>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Październik 2017

Status
Zamknięty.
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Tak na szybko pierwsze przemyślenia na nockę później napisze po parę zdań do każdego spotkania​
Bulls - SAS
SAS -9,5
@1,84
----------------------------------------------------------------------------------------​
Jeżeli napiszę, że będzie to jeden z gorszych sezonów dla byków to nie powinno to nikogo dziwić, Bulls będą się raczej bić o jak najlepszy pick w drafcie. W analizie do pierwszego spotkania byków HellDorado wspomniał o kłopotach kadrowych, w dodatku atmosfera w szatni wydaje się również nie należeć do najlepszych po bójce na treningu. A po drugiej stronie parkietu zawsze mocna ekipa Spurs, co prawda na razie bez Leonarda ale za to już z lepiej dogadującym się z trenerem Aldridgem. Nie ma co ukrywać Spurs w obecnej chwili są bynajmniej dwie klasy lepszym zespołem spodziewam się pewnej wygranej i spokojnego pokrycia HC. Pierwsze spotkanie byki przegrały różnicą 17 punktów dzisiaj pewnie nie będzie lepiej ale -9,5 po kursie 1,84 jak najbardziej do grania.
----------------------------------------------------------------------------------------
NYK - Pistons
Porzingis Over 22,5
@1,9
----------------------------------------------------------------------------------------​
W przypadku graczy Knicks sytuacja jest bardzo podobna do graczy Bulls. Sezon raczej spisany na straty, obrona praktycznie nie istnieje jedynym plusem dla drużyny jest tak jak już wcześniej pisałem młody Łotysz, który już w pierwszym spotkaniu sezonu pokazał, że jest liderem ekipy z Nowego Jorku notując double-double notując 31 punktów i 12 zbiórek. Porzingis ma za sobą udany euro basket, nie mam pojęcia kto by mógł ciągnąć grę Knicks jeżeli nie On. Linia 22,5 punktów jak dla mnie wydaję się w porządku.
----------------------------------------------------------------------------------------
Jazz - OKC
OKC - 4,5
@1,8
----------------------------------------------------------------------------------------​
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
moje typy na dziś:
LAC - Denver ( wirtualny mecz )
Typ: LAC
1,75
efortuna ✅

Sprawa w miarę prosta i oczywista. Clipersi podejmują Phoenix , natomiast Denver mierzy się z Sacramento. Phoenix przyjęło dwa razy po 130 punktów a LAL to wcale nie jest lepsza ofensywa niż LAC. Sacramento potrafiło powstrzymać radosny basket Dallas w okolicy 100 punktów. W mojej ocenie to mocny bet, który atakuję grubiej.
Oklahoma City Thunder
over 100,5
1,62
efortuna ⛔ ????

Mega mecz się kroi w Utah. Pretendenci do wzięcia Zachodu rozgrzali się z NY, ale teraz czeka już prawdziwe wyzwanie czyli mecz z najlepszą defensywą ligi. No i zobaczymy co się wydarzy. Niemniej jednak, na drużynę z takim potencjałem wystawianie linii under 100, to dla mnie nieporozumienie. Obym się nie mylił, bo przewiduje że OCT tu 110 rzuci dziś w nocy. Minnesota dała radę, to i OCT sobie poradzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
2 (-10.5) @ 1.90 ⛔⛔⛔
77:87
Personalnie Chicago niestety na papierze jest ostatnią drużyną a gdyby tego było mało to chyba atmosfera nie jest najlepsza w drużynie. Bójka na treningu pomiędzy Miroticem i Portisem skutkuje dla jednego złamaną kością (policzkową chyba) a dla drugiego zawieszeniem na 8 meczy. Do tego poza grą wciąż Zach LaVine (teoretycznie najlepszy), Payne i Dunn. Średnia wieku około 23.5-24 lata, która zawyżają Lopez i Pondexter i oni jako jedyni mogą powiedzieć, że mają jakieś doświadczenie w lidze. Jedynym punketem warty obserwowani będzie Fin Lauri Markkanen
Sytuacja zła a do tego jeszcze niepewny jest występ Valentina. Nie trenował wczoraj i jest questionable. Było by to znaczne osłabienie bo akurat Valentina był jedną z jaśniejszych postaci i to gracz two way, więc osłabienie po obu stronach parkietu. Bulls przegrało najmniejszym wymiarem kary 117-100 z Toronto. Już podajże 28 punktami przegrywali do tego dwie gwiazdy Lowry i DeRozan nie widoczne. Razem 22 punkty i zaledwie 6 trafionych rzutów przy czym mieli 9 strat. Gra Toronto nie była na 100% ewidentnie było to widać. Bulls bardzo prostą koszykówkę prezentują. Dużo rzutów za 3 pkt, proste podania po obwodzie często rzucanie przez ręce. Jak takim prostym basketem chcą przeciwstawić się geniuszowi Popowi. Gasol z Alridgem konto Robin Lopez z Zipsterem. Przepaść po prostu. Spurs z dobrej strony pokazali się w pierwszym meczu kontrolując całe spotkanie i to z dużo silniejszą drużyną niż Bulls. Będzie pożarcie przez SAS i warto korzystać bo buki nie wystawiły za wysokiej linii.
Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
1 (-11.5) @ 1.85 ⛔⛔⛔
93:114
Po raz kolejny zdecydowałem się na duży handicap. Obie drużyny b2b. Cavs po dobrej grze wygrało na ciężkim terenie z Bucks 116:97 a Magic przegrani na Brooklynie 126:121. Niestety Cavs beż Rosa. Więcej minut dostanie Calderon ale też myślę, że więcej czasu na boisku będzie musiał spędzać James gdyż on będzie tym playmaykerem. Po stronie gości też osłabienie i to znacznie poważniejsze niż u Cleveland. Ni wystąpi Payton podstawowy rozgrywający i niepewny występ Gordona jest game decision dzisiaj nie grał. Wczoraj mówił, że gdyby próbował zagrać to tylko zaszkodziłby by drużynie więc nie wygląda to obiecująco na dzisiaj. Przez jego nieobecność opcją numer jeden jest center Vucevic. Dzisiaj wywiązał się z zadania i zdobył 41 punktów ale też trzeba spojrzeć, że miał na przeciwko surowego Mozgova. Dzisiaj pojedynek z Lovem i Thompsonem będzie znacznie trudniejszy. Mecze z zeszłego sezonu pokazują że przeciwko Cavs gra mu się bardzo ciężko. Raz zdobył 20 punktów co prawda ale przy jakiej skuteczności 9/20. Nie widzę nic innego jak pewne zwycięstwo Cleveland.
Utah Jazz - Oklahoma CIty Thunder
OKC over 102.5 @ 2.01 ⛔⛔⛔
96:87
Kolega wyżej fajny typ wyczaił za co dziękuje i zgadzam się w 100%. Atak z Westbrookiem, Geogrem i Carmelo miałby nie rzucić 100 punktów ? Owszem w pierwszym meczu z słabszymi NYC ledwo ledwo rzucili jednak różnica była znacząca zawiodła tylko skuteczność. Bardzo dużo rzucali za 3 punkty ale zaledwie 29% 11/38. PG z Melo bardzo niska skuteczność 17/43, ale to są strzelcy wyborowi to o niczym nie świadczy nie musieli się sprężać a dzisiaj na pewno ich czeka cięży mecz więc większa ta koncentracja będzie. Podobał mi się Russ jak odnalazł się z tymi zawodnikami. On jest dyrygentem tej gry i teraz nie musi oddawać najwięcej rzutów. W zeszłym sezonie tylko 3 razy nie oddał najwięcej rzutów w drużynie na 82 mecze. Teraz oddał tylko 12 przy 20 Melo i 23 PG. Widzi, że dobro zespołu jest ważniejsze i podaje na obwód do Melo i PG i stąd tak dużo trójek co dobrze wróży temu typowi. Mało gry pod koszem będzie bo Adams jest dobrym obrońcą jednak w ataku małe szanse ma z Gobertem. Utah od lat słynie z dobrej obrony więc wątpię, że będzie dużo akcji indywidualny i próby wjeżdzania bardziej wydaje mi się, że wszystko będzie rozrzucane na obwód i odpalane trójki, masę catch&amp;shoot. Myślę, że warto po 1.50 też zagrać na OKC bo w Utah ma nie grać Hood jedyny jako taki shooter w drużynie.

Bardzo ciężka noc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mkl 178K

mkl

Znawca - Formuła 1
Cibeles, dzięki za typ na wirtualny pojedynek, zagrałem. Co do wcześniejszego posta ja pójdę w stronę Bucks. Niby porażka ale jednak z Cavs a Portland wyglądało fajnie na tle dna ligi. Liczę, że Giannis zrobi robotę ????
Właśnie zobaczyłem też, że Fortuna dała już mecz Lakers vs Pelicans na następną noc. Na pelikany @1.89!!!! Ja ten kurs &quot;łykam jak pelikan&quot;;) Gospodarze młoda ekipa która wygląda bardzo słabo, co z tego, że wygrali z Suns i Lonzo zagrał świetny mecz - to był mecz z SUNS. Po samych skrótach widać było poziom tego meczu zwłaszcza obrony. Pelikany natomiast sprawiły spory opór GSW - długo nawet prowadzili dopóki wojownicy nie zaczęli zabijać trójkami. Gracze tacy jak Boogie i Davis z dodatkiem Holidaya nie pozwolą sobie na porażkę z Lakersami zwłaszcza jak realnie myślą o playoffs. Stawka 10/10!!! :cool: ✅✅✅
 
blum 70

blum

Użytkownik
Utah - Oklahoma
Utah +5.5
1.81
efortuna ✅
Coś mi się widzi, że Mormoni tanio skóry nie sprzedadzą. Chociaż Gromy grają szybko i ofensywnie oraz ostrzą sobie zęby na wygranie zachodu, gospodarze mają bardzo dobrą obronę. Gobert i spółka z pewnością zneutralizują wiele harców Mela i Westbrooka. Nie wiem czy Jazz się obroni, ale wątpię by nastąpił blow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Spurs (-8,5) + Oklahoma @ 2.042
Memphis v GSW over 214,5 @ 1.584

Pokrótce.
Typ przeciwko Chicago, San Antonio mimo osłabień w kadrze i tak powinno się w miarę łatwo rozprawić z Byczkami. Sam Markkanen z Lopezem nie powinni postawić takiego oporu by handicap na koniec 4 kwarty był mocno zagrożony. Stawiam na 2-0 dla Spurs po dwóch meczach.
Nutki B2B po porażce w Minnesocie - wniosek ? Rubio, Joe Johnson i Gobert v Westbrook, PG13, Melo ? To nie ma szans. Mecz dwóch rodzajów gry, powolna gra + nacisk na defense (niezbyt wysoka liczba punktów na mecz w poprzednim sezonie) v szybkie akcje, wsady czy też alley oop, po podaniach Russela powinny przynieść co najmniej ten 1 punkt więcej po stronie Thunder w końcowym rozrachunku.
Singiel na sumę punktów w Tennessee. Po raz kolejny argument B2B (choć to tylko godzina dłużej lotu niż powrót Jazzmanów do Salt Lake City to i tak czas na regeneracje Mistrzow ligi jest krótszy).
Podoba mi się gra Conleya, fajnie że Gasol wrócił do pełni po kontuzji z poprzedniego sezonu i od razu z double- double. GSW swoje pewnie zrobi, czyli kolejne show z wynikiem 110+ zwłaszcza że ich średnia PPG po dwóch wyjazdach to aż 135 punktów. Memphis jest w stanie postawić się drużynie z Oakland i co najmniej te 25 punktów na kwartę zrobić by nieco podkręcić sumę punktów w meczu.
Kursy wraz z magicznym współczynnikiem 0,88 by iforbet.pl
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Brawo kolego! Nie mniej jednak granie przeciwko Bucks odbiję Ci się czkawką. Ja miałem dość ciężki piątek i ciężko mi się budziło na mecz Bucks dlatego nie podałem typu na over pkt ani over Antka, a szkoda. Genialne spotkanie młodego lidera zespołu Kidda. Pomijam jego Career High, bo 50+ w tym sezonie jeszcze na 100% odpali. Ale ta końcówka! Pierw 1/4 osobiste w końcówce meczu i zły wynik. Następnie steal, punkty oraz fantastyczny blok, który daję wygraną Koziołkom. Mając takiego lidera i w głowie powrót Parkera koło ASW widzę w nich potencjał na finał konferencji. Jak nie teraz to kiedy? Boston bez Haywarda będzie grał słabo, a nawet jeżeli wróci na koniec regularnego/początek PO to czy wszystko Stevens da radę nauczyć ich grać razem? Szczerze wątpię. Na koniec ode mnie Panowie. Sprawdzajcie linię na zawodników. Tam można czasami takie pstryczki wyłapać. Dzisiaj linia na zbiórki RW wynosiła zaledwie 7.5. Tosz to była promocja, Russel do przerwy miał już 10. Ostatnio także widziałem jakąś śmieszną linię 14.5 pkt na Russela z Nets. Buki jeszcze nie czają i wiedząc, że Brooklyn raczej będzie wesołą ekipą a Westbrook kręcił się koło podwójnych zdobyczy można wyłapać promocję. GSW przegrało drugie spotkanie i ma bilans 1-2. Ciekawi mnie pojedynek Houston z GSW o to kto wygra konferencję. Sezon zapowiada się kapitalnie, byle kontuzje nas omijały. No i na koniec
MVP! MVP! MVP!
Przypominacie sobie tak głośne MVP w tak małej hali już w 3 spotkaniu sezonu? Ja niezbyt. Pamiętam za to pierwsze PO Giannisa, gdzie w hali Bucks było więcej kibiców Bulls niż gospodarzy. Teraz ludzie pchają się tam żeby zobaczyć tego młodego Greka. I love this game!
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jako fan Lakers muszę dziś z pełną świadomością zagrać na Nowy Orlean ???? Z takimi ekipami LAL nie będą raczej wygrywać. Para Davis/Cousins zablokuje dostęp do paint, trójek nie sądzę żeby Lakersi narzucali nie wiadomo ile, więc ciężko będzie o zwycięstwo tutaj. A obrona pozwoli pelikanom na wiele. Sam frontcourt stać tutaj na 70 punktów 30 zbiórek, tak słabo wygląda obrona LAL w tym momencie.
Do tego jak zobaczyłem kurs u ruskich, to nie wiem o co chodzi. Ale gram bo to jest grube value.
Pelicans win
1.70 1xbet
W sumie miałem najpierw grać Netsów o których tu ostatnio pisałem. Myślę że spokojnie stać ich na wygraną u siebie z Atlantą. A kursy także niegłupie, 1.89 jakie teraz widzę w 1xbecie to baaardzo kuszące value. Ale ten mecz zostawiam sobie do oglądania na wieczór. Będzie fajna szybka koszykówka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja dziś widzę inaczej niż użytkownicy mecz Brooklyn - Atlanta.
Zakładam, że godzina meczu może spowodować zamieszanie, gdyż to pierwszy mecz o tej wczesnej godzinie dla obydwu ekip, a jak życie pokazywało w tych godzinach jest dużo ceglenia.
Ja próbuję dziś zagrać jak niżej:
Brooklyn - Hawks
under 224,5
1,6
efortuna ✅

oraz
Brooklyn win ( OT )
1,63
efortuna✅

Szukałem do dubla kursów w okolicy 1,6 i za linię 224,5 wezmę. Nawet przy założeniu 120 oczek po stronie Net&#39;s powinno wejść, gdyż uważam, że biorą ten mecz. Jak napisałem powyżej, taka godzina meczu może ( nie musi ale może ) zamieszać i rozregulować towarzystwo. Brooklyn wiadomo bez J. LIna u Hawks jeżeli nie liczyć Plumpe&#39;a wszyscy gotowi. Co do win Net&#39;s to sądzę, że Hawks w tym sezonie będą tankować aż miło, a Brooklyn nieoczekiwanie ma szanse na miejsce 7-8 więc takie mecze obowiązkowo trzeba wygrywać.
Życie pokaże w którą stronę pójdzie mecz - transmisja w C+ od 21.30
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Takie moje spostrzeżenie odnoście Oklahomy- ta drużyna od lat jest u siebie kilka razy mocniejsza niż na wyjazdach. Wiadomo, że w NBa przewaga parkietu jest bardzo ważna, ale są drużyny, dla których jest to jeszcze ważniejsze. Nalezy do nich m.in. Oklahoma. Westbrook przy dopingu swoich kibiców potrafi wyczyniać niesamowite cuda i nie zdziwi mnie, jeśli w meczu z Minnesotą tak będzie, pomimo tragicznego ostatniego meczu w jego wykonaniu.
Oklahoma- nie grać na ich zwycięstwa na wyjazdach, gdy są faworytem, bo nie warto.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik


This nigga is trippin - to tyle w kontekście kolegi ygtrece. I o ile nie chodzi mi o samą analizę i typ, bo to jest samo w sobie całkiem trafne, co o spostrzeżenia na temat gry Westbrooka. Co to znaczy, że &quot;kompletnie nie przypomina gościa z poprzedniego sezonu&quot;? Trochę zaczyna mnie to bawić - co poniektórych po prostu nie da się zadowolić i ich myślenie jest kompletnie zabetonowane. W poprzednim sezonie Russ napierdalał w swojej jednoosobowej armii przez te 35 minut spędzanych na parkiecie na 100%, kończył wszystko, brał na siebie ciężar, cała odpowiedzialność leżała na jego barkach. Jego hero ball, koniec końców, wpływała pozytywnie, częściej się udawało niż kończyło niepowodzeniem (czego dowodzi 47 zwycięstw), nawygrywał trochę tych meczów. Czasem się podpalił, wiadomo, były mecze, gdzie utopił - takie ryzyko tej zabawy. Wtedy wychodziły pieski - &quot;zabija tę drużynę&quot;, &quot;nie pozwala rozwinąć się partnerom&quot;, &quot;to nie wpływa dobrze na rytm gry&quot;, &quot;ballhog&quot;, &quot;kretyn&quot;, &quot;znów mu się przepaliły styki&quot;, etc. Teraz, gdy ma obok siebie dwóch partnerów formatu All-Star i póki co oddaje im pierwszeństwo rzutowe - traci swoje atuty i nie przypomina gościa z poprzedniego sezonu. No kurwa, ludzie, to logiczne, że mając wsparcie procent kończonych akcji przez Westbrooka spadnie. Jeśli ktoś uważał, że będzie inaczej to przykro mi, ale jest debilem. Zresztą, pisanie o tym, że traci jakiekolwiek swoje atuty to jest żart. Jak pokazał mecz z Knicks - to może być jeszcze lepsza, bo po prostu bardziej EFEKTYWNA wersja Westbrooka, rzekłbym, że coś na kształt LeBrona. Jestem przekonany, że w tym sezonie niejednokrotnie Westbrook wygra mecz Thunder, bo to wciąż jego drużyna. To, że zanotował taki, a nie inny występ przeciwko Jazz poniekąd opiszę niżej, wynika to także z powolnego docierania się nowego kształtu tej ekipy. Ale na sam koniec najlepsza, no naprawdę topowa uwaga, zasługująca na, wybacz, jakąś nagrodę w postaci najgłupszego stwierdzenia roku - NIE PODAJE. To dlatego w meczu z Knicks zanotował 16 (SZESNAŚCIE!!!), a wczoraj - grając naprawdę słabo (a byłoby ich więcej, gdyby nie fatalna skuteczność) 9 asyst? To dlatego oddaje pierwszeństwo Carmelo i PG, którzy póki co oddają średnio (w kolejności) 23 i 23,5 rzutu na mecz, przy zaledwie 11,5 Westbrooka? Nigga, I&#39;m done.
Co do samego meczu - jak już wspominałem - kolega, z którym mocno polemizuję w miarę dobrze to określił. Nie do końca zgadzam się z Haroldem - owszem, OKC to drużyna zdecydowanie mocniejsza w domu (mając takich fanów za sobą to całkiem zrozumiałe), ale nie zgadzam się co do stwierdzenia, aby nie grać na nich na wyjazdach - owszem, można na nich grać, a wczorajsza porażka spowodowana była bardzo wczesnym etapem sezonu, a co za tym idzie - wciąż nie wszystko u Thunder gra tak, jak powinno. Potencjał ofensywny czuć na kilometr, ale piłka wciąż staje, zwłaszcza - przynajmniej takie odniosłem wrażenie - w momencie, gdy piłkę trzyma Melo. Drugą przyczyną porażki wczorajszego meczu jest Rudy Gobert, pomimo świetnych Rubio i Inglesa to Francuz był dla mnie MVP meczu w Salt Lake City, oprócz double-double był niesamowitą kotwicą w defensywie (zresztą jak zwykle) i kompletnie zabetonował trumnę, Thunder w ogóle nie wjeżdżali pod kosz (co powinno być ich siłą), zdobyli zaledwie 20 punktów z pomalowanego (fatalny wynik) i musieli polegać na jumperkach, a jako, że skuteczność póki co nie dopisuje - mamy przyczyny porażki.
Thunder B2B i faktycznie jest value na Timberwolves, handi to całkiem sensowna opcja, ale ja osobiście tego nie gram, OKC to mój ulubiony team, zespół, któremu kibicuje, a moją podstawową zasadą jest niegranie na &quot;własne&quot; drużyny. Co mi się jednak rzuciło w oczy to linia na ten mecz. O tym, o czym się nie mówi jest defense Thunder. Od początku sezonu grają na miarę potencjału i zarówno z Knicks jak i z Jazz prezentowali świetną defensywę. Z drugiej strony - jak już wspominałem - mimo ogromnego potencjału ofensywnego potrzeba czasu, aby wszystko zafunkcjonowało odpowiednio, jak w zegarku. Przestoje, piłka momentami umiera - nie wygląda to zbyt imponująco, ale na początku sezonu będą wygrywać samym posiadanym talentem i co do tego jestem przekonany. Dodając do tego fakt, że po izolacjach rzuty nie wpadają a piłka odbija się od obręczy - wczoraj 41% (33% zza łuku) a z Knicks 43% (i 28% zza łuku). Dziś spotykają się z Timberwolves - nie wiem jak grają, gdyż nie miałem ich okazji jeszcze oglądać w tym sezonie. Skoro twierdzicie, że defensywa jest ich mocnym punktem, cóż, wierzę wam, gdyż to zespół z potencjałem na absolutnie topową defensywę ligi. Wiadomo, Thibs, a przy tym jego podopieczni - Butler, KAT, Dieng - to czołówka w D, dodając do tego Wigginsa, który na bronionej połowie jest wciąż nieodkrytym diamentem (coś jak Westbrook, obaj mają świetne warunki do bycia fenomenalnymi obrońcami 1vs1) - sądzę, że dziś spotykają się drużyny, które będą w czołówce pod względem defensywy w tym sezonie, zakładam w ciemno TOP8, a być może i TOP5. Z tego względu gramy sobie underek, obie drużyny póki co nie przekroczyły linii wystawionej na to spotkanie (Thunder 189 i 183, a więc grubo pod kreską, Wolves 206 i 197) i nie liczyłbym dzisiaj na przełamanie. Obie drużyny mają niebywałe pokłady talentu, ale osobiście spodziewam się brzydkiego spotkania i cóż, osobiście liczę na wymęczone zwycięstwo Thunder.
Timberwolves @ Thunder
Under 211,5 pkt @ 1,83 ⛔
Under 209,5 pkt @ 2,00 ⛔
1xbet
228 pkt
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Westbrook bez formy prawie wygrał mecz OKC w czwartej kwarcie, Westbrook niepodający znowu zalicza 10 asyst, w tym dzieli się piłką z Carmelo w ostatniej akcji Thunder będąc samemu on fire. XD Udany jesteś typie, muszę przyznać.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co sadzicie o graniu na memphis z handi +13,5
Przeciwko takim drużynom jak Rockets to loteria, są lepsi więc raczej wygrają a ich styl gry pozwala im robić szybkie runy punktowe, więc wysoki handicap może pęknąć. Ja tego nie ruszam.
Co mnie kusi na przekór wszystkiemu to spróbować Suns ???? Trener dziś poleciał ze stołka, zawodnicy na pewno chcieliby trochę podnieść morale dobrym meczem. Kings to na dobrą sprawę ten sam poziom sportowy. Szanse 50/50, kursy adekwatne, można spróbować moim zdaniem. Bledsoe publicznie dał wyraz swojemu niezadowoleniu, skłania mnie to na over punktowy Bookera który pewnie będzie tą złość całej drużyny chciał wziąć na swoje barki, linia 22,5 to dla niego nic trudnego. No chodzi mi to po głowie już dłuższy czas, co myślicie?
A oprócz tego moim betem dnia miał być Waszyngton. Handicap +3,5 wygląda kusząco. Nie stawiałbym tu Denver w obecnej dyspozycji jako faworyta. 2.40 na Wizards albo +3,5 za 1.96? Ja bym wystawił te kursy odwrotnie. Jakieś opinie?
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Denver - Washington -2.5 kurs: 2.65 STS ✅✅✅ 104 -109
Ja również wyżej cenie ekipę Gortata. Dwa mecz u siebie, dwa niewielkie zwycięstwa więc nie wiadomo jak to będzie na wyjeździe ale mimo wszystko kolektyw Wizardzi mają lepszy na papierze do tego jeden dzień przerwy więcej więc będą świeżutcy. Poza Millsapem, Fariedem i Chandlerem to reszta składu Nuggets według mnie odstaje nieco od składu Waszyngtonu a i nawet tą trójkę stawiam nieco niżej niż Walla Beala i młodego Portera. Stawka niska bo to pierwszy mecz na wyjeździe.
Marc Gasol over 18.5 kurs 1.75 STS ✅✅✅ 26 PKT
Do tego zagram dzisiaj na młodszego z braci Gasol, który świetnie wszedł w sezon a to co robił z Warriorsami to poezja. linia 18,5 niezbyt wysoka, powinien sobie dać radę, tym bardziej że w ekipie Rockets nie zagra Paul a pod znakiem zapytania stoi występ Andersona więc dodatkowy handicap. Nie lubię posiłkować się takimi rzeczami ale w ostatnim meczy przeciwko Houston Gasol rzucił 17 punktów trafiając jedynie 7 z 19 rzutów z gry. Powodzenia.
Dobra noc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie, wiadomo coś o kadrze 76&#39;s na dzisiejsze spotkanie z Detroit? Jakieś większe braki czy skąd ten kurs? Jeżeli są gotowi to trzeba w to wejść.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Panowie, wiadomo coś o kadrze 76&#39;s na dzisiejsze spotkanie z Detroit? Jakieś większe braki czy skąd ten kurs? Jeżeli są gotowi to trzeba w to wejść.
Chyba nic się nie dzieje, do 76ers na wyjazdach buki nie nabrały jeszcze zaufania. Bo i w sumie nie miały ku temu powodów. Też uważam że mogą tu wyjąć W.
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Miami - Atlanta
Waiters over 16,5

@ 1,84
----------------------------------------------------------------------------------------​
Dzisiaj bardzo krótko. Jak podaje rotoworld Hassan Whiteside (bone bruise in knee) won&#39;t play on Monday vs. the Hawks. Śmiało można stwierdzić, że za zdobywanie punktów w Ekipie z Miami będzie odpowiedzialny duet Waiters &amp; Dragic. W ostatnim spotkaniu z Indianą gdzie również nie występował Whiteside duet notował odpowiednio 19 i 23. Można by tu również pograć over Dragica jednak dla mnie pewniejszy wydaje się ten na Waitersa. Nie ma również co ukrywać,że ekipa z Miami w tym momencie jest zdecydowanie lepszą od tej z Atlanty w której możemy dziś nie zobaczyć młodej gwiazdy Schrodera.
----------------------------------------------------------------------------------------
Bucks - Horntes
Bucks win

@1,43
----------------------------------------------------------------------------------------​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kd35 156

kd35

Użytkownik
Phoenix Suns - Sacramento Kings
Kings WIN @2.00 Fortuna ⛔ 115-117

Jest to mój główny typ na dzisiejszą noc. Po tym co wyprawia się w ostatnim czasie w ekipie z Phoenix trudno jest mi wyobrazić ich sobie w roli zwycięzców pojedynku z Kings. Zwolnienie głównego trenera wraz z trzema asystentami, wpis Bledsoe na Twitterze w którym deklaruje, iż chce odejść z zespołu oraz fatalny styl w jakim przegrali trzy pierwsze mecze - to wszystko przemawia za tym, że Suns w tym momencie jest chyba ostatnim zespołem w NBA, na który postawiłbym swoje pieniądze. Trzy przegrane, zero obrony, dwa mecze przegrane ponad 40 oczkami... Rozumiem, że zespół nastawiony jest na tankowanie ale jednak zawodnicy powinni chociaż stwarzać pozory jakiegokolwiek zaangażowania w grę.
Jeśli chodzi o Sacramento, to nie grają oni jakiejś imponującej koszykówki, i takiej tak naprawdę nikt od nich nie oczekiwał. Nie jest to zespół z aspiracjami na walkę o Playoffs ale nie jest to także zespół na poziomie Hawks, Bulls czy Knicks. Mieszanka doświadczenia z młodością jak na razie pozwoliła im na wygranie jednego z trzech rozegranych do tej pory spotkań. Nie jest to zły wynik, zważając iż w każdym z tych meczów mierzyli się z wyżej notowanymi rywalami. Na pewno dotychczasowy styl gry Kings nie jest szczytem ich możliwości, szczególnie atak pozostawia dużo do życzenia ale to oczywiste w świetle przemian jakie zaszły w tym zespole przed rozpoczęciem obecnego sezonu.
Moim zdaniem kurs na Sacramento jest za wysoki i trzeba skorzystać z tego prezentu od bukmacherów.
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Szukałem informacji na temat kontuzji w drużynie 76&#39;s i nie doszukałem się niczego. Skąd, więc aż tak wysoki kurs na drużynę gości? Czyżby bukmacherzy mocno przeszarżowali z kursem i dali nam spore value? Rozumiem, że nikt im jeszcze nie ufa, bo zespół, który w zeszłym sezonie był jednym ze słabszych w całej lidze, a w bieżącej kampanii może &quot;poszczycić&quot; się bilansem 0-3 nie powinien być uznawany za potęga. Spójrzmy jednak na to z jakimi drużynami musieli się podopieczni Browna. Wizards, Celtics oraz Raptors to przecież pewniaki do PO po wschodniej stronie. Poza spotkaniem z Raptors, gdzie nie wyszli oni z szatni grali naprawdę dobrze i w każdym z tych spotkań mieli szansę na wygraną. Dzisiaj jadą do Detroit z, którymi zapewne będą mierzyć się o pozostałe 2, 3 picki w PO. Ekipa &quot;Tłoków&quot; do tej pory wygrała 2 z 3 spotkań. Wygrali oni jednak z osamotnionym Porzignisem, który i tak napsuł im dużo krwi oraz Charlotte, którzy w pomalowanym mieli jeszcze niezbyt mocnego Howarda. Pojedynek wysokich to bardzo ważny aspekt, który może zadecydować o wygranej jednej bądź drugiej drużynie. Drummond to typowy center, który musi trzymać się pomalowanego, bo oddalony dalej niż 3 metry od kosza nie grozi tak naprawdę niczym. Dzisiaj będzie musiał grać przeciwko Embidowi, który bardzo często będzie go wyciągał spod kosza dając dużo miejsca Simmonsowi czy Fultzowi do wbicia się pod kosz. Do tej pory center Detroit grał przeciwko Gortatowi, Kanterowi oraz Howardowi, którzy takiego problemu mu nie sprawiali i spokojnie mógł zastawiać pomalowane i tablicę. Dla mnie to typowe spotkanie 50:50, a śmiem twierdzić, że goście mają trzy razy więcej talentu, którzy w końcu odpali. Może to już dzisiaj przeciwko bezpłciowym Pistons? Polecam spróbować zagrać w stronę Embida i kolegów.
76&#39;s - 2.48/unibet ✅

Edit.
Ja zamknąłem swój kupon z 90% możliwej wygranej przy 21 pkt przewagi 76&#39;s ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom