>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Boston Celtics win @1,69
Boston Celtics -3,5 @2,00
Washington Wizards under 103,5 pkt @1,89


Boston/Boston @2,30


Od początku sezonu nie byłem przekonany do gry zawodników Celtics. Jednak po obejrzeniu paru spotkań z ich udziałem, muszę przyznać, że ich gra wygląda już co najmniej przyzwoicie. Może nie potwierdza tego ostatnie spotkanie z Sixers przed własną publicznością, gdzie musieli gonić i udało im się jakoś wygrać ten mecz. Patrząc statystycznie na to spotkanie, 34% z pola graczy Celtics to słaby rezultat. Ale takie mecze niestety się zdarzają, nawet najlepszym. W pierwszym spotkaniu obu ekip pewnie zwyciężyli Celtics i dzisiaj także idę w kierunku koniczynek. W drużynie z Waszyngtonu jak na razie mocno kuleje defensywa, Czarodzieje tracą średnio ponad 106 punktów na mecz, co niestety nie jest dobrym wynikiem. Dodatkowo, słabo prezentują się w aspekcie bronienia rzutów zza łuku, gdzie przeciętny wynik skuteczności rywali to 40%. Można mówić, że nabili ten procent gracze Pacers swoim 19/26, jednak moim zdaniem statystyki nie kłamią. Gracze z Bostonu oddają dużo rzutów zza linii 7,24 metra, mają dobrych shooterów, jest Thomas, jest Bradley i to w ostatnich dniach są dwie główne strzelby Celtics, ale dołożyć swoje potrafią Olynyk, Crowder, Turner, więc opcji jest sporo. Wizards niestety w ostatnich dniach nie błyszczą, a dzisiaj grają przeciwko drużynie, która na pewno jest podrażniona swoimi wynikami w tym tygodniu i ma coś do udowodnienia swoim fanom, przede wszystkim to, że potrafią zagrać na wysokim poziomie, bo jednak ze stylu, w jakim wygrali spotkanie z drużyną Sixers, nie można być zadowolonym. Dzisiaj oczekuję od gospodarzy poprawy zwłaszcza skuteczności, oraz wyeliminowania drobnych mankamentów w defensywie, a przede wszystkim zwycięstwa w starciu z Wizards.



Avery Bradley over 15,5 pkt @2,05


Linia śmieszna, patrząc na poprzednie spotkania Bradleya, gdzie przekraczał ją w 5 na 6 spotkań. Avery złapał ostatnio niezłą formę, w spotkaniu z Sixers to cała drużyna Celtics zagrała słabiej, błyszczał jedynie Thomas. Dzisiaj na pewno Thomas sam tego spotkania nie wygra, potrzebne będzie wsparcie m.in właśnie Bradleya. Oglądając jego ostatnie wyczyny, zdecydowanie polecam granie takiej linii, zwłaszcza po takim kursie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Indyki zjedzone, wracamy więc do gry :cool:

Dziś znów nocny maraton i sporo oglądania co może cieszyć. Najgorsze jest w tym, że typów niezłych co niemiara, a trzeba wybrać tzw . peefki :]

Zaczynam więc od meczu, który jest najwcześniej.

Charlotte - Cleveland
typ 2
kurs: 1,58 ( Bet 365 na teraz, rano można było łapać 1,65 ) ✅

Prawdziwy król będzie na trybunach, a pretendent na parkiecie. LBJ wszędzie gdzie pojawia się &quot; duch&quot; Jordana, staje na głowie. Myślę, że spokojnie można szukać jego over dziś, ale ja skupiam się na zwycięstwie Cavs. Szerszenie notują serię 4-0 , natomiast Cavs ostatnio w delegacjach 0-3. Na szczęście mieli parę gier u siebie i bilans poprawiali na bieżąco. Czas więc, by dziś serie padły. Jak juz pisałem, kluczem jest LBJ na którego Charlotte nie ma odpowiedzi. Marvin ? Zeller ? Batum ? no właśnie - nie ma obrońcy na &quot;króla Jamesa&quot;. Oczywiście ( słusznie ) powiecie, że samemu się nie wygrywa, ale Love czy TT pomogą. W Cavs liczą dziś na powrót Dellavedovy i Mozgova ale roto nie podaje jeszcze żadnych pewno info. Jakość po stronie Cavs, dla mnie będzie 2. Jeżeli można się odnieść ( bo Charlotte było jednak innym zespołem )ale w zeszlym sezonie 3-0 dla Cavs.

Druga propozycja:

Sacramento - Minnesota
Typ:1
Kurs 1,80 ( bet 365 ) ⛔

Dwie drużyny na które liczono ze swoją jakością wprowadzą nieco zamieszania na Zachodzie i zaczynają powoli spełniać oczekiwania. Wilki mega niewygodne do grania. Potrafią lać faworytów na wyjazdach, by seryjnie przegrywać u siebie. To właśnie młodość... Ostatnio jednak cenna wygrana u siebie z Hawks i jadą do Sacramento z nadziejami. No właśnie ale czy dają radę. Sądzę, że nie. Kings ciągle w organizacyjnym chaosie, ale ostatnio zaczęli grać fajny basket. Byli w drodze i przywieźli całkiem niezłe 2-3. Co jednak bardziej istotne, usystematyzowali grę u siebie, gdzie ostatnie 3 mecze to trzy wygrane i to z Toronto czy Pistons ( nie wspomnę o Phili.... ). Skoro więc dali rade Toronto, to i z Minnesotą powinni sobie poradzić. Są na pewno bardziej &quot; obliczalni&quot; niż goście, a to w sytuacji &quot; close game&quot;, może mieć znaczenie w końcówce. Było zagrożenie, że wilki przyjadą bez Rubio i Bielicy ale powinni zagrać, gdyż w necie można znaleźć informację, że czują się lepiej ( ale minut pewnie mniej dostaną ). W Sacramento wraca DC, którego nie było w wygranym podkreślam meczu z Bucks. W zeszłym sezonie 3-0 dla Kings, ale to były inne leśne Wilki. Mimo wszystko Sacramento też jest mocniejsze i liczę w podtrzymanie serii u siebie.

Poniżej kilka suchych typów, z których można coś wybrać.
Boston - Washington ( under 204,5 ) ✅ milenium - Stołeczni potrafią rzucać z daleka, ale Boston ma świetnych obrońców na pg i sg. Nie przewiduję dużo punktów, tym bardziej że Boston też łapie zadyszkę.

Denver - San Antonio ( H +10,5 ) typ 1 za 1,66 Unibet
Po stronie SAS potwierdzona nieobecność Duncana i Manu G. Oczywiście Denver też bez Farrieda, ale Handi spore ⛔ 0,5 echhhh

Memphis - Atlanta - typ 1 za 1,64 w Bet 365⛔

Miśki w gazie po miernym początku sezonu, zamiatają kogo się da ( 6-1 ostatnio ). Atlanta w sesji wyjazdowej, indyk poza domem na pewno nie wpłynął na dobre samopoczucie. Forma po stronie gospodarzy i nie wierzę by to schrzanili.

Zapowiada się wspaniała noc - udanej zabawy dla fanatyków NBA !

NBA 2015/19 = 9 - 0 - 3
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
W końcu po jednodniowej przerwie wraca NBA, człowiek się już troche uzależnił i nawet ten jeden dzień bez najlepszej ligi świata ciężko przetrwać ????

Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 2 1,57 Bet365 90-95 ✅✅

Mierzę dzisiaj w zwycięstwo Cleveland i tym samym skończenie 7 meczowej serii domowych zwycięstw z rzędu Charlotte, bo kto ma tego dokonać jak nie wicemistrzowie NBA? No właśnie... a Charlotte miało już masę szczęscia z Kings czy Wizards, że w ogole wygrali te mecze. Sacramento prowadzilo tutaj na kwartę przed końcem meczu nawet 22 punktami! No to sorry ale takie roztrwonienie przewagi to jest coś niepojętego i wręcz niespotykanego w tak krótkim odstępie czasu. Następnie z Wizards, przegrywaja -9 i w parę minut notują run bodajże 25-0 (Wizards w ostatniej kwarcie rzuciło zaledwie 6 punktów!). Nie sądzę żeby takie szczęście miało trwać w nieskończoność, zważywszy iż dzisiaj ich rywalem będzie ekipa z najwyższej półki, z ogromnymi aspiracjami i zdecydowanie większymi możliwościami niż te wspomiane przeze mnie wcześniej. Cleveland przegrało ostatnie 3 wyjazdy, jednak w każdym z tych spotkań róznica była minimalna i wynik równie dobrze mogł pójść w drugą stronę. Goście mają ludzi, którzy w pojedynkę są w stanie wygrywać takie mecze a i jako kolektyw prezentują się znacznie lepiej.

Houston Rockets - Philadelphia 76ers 1 1,14 Bet365 116-114 ✅✅

Houston grają żenująco słabo, jednak nie wierzę w porażkę u siebie z Philadelphią, po prostu nie wierzę. Dla mniej zorientowanych goście to obecnie najsłabsza ekipa na parkietach NBA - przegrali 16 meczów na 16 rozgrywanych. Dla Rakiet jest to rywal jak najbardziej odpowiedni do sytuacji w której się obecnie znaleźli.


Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans 1 1,40 Bet365 111-90 ✅✅

I kolejny mecz z serii na przełamanie. To co odstawiają ostatnio Clippersi jest dla mnie dość ciężkie do zrozumienia, ponieważ na papierze mają znakomitą ekipę, na pewno jedną z najmocniejszych kadrowo, ale to jaką lekcje dała im w 2 połowie Utah normalnie zakrawa o pomstę do nieba. Dość powiedzieć że prawie połowę punktów całej drużyny zdobył Blake Griffin (40), który jako jedyny do pewnego momentu trzymał wynik w ryzach. Mam nadzieję, iż po tych ostatnich szopkach i 3 przegranych z rzędu w Staples Center doszło tam do poważnych rozmów ponieważ tak dalej być nie może i takie mecze jak dzisiaj trzeba po prostu zacząć wygrywać. Nie znam statystyki, ale bardzo niespotykaną rzeczą jest aby Clippersi nie potrafili wygrać u siebie od trzech spotkań pod rząd... wierzę że dzisiaj ta felerna seria dobiegnie końca.

ako. 2,51 ✅✅ liczymy pieniążki
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dl13 435

dl13

Użytkownik
Boston - Wizards 1.62 111:78 ✅
Boston u siebie jest o wiele mocniejszą drużyną niż na wyjeździe, grali już między sobą w listopadzie, również w Bostonie, i Celtics wzięli ten mecz +20. Myślę, że ML jest fajną opcją przy takim kursie, zwłaszcza, że Washington gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Denver - SAS 1.25 80:91 ✅
San Antonio dało &quot;ciała&quot; w ostatnim meczu z NOP, na pewno czuli ten mecz w kościach, poza tym mieli braki. Teraz spokojnie odpoczęli w święto dziękczynienia, Gregg ich przyciśnie do porządku, a Denver u siebie przegrało trzy ostatnie mecze, no GSW było jak w transie, ale Clippers jest w tym sezonie żenujące, a Suns przeciętniak, na San Antonio to będzie za mało.
Suns - GSW 1.23 116:135 ✅
Golden State zdobyło rekord, mieliby się oszczędzać? Nie po tym odpoczynku który mieli, myślę, że znowu będą głodni gry. Faktem jest, że reszta ligi jest pewnie napalona na zwycięstwo z niepokonanymi w tym sezonie mistrzami. Nie dzisiaj, bo ta drużyna jest po prostu o klasę lepsza :p
Ako ~2.5 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Whiteside &amp; Porzingis over 20.5 rebs @ 1.85 by Parimatch 22
Nawet biorąc pod uwagę czysto statystyczne podejście i średnie listopadowe - 11.8 per game Hassana oraz 9.7 per game daje 21.5 więc nad linią.
Łotysz w 7 z 13 meczów listopadowych notował dwucyfrowy wynik zbiórek.
Whiteside tobił to w 8 z 12 meczów.
Power forwards przeciwko Miami notują sporo rebs (czwarty najwyższy wynik w lidze).
Z resztą, co tu dużo pisać - ostatni ich pojedynek kilka dni temu zakończył się sumą 25 (11+14) i overem na takiej linii z ładnym zapasem. Tu powinno być 22.5 przynajmniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
A 531

albuquerque

Użytkownik

LaMarcus Aldridge over 16.5 pkt @1.85 SportingBet
Kontuzja ⛔
Pod nieobecność Tima Duncana oraz Manu Ginobiliego większa odpowiedzialność pod kątem zdobywania punktów spadać będzie na silnego skrzydłowego drużyny z San Antonio. Aldridge po zmianie z Blazers na Spurs ciągle przechodzi proces aklimatyzacji, lekka nadwaga, ostatnie problemy z kostką, jednak dla klubu &quot;podstarzałych dziadków&quot; był to chyba brakujący element w ich układance. Sam jest już bardzo doświadczonym koszykarzem, jednak z roku na rok zawodnikiem cały czas rozwijającym się. Dobra gra tyłem do kosza, coraz lepszy rzut z półdystansu, w zeszłym sezonie umiał również często zaskakiwać &#39;trójkami&#39;. Oczywiście w Portland był niekwestionowaną gwiazdą i liderem drużyny, Spurs to przede wszystkim zespołowość, jednak akurat w dzisiejszym meczu LaMarcus powinien być częściej wykorzystywany. Na &#39;czwórce&#39; oraz w strefie &#39;pomalowanego&#39; drużyna z Denver pozwala na naprawdę dużo, a ich przeciwnicy na tych pozycjach grają na jednych z wyższych % w całej lidze. Aldridge zdecydowanie lepiej spisuje się w tym sezonie na wyjazdach, notując 17.8 punktu na mecz, przy 13 w meczach domowych. Na przeciwko niego wybiegnie najprawdopodobniej Keneth Faried (występ na ten moment niepewny), z którym LaMarcus w 12 pojedynkach notował średnio 25.7 punktów, co nawet w Blazers było zdobyczami ponad jego średnią.​
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Krótko, bo mecz za niecałe pół godziny- dziwi mnie trochę, że jeszcze nikt nie podał typu na under w meczu Indiany z Chicago. Mimo wciąż pewnych niedociągnięć w defensywie obie drużyny są w TOP10 jeśli chodzi o najmniejszą ilość straconych punktów. Zresztą każdy zna ich styl gry i notoryczne problemy w ofensywie, szczególnie Chicago... Indiana ostatnio odpaliła, głównie za sprawą PG, ale w tym meczu nie będzie miał on łatwo, bo usiądzie na nim nie kto inny jak Jimmy Butler, świetny defensor ;) ogólnie będzie tu dużo walki i raczej nie za dużo wesołej koszykówki
Przez ostatnie 2 sezony w ich bezpośrednich starciach na 12 meczów w 10 padłby under, w niektórych wręcz masakryczny.
Indiana Pacers vs Chicago Bulls under 200 @1.90 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
P 57

przedmarancza

Użytkownik
Dwie drużyny na które liczono ze swoją jakością wprowadzą nieco zamieszania na Zachodzie i zaczynają powoli spełniać oczekiwania. Wilki mega niewygodne do grania. Potrafią lać faworytów na wyjazdach, by seryjnie przegrywać u siebie. To właśnie młodość... Ostatnio jednak cenna wygrana u siebie z Hawks i jadą do Sacramento z nadziejami. No właśnie ale czy dają radę. Sądzę, że nie. Kings ciągle w organizacyjnym chaosie, ale ostatnio zaczęli grać fajny basket. Byli w drodze i przywieźli całkiem niezłe 2-3. Co jednak bardziej istotne, usystematyzowali grę u siebie, gdzie ostatnie 3 mecze to trzy wygrane i to z Toronto czy Pistons ( nie wspomnę o Phili.... ). Skoro więc dali rade Toronto, to i z Minnesotą powinni sobie poradzić. Są na pewno bardziej &quot; obliczalni&quot; niż goście, a to w sytuacji &quot; close game&quot;, może mieć znaczenie w końcówce. Było zagrożenie, że wilki przyjadą bez Rubio i Bielicy ale powinni zagrać, gdyż w necie można znaleźć informację, że czują się lepiej ( ale minut pewnie mniej dostaną ). W Sacramento wraca DC, którego nie było w wygranym podkreślam meczu z Bucks. W zeszłym sezonie 3-0 dla Kings, ale to były inne leśne Wilki. Mimo wszystko Sacramento też jest mocniejsze i liczę w podtrzymanie serii u siebie.
Zaden z wymienionej trójki nie zagrał, chyba troche za wczesnie podajesz te informacje, nastepnym razem lepiej sie wstrzymaj bo jeszcze ktoś nie daj boże pogra ????
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Raptors @ Wizards 1.66 84:82 ✅
Toronto mają fajna młodą ekipę, ich koszykówka jest przyjemna dla oka, a przede wszystkim skuteczna. Wizards wciąż w dołku, po ogromnej porażce poprzedniej nocy mogą być rozzłoszczeni, chcieć udowodnić wszystkim i sobie, że też potrafią grać. Moim zdaniem jednak chęci to dzisiaj za mało, a dinozaury wyrwą ten mecz.

Atlanta @ Spurs 1.28 88:108 ✅
Spurs wczoraj bez dwóch ważnych graczy, Duncana i Ginobiliego, możliwe że dziś znów nie zagrają. Co w związku z tym? Spurs mają szeroką ławkę, każdy wie jaka jest jego rola i sumiennie egzekwuja swoje zagrywki. We wczorajszym meczu Atlanty było zabójcze tempo , Spurs gra u siebie, dadzą radę!

NOP @ Jazz 1.25 87:101 ✅
Nowy Orlean gra piach, do tego wypada nam Anthony Davis, to wystarczy, wiec myślę że solidnie broniace Jazz ich załatwi na swoim parkiecie.
Ako 2.66 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 0

puffy

Użytkownik
Popieram typ na Raptors, Wizards ewidentnie mają dość swojego coacha i wydaje mi się, że grają na jego zwolnienie. Jak jeszcze dobrze wejdą w mecz to walczą, a jak nie to kończy się tak jak ostatniej nocy w Bostonie, dodatkowo Raptors na pewno będą chcieli wziąć rewanż za poprzednie PO
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Utah Jazz - New Orleans Pelicans 101-87 ⛔⛔
New Orleans Pelicans +8,5 1,76 Bet365


Muszę powiedzieć, że miałem spory problem z wybraniem czegoś na dzisiaj, ponieważ oferta jest dość uboga o praktycznie samych niskich kursach, jednak przed chwilą pojawiła się informacja o bardzo prawdopodobnym występie Anthonego Davisa (we wczorajszym spotkaniu z Los Angeles Clippers doznał urazu i jego dalsza gra
stała pod sporym znakiem zapytania, jednak na szczęście dla wszystkich fanów koszykówki okazał się mało poważny) a więc takie handi na Pelikany wydaje się dość rozsądnym posunięciem. Gracze z Nowego Orleanu sezon zaczęli tragicznie, jednak duży wpływ na takie wyniki miały kontuzje z którymi z dnia na dzień jest jednak coraz lepiej. Ostatnie dni mogą napawać ich kibiców optymiznem, zanotowali serię 3 wygranych z rzędu (ograli San Antonio Spurs i dwukrotnie Phoenix Suns) i dopiero wczoraj zostali zatrzymani przez wściekłych Clippersów. Dużo do drużyny w ostatnim czasie wnosi Ish Smith, zanotował nawet parę dni temu double-double i ogólnie nieźle się prezentuje rzutowo. Anthony Davis wiadomo, przyszły MVP tej ligi czy trójkowicze w postaci Erica Gordona i Ryana Andersona gwarantują co spotkanie odpowiednią ilość punktów. Ogólnie poziom obu ekip oceniam jako bardzo zbliżony, więc takie handi wydaje mi się dobrą opcją.

edit: za duzo przestojow, ale zeby nie kroki Davisa przy -8 to kto wie....
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
C.J. McCollum &amp; Jordan Clarkson over 33.5 pkt @ 1.85 by Parimatch 47

C.J. w tym roku jest bardzo regularny - średnia 19.9 pkt per game (21 per game at home), ale warto wspomnieć, że jego najgorszym wynikiem punktowym w sezonie jest na razie... 15 pkt przeciwko Suns i Spurs. Praktycznie cały czas punktuje w okolicach średniej. Raz 18, raz 19, czasami 20+, innym razem 17.
LAL - jedna z najgorszych defensyw w lidze. Ich słabość znajduje się głównie pod koszem, ale na pozycjach 1-2 również są dość nisko w statystykach obronnych.
Myślałem o atakowaniu samego SG Portland, bo linia 17.5 proponowana przez Pari jest świetna, a po informacji, że nie zagra Lou Williams zdecydowałem, że warto podeprzeć się też Jordanem.
Clarkson nie jest tak regularny jak C.J.
Zdarzają mu się nawet mecze z 4 pkt (ostatnio z GSW oraz wcześniej z Orlando), ale ogólnie średnia 14.9 per game daje nadzieje na dobry wynik również dzisiaj. Bez Lou rotacja 1-2 w LAL uboga - Russell, Clarkson, Swaggy P. oraz Marcelinho &quot;Co ja robie w NBA?&quot; Huertas. Jordan powinien dostać jakieś extra minuty oraz extra rzuty dzisiaj.
Warto też wspomnieć, że nikt w tym sezonie nie broni SG tak źle jak Portland - średnia 24.1 per game jest najwyższa w lidze.
Tydzień temu w Steples obaj rzucili po 19 pkt, pokrywając dzisiejszą linie z ładnym zapasem.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
New York Knicks - Houston Rockets @2 Betsyf ⛔⛔⛔

Sprawa jest dosyć prosta. Knicks w tym sezonie zaskakują zdecydowanie na plus. Ostatnio gorsza dyspozycja i dwie porażki z Miami, ale liczę, że teraz wrócą na właściwe tory. Rakiety bardzo słaby start, porażka goni porażkę, ostatnio zwycięstwo dwoma punktami z Sixers...zawodzą na całej linii i wątpię, żeby to się zmieniło akurat w tym meczu.

Edit: tego nie dało się przegrać...
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Bucks @ Hornets -1.5 1.40 ✅ 82:87 ✅
Hornets u siebie są mocni, niejednokrotnie już pisałem, że bardzo podoba mi się ich gra, stali się ułożoną drużyną. Bucksi mają serie 5 porażek na wyjeździe i myślę, że będą ją kontynuować, a Hornets ostatnio przegrali z Cavs, ale to całkiem inny poziom drużyny. Charlotte jest po prostu lepsze od Milwaukee, więc mam nadzieję, że to wyciągną.

76ers +16.5
@ Memphis 1.40 ✅ 84:92 ✅
Jeśli Memphis wygrywa, to zazwyczaj nie są to wysokie wyniki, ostatnie cztery zwycięstwa u siebie były odpowiednio +14, +12, +8, +1, wiem że drużyny były o klasę wyższe od naszych tanków, ale trafiła się też wysoka porażka z Atlantą. Za to 76ers wciąż walczy, przegrali ostatnie mecze bijąc niechlubny rekord drużyny z najwyższą liczbą porażek z rzędu w historii sportów drużynowych USA :p ostatnie 4 porażki były -2, -4, -5, -5, więc myślę, że będą dzisiaj walczyć i takie handi pokryją.
Rockets @ NYK +2 1.83 ⛔ 116:111 po dogrywce ???? ⛔
Dorzucam do taśmy, popierając betrayala, o ile Harden znowu nie zdobędzie nam 50 pkt to myślę, że lekko. Fajnie, że ostatnio wygrali z Philadelphią, ale reszta drużyny nie istnieje, i na NYK jeden zawodnik z wahaniami formy nie wystarczy.

Ako 3.59 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
New York Knicks - Houston Rockets 1 2,00 Bet365 111:116 ⛔⛔
Taki kurs przeciwko Houston w meczu wyjazdowym wydaje się na ten moment być naprawdę niezłym prezentem. To jaką padlinę grają obecnie goście przechodzi przecież ludzkie pojęcie, nic tam nie funkcjonuje jak należy, nie ma zespołu, nie ma pomysłu, jest tylko i wyłącznie Harden, ale takie poleganie tylko na jednym zawodniku nie może wyjść drużynie na dobre co widać po ostatnich wynikach Rakiet. Dość powiedzieć, że na ostatnie 9 meczów wygrali, zaledwie dwa i to po ogromnych męczarniach i bardzo dużej ilości szczęścia z takimi &quot;tuzami&quot; jak Portland i Philadelphia 76ers... Trener ciągle pozostaje tymczasowy, raczej wiele się nie zmieni w porównaniu do poprzednich meczów, więc nie widzę żadnego powodu, żeby ich faworyzować w starciu z Nowojorczykami w Madison Square Garden. Knicksi potrafią przecież grać w koszykówkę i mimo, że nikt na nich przed tym sezonem nie stawiał jak na razie zaskakują in plus (bilans 8-9 z niczego przecież się nie wziął). Myślę też, że u nich mobilizacja na teoretycznie silniejszych rywali jest zdecydowanie większa niż na przeciętniaków a na potwierdzenie tych słow niech świadczą wygrane z Toronto, Wizards, Oklahomą czy właśnie Rockets, których parę dni temu ograli w Toyota Center 107-102. Dwukrotnie także byli w stanie postawić się Cavs (przegrane odpowiednio 10 i 6 punktami). Fajnie wprowadził się do drużyny Kristaps Porzingis, który w każdym spotkaniu dokłada cenne punkty i zbiera doświadczenie, jest Robin Lopez, Carmelo Anthony, od jakiegoś czasu także do dyspozycji Dereka Fishera jest Arron Afflalo także jest komu grać. Sądzę, że na rozbite Houston te zestawienie powinno wystarczyć.
edit:
pomimo ze przed meczem wypadl Carmelo jechali ich jak chcieli... +14 w 4 kwarcie i nie wygrać, ale wszystko zasluga tego pierd******* Calderona, powinnien zostac powieszony normalnie za jaja za to co zrobil.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik


Milwaukee Bucks win @3,50
Milwaukee Bucks +7,0 @1,90
under 202,5 pkt @1,90



A moim zdaniem dzisiaj jednak trochę za bardzo faworyzowani są gospodarze. Fakt faktem, Bucks przegrali swoje 5 ostatnich spotkań wyjazdowych, ale to wciąż młody i ambitny zespół i ja widzę value w kursie na zawodników z Milwaukee. Według mnie zobaczymy wyrównane spotkanie i nie odbierałbym tutaj graczom Jasona Kidda pełni szans na pokonanie Hornets. Trener Bucks wraca po meczu zawieszenia na ławkę gości. Liczę dzisiaj na przełamanie Jeleni, bo po niezłym początku sezonu złapali lekką zadyszkę. Hornets we własnej hali jak na razie przegrali zaledwie 2 razy, ale trzeba przyznać, że oprócz meczu z Bulls, nie były to jakieś poważniejsze wyzwania. Jeśli goście złapią odpowiedni rytm w ataku i wreszcie popracują trochę w defensywie, to będą w stanie sprawić niespodziankę w Charlotte i przełamać słabą serię porażek wyjazdowych.



Giannis Antetokounmpo over 16 pkt @1,95


Bardzo ładnie wygląda mi ta linia, Giannis jak na razie wygląda najlepiej w drużynie Bucks, gra na bardzo dobrej skuteczności (52%). W ostatnich 5 spotkaniach linię przekraczał 4 razy i dzisiaj także jestem pozytywnie nastawiony co do jego występu w Charlotte. Poza tym Hornets bronią słabo na trójce, gorzej wygląda tylko drużyna Sixers. Giannis dzisiaj powinien znów ciągnąć grę ofensywną swojego zespołu i zdecydowanie pobieram taką opcję.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Biyombo over 10.5 rebs @ 1.75 by Parimatch 8
Nr 7 draftu 2011 korzysta na kontuzji Litwina i w trzech kolejnych meczach jako starter notował 14, 12 i 16 zbiórek, grając w każdym z tych meczów ponad 30 minut. Co ciekawe, za te trzy mecze jego rebs per 36 jest gorsze tylko od Drummonda, a wyprzedza takich zawodników jak Whiteside czy Jordan.
Dzisiaj wydaje się, że ma fajny match-up, bo nie zagra Tyson Chandler, a więc Suns będą grali tylko z jednym centrem (Len), a więc sporo czasu na parkiecie będzie miał przeciwników podobnych do swoich gabarytów (bo wiadomo, że Biyombo jest niskim centrem).

Covington &amp; Green over 12.5 rebs @ 1.85 by Parimatch 7+2
Robert to moim zdaniem nr 3 (po Okaforze i Noelu) jeśli chodzi o skills w 76ers.
Sezon zaczynał na niskich (jak na niego) minutach i dlatego średnie ma niskie, ale ostatnie mecze to cały czas zwiększające się minuty i usage%. Dość powiedzieć, że w pierwszych czterech meczach sezonu grał średnio 22 minuty, robiąc niecałe 4 zbiórki w meczu, a ostatnie cztery mecze to średnio 35 minut z ponad 8 zbiórkami. Dzisiaj nie zagra Noel, co daje dodatkowe szanse na zbiórki, bo przy braku Z-Bo w Grizz (jest game time dec.) powinniśmy dzisiaj oglądać sporo small ballu z obu stron.
Jeff Green również w pierwszej fazie sezonu grał mniejsze minuty, ale w ostatnich 3 meczach grał średnio ponad 30 minut, notując w każdym po 7 zbiórek.
Myślę, że obaj panowie spokojnie dojadą do 7-8 zbiórek.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Wczoraj NYK zepsuł kuponik na własną prośbę... Mimo braku Melo tak oddać mecz ????
Gsw -2.5 @ Utah 1.37 ✅
Wyjazd wyjazdem ale gsw jest w takim gazie, że nie powstrzyma ich Utah, ostatnio Curry powiedział ze to jest mega przyjemne, wygrywać, nie wysilajac się przy tym :p
Boston @ Miami -1.5 1.50 ⛔
Boston mega porażka w Orlando, ale trochę wysiłku ich ten mecz kosztował, b2b, a Miami lubi grać u siebie, oglądając grę tych dwóch drużyn myślę że Heat powinni to wziąć,bo Boston jako przeciwnik im odpowiada.
SAS -1.5 @ Bulls 1.61 ⛔
Wracają weterani, a Chicago to dla mnie drużyna zagadka, fakt że wolą grać u siebie, ale myślę że system i ułożona drużyna to wygra.
Bet 365 ako ~3.5 ⛔ ⛔ ⛔
Jednak po tym jak wjechałem normalna stawka na całorocznym dostałem informacje, ze na unibecie mamy cybermonday, i na ML w tych meczach mamy mega wyższe kursy :eek: myślę że przy tamtych kursach jest mega value,
Ponadto na OKC z Atlanta mamy 2.40 z grającym durantem. Nie miałem tam konta, a zakładając je mamy jeszcze zwrot 50% do 150 zł, myślę że z tych 4 meczów coś się wybierze, a te kursy to promocja, także polecam zajrzeć ;D
Ja chyba wjade na unibecie w Heat, GSW ????
Na bet mamy Chicago -1 kurs 2.55, a na ML na UNIBET na SAS 2.20, lokata?? ????
Edit. Chris Bosch gamedecision :eek: kursy podskoczyły
Edit 2. Dzisiaj odbije
 
H 187

h778

Użytkownik
Nie ma najmniejszego sensu grać Golden State po takim kursie. Jeżeli tylko Hayward wskoczy na poziom, który pokazał parę dni temu z Clippers, to Warriors będą mieć megaciężko, bo o obronę Utah jestem spokojny. Zwłaszcza jeśli Barnes znów nie zagra i nie będzie atutu w postaci tej killer-piątki z Greenem na C.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej pisze Utah +7 to dzisiaj strzał w 10.
Dzisiaj już nie będzie wesołego run and gun dla Warriors co może oznaczać problemy.
Wcale się nie zdziwię jeśli oni dzisiaj przegrają.
Moim zdaniem świetny bet i łykam go jak pelikan.
Utah+7 2.120 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom