>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Tylko czekać na kolejne ⛔ i czerwone wpisy przy tych AKO złożonych z marnych kursików, a potem tłumaczenie się , że &#39;coś nie poszło&#39; albo nba jest nie przewidywalne&#39; hah.
Ja wolę zaryzykować i po @4.00 spróbować Bucks, niż grać marne 1.20-1.30 na gsw. Tylko w dobrej taśmie coś z tego jest lub zakładając, że mamy tu tylko grających w dziesiątkach/setkach tys złotych na typ , by cokolwiek z tego wyciągnąć ;) never mind
Rok temu było to samo 23-0 i wygrana wtedy po 2 OT z Bostonem , a następnie koniec serii w mecz z Bucks, którzy wcale nie byli lepsi w tym czasie niż obecnie, ba nawet gorsi. Mają Antka , który jest mega wszechstronnym graczem, zdrowego Parkera, drużyna ta jest fun-to-watch, mimo iż mają ostatnio drobne problemy, to przewiduję spokojnie PO dla nich w tym sezonie.
GSW nauczeni poprzednim sezonem i swoim &#39;73-9 means nothing without a ring przed sezonem opowiadali, że się nauczyli tego i owego, nie będą się na siłę starać w RS, bo tak naprawdę to nic dla nich nie powinno znaczyć. To , że się znajdą w PO jest pewne, czy będzie to 1, 2 czy dalsze miejsce na Zachodzie - nie ma tak naprawdę większego znaczenia i tak są murowanym faworytem do wielkiego finału , a przez większość stawiani jako już gruby faworyt do mistrzostwa (dla mnie to nie jest takie oczywiste) ale irytuje mnie strasznie to rozdawanie pierścieni przed startem sezonu ????
zmIerzam do tego, ze zarówno Kerr jak i sami zawodnicy mówili o większym oszczędzaniu się i odpoczynku w RS, już LBJ pokazał im w poprzednim spotkaniu o co chodzi, gdy sobie zrobił wolne &#39;personal&#39; w meczu przeciwko Pacers, to samo czeka graczy GSW . Dzisiaj możliwe, ze KD dostanie wolne , by roto &quot;KD could get his first DNP-REST on Saturday (...)&quot;

GSW nie musi bić wszystkich jak rok temu i zbliżać się do ~70 zwyićestw i tym samym mieszac w głowie zawodnikom czy aby znowu nie tracić sił i bić rekordu sprzed roku, oni mają się zgrywać ale też mieć siły na finały przeciwko Cavs . Dlatego wcale mnie nie zdziwią wpadki , bo obrona nadal ssie ,a atak mimo iż najlepszy w lidze nie zawsze wygrywa mecz (nawet w rS) jak się przeciwnik postawi.
Powodzenia dla Was, grających te niskie kursy, jak nie dziś to kiedy indziej uśmiechniemy się jak to w końcu nie wypali. Osobiście gram Bucks @4.00 ⛔ / betano na przekór wszystkim ;)
edit: hc spokojnie, ale trochę zabrakło 121-124 (Curry 1/11 zza 3pkt, można spodziewać się znowu ładnego overka w kolejnym jego spotkaniu)

+ główny bet na dziś
NOP vs Charlotte, Pelicans +5.0 @ 1.85 ✅/ betano (zagrane po południu) , teraz +3.0 i tak bym grał + ML (WYNIK 121:116 OT)
Wrócił do gry J.Holiday i od razu rzucił 21 pkt we wczorajszej wygranej, dzisiaj ma nie grać więcej niż 30min ale to nie jest problem. Wystarczy , że jest już w składzie,w koncu Pelikany mają wsparcie z ławki, Davis będzie robił swoje.
Mimo fatalnego, kolejnego startu sezonu mają szanse by powalczyć o PO. Ja za nich trzymam kciuki, bo nie mają lekko , ciągłe kontuzje i problemy rozbijają ten team , a ci mimo wszystko nie poddają się,nie tankują i walczą o swoje. Tak mam nadzieje bedzie w tym sezonie, kiedy po fatalnym starcie (bo tak trzeba nazwać 2-10), zaczną nabijać zwycięstwa, wczoraj zrobili ku temu pierwszy krok, pewnie pokonując Portland.
Kemba też nie pozwolił Atlancie wygrać u siebie, wczoraj wygrał mi jeden kupon ale dzis - podróż , zmęczenie zrobią swoje, wczoraj znacznie bardziej wyrównany mecz niż Pelikany i pierwsza piatka grała solidne minuty. Na pewno ważniejsze zwycięstwo z prowadzącą jeszcze wczoraj na Wschodzie Atlantą i przeczuwam dzisiaj rozluźnienie i tym samym porażkę.
Obie drużyny b2b ale kurs wystawione od rana i (@ 2.70 ✅ na gospodarzy to moim zdaniem błąd,z którego skorzystałem), obecne @2.15 ML też do grania

Do tego na sucho próbuję młodych Wilczków -2.5 @ 1.88 ⛔ / betano - &quot;mistrzowie Q3&quot;
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
NYK vs Atlanta , Atlanta -2.5 @ 1.93 / betano ⛔
(edit: no i zagrali trochę jak na kacu, ale trzeba też oddać graczom NYK bardzo dobre spotkanie na 48% z gry )
Zaskakująco dobrze pogrywają sobie ostatnio gracze Knicks, głównie za sprawą Porzingisa, który gra na miarę swoich nieprzeciętnych możliwości , mocno jemu kibicuję i trzymam kciuki za rozwój, jednak jeden gracz to nie wszystko.
Melo oczywiście przychodzi z pomocą, Rose ostatnio też nie najgorzej, Noah jest jednak cieniem samego siebie. W ataku to wiadomo, że był drewno od zawsze, ale obecnie nawet w obronie po tych wszystkich swoich problemach zdrowotnych gra po prost bardzo wolno i często zdarzają mu się przez to proste błędy.
Ten team ma ambicje by powalczyć w końcu o PO po fatalnych ostatnich latach, jednak goście z Atlanty po ostatnej porażce z Hornets na pewno będą chcieli zbliżyć się ponownie do Cavs i 1 miejsca na Wschodzie.
Uraz Dwighta Howarda nie okazał się na szczęście zbyt poważny i zobaczyliśmy go w ostatnim meczu, niestety musiał opuścić za poważny faul przedwcześnie parkiet, ale pokazał się znowu z solidnej strony (10pkt, 18 zb, 2 as, 3 przechwyty i 2 bloki) widać że odżył po przeprowadzce w rodzinne strony i mimo iż nie jest już tak dominującym obrońcą jak dawniej, to bardzo pomógł Atlancie wyskoczyć z dołka jeżeli chodzi o zbiórki , w zeszłym sezonie byli jedną z najgorzej zbierających drużyn w lidze, a obecnie znajdują się w czołówce zebranych piłek ogółem i na atakowanej desce. Dzisiaj nie za bardzo kto będzie mógł go powstrzymać, Noah powinien zostać przez niego zjedzony.
Głownie w tym upatruję dzisiaj większe szansy gości, do tego bardziej wyrównany skład gdzie spokojnie 6-7 osób może rzucać co mecz &gt;10 pkt, w tym jedno z objawień (już pod koniec zeszłego sezonu) Tim Hardaway Jr. (&#39;odstrzał&#39; z Knicks) - liczę przede wszystkim na jego bardzo dobry występ i utarcie noska gospodarzom, którzy się go pozbyli . Niech im pokaże jak dobrym graczem staje sie na naszych oczach i co stracili. W tym sezonie zdobywa średnio 12.3 pkt z ławki w 21.3 min , poprawił się w obronie i dzieki niemu rezerwowe ustawienia (czesto z Millsapem w głównej roli) sprawują się bardzo dobrze, w NYK nie ma takiej głębi składu i mam jedynie nadzieję, ze gracze Atlanty nie pobalowali sobie za mocno w NY bo mecz rozgrywany o wczesnej porze (12:00 w NY) i będą w pełni skoncentrowani ,a powinno to być szybkie i łatwe zwycięstwo
 
bombelito 69

bombelito

Użytkownik
New York Knicks - Atlanta Hawks.
Atlanta Hawks 1.555 Pinnacle

Mecz juz za pol godziny, przed chwila wskoczylo info o tym, że w meczu nie zagra Noah, wiadomo nie jest to zawodnik ktory ma gigantyczny wplyw na gre, lecz mimo to Howardowi bedzie gralo sie znacznie bardziej komfortowo na tablicach. Lineup knicks na papierze wyglada az za dobrze, lecz jak wiadomo panowie jeszcze nie sa ze soba zgraniz a ich gra bywa szarpana. Hawks to zgrany i doswiadczony zespol, zadanie nie bedzie latwe ale sadze ze wygraja roznica kilku oczek.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik

Trail Blazers @ Nets -&gt; Brook Lopez powyżej 22 pkt @1.87 Betano
⛔ 21 pkt ⛔

O 21:30 w Barclays Center Nets, którzy na 12. rozegranych meczów w tym sezonie wygrali cztery podejmą zespół z Portland. Trail Blazers zagrali do tej pory dwa spotkania więcej, a ich bilans, to 7 zwycięstw i jak łatwo policzyć także 7 porażek. Dziś gram w stronę Brooka Lopeza, a więc lidera zespołu z Nowego Jorku pod względem punktowym. Średnia starszego z braci Lopezów w tym sezonie wynosi 20.7 PPG. Na 10 rozegranych meczów Brook pokrywał linię 22 punktów 4-krotnie. Raz zanotował równe 22 pkt, co w tym przypadku dałoby nam zwrot stawki. Lopez jako jeden z nielicznych zawodników na pozycji nr 5 potrafi rzucać zza łuku. Oddaje średnio 15.4 rzutu/mecz. Dziś jego dobra dyspozycja będzie potrzebna, jeśli Nets myślą o zwycięstwie nad lepszym kadrowo zespołem z Oregonu. W zespole gospodarzy zabraknie Jeremy&#39;ego Lina, który powinien wrócić za około 3-4 dni, gdyż zmaga się z kontuzją ścięgna uda. Teoretycznie może to pomóc Lopezowi w zrobieniu overa, gdyż rzuty ponownie zostaną rozdzielone m.in. pomiędzy niego, Bogdanovicia czy też Kilpatricka (zaraz po Lopezie i Linie dwaj zawodnicy z najwyższą średnią punktów/mecz). Warto dodać, że transmisję z tego spotkania przeprowadzi na żywo C+ Sport 2.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Chicago Bulls 1 1,80 Bet365 110-118 ⛔⛔

Luke Walton zupełnie odmienił oblicze Jeziorowców, w końcu ich kibice mogą mieć prawo marzyć o lepszych czasach swojej ukochanej drużyny. Zawodnicy w porównaniu do ubiegłego roku praktycznie się nie zmienili jednak teraz wyraźnie czerpią radośc z gry i są efektywni. Ten zespół w kóncu żyje i przyjemnie jest ich oglądać. Chicago brakuje siły na dystansie, co w starciu z Lakersami może okazać się poważnym problemem, dodatkowo na pewno nie zagra Dwyane Wade (niepewny jest także występ Rajona Rando - rotoworld.com), który rzuty trzypunktowe bardzo poprawił i dzieki niemu ekipa Byków zdobywała sporą ilość punktów za trzy. Chicago wczorajszej nocy grało z Clippersami co na pewno im nie pomoże w dzisiejszym starciu. Kolejnym aspektem przemawiającym za moim typem jest statystyka, która mówi że Lakersi nie przegrywają z Bulls u siebie 2x z rzędu (ostatni mecz na korzyść Bulls więc dziś biorą to Lakersi). Polecam.

edit:

załosna porażka, byli lepsi i przegrali przez chory run 0-11 i tragiczne straty w 3 kwarcie, ręce opadają.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Denver-Utah under 197 2.0 ✅ 105-91 Marathonbet
Gordon Hayward under 19.5 2.0 ⛔ Marathonbet

Idę w tym meczu w stronę undera punktowego. Denver w domu gra ofensywnie i lubi postrzelać,ale przytrafiają im się tez spotkania na słabym % i mają problem żeby dorzucić do 100pkt. Utah nie pójdzie na wymianę bo to by się źle skończyło, są b2b,będą spowalniać grę i postawią na defens z czego są znani. Dodatkowo są dość mocno osłabieni jeśli chodzi o ofensywę-wypadł Favors, na 99% nie zagra ponownie Hill. Hayward w meczu z miśkami uszkodził rękę, niby wszystko ok, ale od tego czasu ma problem ze skutecznością (13,8,9 w ostatnich spotkaniach mimo gry po ok 38 min). Moim zdaniem mecz będzie ciasny i padnie under.
Sacramento-Toronto Kings +4,5 1.80 ✅ 102-99 Marathonbet
Gram na Kings z handi. Trochę wbrew logice. Patrząc na tabelę,wyraźnym faworytem są Raptors, tak gra też większość. Moim zdaniem Kings nie są tu jednak na straconej pozycji. Nie graja źle, pełny roster, u siebie to inna drużyna- pokryli handi z Lac i Sas to spokojnie mogą to zrobić z Raps. Toronto śliznęło się w końcówce z Charlotte i Denver,wygrali minimalnie,nawet jak ogarną mecz typ ma szanse powodzenia. Pozdr
 
D 40

deps83

Użytkownik
Lakers-Bulls
Bulls +2.5 kurs 1.9 bet 365 ✅

Na szybko z telefonu: tak wiem że wszystkie znaki na niebie wskazują wygraną jeziorowcow. Grają u siebie, fajny basket, trener wkoncu dobry. Jednak to jest nba i pomimo braku flasha oraz MCW, stawiam dziś dodatnie handi na byki. Rondo jednak zagra. Myślę że zespoły przestały już podchodzić z lekceważeniem do lakersow. Dlatego dziś liczę na wyrownany pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mavs + 18,5 @ 1,68 unibet
Nie czesto mamy kurs na wygrana jakiejś ekipy w NBA rzędu 1,02. Jak na NBA to jest troche chore. Oczywiscie Spurs to trzecia siła zachodu a ostatnio weterani zaczeli grac lepiej no jednak warto skorzystac z takiego kursu. San Antonio nie wygrywa wysoko swoich spotkan poki co, czesto traca sporą czesc przewagi w czwartych kwartach. Czesto sie mozna przewozic w NBA gdy jakas ekipa jest bardzo oslabiona i przed meczem skazywaa na srogie lanie. Popovich moze znowu cos ze składem wymącić i odwalic jakies jaja w koncowce, ze z +25 zrobi sie np +10
Dodatkowo jeszcze Mavericks under 83,5 @ 1,9
Atak Dallas wyglada jednak poki co tragicznie, do tego masa kontuzji, nie ma kto tam obecnie rzucac punktow natomiast obrona Spurs to zawsze mimo roznych perturbacji pewien rodzaj dobrej układanki. O ile od tego czy bedize blowout wiekszosc zalezy od ataku Spurs to liczba pkt Mavs na pewno bedzie bardzo niska.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
W ostatnich dniach aktywność siadła troszkę w dziale. Dorzucę dziś od siebie typ na Boston. Wysoki kurs od razu nasuwa myśl że jest to jakaś pułapka buka, ale jak dla mnie jest naprawdę sporo argumentów za tym typem. Celtics wreszcie w pełnym składzie, wrócili już Horford i Crowder. Center pozyskany z Atlanty to dobra odpowiedź w obronie na młodego gwiazdora gospodarzy, Karla Anthony&#39;ego Townsa. Na obwodzie również dobrzy obrońcy Bradley i Smart. Ma kto powstrzymać atak młodzieży z Minnesoty. Mimo że statystyki tego jeszcze nie pokazują, to Celtics mają mega potencjał w obronie. W ostatnich spotkaniach widać że coś zaczyna się poprawiać po tej stronie boiska. Ostatnio Grizzlies pokazali Wilkom gdzie jest póki co ich miejsce w tej lidze, liczę że dzisiaj powtórzy się ten scenariusz.

Celtics 1.92

Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Hmm ja się podłączam do tego co napisał LAX, Celtics tylko w dwóch spotkaniach wystąpiło nominalną pierwszą piątką w tym sezonie. Oba z nich były pewnie wygrane. Idę nawet dalej i gram
Celtics -9.5 po kursie 3.80 w bet365 wchodzę w ten bet bardzo grubo. Odrazu napiszę dlaczego. Minnesota mimo swojego teoretycznego potencjału gra poniżej oczekiwań i to naprawdę grubo poniżej oczekiwań zarówno ekspertów jak i kibiców. Poziom ich obrony niewiele różni się od tego prezentowanego przez Pacers... ???? ???? . Wraca Crowder obecnie jeden z lepszych obrońców w tej lidze, świetny plaster na Wigginsa, który mam nadzieje sobie nie pogra. Ponadto wraca Horford All-Star pozyskany z Atlanty. Także Smart bez żadnych problemów już. Co zmienia to dla ekipy Bostonu ? Praktycznie wszystko. Mówimy Good Bye rakowatemu Olynykowi i Hello dla Horforda. Ponadto Smart nie gra w pierwszej 5tce dzieki temu. Daje to dodatkowy Fire Power z ławki zmienia totalnie rotacje graczy i statystycznie dodaje ekipie z Bostonu 10 dodatkowych punktów, a trzeba liczyć więcej bo Horford na pewno więcej będzie rzucał punktów niż 13.6 na mecz. Ponadto dochodzi bardzo emocjonalny wywiad lidera ekipy Isiah Thomas&#39;a ,który jest wsciekly na wyniki drużyny, Minnestoa to fajny rywal żeby odbić się z hukiem od słabej gry. Minnesota strasznie rakuje zwłaszcza w drugiej połowie.
Dla tych ,którzy są niechętni gry na Boston proponuje poczekać do końca pierwszej połowy i jeżeli będzie wynik &quot;na styku&quot; to brać maksymalny handi ujemny na Boston.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 166

khamilos

Użytkownik
Mavs + 18,5 @ 1,68 unibet
Nie czesto mamy kurs na wygrana jakiejś ekipy w NBA rzędu 1,02. Jak na NBA to jest troche chore. Oczywiscie Spurs to trzecia siła zachodu a ostatnio weterani zaczeli grac lepiej no jednak warto skorzystac z takiego kursu. San Antonio nie wygrywa wysoko swoich spotkan poki co, czesto traca sporą czesc przewagi w czwartych kwartach. Czesto sie mozna przewozic w NBA gdy jakas ekipa jest bardzo oslabiona i przed meczem skazywaa na srogie lanie. Popovich moze znowu cos ze składem wymącić i odwalic jakies jaja w koncowce, ze z +25 zrobi sie np +10
Dodatkowo jeszcze Mavericks under 83,5 @ 1,9
Atak Dallas wyglada jednak poki co tragicznie, do tego masa kontuzji, nie ma kto tam obecnie rzucac punktow natomiast obrona Spurs to zawsze mimo roznych perturbacji pewien rodzaj dobrej układanki. O ile od tego czy bedize blowout wiekszosc zalezy od ataku Spurs to liczba pkt Mavs na pewno bedzie bardzo niska.
Witam, jak dla mnie podałeś trochę wykluczające się typy. Dallas nie dorzuci do 80, ale jednocześnie pokryje handi? Trochę życzeniowy typ.Z underem Mavs się zgodzę, ale linia wg mnie dobrze wystawiona. Nie zapominaj że gramy w T&amp;T,a SAS pełny roster. Nie znalazłem info że ktoś kontuzjowany czy rest. Value w tym nie widzę.SAS nawet jak pogra drugim garniturem to 16/18 pkt może zrobić spokojnie. Blowout to by był ale przy 30 pkt w tym przypadku. Mavs wyglądają tragicznie,tam naprawdę nie ma kto punktować,ten zespół na dzień dzisiejszy kompletnie nie pasuje do nba.
Sas -16 2.0 Marathonbet ⛔
edit: Nie zagrał jednak Parker i Aldridge,mecz pod kontrolą ale potraktowali ich ulgowo.Błysnęła za to Indiana i tam trzeba było szukać Blow ;-)
Milwaukee- Orlando
Magic +6.5 2.0 ✅ 93-89 Marathonbet
Dzisiaj próbuję Magic. Dla mnie oba teamy 50/50. Buki mocno faworyzują Kozły,może dlatego ze grają u siebie (w tym sezonie duża różnica w jakości gry dom-wyjazd),może dlatego że postraszyli GSW? Każdy mecz jest jednak inny i w tym zestawieniu Magic nie są bez szans.Póki co brakuje im stabilizacji, payton gra chaotycznie i ich gra jest szarpana,nie wykorzystuje kolegów na maxa,a grać jest tam przecież komu.Bucks postawili na Gianisa,ale przez to reszta wypada blado,a u nich zawsze szeroka rotacja była atutem.Mecz powinien być wyrównany i linia spokojnie do pokrycia.Pozdr
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Indiana Pacers - Golden State Warrios
TYP: Klay Thompson Over 20,5pkt ✅✅✅ Gładko weszło już w 3 kwarcie
STS @1.80
Analiza będzie krótka ponieważ pisze z telefonu a mecz zaczyna się wkrótce i muszę mieć czas na sprawdzenie błędów mojego słownika w telef.. Zacznijmy od tego, że Klay ostatnio w świetnej formie, rzuca dużo punktów jak i cała ekipa wojskowych. Kto intersuje się NBA wie o tym, że Klay od kilku sezonów ma taki okres przez kilka meczy co jakiś czas, że gra niesamowicie rzuca dużo punktów(zwłaszcza trójki wchodzą jak w maslo) i jest nie do zatrzymania i patrząc na ostatnie wyniki Golden to biorąc pod uwagę fakt, że dziś bez Paula Georga zagra Indiana to jest spora szansa aby Warriosi narzucają trochę punktów a zwłaszcza Klay, któremu Indiania chyba leży jak żaden inny przeciwnik.
Oto statystyka Klaya z ostatnich meczów.
Milwaukee - Klay 29 pkt
Boston - 28 pkt
Toronto tylko 15 pkt
Phoenix 30 pkt więc jak widać rzuca ostatnio dobrze, czas się kończy więc podam tylko statystykę jego punktów w meczach przeciwko Indianie na ich parkiecie
39 pkt, 39 pkt, 25 pkt.
Wydaje mi się że linia Over 20 jest dość zanizona i warto pograć, szkoda, że tak późno podaję ten typ bo może mało kto skorzysta a warto w to wejść. PZDR
 
D 40

deps83

Użytkownik
76ers-Miami
Total points: under 201,5
kurs: 1,9 pinnacle✅

Linia dla mnie ciut za wysoko jest na chwile obecna. Licze tutaj na postawienie wyższych warunków w defensywie przez Heat oraz niższej skuteczności w rzutach w stosunku do ostatnich pojedynków obydwu zespołów gdzie sypnęli po 120/114 pkt każda z wyżej wymienionych drużyn.

Clipers-Raptors
Total points: under 209
kurs: 1,7 bet365⛔


Swoją wizje (liczenie, predykcje, wróżbę) zwał jak zwał niech se każdy wybierze odpowiednie słowo dla siebie opieram na matchupie centrow czyli Valneciunasa (nie chce mi się szukać oryginalnej pisowni dopóki Litwa nie odda nam Wilna-taki suchar na noc ^^) oraz De Andre Jordan. Przypuszczam podejrzewam, śmiem twierdzić że obydwojgu będzie ciężko zdobywać punkty z pomalowanego, a przynajmniej jednemu z nich. Dodatkowo dobra obrona rzutów za 3 przez clipsów powinna przystopować nie co zapędy graczy obwodowych toronto, a mają czym postraszyć...DeMarre Carol out także to też powinno pomóc, a przynajmniej nie przeszkodzić w underze.

p.s. Odnośnie krytyki co do moich analiz to chciałbym, aby wzięto pod uwage to że pisze je bardzo często na kilka minut przed samym spotkaniem i czasowo bym sie nie zgrał tak jak to było z poślizgiem lakers-bulls...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
76ers-Miami
Total points: under 201,5
kurs: 1,9 pinnacle
Linia dla mnie ciut za wysoko jest na chwile obecna. Licze tutaj na postawienie wyższych warunków w defensywie przez Heat oraz niższej skuteczności w rzutach w stosunku do ostatnich pojedynków obydwu zespołów gdzie sypnęli po 120/114 pkt każda z wyżej wymienionych drużyn.
Aleś przeanalizował, niech Cię chudy byk. To, że liczysz na postawienie warunków, nie znaczy, że tak będzie. Musisz zaśmiecać fajny temat? Gdzie dużo ludzi ma do powiedzenia coś, co serio ma wpływ na wynik meczu? Nie podałeś żadnego argumentu za typem. Ja też mogę liczyć na 5 dogrywek z rzędu, ale to nie znaczy, że muszę to tu podawać, bez żadnych argumentów za. Macie swoje tematy to tam podawajcie takie typy... Jest fajne miejsce gdzie co noc można dowiedzieć się kluczowych newsów, to zawsze znajdzie się ktoś ze swoimi typami &quot;bo liczę, że tak będzie&quot;. Nie róbcie tu chlewu swoimi typami z czapy. Skończyłem. Mój post do usunięcia nad ranem, gdy kurz opadnie.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
@Gucci
Zjedz Snickersa bo gwiazdorzysz!!!
Juz kolejny raz wytykasz komus slaba analize, a popatrz kilka stron wczesniej jaka Ty kopalnia wiedzy blysnales przy typie na Waitersa!!!
To przez takich jak Ty na tym forum tematy umieraja, bo ktos chce zaczac pisac, nie wyjdzie a Ty walisz jadem. Opanuj sie. Zamiast motywowac ganisz. Poczekaj cierpliwie, nie musisz korzystac z typow. Jestem pewny ze poczatkujacy uzytkoenicy sie rozkreca.
Bez napinki, bez odbioru. Do usuniecia
E: zobacz jak wyzej ladnie post undertakera skomentowal Khamilos.
Dalo sie? Mozna z kultura i sensem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
@Gucci
Zjedz Snickersa bo gwiazdorzysz!!!
Juz kolejny raz wytykasz komus slaba analize, a popatrz kilka stron wczesniej jaka Ty kopalnia wiedzy blysnales przy typie na Waitersa!!!
To przez takich jak Ty na tym forum tematy umieraja, bo ktos chce zaczac pisac, nie wyjdzie a Ty walisz jadem. Opanuj sie. Zamiast motywowac ganisz. Poczekaj cierpliwie, nie musisz korzystac z typow. Jestem pewny ze poczatkujacy uzytkoenicy sie rozkreca.
Bez napinki, bez odbioru. Do usuniecia
E: zobacz jak wyzej ladnie post undertakera skomentowal Khamilos.
Dalo sie? Mozna z kultura i sensem?
Nie wydaje mi się żeby w moim poście zabrakło kultury. Chcę żeby ten temat zachował poziom. Jeśli robię coś złego to ocenią to moderatorzy a nie Ty. Popisałeś się wystarczająco ciągle dowalając mi w odpowiedziach czy PW. Znajdź sobie inną zabawę i wracaj do dziadków z STS skoro podniecają Cię analizy typu gościa którego skomentowałem. Nie oceniam nikogo po skuteczności więc przestań bredzić, że kogoś zniechęcam. Podając typ na Waitersa podałem minimum jeden argument, których tu zabrakło. Kubapl w pierwszym poście tej strony doskonale wszystko ujął. Codzienne rozmywanie tematu jakimiś typami z czapy &quot;do dubelka&quot; z głównym argumentem &quot;liczę&quot;, &quot;mam nadzieję&quot; bez żadnych innych podstaw. Nie gwiazdorzę, bo w typach z NBA w temacie zaliczam minus i się tego nie wstydzę, chcę tylko, żeby ten temat zachował swoją rolę, a nie został kolejnym siedliskiem &quot;ekspertów&quot; od 1.30 do dubelka z analizą &quot;bo tak czuję&quot;. Więcej nie odpowiem, bo jesteś zwykłym hejterem, co potwierdzasz swoimi ciągłymi wiadomościami w moją stronę. Cała dyskusja do wywalenia.
Zauważ, że nie doczepiam się do krótkich analiz, gdzie ktoś nie ma czasu. Widocznie takim jesteś graczem, skoro zadowalają Cię analizy bez żadnych faktów oparte na argumencie &quot;bo tak czuję&quot;. Nie mam 12 lat i nie będę się z Tobą przerzucał postami. Ten temat jest za dobry i ma zbyt wielu kumatych gości żeby pozwolić na rozwalenie go przez amatorów. Jak ktoś dopiero zaczyna, niech sobie podaje typy w swoim temacie. Jak w marcu zarejestrowałem się na forum, to analizy z czapy były natychmiast kasowane i temat trzymał poziom. Kończę tę *****burzę, Ty masz taką wizję tematu, ja inną. Na pewno nikogo nie obraziłem i na pewno wiele osób z tego tematu się ze mną zgodzi. A teksty &quot;zmien lekarza&quot; zatrzymaj dla siebie albo swoich kolegów. Dobranoc.
edit - Zresztą z kim ja rozmawiam. Sam piszesz życzeniowe analizy, gdzie under/over popierasz jakimiś bzdurami. Więc nie dziwię się, że bierzesz kolegę w obronę.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Zmien lekarza!!
Pierwszy raz cokolwiek napisalem na Twoj temat. Na PW nie pisze bo nie mam po co.
Nie mialem na celu nic zlego. Apeluje o jedno. Daj szanse uzytkownikom. Moze ktos nie ma czasu na dluga analize, moze ktos pisze z telefonu, moze to sa pierwsze posty lub pierwsze kroki kogos na forum.
Nie obrazaj sie bo nie to mialem na mysli.
Off
 
F 1

fanatyksa

Użytkownik
Los Angeles Lakers vs OKC 2 @1,68

Argumentami przemawiającymi za drużyną gości są poważne braki defensywne drużyny Waltona a zwłaszcza w mojej opinii wielkie dziury na pozycjach 4 i 5 , jedyną postacią która wydaje się wiedzieć co &quot;oznacza obrona&quot; jest Deng , Ingram posiada duży potencjał defensywny (świetne warunki fizyczne) ale póki co zbiera doświadczenie na poziomie NBA , widać duże problemy drużyny Lakers z obroną akcji pick&amp;roll co nie powinno dziwić ponieważ Mozgov jest tragiczny w obronie akcji tego typu. Russ natomiast stara się upraszczać grę OKC i p&amp;r z Adamsem a zwlaszcza z Kanterem robi wrażenie , siła obwodowa po sprowadzeniu Oladipo nie wygląda źle i jedyne co może niepokoić to jednak krotsza rotacja drużyny przyjezdnych i brak backup&#39;u dla RW0. Mimo wszystko uważam , że to obrona która po stronie OKC stoi na wyższym poziomie będzie decydować o zwycięstwie Thunder.



Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 67

wezsiee

Użytkownik
Pelicans-Hawks
Total points: under 209,5
kurs: 1,9 365
Linia dla mnie ciut za wysoko jest na chwile obecna. Licze tutaj na postawienie wyższych warunków w defensywie przez Hawks oraz niższej skuteczności w rzutach w stosunku do ostatnich pojedynków obydwu zespołów gdzie sypnęli po 120/114 pkt każda z wyżej wymienionych drużyn.
Portland-Knicks
Total points: under 216,5
kurs: 1,9 365
Linia dla mnie ciut za wysoko jest na chwile obecna. Licze tutaj na postawienie wyższych warunków w defensywie przez Knicks oraz niższej skuteczności w rzutach w stosunku do ostatnich pojedynków obydwu zespołów gdzie sypnęli po 120/114 pkt każda z wyżej wymienionych drużyn.
Bulls-Nagetsy
Total points: under 207,5
kurs: 1,9 365
Linia dla mnie ciut za wysoko jest na chwile obecna. Licze tutaj na postawienie wyższych warunków w defensywie przez Bulls oraz niższej skuteczności w rzutach w stosunku do ostatnich pojedynków obydwu zespołów gdzie sypnęli po 120/114 pkt każda z wyżej wymienionych drużyn.
OKC-LAL
Total points: under 221
kurs: 1,9 365
Linia dla mnie ciut za wysoko jest na chwile obecna. Licze tutaj na postawienie wyższych warunków w defensywie przez OKC oraz niższej skuteczności w rzutach w stosunku do ostatnich pojedynków obydwu zespołów gdzie sypnęli po 120/114 pkt każda z wyżej wymienionych drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 166

khamilos

Użytkownik
Atlanta-NO
Pelicans +8.5 2.0 ✅ 94-112 Marathonbet

Hawks wracają do siebie po 2 porażkach i dostają vs Pels spory handicap. Na moje oko za duży. Bilans mają dobry (szczególnie w domu ), ale gra już nie powala. Zagadką jest Schroeder, który początek miał obiecujący,ale ostatnio zgasł,stracił pewność siebie i w ostatnim meczu z NY posiedział sporo na ławie. Dla mnie nieporozumieniem jest w s5 Korver. Gość rzutowo trzyma poziom w 1 na 5 spotkań,po za tym miota się po parkiecie i lepiej już nie będzie.Lepsze wrażenie robi Hardaway jr...Howard jak to Howard,niby wzmocnienie,ale on w dużej mierze zależy od PG a tutaj póki co trzeba się docierać.Na plus (defens)-wraca dzisiaj Sefolosha. Pelicans na fali wznoszącej. Pozbyli się 2 jeźdźców bez głowy (Anderson, Gordon) i moim zdaniem wyszło im to na dobre. W końcu jest pewien constans w drużynie. Do Davisa doszedł Terrence Jones i to fajne posuniecie. Póki co z ławki ale już daje duże wsparcie, robi czarną robotę a będzie jeszcze lepszy.W tym matchupie przydatny (grał w Houston z Howardem)-choć na ta chwilę jest quest (illness). Pewnie zagra. Jr Holiday od razu po powrocie zaczął z wysokiego C mimo limitowanych minut. Jak wróci w grudniu Tyreke to szybciutko odwrócą bilans. Wg mnie Hawks dzisiaj wygrają ale NO pokryją handi.
Denver - Chicago
Nuggets +2.5 2.0 ✅ 110-107 Marathonbet

Lubię takie mecze. Krótka linia, Bulls po zwycięstwie,wraca wypoczęty DWade- będzie lekko i przyjemnie. Albo nie gram takich spotkań, albo idę w drugą stronę. Denver W3, praktycznie tylko bez G Harrisa,dobra forma strzelecka Chandlera z ławki,jak złapią %, to u siebie w górach są groźni dla każdego,a jak wygrywać to tylko tu. Na Chicago bym uważał, oni z zasady będą faworyzowani,ale w ubiegłym sezonie sporo kasy zostawili u buków. Jak byli fav to często topili kupony, jak grali z pozycji doga- wygrywali. Mimo dobrego rostera skończyli poza PO. Póki co w tym sezonie jeszcze nie złapali stabilizacji. Są w road tripie (4 mecz). Moim zdaniem para Butler-Wade nie do końca musi być &quot;szczęśliwa&quot;. Butler zawsze był nr 2 ,ale aspiracje ma na lidera, nie raz o tym mówił. W ubiegłych sezonach był w cieniu Rosa (najlepsze mecze grał gdy ten był kontuzjowany), a teraz w zamian dostał Wade&#39;a i znów jest w cieniu (z lal 40 pts pod nieobecność DW). Czas pokaże jak będzie wyglądała ta współpraca i czy będą korzyści dla zespołu. Zagadką jest jeszcze Mirotić, który mam wrażenie jest jeszcze bardziej chimeryczny niż w zeszłym sezonie. Raz zagra +20 by za chwilę ceglić na potęgę. Jeśli mecz pójdzie w over, widzę tu duże szanse Denver i gram home doga.
Pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom