>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA : Newsy, transfery oraz dyskusje ...

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
O Currym w Bobcats mówi się od &quot;stuleci&quot;. Jest to możliwe, że tam dojdzie do takiego trejdu, bo Bobki od kilkunastu miesięcy szukają centra by przesunąć Okafora na PF. NYK nie chcieli jednak oddać Curry&#39;ego za bezcen. Teraz jego przydatność w Nowym Jorku jest bardzo niewielka, więc mogą pójść na trejda ale nie wierzę jednak by Charlotte w zamian oddali Diawa i Bella. Prędzej Wallace którego chcą oddać już od roku. Możliwa jest też wymiana trójstronna gdzie do NYK pójdzie jakiś zawodnik z wygasającym po tym sezonie kontraktem w zamian za Wallace a do Bobków Curry.
 
fernando-torres 0

fernando-torres

Użytkownik
P.J. Brown, którego rzut w tym roku zapewnił Boston Celtics zwycięstwo w siódmym meczu finałów Konferencji Wschodniej przeciwko Cleveland Cavaliers, powiedział podczas transmisji meczu New Orleans Hornets - Washington Wizards, że zakończył już karierę definitywnie.


Brown został zapytany przez reportera o to czy zamierza jeszcze wrócić do NBA w tym sezonie, na co ten 39-letni koszykarz udzielił negatywnej odpowiedzi.

Mistrz NBA z sezonu 2007/2008 kategorycznie zaprzeczył, że mógłby jeszcze pomóc któremuś z zespołów w tym sezonie.

W gronie zainteresowanych Brownem znajdowali się m.in. nie tylko Hornets, ale i Celtics oraz San Antonio Spurs.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Marbury coraz bliżej Celtics


Już kilka tygodni temu pojawiły się szczątkowe i niepotwierdzone informacje o zainteresowaniu Stephonem Marbury&#39;m przez Boston Celtics. Dziś wydają się one jeszcze bardziej klarowne i już w niedługim czasie ten kontrowersyjny playmaker może wzmocnić Mistrzów NBA.

Lub ich osłabić...

Historia kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań tego gracza przyćmiewa jego boiskowe dokonania. Trudny charakter Marbury&#39;ego dał już się we znaki kilku trenerom, a ostatni raz, ponad rok temu - pokłócił się z Isiah Thomasem (ówczesnym trenerem New York Knicks) i odłączył się od zespołu.

Jednak minionego lata Marbury miał wrócić na dobrą drogę. I faktycznie - spędził cały okres letni na dochodzeniu do formy kondycyjnej, wiedząc, że będzie to pierwszy krok do zapewnienia sobie miejsca w rotacji lubiącego grę up-tempo trenera Mike&#39;a D&#39;Antoniego. Na obóz przygotowawczy stawił się ważąc najmniej od czasu swojego drugiego sezonu w NBA.

Tymczasem po zaskakująco dobrej grze Marbury&#39;ego w pre-season, coach D&#39;Antoni nie posłał go w tym sezonie ani razu na parkiet.

Teraz jest już pewne, że Marbury i Donnie Walsh, generalny menedżer Knicks, obydwaj chcą wykupić ostatni rok kontraktu tego rozgrywającego. I niedługo ma dojść do kolejnej - prawdopodobnie ostatniej - tury rozmów między dwiema stronami.

Już kilka źródeł związanych z serwisem ESPN potwierdza, że Marbury jest zainteresowany grą tylko w Boston Celtics, a ci nie mówią &quot;nie&quot; podpisaniu umowy do końca sezonu z tym dopiero 31-letnim graczem.

O ile tylko Walsh i Marbury wynegocjują warunki wykupienia kontraktu.​
 
fernando-torres 0

fernando-torres

Użytkownik
Marbury to bardzo doświadczony rozgrywający . Na parkietach NBA spędza już 12 sezon . W tym sezonie nie rozegrał w New York Knicks żadnego spotkania . Ale jego statystki podczas całej kariery prezentują sie znakomicie : 3 zbiórki , 7.8 asyst , 19.7 pkt . Ciekawy jestem jego gry w tak mocnym zespole , bo na pewno przypomni sobie jak się punktuje .

Będzie dobrym konkurentem dla Rajona Rondo , którego uwazam za słabego koszykarza . Jest bardzo szybki nic po za tym , śr. 9 pkt na mecz nie robi wrażenia , nie ma też za wiele asyst . Myślę , że rywalizacja w Celtics na pozycji PG będzie bardzo ciekawa jesli transfer Stephona okaże sie prawdą
 
kamara 0

kamara

Użytkownik
Myślę że żadnego pojedynku między Rondo a Marburym o s5 nie będzie. Rondo świetnie poradził sobie w finałach, nawet trener Bostonu nie spodziewał się po nim aż tyle i dlatego w ostatnim momencie ściągnął Sam Casella. (dla bezpieczeństwa) ;)
Jestem ciekawy czy Marbury podniesie się po tak długiej przerwie.
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
Moim zdaniem pozycja Rondo jest niezagrożona. To że nie zdobywa punktów to nie oznacza, że jest słaby Przy tylu gwiazdach znakomicie spełnia swoją rolę rozgrywającego. Nie zapominajmy o tym, że wciąż jest młodym zawodnikiem.
 
visca 0

visca

Użytkownik
Podzielam zdanie kubabed - tam ma kto zodbywać punkty, a Rondo ma głównie za zadanie popisać sie tym ostatnim podaniem.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
stefan może przyjść..napewno będzie dużo lepszym backupem dla Rondo od Cassela.Już troche dni od inauguracji sezonu upłyneło i widać wyraznie że ławka celtów jest g..o warta i przyda sie mały upgrade.Stefek ma poparcie KG nic dziwnego przecież to ziomki z minnesoty..zagra pod wodzą doca więc może sie ogranie i przestanie płakać.W przeciwnym razie wyleci na kopach bo napewno juz nikt nie bedzie tolerował jego zachowań.Tak jak powiedziałem zmiennik dla Rajona ok..zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Koszykarz klubu ligi NBA Denver Nuggets Carmelo Anthony prawdopodobnie doznał złamania kości w prawej, rzucającej ręce i będzie musiał poddać się specjalistycznym badaniom, poinformował jego klub.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Torres-chyba nie masz zbyt wielkiego pojęcia o NBA, jeśli patrzysz w puste cyferki i pieprzysz, że 9 ppg nie robi na Tobie wrażenia..(na mnie Twoje 0,5 gpg też nie robi wrażenia:jezora ???? Rondo odwala kawał dobrej roboty w C&#39;s. Idealnie pasuje do zespołu, do taktyki. Naprawdę dobre broni-jest to jeden z lepiej broniących pg obecnie, stale robi postępy. Fakt, że ktoś doświadczony przyda się w PO jako backup, ale Rondo ma niezagrożoną pozycję i bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Rondo zdarzają się naprawdę słabe mecze ale...komu one się nie zdarzają . Jest jeszcze bardzo młody, widać to często w nieprzemyślanych zagraniach lecz gość ma niesamowity talent, szybkość i skoczność a przy tym widać że chce się uczyć. Przy wielkiej trójce a szczególnie widać to ze współpracy z KG, Rondo staje się powoli klasowym rozgrywającym ...Mam dużą sympatię do jego gry, kropka.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Marbury to bardzo doświadczony rozgrywający . Na parkietach NBA spędza już 12 sezon . W tym sezonie nie rozegrał w New York Knicks żadnego spotkania . Ale jego statystki podczas całej kariery prezentują sie znakomicie : 3 zbiórki , 7.8 asyst , 19.7 pkt . Ciekawy jestem jego gry w tak mocnym zespole , bo na pewno przypomni sobie jak się punktuje .

Będzie dobrym konkurentem dla Rajona Rondo , którego uwazam za słabego koszykarza . Jest bardzo szybki nic po za tym , śr. 9 pkt na mecz nie robi wrażenia , nie ma też za wiele asyst . Myślę , że rywalizacja w Celtics na pozycji PG będzie bardzo ciekawa jesli transfer Stephona okaże sie prawdą
Zdecydowanie popieram zdanie blaise. Rondo słabszy? Nie wiem tylko, w którym aspekcie. To, ze rzuca mniej nie oznacza, że daje mniej dla zespołu. Dobrze broni, a co więcej genialnie asystuje. Jeśli dla Ciebie 7.6 asysty na mecz to mało to nie wiem, gdzie Ty żyjesz. Poza tym wystarczy zerknąć w najprostsze statystyki - Rajon ma najlepszą średnią asyst w całym zespole. A co w stanie pokazać jest Murbury, to nie wiemy... jak dotąd nie pograł. A to, że w całej karierze ma takie staty, to nie ma żadnego wpływu na obecną postawę.
A poza tym - Rondo ma dopiero 22 lata a już gra w najlepszym zespole NBA.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Nie no bez przesady. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że Rondo jest lepszy od Stephona. Indywidualne umiejętności z pewnością ma mniejsze. Rondo bazuje na szybkości i dobrych partnerach. Nie ma praktycznie rzutu z dystansu i z pewnością łatwiej mu się gra w towarzystwie &quot;Big Three&quot;.
Co do Marburego to obecnie nie wiadomo nic o jego formie, bo po prostu nie gra, ale za jego najlepszych czasów(w Minny) był o półkę albo dwie lepszy od Rondo. Stephon ma przewagę jeśli chodzi o rzut, kreowanie i grę 1on1. Jedynie w defensywie Rajon jest lepszy.
Inna sprawa, że Celtics nie potrzebują takiego playmakera jak Marbury. Jest on typem lidera, którego interesują własne statsy, a Bostonie przede wszystkim liczy się drużyna. Nietrudno wyobraźić sobie sytuację, gdzie w zaciętej końcówce meczu Steph wyprowadza piłkę i zamiast podać do Pierce&#39;a sam rzuca. Taka sytuacja na pewno nie wpłynęłaby korzystnie na team spirit.
Z kolei Rondo jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Gdyby miał jeszcze przyzwoity rzut, byłby idealnym plamakerem dla Bostonu. Jeśli chodzi o ławkę, to C&#39;s potrzebny jest ktoś kto potrafi w 4 kwarcie pod presją przeprowadzić piłkę przez połowę i rzucić za 3. Czy to zaspokoiłoby ambicje Marburego? Wątpię, dlatego lepiej żeby nie trafił do Bostonu, chyba, że w końcu dojrzał do zespołowej koszykówki.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Slander przeciez nikt tu nie mówi że stefek ma być playmakrem all the time.On będzie typowym zadaniowcem i ze swoim doświadczeniem i ograniem jestem w 100% przekonany że sprawdzi sie jak backup dla R9.Mówisz że jest to typ gracza którego interesują własne staty pisałem już o tym że Doc go przyciśnie...i albo bedzie grał dla teamu albo wyleci na kopach.Ale w tym momencie za tak niewielkie pieniądze to ja lepszego wsparcia dla rondo nie widze
 
slander 10

slander

Użytkownik
No jasne, że nie ma co zmieniać Rondo w s5. Tylko, że Marbury jakby chodził na co trzeci trening to mógłby właśnie grać w s5 jakimś średnim zespole i być 1-szą albo 2-gą gwiazdą. W Bostonie z pewnością nie będą go trzymać, gdy będzie opuszczał treningi i z czasem pewnie będzie w lepszej formie niż Rondo. Oczywiście i tak nikt przy zdrowych zmysłach by go nie wrzucił do s5, bo to rozwaliłoby team. A jak przy dobrej formie Stefek nie będzie grał, to z pewnością wspomni o tym kilku dziennikarzom i koniec.
Po prostu Marbury w Bostonie to raczej będzie nieudany eksperyment i strata czasu.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Czołowy zawodnik Denver Nuggets - Carmelo Anthony ma złamaną kość środkowego palca prawej dłoni i nie będzie mógł wystąpić w meczach swojego zespołu w koszykarskiej lidze NBA przez co najmniej trzy, cztery tygodnie. Nie będzie musiał jednak poddać się operacji ręki.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Na wczorajszym treningu rzutowym przed meczem New York Knicks i Dallas Mavericks, Jason Kidd uciekł się do kuriozalnego komentarza na temat swojej przyszłości.


Kidd powiedział, że chętnie przyjąłby możliwość gry w New York Knicks, jak tylko jego kontrakt wygaśnie z końcem tego sezonu.

&quot;Tak, czemu nie?&quot; odpowiedział Kidd dziennikarzom New York Times.

Po czym dodał: &quot;D&#39;Antoni to świetny trener. Jego filozofia gry bardzo mi pasuje i myślę, że ludzie byliby zachwyceni, gdyby mieli to oglądać.&quot;

Kidd nadal jednak gra w Mavericks, którzy nie zamierzają przecież składać broni w Konferencji Zachodniej.​
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
wow, bardzo chciałbym Kidda w Knicks ????
Świetnie byłoby zakontraktować dobrego rozgrywającego w 2009 r., żeby rok później, mając worek z kasą w kieszeni dobrać 2 gwiazdorów (marzenie: James + Howard) i w 2010 w MSG zdobywamy mistrzostwo ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kidd wtedy będzie już troszkę &quot;przystarawy&quot; jak na rozgrywającego bazującego na szybkości i dynamice. Niemniej to tej klasy zawodnik, że mógłby wiele dać każdej drużynie. To taki prawdziwy &quot;mózg drużyny&quot; no i może być niezła przynętą dla potencjalnych gwiazd. Bo drużyny z Kiddem są zawsze mocne ;-) Za dwa lata to on pewnie zdecyduje się grać za minimum lub śmieszną kasę w porównaniu z tym co ma teraz więc rzeczywiście realne że Knicks go pozyskają razem z jedną lub dwoma gwiazdami najwyższego formatu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom