>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Choć to dopiero 1 mecze, i tak nie bardzo jest sens analizować.
Jednym słowem jeśli, w Mavericks nikt nie da &quot;dupy&quot; to prawdopodobieństwo wygranej Dallas jest bardzo wysokie ja jednak polecam choć nie ma co szaleć -3 Dallas 3,15 oraz over 201,5 1,8 gdyby nie pierwsze mecze bym wszedł grubo w ten over
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Dallas Mavs - San Antonio Spurs
Dużo panowie już napisaliście na temat tego meczu, jednak chcialbym po tym dlugim okresie oczekiwania na kolejne mecze o stawke, dorzucic swoje pinć groszy. Otóż jak już wszyscy zauwazyli zabraknie na 3 dzisiaj Leonarda. Jak to nie którzy mówią gorszy od niego jest póki co tylko LeBron. W obronie twardziel, z wieloma przechwytami. W ataku także solidny, aczkowilwiek jeszcze duzo pracy przed nim, ale u Popa pewnie się jeszcze wiele nauczy. Cóż wracając do typu otóz dzisiaj oprócz handi na Dallas chciałem włożyć pieniążki w pewnego nowego człowieka w szeregach ekipy Marka Cubana. Wchodzę sobie w bet365 a tam całkiem fajna linia na Chandlera Parsona bo 15,5 pkt. Ciezko mi powiedziec kto bedzie go dzisiaj krył, czy to bedzie Diaw czy Green, bo raczej nie świezo wydraftowany Anderson o ktorym wiem tylko ze ma 21 lat jest wysoki i cięzki. Tak czy siak small forward Mavs jest szybki i lubi wjazdy pod kosz, ale takze potrafi celnie punktowac z dystansu. Jego ostatni mecz przeciwko Spurs (jeszcze w barwach rakiet) zakonczyl sie zdobyciem 21 pkt, z tego co pobieżnie sledzilem sparingi Chandler zdobywal wiekszosc razy dwu cyfrowa zdobycz. Mysle ze takim o to typem milo zaczne przygode z nowym sezonem. Pozdro!
Chandler Parsons over 15.5 @ 1.83 ⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Mecz w San Antonio będzie rzeczywiście gratką i fajnie ze taki klasyk serwuje nam NBA na otwarcie sezonu ale dziś ciekawie powinno być również w Staples gdzie Lakersi podejmą Rockets. Mecz szczególny bo do składu Jeziorowcow po prawie rocznej przerwie wraca Kobe Bryant. Kobe występował oczywiście w meczach preseasonu ale dziś zagra swój pierwszy mecz w regular season od grudnia 2013. Lakersi przystąpią do batalii z Rockets mocno osłabieni zarówno transferami (odejście Gasola) jak i kontuzjami (nie zagrają w najbliższym czasie Young, Nash, Kelly i ostatni nabytek z Bucks Ellington). W Rockets wygląda to o wiele lepiej. Fakt ze włodarze Houston oddali Parsonsa ale postarali się o kontrakt z Arizą, odszedł Lin ale jego lukę wypełni Canaan który dostanie więcej minut)sprawia ze Rockets dysponują podobną siłą jak przed rokiem). Na papierze Houston powinno dziś łatwo i przyjemnie poradzić sobie z osłabionymi Lakers ale w tej lidze nic nie jest tak łatwe jak wygląda to na pierwszy rzut oka i sadze ze Kobe ze swoja paczka może postawić się przyjezdnym. Lakers sa niby mocno osłabieni ale gdy graja w Staples robi się ciekawie. Sam przekonałem się o tym w zeszłym sezonie kiedy w równie okrojonym składzie potrafili utrzec nosa mocniejszym ekipom. Mam oczywiście obawy co odstrasza mnie od proby gry handicapu na gospodarzy ale szukając alternatywy wydaje mi się ze można pojsc w punkty. Linia na Lakers ustawiona na poziomie 100 pkt powinna być do przekroczenia przy dobrym tempie i niezłej skuteczności no ale idąc dalej skoro rotacja Lakers jest taka wąska to jak rzucić ponad 100 pkt bez solidnej zdobyczy Bryanta ? Taka pokrętna logika skłania do grania na over Kobego. Skład jest mocno ograniczony w swoich możliwościach i naprawdę choćby Kobe starał się szukać kolegów to prędzej czy później nie wytrzyma i zacznie grać solo. Za overem przemawia również obecność w składzie Lakersow doskonałego podajacego – Lina, oraz obecność w składzie rywali „doskonałego” obrońcy Hardena, który nota bene będzie odpowiedzialny za krycie Bryanta. Jakby ktoś nie interesował się do tej pory dokonaniami Hardena w tym elemencie gry to niech w YT poszuka sobie filmiku James Harden, Defensive Juggernaut. Lektura obowiązkowa. Kobe na pewno zagra dzsiaj ponad 30 minut. Byron Scott oznajmił przed sezonem ze będzie dawał grać Bryantowi 30-40 minut w meczu. Zobaczymy co wyjdzie co urazami Price’a i Henry’ego (na chwilę obecną są questionable). Jeśli wypadną to Kobe moze zaliczyć bliżej 40 niż 30 minut. Przy takiej dawce over jest spokojnie do ogarnięcia. To minuty i zdobycze Kobego w preseasonie. Wiadomo ze były to tylko spotkania towarzyskie ale jako ciekawostkę warto przytoczyć.
Nuggets 20 minut, 5-12, 13 pkt
Warriors, 22 minuty, 5-11, 15 pkt
Warriors, 24 minuty, 3-13, 6 pkt
Jazz, 28 minut, 10-23, 27 pkt
Jazz, 31 minut, 7-22, 26 pkt
Suns, 33 minuty, 10-20, 27 pkt
Blazers, odpoczynek
Kings, odpoczynek.
Wydaje mi się ze Kobe moze dzis uciułać te 26-29 pkt.
Kobe Bryant over 25 @ 1,94 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Chandler Parsons over 25,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ⛔⛔⛔ 2/10 z gry :]


TAAAK ! Po dłuższej przerwie nadszedł ten dzień w którym liczba 69 traci swój seksualny podtekst. Dziś w nocy zainaugurowany zostanie bowiem 69 sezon NBA. Liga zaplanowała na 1 wieczór z koszykówką 3 spotkania, z których ja najbardziej czekam na spotkanie w Teksasie w którym obecni mistrzowie NBA spotkają się z odwiecznymi rywali Mavs. Zespół Rick&#39;a Carlisle w przerwie letniej pozyskał kilku ciekawych zawodników m.in Chandlera, Jeffersona, Aminu, Nelsona i kliku innych. Jednak pozyskanie Chandler&#39;a Parsons&#39;a to zdecydowanie najlepszy trade w wykonaniu Dallas tego lata. Nowy nabytek Mavericks to nie tylko bardzo dobry obwodowy obrońca ale także świetny strzelec zza łuku. Dzisiaj zdecydowałem że postawię na jego liczbę punktów, zbiórek oraz asyst łącznie. Linia mnie jakoś zbytnio nie przeraża 25,5. Po stronie Spurs out: Kawhi Leonard - świetny obrońca(problemy z oczami). Sądzę, że jest tutaj spory matchup dla Parsonsa, który dzisiaj powinien postrzelać, zwłaszcza że na przeciwko siebie będzie miał Anderson&#39;a najprawdopodobniej. Zbierać piłkę też potrafi, oraz podzielić się dobrym podaniem. Mecz Spurs - Mavs często obfituje w szybkie tempo gry, oraz dużą ilośc pkt, stąd mój typ. Spodziewam się tutaj run &amp; gun niż spowalniania akcji i przetrzymywania piłki. Zgadzam się z Sewerynem oraz poprzednikami. W tym meczu raczej padnie over, ale ja z uwagi racji na to, że jest to 1 mecz wybieram tylko over Chandlera Parsonsa. Polecam i pozdrawiam. Rambo

Prawdopodobne S5:

Spurs: SF - Anderson, PF - Duncan C - Diaw, SG - Green, PG - Parker
Mavs : SF - Parsons, PF - Nowitzki, C - Chandler, SG - Ellis, PG - Nelson
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Powiem szczerze, że podobnie jak DawidBarca także bardzo się zdziwiłem widząc tak ogromny kurs na San Antonio. Dallas to świetna ekipa, lubię oglądać ich grę, ale w tamtym sezonie udowodnili, że są jedynie silni na papierze. Do końca walczyli z Memphis i Phoenix o wejście do PO. W lecie się troche wzmocnili, ale to też oznacza, że nie są do końca zgrani ze sobą. Zobaczymy co oni pokażą, bo San Antonio we własnej hali na otwarcie będzie chciało rozbić Dallas i uważam, że im się uda. To prawda, że San Antonio olewało mecze pre-season, z resztą nie pierwszy raz ! Chyba nikt nie chce mi powiedzieć, że gdyby San Antonio spotkało się w finale NBA z Albą Berlin, mistrzowskie pierścienie założyliby gracze z Berlinu ???? A mimo to w drugiej kwarcie mieli przewagę +/- 20 punktów ! Jedyne dlaczego warto grać na Dallas, to absencje Leonarda i Splittera, lecz pamiętajmy za co Pop dostał nagrodę trenera roku. Jeśli ktoś zapomniał, to podaje na tacy http://www.youtube.com/watch?v=T3y7cWmoBCI
To jest przede wszystkim świetny zespół. Nie doceniałem ich w tamtym sezonie, lecz odrobiłem lekcje i wiem, że teraz gdy zaczyna się prawdziwa walka, to będzie bardzo podobne San Antonio do tej drużyny w tamtym sezonie, która wygrywała z Miami w finale, niż do tej, która przegrała z Albą Berlin.
Ja idę w kierunku San Antonio, lecz zapewne pogram na live.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Bulls - 4 @ 1,84 Pinnacle ✅

Bulls wracają w tym sezonie do gry. Wraca lider Rose i jak po pierwszych gra przedsezonowych i po MŚ można mieć było duże obawy, tak po ostatnich meczach m.in z Cavs obawy te trzeba wyrzucić do kosza. Były MVP grał kapitalnie jak sprzed kontuzji, ba, miałem wrażenie, że był nawet szybszy i dynamiczniejszy w wejściach pod kosz. Jeżeli będzie tak grał w sezonie, to Byki będą mega mocne z takim liderem. Jakie zmiany ponadto? A Boozer wymieniony na Gasola. Czyli dostajemy gościa, który może też już jest po swoim prime, ale w obronie w przeciwieństwie do Carlosa nie jest kołkiem, aw i ofensywie wszechstronniejszy. Do tego zna smak mistrzostwa.. Kolejny plus to Jimmy Butler, znakomity defensor, który wszedł także na wyższy poziom w ataku i zapowiada się na nowego Paula George&#39;a. Jeżeli udowodni w sezonie to co prezentował w pre, to bójta się Byków. Nie wiadomo czy dziś zagra, bo uraz się przyplątał pod koniec preseasonu, ale nawet bez niego Bulls są mocni. Noah, który w zeszłym sezonie był najlepszym centrem ligi, ponadto Hinrich, Dunleavy, Snell, Gibson, McDermott, Mirotic, Brooks.. Głębia składu jest spora. Młodośc i doświadczenie. Mirotic niech nauczy się grać w NBA to też będzie mega wzmocnieniem.
Knicks to znowu jedno wielkie bagno się zrobiło. Poza tym dzisiaj mocno osłabione brakiem Bargnaniego. Nie wiadomo czy zagrają Calderon, Prigioni i Smith. W Chicago wielkie nadzieje, wróciła wiara w walkę o mistrzostwo po powrocie Rose&#39;a. Myślę, że dobrze rozpoczną sezon i wygrają w MSG.

Lakers@Suns under 207 @ 1,94 Pinnacle⛔

Lakers w tym sezonie ***** totalne, dodatkowo wysypało się pół składu, wczoraj jeszcze rookie Randle. Jeziorowcy to już nie ta drużyna co w poprzednim sezonie, gdzie mecze były bardzo overowe (zazwyczaj przegrane). Nie ma teraz tylu strzelców, połowa to gracze na poziomie dleague, Kobe po rekonwalescencji, krótka ława, więc muszą grać wolniej.. Tutaj już nie będzie takich wyników jak w zeszłym roku. Już widać to po meczu otwarcie z Rockets, gdzie padło tylko 198 pkt, a w zeszłym sezonie padły 242 pkt i ... 275.
Suns to też niby ofensywny, szybko grający zespół, ale to już nie ci Suns co za czasów Nasha i D&#39;Antoniego. Pewnie będą napędzać grę, ale Lakers nie utrzymają tempa i skończą, poniżej 100, tym bardziej, że są b2b. Wiem początek sezonu, ale dla Kobego to może być zabójcze. Przede wszystkim chodzi jednak o to, że gra tam kilku takich gości, że ta ekipa nie ma prawa zdobywać na poziomie NBA setkę oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wybaczcie, ze tak po zdaniu ale z telefonu pisze. Na pierwszy ogien swietnie zbilansowane Chicago przeciwko Knicksom. Roster NYK tragicznie smieszny i jezeli ugraja w tym roku PO to bedzie naprawde cud. Z powaznych graczy Melo, Calderon, Shumpert i polowa Dalemberta. Z mniej powaznych aczkolwiek co jakis czas potrafiacych cos pograc Hardaway jr i JR Smith. To by bylo na tyle. Natomiast Byki ogromna glebia, niespotykana w tej druzyni od kilku lat. Szczegolnie pod koszem powinni miec solidna przewage. Mimo, ze graja na wyjezdzie poieram ich z handi.
Chicago -4 1.90 bet365✅
Atlanta rowniez fajnie zbilansowany sklad z wreszcie zdrowym Horfordem i jezeli pozostana zdrowi nie powinno byc problemu z PO. Wiem, ze Raptors z sezonu na sezon progres [ DeRozan ladnie sie rozwija] no ale nie oszukujmy sie, do kandydatow do finalow konferencji jeszcze im bardzo daleko. Moim zdaniem druzyna ciut slabsza od Atlanty ale maja handicap parkietu wiec suma sumaru sa faworytem spotkania. Moim zdaniem czeka nas dosc zaciete spotkanie dlatego kurs idealny do podbicia ako.
Atlanta +9.5 1.41 bet365✅
Zawsze gram na GSW gdy Bogut jest zdrowy, poniewaz ten gosc robi nieoceniona robote dla druzyny. Dzisiaj trafiaja Sacramento, ktore rok w rok doklada &#39;talent&#39; z draftu lecz progresu nie widac zadnego. Na papierze sklad zdecydowanie na korzysc GSW i tak powinien tez wygladc mecz. Licze w tym sezonie na solidny postep Barnessa, poniewaz ostatnio troche sie zasiedzial na lawce wojownikow.
GSW -4.5 1.96 marathonbet✅
Oklahoma okrutny szpital. Nie zagra Morrow, Durant, Jackson i Lamb oraz kilku mniej waznych zawodnikow. Portland u siebie druzyna bardzo mocno. Portland swietna pierwsza piatka + lawka w osobach McColluma, Blakea[ktory wraca na stare smieci ???? ] Kamana czy tez Wrighta i Robinsona. Obserwujcie przede wszystkim tego pierwszego poniewaz, gosc naprawde ma wysoi sufit i jezeli pozostanie zdrowy moze byc naprawde waznym zawodnikiem z lawki Portland.Powinno byc lekko, latwo i przyjemnie.
Portland -4,5 1.44 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Sacramento Kings - Golden State Warriors over 205 -&gt; 1,89 -&gt; Pinnacle ⛔⛔⛔ 95 - 77 Warriors

Dzisiaj wybieram over 205 w meczu w Kalifornii. W ekipie Michael&#39;a Malone jedna w sumie ważna rotacja. Isaah&#39;a Thomas&#39;a który wybrał słoneczną Arizonę zastąpił Darren Collison i teraz S5 Króli wygląda całkowicie przyjemnie wg mnie: SF - Gay PF - Thompson C - Cousins SG - McLemore PG - Collison. Moim zdaniem strata Thomas&#39;a nie będzie zbyt widoczna. Uważam, że Collison bardziej będzie wspierał drużynę i Kings będą grać lepiej. Thomas ma umiejętności jednak często ma &#39;&#39;gorącą głowę&#39;&#39; i podejmował niesłuszne decyzje. Trzon drużyny zachowany, Cousins zapowiadał że nie będzie popełniał fauli technicznych( 5 na sezon - taką sobie wyznaczył granicę), jest Collison, z ławki McCallum oraz Sessions. W GSW zdecydowali się postawić na nowego trenera i tak Jackson&#39;a zastąpił Steve Kerr. S5 udało się zachować cało, jednak dzisiaj z meczu wypada PF - David Lee. Skład GSW wydaje się być bardzo fajny i jeśli Kerr poprawi grę w defensywie całego zespołu to mogą zajśc daleko. Pytanie tylko czy poprawi bo jako zawodnik był słabym obrońcą, mimo że ma 5 pierścieni :] Obie ekipy mają w ofensywie kim straszyć, i obie dysponują słabą obroną, bo nie ukrywajmy, Bogut swoje najlepsze czasy ma za sobą, a Kings też lubią robić trzycyfrowe wyniki. Linia 205 jak na 1 mecz wydaje mi się do zrobienia. Kerr w meczach pre season rotował na &#39;&#39;3&#39;&#39; i czasami był Iggi a czasem Barnes. Jednak nie wydaje mi się, by Iguodala był w sezonie na ławce rezerwowych bo to świetny obrońca. A jeśli już, to raczej nie dzisiaj, bo Gay z Barnes&#39;em to by miał o wiele łatwiej. David Lee out w jego miejsce Draymond Green. &#39;&#39;Coach Steve Kerr said on Tuesday that Draymond green will start on Wednesday if David Lee (hamstring) sits.&#39;&#39; - roto.


Utah Jazz - Houston Rockets(-3) -&gt; 1,87 -&gt; Pinnacle ✅✅✅ 104 - 93 Rockets

Dziś do Salt Lake City przyjeżdżają Rakiety z Houston, które wczoraj dosyć łatwo ograły Lakers w Staples. Niczego innego się nikt raczej nie spodziewał po tym jakim roster&#39;em w tym sezonie dysponuje team Bryant&#39;a. Wiadomo Rockets B2b, SLC to ciężki teren dla każdego, ale S5 grała po 30 min więc się zbytnio nie przemęczyli. Handicap fajny, nie jakiś duży -3 do zrobienia przez ekipę Hardena. Utah Jazz to młody skład, na pewno frontcourt w przyszłości da efekty, ale póki co Howard &amp; Jones &gt; Favors&#39;a &amp; Kanter&#39;a. Burke dzisiaj też może mieć ciężko, bo Beverley to świetny obrońca. Mój typ to Rockets -3 i sądzę że Rakiety na początek sezonu będa mieć 2 win on road. Prawdopodobne S5: Utah( F - Hayward PF - Favors C - Kanter SG - Burks PG - Burke) Houston( SF - Ariza PF - Jones C - Howard SG - Harden PG - Beverley). Polecam i pozdrawiam. Tyle ode mnie. Rambo

@Easy

David Lee o ile w ofensywie jest piekielnie mocny z racji tego że jest chociażby oburęczny, to w defensywie jest jak dla mnie mega słaby :/ Od Thompsona też wymagam więcej, no a Bogut też najlepsze czasu ma za sobą, i nie wiem dlaczego wszyscy mówią o nim że z nim obrona GSW zyskuje bardzo dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
@Rambo defensywie GSW nic nie mozna zarzucic. Jackson zostal wyrzucony Bo nie potrafil zrobic ofensywnego potwora ze swoich zawodnikow i wlasnie w tym celu zmienili trenera. Oni byli 13 ofensywa ligi co przy tych zawodnikach bylo malo smiesznym zartem.

pozdro ;-)
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets typ; Under 194,5 @ 1,76 w Bet365 ⛔⛔
Charlotte w poprzednim sezonie byli jedną z lepiej broniących drużyn w Nba, pod znakiem zapytania stoi występ Lance Stephensona ale prawdopodobnie zagra (rotoworld) jak wiemy jest on świetnym obrońca na 2, do tego mam świetnie broniącego Big Ala w polu 3 sekund. Wątpię aby szerszenie narzuciły szaleńcze tępo gry, będą raczej powoli konstruować swoje akcje tak jak to robili w poprzednim sezonie. Milwaukee mają nowego trenera w postaci Jasona Kidda, ciekawe jak poukłada on swoją ekipę ale nie spodziewam się również narzucania szaleńczego tempa z jego strony. Dodam jeszcze że na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami under padł 4 razy.
 
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Warto raczej zagrać w Marathonbet under 15,5 Gallinari&#39;ego ( kurs 1,75), który wraca po długiej przerwie i czas gry będzie mieć początkowo limitowany do 20 minut, (za rotoworld: &quot;Starting out [Gallinari] does have a minute limitation that’s dictated to him by the medical staff,&quot; said head coach Brian Shaw. &quot;Right now, it may be better for him to be held to 20 minutes and kind of build... into the season.&quot;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zasadniczo rzecz biorąc mógłbym skopiować początek analizy Blaise&#39;a i napisać jedynie typ. Jednakże jako, że to początek sezonu, jestem pełen werwy i energii, więc postaram się &quot;trochę&quot; bardziej ???? .
Cóż, moja analiza będzie dotyczyć wielkiego nieobecnego sezonu 13/14, najmłodszego MVP ligi, gracza, z którym wiążę ogromne oczekiwania i on sam jest jednym z powodów, dla których warto oglądać kolejny sezon najlepszej ligi świata. Panie i Panowie, przed Państwem Derrick Rose.
Chicago Bulls prezentuje się w tym momencie najlepiej od czasów Jordana i są moją największą nadzieją wobec pokrzyzowania szykow Cavs na wschodzie, ale nie o tym mowa, więc przejdźmy do konkretów. Tak, Derrick Rose wraca na parkiety NBA. Jest to ogromna radość dla fanów Bulls a także wszystkich kibiców NBA. Ekipa Thibsa znów ma w swoich szeregach lidera, a Derrick z miejsca staje się pierwszą opcją w ofensywie Bulls. Bacznie mu się przyglądałem podczas FIBA MŚ oraz presezonu, gdyż - jak juz wspomniałem - wiąże z nim ogromne nadzieje. W zasadzie nie wiem czy jest sens powtarzania słów Blaise&#39;a. Rose jest w formie i można było to zobaczyć w spotkaniu przeciwko Cavs, gdzie dał prawdziwy popis umiejętności. Jest szybki, dynamiczny, nie boi się wejść pod kosz, stary, dobry Derrick. Czy para Calderon/Prigioni jest w stanie zatrzymać rozpędzonego Rose&#39;a? Absolutnie nie. Zarówno Jose, jak i Pablo nie są wirtuozami w grze defensywnej, dość słabo bronią zawodników ma piłce, o czym wspominał sam Jax. To tylko woda na młyn dla Rose&#39;a.
Nie zapominajmy o ogromnych problemach w defensywie NY w roku poprzednim. Okej, Mike Woodson aka Pan Bulwa to nie &quot;duet&quot; Fisher - Jax, a skład personalny nieco uległ zmianie, to wszystko nie zmienia faktu, iż problemy znikną &quot;od tak&quot;. Tym bardziej, że Bulls to bardzo poukładana drużyna, a Calderon i Prigioni, jak juz wspomniałem, nie bronią zbyt dobrze.
Moim zdaniem Bullsi wygrają, 1,5 do jakiegoś dubla jest do przyjęcia, ale ja osobiście atakuje over Derricka. Jeśli nie będzie blowoutu ani sam Rose nie dostanie ograniczonych minut - linie powinien pokryć, tym bardziej, że nie jest (jeszcze) wywindowana bardzo wysoko.
Derrick Rose over 20 pkt @ 1,85 (Unibet) ⛔
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
jak widzicie mecz Pacers - 76ers? Z tego co czytałem z pierwszej piątki zdrowy jest tylko Hibbert. Z kolei Philly = tankowanie. Warto wg Was spróbować &quot;Szóstki&quot; za 3.64 (pinnacle)
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Uważam, że ta linia to prezent. Biore ja z pocalowaniem reki, mysle ze linie punktowe na Paula w sezonie beda w granicach 20.5/21.5 pkt. Skrzydlowy Jastrzebi mial za soba dobry sezon, mysle ze ten bedzie jeszcze lepszy, wraca Al Horford, Trener Jastrzebi w tym sezonie moze rotowac skladem po pozyskaniu z Oklahomy Thabo Sefoloshe czy z Golden State Bazemore. Czuje, ze to bedzie dobry sezon Hawks, namieszaja w lidze i popsuja nastroje sporo ekipom.
Ciekawy mecz nam sie szykuje dzis w hali Air Centre w Toronto, czuje ze to bedzie dobre spotkanie ze spora iloscia punktow. Moim zdaniem Paul z nawiazka pokryje ta linie.

Paul Millsap ov 15.5 @1.83 ⛔ 4-13 z gry 5-9 z osobistych, 13 pkt.. za duzo nie przemyslanych akcji, tzw. kontuzja mozgu
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Charlotte Hornets-Milwaukee Bucks
Pierwszy mecz na dzisiaj to popularne Jelenie z Milwaukee przeciwko Szerszeniom z Charlotte. Bucks to nie jest ekipa w której przecież nie tak dawno brylował Toni Kukoc. Teraz to zlepek kolesi z różnych krajów, wspomagani amerykanami i nie dziwne że w tamtym sezonie na 82 mecze, 67 przegrali. Wśród zagorzałych kibiców „Jeleni z Milwaukee” panuje zła atmosfera spowodowana kontuzją maskotki Bango, która przynosiła szczęście Jelonkom. Mówi się że to jest symbol jakiegoś fatum Bucks i śmiejcie się ze mnie ale ja w to wierze. Szerszenie to wygrają, choć łatwo nie będzie. Ja za to wezme typek z under 194.5 bo nie sądzę, że obie drużyny nabuchają nie wiadomo ile koszy.
Under 194.5 1.75


Indiana Pacers
- Philadelphia 76ers.
Siedemdziesiąt sześć z Philadelphii to akurat liczba odpowiadająca punktom jakie będą rzucać w tym sezonie. No panowie, nie róbmy sobie żartów, kto tam ma punkty rzucać? Drużyna najsłabsza moim zdaniem w całej NBA. Może jak nabiorą doświadczenia, ale teraz to nie waham się ani chwilii, Indianie ich pykną bez problemu, nawet bez Paula Georgea. Obecnej Philadelphii nie pomógłby nawet Iversson. Taka prawda.
Indiana (-6.5) 1.75


Boston Celtics-Brooklyn Nets
O, i tutaj zaczyna się zabawa! Brooklyn bez Garnetta a chyba nie muszę mówić, że Nets bez popularnego „garnka” to już nie ta sama drużyna. Mam nadzieje Rondo da radę i zagra w meczu, ale to nie jest pewniaczek, więc nie grajcie jak nie macie odwagi, żeby potem nie było że moja wina. Value widzę w Celtach, stawiam że twardą i wysoką obroną szybko wyjdą na prowadzenie, a potem dociągną mecz do wygranej 4-5 punktami. Tak mi coś mówi że tak będzie jak pisze. Ale ostrzegam – typ dla ryzykantów. Celtic – 1.
Boston Celtics 1.85


Miami Heat - Washington Wizards
Marcin Gortat nie będzie tego wieczoru miło wspominać. Wiadomo, bez LeBrona, Miami nie jest już takie Heat, ale i tak to nadal mocna ekipa. Dodatkowo Bosh i Wade powinni zrobić różnicę. Spodziewał się jakiegoś underowego wyniku, ale Policjanci z Miami zaczarują czarodziejów z Waszyngtonu i mimo wyrównanego meczu (dla hardkorów proponuje handicap na Czarodziejów), wygrana pozostanie w Miami. Nie będę tutaj ukrywać że Miami należy do moich ulubionych drużyn i ich plakat będzie zawsze u mnie wisiał w centralnym miejscu pokoju, nawet bez zdrajcy LeBrona, którego znienawidziłem bo odejściu do Cavs.
Miami 1.55


Toronto Raptors-Atlanta Hawks
Jastrzębie kontra Dinozaury, chyba nie muszę mówić kto tutaj jest mocniejszym stworzeniem, take są prawa natury. W sumie nie mam pewności, ale stawiam na Toronto. Nie czuje coś tego meczyku, ale takie są fakty. Toronto ma bardzo zgraną drużynę, tam nie ma przypadku, zawodnicy są fajnie zgrani, w tamtym sezonie z podstawowej 5tki razem, opuścili w całym sezonie tylko 13 spotkań, to o czym tutaj mówimy... Raczej są mocniejsi, chociaż ręki odciąć sobie nie dam. DeRozan dziś błyśnie jakimiś fajnymi dankami a Raptors wygrają. Ledwo, ledwo, ale dadza radę.
Toronto 1.50


Memphis Grizzlies-Minnesota Timberwolves
Misie Gryzli, bardzo defensywna ekipa, co wielu się nie podoba, ale my, fachowcy koszykarscy wiemy że to jest klucz do wygranej. Gasol, Carter, to jest mocna ekipa. Minnesota straciła Kevina Love, za to zyskali wydraftowanego z numerem 1 Andrew Wigginsa. Młodziak nie miał dobrych statów, wątpie że pociągnie im gre. Dlatego leci bez zastanowienia typek na misie, a ten Wiggins nie rzuci więcej niż 15 punktów.
Memphis 1.30
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
jak widzicie mecz Pacers - 76ers? Z tego co czytałem z pierwszej piątki zdrowy jest tylko Hibbert. Z kolei Philly = tankowanie. Warto wg Was spróbować &quot;Szóstki&quot; za 3.64 (pinnacle)
Gdyby Pacers dzisiaj grali z kimkolwiek innym to zdecydowanie można by próbować w stronę rywali, ale na marnych 76ers, którzy nie są na ten moment ekipą prezentującą poziom NBA grosza bym nie postawił. ????
Szukałem dość długo czegoś, co by mnie mocniej zainteresowało i nie ukrywam, że najwięcej czasu poświeciłem konfrontacji pomiędzy Kings - Warriors. Najpierw chciałem grać over, ale ciężko powiedzieć na co stać nieobliczalną drużynę z Sacramento. Doszedłem do wniosku, że najlepszym betem wg mnie będzie:

Klay Thompson over 19 pkt zwrot, tylko 4/14 z gry
1,85
Unibet (marathon ma 18,5, ale tam nie mam środków)​


Dzisiaj Warriors zainaugurują sezon w meczu wyjazdowym z Sacramento Kings. Gospodarze to ekipa budowana w dość chaotyczny sposób i niektóre ich ruchy są dość niezrozumiałe. Czeka ich kolejny sezon przeciętnej gry i nie zmieni tego fakt, że posiadają podkoszową bestię, w osobie Cousinsa. Jeśli chodzi już konkretnie o mój typ to Klay Thompson jest czołową postacią zespołu Wojowników. Z roku na rok ich aspiracje są coraz większe i jeśli tylko zdrowie będzie dopisywało (głównie mam tu na myśli Boguta i Iguadolę) to mogą stać się czołową siłą na Zachodzie. Nowy coach, Steve Kerr ma wydobyć z tego teamu potencjał ofensywny, jaki w nich drzemie, a jaki nie był do końca realizowany przez jego poprzednika (12 miejsce w lidze). Już w preseason było widać, że zawodnicy dość szybko się uczą i dobrze realizują pomysły Kerra. Co ważniejsze, wydaje się, że to właśnie Thompson wyróżniał się na tle kolegów. Rzucał średnio ponad 29 pkt/per36, czyli... kosmos. Już na MŚ można było zaobserwować, że poprawił kozioł, próbuje być agresywniejszy, częściej wchodząc pod kosz. Preseason, choć nie można brać go za główny wyznacznik, pokazuje, że Klay się rozwija i staje się bardzo wszechstronnym graczem (trzeba pamiętać, że jest również dobrym obrońcą). Co jeszcze? Na pewno to, że dzisiaj patrząc na jego matchup nie będzie miał zbyt trudnego zadania, by ogrywać swojego odpowiednika. Ben McLemore to słaby defensor, często gubiący krycie, a przecież Thompson po zasłonach robionych dla niego oddaje rzuty bardzo szybko, a jego celownik jest nastawiony zazwyczaj nienagannie. Kolejnym argumentem, który przemawia na korzyść overa jest absencja Davida Lee. Lee zazwyczaj punktuje na bardzo solidnym poziomie i nawet jeśli zmiennik, czyli Green jest dobrym, wciąż rozwijającym się graczem, traktowany jest przynajmniej póki co bardziej, jako role player niż podstawowa opcja w ataku Warriors (Green o wiele lepiej broni niż Lee). Jest być może jeszcze coś, co powoduje, że Klay spisuje się w ostatnim czasie tak dobrze... GSW mają jeszcze 2 dni na przedłużenie z nim debiutanckiej umowy. Sporo mówi się o tym, że wciąż są pewne różnice pomiędzy zainteresowanymi stronami bo Thompson chce maxa, a władze klubu niekoniecznie podzielają jego opinię, Tak czy owak kompromis pewnie zostanie osiągnięty, aczkolwiek każdy kolejny udany występ Klaya dostarcza jego agentowi jakże przydatnych argumentów w negocjacjach. Linia jest ustawiona praktycznie na poziomie jego średniej z poprzedniego sezonu (pół oczka wyżej). Wszystko, co wyżej napisałem skłania mnie ku overowi.
Swoją drogą, Iguodala ma dzisiaj wystąpić w roli rezerwowego i grać, jako sixth man przynajmniej do czasu powrotu Livingstona. Wg. mnie bardzo ciekawy pomysł bo byłoby to niesamowite wzmocnienie ławki Warriors. Oprócz tego, że to świetny obwodowy obrońca to i po atakowanej stronie parkietu jeszcze w Denver potrafił kręcić bardzo dobre cyferki... W GSW stał się gościem od czarnej roboty i jego pozycja w ofensywie została zmarginalizowana. Barnes, mimo, że miał słaby poprzedni sezon, to stać go na lepszą grę i może wciąż się rozwijać. Myślę, że z taka zamiana ról byłaby pozytywną zmianą i przyniosła korzyść zespołowi.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Heat - Wizards @ 2.30
Odejście LBJ to kluczowy czynnik dzisiejszej rywalizacji. Nie ma także Raya Allena, więc całą taktykę Miami &quot;ładunek w pomalowane i odrzucamy&quot; można już pozostawić historii. Trzeba szukać nowych rozwiązań, a takie rzeczy się szybko same nie zrobią. Nie ma Nene, Humpries na &quot;probable&quot; ale licze, że Boshem zajmie się dziadzia Gooden, a że mamy początek sezonu to powinien mieć dość siły. Liczę na to, że mieszanka rutyny i młodości z Waszyngotnu będzie w stanie dziś odpalić i utrzeć nosa ubiegłorocznym osłabionym finalistom.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Heat - Wizards @ 2.30
Odejście LBJ to kluczowy czynnik dzisiejszej rywalizacji. Nie ma także Raya Allena, więc całą taktykę Miami &quot;ładunek w pomalowane i odrzucamy&quot; można już pozostawić historii. Trzeba szukać nowych rozwiązań, a takie rzeczy się szybko same nie zrobią. Nie ma Nene, Humpries na &quot;probable&quot; ale licze, że Boshem zajmie się dziadzia Gooden, a że mamy początek sezonu to powinien mieć dość siły. Liczę na to, że mieszanka rutyny i młodości z Waszyngotnu będzie w stanie dziś odpalić i utrzeć nosa ubiegłorocznym osłabionym finalistom.
Humprhies akurat najprawdopodbniej zagra, ale wypada Nene, Blair i Beal a Webster jest pod znakiem zapytania. Wiem, że bez LBJ Miami to będzie zupełnie inna drużyna, ale akurat w kursie na Wizards nie ma żadnego value.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ciekawe uwagi na temat GSW, którego jestem fanem jeszcze od czasów Richmonda, Mullina, Hardaway&#39;e czy Webbera. Jackson miał w tej drużynie rozpalić ogień, ale też wzmocnić defense. Martwi mnie to, że teraz idą zupełnie w drugą stronę. Zapewne do oglądania, będzie to jeden z lepszych teamów, ale czy to już jest drużyna na TOP 2 na Zachodzie ?? z przykrością, ale nie. Mi osobiście szkoda wywalenia Marka, drużyna zrobiła straszny krok do przodu, a gościu teraz dostaje kopa w tyłek, bo włodarzom marzą się pierścienie - powinni trochę mierzyć siły na zamiary.

Ale dziś tak jak większość wróżę spokojne 2 ✅
w Pinnacle dają jeszcze GSW win za 1,55, osobiście łapałem jeszcze po 1,60 więc idzie na dół.

Kings nie mają żadnych argumentów, poza kluczowym, że to NBA :cool:.
Świetna analiza Karmola - Klay gra o kontrakt i wpierd... tu dziś parkiet, by pokazać, ze jest wart kasy, której mu za bardzo nie chcieli dać romansując z Love.

Powodzenia
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Humprhies akurat najprawdopodbniej zagra, ale wypada Nene, Blair i Beal a Webster jest pod znakiem zapytania. Wiem, że bez LBJ Miami to będzie zupełnie inna drużyna, ale akurat w kursie na Wizards nie ma żadnego value.
Beal też nie grał w pre-seasonie i jakoś nie było bardzo widać jego braku. Nene to strata spora, bo robi wiele, chociaż też zależy od dnia. Wizards nie zachwycali w pre-seasonie, ale teraz zaczynamy na poważniej i Wall z Gortatem powinni sobie poradzić. Dochodzi Pierce i ten skład jakoś wygląda.
Miami po stracie LBJ&#39;a będzie jak dla mnie inną drużyną. Nie łatwo im będzie ogarnąć sytuację. Po odejściu lidera inni będą chcieli zająć jego miejsce i może to nie wyjść drużynie na dobre. Wizards są zgrani i to ich główny atut w tym meczu.
Jak dla mnie:
Wizard +5,5pkt @ 1,79⛔
Pinnacle

Do tego Rockets✅ i GSW✅ wydają się być dobrymi typami na dziś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom