>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Z braku czasu w późniejszych godzinach analizę postanowiłem napisać już teraz, do końca nie znając kursów (dopiszę później), jednak myślę że warto dzisiaj zainwestować w:
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets 1 1,26 Unibet 100-93 ✅✅
Co można powiedzieć tutaj o Cavs ... widać że po zdobyciu tego tytułu nadal im się chce i postawili sobie za cel jak najlepszy bilans w sezonie zasadniczym, żeby w wielkim finale nba mieć tym razem przewagę własnego parkietu (bo że tam się znajdą chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości). Przegrali z Atlantą, pewnie trochę ich zlekceważyli lejąc ich niemiłosiernie w playoffs przez te ostatnie 2 lata, zdarza się. Czy ta sytuacja może powtórzyć się w meczu z Charlotte? Nie sądzę. Jeżeli Hornets graliby z Cavs w Time Warner Cable Arena, to co innego ponieważ tam przy tej żywiowo reagującej publice są szalenie groźni dla wszystkich i potrafią dokonywać niemal cudów. Na wyjazdach już tak kolorowo jednak nie jest. Cavaliers w erze LeBrona są 4-0 w meczach domowych z Charlotte a w całym pooprzednim sezonie nie przegrali 2x z rzędu u siebie.
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 1 1,40 Unibet 112-105 ✅✅
Uwielbiam oglądać Trail Blazers, to jak rozciągają obronę i trafiają trójki do kosza rywala to jest normalnie poezja. Terry Stotts wykonuje tam kawał dobrej roboty ! Duet Lillard &amp; McCoullum jest zabójczy. Ten pierwszy nie kłamał przed sezonem mówiąc, że jest przygotowany na bycie MVP ligi. W niemal każdym meczu jest prawdziwym liderem i wykręca niesamowite cyferki. Dame jak wiemy jest świeny w rzutach za trzy punkty jednak w tym sezonie stara się także zdobywać je spod samego kosza. Całe lato w obecności dwóch wysokich sparingpartnerów skupił się na trenowaniu takich właśnie rzutów. Denver jak to Denver coś tam walczą jednak w starciach z tymi lepszymi przegrywają (jedyne wygrane z Bostonem i słabiutkimi na ten moment Minnesotą i Pelicans). Jeżeli w Kolorado ekipa Lillarda i spółki potrafiła wygrać, sądzę iż tym bardziej zrobią to u siebie a siatka Nuggets będzie rozgrzana do czerwoności. Dość powiedzieć, że na ostatnie 20 spotkań pomiedzy tymi drużynami, kiedy Portland było gospodarzem, Denver wygrało zaledwie trzykrotnie.
ako. 1,77 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ted 9,5K

ted

Forum VIP
potwierdzone Wall out a do tego Beal też out Wizards startują w backcourcie parą Tomas Satoransky &amp; Sheldon McClellan.
Chcecie by takie posty nie były usuwane to podawajcie źródło, bądź cały cytat, później się robi zamieszanie bo jedni wrzucają potwierdzone info inni przypuszczenia tylko.

&quot;
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji! &quot;
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
@

Cleveland Cavaliers powyżej 107.5 pkt @1.83 Betano ⛔ 100 pkt ⛔
O 21:30 w Quicken Loans Arena mistrzowie NBA z poprzedniego sezonu podejmą zespół Hornets. Drużyna z Charlotte na początku tego sezonu spisuje się bardzo dobrze. Ich aktualny bilans to 6-2, więc tracą do gospodarzy dzisiejszego meczu zaledwie jeden wygrany mecz, gdyż Cavs mogą pochwalić się siedmioma zwycięstwami i jedną porażką. Po tym jak zeszłej nocy nie zawiedli mnie Lakers oraz Raptors postanowiłem dać szanse LBJ&#39;owi i spółce. Wydaje mi się, że LeBron wraz z kolegami zepną się na Szerszenie. Linia ta sama co wczoraj, więc średnio Cavs, by zrobić over będą musieli zdobywać 27 pkt na kwartę. To czysta matematyka i może być różnie, czego doskonałym przykładem była w nocy drużyna z Kanady. Raptors do połowy brakowało jednego punktu, by zrobić średnią pkt/kwartę, a ostatecznie skończyli ze 118 zdobytymi punktami. Cavs mając takich zawodników jak James, Irving, Love czy też Smith potrafią rzucać także zza łuku. Szczególnie mam tu na myśli jedynkę i dwójkę Kawalerzystów, bo z LeBronem i Kevinem &quot;Miłość&quot; bywa różnie. Drużyna z Ohio na 9 rozegranych spotkań średnio zdobywa co mecz 110.6 pkt, co plasuje ich na drugiej pozycji za - co nikogo nie powinno dziwić - Warriors. Natomiast średnia Hornets na spotkanie wynosi 105.9 PPG. Mam nadzieję, że spotkanie będzie overowe i obydwie drużyny narzucą wysokie tempo gry. Wiadomo, że jeśli chodzi o typowe run&amp;gun, to Cavs czują się w takiej grze lepiej, gdyż po prostu mają lepszych wykonawców. Czy taką grę zobaczymy? Hornets nie mają nic do stracenia. Prawdopodobna porażka z aktualnymi mistrzami, w których skład wchodzi wielki LeBron nie przyniesie im wstydu, a mogą dużo zyskać. Sam jestem ciekawy jak Steve Clifford nastawi swoją drużynę na spotkanie, które zostanie rozegrane pierwsze, ale bez wątpienia zapowiada się jako hit dzisiejszej nocy. Póki co Cavs przekraczali tę linię trzykrotnie, ale myślę, że głównie jest to kwestia motywacji. Skoro Hornets prezentują się dobrze, to o motywację mistrzów nie ma co się martwić. Główna linia na ten mecz wynosi 208.5 pkt, a obydwie drużyny średnio przekraczają 100 punktów, co mecz. Jestem dobrej myśli.​
Bez analizy, ten sam buk co powyżej
Suns @ Warriors -&gt; Stephen Curry powyżej 5.5 &quot;trójki&quot; @1.87
Magic @ Thunder -&gt; Serge Ibaka powyżej 13.5 pkt @1.87
Suns @ Warriors -&gt; Stephen Curry powyżej 13.5 &quot;trójki&quot; @40.00
- za drobne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
d4b 1

d4b

Użytkownik
Może ktoś wytłumaczyć taki niski kurs na Timberwolves ? Wg mnie kursy powinny oscylować w granicach 1.90. Można by zaryzykować na Lakers sugerując się ich ostatnią formą.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 36-35-2 ⛔ 1,245j
KUPONY 2-3 ⛔ 3,174
Gramy jeden mecz popołudniowy.
Charlotte Hornets @ Cleveland Cavaliers
over 207,5 1,952 4/5 pinnacle ⛔ 193
Zazwyczaj w tych porach stawia się under, ale...Po pierwsze nie gramy w południe tylko o 15.30 lokalnego czasu. Po drugie obie ekipy są w czołówce zarówno pod względem ilości prób zza łuku, ilości trafionych na mecz zza łuku i ilości trójek jakie wykonują przeciwnicy. Skuteczność obie ekipy &gt;30%. A to już sporo by rozważać over. Do tego obie ekipy ostatnio trochę bardziej overowe.
Potem popatrzę na resztę.
NBA 2016/2017 36-36-2 ⛔ 5,245j
KUPONY 2-3 ⛔ 3,174
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Może ktoś wytłumaczyć taki niski kurs na Timberwolves ? Wg mnie kursy powinny oscylować w granicach 1.90. Można by zaryzykować na Lakers sugerując się ich ostatnią formą.
Ingram Questionable, Lakers b2b i do Wolves wraca w końcu motor napędowy czyli Rubio i teraz Minnesota powinna zaliczyć Run kilku zwycięstw z rzędu, pod warunkiem ,że Rubio będzie w formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 0

earnie

Użytkownik
Orlando to jedna z najsłabszych druzyn w NBA. Sezon temu, gdy w druzynie był Oladpio, Harkless, Harris gra zespołu prezentowała się zdecydowanie lepiej.
Obecnie nie ma komu powierzyć roli lidera, kolesia go-to-guy na frontcourcie, backcourcie, który bierze na siebie ciężar gry i zdobywa punkty w kluczowych momentach. Vucevic jest cieniem samego siebie, w ostatnim meczu tylko 4 pkt na 12 prób.
Generalny Manager zespołu z Florydy - Rob Hennigan, po czterech latach od kiedy odszedł Dwight Howard, chyba sam pogubił się w przebudowie zespołu. Kosztem Victora Oladpio, postawił na Evana Fourniera, który bardziej się juz nie rozwinie. Sprowadził Serge&#39;a Ibake, któremu w tym sezonie wygasa kontrakt, i stawia w magików w sytuacji - albo dacie mi maksymalny kontrakt, albo uciekne do innego zespołu i zostawie was z niczym. Daleko mu do dobrej defensywny, którą pokazywał grając w juz w EX tercecie grzmotów Westbrook-Ibaka-Durant. Dziwicie sie mu że nie daje z siebie wszystkiego? ja nie...
W Oklahomie po odejściu Kevina Duranta świetnie! Russell Westbrook gra niczym maszyna, prawdziwy lider, ma zaufanie trenera, kolegów z drużyny. Nie potrzebne jest im nawet branie czasu w niektorych momentach meczu - pilka dawana jest to russela, a on już wie co z nią zrobić. Obawiam się tylko aby załapał żadnej kontuzji podczas sezonu przy takiej intensywności jaką prezentuję.
Na bocznej pozycji, rzucającego obrońcy będzie go wspierał Victor Oladpio który ma coś do udowodnienia Gm&#39;owi magików. Victor nie chciał opuszczać Florydy, gdyż zaklimatyzował się w mieście, zespole. Jednak może z biegem lat dostrzeże, iż zespół OKC da mu więcej możliwości na rozwój niż Orlando.
Dzisiejszej nocy widzę łatwe zwycięstwo gospodarzy:
OKC Thunder -9,5 kurs 1.9 bet.365
Goście mają nikłe szanse na rywalizację w tej potyczce.
@edit
⛔⛔⛔
--------------------------------------------------------------------------------
Korzystajac z okazji zapraszam wszystkich forumowiczow z forumka do mojego tematu
---------- https://forum.bukmacherskie.com/f15/picks-139720.html --------------
(dzieki administracjo - korzystam z moich 5 minut - nie ma to jak dobra reklama w dziale ktory wszyscy odwiedzaja : D)
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Ingram Questionable, Lakers b2b i do Wolves wraca w końcu motor napędowy czyli Rubio i teraz Minnesota powinna zaliczyć Run kilku zwycięstw z rzędu, pod warunkiem ,że Rubio będzie w formie.
Rubio to zawodnik, który motorem napędowym może w 2008 r na IO w Pekinie grając pod nieobecność kontuzjowanego Calderona. Wtedy był nadzieją na najlepszego w historii PG z Europy w NBA, na miarę talentu Tonego Parkera. Dziś jest solidnym zawodnikiem na poziomie zespołów z pct w granicach .350, taka jest smutna prawda.

Ten mecz wpadł mi w oko i raczej poszedłbym w stronę Lakers mimo tego że są b2b. To młoda ekipa, która gra tak jakby kontrolowany run&amp;gun, z solidnym wsparciem pod koszem. Tak, filozofia Luke Waltona nie zmieniła się od czasów GSW tylko że nie dysponując Currym czy Thompsonem, niejako &quot;stworzył&quot; w swojej ekipie zawodników, którzy mają ich przypominać.

Minnesota od kilku sezonów rozczarowuje, wciąż czekają na sezon który ma być przełomowy i ten sezon nie nadchodzi i z takim składem po prostu nadejść nie może. Wczoraj tez grali mecz i tu sytuacja się równoważy. Skłaniam się ku graniu na Lakers powiedzmy na 3/10. Kurs w granicach @2.5 zachęca.⛔
 
badbartek37 5

badbartek37

Użytkownik
Ingram Questionable, Lakers b2b i do Wolves wraca w końcu motor napędowy czyli Rubio i teraz Minnesota powinna zaliczyć Run kilku zwycięstw z rzędu, pod warunkiem ,że Rubio będzie w formie.
taka mała uwaga, Minnesota tez jest b2b !! pzdr
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Rubio to zawodnik, który motorem napędowym może w 2008 r na IO w Pekinie grając pod nieobecność kontuzjowanego Calderona. Wtedy był nadzieją na najlepszego w historii PG z Europy w NBA, na miarę talentu Tonego Parkera. Dziś jest solidnym zawodnikiem na poziomie zespołów z pct w granicach .350, taka jest smutna prawda.
Ten mecz wpadł mi w oko i raczej poszedłbym w stronę Lakers mimo tego że są b2b. To młoda ekipa, która gra tak jakby kontrolowany run&amp;gun, z solidnym wsparciem pod koszem. Tak, filozofia Luke Waltona nie zmieniła się od czasów GSW tylko że nie dysponując Currym czy Thompsonem, niejako &quot;stworzył&quot; w swojej ekipie zawodników, którzy mają ich przypominać.
Minnesota od kilku sezonów rozczarowuje, wciąż czekają na sezon który ma być przełomowy i ten sezon nie nadchodzi i z takim składem po prostu nadejść nie może. Wczoraj tez grali mecz i tu sytuacja się równoważy. Skłaniam się ku graniu na Lakers powiedzmy na 3/10. Kurs w granicach @2.5 zachęca.
ja nie powiedziałe nigdzie ,że Minnesota na pewno wygra tylko tłumaczyłem koledzę dlaczego kurs jest taki a nie inny ????
@Edit i PS. już nie chciałem się kłócić, ale zobacz sobie statystyki jak gra Minnesota z Rubio a jak bez niego są takowe dostępne na fanowskich stronach Wolves , a potem mi mów ,że Rubio w wieku 18 lat na IO był motorem ???? najwyżej był wtedy motorynką . Pozdrawiam
Poza tym Rubio przychodzi Lavine idzie na SG i mają starterowy skład Deng Towns Wiggins Lavine i Rubio, całkiem przyzywoity uważam i Twoje uwagi dotyczące składu Minnesoty są nie na miejscu
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-​

Los Angeles Lakers @ 2.40
Wynik: 125:99
⛔ ⛔

Na pierwszy ogień idzie mecz pomiędzy Minnesota Timberwolves a Los Angeles Lakers. Zacznijmy od gospodarzy i co się u nich zmieniło od ostatniego razu.
Po 8 meczach sezonu jedynie 2 zwycięstwa i 6 porażek (13 miejsce Konferencja Zachodnia). Co tu dużo mówić... Minnesota zawodzi i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.
Towns i Wiggins starają się jak mogą, Zach też coś od siebie dokłada, ale to nadal nie daje efektu. Niby wrócił do rotacji Rubio, ale czy to coś zmieni? Nie ma co osądzać po meczu z Clippers, bo każdy wie jak ta drużyna potrafi grać. Dwa zwycięstwa Wilków to mecze ze słabym Orlando i defensywnym Memphis. Ja na razie nie wypatruje tu przełamania z ich strony. Może jeszcze trzeba poczekać na efektu w dalszej części sezonu?
Po drugiej strony Jeziorowcy. Walton poukładał drużynę tak jak trzeba.
Nie mam zamiaru się rozpisywać dużo o tej drużynie, bo wszystkie ważniejsze informacje są we wczorajszym typie. Jedynie informacja o kontuzji Ingrama może być ciekawa, ale nie sądzę, że aż tak zmieni to oblicze meczu. Kurs 2.40 na drużynę z Los Angeles? Ja w to wchodzę!​

-​

Oklahoma City Thunder -6 @ 1.50
Wynik:119:117
⛔ ⛔

Trochę bezpieczniejszy bet. Grzmoty będą u siebie podejmować drużynę z Orlando.
Po odejściu Duranta na barkach Westbrook&#39;a spoczęła wielka odpowiedzialność i jak widać po początku sezonu odrobił ją znakomicie!
Po 9 meczach 6 zwycięstw i 3 porażki (4 miejsce na zachodzie).
Ostatnie dwa mecze to dwie porażki odpowiednio z Toronto i Clippers i oby dwa u siebie.
Teraz czas na przełamanie i świetny jak do tego moment.
Orlando to w tym sezonie niezbyt wymagający przeciwnik. Jak pisałem kiedyś, że jeżeli ktoś z trójki Ibaka, Vucevic czy Fournier odpali to może zdarzyć się niespodzianka, ale nie sądzę, że tym razem. Orlando po 9 meczach ma na koncie 3 zwycięstwa i 6 porażek w tym seria 3 pod rząd.
Ciekawie zapowiada się powrót Ibaki do Oklahomy i odpowiednio Oladipo przeciwko Orlando. Może wyjść z tego coś ciekawego.
Dla mnie -6 linia wygląda bezpiecznie i pobieram ją z chęcią.​

Powodzenia! ????
Ciekawa noc. Faworyci przegrywają, Wiggins odpala... no nieźle ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
@Edit i PS. już nie chciałem się kłócić, ale zobacz sobie statystyki jak gra Minnesota z Rubio a jak bez niego są takowe dostępne na fanowskich stronach Wolves , a potem mi mów ,że Rubio w wieku 18 lat na IO był motorem najwyżej był wtedy motorynką . Pozdrawiam
Poza tym Rubio przychodzi Lavine idzie na SG i mają starterowy skład Deng Towns Wiggins Lavine i Rubio, całkiem przyzywoity uważam i Twoje uwagi dotyczące składu Minnesoty są nie na miejscu
Wszystko w porządku, tylko że ta motorynka była jednym z najważniejszych ogniw tamtej ekipy której brakowało celnej trójki Jimeneza żeby posłać USA z niczym do domu, ale to już historia. Śledziłem karierę Rubio dość uważnie jeszcze od czasów Joventutu ale 2 lata temu już dałem spokój - ten zawodnik rzeczywiście jest motorem napędowym. Ale Minnesoty Timberwolves. A jak wspominałem, miał być 2gim Tonym Parkerem. No ale nie jesteśmy na lekcji historii.
A co do składu Minnesoty - po wyborze Wigginsa kwestią czasu miało być dostanie się tej ekipy do Play Offs. Skład może i ciekawy ale cytując klasyka - &quot;jeszcze nie. I długo długo nie&quot;.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Wszystko w porządku, tylko że ta motorynka była jednym z najważniejszych ogniw tamtej ekipy której brakowało celnej trójki Jimeneza żeby posłać USA z niczym do domu, ale to już historia. Śledziłem karierę Rubio dość uważnie jeszcze od czasów Joventutu ale 2 lata temu już dałem spokój - ten zawodnik rzeczywiście jest motorem napędowym. Ale Minnesoty Timberwolves. A jak wspominałem, miał być 2gim Tonym Parkerem. No ale nie jesteśmy na lekcji historii.

A co do składu Minnesoty - po wyborze Wigginsa kwestią czasu miało być dostanie się tej ekipy do Play Offs. Skład może i ciekawy ale cytując klasyka - &quot;jeszcze nie. I długo długo nie&quot;.
Jak chcesz sobie pogadać ze mnąo historii koszykówki czegoś mnie nauczyć albo przypomnieć to zapraszam na PRIV jestem dostępny i chętny do rozmowy ???? Jednak nie odlatujmy juz w tych rozmowach tak daleko w temacie i skupmy się na teraźniejszości i typach ????????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Przecież wszystko jest w porządku. Jeśli dwie osoby sie nie zgadzają co do typu to mogą wymienić między sobą kilka postów żeby ewentualnie coś wyjaśnić i nie jest to jakiś offtop. Odniosłem się aż do 2008 bo Rubio był na tyle specyficznym zawodnikiem że w wieku 18-20 osiągnął swój prime i niestety zatrzymał się. Dyskutujemy o nim, ponieważ w kontekście dzisiejszego meczu podałeś jego powrót jako jedną z kluczowych spraw, a moim zdaniem Rubio nie jest w stanie zrobić aż takiej różnicy i przede wszystkim nie z ekipą grającą tak jak LAL. Kto miał rację, zobaczymy za kilka godzin. ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Lakers



Typ: Podwójny Wynik Wolves/Lakers @6.5 bet365⛔



Analiza: Koniec swarów z forumowiczami. Lemoneky presents statystyczną perełkę wieczoru w NBA. Czy wiecie ,że:

Wolves to numer 1 jeżeli chodzi o ilość zdobywanych punktów w pierwszej kwarcie. Średnio 31.4. Średnia różnica punktów w pierwszej połowie tzw. 1st Half Margin wynosi dla Minnesoty +7.5? Co do drugich połów jest zupełnie na odwrót jest to 29 &quot;siła&quot; w NBA pierwsza połowa numer 2. Ogromna przepaść i nie można tego lekceważyć bo drużyny rozegrały już około 10 spotkań.


Lakers to z kolei 24 siła w statystykach przytoczonych przeze mnie powyżej. Natomiast 1 jeżeli chodzi o drugie połowy. Nie będę się tu rozpisywał więcej na temat punktów bo jest to bezcelowe. Chce pokazać Wam pewną tendencje.

Uważam, że kurs 6,5 w odniesieniu do prawdopodobieństwa zdarzenia jest za wysoki i dlatego w to wchodzę


Dla tych co wolą niższe kursy proponuje:

1 kwarta Wolves -1.5 @ 1.9 bet365
✅✅✅
3 kwarta Lakers +1 @ 1.8 bet365✅✅✅
Lakers ML 2.4@ bet365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 36-36-2 ⛔ 5,245j
KUPONY 2-3 ⛔ 3,174
Ok porozliczam potem na koniec bo w sumie dzisiaj te linie są bardzo zachęcające, więc lecimy.
Los Angeles Lakers @ Minnesota Timberwolves
over 216 1,909 4/5 pinnacle ✅ 224

Typ oparty na kilku faktach.
Pierwszy to Defensive Efficiency. LAL wypada tutaj lepiej bo zajmują 15 miejsce w lidze, jednak z moich obserwacji wynika, że brakuje im wiele jeszcze i bardziej bazują na błędach przeciwników, którzy dalej mam wrażenie czasami ich leceważą. Bo jednak w obronie mają sporo dziur. Minnesota broni fatalnie. 25 miejsce w lidze.
Minnesota nie gra szybko w tym sezonie ale Rubio powinien wprowadzić więcej up-tempa bo mając tak młody skład powinni biegać więcej i w ten sposób zdobywać sporo punktów. LAL w ofensywie wygląda bardzo solidnie i tam z meczu na mecz będzie lepiej.
W zeszlym sezonie na tej linii mieliśmy 3x3 over (234, 245, 223). W tym sezonie wg. mnie przede wszystkim ofensywa Lakers jest jeszcze bardziej poukładana to raz, obie ekipy dalej bronią słabo, Minnesota też po powrocie Rubio powinna troszkę lepiej wyglądać w ofensywie. Chociaż i tak 105,8 na mecz to nie mało. Lakers póki co ponad 109 punktów na mecz. Można się tutaj wg. mnie spodziewać dosyć otwartego spotkania bo jeżeli obie ekipy nie błyszczą w obronie to tym bardziej będą mieć problemy b2b. Póki co obie ekipy grały raz b2b i mieliśmy wynik 239 LAL z Atlantą oraz 230 Minnesoty z Orlando.
Denver Nuggets @ Portland Trail Blazers
over 217 1,98 4/5 pinnacle zwrot 217
Koszmarna skuteczność bo rzutów od groma, z drugiej strony faul game pod koniec dało zwrot.
Linia wg. mnie znowu za nisko. U siebie nabili z Portland 228 i na wyjeździe wg. mnie będzie im jeszcze ciężej zatrzymać Porland na jakichś 110 punktach. Po pierwsze dlatego, że u siebie Portland będzie forsować tempo i mają lepiej orzucane obręcze więc liczę na lepszą skutecznośc. Denver młody team o któym pisałem, że powinni przede wszystkim biegać i to się póki co sprawdza. Portland w defensywie tragiczne więc powinno być bardzo overowo.
AKO:
Denver Nuggets @Portland Trail Blazers 1,309 ✅ 105:112
Orlando Magic @Oklahoma City Thunder 1,201 ⛔ 119:117 dramat w końcówce po odrobieniu 21 punktów i byciu +4 na ok minutę do końca.
AKO: 1,574 5/5 pinnacle
NBA 2016/2017 37-36-3 ⛔ 1,609j
KUPONY 2-4 ⛔ 8,174
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ok porozliczam potem na koniec bo w sumie dzisiaj te linie są bardzo zachęcające, więc lecimy.

Los Angeles Lakers @ Minnesota Timberwolves
over 216 1,909 4/5 pinnacle

Typ oparty na kilku faktach.
Pierwszy to Defensive Efficiency. LAL wypada tutaj lepiej bo zajmują 15 miejsce w lidze, jednak z moich obserwacji wynika, że brakuje im wiele jeszcze i bardziej bazują na błędach przeciwników, którzy dalej mam wrażenie czasami ich leceważą. Bo jednak w obronie mają sporo dziur. Minnesota broni fatalnie. 25 miejsce w lidze.
Minnesota nie gra szybko w tym sezonie ale Rubio powinien wprowadzić więcej up-tempa bo mając tak młody skład powinni biegać więcej i w ten sposób zdobywać sporo punktów. LAL w ofensywie wygląda bardzo solidnie i tam z meczu na mecz będzie lepiej.
W zeszlym sezonie na tej linii mieliśmy 3x3 over (234, 245, 223). W tym sezonie wg. mnie przede wszystkim ofensywa Lakers jest jeszcze bardziej poukładana to raz, obie ekipy dalej bronią słabo, Minnesota też po powrocie Rubio powinna troszkę lepiej wyglądać w ofensywie. Chociaż i tak 105,8 na mecz to nie mało. Lakers póki co ponad 109 punktów na mecz. Można się tutaj wg. mnie spodziewać dosyć otwartego spotkania bo jeżeli obie ekipy nie błyszczą w obronie to tym bardziej będą mieć problemy b2b. Póki co obie ekipy grały raz b2b i mieliśmy wynik 239 LAL z Atlantą oraz 230 Minnesoty z Orlando.

Denver Nuggets @ Portland Trail Blazers
over 217 1,98 4/5 pinnacle

Linia wg. mnie znowu za nisko. U siebie nabili z Portland 228 i na wyjeździe wg. mnie będzie im jeszcze ciężej zatrzymać Porland na jakichś 110 punktach. Po pierwsze dlatego, że u siebie Portland będzie forsować tempo i mają lepiej orzucane obręcze więc liczę na lepszą skutecznośc. Denver młody team o któym pisałem, że powinni przede wszystkim biegać i to się póki co sprawdza. Portland w defensywie tragiczne więc powinno być bardzo overowo.
Wprowadzasz ludzi w błąd jeżeli chodzi o Nuggets i Trail Blazers wynik był 104:104 i tylko dogrywka uratowała Over... a w Portland odkąd jest Lillard linia padała 2/9 razy. Natomaist gdy grali w Denver padała aż 5/9 w tym były dwie dogrywki. Dzisiaj na dogrywkę nie ma co liczyć bo w Denver jest szpital.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wprowadzasz ludzi w błąd jeżeli chodzi o Nuggets i Trail Blazers wynik był 104:104 i tylko dogrywka uratowała Over... a w Portland odkąd jest Lillard linia padała 2/9 razy. Natomaist gdy grali w Denver padała aż 5/9 w tym były dwie dogrywki. Dzisiaj na dogrywkę nie ma co liczyć bo w Denver jest szpital.
Nie sprawdzam dokładnie czy była dogrywka bo akurat nie mam takich danych w swoich statystykach a sprawdzanie pojedynczo każdego meczu byłoby zbyt żmudne. Nie zmienia to faktu, że pod względem szybkości gry to obecnie Portland jest 4 a Denver 6 (patrząc na possesions per game).
Patrząc na def. eff mamy Portland praktycznie na dnie(gorsza tylko Indiana, Boston który jak wróci do swojej gry to stąd wyjdzie i Knicks. Denver pod tym względem 19 defensywa ligii.
Linia biorąc powyższe wg. mnie nisko. Portland zagrało większość spotkań na wyjeździe a jak wiemy to home court jest ich siłą. Zresztą przeciwko Suns 124 punkty, przeciwko solidnej defensywie Kings 106 w regular time(sprawdziłem :p) więc spodziewam się tytaj ok 115-120 z ich strony.
Denver natomiast rzuca średnio 104 punkty a Portland traci średnio 111. Nawet z tymi osłabieniami są spokojnie w stanie wykręcić okolice swoich średnich.
Chandler skoro jest questionable to pewnie będzie game time decision i jest szansa, że zagra. Barton na pewno out a jeszcze nie ma informacji co z Harrisem, póki co doubtful ale trzeba czekać na informacje przed spotkaniem.
Tak czy siak linia wydaje się do gry bo nawet osłabione Denver samym tempem grania jest w stanie tutaj narzucić sporo punktów a to powinno być kluczowe w tym overze.
A jeszcze warto dodać, że Porltand od początku sezonu miało spore problemy ze skutecznością i powoli wchodzą w sezon. Wg. mnie szczególnie teraz kiedy w końcu zagrają trochę więcej spotkań u siebie można liczyć, że ich średnia pójdzie w kierunku 113-115 punktów.
 
sky 1

sky

Użytkownik
Zach LaVine (sore right knee) has been ruled out for Sunday&#39;s game against the Lakers.
@Rotoworld
Myślę, że dobre info dla tych co stawiali Lakersów, sam chciałem jescze złapać coś powyżej 2, ale kursy już po 1,92 (Unibet)

@@@@@
No Oklahoma chyba położyła wszystkim kupony, szalony mecz ;d Wiadome było, że Jebaka na ze tak powiem swoich obręczach rzuci troche pkt, ale że wykręci career high i game winnera w ostatniej sekundzie to nigdy bym nie pomyślał, wgl ten odjazd magic na poczatku 20+pkt to niezłe jaja. No i Westbrook ktory zagrał bardzo dobry mecz ale swoją szanse na winnera przy 11sek do końca spudłował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom