce drugie dla Eltona Branda. Dzięki Eltonowi Brandowi, ekipa 76ers urasta do jednej z najsilniejszych ekip na wschodzie i ma w nadchodzącym sezonie próbować walczyć o wysokie miejsce na wschodzie NBA. Jest już Andre Iguoadala, jest Andre Miller - wygląda na to, że Elton Brand był właśnie tym elementem, którego brakowało ekipie Sixers. Kiedy w sezonie 2006/2007 z Philadelphii odchodził Allen Iverson, Siedemdziesiątki Szóstki stały się jedną ze słabszych drużyn ligi. Fani 76ers wiedzieli jednak, że salary cap zaoszczędzone na Iversonie, pozwoli na poważne wzmocnienie w niedalekiej przyszłości … Wygląda na to, że się doczekali.

1. Jermaine O’Neal - Toronto Raptors

Jermaine O’Neal, od ośmiu lat nieprzerwanie reprezentujący ekipę Indiana Pacers, w końcu zmienia barwy. Czeka go przeprowadzka do Kanady, gdzie ma wzmocnić ekipę Toronto Raptors. Siła podkoszowa teamu z Toronto wygląda teraz naprawdę imponująco (Chris Bosh + Jermaine O’Neal). Dodając do tego wszystkiego jeszcze fakt, że Raptorsom udało się pobyć T.J. Forda, który podobno nie do końca potrafił porozumieć się z kolegami z zesołu, wygląda na to że będziemy mieli mocne Toronto Raptors na wschodzie NBA.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks (Chicago under 100,5 pkt) 1.80 (totomix)
Powiem wprost że typ o zdobyciu poniżej 100,5 pkt na mecz przez Chicago biorę na logiczne myślenie, tzn. wg mnie Linia ta jest za wysoka, ostatni mecz przed sezonowy oba zespoły rozegrały między sobą, w tym spotkaniu wystąpiła dogrywka, licznik pkt. dla gospodarzy zatrzymał się na liczbie 112 pkt, ALE po pierwsze w dogrywce Chicago zdobyło 17 punktów, co bez OT tej linii by nie pokryło, po drugie w tym spotkaniu wystąpiła gigantyczna liczba rzutów osobistych( 36 FT dla Chicago z tego 26 trafnych), spokojnie(jak dla mnie) maksymalna liczba punktów jakie zdobędą dzięki FT spadnie do około 15 pkt. No i po trzecie nie spodziewam się by Chicago powtórzyło liczbę trafionych 12 rzutów za 3 punkty, oraz ogólny procent skuteczności 48.1%. Będzie to mecz po meczu tych zespołów ze sobą, nie mam informacji czy Derrick Rose wystąpi w dzisiejszym spotkaniu (Deng raczej nie wystąpi co też jest niemałym osłabieniem). Warto także zauważyć formę zwyżkową drużyny z Milwaukee, przez co powinni zagrać lepiej niż ostatnio (może nawet i wygrać, dla mnie Chicago nie jest aż takim faworytem, jak to bukmacherzy ukazują w kursach), liczę na lepsze czytanie gry Chicago przez Milwaukee, przez co Chicago nie będzie miało możliwości zdobycia 101 pkt w tym spotkaniu.

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 1 1.30 (totomix)
Zacznę od tego spotkania, gdyż po przebiegu meczów przedsezonowych faworyt wydaję się tu tylko jeden - gospodarze. Bostończycy nawet w momencie gdy wielka &#39;3&#39; w całości nie gra na najwyższym poziomie i tak są w stanie wygrywać spokojnie spotkania, a w Cleveland, w momencie gdy Lebron ma słabsze spotkanie, nie ma kto nadrobić tych punktów, których on nie rzuci. Poza tym Cleveland nie przejawiało jakiejś super wysokiej formy przed sezonem, dlatego nie widzę tu możliwości by bilans W-L po otwarciu sezonu w Bostonie wynosił 0-1. Na ✅ dla Cleveland można zaliczyć sprowadzenie Mo Williams&#39;a brakowało kogoś takiego w tym zespole, na pewno wzmocni on silę zdobywania punktów przez dzisiejszych gości, ale to i tak powinno być za mało na zwycięstwo. U gości nie ma znaczących braków kadrowych, za to w Bostonie nie może wystąpić R. Rondo co jest znaczącym osłabieniem, w ostatnim ze spotkań sparingowych na jego miejsce próbowany był Gabe Pruitt , nie zaprezentował się źle, ale także jakiś fajerwerków w jego wykonaniu nie zobaczyliśmy, ale powinien w jakimś stopniu zastąpić Rondo, jeżeli trener zadecyduje by nim zacząć spotkanie.
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Boston Celtics - Cleveladn Cavaliers +6 Cavaliers @ 2.05 (bwin) ✅
Celtowie mogą się &#39;spotkać&#39; z małymi kłopotami dziś w nocy, nie sądzę żeby byli zmotywowani na tyle żeby wygrać z Cleveland więcej niż dwu cyfrowym wynikiem, po tym co zrobili im w play off &#39;ach, ekipa z Cleveland jest na tyle żadna rewanżu, że nie sprzedadzą łatwo skóry i będą walczyli jak lwy. Z drugiej strony Boston zaczęli rozgrywki przed sezonowe dobrze ale moim zdaniem nie przyłożą się za bardzo to tego meczu ( może przegrana otworzy im oczy ), co prawda to dopiero początek sezonu zasadniczego i moim zdaniem trudno wytypować cokolwiek ale miejmy nadzieję, że się nie myliłam...
handi na Cleveland za drobne.
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
90 - 85
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Poczatek NBA poczatek typowania :] a wiec na dzisiaj:
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks powyzej 195.5 punktow✅✅✅

Troche nie wiem jak z forma zawodnikow :p ale mysle ze over jak najbardziej Bulls and Bucks to nie sa defensorzy, beda zucac:] myśle ze wynik bedzie cos około: 106 - 99 dla Chicago... a jesli chodzi o reszte meczy to mozim zdaniem same jednyki ✅✅✅ bo kto chcialby przegrac 1 mecz w sezonie na oczach własnej publicznosci...

EDIT
Co do wyniku dokladniejszego w meczu chicago - Milwaukee troche sie machnałem 108-95 ale i tak dobrze jak na poczatek NBA
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Poczatek NBA poczatek typowania :] a wiec na dzisiaj:
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks powyzej 195.5 punktow

Troche nie wiem jak z forma zawodnikow :p ale mysle ze over jak najbardziej Bulls and Bucks to nie sa defensorzy, beda zucac:] myśle ze wynik bedzie cos około: 106 - 99 dla Chicago... a jesli chodzi o reszte meczy to mozim zdaniem same jednyki ???? bo kto chcialby przegrac 1 mecz w sezonie na oczach własnej publicznosci...
oo, ciekawa teza.. a kto by nie chcial wygrac 1 meczu na wyjezdzie?..
Odradzam tworzenie na dzis kuponu z samych &#39;1&#39;-oczywiscie, mozliwe, ze te druzyny wygraja swoje mecze-sa faworytami, jednak ja licze na Bucksów i Cavsów.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dokładnie. Dzisiaj goscie walczą. Według mnie najpewniejsza jedynka będzie w Los Angeles. Skład maja dobry, nawet bardzo dobry. PTB z Odenem też w tym sezonie bedą poziom wyzej według mnie ale ten dzisiejszy mecz jednak w plecy.
Boston - Cavs strasznie zaciety mecz sie wydaje, ja tutaj postawiłęm na obronę i wybrałem under 179.5. Boston w defensywie niesamowicie silny, odetna Bronka i po zawodach. Łatwe to to nie bedzie ale bedą w stanie go przynajmniej ograniczyć.
Milwaukee też dzisiaj jest w stanie wygrać. Chicago u siebie ale oprócz tego są to wyrównane druzyny. Jeszcze Byczki maja chyba problemy kadrowe a raczej napewno więc Bucks walczą do końca i jeśli przegraja to minimalnie. Na blowout nie ma co dzisiaj liczyć w żadnym meczu i nie polecam handicapów ujemnych.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chicago - Milwaukee || Over 194,5 || 1.909 ✅✅✅
Chicago - Milwaukee || Milwaukee +6,5|| 1.943 ⛔⛔⛔
W ekipie gospodarzy najprawdopodobniej nie zagra tylko Larry Hughes bo reszta jest awizowana jako zdolna do gry... Co nie zmienia faktu, że Deng i Gordon są świeżo po urazach... Przy czym Gordon nadal narzeka na lekki ból mimo tego ,że już trenuje... U gości bez większych osłabień... Do tego mają fajny duet Redd - Jefferson z tym, że ten drugi jest strasznie chimeryczny i jestem ciekaw jak poradzi sobie w Milwaukee... Ogólnie goście mają fajny, ciekawy skład i mogą być swego rodzaju niespodzianką w tym sezonie... Pytanie tylko czy Redd i Jefferson będą potrafili podzielić się piłką ???? Obie ekipu lubią trochę porzucać... Tylko czy na początku sezonu wszystko będzie okej ze skutecznością ? Mecze przedsezonowe pokazują, że nie zapomnieli jak się trafia do kosza ;)
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
LA Lakers – Portland +7,5 pkt. 2 1,82 ⛔

Cięzko się pisze na sucho, ale wydaje się fajny typ. Parę kolejek minie, to będzie można bardziej konkretnie pisać.

W tym meczu rozgrywanym w hali Staples Center, upatruję małego zwycięstwa Jeziorowców. Kobe Bryant ma pewne problemy zdrowotne (podobno jeszcze od zeszłycyh play-offów), raczej zagra, szczególnie, że to otwarcie sezonu (więc wypada). Może być jednak dość mocno ograniczony w grze, w pre-season widać było że trochę zardzewiał, chociaż tam nikt nie gra na powaznie. Dalej niewiadomą jest pierwsza piątka Lakersów. Do tej pory etatowy jej uczestnik, Lamar Odom, zostanie przeniesiony na ławkę. Niby był nominalnym niskim skrzydłowym, jak wchodziło ligi i tam jego miejsce, ale jednak prawie zawsze grał tylko na PF, a nawet na centra. Gasol, Bryant, i Bynum muszą się jakoś podzielić piłką, dla Odoma może jej zabraknąć i dlatego został tam eksmitowany. Poza tym trochę za dużo byłoby tych centymetrów na 3-5. Bynum 213, Gasol 213, Odom 208, a za dużo niskich skrzydłowych na ławce. Pierwsza piątka Fisher-Bryant-(Ariza?)-Gasol-Bynum wygląda całkiem obiecująco. Równie dobrze może zacząć tam na SF Walton, albo Radmanowic (tego jednak nie chcą tam za bardzo, bo nie potrafi bronić). Ławka bardzo pożyteczna-Farmar, Vujacic, Radmanovic, Walton, zapełniający wszystkie statystycznie rubryki Odom. Reszta to raczej mało znaczące pionki- Mbenga i Mihm może wejdą na parę minut, ryżojada Yue raczej nie uświadczymy na boisku. Po długiej kontuzji wrócił do gry Bynum i właśnie on może zadecydować o mistrzowskim pierścionku dla LA w tym sezonie, bez niego Brylant nie ma szans, co pokazały ostatnie play-offy. Kibice Lakers pluli się, że to właśnie był jedyny powód ich przegranej w finale (to się dopiero okaże). Skład na papierze bardzo mocny, głęboka ławka- tym razem nie ma przebacz, nie ma usprawiedliwienia dla przegranej walki o misia. Na początek tej drogi mocny start bardzo potrzebny, trzeba zbierać wygrane (przewaga parkietu w play-offach się kłania)

Co do Blazers, to jedna z moich ulubionych drużyn. Za kilka lat to właśnie oni będą trząść całą ligą (o ile utrzymają skład). Do tego za rok schodzą bardzo wysokie kontrakty Lafrentza, a za 2 lata Milesa-będzie kasa na przedłużenie kontraktów z gwiazdami, albo dodanie weterana.Portland z braków kadrowych tylko (i aż-fajnie sypie trójki) Martell Webster, ale może to wyjść na dobre dla nowych rookie- Fernandeza, Baylessa oraz także dla Outlawa, dzielącego dotychczas minuty własnie z Websterem na SF. Jest trochę gęsto na pozycjach 2-3 i brak jednego z nich może pomóc w zgraniu reszty. Skład marzeń za parę lat- Roy (All-Star w ostatnim sezonie), Aldridge, Oden, do tego fajne rolesy w postaci klocka od zbiórek i bloków Przybilli, mający parę asyst Blake, nowa europejska gwiazdka NBA Rudy Fernandez. Dorzućcie jeszcze podobno super-strzelca z NCAA , debiutanta Jeryda Baylessa. dunkera Travisa Outlawa i skład jest gruby. Liczę na dobry debiut Odena, na pewno będzie chciał zrobić wrażenie w swoim pierwszym meczu w lidze, udowodnić, że nie na darmo był 1 numerem w zeszłorocznym drafcie. Stracił cały zeszły sezon z powodu kontuzji kolana, musi się odpłacić kibicom i zespołowi. Prowadzeni przez charyzmatycznego szkoleniowca, Nate’a McMillana, już w zeszłym sezonie pokazali, że potrafią grać świetnego kosza i zaskoczyli wszystkich, wygrywając aż 41 gier na super mocnym zachodzie, (w tym miażdząca seria 13 z rzędu). Od play-offów dzielił ich właśnie taki Oden, mieli problem na pozycji centra. Dojście defensywnego mutanta pod koszem może uczynić z nich naprawdę mocny team już teraz. Zespół mają w sumie prawie kompletny, jedynie czego brakuje, to trochę ogrania i doświadczenia, może jakiegoś starego wyjadacza, bo talentu i młodości im nie brakuje. W pre-season grali całkiem nieźle, liczę, że pokażą charakter i spróbują powalczyć na wyjeździe. Pierwsza piątka jest niespodzianką, możliwe, że będzie wyglądać tak Blake-Roy-Outlaw-Aldridge-Oden. Trener raczej nie rzuci od razu na głębkoką wodę w pierwszej piątce Fernandeza, albo Baylessa, którzy oczywiście sa lepsi od Blake’a. Roy jest przewidywany do gry jako rozgrywający, ale to jeszcze nie teraz chyba. Na wygraną szans raczej nie maja, ale nie zaszkodzi powalczyć, +7,5 to naprawdę sporo.

Największym smaczkiem meczu będzie pojedynek dwóch młodych centrów, Bynuma i Odena. Obaj mają coś do udowodnienia




te kontuzje Odena są niesamowite....koleś jest chodzącą bomba zegarową, nie potrafi zagrać meczu bez zrobienia sobie krzywdy. Drugi Sam Bowie?
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
(...)Odradzam tworzenie na dzis kuponu z samych &#39;1&#39;-oczywiscie, mozliwe, ze te druzyny wygraja swoje mecze-sa faworytami, jednak ja licze na Bucksów i Cavsów.
A jednak niespodzianek dziś nie było i kuponik z samych jedynek by wszedł :-D
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
90
- 85
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks
108 - 95
Los Angeles Lakers - Portland Trial Blazers
96 - 76
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
2 najlepsze typy dnia wg. mnie

LA Clippers – LA Lakers –8,5 pkt 2 1,85 ✅

Dlaczego? Clippers bez swoich ważnych graczy- Barona Davisa, Marcusa Camby. Lakers mocno weszli w sezon, pokonujac o 20 pkt Portland Trail Blazers. Ogólnie dobry mecz całego zespołu,w tym szczególnie Bryanta. W przerwie międzysezonowej uległo wymianie 2/3 składu Postrzygaczy Owiec (trochę śmieszne tłumaczenie nazwy na polski):p, dopiero muszą szukać swojego stylu gry. Bez mózgu zespołu jakim jest Davis ciężko o to, podobnie silny skrzydłowy Camby (w Denver był centrem, ale zagra obok Kamana) też zawsze dorzuci swoje zbiórki i bloki i ogólnie obronę. Lakers niby grają na wyjeździe, ale z racji tego, że dzielą tę samą halę, więc i tak czują się jak u siebie, jedyna różnica, że fanów Clippers będzie więcej.

Golden State – Nowy Orlean 2 1,6 ✅

Warriors to trochę inny zespół, niż rok temu. Nie ma Davisa, który nakręcał całą tą machinę ofensywną. Trener Don Nelson ma dylemat na rozegraniu. Pewnie grałby tam Monta Ellisem, który i tak jest raczej SG, ale ten nabawił się długotrwałej kontuzji (i został zawieszony na 30 gier). Marcus Williams, specjalnie sprowadzony z NJ, miał grać jako pierwszy PG obok Ellisa, nie spełnia oczekiwań trenera . 3 rozgrywający CJ Watson też ma problemy zdrowotne. Albo będzie prowadził grę Stephen Jackson, który gra na pozycjach 2/3, albo debiutant Demarcus Nelson. Obojętnie która opcja, to niezbyt wesoła, mając naprzeciw siebie Paula. Co o Hornets. Nawet w pre-season byli mocni, 7-0. Jedni z głównych faworytów do mistrzostwa zachodu, w playoffach brakło im trochę do przewagi parkietu, co jest kluczową sprawą. Muszą ciułać te wygrane. Jeśli myślą o czymś więcej, to z takimi zespołami jak Oakland przegrywać nie mogą. Braków kadrowych specjalnie nie mają, więc droga otwarta.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mecz Cavs - Celtics wczoraj fantastycznie otworzył nam sezon. Wielkie emocje, Cavs prowadzili już 14 punktami by ostatecznie przegrać dość wyraźnie. LeBron zatrzymany, Ray Allen i KG zatrzymani. Oj będzie się działo w tym sezonie. Lakers - TBlazers to z kolei totalna dominacja Lakersów, którzy też pokazali że &quot;idą na mistrza&quot;.
A dziś kolejne emocje i aż dwanaście meczów ! I jak tu spać w nocy ...
  1. 00.00 New Jersey - Washington
  2. 00.00 Toronto - Philadelphia
  3. 00.00 Atlanta - Orlando
  4. 00.30 Miami - New York
  5. 01.00 Sacramento - Minnesota
  6. 01.00 Phoenix - San Antonio
  7. 01.00 Milwaukee - Oklahoma City
  8. 01.00 Indiana - Detroit
  9. 01.30 Memphis - Houston
  10. 02.00 Denver - Utah
  11. 03.30 LA Lakers - LA Clippers
  12. 03.30 New Orleans - Golden State
Sam będę się nastawiał by obejrzeć Heat @ Knicks bo czuje że będzie pewny mecz. Z typków Fita bardziej pasowałoby mi to drugie. Derby LA odpuszczam :p
Na pierwszy rzut oka dwa najfajniejsze typki według mnie to :
New York Knicks - Miami Heat
Over 208,5
1,90​
Utah Jazz - Denver Nuggets
Under 210
1,90
Knicks z nowym trenerem będę zapewne najlepiej punktującym zespołem w NBA. Miami z Marionem, Beasleyem i Wadem też mają potencjał by zdobywać dużo punktów. W drugim meczu Nuggets zagrają bez Carmelo a Jazz bez Williamsa i Harpringa. Zresztą nie sądzę by oba zespoły grały tak samo ofensywnie jak przed rokiem ...​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom