>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Memphis Grizzlies under 95 @ 1.83
Clippers genialnie zaczeli sezon. 10 zwyciestw przy jednej minimalnej porazce robi wrazenie.
Warto zwrocic na jakosc linii defensywnej dzisiejszych gospodarzy, bo ta wyglada wybornie. Duzym plusem jest lawka rezerwowych, ktora wreszcie spelnia oczekiwania. Wczesniej byl tylko Jamal i dlugo, dlugo nic. Teraz robia fajna prace i utrzymuja poziom defensywy.
Grizzlies jakos nie przekonuja. Graja strasznie nie rowno, maja mnostwo przestojow w grze. Zaliczyli kilka glupich wpadek oraz nerwowek w koncowkach na wlasne zyczenie. W ofensywie brakuje im strzelca z dystansu i to jest ich bardzo duzy problem. Do klubu przyszedl Parsons, ale jak narazie ma problem z odnalezieniem formy z przed kontuzji. Gasol vs Jordan bardzo fajnie sie zapowiada. Ponadto Conley vs CP3 czyli swietni obroncy . Tu nie powinno byc duzo punktow
Sacramento Kings under 95.5 @ 1.95
Krolowie pod batuta DJ wyraznie zmienili styl i wychodzi im to na dobre. Przynajmniej DMC nie narzeka( jak narazie). Zanim wszystkie tryby beda chodzily jak nalezy minie sporo czasu. Pojedynek ze Spurs latwy nie bedzie. Tutaj tez widze undera z powodu wolnego tempa spotjania oraz dobrej postawy w defensywie druzyny Spurs. Cousins pewnie cyferki wykreci, ale dalej co? Lawson cienki jak sik komara a Rudy Gay kryty przez Leonarda wiele nie zdziala.
Memphis ciekawie, tylko ze Parsons nie zagra to dodatkowy ++ dla Twojego typu ???? Dodam tylko taka statystyke ze Clippersi w meczach domowych rzucaja 106.5 pkt tracąc 85.8 pkt. W zespole Memphis ma zabraknac jeszcze Tony Allen, Brandan Wright takze kolejne ++.
Mozna tez pomyslec nad granie overka gospodarzy.
Od siebie jeszcze wypatrzylem overka w meczu
Boston Celtics vs Dallas Mavericks &lt;-- over na koniec oraz do przerwy ????
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
To, co dziś zaprezentowali Wizards to jedna wielka żenada - nie ma tam ani zespołu, ani atmosfery, ani chęci do gry. Człowiek oglądając mecz nawet, jak doszli z przewagi 24 pkt na 4 oczka, nie wierzył, że są w stanie wygrać.

Frustracja widoczna w całej drużynie - od zafrasowanej twarzy trenera zaczynając (nie przegrał w całej karierze z Philly przy bilansie 12:0), a kończąc na Marcinie, który kilkakrotnie schodząc z parkietu nie przybił nawet piątki kolegom z zespołu.

Po dzisiejszym dla mnie Washington będą chyba no bet przez kilka następnych spotkań. Jak się nie odrodzą, to może być kiepsko.
 
N 10

notoriousnba

Użytkownik
To, co dziś zaprezentowali Wizards to jedna wielka żenada - nie ma tam ani zespołu, ani atmosfery, ani chęci do gry. Człowiek oglądając mecz nawet, jak doszli z przewagi 24 pkt na 4 oczka, nie wierzył, że są w stanie wygrać.

Frustracja widoczna w całej drużynie - od zafrasowanej twarzy trenera zaczynając (nie przegrał w całej karierze z Philly przy bilansie 12:0), a kończąc na Marcinie, który kilkakrotnie schodząc z parkietu nie przybił nawet piątki kolegom z zespołu.

Po dzisiejszym dla mnie Washington będą chyba no bet przez kilka następnych spotkań. Jak się nie odrodzą, to może być kiepsko.
Mam podobne zdanie, mamy początek sezonu a ekipa graczy Wizards wyglądają jakby byli już na końcu rozgrywek RS z brakiem szans na miejsce w PO. Brak jakiegokolwiek zaangażowania w gre, dzisiaj to co wyprawiali w obronie gracze Wizz to był skandal. Nasz rodzynek także kiepsko, Okafor robił dzisiaj co chciał w pomalowanym. Dzisiaj mecz z NYK w domu, obie ekipy back to back game i zapowiada się &quot;niesamowite&quot; widowisko.
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Wizards - NYK
Nyk -4,5
@3,30
⛔
--------------------------------------------------------------------------
Dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy drużyna Wizards (2-8) a ekipą z Nowego Jorku (5-6). Ekipa Wizards w sporym dołku rozpoczęli sezon fatalnie duża w tym zasługa kontuzji. Coraz bardziej widoczna jest frustracja w drużynie. Wczorajsza przegrana z 76&#39;s na pewno nie polepszyła nastrojów a raczej jeszcze bardziej pogorszyła. Obrona jak i organizacja gry praktycznie nie istnieją w drużynie Wizards, Wall wczoraj wrzucił te 27 punktów co znacznie pomogło w odrabianiu strat ale dzisiaj może być troszkę trudniej o zdobywanie tych punktów. Jeżeli drużyna Wizards szybko się nie ogarnie może być naprawdę ciężko w tym sezonie cokolwiek osiągnąć. Po drugiej stronie barykady ekipa Knicks. Tutaj też nie ma szału sporo jeszcze jest do poprawy również w obronie. Dlaczego zdecydowałem się pograć w stronę NYK, ponieważ w tym momencie jest to zdecydowanie lepsza drużyna od ekipy Wizards. Według mnie spokojnie stać ich w tym sezonie na PO na co osobiście liczę. 2 wygrane z rzędu wczoraj konkretnie odpalił Porzingis rzucając rekord kariery. Melo również nie zawodzi w tym sezonie, Rose też powinien swoje dorzucić, póki co najsłabszym ogniwem wydaję się być Noah. Uważam że Porzingis i Melo zrobią dzisiaj spore zamieszanie pod koszem słabo broniącej ekipie Wizards.
Kurs jak najbardziej wart ryzyka
------------------------------------------------------------------------
Wizards - NYK
Porzingis over 21,5
@1,87
⛔
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Heat - Bucks under 200 1.96 96-73 ✅ Marathonbet
Bucks + 3,5 ⛔
Moim zdaniem wysoko. Miami ma problem żeby ogarnąć 90+,nawet w domu,grają statycznie,bez polotu(bo nie ma kto),zwalniają akcje,w tym sezonie często close. Bucks b2b ,grę ciągnie Giannis i Parker,ale dzisiaj będzie trudno,bo pod koszem Hassan. Z dystansu póki co nie ma kto seryjnie trafiać. Linia -3,5 na miami naciągana,w dodatku nie drgnęla od rana,a jest info na roto że Dragić trenował i jest quest więc spora szansa że zagra.Winslow out. Biorę Bucks.
edit: Mam wrażenie że poziom NBA strasznie się obniżył,jest kilka zespołów ,które zupełnie nie poradziły sobie z budową zespołów i grają totalny piach.Wyniki rzędu 75-85 pkt, niespotykane praktycznie w ubiegłych sezonach teraz mamy na porządku dziennym...Niestety nie wynikają one z ponadprzeciętnej obrony,a fatalnej skuteczności.Po prostu brakuje talentu.Dramat.
Rockets-Blazers Portland +5 2.0 ⛔Marathonbet

Portland z pozycji doga, przyjeżdża do Houston gdzie ostatnio dobrze im się grało (h2h). Linia wysoko,będzie overowo tak jak lubią.W ostatnim spotkaniu dostali kubeł zimnej wody od Bulls, ale tutaj nie będzie kalkulacji, postrzelają sobie a Rockets się dostosują bo to ich styl. 5 pkt powinno spokojnie wystarczyć, ja bym wystawił max 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Typ: Miami Heat ML

Kurs: 1.59 ✅

Czy Miami gra az tak tragicznie by miec bilans 2-8? W mojej opinii nie. Zwlaszcza ostatnio pokazali walkę i charakter, najpierw przegrywając nieznacznie na jakże trudnym terenie w San Antonio, a dobę po tym w meczu z Atlanta (grając b2b, po podrozy z Teksasu na Florydę). Dragic mozliwe, ze zagra - co bedzie tylko wzmocnieniem, niemniej nawet bez niego licze na dobry mecz i dominację pod tablicami Whiteside&#39;a oraz solidna grę Diona Waitersa. Przeciwnik wymagający, wszak Bucks to nie jest przypadkowa druzyna z tego co widac (wspomnieć mozna chocby &quot;tylko&quot; Greek Freeka, oraz Jabari Parkera), jednakże grają dzis b2b. Osobiscie widze tutaj dobry spot dla Heat by bounce back ???? Kurs sam w sobie tez jest troche podejrzany, bowiem sugerując sie chocby obecnym bilansem (mimo, iz to wczesna faza) oraz tym, ze na ostatnie 7 meczow tych drużyn, 6 razy zwyciężało Bucks, Miami Heat jest faworytem. Miami Heat, ktore jest w dolku obecnie i musza przerwać tragiczny streak L6 (pierwszy taki od bodajże 8 lat). A jednak linia -3,5pkt na korzyść Miami. Sadze, ze nie tylko ja upatruje tutaj szanse dla Heat, by zagrac dobry mecz przed wlasna publicznością i wreszcie wygrac. Bilans maja fatalny, ale nie grają az tak zle jak wskazuje na to ich bilans - poza tym, należy pamiętać, ze w trakcie tej serii przegranych mierzyli sie z mocnymi drużynami. Jestem przekonany, ze moga dzisiaj ograć Bucks. Okoliczności w postaci b2b drużyny z Milwaukee tylko sprzyjają tym bardziej ich wygranej.

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Hassan Whiteside powyżej 15.5 zbiórek @1.87 Betano ✅ 17 zbiórek
O 1:30 w American Airlines Arena Heat podejmą zespół z Milwaukee. Bucks przylecieli na słoneczną Florydę po tym, jak wczoraj ulegli zespołowi Hawks w Atlancie 100-107. Heat także przegrali z tą samą drużyną, dwie noce temu w spotkaniu przed własną publicznością. Ulegli Jastrzębiom 90-93. Na cel wybrałem sobie Whiteside&#39;a, który w tym sezonie kręci fajne cyfry. Notuje 18.2 pkt/mecz, a także niemal 16 zbiórek (15.9) co spotkanie. Gram właśnie w stronę jego zbiórek. Najsensowniejszym argumentem jest to, że Bucks są b2b. Do tej pory wygrali połowę meczów, a drugą przegrali, więc mogą się pochwalić bilansem 5-5. Heat dalej pozostają z dwoma zwycięstwami i będzie to mecz, który będą chcieli wygrać na przełamanie. Rywal idealny, bardziej zmęczony (choć to dopiero 11 mecz dla obydwu drużyn, to jednak w jakimś stopniu podróże i mecz dzień po dniu robią swoje). Wiem, że 16 zbiórek to dużo, ale kolejną ważną informacją jest to, że Hassan na początku tego sezonu plasuje się w czołówce pod względem piłek zebranych na tablicach, a dokładniej na pozycji lidera w tym rzemiośle - z przewagą ponad 2 zbiórek/mecz względem drugiego Drummonda. Za overem zbiórek przemawia także fakt, że Whiteside potrafi fenomenalnie blokować swoich przeciwników. Pod tym względem może pochwalić się 3-cią średnią w lidze (2.3 BPG), więc z tego też mogą paść jakieś dodatkowe zbiórki w obronie, a i w ataku jego średnia zbiórek na tablicy rywala wynosi 3.8 (3-cia w lidze). Ostatnio nie zagrałem i plułem sobie w brodę. Wiadomo jak to jest z zawodnikami, musi mieć swój dzień, żeby zrobić over. Liczę, że Bucks mu w tym pomogą, a Whiteside będzie tam, gdzie trzeba.
Popieram typ na over Porzingisa. Linia wzrosła przez career-high, które Łotysz zrobił zeszłej nocy, ale jest w takim gazie, że może go zawieźć jedynie fatalna skuteczność.
Kristaps Porzingis powyżej 21.5 pkt @1.87 Betano ⛔ 16 pkt
Te dwa typy gram w dublu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeszcze dodatkowo:
Karl-Anthony Towns double-double @1.80 Betano ✅ 25 pkt &amp; 10 zbiórek
Jimmy Butler powyżej 23.5 pkt @1.87 Betano ⛔ 20 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Leżał u Ciebie na kozetce i Ci o tym opowiedział? Skąd niektórzy biorą takie rewelacje to ja nie wiem.
Tak, leżał, ale pogadałem z nim i niestety dla mojego typu wygrali.

Ciężko idzie ten sezon NBA, mecze bardziej przypominają pre-season i nie ma sensu opieranie się na ostatnim meczu czy nawet na miejscu w tabeli, jedna ekipa gra świetnie a dwie noce później kompletnie zawodzi. Zawsze początki sezonu się tym charakteryzowały, ale w tym roku naprawdę ciężko coś ustrzelić.

Ale zostajemy w grze, za małe stawki żeby ciągle być &quot;na bieżąco&quot; podobnie jak moi przedmówcy spróbuje zaatakować win Knicksów. O ekipie WSH napisano już wcześniej wiele, atmosfera kuleje, wygląda na to, że kilka porażek podziałało strasznie motywująco na ekipę Gortata, skoro on sam nie znajduje już motywacji (chociażby wspomniane przybiajanie piątek). Knicks jak to Knicks, ubaw niezły od początku sezonu ale Porzignis coś tam rzeźbi a jak pomoże Melo i Rose to są w stanie zagrać całkiem dobre zawody. Będzie wesoło więc stawka malutka.

2/10 Knicks @ 2.30
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Utah vs Chicago (77-85)
typ: under 194.5 @ 1.67 + Utah -2.5 @ 1.80
@ 3.00 ⛔, betano
Mimo, że Chicago mocno przebudowało skład, to nadal tempo nie jest za wysokie, Utah to liderzy wśród najwolniej grających drużyn w tym sezonie (niecałe 93 posiadania na mecz) dlatego przewiduję tutaj spokojne, wolne widowisko.
To do czego przyzwyczają nas Jazzmani już od dłuższego czasu, bardzo dobra obrona, która dzisiaj powinna mocno ograniczyć poczynania Byków. Tym bardziej po wpadce u siebie z Memphis. Hayward powinien wyciszyć Butlera, a ten w ostatnim czasie pokazuje się z najlepszej strony wśród drużyny gości. Doug McDermott jeden z niewielu solidnych strzelców za 3 pkt na pewno nie zagra w kilku najbliższych spotkaniach Chicago.
Owszem Byki rzucały w ostatnich 2 spotkaniach sporo punktów (106 z Wizards i dość niespodziewanie wczoraj 113 przeciwsko Portland, efektowna wygrana), ale dzisiaj przeciwnik z wyższej półki jeżeli chodzi o obronę. Chicago co ważniejsze w ostatnich 3 spotkaniach także wzmocniło obronę i zatrzymało rywali poniżej 100 pkt.
Utah ma serię 3 porażek z drużynami niebędącymi na minusie i dzisiaj liczę na to , że ją przerwią. Niestety rekontuzjował kolano Derrick Favors i nie wiadomo czy czeka go dłuższa przerwa ,czy to drobna sprawa ale z racji, że przez to kolano stracił już sporo preseason pewnie sztab nie będzie szybko ryzykował jego powrotu. Nie zagra George Hill, co tym bardziej skłania mnei do grania undera, jest to prócz Haywarda ich na ten moment najlepszy gracz i dobry shooter zza linii 3pkt , więc trochę tych punktów odpanie.
Bulls będą osłabieni(?) brakiem Rajona Rondo. Przedwczoraj świetnie zastąpił go J.Grant (drugi sezon w nba), ale zakładam ,ze dzisiaj nie powtórzy tak dobrego spotkania jak z Portland.
 
M 13

machu

Użytkownik
Ekspertem nie jestem ,ale po wczorajszej kompromitacji wydaje mi się ,że Wizards dzisiaj podejdą z pełną motywacją do tego meczu i będą się chcieli za wszelką cenę zrehabilitować. Wiem ,że grają ostatnio bardzo słabo i nawet nie chcę tu analizować poszczególnych meczy obu zespołów bo liczę na to ,że Czarodzieje będą chcieli zatrzeć to złe wrażenie z ostatnich meczy i postawią dziś twarde warunki Knicks. Oba zespoły b2b i według mnie zdecyduje chęć jakiegoś rewanżu za wczoraj i przewaga boiska.

Was Wizard 1.5✅119-112
Was wizard -4,5 1,9✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
New York Knicks @ Washington Wizards
Typ: New York Knicks +6.5 @ 1.67 - Unibet zabrakło niewiele, ale mimo wszystko ⛔ ⛔ ⛔
Mecz za parę minut dlatego krótko. Cały świat koszykówki widział wczoraj co Wizards zrobili z Sixers. Ktoś tutaj w temacie dobrze ujął sprawę, pisząc, że Gortat i spółka wyglądali jak drużyna, która jest u progu sezonu już bez szans na playoffy. Dziś pewnie energii będzie więcej, ale jednak dziś przyjeżdża trochę większa firma niż obecni 76ers. Faworyzowanie przez buków Waszyngtonu i to w takim stopniu jest dla mnie absurdem, i nie mogę przejść obojętnie wobec takiej, moim zdaniem, okazji. Knicks mają również swoje problemy, ale w ostatnich spotkaniach ich gra wygląda już całkiem całkiem. Ostatnie dwa mecze to wygrana nad Detroit i zmiażdżenie Mavs. W Big Apple jest komu grać i bukmacherzy trochę za szybko skreślili tę ekipę dołączając ją do grona leszczy NBA. Talent Porzingisa eksplodował w ostatnim meczu gdy zdobył career-high 35 punktów. Mamy starego poczciwego Melo, bestię w pomalowanym Noah (choć sam dziwię się, że tak o tym zawodniku piszę), Rose&#39;a który już chyba pogodził się z tym, że nie zostanie all-starem, ale wciąż może dorzucać ważne punkty. Obie drużyny grają back-to-back, ale to jest NBA a nie PLK i wszyscy doskonale znają już smak meczów dzień po dniu. Wizards zapewne zbiorą pupę w troki i zaczną grać jak przystało na koszykarzy NBA, ale Knicks mają gości, którzy mogą postawić się gospodarzom. Nie widzę tutaj pogromu gości, dlatego idę w dodatni handicap na Knicks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 166

khamilos

Użytkownik
NO-PTB
Pelicans ML 2.0 ✅ 113-101 Marathonbet
Bardzo dziwnie wystawiony kurs. Portland lepszy bilans,lepsza gra,lepszy h2h i kurs otwarcia &quot;tylko&quot; -2 , po czym jak większość na nich gra spada na -1 ? B2b nie ma tu większego znaczenia. Jutro w Orleanie b2b będzie Charlotte i dostali na otwarcie -5...Fakt wedle wszelkich informacji dzisiaj debiut JR Holidaya ale po tak długiej przerwie ciężko powiedzieć jak zagra.Pelikany sprawiły juz niespodziankę w tym sezonie i w tym zestawieniu ide w ich stronę.
Bez analizy- konsekwentnie przeciwko&quot;faworytom&quot;:
-Nets +9 2.0 ⛔
-Lal +7 1.96 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 581

czajnol

Użytkownik
Celtics vs Warriors
Typ - Warriors -7.5 kurs 1.90 bet365 ✅✅✅
Nie ma co sie oszukiwac ekipa GSW lapie rytm mieli 2 przegrane mecze ale od tej pory wszystko zaczyna grac I buczec , Stefan I Kevin rzucaja duze ilosci punktow, Boston sredni dobrze zaczeli ale graja w kratke I z ta gra co aktualnie prezentuja jest to zdecydowanie za malo by zagrozic takiemu zespolowi jak Golden State I przy kursie 1.9 wygrana conajmniej 8 punktami wyglada bardzo dobrze .
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Harrison Barnes powyżej 21,5 pkt @1.85 Rivalo ⛔ 15 pkt
Krótko, Dallas dzisiaj bez Nowitzki&#39;ego więc Barnes dostanie około 35-40 minut. Nie zagrają także Williams i Barea, czyli automatycznie Barnes przejmie część ich rzutów. Linia niewysoka, pokrywał ją w większości spotkań, mogę jeszcze dodać, że Memphis przeciętnie broni na pozycjach skrzydłowych.
Alternatywnie do rozważenia over 13 Matthewsa w betsyfach, ale ja wolę zaufać Barnesowi.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Memphis Grizzlies + Golden State Warriors✅ = 2,23 Betsson
Dallas to na chwilę obecną najsłabsza drużyna Nba, kontuzje rozgrywających Barei, Williamsa i Harisa którzy dają jakość w zespole i nie jest to potwierdzone info ale dziadek Nowitzki nie będzie grał w tym meczu, jest 10% szans na to wg moich informacji, liderzy z Memphis zaczęli łapać rytm meczowy jak i skuteczność Gasol Conley Parsons do tego drużyna coraz lepiej broni i myślę że dochodzi do tego kwestia psychologiczna wiedząc o absencjach liderów Dallas motywacja będzie większa są po dwóch wyjazdowych zwycięstwach na trudnych terenach z drużynami dużo mocniejszymi i liczę na podtrzymanie serii, Golden w gazie Boston to przeciętna drużyna i musieliby zagrać chyba wszyscy na wysokim procencie rzutowym i bardzo dobrze w obronie, maszyna Golden coraz lepiej funkcjonuje i czas na kolejną wygraną, więcej indywidualności i to powinno przynieść spokojne zwycięstwo
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 22

siudinho

Użytkownik
witam Panowie
tak na szybko
chciałbym dać coś z kosza ale średnio się znam więc pisze do spejalistów
przeanalizowałem wasze dotychczasowe wpisy oraz formę drużyn i chce dac takie cos
Cleveland Cavaliers Detroit Pistons 1 1,23
Boston Celtics Golden State Warriors 2 1,31
Dallas Mavericks Memphis Grizzlies 2 1,64
Sacramento Kings Los Angeles Clippers 2 1,25

wszystkie kursy bet 365
prosze o porade ????
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Potwierdzam, kurs na Memphis wygląda aż nazbyt pięknie. Nie wiem, co musiałoby się stać, żeby Dallas wygrało ten mecz. Tam obecnie nie ma potencjału ludzkiego. No bo kto? Matthews nie mogący się odnaleźć, albo Barnes, który ok, gra fajnie, ale sam meczu nie wygra. W Memphis powoli wracają wszyscy do zdrowia. Zagrają Gasol, Conley, Parsons i wracający Allen. Do tego z ławki Randolph i przeżywający renesans formy Carter. Trochę się boję, że ten kurs to pułapka, ale nie mogę nie spróbować.

Grizzlies -3 @ 1.86 b365
✅✅✅
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Zależy co masz na tym kuponie. W Suns nie zagra Chandler, więc to spore osłabienie, bo w S5 zacznie pewnie Alex-WydłubMiOczy-Len. Jedyna obawa jest taka, że duet Bledsoe-Booker zaliczy jakiś mocarny występ, czego wykluczyć niestety nie można.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom