>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Kings @ Bulls under 219 pkt. Kurs 1.90 bet365 ✅ 211
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy z dzisiejszych meczów. Bullsi będą chcieli wygrać to spotkanie i raczej nie pozwolą się rozszaleć gościom z Sacramento. Myślę, że Kingsi mogą nawet nie przekroczyć granicy 100 punktów, a Bulls na pewno nie wrzucą więcej niż 120, szczególnie jeśli miały dziś wrócic spowalniający troszkę grę Pau Gasol.
Jeżeli mecz będzie toczył się pod warunki dyktowane przez gospodarzy, to jestem spokojny o ten under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
Karl-Anthony Towns over 19.5 pkt @ 1.87 ✅ 24 pkt
Betano
Młoda gwiazda Minnesoty w sezonie notuje średnio 17.9 pkt, ostatnimi czasy dostaje bardzo dużo minut, a i również dużo oddaje rzutów, ostatnie spotkanie to aż 32 pkt zdobyte przeciwko Rakietom 13/22 z gry. Normalnie dzisiaj miałby ciężko o zdobywanie punktów, bo przeciwko Bogutowi gra się naprawdę ciężko, jednak ten dzisiaj nie wystąpi, jego zastępcy Ezeliego nie ma już od pewnego czasu, zapewne tak jak w meczu ze Spursami na pozycji centra zagra Green, nad którym Karl ma 10 cm wzrostu przewagi, nie będzie wcale łatwo mu bronić, we wspomnianym meczu ze Spursami zagrał naprzeciwko Diawa, który mimo, że zrobił tylko 14 pkt to trafił aż 6/7 swoich rzutów. Dzisiaj Towns będzie miał okazję pokazać się z jak najlepszej strony grając przeciwko aktualnym mistrzom, w poprzednim meczu przeciwko GSW, rzucił 17 pkt, 7/15 z gry, ale grał przeciwko Ezeliemu, dzisiaj powinien mieć łatwiej i jeśli tylko nie nałapie głupich fauli, 20 pkt jest jak najbardziej do przekroczenia, tym bardziej, że zapewne czeka nas mocno ofensywne spotkanie, takie jak to z listopada, kiedy Wojownicy wygrali 116:129.
Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
Kyrie Irving over 22.5 pkt @ 1.87 ⛔ 8 pkt, słaba dyspozycja i blow
Betano
Love dzisiaj najprawdopodobniej out, status jeszcze wątpliwy, ale nie zanosi się na jego grę, czyli więcej okazji dostają LeBron, oraz właśnie Irving i właśnie tego drugiego over postanowiłem zagrać. Kyrie notuje ostatnio bardzo dobre wyniki, rzuca na przyzwoitej skuteczności, oddaje sporo rzutów, a dzisiaj powinno być ich jeszcze więcej, dzisiaj zapewne match-up z Mudiayem, który nie będzie dla niego zbytnim wyzwaniem. W ostatnim meczu Irving odsunął się trochę w cień, dając Jamesowi toczyć równą walkę z Wadem, sam rzucał tylko 8 razy, z czego trafił 5 rzutów i mecz skończył z 14 pkt. Dzisiaj okazja na spory wynik punktowy jest moim zdaniem dość duża, mam nadzieję, że Denver powalczy mimo nieobecności i Kyrie spędzi trochę czasu na boisku, jeśli dostanie te powyżej 30 min to over spokojnie powinien siąść.
Charlotte Hornets - San Antonio Spurs
Kemba Walker under 23.5 pkt @ 1.87 ✅ 6 pkt
Betano
Spursi jak przycisną w obronie, to nawet tacy zawodnicy jak Curry i Thompson razem wzięci nie są w stanie przekroczyć łącznie 30 pkt, a cały zespół 80 pkt. Mój typ w tym spotkaniu padł na under Kemby, zawodnik ten ostatnio ma lekki spadek formy, w ostatnich 3 spotkaniach sporo rzutów (18, 18, 16), ale bardzo słaba skuteczność. Dzisiaj naprzeciwko ich zespół, który tak samo jak oni umieją bronić, więc to spotkanie zapowiada nam się na dość underowe. W tym sezonie obie drużyny spotkały się już ze sobą, Hornets na wyjeździe potrafili rzucić aż 94 pkt, świetny mecz zagrał właśnie Walker, który zdobył aż 27 pkt, ale to był ewidentnie jego dzień, wpadało wręcz wszystko co rzucał 11/15 w tym 2/2 zza łuku. To spotkanie było jednak w listopadzie, Kemba sporo rzuca słabszym zespołom, ale gdy przychodzi grać na przeciwko lepszej defensywie ma spore problemy, ostatnio tak jak wspomniałem lekki spadek formy i over 23.5 pkt moim zdaniem będzie mu ciężko zrobić, chyba, że ponownie trafi mu się takie świetne spotkanie jak w listopadzie, w co zbytnio nie wierzę.
Spotkania gram w singlach, ale próbuję również ako, które wynosi 6.54, ze stawką nie szaleje, bo przecież to NBA, a dodatkowo typy na zawodników.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBa
Data, godzina: 22.03.2016 1-00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
typ: Warriors -12.5
kurs: 1.87
buk: unibet
Analiza:
Drugie spotkanie tych zespołów w tym sezonie i drugi raz w Minneapolis. nei zmienia to faktu ze zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są obroncy tytułu. Wojownicy w niedzielę ulegli w San Antonio przerywając serię siedmiu kolejnych zwycięstw. Prawdę mówiąc oglądając ten mecz nie spodziewałem się aż tak świetnej defensywy Ostróg, na którą nie mogli znaleźć sposobu Splash Brothers i spółka. Zaledwie 79 zdobytych punktów to zdecydowanie najgorsza zdobycz punktowa GS w tym sezonie, przy tym fatalnie wyglądała ich skuteczność, bo ledwie 38% to zdecydowanie poniżej możliwości Wojowników. No i fatalna skutecznosć Curryego bo zaledwie 22% i jeden trafiony rzut za trzy na dwanaście prób. Wysoka i agresywna obrona Spurs wzięła górę nad popisy strzeleckie gości i tym samym SAS zrewanżowało się Wojownikom za porażkę w Kalifornii 90-120. Dziś na pewno zobaczymy rozdrażnionych koszykarzy GS, którzy beda chcieli odreagowac i odbić sobie tę prestiżową porażkę. A Timberwolves to idealny do tego zespół - złożony z młodych, choć uzdolnionych graczy jak LaVine, Wiggins czy Towns wspierany przez Rubio prezentuje radosną koszykówkę, bardzo często zapominająca o defensywie. Leśne Wilki idą na wymianę ciosów, stad sporo overowych i wysokich wyników. A wątpie by nagle zmienili taktykę specjalnie na obrońców mistrzowskiego tytułu, a otwarta gra z GS to samobójstwo. A jak Thompson i Curry się wstrzelą to na parkiecie przeciwnik ma pozamiatane. I moim zdaniem tak właśnie bedzie, zreszta tak jak w pierwszym meczu tych zespołow wygranych przez podopiecznych Kerra aż 129-116. Oczywiście brylował tam Curry ( 48 pkt i osiem na trzynaście trójek), a cali Warriors trafili osiemnaście na trzydzieści osiem trójek, czyli ponad 47%. Jeśli Faktycznie ma zostac pobity rekord Byków (a jest to coraz bardziej realne) to nie ma innej możliwości jak pewna wygrana Warriors.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Atlanta Hawks VS Washigton Wizards
Godzina: 01:05
Typ: wygrana Washigton Wizards 102-117✅✅✅
Kurs: 3.50
Bet365

Widze w tym spotkaniu, a raczej kursie na Wizards duze value. Oceniam szanse w obecnej sytuacji i wadze tego meczu na 50/50 ze wskazaniem na Washigton. Nie nalezy sie kierowac tym iz Wizards graja na wyjezdzie, oni wola grac poza domem i lepiej sobie poczyniaja w obcych halach. W tym spotkaniu oba teamy o cos graja. Wiz o pozycje 8 na wschodzie (brakuje 2 wygranych na ten moment) a plasuja sie na 10 poz, a Hawks bronia 3 miejsca (1 zwyciestwo nad 4 poz. czyli Miami). Jak widzimy wazniejszy mecz jest dla Wizards. Oba teamy mialy dzien przerwy. Wizards pokonalo New York w swojej hali, takze jak Atlanta, ktora pokonala Houston u siebie. Te dwa mecze byly dosc pewnymi zwyciestwami obu druzyn (zawiodl w obu przypadkach przeciwnik).Co charakteryzuje i gwarantuje kontrolowanie meczu jak i da zwyciestwo obu druzynom ? Sa to rzuty za 3 punkty. One beda dzis najwaznieksze. Gra z kontry, szybka koszykowka transmisyjna i szkuteczne rzuty za 3 punkty w szybkim wyprowadzaniu ataku, takze w graniu ustawionego ataku bedzie to bardzo istotne. Gra drugiego skladu to dzis przewaga Wizards, ktorzy dysponuja szerszym skladem, ktory wniesie duzo wiecej do gry. Wizards musza ograniczyc rzuty 3 punktowe Korvera i Hardawaya (zmiennik ostatnio slabiej dysponowanego Bezamore z S5 Hawks) jak i JeffaTeague. Jak wiemy Hardaway to rezerwowy i na jego regularnosc nie ma co liczyc ( ostatnio 5 trojek).to zostaja nam Teague z Korverem. Tu Panowie beda mieli na sobie dobrych obroncow w postaci Walla, Temple, Beala, Thortona, Sesionsa. Licze ze zaangazowanie w ten mecz po stronie Wizards ( kazdy pojedynek i zwyciestwo jest na wage zlota) bedzie duzo wieksze w obronie jak i ataku, przeloza to na dobra gre, nie odpuszcza niczego, a przystapia lepiej skoncetrowani do tego pojedynku. Strzelcow i szybkich koszykarzy nie brakuje w Wizards i moga przewyzszyc w tym aspekcie Hawks. Dzis bedzie ciekawy pojedynek srodkowych, Horforda(Hawks) z Gortatem i licze w tym pojedynku przedewszystkim na obrone Marcina w pomalowanym oraz zbiorki jak i ograniczenie Horforda i innych wysokich Hawks przez Polaka. Atak jest dla mnie mniej istotny w dzisiejszym spotkaniu w wykonaniu Gortata, takze dzis Nene(zmiennik Marcina) sie wykarze w pomalowanym, poniewaz jest w dobrej formie. Uwazam iz kursy zachecaja, a wrecz zmuszaja do grania Wiz po tak duzym kursie, a obecna sytuacja zmusi zawodnikow Wizards do zaprezentowania dzis lepszych umiejetnosci strikte koszylarskich i nie tylko, a to zaowocuje zwyciestwem graczy ze stolicy Stanow Zjednoczonych.
edit:
Moje przewidywania sie sprawdzily. Wiz gralo jakby ostatni mecz w sezonie, a Hawks nie byli az tak zaangazowani i musieli dzis ulec przyjezdnym w tym pokedynku. Skutecznosc rzutow za 3 punkty to 13/25 do 13/33 dla koszykarzy Washingtonu. Nie przegrali w tym aspekcie, a zaprezentowali lepsza skutecznosc i obrone na dystansie. Ograniczyli w ofensywie Korvera(3pkt) i nie dali rozegrac sie Teague (23 punkty na niskiej skutecznosci). Tak jak mowilem Bezamore(6pkt) bardzo slaby mecz, a zmiennik Hardaway(15 pkt) rozgegral lepsze zawody. Wysocy Milsap(13pkt) i Horford(14) ograniczeni w swoich poczynaniach. Washington wygral ten mecz wytrzymujac lepiej szybkie tempo meczu, przy czym popisal sie wyzsza skutecznoscia. Zagrala rowno i bardzo dobrze cala pierwsza piatka Wiz. Tak jak zakladalem. Po wiecej statystyk zapraszam do pomeczowego box-score.


 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 441

polish.hammer

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Miami Heat
Godz: 1:00
Typ: wygrana Miami Heat - 4,5 pkt ; (99-113)✅✅✅
Kurs: 1.44
bet365

Dzisiejszej nocy wskazuje zwyciestwo -4,5 pkt Miami Heat. Przeciwnik druzyma Pelcs nie ma juz zadnych szans na rozgrywki po sezonowe, lecz daje z siebie wszystko na parkiecie, zostawiajac serce i nie tylko. Ze skladu odpadlo dwoch najwazniejszych zawodnikow tej rotacji, ktora i tak byla przetrzebiona kontuzjami, czyli Anthony i Anderson. Pierwszy to wysoki najlepszy gracz, a drugi(takze wysoki) to opcja nr 1 z lawki. Mimo tego ostatnio ograli na swoim parkiecie, grajac tak naprawde 6 graczami ( 2-3 to mocni zadaniowcy) La Clipers. Warto wyjasnic ze Clipersi zagrali na skutecznosci ponizej minimum a mecz trzymalo tylko i wylacznie 1-2 zawodnikow i to byla przyczyna sensacji, nie gra Pelicanow a niewiarygodnie zla gra Clips. Heat z sob/niedz na wlasnym parkiecie pokonalo Cleavlend, dominujac w kazdym aspekcie gry(bardzo dobra obrona) i kontrolujac go od poczatku, do samego konca( przewaga siega nawet 20 pkt), lecz i tu zawiedli przyjezdni, jeden James byl agresywny do konca meczu, reszta druzyna chciala jedynie dotrwac koncowej syreny. Wartosc dzisiejszego pojedynku dla Heat jeat ogromna, wskoczyli na 3 poz(dzieki wczorajszej porazce Hawks) i dzisiejszym zwyciestwem obronia pozycje ktora jest bescenna w trakcie play-off( ewentualna przewaga wlasnego parkietu w 2 rundzie). Czekaja ich ciezsze mecze, kosztujace wiecej zdrowia dla odniesienia zwyciestwa, wiec w takim pojedynku nie odpuszcza, a wykorzystaja tak slabego rywala bez blednie, bo rezultaty takich pojedynkow sa decydujace w ostatecznej punktacji i rozstawieniu przed wspomnianym play-off, a punkty moga stracic z lepszymi druzynami. Nie ma mowy o odpuszczenie dzisiejszej nocy, choc na chwile koncentracji i intensywnosci gry ze strony Miami. Obie druzynie nie sa b2b(jak wspomnialem mieli wolne).Teraz o skladach troche wspomne. Za tem zawodnikow Pelcs trudno okreslic, jak nie zadaniowcy to sa to gracze nie mogacy odgrywac waznej roli nawet w takim zespole jak ich. Jedynie Holiday (combo guard) jest porzadnej klasy rozgrywajacym-combo, zadaniowy turecki srodkowy Asik, ktory jest od obrony, a w ataku bardzo kuleje na tle kazdego przeciwnika. Zostaje czterech zapchajdziur, ktorych nie warto wymieniac. A druzyna Heat posiada na kazdej pozycji obecnie wartosciowego gracza jak i 3-4 dobrych rezerwowych(oczywiscie na tle druzyny Pelcs, jak i nie tylko).Przedewszystkim Heat dzis nastawi sie na dobra obrone i parcie do przodu, aby grac szybko i zdobywac latwe punkty po stratach przeciwnikow. Raczej bedzie to treningowe starcie i duzo szybkiej, dynamicznej i latwej koszykowki ze strony przyjezdnych Heat. Bez problemu zrealizuja te zalozenia na tle takiego przeciwnika czego bedziemy swiadkami dzis o godz. 01.00 polskiego czasu. Zachecam do gry, a zarazem zaznaczam ze bedzie to swobodne zwyciestwo Miami nad Pelicans.
edit:
Tak jak zakladalem. Po wiecej statystyk zapraszam do pomeczowego box-score.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
Under 209.5 pkt @ 1.88 ✅ 205 pkt
Under 201.5 pkt @ 2.88 ⛔
Betano
W tym meczu widzi mi się bardzo niski wynik, wiadomo jak grają Hornetsi, mocna defensywa, dodatkowo grają b2b, więc nie spodziewałbym się forsowania tempa. Dzisiejszej nocy zabili swoją obroną Spursów, dając im rzucić tylko 88 pkt, jednak to nie było zbytnim zaskoczeniem, Spursi raczej 2 miejsce niezagrożone, więc nie ma ciśnienia i spokojnie mogą przygotowywać do Play Offów. Ale nie o tym, Charlotte cały czas walczy o lepsze rozstawienie i w tej chwili mają realne szanse nawet na 3 miejsce (aktualnie 6). Takie mecze jak z Brooklynem trzeba wygrywać, mimo, że dzień po dniu i mecz na wyjeździe. Netsi w tym sezonie już o nic nie grają, jedynie o jak najlepsze zaprezentowanie się przed własną publicznością, ale zbyt dużych atutów w ofensywie nie mają, u siebie zdobywają średnio tylko 98.2 pkt, a nawet tą średnią może być im ciężko dzisiaj przekroczyć. Patrząc na okoliczności i grę obu drużyn, jak najbardziej under do spróbowania.
Chciałem jeszcze pograć under w meczu Miami, bo Pelikany mocno zdziesiątkowane, ale w końcu grają u siebie, gdzie potrafią zaskoczyć, a Miami mimo, że mocne w defensywie to nie zawsze z tego korzystają.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
drexler 570

drexler

Użytkownik
A.Jefferson over10,5 sts 1,80. Piszę z teł więc krótko.W tym meczu do mocniejszego zagrania dziś jest over 10,5 A.Jeffersona.W sts jest kurs 1,80 na to,w fortunie spadł na 1,50 i całkiem zdjeli z oferty.Jakby ktoś u internetowych buków znalazł to niech podeśle na priv bo nie mam jak tego teraz sprawdzić.Z góry dziękuje.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Mysle, nad zagranie win na Nets, wedlug mnie 50/50.
Szanse oceniam w dniu dzisiejszym, powtarzam w dniu dzisiejszym(jak ktos nie wie co to znaczy pytac) na 60-55 do 40-45 % dla Hornets. Wiec ten kurs jest jakims tam value i powinien byc oplacalny do gry(typowania)na Brooklyn
Zauwaz ze Hornets sa na 6 pozycji ( poz 3-6 na wsch to praktycznie ten sam bilans) wiec nie ma mowy o odpuszczaniu i braku motywacji dla Szerszeni, a ten sezon ma byc dla nich historyczny.Maja cos znaczyc w play-off, a apetyt jest ogromny. Warto dodac ze Kemba Walker(6pkt) mial slabszy dzien wczoraj i nie byl zbytnio wykorzystany, nie jest zmeczony a to on glownie jest liderem.
A Broooklyn chce pokazac i pograc dobry basket na swoim podworku.
Nie zdrowo jest grac(typowac) kazdy mecz bo tak sie nie da i dlatego nic Ci nie doradze. Ja omijam te zawody. Gram mecze oczywiste dla mnie, a tu ten Brooklyn jest i b2b Hornets, moze byc i wygrana Brooklyn i blow ze strony Hornets. Dla mnie no way z gra tutaj
I bez powodu 1.41 na Hornets nie wystawiono, mam nadzieje ze rozumiesz ten kurs, ale to sztywny kurs i tylko kurs, a jak wiemy kursy nie graja
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 13

numenoreon

Użytkownik
Mysle, nad zagranie win na Nets, wedlug mnie 50/50.
Motywacja dużo większa po stronie Charlotte, w tabeli jest bardzo ciasno i każde zwycięstwo ma wielkie znaczenie, teoretycznie Charlotte ma szansę nawet na 3 miejsce - jak chcą o nie walczyć, nie mogą przegrywać z drużynami pokroju BKN, które w tym momencie gra na dogranie sezonu. Do tego mam przeczucie, że Kemba będzie chciał się odegrać za wczorajszą dyspozycję. Ja idę w stronę Charlotte WIN w dubelku z Heat -4,5 (ako 2.00), które w dość podobnej sytuacji grają z Pelicanami bez paru ważnych graczy.

✅✅ Charlotte nerwówka ale wygrali, Miami dość gładko
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Ktoś mi powie czemu kurs taki na Atlantę jakieś absencje?
rozumiem, że Wizardzi wygrali 2/3 dni temu, ale w sumie Atlanta dalej walczy między pozycjami 2-6 ktoś coś na ten temat?
 
cenation 51

cenation

Użytkownik
Boston Celtics - Toronto Raptors
Toronto Raptors @ 2.00 ::: MarathonBet ⛔ //Lowry wypadł chwilę przed meczem

Goście z Kanady zagoszczą dziś w TD Garden, gdzie zmierzą się z Bostonem. Do rotacji Raps wracają Valanciunas, Joseph, Patterson i prawdopodobnie Johnon. Także poza brakiem Carrolla, którego zresztą nie ma już od kilku miesięcy nie ma żadnych problemów problemów kadrowych. W Bostonie brakuje tylko jednego zawodnika, ale jakże dla ich systemu ważnego - Crowdera. Nie jest on może jakimś wirtuozem z piłką, ale na pewno zapewniał solidność na niskim skrzydle, a i potrafi przymierzyć zza łuku. W czasie jego nieobecności gra Turner, który trafia za trzy ledwie ponad 20%. Nie jest to element na którym się skupia, bo ogółem w sezonie oddał zaledwie 73 próby. Kuleje przez to trochę spacing w Celtics, a przecież w zespole i tak brakuje już typowych snajperów. Główną siłą gospodarzy jest ciągła presja na piłce (zwłaszcza na obwodzie), agresywna obrona i szybkie przechodzenie do ataku. Tym razem jednak przyjdzie się im zmierzyć z jednym z najlepszych duo w lidze - Lowry &amp; DeRozan. Chłopaki świetnie się rozumieją i często wrzucają razem 50pkt+. Toronto na dodatek odpoczywało ostatnio 4 dni, więc będą pełni energii, a ta będzie potrzebna by pokonać ambitnych gospodarzy. Oba zespoły mierzyły się w tym sezonie już 3 razy i za każdym razem zwycięsko wychodziły z boju Raptors. Ostatni mecz wygrali niedawno, bo 19 marca z wynikiem 105-91. Warto też wspomnieć, że Toronto goni z lekka przereklamowanych Cavs i różnica w tabeli jest naprawdę niewielka, a gdyby doszło do ECF pomiędzy nimi, przewaga parkietu na pewno da sporo. Z pewnością bedzie to zacięty mecz, jednak moim zdaniem wygra dziś drużyna gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Ktoś mi powie czemu kurs taki na Atlantę jakieś absencje?
rozumiem, że Wizardzi wygrali 2/3 dni temu, ale w sumie Atlanta dalej walczy między pozycjami 2-6 ktoś coś na ten temat?
Kursy wyjsciowe to 1.83@ Atlanta i @2.00 Wiz, teraz 1.95@ Atlanta i @1.86 Wiz
W Atlancie aktualnie niezdolny jest do gry Denis Shrooder(drugi rozgrywajacy, niezmiernie wazny w rotacji) info nie potwierdzone jeszcze oficjalnie. Innych absencji w porownaniu z poniedzialkowym pojedynkiem nie ma.
Ponadto inwestorzy dosc aktywnie zainteresowali sie kursem na Wiz(kupuja) stad te spadki, a powod to ta wlasnie ostatnia z blow wygrana Wiz nad Hawks.
Wiz gra u siebie i beda w koncu chcieli wykorzystac ten atut i narzucic swoje mega tempo. Bardzo dobrze aktualnie sa dysponowani rzutowo na dystansie, za 3 pkt skutecznosc na wysokim %. Ich lider John Wall jest w formie i celownik u niego takze jest odpowiednio nastawiony. Tak sie wlasnie prezentuja Wiz, i to na tle tego rywala takze.
Odnosnie wagi spotkania to ten mecz jest ciagle dla Wiz jak ostatniej szansy. Wiec przewyzsza cel Atlanty. Ktora pomimo tego dzis tez zrobi wszystko aby wygrac, bo sa jej potrzebne zwyciestwa jak woda z chlebem kazdemu z nas.
To sa powodu czemu jest kurs 1.86 na Wiz i tym rozwialem Twoje watpliwosci w pelni?
Tak czy owak w tym momencie ten pojedynek i tak nie jest w moim kregu zainteresowania
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Spotkanie: Minesota Timberwolves - Sacramento Kings
Godz: 1:05
Typ: wygrana Minesota Timberwolves - 5.5 pkt
Kurs: 2.00
bet365

W dzisiejszym dniu wskazuje zwyciestwo Minesoty ponad 5,5 pkt nad Sacramento. Powod tego wyboru to przedewszystkim gra w domu Lesnych Wilkow, lecz nie tylko, a do tego watku powroce na sam koniec. Oba teamy nie graja juz o play-off. Pomimo tego cele maja rozne. Minesota buduje druzyne, wewnetrzna chemie i ogranie. Sklada sie z samych przyszlosciowych graczy NBA. Ten sezon to przedewszystkim wejscie na wyzszy level(poziom), rozwoj dla nich jak i calej organizacji Wolves. Sacramento przeciwnie, wielkie zamiary na hura, fantazjowanie o play-off. A wyszedl z tego wielki smietnik a dzis mamy sam balagan ktory nalezy juz tylko posprzatac. Sezon przegrany na samym poczatku ciezkim nokautem, a dzis mysla tam jak tylko dokonczyc go i zaczynac wszystko od nowa, traca tam czas aktualnie, ponadto nie maja nic wiecej do zaoferowania, ta druzyna w tym skladzie, sztabem trenerskim, wladzami klubu jest do kompletnego zrestartowania z czego sobie wszyscy dobrze zdaja tam sprawe.
Teraz troche o grze. Ostatnie spotkanie dla Minesoty jak i Sacramento odbylo sie z pon/wtorek. Wczoraj mieli pauze zatem nie sa b2b. Minesota postawila sie u siebie Warriors, mecz byl twardy i zaciety a druzyny dopasowaly sie poziomem. Bylo malo rzutow za 3 pkt a glownie atakowanie obreczy. Wszystkim to pasowalo, Minesota przegrala nieznacznie. Tego samego wieczoru Sacramento uleglo w Chicago. Podobny przebieg spotkania. Nikt sie nie wspina na wyzyny, Chicago tempnelo w odpowiednim momencie i wygralo blisko 10 pkt.
Sklad: tu przwaga s5 po stronie Minesoty. Wszyscy sa przyszlosciowi i juz dzis moga zagrac wielki mecz(pokazac wielki talent). Sa zgrani i maja wspolny cel tj zwyciestwo. Nie bede wymienial nazwisk lecz odniose sie do decydujacych mutchupow. W Sacramento nie zagra dzis pierwszy srodkowy i zawodnik nr 1 tej druzyny czyli Demarcus Cosuins. Wiec tu mamy przewage olbrzymia po stronie Minesoty. Srodkowy Towns(Minesota) bedzie dominowal w ataku jak i obronie nad zmiennikiem, czyli greckim centrem Kofusem(Sacramento). W Sacramento pod znakiem zapytania jest wystep rozgrywajacego Rondo i wysokiego skrzydlowego Willie&#39;go C-S. Jezeli zagraja to z lekkimi urazami, dyskomfortem. Pomimo nawet ich wystepu wyzej cenie i tak na tych pozycjach graczy z Minesoty, i ten Rubio ktory poczynil ostatnio niezwykly progres i te rzuty za 3 pkt ( jak nie on). No i niscy skrzydlowi to Wiggins (Wolves) vs Guy (Kings). Guy gra na bardzo slabej skutecznosci, w przeciwienstwie do Wigginsa, ponadto w jednej z ich poprzednich konfrontacji, ktora ogladalem potrafil zagrac 1/11. On na tle Wigginsa juz dzis nie ma szans sie postawic, a nawet byc cieniem dla mlodego wilka, co jest bardzo dziwne, lecz prawdziwe. Lawka rezerwowych przy obecnych absencjach i zgraniu druzyn to plus dla Minesoty. A teraz wroce do grania na swoim podworku Wolves. Oni w kazdym meczu, na wyjezdzie a zwlaszcza w domu chca wydrzec zwyciestwo i poczuc jego smak i dlugo nie zapomniec( co wyraznie widac) i niczego nie odpuszcza dzis, a dodatkowo na tle takiego przeciwnika jakim jest druzyna przyjezdna. Oni zostawia serce na parkiecie( czego nie zrobia przyjezdni) aby dac zwyciestwo swoim kibicom. Jakie beda mieli zalozenia do zrealizowania dzis na parkiecie mlodzi z Minesoty? Wywierac presje, twardo grac, a przedewszystkim bronic i tym wymuszac straty posiadan na przyjezdnych i z latwych, szybkich kontr, przeprowadzanych atakow na bierzaco, agresywnie i zarazem latwo zdobywac punkty. Ten cel zrealizuja z latwoscia, bo ani argumentow, ani ochoty nie ma Sacramento dzis na przeciwstawienie sie takiej grze. Zaprezentuja tylko indywidualne, nieprzemyslane akcje z ktorych beda wynikac tylko glownie straty i latwe punkty przeciwnika. Zapowiada sie swobodne zwyciestwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Cousins nie gra, a kurs na Minesote rosnie....Minesota ostatni mecz bardzo fajnie zagrala z Wariors, rowniez inwestuje w nich. Polish.hamer, dawaj szybke reszte typow ;)
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Sacramento Kings @ Min Timberwolves kurs 2.70 buk bet365 ⛔104-113, jako komentarz gry Kingsów powinien posłużyć obrazek, w którym Omri Casspi robi niemalże air balla dunkiem (! ???? ) zamiast zbliżyc się do Minnesoty na bodaj dwa, czy cztery punkty różnicy. Mecz mógł pójść w obie strony, szkoda, że poszedł w stronę gospodarzy.

Obie drużyny to drużyny padaki, tyle, że Kingsi mają lepszy roster. Według mnie ich rekord wygląda tak jak wygląda przez DeMarcusa Cousinsa (paradoksalnie). Okej, gościu rzuca masę tych punktów, ale jest strasznie despotyczny, łapie technicale, a na boisku dogaduje się chyba tylko z Rajonem Rondo (na trenera też ma wy****ne). Cousins dziś wypada. Myślę, że wielu może uznać to za osłabienie, ale według mnie podziała to tylko na plus Kingsów. Drużyna z Sacramento naprawdę ma kim grać, jest tam masa uznanych na parkietach NBA, doświadczonych zawodników. Minnesota to młody zespół, jest pare zawodników, którzy w przyszłości mogą coś znaczyć na parkietach NBA (Towns, LaVine, Wiggins) ale według mnie oni grają bardzo chaotyczną koszykówkę i potrafią mieć spore przestoje w swojej grze, a w momentach kiedy ważą się losy spotkania potrafią się palić psychicznie. O ile Kingsi podejdą dziś poważnie do tego meczu i Rondo nie będzie strzelał fochów, tylko walczył o wygraną, to myślę, że ten mecz jest w ich zasięgu. Do tego kurs kuszący. Powodzenia!

Poza tym luźne typy, które jeszcze nie wiem czy zagram, ale powinno się wyjść na plus przy zagraniu wszystkich tą samą stawką :
Utah Jazz
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
Marcin Gortat under 14,5 pkt.
Nie wiem też, czy czasem 3 z hakiem na Mavericks to nie jest value.

Dobra, gram jeszcze małą stawką :
Marcin Gortat under 14,5 pkt ✅ 14 ???? - myślę, że Atlanta będzie chciała się zrewanżować dziś, a duet Horford-Millsap to jeden z najlepszych duetów podkoszowych w lidze i myślę, że będą chcieli postawić ciężkie warunki.
Robin Lopez under 13,5 pkt.✅11 Po prostu nie widzę tego, żeby Robin Lopez wrzucił więcej niż 13 punktów Bullsom, ogólnie wydaję mi się, że Knicksi nie nawrzucają dużo w tym meczu.
Chris Paul over 23,5 pkt - bo Chris Paul spina się (w pozytywnym znaczeniu) na wielkie mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Cousins nie gra, a kurs na Minesote rosnie....Minesota ostatni mecz bardzo fajnie zagrala z Wariors, rowniez inwestuje w nich. Polish.hamer, dawaj szybke reszte typow ;)
Nie rosnie a byl zbity ze strachu przez buki. Prawidlowy to gdzies 1.58 a teraz zrobili ruch z 1.50-1.55 a bylo 1.47 na Minesote.
Tam sie nic nie zmienilo Rondo &amp; Willie ciagle pod znakiem ?. Moga nawet obydwaj zagrac, zaakceptowalem to i tak na wyrost. Buki wyprowadzaja nas z rownowagi falowaniem kursu, znaczy sie Was !
Z innych typow to wygrane Chicago i Portland lecz za wysokosc handicapow nie odpowiadam i nie mam na ten moment ochoty o tym pisac.
Zapomnialem dodac ze Chicago pobrane, a Dallas odpuszczone ! Wiec odmawiam komentarza na temat tego spotkania i nic nie sugeruje !
Wazne info : Denis Schroder ( rozgrywajacy nr 2) z Atlanty zagra przeciwko Wash dzis ( przewidziany limit czasowy okolo 20 minut)
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Houston - Utah
Utah @ 2.05 (bet365) ✅✅✅

Obie drużyny będą walczyły zapewne do samego końca sezonu regularnego o PO. Stawiam na gości, którzy wrócili do swojej świetnej obrony w ostatnich meczach, bronią na poziomie 95.5 / 100 posiadań. To właśnie defensywa była ich bronią numer 1 w drugiej części zeszłego sezonu, kiedy byli po ASW jedną z najlepszych drużyn w lidze.
W tym sezonie także mieli juz taki etap obronnej dominacji , ale potem przyszły słabsze występy. Mam nadzieję, że na te ostatnie kilkanaście spotkań pokażą na co ich stać,bo w przekroju całego sezonu moim zdaniem rakiety zupełnie nie zasługują aby awansować do PO.
Liczę, że będzie to własnie Utah, Portland-które skazywane na porażki i tankowanie pokazuje mega charakter oraz Dallas - mimo najtrudniejszego terminarza do końca sezonu z druzyn walcząc o PO i stracie Parsonsa , prowadzone przez weteranów i TOP 3 trenera w lidze.
Houston gdyby nie kilkanaście mega występów Hardena juz dawno byliby poza walką o PO, ten team nie gra tak dobrze jak rok temu ,gdy sporym fartem awansowali do finałów konferencji (a raczej LAC dało dupy przegrywając rywalizację ze stanu 3-1) ; Howard jest cieniem samego siebie w obronie, niby notuje ładne cyferki ale to już nie ten sam topowy obrońca obręczy . W ataku cały team nie jest tak samo dobry jak rok temu , a na dodatek zdarzają im się fatalne wpadki z bardzo słabymi drużynami i momenty gry w obronie jakby grali w D-league.
Utah musi wygrać aby wyrównać stan rywalizacji na 2-2 , Rockets są po wyrównanym boju w Oklahomie, gdzie walczyli prawie do samego końca z byłymi kolegami Hardena, co więcej miał on wczoraj nie zagrać, więc może w meczu b2b odczuć trudy tamtego spotkania.
Jazzmani odpoczywali 2 dni dłużej. Jeżeli tylko zagrają w obronie jak w ostatnich spotkaniach i ograniczą (przede wszystkim) Hardena to w defensywnym spotkaniu mają największą szansę ich pokonać, nie mają za to zupełnie szans w opcji run &amp; gun , która będzie pasowała gospodarzom - na pewno goście są tego świadomi i od początku będą spowalniać tempo gry.
Jeżeli moje przeczucia się sprawdzą to wielce prawdopodobny jest także under 102.0 Houston @ 1,90 = 87 ✅, który można zagrać w dublu z typem na ML Utah np. w bet365

Wielki mecz Utah w 2 połowie i odrobienie 18 pkt straty, to jest defensywa na PlayOffy!
Rakiety pograły też świetnie w obronie, no ale cóż - brakło ;)
 
qylie 4

qylie

Użytkownik
Houston - Utah - Houston - 1.80 - WilliamHill
Brodacz gra, Superman gra, Ariza gra, Terry, Brewer, Smith, Beverley, Jones każdy najważniejszy gracz rakiet dzisiaj zagra, co robią buki? wystawiają 1.8 przeciw Utah &lt;huehuehue&gt;.Regular Season zbliża się ku końcowi i nie ma tu miejsca już na żadne wpadki jeżeli Rakiety na poważnie myślą o grze w play off, tym bardziej że dzisiaj mecz sąsiadujących ze sobą drużyn w konferencji.Gra drużyny z teksasu w tym sezonie nie powala stąd może i takie kursy ale nie wyobrażam sobie żeby takim rosterem nie dostać się do play off nawet jeśli miałyby się zakończyć one dla nich sweapem bo pewnie wyżej niż z 7-8 miejsca do nich nie wejdą a to będzie oznaczać serię z GS Warriors lub Spursami.Nigdy nie przepadałem za Utah, nudna drużyna bez większych osiągnieć kiedykolwiek i z masą przeciętnych zawodników, gra drużyny w dużej mierze oparta o dwóch zawodników Haywarda i centra Goberta, reszta składu to pożeracze minut, na dwójkę wymienionych graczy Rakiety mają odpowiedź w postaci Hardena i Howarda.Houston ma szerszą i bardziej doświadczoną kadrę z zawodników, których wymieniłem na początku postu i powinni ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść bez większych problemów, Jazzmani to drużyna, która poza domem gra wyjątkowo słabo a tutaj w Houston gra im się bardzo trudno, ostatnio kilka wygranych pod rząd w hali Toyota Center zaliczyli w sezonach 06/07, Kiedy to było? wtedy na parkiecie po stronie Houston biegali jeszcze Yao Ming i TMac. Podsumowując ja w dzisiejszym meczu widzę bezproblemową wygraną Rakiet i gram to grubiej w dublu z Del Potro.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Wracając do meritum to wcale nie jest pewne, że Schroder zagra w pełnym wymiarze czasowym, ostatnio z Wash grał 18 minut rzucił 3/9 z gry i zdobył łącznie 9 pkt, a nawet jak zagra to z jego strony zagrożenie dla Wash jest mizerne, bardziej obawiałbym się Teague, Horforda i Millsapa ale tutaj liczę na Gortata, Morrisa i Portera oraz na podtrzymanie dyspozycji rzutowej Walla i Beala. Ten mecz dla Wizards jest bardzo ważny, a skoro wygrali w Atlancie to będą bardzo zmotywowani u siebie w domu i @1,87 w óni biorę z pocałowaniem w rękę.
Co do meczu Minnesota - Sacramento (Cousins out) to jest to mecz o pietruchę ???? i ja odpuszczam.
Wizards -2,5 @2,1 + Chicago -6.5 @1,68 buk óni ako = @3,53 x 3j
i tyle w temacie
 
robert1d 50

robert1d

Użytkownik
Atlanta - Washington
Washington 1H powyzej 51.5
Toronto-Boston
Toronto 1H powyzej 52
Toronto-Boston
Toronto powyzej 103.5 w meczu

kursy: bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom