>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - październik

Status
Zamknięty.
julez 27

julez

Użytkownik
Niestety Mikwaukee znowu nie popisało się w obronie i podarowało 44 rzuty osobiste Chicago, przez co mój typ na under 100,5 pkt dla Chicago nie wszedł, ale mówi się trudno...
Na dziś jak Fito stawiam na NOH, do tego stawiam właśnie Milwaukee po kursie 2.10, jednak co jak co ale od Oklahoma City Thunder gorsi nie są i jak dla mnie to oni są faworytami, rozchodzi się tylko o to jak zagra Milwaukee w obronie, mam nadzieję że nie dadzą dużej ilości FT Oklahomie bo to może stworzyć problem ze zwyciężeniem w tym spotkaniu.
No i trzecia moja opcja na dziś to Miami Heat po 2.30, uważam że pomimo poprawy gry przez NYK, dziś goście zwyciężą głównie przez to że mają naprawdę &#39;6&#39; zawodników, którzy prezentują wysoki poziom, ostatnio z SAS, grając bez Wade&#39;a zaprezentowali się nieźle, to dziś także mogą pokusić się o zwycięstwo, tymbardziej że kurs jest nie najgorszy, dlatego to stawiam. Over na to spotkanie jest także dobrym pomysłem.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Miami Heat (+3,5) @ New York Knicks 1,85
W MSG dojdzie do ciekawego pojedynku-miejscowych Knicksów i Heat. Obie ekipy z nowymi coachami. W Miami młody Spoelstra, zaś w Nowym Jorku doskonale znany wszystkim Mike D&#39;Antoni-były trener Słońc z Phoenix, który znany jest ze swego zamiłowania do totalnej ofensywy i totalnego olewania defensywy To co przez parę lat grał mając do dyspozycji Nasha czy Stoudemire&#39;a, w Knicks musi grać Duhonem i Randolphem. W preseason zespół wypadł całkiem nieźle-do gry wrócił w dobrym stylu Stephon Marbury, który jednak, mówi się, że ma być poza rotacją-podobnie zresztą jak były lider NYK pod koszem-Eddy Curry, który ze swoim grubaśnym tyłkiem, niezbyt pasuje do run&#39;and&#39;gun&#39;. Z dobrej strony pokazuje się strzelec Crawford i Lee pod koszem, z ławki dobre zmiany gwarantuje Robinson, ale.. ale to za mało na Heat, który mają Wade&#39;a i debiutanta, wybranego z #2 w drafcie-Marcusa Beasley&#39;a. Tych dwóch panów powinno załatwić Miami zwycięstwo na inaugurację, ale słów kilka o reszcie zespołu, bo jest całkiem ciekawy, a Żary mogą powalczyć o czołowe miejsca na Wschodzie, po ostatnim zupełnie odpuszczonym sezonie. Na skrzydle jest dobry defensor-Marion, doskonale znany D&#39;Antoni, a na obwodzie Wade&#39;a w rozegraniu wspierać będą Quinn, Banks i Livingston, który wraca do gry po długiej kontuzji.

New Orleans Hornets(-5,5) @ Golden State Warriors 1,85
Według mnie bardzo pewny typ, gdyż NOH spokojnie powinni poradzić sobie z osłabionymi Warriors. Szerszenie już w preseason pokazali, że ten sezon może należeć do nich i zakończyli go w najlepszym bilansem. Są głośno wymieniani w roli faworyta do tytułu obok m.in Celtics czy Lakers. Na rozegraniu prawdziwy mózg zespołu, genialny Chris Paul, który ma u swego boku świetnego strzelca obwodowego-Peję Stojakovicia i Davida Westa na PF, który należy już do najlepszych silnych skrzydłowych ligi. Na C dobry na tablicach Chandler, ale również potrafiący wykańczać akcje. Przed sezonem odszedł Pargo Jannero-rezerwowy rozgrywający, co było dość sporym osłabieniem, w ławka została natychmiast wzmocniona trzema dobrymi graczami-Mikiem James&#39;em, Devinem Brown&#39;em, ale w szczególności świeżo upieczonym mistrzem NBA-Jamesem Posey&#39;em. Golden State w ostatnim sezonie pechowo nie zakwalifikowało się do fazy PO, i w tym sezonie również może powtórzyć ten wyczyn. Z drużyny odszedł Baron Davis-kapitalny rozgrywający-dla Warriors jak CP3 dla Hornets. Do Magic przeszedł także dobry obwodowy obrońca, atleta-Mickael Pietrus. Dołączyli Correy Maggette i Ronny Turiaf, jednak Wojownicy raczej już nie będą tym samem zespołem co wcześniej. Dodatkowo z gry wyleciał Monta Ellis, który opuści początek sezonu. Mimo iż mecz w Golden State, to jednak liczę na dość pewne zwycięstwo podopiecznych Scotta.
Toronto Raptors @ Philadelphia 76 over 190,5 1,85
Delikatnie na ten typ, bo nie chcę na początek szaleć z u/o i podaję go tak &#39;edukacyjnie&#39;. Krótko o tym meczu: Phila prezentowała w poprzednim sezonie defensywny styl gry, jednak teraz dołączył Elton Brand, co automatycznie sprawia, że 76 będą zdobywały więcej punktów. Raptorsi już w poprzednim sezonie lubili poszaleć, a w tym jeszcze dołączył Jermaine O&#39;Neal i teraz pod koszem mają prawdziwa kopalnię punktów-JO i Bosh. Myślę, że powinien over spokojnie wejść, ale na początek asekuracyjnie.
Podobnie z Julezem myślimy;)
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Orlando Magic - Atlanta Hawks -8 @ ORL 1.95 (pinnacle) ⛔
Do drużyny z Orlando wraca center - Tony Battie, który miał problemy z palcem serdecznym, w meczach przeważnie zdobywał po 6-7 pkt a w szczytowej formie nawet 8 ale jak długo pogra to się okaże, Magicy moim zdaniem są o wiele silniejsi niż w ubiegłym sezonie. Dwight Howard, Hedo Turkoglu, Rashard Lewis w ostatnim meczu zdobyli kolejno 14, 14, 18 pkt ale myślę że ich statystyki z meczu na mecz będą rosły a szczególnie jak mają takiego przeciwnika jak jastrzębi, również boisko stoi po ich stronie oraz kochani kibice których nie mogą rozczarować w pierwszym meczu z taką drużyna jak Atlanta która na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej. Atlanta większych braków kadrowych nie ma poza Marvinem Williamsem który został zawieszony na ten mecz. Orlando powinno wygrać ten mecz bez większych problemów.
Orlando Magic - Atlanta Hawks / no proszę, kto by się spodziewał...
85 - 99
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oprócz dwóch wcześniejszych typów warte grania są według mnie następujące zdarzenia :
Rockets, Pistons z handicapami za małą stawkę
Houston rozpocznie sezon grając u siebie z jedną z najgorszych ekip NBA. Przed sezonem mocno się wzmocnili (Artest,Barry) a co najważniejsze zatrzymali zeszłoroczny skład. Na ławce świetny trener, na boisku świetni gracze nie widzę innej możliwości niż pewna wygrana Rakiet na inaugurację sezonu. Zwłaszcza, że lider gości Rudy Gay narzeka na lekki uraz i nie może grać na 100 % możliwości. Handicap wysoki ale do przeskoczenia. Rockets mają szeroką ławkę i wielu świetnych zawodników dlatego powinni wygrać dwucyfrówką z przeciętnymi Grizzlies którzy nie mają praktycznie &quot;ławki&quot;.
A dlaczego Pistons ? Również podobne powody jak w Rockets. Silny, niemal niezmieniony skład ale nowy coach na ławce który będzie chciał zadebiutowac w dobrym stylu. U siebie Detroit zawsze jest bardzo mocne, tym bardziej będzie na początku sezonu. A u gości zabraknie ich najlepszego strzelca Mike Dunleavego oraz rozgrywającego Travisa Dienera.

Do tego Wizards z handicapem za dużą. W ekipie Nets nie zagra ich najlepszy rozgrywający Harris i czterech innych graczy. Co więcej następnych czterech jest tuż po kontuzji (m.in. Yi Jianlian, Dooling, Hayes i Boone) i niewiadomo czy będą w stanie grać na 100 %. Wizards zawsze sezon zaczynają od mocnego uderzenia, zwłaszcza gdy grają u siebie. Spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy.

Reasumując :

  1. Handicap Rockets 3/10 @ 1.90
  2. Handicap Pistons 3/10 @ 1.90
  3. Handicap Wizards 7/10 @ 1.88
  4. Heat - Knicks over 6/10 @ 1.92
  5. Nuggets - Jazz under 5/10 @ 1.90
  6. ML Wizards + Pistons + Rockets + Hornets @ 3.00 6/10
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Golden State Warriors - New Orlean Hornets -6,5 @ NOH 1.91(expekt) ⛔
Chyba jedyna drużyna która nas w nocy nie zawiedzie to szerszenie, kwestia w tym iloma punktami zdołają wygrać mecz w Oakland na Oracle Arena. Szerszenia mogą być jedną z najlepszych drużyn na początku sezonu, ciągle te same młode talenty co w poprzednim sezonie, tyle że w tym bardziej doświadczone, dobrze &quot;zaliczyli&quot; pre-season, dzięki czemu są przygotowani do wielkich bojów. Natomiast gospodarze którzy nie dostali się do playoff&#39;ów w zeszłym sezonie, stracili kluczowego gracza który powędrował do Los Angeles Clippers, również nie mają dobrych obrońców, nie widzie także kogoś kto mógłby powstrzymać Chris&#39;a Paul, Tyson Chandler i David West powinni dominować na linii 3 punktów, myśle ze będzie lekki blow-out, dwucyfrowa przewaga na rzecz Nowego Orleanu bardzo prawdopodobna biorąc pod uwagę duże zróżnicowanie drużyn wobec mnie.
Golden State Warriors - New Orlean Hornets
103 - 108
Ponad to na dziś proponuje ako:
Golden State Warriors - New Orleans Hornets 2 @ 1.33 ✅ 103-108
Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
2 @ 1.17 ✅ 79-117
Orlando Magic - Atlanta Hawks 1 @ 1.28 ⛔ 85-99

Houston Rockets - Memphis Grizzlies 1 @ 1.10 ✅ 82-71
San Antonio Spurs - Phoenix Suns 1 @ 1.76 (dla odważnych :mrgreen: ) ⛔ 98-103
Kurs ako: 3.85

GL!
Co za noc, niech to pierun...
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
DALLAS MAVERIKS - HOUSTON ROCKETS UNDER 193 TOTO-MIX 1.9 8/10????
Według mnie ten typ jest bardzo prawdopodobny ponieważ Houston ma bardzo dobrą defensywę i w dodatku krótką ławkę rezerwowych więc dużo punktów przeciwko Dallas nienarzuca według mnie koło 85-90 punktów to jest max jeżeli chodzi o Houston
Dallas powinien ten mecz wygrać bo ma poprostu lepszy skład i nieco lepszą ławke od Houston . W składzie Dallas jest między innymi Dirk Nowitzki , Terry oraz nowy nabytek Jason Kidd:-D Według mnie HOUSTON ok.90+DALLAS ok.100 pkt= ok.190 pkt​

Wczoraj pięknie wchodziły mecze z NBA UNDER JAZZ I OVER MIAMI + NEW ORLEANS + LAKERS HANDICAP = KASA $$$ ✅✅✅:-D:spokodfhgfh:

YAO JUTRO LICZE NA CIEBIE !!!:-D
 
julez 27

julez

Użytkownik
Cleveland Cavaliers (-9,5) - Charlotte Bobcats 1 1.85 (bet-at-home) ✅
Stawiam dziś na gospodarzy, z prostej przyczyny prezentują lepszą formę jak dotychczas, z Bostonem zagrali dobrze, prowadzili nawet 14 pkt, ale nie udało się wygrać, liczę że z 5-10 pkt więcej z Charlotte rzuci Lebron James, goście nie powinni udanie forsować obrony Clev, dlatego myślę że zwycięstwo powyżej 10 pkt jest bardzo realne. Charlotte grali fatalnie w przedsezonowych grach, myślę że dziś nie nastąpi nagły zwrot w formie gości, jestem wręcz o to spokojny, po prostu w starciu z Cleveland Charlotte nie będzie miało argumentów, liczę na lepszą postawę Lebrona i na utrzymanie obecnej formy Mo Williamsa.
Dallas Mavericks - Houston Rockets 2 2.40 (bet-at-home) ✅
Typ na gości, dlatego że wczoraj zagrali na bardzo słabej skuteczności (36,8%), więc dziś powinno być lepiej, wczoraj z Memphis wygrali. Dallas w grach przed sezonowych grało w kratkę, ale przeważnie słabo, w dużej mierze dlatego że w czasie spotkań było dużo rotacji w składzie. Nie sadzę by podstawowa piątka, weszła dobrze w rytm meczowy, zdarzą im się jakieś przestoje, gdzie drużyna z Texasu, powinna narzucać trochę punktów, spodziewam się także niemałej liczy FT dla Houston (20-25), gdyż Dallas ma kłopot z solidnym powstrzymywaniem ataków, przez co dużo faulują pod koszem. Kurs 2.40 wart zagrania, dlatego ja decyduję się na typ na gości.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Cleveland Cavaliers (-9,5) - Charlotte Bobcats 2 1.85 ⛔

A ja własnie sobie zagrałem handicap na Bobcats. Głównym argumentem jest brak Erica Snowa w Cleveland, który w ostatnich sezonach zapewnia drużynie masę punktów i swoją szybkością napędza drużynę. To, że Bocats są moja ulubionym teamem, to też się przyczyniło do tego typu, ale nie tylko. Pierwszy mecz Larry&#39;ego Browna na ławce Rysiów w oficjalnym meczu, braków w składzie specjalnie nie mają-wrócił do gry May(na razie gra słabo, do tego gra jaskiniowiec Morrison). Ich całoroczne kontuzje w zeszłym sezonie zrujnowały plany Bobków na coś więcej do ugrania. Co prawda dla mnie statystyki z zeszłego sezonu nie mają większego znaczenia (po co, skoro grają od nowa i w często trochę zmienionych składach), ale jak pamiętam, to toczyli naprawdę wyrównane boje z Cleveland. Szans na wygraną w Ohio nie mają, ale powalczyć zdecydowanie mogą. Liczę na dobrą postawę tego zespołu w tym sezonie i ich awans do play-off, mają wszystko w sumie co potrzeba (no, może tylko ławka trochę krótka). Jeśli znowu nic nie osiągną w tym sezonie, to bedzie w zespole przeprowadzona czystka. Nowy markowy kołcz jest, zawodnicy w miarę zdrowi są, pierwsza piątka też solidna-teraz czas na sukcesy.

a i z tym Snowem to był oczywiście dżołk :p


Zawiedli mnie bardzo, liczyłem na ich dobrą postawę a pokazali kaszanę. Słabo na początku grają, a szczególnie Felton i May (jeśli tak dalej pójdzie, to obaj mogą wylecieć-były takie plany wobec nich. May ma słaba etykę pracy i wiecznie kontuzjowany, a Felton od początku też zawodzi-miał być kimś na miarę Paula, albo Derona Williamsa) :zoltakartka:
 
armor 12

armor

Użytkownik
Phoniex -2 - New Orleans 1
Dla mnie to dzisiaj najpewniejszy mecz wczoraj Phoniex bardzo dobrze zagralo przeciwko San Antonio bez Ginobliego... Phoniex pokazali solidna gre... Zas NO zagrali jak dla mnie slabo przeciwko juz spadajacego w dol GSW... Dzisiaj gra napewno bedzie opierac sie na Amare i Shaw... Napewno do pomocy jeszcze bedzie Hill i Diaw takze w bardzo dobrej formie zas w Orleans dzisiaj CP3 czy Paul sam nie wygra meczu...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Phoniex -2 - New Orleans 1
Dla mnie to dzisiaj najpewniejszy mecz wczoraj Phoniex bardzo dobrze zagralo przeciwko San Antonio bez Ginobliego... Phoniex pokazali solidna gre... Zas NO zagrali jak dla mnie slabo przeciwko juz spadajacego w dol GSW... Dzisiaj gra napewno bedzie opierac sie na Amare i Shaw... Napewno do pomocy jeszcze bedzie Hill i Diaw takze w bardzo dobrej formie zas w Orleans dzisiaj CP3 czy Paul sam nie wygra meczu...
Shaw?? kto to?:-|
chodzi o Shaqa, tak?
CP3 czy Paul? to tak samo jak powiedziec, MJ czy Jordan..
i mimo iz jestem kibicem Suns, to niebylbym taki pewny zwyciestwa Slonc.. W poprzednim sezonie przegrali wszystkie 4 mecze z NOH..fakt faktem, ze 3 z nich jezeli dobrze pamietam minimalnie w koncowkach (jeden po OT i niesamowitym rzucie Peji), ale jednak to znaczy, ze nie potrafili w decydujacych momentach postawic dobrej defensywy i powstrzymac Paula, Westa czy wlasnie Stojakovicia. No, ale ten sezon, to nowy trener, nowe wzmocnienia, nowy styl gry i nowe nadzieje, wiec licze na zwyciestwo, ale jak mowie nie jestem go az tak pewien.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Phoniex -2 - New Orleans 1
Dla mnie to dzisiaj najpewniejszy mecz wczoraj Phoniex bardzo dobrze zagralo przeciwko San Antonio bez Ginobliego... Phoniex pokazali solidna gre... Zas NO zagrali jak dla mnie slabo przeciwko juz spadajacego w dol GSW... Dzisiaj gra napewno bedzie opierac sie na Amare i Shaw... Napewno do pomocy jeszcze bedzie Hill i Diaw takze w bardzo dobrej formie zas w Orleans dzisiaj CP3 czy Paul sam nie wygra meczu...
Jak chcesz to dam Ci linka do składu New Orleans Hornets, nie gra tam tylko Chris Paul... no ale to trza oglądać mecze jeszcze....a co do spadającego GSW to...zastanów się z kim wczoraj grali Suns, z kimś &quot;wzlatującym&quot;? Nie sądzę. Będzie jak będzie, ale mogę już teraz się z Tobą założyć że NO zajdzie dalej od Suns i będzie miało więcej zwycięstw w sezonie zasadniczym...Jescze jedno, sprawdź sobie ile razy NOH pokryli handicap w ostatnich meczach Suns.
PS. popracuj trochę nad stylem pisania, bo ciężko to zrozumieć...
 
armor 12

armor

Użytkownik
Jak chcesz to dam Ci linka do składu New Orleans Hornets, nie gra tam tylko Chris Paul... no ale to trza oglądać mecze jeszcze....a co do spadającego GSW to...zastanów się z kim wczoraj grali Suns, z kimś &quot;wzlatującym&quot;? Nie sądzę. Będzie jak będzie, ale mogę już teraz się z Tobą założyć że NO zajdzie dalej od Suns i będzie miało więcej zwycięstw w sezonie zasadniczym...Jescze jedno, sprawdź sobie ile razy NOH pokryli handicap w ostatnich meczach Suns.
PS. popracuj trochę nad stylem pisania, bo ciężko to zrozumieć...
Ja mowie o jednym meczu... i to poczatek sezonu a ty mowisz juz ze NO zajdzie dalej niz Phoniex nie mowie ze nie...
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ja tam w ogóle nie wierzę że Phx coś znaczącego w tym sezonie osiągnie i na 99% NOH powinno dalej zajść, ale wiadomo że to NBA i dużo spotkań przed nami. Dzisiejsza nocka bardzo ładna Clev z hc ✅, Houston czyste✅ no i jeszcze sie na NOH +3,5 pokusiłem i też ✅ . Co do Dallas to i tak mieli dużo szczęścia że nie wypadli szybciej z gry, tylko w IV kwarcie, gdyż ładnie ich tam Houston wzięło na Runa 16-1 od początku II kwarty, ale zapewne nastąpił moment rozluźnienia, Dallas to wykorzystało i zdołało odrobić. Dziś oferta nawet kusząca i parę konkretnych typów będzie można dziś znaleźć, ale to później podam swoje propozycje.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • MEMPHIS GRIZZLIES - ORLANDO MAGIC
Magicy z Orlando bardzo zawiedli swoich fanów przegrywając na własnym parkiecie z Atlantą różnicą aż 14 punktów. Szczerze mówiąc trudno to wytłumaczyć. Zeszły sezon mieli fantastyczny, tegoroczny preseason również. Skład się prawie nie zmienił, ba nowy zawodnik Mikael Pietrus gra świetny mecz a Magic ... przegrywają. Według mnie był to typowy wypadek przy pracy. Magic rzucali z beznadziejną skutecznością 36 % ! Nie sądzę, by była to tylko i wyłącznie zasługa dobrej obrony Hawks. Grizzlies z kolei ostro postraszyli Rockets ale Houston w meczu z Dallas a Houston z meczu z Grizzlies to były dwa zespoły. Widocznie zlekceważyli Niedźwiadków. Memphis to młoda drużyna, bez doświadczenia i bez szerokiej ławki dlatego uważam że dziś bez problemowo ten mecz wygrają goście.
Orlando Magic - 6.5 @ 1.91
  • BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS
Celtowie nie zaczęli tego sezonu idealnie. Co prawda wygrali z silnymi Cavs ale mecz nie ułożył się po ich myśli. To raczej goście a właściwie ich trener przegrali tamten mecz. Kevin Garnett, Ray Allen czy Kendrick Perkins zagrali bardzo słabe spotkanie. Świetnie zagrał natomiast Paul Pierce oraz zmiennicy. Tak czy siak pierwsza połowa w wykonaniu Celtów była koszmarna. Druga natomiast pokazała jak wielką siłę ma ten zespół. Zwłaszcza w obronie, kiedy to nie dopuścili Cavs do zdobywania punktów (ledwie 13 w IIIq i 22 w IVq) Ten mecz pokazał również, że Boston ma bardzo szeroki i mocny skład. A Byki ? Niby ograli Millwaukee Bucks bardzo pewnie ale mnie nie przekonuje ich gra. Nie gdy na przeciwko Luola Denga stanie ściana zbudowana m.in. z Kevina Garnetta i nie będzie mógł tak łatwo zdobywać punktów, nie gdy Rajon Rondo będzie krył Derricka Rose i nie gdy Paul Pierce i Tommy Allen będą mogli dalej &quot;slashować&quot;. A będą mogli bo Byki nie bronią najlepiej. Dziś spodziewam się, że Boston odskoczy rywalom już w pierwszej kwarcie i tyle by było wyrównanego meczu. Tak jak to było w zeszłym sezonie ...
Boston Celtics - 9 @ 1.91
__________________
 
armor 12

armor

Użytkownik
Do typow Jacques dodal bym jeszcze 2 bardzo ciekawe mecze...
Miami-5.5 - Sacramento 1✅
Miami zagralo dobry mecz z NYK lecz przegrali na wyjezdzie i dzisiaj zagraja przed wlasna publicznoscia, Jak widzielismy na olimpiadzie Wade pokazywal fantastyczna forme... Sacramento zagralo 1 mecz z Minesota takze na wyjezdzie ulegli nieznacznie 2ptk... Sac po odejsciu Artesta i Bibbyego w zeszlym sezonie w grze dowodzi Martin a takze Salmons... Dzisiaj Miami powinni sobie poradzic jezeli Wade i spolka zaczna dobrze grac a nie jak w zeszlym sezonie...
LAC- Denver -2 2✅
Denver dzisiaj gra swoj drugi mecz na wyjezdzie... Po 1 meczu walczyli do konca z Utah i przegrali tylko 4ptk 98-94... i to bez Carmelo... Dzisiaj powinno byc napewno lepiej.. Clipers zaczeli bardzo slabo w meczu z lokalnym przeciwnikiem rzucili tylko 79ptk... ze skutecznoscia 38.5%... Jak narazie nowi zawodnicy w Clipersach najwyrazniej sie nie zaaklimatyzowali i beda potrzebowac troche czasu... Dzisiaj Denver powinni to wykorzystac i pokryc HC
NBA 2008/2009 2:1
 
julez 27

julez

Użytkownik
Miami Heat - Sacramento Kings (Sacramento under 99,5 pkt)
Miami po nieudanym początku sezonu w NYK, zmierzy się z Sacramento, które minimalnie przegrało z Minnesotą grając na wyjeździe. Jednak ten minimalizm porażki wynika głównie dzięki Minnesocie która chociażby miała skuteczność w rzutach osobistych 50% (11/22). Sacramento zagrało na skuteczności 45%, dziś liczę na to że ta skuteczność spadnie do około 40%. Jakoś zawodnicy Sacramento mnie nie przekonują, dlatego stawiam dziś na Miami. Mam nadzieje że Marion, a w szczególności Beasley lepiej będą punktować, co zapewni pewne zwycięstwo Miami. Także Wade powinien dziś nawet do 30 pkt dobić. W grze obronnej z pewnością lepsze jest Miami.
Philadelphia 76ers - New York Knicks
Świetne spotkanie NYK z Miami i słabe 76ers z Toronto Raptors. Dziś stawiam na NYK z hc + 8,5, nie sądzę by Philadelphia zagrała aż tak dobrze, a NYK aż tak źle by przegrali ponad 9 pkt. Dziś trzeba liczyć się z poprawą o przynajmniej 10% w skuteczności 76ers, no i utrzymaniem lub spadkiem o max 5% skuteczności NYK, ale co i tak powinno dać zmieszczenie się w hc + NYK. A. Iquodala i A. Miller na pewno trochę lepiej zagrają, ale jak NYK zagra na podobnej skuteczności, to może nawet i wygra, ale ja tam wole zakład spokojniejszy z hc dodatnim.
Portalnd Trail Blazers - San Antonio Spurs
Stawiam na under w tym meczu. Po pierwsze SAS ostatnio zagrało na bardzo dużej skuteczności, dziś z Portland nie będzie takiej sposobności by grać otwartą koszykówkę. Portland nie ma co prawda Odena, gdyż doznał kontuzji i o ile dobrze doczytałem od 2 do 4 tygodni będzie pauzował. Po drugie Portland u siebie raczej gra dobrze w defensywie a i przyjezdni zbytnio nie nastawiają się na otwartą grę i zmasowany atak. Linia co prawda niska 178 w Bwin, ale ja zdecyduje się by postawić uneder w tym spotkaniu.
Ja tak to dziś widzę.
Miami Heat (-5,5) - Sacramento Kings 1 1.91 (Bwin)
Memphis Grizzlies - Orlando Magic 2 1.33 (Bwin)
Philadelphia 76ers - New York Knicks (+8 ) 2 1.91 (Bwin)
Boston Celtics (-8,5) - Chicago Bulls 1 1.85 (bet-at-home)
Sacramento under 99,5 pkt (totomix)
Portalnd Trail Blazers - San Antonio Spurs (under 178 )1.91 (Bwin)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
San Antonio Spurs @ Portland Trail Blazers 1,75
Można powiedzieć, że pojedynek jednej z najstarszych i najbardziej doświadczonych ekip-SAS z najmłodszą i najmniej doświadczoną, ale zdolną do zwycięstw nad najlepszymi-Portland. W ekipie McMillana liderem jest młody Brandon Roy, który zyskał już jednak rangę All-Stara. Obok niego główne role w drużynie odgrywają LaMarcus Aldridge czy Travis Outlaw-także obaj młodzi oraz &#39;banda&#39; debiutantów-Bayless, Fernandez i #1 poprzedniego draftu-Greg Oden, który nie zagrał w poprzednim sezonie z powodu kontuzji, a w tym już w pierwszym meczu z Lakers także złapał uraz, eliminujący go z gry na kilka tygodni. Właśnie brak Odena, który miał być liderem PTB na tablicach i zdobywaniu punktów z &#39;pomalowanego&#39; sprawia, że raczej przyszłościowa ekipa Blazers nie ma co szukać w pojedynku ze starymi mistrzami-Spurs. Ostrogi zaczęły sezon od porażki w San Antonio z Suns, dlatego trudno przypuszczać, aby poniosły dziś drugą z rzędu porażkę. Mimo iż grali z Phoenix bez Manu, to toczyli równorzędną walkę do samego końca. Świetnie grali liderzy SAS-Duncan i Parker, który zdobyli razem 64 pkty, ale za brakło wsparcia z ławki. W pojedynku z Portland właśnie Tim &#39;Dziewiczy&#39; będzie kluczem do zwycięstwa, gdyż wobec absencji Odena, Blazers nie mają kogo przeciwstawić pod koszem Duncanowi.
New York Knicks @ Philadelphia 76 under 217,5 1,85
Typ dnia moim skromnym zdaniem. W pierwszym meczu na własnym boisku NYK narzucali dużo, wygrali 120-115 z Heat, co daje łącznie 235 pktów, jednak nie ma szans, żeby w pojedynku z 76, w Filadelfii znowu padł duży wynik. Phila to drużyna, która w pierwszej kolejności dba o defensywę- i nic dziwnego-obok Celtics może to być w tym sezonie drużyna najlepiej broniąca na Wschodzie. Co pokazał pierwszy mecz, nie zmieniło tego przyjście świetnego strzelca podkoszowego-Eltona Branda. Z Toronto przegrali 85-95, więc padło tylko 180 pktów łącznie. Knicks poszaleli u siebie, jednak na wyjeździe już tak nie będzie-raz, że sami zwolnią trochę grę i skupią się bardziej na obronie, a dwa, że defensywa 76 nie pozwoli im na to. Coach i zawodnicy Phily na pewno doskonale zdają sobie sprawę, że w otwartej, szalonej, bardzo ofensywnej koszykówce drużyna Mike&#39;a D&#39;Antoni będzie się doskonale czuła i nie jest skazana na porażkę, dlatego na pewno postawią u siebie mocną obronę, która odbierze chęci do gry Crawfordowi i reszcie. Liczę tu max na ok.200 pktów.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Też myślałem nad tym underem w 76ers - NYK, bardzo mi ta linia do gustu przypadła i może się na niego jeszcze zdecyduje, jak dla mnie to żadna drużyna z w/w nie zdobędzie 100 pkt w meczu. Będą blisko, ale nie przekroczą tej granicy, no chyba że ktoś dostanie ostro, ale nie przewiduje takiej sytuacji.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
New York Knicks @ Philadelphia 76 under 217,5 1,85

Typ dnia moim skromnym zdaniem. W pierwszym meczu na własnym boisku NYK narzucali dużo, wygrali 120-115 z Heat, co daje łącznie 235 pktów, jednak nie ma szans, żeby w pojedynku z 76, w Filadelfii znowu padł duży wynik. Phila to drużyna, która w pierwszej kolejności dba o defensywę- i nic dziwnego-obok Celtics może to być w tym sezonie drużyna najlepiej broniąca na Wschodzie. Co pokazał pierwszy mecz, nie zmieniło tego przyjście świetnego strzelca podkoszowego-Eltona Branda. Z Toronto przegrał 85-95, więc padło tylko 180 pktów łącznie. Knicks poszaleli u siebie, jednak na wyjeździe już nie tak nie będzie-raz, że sami zwolnią trochę grę i skupią się bardziej na obronie, a dwa, że defensywa 76 nie pozwoli im na to. Coach i zawodnicy Phily na pewno doskonale zdają sobie sprawę, że w otwartej, szalonej, bardzo ofensywnej koszykówce drużyna Mike&#39;a D&#39;Antoni będzie się doskonale czuła i nie jest skazana na porażkę, dlatego na pewno postawią u siebie mocną obronę, która odbierze chęci do gry Crawfordowi i reszcie. Liczę tu max na ok.200 pktów.
bardzo dobry typ, zdecydowanie za wysoka ta linia. ale z jednym sie nie zgodze. Knicks napewno nie skupia sie na obrobnie, przed nimi jeszcze 81 meczow w RG i w zadnym nie beda bronic na przyzwoitym poziomie. takie sa zalozenia nowego trenera, zreszta wiekszosci znane ;p tempa tez nie zwolnia, bo to oznaczaloby dla nich porazke. ale under wejdzie, moze nie 200 pkt tak jak piszesz, ale ze sporym luzem
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • LOS ANGELES CLIPPERS - DENVER NUGGETS
Clippersi bardzo się wzmocnili przed tym sezonem. Wszyscy liczyli na włączenie się do walki o PO a tutaj początek sezonu to spore rozczarowanie dla kibiców. Preseason był bardzo słaby w wykonaniu LAC. Mieli w nich bilans 3-4 ale przegrali ostatnie 4 mecze. A na początek regularnego sezonu doznali klęski z lokalnym rywalem (79-117) Według mnie dziś jest idealny czas by odbić się od dna. Głównym problemem Clippsów w pierwszym meczu sezonu była przegrana walka na tablicach różnicą 20 zbiórek. Dziś tak być nie powinno. Nuggets zagrają bez swojego lidera Carmelo Anthonego. Oba zespoł spotkały się już w tym sezonie w preseason i wtedy górą byli goście. Tamten mecz oba zespoły potraktowały bardzo ulgowo, gospodarze grali bez Barona Davisa. Dziś on zagra i moim zdaniem poprowadzi Clippers do zwycięstwa.
Los Angeles Clippers @ 2.10 4/10

Progresja 1&quot;WYSOKI KURS&quot; ETAP 1 betsafe
Jestem przekonany, że większość osób gra w tym meczu na Miami Heat. Nie dziwię się. Dość mocno wzmocnili swój skład a Kings na rynku transferowym było praktycznie nieaktywne. Jedynie sprzedawało swoich graczy (Artest, Johnson). Mnie jednak ten zespół bardzo się podoba. Jest w nim wielu młodych, zdolnych koszykarzy. Nie ma presji na wynik, co paradoksalnie bardzo pomaga w odnoszeniu zwycięstw. Heat z kolei mają bardzo słaby preseason i mecz otwarcia też mieli słaby. Zwłaszcza ich obrona wygląda beznadziejnie. Beasley też bardzo boleśnie odczuwa róznicę między NCAA a NBA. Moim zdaniem gości stać na zwycięstwo w tym meczu. Bardzo wysoki kurs na to spotkanie znalazłem w betsafe.
Reasumując :
  1. Boston Celtics - 8.5 @ 1.90 6/10
  2. Orlando Magic - 6.5 @ 1.90 5/10
  3. LA Clippers @ 2.12 4/10
  4. Sacto Kings @ 3.25 1 etap progresji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom