>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
Pacers bez George i ograniczone minuty ma zagrać Stuckey, ja bym zamykał ale to nie mój kupon, Indiana już nie raz w tym sezonie zawiodła
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pro100 761

pro100

Użytkownik
Sacramento - Clippers - over 202,5 - 1.85 @Sportingbet
Patrzę i oczom nie wierzę, mecz dwóch drużyn preferujących grę run&amp;gun a taka niska linia? Sacramento do meczu przystępuje bez żadnych ubytków kadrowych zagrają Collison,Cousins,Gay,Maclemore,Lawson i reszta tej wesołej zbieraniny w Clippsach nie zagra z tego co podaje rotoworld Wes Johnson ale jakie to jest osłabienie jak reszta armat gra.Ja w tym meczu widzę wynik spokojnie w granicach 220 punktów przy tak ofensywnie grających drużynach, ale gram linię wystawioną przez buki bo taki kurs mnie urządza do dubelka, polecam pefffka nocy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pro100 761

pro100

Użytkownik
Sacramento - Clippers - over 202,5 - 1.85 @Sportingbet

Patrzę i oczom nie wierzę, mecz dwóch drużyn preferujących grę run&amp;gun a taka niska linia? Sacramento do meczu przystępuje bez żadnych ubytków kadrowych zagrają Collison,Cousins,Gay,Maclemore,Lawson i reszta tej wesołej zbieraniny w Clippsach nie zagra z tego co podaje rotoworld Wes Johnson ale jakie to jest osłabienie jak reszta armat gra.Ja w tym meczu widzę wynik spokojnie w granicach 220 punktów przy tak ofensywnie grających drużynach, ale gram linię wystawioną przez buki bo taki kurs mnie urządza do dubelka, polecam pefffka nocy
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Zamknij tą Indiane, oni w tym sezonie przegrywają jak mają wygrać, a jak mają przegrać to wygrywają :p
Na dzisiaj troche kupon na życzenie, 4 mecze w których uważam, że goście wygrają. W NBA takie myślenie jest niebezpieczne, ale domu nie stawiam, raczej po prostu &quot;coś&quot; żeby się poemocjonować, reszte bedziemy szukać na żywo.

Stephen pod znakiem zapytania, ale raczej wystąpi. Boston mocno mnie zawodzi w tym sezonie. Ich forma się waha, potrafili wygrac z Charlotte na wyjezdzie, czy z Bulls u siebie, ale też przegrać z Denver czy Wizzards. Za to GSW pomimo słabego startu złapało wiatr w żagle. Zaczęli trafiać, grają lekko i szybko, ich dylematy są pod koszem, ale liczę że akurat Boston ich tam nie zniszczy.
GSW @ Boston 1.31 ✅
Dallas wciąż bez Dirka, do tego wypadł Barea, który był jasnym punktem w ich drużynie kiedy wygrali z Bucks czy z Lakers. Teraz mają 3 przegrane z rzędu na wyjezdzie i wracają do siebie, ale Memphis w tym tourze wygląda naprawde rewelacyjnie. Wygrali z Utah i Clippers, ze zdziesiątkowanymi Mavs to powinna być formalność? ;o Conley i Allen potwierdzili wystąpienie w meczu.
Memphis @ Dallas 1.62 ✅
Raptorsi są w tym sezonie naprawde solidni. DeRozan w końcu gra tak jak przystoi superstarom. Ostatnie dwa mecze porażki, jednak grali z Cavs i GSW, a i tak tanio skóry nie sprzedali. Taka sucha statystyka za wiele nie pokazuje, ale Denver przegrało z GSW różnicą 24 pkt, a Toronto tylko 6, obie drużyny grały u siebie. Od wygranej z Bostonem czarna seria Denver, którą przerwali wygraną z Suns, moim zdaniem teraz czas na kolejną porażkę.
Raptors @ Denver 1.60 ✅
Nie wiem co napisać, Clippers są po prostu lepsi, ostatnio dali się ojechać Memphis u siebie i nie sądze aby pozwolili się ograć drugi raz z rzędu. Naprawdę wyglądają w tym sezonie jak najlepsza drużyna zachodu (ale i tak potrwa to max do drugiej runda PO ^^ )
Clippers @ Sacramento 1.25 ✅

AKO. 4.24 bet365 ✅ ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
E 13

ekspert-147760

Użytkownik
GSW + LAC + Cavs @2.00 ✅✅✅
Bukmacher:
Bet365

Wchodzimy w fajny etap sezonu regularnego, pierwsze szlaki przetarte - wiemy kogo i na co stać, a zapału do gry nie brakuje. ;)

Wicemistrzowie NBA zagoszczą na gorącym terenie w Bostonie, ale problemów większych nie powinno być. W ataku wszystko wygląda coraz lepiej, ostatnie mecze dobitnie pokazują, że ta drużyna nie zna granic. Boston potrzebuje trochę więcej czasu. Horford przez kontuzję nie wpasował się jeszcze w układankę Stevensa (są szanse, że dziś zagra), jednak cały czas brakuje świetnego obrońcy jakim jest Crowder. Celtics to walczaki, ale na tą chwilę brakuje im argumentów.

Świetnie weszli w sezon koszykarze Clippers. Paul to per pan profesor, ławka jedna z najlepszych w NBA (taki chyba klimat w tym LA ---&gt; patrz Lakers ;)). Na wyjazdach LAC są niepokonani, dodatkowo podrażnieni porażką z Grizzlies. Kings wyglądają zdecydowanie lepiej pod wodzą Joergera, lecz z bardzo silnymi Clippers ciężko będzie im się równać.

No i na dokładkę mistrzowie. Nie sugerowałbym się porażką w Indianapolis, bez Lebrona - nie liczy się. W Play-offs cztery razy odprawili Tłoki, które na wyjazdach nie zachwycają (co ciekawe dwa razy podczas RS zdobyli Cleveland w poprzedniej kampanii, choć obsada drugiego z tych spotkań bardziej przypominała D-League). Piłka w Cavs krąży jak po sznurku, mają pomysł na grę, wybitnych liderów i świetnych strzelców zza łuku. Zespół wielki i kompletny.


Co do pozostałych spotkań, w stu procentach popieram typ na Grizzlies. Wydaje mi się, że u siebie powinni poradzić sobie Hornets, a niespodzianki szukałbym w meczu Lakers. San Antonio rdzewieje, młodzi samą energią mogą zrobić krzywdę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
ja j.... skonczcie robić w tym dziale syf, wiele sie pozmienialo po &#39;awarii&#39; forum jakis czas temu, ale to jak moderatorzy w tym dziale przestali byc czujni na spam i wszechobecne pieprzenie smętów w dziale nba to przechodzi już ludzkie pojecie
Nie ma dnia ostatnio by nie pojawilo sie tu kilka wpisow w stylu &#39;sledze dzial ,jestem swiezak, to chce SE zagrac cos za @1.20 i czy to dobry pomysł&#39; , &#39;a co myślita chłopy o pograniu se na druzyne x bo jest zajefajny kurs &#39; itd

ogarnijcie sie ludzie, chcecie miec najlepszy temat w pl necie o typach odnosnie nba to sami go pilnujcie, tutaj mają być analizy i typy a nie ***** -spam




Na dziś pograne wczesniej Suns +7.5 ✅ , ale pojawilo sie info ze PG nie zagra i linia spadła na ~ +4.0

Inny bet na dzis Thunder vs Nets over 215.5 @ 1.88 betano✅ (WYNIK 124-105)

Obydwa zespoły preferują grę &#39;up&#39; tempo. Nets nie mają szans na wygraną w wolnej koszyówce, muszą liczyć , że akurat zaliczą kolejny dzień konia zza linii 3pkt (Bogdanovic) i pozwoli im to (jak kilka razy w tym sezonie) wygrać jakiś mecz. DO tego zagra Lopez,który zawsze sieknie około 25-30 pkt / mecz i jest mega dobry w ofensywie.

Mimo iż skazywani przez więskszość byli na totalnym dnie tego sezonu, mają zdecydowanie najsłabszy skład a potrafią się przeciwstawić w I fazie sezonu nawet wysokim faworytom.

Oklahoma potrafi bronić ale w ostatnich spotkaniach brakuje im do tego chyba motywacji , lecą na żywioł ,wymianę ognia - bo mają w składzie Westbrooka , który może w pojedynkę wygrać takie spotkanie, do tego Oladipo ostatnio zaliczył swój najlepszy mecz w barwach nowej drużyny. Czas to kontynuować.

Ogólnie nie lubię grać w spotkaniach drużyn , które na koniec sezonu będą na dole odwróconej tabeli ,ale ta linia jest dla mnie mocno atrakcyjna i zaryzykuję , GL

Dla grających mecz

BOSTONU: &quot;Boston Celtics forward Al Horford (concussion) will not play tonight against Golden State Warriors. He has missed over two weeks.&quot;
źrodło: https://twitter.com/ChrisBHaynes/status/799753731755614208
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Sacramento - Clippers - over 202,5 - 1.85 @Sportingbet

Patrzę i oczom nie wierzę, mecz dwóch drużyn preferujących grę run&amp;gun a taka niska linia? Sacramento do meczu przystępuje bez żadnych ubytków kadrowych zagrają Collison,Cousins,Gay,Maclemore,Lawson i reszta tej wesołej zbieraniny w Clippsach nie zagra z tego co podaje rotoworld Wes Johnson ale jakie to jest osłabienie jak reszta armat gra.Ja w tym meczu widzę wynik spokojnie w granicach 220 punktów przy tak ofensywnie grających drużynach, ale gram linię wystawioną przez buki bo taki kurs mnie urządza do dubelka, polecam pefffka nocy
Sacramento i run&amp;gun? Większej bzdury dawno nie widziałem, Kings są jedną z najwolniej grających drużyn w lidze.
 
D 40

deps83

Użytkownik
Cleveland-Detroit
typ: Cleveland -8,5
kurs: 1,9 bet365✅

Witam. Dziś idę w stronę gospodarzy. Dwa powody dla których typuje minusowe handi na kawalerzystów to słaba postawa tłoków na wyjazdach oraz powrót LBJ-a do składu. Sądze że dziś drużyna z Ohio będzie zmotywowana do powrócenia na ścieżkę zwycięstw oraz wskoczenie na fotel lidera konferencji wschodniej, gdyż jest duża szansa na potknięcie się Atlanty z Charlotte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Boston - Warrios
KD over 27.5 @ 1.80
Bukmacher: STS
ANALIZA : Zwycięstwo Warrios wydaje się bardzo prawdopodobne ponieważ wracają oni na właściwe tory po dwóch wpadkach na początku sezonu, niedawno wypłynela informacja że Al Horford dziś nie zagra i to jest kolejny powód aby grać handicapy na Golden ale ja dziś idę w kierunku overa na Duranta ponieważ jak widać KD bardzo dobrze wkomponowal się w ekipe Warrios i jego współpraca z Currym i reszta układa się świetnie rzuca sporo punktów i zazwyczaj kręci się wokół Lini 25, 26 punktów, jednak dziś wystep Stephena nie był do końca pewny i niby dalej nie jest ale jednak wiemy że na 99 % zagra ale napewno nie dostanie tylu minut co Kevin. Stephen który jednak odczuwa jakiś dyskomfort w nadgarstku więc będzie spora okazja do tego aby KD rzucił około 30 pkt a może nawet i więce. Mam też świadomość że ostatnio to Steph bardziej się rozkręcal i kręcił świetne liczby ale tak jak mówię po pierwsze dziś powinien dostać troszkę mniej minut od Duranta a po drugie od początku sezonu wygląda to tak, że najpierw były gracz OKC rzucał najwięcej punktów w ekipie Golden, potem przyszedł czas na Stepha i jego świetne liczby i niedawno mieliśmy też kapitalny mecz tego Trio Curry, Thompson, Durant kiedy pierwsza dwójka rzuciła tyle samo a ten trzeci na którego dziś gram o jeden punkt mniej, jednak dziś myślę że Durant będzie błyszczal na boisku i rzuci sporo punktów tym bardziej, że lubi grać przeciwko Bostonowi który osłabiony brakiem Horforda będzie miał lekka dziurę pod koszem i to będzie miejsce na Duranta żeby zrobić parę ładnych akcji wywalczyć kilka osobistych i dorzucić parę trójek. Ja dziś gram to za średnia stawkę jednak typ oceniam 6/10.
Sory za błędy ale pisze z telefonu. PZDR
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers(-2) @ 2,15 -&gt; B365 113 - 103⛔

Portland kontynuuje road trip. Wczoraj wysoka przegrana z Rakietami, dzisiaj mecz w Nowym Orleanie, next Brooklyn, Madison Square Garden i Quicken Loans Arena czyli spotkanie z Cavaliers. Na pewno 2 winy są do zgarnięcia: Brooklyn oraz dzisiejsze spotkanie z Pelicans. Wiadomo goście są B2b, ale to początek sezonu więc o zmęczeniu nie może być mowy, zwłaszcza że wczoraj liderzy Portland nie zagrali grubych minut. Do składu Pelikanów wraca Davis oraz Holiday i oni pociągną dziś ten wózek. Ale czy to starczy na Portland? Moim zdaniem nie. Zwłaszcza, że Jrue ma dostać maxymalnie 30 min w meczu. Po stronie Portland widzę więcej talentu i potencjału. Lillard w tym sezonie również kandyduje do zgarnięcia MVP. Ma wsparcie w postaci McColluma który gra coraz lepiej. Aminu świetny obrońca jest kontuzjowany, ale w jego miejsce jest również bardzo dobry obrońca Evan Turner. Davisa nie zatrzyma nikt, można go jedynie ograniczać i dziś na to liczę. Nowy Orlean nie zachwyca, 2 zwycięstwa ale z kim? Z Bostonem który w końcówce wyprawiał niewiarygodne rzeczy by przegrać, i z Milwaukee które słabo sobie radzi w ofensywie, wiadomo samym Giannisem ciężko jest cokolwiek ugrać. Portland ma aspiracje na playoffy. By być w PO to takie mecze trzeba wygrywać, streak L2 obecnie więc słabo. Zachód mocny więc tu nie ma mowy o żadnych kalkulacjach. Co do ławek obydwu zespołów. Po stronie gospodarzy jest Galloway, ale po stronie gości są Ed Davis czy Crabbe( może wyjść w S5, Stotts póki co stosuje różne line up&#39;y) Moim zdaniem kurs na Portland trochę za wysoki. Ja bym dał maxymalnie 1,70. Czas pokaże kto miał rację. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
P 64

popeye.

Użytkownik
Nigdy więcej żadnych betów w stronę Dinozaurów co oni dzisiaj wyczyniali, w kluczowych momentach 4q czy OT faule w ataku, Powell bodajże 8 sekund do końca a idiota fauluje przy rzucie za 3, gdzie nie było żadnego zagrożenia rzucał jeszcze ze swojej połowy...
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Nigdy więcej żadnych betów w stronę Dinozaurów co oni dzisiaj wyczyniali, w kluczowych momentach 4q czy OT faule w ataku, Powell bodajże 8 sekund do końca a idiota fauluje przy rzucie za 3, gdzie nie było żadnego zagrożenia rzucał jeszcze ze swojej połowy...
Potwierdzam, najpierw w końcówce 4q mieli bodajże 2/7 w kluczowych momentach (na szczęście Denver też bez rewelacji na linii w teoretycznie ostatniej kwarcie). DeRozan ładnie, ten rzut na zwycięstwo też cudem się wytoczył, ale to co w dogrywce się działo to już nie mogłem uwierzyć. Raz po raz przestrzelone spod kosza, a Nuggets jakies cegły po 10 odbiciach wchodziły :d Tego faulu który opisujesz, to ja nie zrozumiem do końca życia.
Wygrywali przewagą 4 pkt, było do końca jakieś 5 sekund, a on fauluje?! jeszcze mało brakowało a trafiłby to z 3/4 boiska i by było 3+1 ^^
ale nic, ważne że szczęśliwie zakończone ;D
 
N 0

nexus1990

Użytkownik
takich cegieł jak dinozaury w 4 kwarcie to ja jeszcze nie widziałem mnóstwo przestrzelonych i ta dogrywka legenda!! Ross wygrał mecz tą 3-jką taka prawda ????
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Tym faulem również się zirytowalem i również twierdzę że mecz wygrany dzięki trójce Rossa, lecz nie kumam fauli chyba w 4 kwarcie gdzie byla czysta czapka po łapach a dał rzuty...
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves 1 2,45 Bet365 93-71 ✅✅

Faworyzowanie Minnesoty to jakieś totalne nieporozumienie. Memphis to bardzo dobra drużyna, co przecież udowadniała przez ostatnie lata nie raz i nie dwa. Nie wiem czym bukmacherzy kierują się wystawiając takie kursy, ale na pewno nie zdrowym rozsądkiem. Memphis wyraźnie jest na fali wznoszącej, wygrali ostatnie 3 wyjazdy na bardzo trudnych terenach tj. Utah, Los Angeles (Clippers) i Dallas, które na pewno napędzą ich jeszcze bardziej. Miśki ze zdrowym Conleyem i Gasolem to ekipa aspirująca do wielkich rzeczy. Widać że potrzebowali trochę czasu, żeby wskoczyć na swój optymalny poziom, dopracować schematy i pomysły nowego szkoleniowca. Sota strasznie rozczarowuje, nie potrafią grać równo przez całe spotkanie i z tymi lepszymi dryżynami mają ogromne problemy z rywalizacją w pełnym wymiarze czasowym.

Występ Conleya niepewny, jednak mimo wszystko obstaję przy swoim.

&quot;He was averaging 19.8 points and 6.5 assists prior to Friday and has been playing through a slew of injuries, so his owners should cut him some slack. He&#39;s not 100 percent right now, so his owners need to confirm his status for Saturday&#39;s game vs. the Wolves on the second night of a back-to-back set. Nov 19 - 12:40 AM&quot; - rotoworld.com

edit:

kolejna lekcja dla młodziaków. $$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Washington - Miami
Typ 1 ( -3,5 )
Kurs: 1,71
Bet 365

Stołeczni ciągle mocno falują, ale w końcu mają szanse by wygrać dwa mecze z rzędu. Wrócił Bradley Beal co wprowadziło trochę spokoju, po dramatycznej porażce z 76-ers. Dobre ostatnio dwa występy u siebie z Bostonem i NY, przełożone porażką z mistrzami. Miami w końcu ostatnio wygrali z Bucks, ale wcześniej mieli serię L6 - chociaż trzeba oddać, że terminarz mieli nie łatwy. Dziś wypada im w rotacji Winslow ( roto potwierdza ). Widać było w meczu NY, że gospodarze są głodni zwycięstw, do tego Dragic to nie jest dla mnie stoper dla Janka Ściany. Jeżeli stołeczni utrzymają skuteczność za 3 z meczu z NY to nawet MG13 nie będzie musiał się martwić o czapy Whietside&#39;a. Idę w stronę Washington z lekkim handi ujemnym.
Milwaukee - GSW
Typ: 2 ( -4,5 )
Kurs: 1,68
Unibet

Warriors w trakcie sesji wyjazdowej, ale grają aż miło się ogląda. Naprzeciw Kozły, które w zeszłym sezonie przerwały niesamowity ciąg GSW i dziś okazja do rewanżu. GSW kryją te handi w każdym meczu wyjazdowym, a dziś mają chyba najsłabszą przeszkodę do pokonania. Stefanek wczoraj miał naprzeciwko niezłych obrońców Celtów i za duż osobie nie porzucał, więc dziś będzie chciał to odbić - Kozly takich stoperów nie mają. Uważam, że będzie wysoko.
Bez osłabień w drużynach
Powodzenia !
 
E 13

ekspert-147760

Użytkownik
GSW -7.5 @1.90
Bukmacher:
Bet365
Curry i spółka na razie swoją wycieczkę po wschodniej części kraju mogą zaliczyć do udanych, dziś w nocy czas na wizytę w Milwaukee. W zeszłym sezonie zawitali do Wisconsin z bilansem 24-0 na sam koniec bardzo ciężkiej serii siedmiu spotkań poza domem i doznali pierwszej porażki w sezonie. Dzisiaj okoliczności jednak są zupełnie inne.
Warriors mają najlepszy atak w lidze, minionej nocy zwyczajnie przejechali się po Celtics (w pewnym momencie nawet +30). Imponują zespołowością i coraz lepszym zgraniem, o czym świadczy sześć kolejnych pojedynków z minimum 30 asystami na koncie. Opcji w ataku jest sporo, czego nie można powiedzieć o Bucks. Szczególnie brakuje strzelców. Sezon dla Middleton&#39;a raczej stracony i w tym wymiarze muszą liczyć głownie na Teletovicia, Vaughna czy niedawno pozyskanego Snella. Łącznie gospodarze trafiają niespełna osiem trójek na mecz.
Klasa obu zespołów jest nieporównywalna. Za Koziołkami może przemawiać jedynie back to back podopiecznych Kerra i dobra dyspozycja na własnym parkiecie, ale to i tak zdecydowanie za mało. GSW do końca miesiąca powinni śrubować serię wygranych (no, chyba że znowu LAL im wleją ???? ).
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Wczoraj sukces, dzisiaj znowu ako - 3 mecze:
Popieram typy kolegów powyżej na GSW, tylko ja nie gram handi, a już na pewno nie w AKO. Ta drużyna chce wygrać, nie jest dla nich ważne czy 40 czy 1, było to widać wczoraj na przykładzie Clippers. Nie uważam, że GSW nie zrobi tutaj blowoutu, tak tylko się usprawiedliwiam :p
GSW @ Bucks 1.31
Pelikany wczoraj wygrały, dzisiaj są b2b, podobnie jak szerszenie. Jednak różnica jest taka, że Charlotte walczy w tym sezonie, wczoraj odprawili z kwitkiem Atlante, uważam, że są po prostu drużyną lepszą, i mają przewagę na każdej pozycji poza Davis&#39;a. Kurs moim zdaniem zachęcający.
Charlotte @ NOP1.74
Na koniec typ znowu przeciwko Celtom, uważam, że ich gra jest słaba, a Pistons u siebie są naprawde mocni. Jedyne czego się boję to gniew Thomas&#39;a, ponieważ mówił w wywiadach, że czemu drużyna poddała się po połowie, że grał tylko 27 minut, ale mimo to uważam, że Detroit to lepsza drużyna, przynajmniej na swoim parkiecie!
Boston @ Pistons 1.57


Ako. 3.57 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shake7 56

shake7

Użytkownik
Jae Crowder (ankle) and Al Horford (concussion) will start against the Pistons on Saturday.

Mysle ze mozna spróbować boston spadło z 2.45 do 2.10 (całoroczny)

✅ ✅ ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom