>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Offseason 2018

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Deng to jest skubaniec od 2 sezonów nie gra w kosza a pobiera bodajże 17mln! To się chłopina ustawił. Drugi największy wygrany tych śmiesznych wysokich kontraktów to Noah 18 mln buahaha nie mam pytań NYK i ich myślenie. W Chicago już grali ogony Ci goście a oni jeszcze im takie kontrakty dali.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jak dla mnie na tradzie DeRozana za Leonarda tak na dobrą sprawę nikt nie wygrywa, ale jeśli już to San Antonio. Mimo, ze DR pęka w kluczowych momentach to Pop
jest w stanie skorygować jego psychę, jeśli on sam również tego chcę, a Raptors okej pozbyli się z plac dużego kontraktu, ale Leonard nawet 1yr deal musi dostać grubasa, a nie wiadomo czy on wgl ma ochotę grać, już pomijając dyspozycję+teoretycznie DR i Lowry mieli jakąś tam synergię. Swoją drogą żałone są te fochy graczy. W każdym razie na sucho to wygląda właśnie jako fundament pod przerzucenie Leonarda do Lakers.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Bardzo fajnie powiedzieli to chłopaki z enbiej w podcascie ostatnio, że obie ekipy tego potrzebowały. Jak ktoś dawał dupy w Caseya to było to Lowry. Za dużo spoczywało na barkach DeRozana w moim odczuciu i choć miał genialne spotkania to zdecydowanie sam spotkania nie da się wygrać . Pod Popem myślę, że będzie inne patrzenie na ex Raptorsa który musiał zapełnić lukę po Parkerze i wymienili All Stara na All Stara no i dostali Poetla Centra o dobrych warunkach który od Gasola może szybko upgreydować. Przy bardzo dobrym dzieleniu się piłką jaką mają zaszczepioną w DNA w Teksasie DeRozan może być(dla mnie będzie) bardzo skutecznym graczem.
Kolejny plus dla Spurs to przyśpieszenie w końcu grania.
A Toronto - musieli dodać coś nowego, jak Kawhi będzie zdrowy i chętny do gry to będą szalenie mocni w defensywie i te spotkania z Celtics już widzę piekielnie underowe .
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja jestem bardzo ciekawy jak do gry wpasują się Irving i Hayward. Irving to już trochę pograł, a poza tym to 1 więc będzie łatwiej. Tak szczerze to ja nie widzę nawet miejsca dla Gordona, bo młodzi muszą grać dużo, a pewnie Brown będzie się dublował z Gordonem. Ciekawy jak to poukłada najlepszy coach w NBA. Mam tylko nadzieję, że Boston po prostu pozostanie w zdrowiu, bo naprawdę tyle co oni mają problemów zdrowotnych co roku, to głowa mała. Tatum to dla mnie materiał na mega gwiazdę. Taki nowy KD jak dla mnie, szczególnie warunkami go przypomina. Jeszcze jak zobaczyłem jak oni trenują w lecie to głowa mała. Najlepsze były pojedynki Tatuma z Embiidem ????

 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Zadaje sobie pytanie mniej więcej od poł. listopada zeszłego roku - czy Boston będzie w stanie sięgnąć po tytuł w przeciągu 2,3 sezonów?
Tak wiem.
Dużo gdybania, no nie wiadomo, jak będzie wyglądała arena NBA za rok, co dopiero za 3.
Po prostu mają w sobie potencjał jak skurczybyk wg mnie. Jak ślicznie musiałby wyglądać basket grany przez taką paczkę, jaka jest tyle, że z Tatumem, Brownem mającymi po 26,27 lat.
Jak pisał MatBie Hayward może nawet przeszkadzać.
Playoffy bez Gordona.
No problem.
Playoffy bez Kyrie.
No problem.
Młode koty udowodniły swoją wartość. Oj,oj, Toronto będzie miało z nimi problemy w finałach konferencji. Były Jazzman nad którym D-Wade odprawiał modły ( i się w sumie nie dziwię! ), może przeszkadzać w tym względzie, że widać niesamowitą chemię między młodymi kotami. Liczę na to,że to się nie zmieni po przyjściu Gordona.
Bez wątpienia wzrośnie ich siła rażenia, wydaję mi się, że w starciu z GSW, Rockets, idąc na wymianę ognia mieli problemy w zeszłym sezonie. Hayward powinien dopomóc.
Wracając do meritum : aktualny skład jest dobry, młodzi z perspektywami, jak najbardziej obiecujący, kierownictwo MYŚLI ( coraz rzadziej się to chyba w NBA zdarza :angel: ) co udowodnili podpisując Smarta. I prawidłowo, należy się chłopu 53 mln siana.
Takich wypada szanować najbardziej, robią swoje, statystyki tego nie mówią. Grasz z takim ziomkiem, od razu wiesz, że powie z której zasłona, dobrze pokryje swojego albo zawsze poda jak jesteś na dogodnej pozycji.
Takie coś daje komfort gry. Oby w Bostonie chłopaki pracowały równie mocno jak na filmikach.
It&#39;s all about 18!
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jak dla mnie Boston mógłby nawet szukać jakiegoś ciekawego trade&#39;a za Haywarda. Irving jak to było powiedziane grał z reszta sporo, zaś Hayward jeśli wróci to ograniczy minuty np.Tatuma, co może średnio wypaść, zwlaszcza, że Hayward nie dysponuje jakimś niesamowicie pewnym rzutem. Tyle, że z zawodników &#39;do wyjecia&#39; nie ma nikogo specjalnego, a do tego jeszcze żeby nie był PG. Jakby można było zrobić każdy trade to bym z chęcią widział Davisa za Haywarda i np.Tatuma i maja pierścień, ale z tych realnych to może np. Hayward+pick/Bayness za Marca Gasola z Grizzlies byłby całkiem ciekawy raz, że to jeden z lepszych centrów, a dwa, że jest też całkiem ciekawy jeśli chodzi o mid-range/post czy nawet uderzenie trójki.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak dla mnie Boston mógłby nawet szukać jakiegoś ciekawego trade&#39;a za Haywarda. Irving jak to było powiedziane grał z reszta sporo, zaś Hayward jeśli wróci to ograniczy minuty np.Tatuma, co może średnio wypaść, zwlaszcza, że Hayward nie dysponuje jakimś niesamowicie pewnym rzutem. Tyle, że z zawodników &#39;do wyjecia&#39; nie ma nikogo specjalnego, a do tego jeszcze żeby nie był PG. Jakby można było zrobić każdy trade to bym z chęcią widział Davisa za Haywarda i np.Tatuma i maja pierścień, ale z tych realnych to może np. Hayward+pick/Bayness za Marca Gasola z Grizzlies byłby całkiem ciekawy raz, że to jeden z lepszych centrów, a dwa, że jest też całkiem ciekawy jeśli chodzi o mid-range/post czy nawet uderzenie trójki.
Tatum ponoć jako jedyny jest wyłączony z rozmów trade&#39;owych. Reszta jak najbardziej tak, a znając smykałę Ainge&#39;a to pewnie jakaś wymiana się jeszcze zdarzy tego lata. Ta druga co pisaleś Hayward za młodszego Gasola byłaby w sam raz, ale pewnie coś by trzeba było dorzucić z GM Bostonu nie zwykł szastac pickami. Ale nie zdziwiłbym się jakby nawet Irving poszedł, ale pewnie jeszcze nie teraz. Generalnie Boston ma przyszłość, najlepszy trener w NBA, najlepszy GM w NBA (do tego bez skrupułów), skład już na finał NBA (skoro bez 2 najlepszych graczy brakło im jednego meczu z Cavs z Lebronem to o czym mowa w tym roku), i praktycznie nieograniczone możliwości trade&#39;ów przez następne 2-3 lata.
Co do przepłacanych graczy to jest takich multum, a najbardziej przepłacanym chyba Melo, Conley, Porter, Kanter.. ale zwłaszcza takich dużo w granicach pensji poniżej 10-20mln, można znaleźć takie beztalencia że szok. https://www.basketball-reference.com/contracts/players.html
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jesli Boston w tym roku nic nie ugra to w przyszłym Irving planuje z Butlerem zawitac w Chicago i tam próbować zbudowac dream team
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak tak Butler w Chicago już to widzę jak wraca. To jest taka gadka pod publike. Chlop na pewno odejdzie z Minnesoty bo chce walczyć w lepszej ekipie. Tyle ze on z Hoibergiem nie będzie współpracował. Wiem że pewnie Freda już za roj może nie być, ale jakoś sobie nie wyobrażam żeby Jimmy tak po prostu ze swoim ziomkiem znowu zawitał do Chicago. Do tego moim zdaniem to nie jest lider z prawdziwego zdarzenia. Były spore tarcia w szatni z nim i do tego to lekceważenie trenera. Nie wiem czy miał już tego dość, ale atmosfera rozstania nie była jakaś zbytnio pozytywna. Irving to też coś kombinuje, trudno go rozgryźć bo póki co nie chce rozmawiać o swojej przyszłości. Jest to ważny gracz, jeszcze młody i z doświadczeniem w finałach co się bardzo przydaje. Nie zjada go presja i potrafi rzucić decydującą piłkę i szkoda by było go stracić. Hayward to właściwie nigdy nie był wg mnie All Star. Moim zdaniem bardzo pasował do Utah i szkoda wielka że odszedł. Sam jestem ciekaw jak się odnajdzie w Boston i po takiej kontuzji. Może być dopiero 3 opcją, chociaż Boston tp akurat gra drużyna a nie jesnostki, wiec te klocki trener Stevens dobrze pouklada. Tym bardziej że znają się z gry w collegu gdzie wygrywali już razem, dlatego pewnie trener też go chciał u siebie. Szykuje się super paczka i już zacieram ręce na ich mecze. Trzeba zdetronizowac to GSW ????
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Tradowanie Gordonem nie ma obecnie najmniejszego sensu. Po pierwsze Stevens bardzo ceni sobie wysokie IQ tego gracza a po drugie po kontuzji jego cena jest zbyt niska i Aigne jest tego świadomy(więc odpada). Hayward swoje pokaże, strasznie lubię tego gacza za jego charakter i zobaczycie jak będzie sypał w tym roku zza łuku.
Hyczy kompletnie nie podoba mi się trejdowanie Tatumem bo dla mnie to ten gość już w tym roku wejdzie na jakieś bajeczne 20 ppg - zobaczycie. Najrozsądniej byłoby trejdować kimś kogo cena jest zawyżona - Terry Rozier??Morris? Boston obecnie od strony defensywnej wygląda bardzo solidnie.
Hyczy obecnie w życiu nie oddałbym Baynesa + pick za Gasola. Dla mnie Australijczyk ma to DNA Celtów, tą waleczność i na bank sam o tym wie godząc się na niższy kontrakt niż mógł dostać. Fajnie, że jeszcze nie hajs jest dla każdego najważniejszy a otocznie.
Rewelacyjnie to zaczyna wyglądać od strony defensywnej gdzie mamy w składzie takich walczaków jak Ojeleye( kto widzał jak momentami grał vs Giannisowi wie o czym mówie, Morris (też ma łatkę dobrego defensora na LBJ, Smarta, Browna też nie trzeba przedstawiać. Jak dodamy do tego rozwagę Horforda i Haywarda robi się pięknie.
A co do odejścia Irvinga - to też średnio w to wierze. Butler nie ma mentalności przegrywania i nie będzie w stanie budować zespołu od nowa. Irving obecnie w Bostonie ma świetną baze treningową, atmosferę, jest liderem i wie, że ten pierścien w najbliższych latach będzie blisko.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ogólnie to tak o napisalem, żeby Baynesa. Ogólne to ciekawy zawodnik, zawsze się stara i pracuje nad sobą nieustannie, co z resztą udowodnił dodając 3-kę do repetuaru. Przy okazji ktoś coś wie, czy Noah będzie jako free agent, czy będzie stretch kontraktu, żeby go w miarę wywalić z budżetu?
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
no to jeśli chodzi o przepłaconych graczy - KEVIN LOVE 4 lata 120 baniek - ja bym go chyba zwolnił, gość ewidentnie ma posypaną głowę i przydałby się psycholog.
Ogólnie to tak o napisalem, żeby Baynesa. Ogólne to ciekawy zawodnik, zawsze się stara i pracuje nad sobą nieustannie, co z resztą udowodnił dodając 3-kę do repetuaru. Przy okazji ktoś coś wie, czy Noah będzie jako free agent, czy będzie stretch kontraktu, żeby go w miarę wywalić z budżetu?
Noah Vonleh w Knicks z ostatniej doby
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Jak dla mnie Boston mógłby nawet szukać jakiegoś ciekawego trade&#39;a za Haywarda. Irving jak to było powiedziane grał z reszta sporo, zaś Hayward jeśli wróci to ograniczy minuty np.Tatuma, co może średnio wypaść, zwlaszcza, że Hayward nie dysponuje jakimś niesamowicie pewnym rzutem. Tyle, że z zawodników &#39;do wyjecia&#39; nie ma nikogo specjalnego, a do tego jeszcze żeby nie był PG. Jakby można było zrobić każdy trade to bym z chęcią widział Davisa za Haywarda i np.Tatuma i maja pierścień, ale z tych realnych to może np. Hayward+pick/Bayness za Marca Gasola z Grizzlies byłby całkiem ciekawy raz, że to jeden z lepszych centrów, a dwa, że jest też całkiem ciekawy jeśli chodzi o mid-range/post czy nawet uderzenie trójki.
co do rzutu

a tak na marginesie to od kilku msc przewijają się plotki, ze GH przywalil sporo masy. Gdzieś są infa, że Stevens chce próbować grać nim na 4 przy niskich ustawieniach . Co dało by s5 tkę - Irving, Brown, Tatum, Hayward, Horford
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
co do rzutu

No okej, może się poprawił, ale na treningach to może nawet rzucać full courty jak Lebron :p, jednak jeśli chodzi o mecze to nie był taki kolorowy, ale może po kontuzji wróci lepszy, czas pokaże, ja mu osobiście nawet kibicuję.
Ciekawe jak swoją drogą Wizards będą grali z Howardem, który wciąż myślę, że jest w stanie gnoić połowę centrów na tablicach.
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Szwajcarski koszykarz w ostatnim sezonie znów zrobił postęp i teraz zbiera tego owoce. Center Clint Capela podpisze nowy kontrakt z Houston Rockets. W ekipie z Teksasu zarobi 90 milionów euro w ciągu pięciu kolejnych lat.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
I musiał mieć na tą decyzję miesiąc czasu bo chciał dostać maksa, ale nagle się okazało że nikt mu tyle nie chcę dać, to chłop w końcu musiał się zdecydować na &quot;jedyne&quot; 90mln. Nie wiem jak on sobie poradzi teraz. Ciężko jest lekko żyć.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Może nie NBA ale słyszeliście o tym koleżce co się zwie Zion Williamson ? Zaniedługo może skoczy do NBA ????
1030613208632049664
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom