>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs vs. Dallas Mavericks +8 @ 1,90 ✅

Póki co 3-0 dla Spurs w derbach z Dallas, średnio różnicą 23 punktów, dziś zakończenie serii. Ostatnie cztery mecze h2h i 8 z ostatnich 10 wygrane przez Ostrogi no i dziś goście bez Shawna Mariona. Ale akurat brak Shawna to nie taka wielka strata, bo mu w ogóle nie szło ze Spurs w tym sezonie (3 na 16 w tych trzech spotkaniach). Dallas w trakcie jednej z lepszych zwycięskich serii z rzędu, ograli Bucks i Rockets przed własną widownią czyli zespoły mocno walczące o Playoffy, na wyjazdach nie gorzej, wywieźli zwycięstwo z Detroit i Minnesoty (nie tak jak Spurs dwa dni temu, 83-107, co to miało być?). Nie mówię, że Dallas stać jeszcze o zaciętą walkę z Lakers o ósemkę ale na pewno gdzieś tam się o tym myśli, poza tym to są derby. Derby, w których Spurs nie zesweepowali Dallas od sezonu 97-98.

Spurs od czasu kontuzji Parkera nadal nie mogą ustabilizować gry, przeplatają mocno dobre występy z niezłymi wpadkami, ten handicap ośmiopunktowy to nie jest wcale tak mało. No i Mavs mają jeszcze jedną motywację: jeśli dziś przegrają być może już do końca sezonu nie użyją maszynki do golenia ;)

edit: kursy na Mavs rosną, korzystamy dokładając jeszcze na +9.5 @ 1.90 ✅ .

Brak bukmachera!

edit2: wybierz wymaluj bukmachera. Swoje zagrałem odpowiednio od góry: w ComeOn i bwin.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Możliwe że nie zagra Aldridge, Claver i Pavlović czyli największa gwizda i połowa z najsłabszej ławki w NBA. Ja próbuję ???? W końcu amazing happens.

Knicks | 3.18 @Pinnacle
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Minnesota Timberwolves @ Houston Rockets / R.Rubio. Total Points - Over 13.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet

Rubio 2 ostatnie mecze to ponad 20 pkt. Wilki mocno osłabione, na przeciw overowe Houston, moim zdaniem można spokojnie pobierać.


New Orleans Hornets @ Washington Wizards / M.Webster. Total Points - Over 8.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet


Webster 3 ostatnie spotkania 20;17;20, rzucając co najmniej 12 pkt samymi trójkami. Dziwi mnie tak ustawiona linia. Beal oraz Price są questionable, nawet jeśli zagrają to ciężko oczekiwać, iż od razu będą sypać trójkami na dobrej skuteczności, więc liczę, że tą odpowiedzialność w zespole Washington znów weźmie dziś na siebie Webster.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ladny skladzik mamy w tym roku na forum, plusiki leca az milo! oby tak dalej Panowie!! ;)
Dzisiaj pierwszy mecz LAL bez Kobiego, chyba Howard musi wziac odpowiedzialnosc za zespol, linia wydaje sie dosc wysoka patrzac na jego forme, ale jesli nie on to kto ma wziac gre na siebie? Nash? Antwan?
mysle, ze mozna probowac
D.Howard. Total Points (17.5) [email protected]
ale jeszcze sie zastanawiam czy to postawic, jak myslicie?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Kto rano wstaje temu maratonbet daje! Niemal zawsze jak jest dużo spotkań to znajdzie sie peffka od maratonu. Nawet jak linia jest kompletnie zle wystawiona, maraton nie anuluje nam kuponu ;) W innych bukach takich jak: betsafe, tobet czy 365 kupon bylby anulowany na 100%.

Howard dzisiaj będzie miał poważny problem z faulami i bardzo duża część meczu może spędzić na ławie i w tej chwili nie jest liderem, który może poprowadzić zespół do wygranej. Dlatego odradzam grania jego overa, ale to tylko luźne spostrzeżenia, każdy ma swój rozum ;)
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
1. Miami - Millwauke +9 kurs 1,61 a jednak nie dali rady ;/
2. Cleveland - Dallas -5 kurs 1,63 spokojnie wlazło, szkoda ,że dublu było
łączny kurs 2,62
bet365
Typ nr 1 - nie abym już zakładał koniec serii Miami ale wyjazd i to do Millwauke ,które już kilka razy pokazało ,że grać przeciw Lebronom potrafi i to z handi +9 wg mnie warte rydzyka. Monta, Braandon i JJ kilka trójek zapewne odpalą, Iliasowa, Sanders i Dalambert to pewnie nie jacyś tytani ale zbierać potrafią co jak wiemy jest bolączką Miami - pożyjemy zobaczymy
Typ nr 2 - tu w zasadzie napisałbym bym tak - Dallas must winn i ... !! Zdrowi Dallas i Vince na ławce u siebie kontra modziaki z Clev bez reżysera.
pozdrawiam
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
To, ze Dallas dzisiaj wygra to jest wiecej niz pewne, pytanie tylko w jaki sposob i jaka roznica ;)
Wczoraj Vince dal niezle ciala rzucajac bez sensu za trzy punkty, dzisiaj na pewno bedzie chcial sie zrehabilitowac.
Co do meczu Kozlow rowniez uwazam, ze dzisiaj maja szanse z MIAMI ostro powalczyc,
z trzech kandydatur na dzisiaj:
Howard over ✅
Durant under ✅
Dubel Dallas+Milwaukee handi ⛔
wybieram bramke nr trzy! ;) no to se k***** wybralem ;)

Cleveland Cavaliers @ Dallas Mavericks / Result - Dallas Mavericks @ 1.32
Miami Heat @ Milwaukee Bucks / Handicap Betting - Milwaukee Bucks (+10.5) @ 1.54
Ako: 2,032 Marathon

Zdrowi ale b2b. To dośc istotny argument.
moze i b2b ale mecz byl w tym samym stanie na niewielkiej odlelosci, do tego Dallas po prostu juz musi, a nie moze.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Parsons over 16,5⛔
Milenium
Najniższa linia jaką znalazłem.Spodziewam się w tym spotkaniu grubego overa i myślę,że spokojnie gośc da radę ponad 20 rzucić. Ostatnio wprawdzie 2 mecze underowe ale w 6 poprzednich spotkaniach miał over 20. Więc myślę,że te 2 słabsze spotkania to wypadek przy pracy i z Minny wróci do swojego poziomu.

Boozer over 15,5✅
1,9 marathon
Mocno powtarzany typ przeze mnie ale co zrobić jak prawie zawsze wchodzi. Boozer pokazał ostatnio,że nawet jak Bulls rzucają mało(bodajże poniżej 80) to on może zrobić overa.No po prostu jest w niezłej formie.Wydaje mi się,że będzie go krył Lee,który nie będzie miał przewagi wzrostu a to jest połowa sukcesu dla tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 17

daniellah

Użytkownik
⛔Kurde aż dziwie się że taki kurs dali
Golden State - Chicago 1 1,55 bet365
Niby Chciago było najlepszą drużyną wyjazdową, aż do czasu jak teraz mają nagorszą serię od 3 lat. Gibson , Hamilton nie grają. Rose jeszcze nie gotowy. Hinrich Questionable , ale co dopiero po kontuzji wraca. Naprawdę marnie Bulls wyglądają ostatnio. A Golden State w gazie. Lee i Curry jadą ostro. Pełen skład. wczoraj grali w siebie, Bulls w Sacramento. No i muszą pilnować 6 miejsca, żeby w pierwszej rundzie nie trafić na OKC czy SAS. Aż dziwi mnie że kurs rośnie. Gram czystą jedynkę za większą kasę, ale można i by było zaryzykować GSW -6,5 za 2,2 w bet365. ⛔ nędza
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Ja dzisiaj nie złapałem ???? maximus88 ma Webstera 8.5 pkt. o ile pograł ;) Trzeba rano ustawić dyżury haha. Perełki są często, ale po pograniu linie drastycznie się zwiększają/zmniejszają i nie ma sensu podawać nawet tego na forum - ale nie zawsze, bo np. ostatnio linia na Gordona 9.5 pkt. wisiała pół dnia, a napisałem o tym na forum.

Dzisiaj meczów sporo, ale jak dla mnie wybór słaby (z zawodników), może coś pojawi się wieczorem.



Kevin Durant - poniżej 27.5 pkt. @1.80 [betcity]

26 pkt.✅

Mecz z Orlando w Chesapeake Energy Arena, więc szykuje nam się blowout. Właśnie na tym opieram swój bet - na pogromie. PO tuż tuż, więc nie ma co przemęczać gwiazd, przy bezpiecznej przewadze Oklahomy Durant usiądzie na ławke, a na parkiecie zameldują się zmiennicy. Dzisiejsza linie Kevin przekroczył tylko dwa razy na ostatnie 10 spotkań. Nic więcej nie będę dodawał, bo nie ma sensu ;)
Staty KD:
http://www.nba.com/playerfile/kevin_durant/game_by_game_stats.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Howard over 17.5 (1.92) Etoto

Nie gra dziś Kobe, a linia taka jak zawsze. Bez sensu? no trochę tak. Oczywistym, że Dwight będzie dziś liderem zespołu i dostanie mase piłek pod kosz. Jeśli tylko ogarnie się z faulami i szybko się nie wypunktuje to ten over powinien być formalnością. Howard nawet z Bryantem, który zawsze ok. 30 pkt się zakręci nabija ok. 17 punktów na mecz, więc na prostą logikę teraz gdy punktów Kobasa nie będzie to DH powinien chociaż część tych oczek &quot;przejąć&quot; i spokojnie tą linię pokryć.

Durant under 26 (1.92) Etoto

Typ wydaje się być wręcz perfekcyjny. Nie ma możliwości aby Magic chociażby w małym stopniu zagrozili dziś OKC. Thunder zbiją ich w dwie kwarty, Durant odda z 10 rzutów i klapnie sobie zadowolony na ławie. Rywal jest niepoważny, więc przemęczanie największego gwiazdora nie ma żadnego sensu.

Ellis over 21.5 (1.92) Etoto

Taki overek to dla Ellisa jak bułka z masłem. Ostatnio Monta gra znakomicie, cały czas kręci się ok. 30 pkt. W ostatnich trzech spotkaniach odpowiednio 26,32 i 29 pkt. Nie rozumiem tak małej linii na lidera Kozłów. Na blow raczej nie ma tutaj szans, Heat aż tak znakomicie na wyjazdach nie grają a Bucks u siebie potrafią postawić się każdemu. Przewiduje w miarę wyrównany mecz i spokojnie ze 30 puktów Ellisa.

Nowitzki over 19.5 (1.92) Etoto

Wczoraj można śmiało powiedzieć, że słaby występ Dirka. Marniutka skuteczność i FGM-A jedynie na poziomie 6-16, mecz Niemcowi uratowała bardzo dobra skuteczność za 3pkt i aż 3-5 3PM-A. Jednak 21 punktów nabił i o mało co Dallas Spurs nie pokonało, gdyby nie kretyńska decyzja Cartera i jego gwiazdorzenie przy ostatniej akcji, różnie mogło by być. Jednak dziś Dallas grają kolejne spotkanie o życie, które muszą wygrać. Do Dallas przyjeżdża Cavs, które strefę podkoszową ma żenująco słabą, nie ma tam nawet pół obrońcy na Dirka. Jeśli tylko Mavs szybko się po nich nie przejadą, Nowitzki 20 punktów spokojnie nabije.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Howard over 17.5 (1.92) Etoto
Nie gra dziś Kobe, a linia taka jak zawsze. Bez sensu? no trochę tak. Oczywistym, że Dwight będzie dziś liderem zespołu i dostanie mase piłek pod kosz. Jeśli tylko ogarnie się z faulami i szybko się nie wypunktuje to ten over powinien być formalnością. Howard nawet z Bryantem, który zawsze ok. 30 pkt się zakręci nabija ok. 17 punktów na mecz, więc na prostą logikę teraz gdy punktów Kobasa nie będzie to DH powinien chociaż część tych oczek &quot;przejąć&quot; i spokojnie tą linię pokryć.
Podaj zrodlo, ktore mowi, ze Kobe dzisiaj nie zagra.
e:
Wprowadzasz ludzi w blad piszac, ze Kobe dzisiaj nie zagra.Nie wiesz tez w jakim stanie jest kostka i nie wiess tez jak bedzie gral jesli zagra. KB to cwaniak, ktory to juz raz mamy taka sytuacje? Poczym Kobe wychodzi, przejmuje mecz i notuje kosmiczne cyferki.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Podaj zrodlo, ktore mowi, ze Kobe dzisiaj nie zagra.
Najprawdopodobniej go dziś nie zobaczymy:
Updating a previous item, Kobe Bryant is getting treatment done on his sprained ankle at shootaround on Friday and is listed as a game-time decision.

This doesn&#39;t really help fantasy owners, and while beat writer Kevin Ding calls Kobe getting treatment &quot;an indication he might play tonight,&quot; we&#39;re not so sure considering he has a &quot;severe&quot; ankle sprain. Kobe doesn&#39;t take games off unless he absolutely has to, and it&#39;s possible his availability on Friday could go right down to the wire. The Lakers tip off against the Pacers in Indiana at 7 PM, and Jodie Meeks would start in Kobe&#39;s place if he can&#39;t play. Lakers sideline reporter Mike Trudell calls Kobe&#39;s availability &quot;doubtful.&quot;
Kobas to twardy gość, nawet bardzo, ale jego kostka podobno wygląda źle i nie powinien dziś grać. Nawet jeśli uprze się i wyjdzie na parkiet to zagra na pewno jako &quot;Magic Mamba&quot; bo wbijanie się pod kosz na pełnej szybkości i wymuszanie rzutów może mu poważnie zaszkodzić. Jeśli zagra to raczej bardziej asekuracyjnie i weźmie się za rozgrywanie.
e:
Wprowadzasz ludzi w blad piszac, ze Kobe dzisiaj nie zagra.Nie wiesz tez w jakim stanie jest kostka i nie wiess tez jak bedzie gral jesli zagra. KB to cwaniak, ktory to juz raz mamy taka sytuacje? Poczym Kobe wychodzi, przejmuje mecz i notuje kosmiczne cyferki.
Jeszcze kilka chwil temu na rotoworld było &quot;out indefinitely&quot; przy nazwisku Kobasa. Więc nie podniecaj się za bardzo z tym wprowadzaniem w błąd ;) . Możesz również kostkę pooglądać: http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/9055996/kobe-bryant-los-angeles-lakers-game-time-decision-ankle-injury bo w stanie jest złym.
Na moje usprawiedliwienie, tu też piszą, że Kobe nie gra http://www.lakers.pl/posts/645,20130315,po-raz-pierwszy-bez-kobego-w-tym-sezonie.html#news ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Kobas jest twardy, jednak jeśli Pringles ma coś pod kopułą to nie powinien dziś go wypuszczać na parkiet. Lakers walczą o PO jednak jeśli tak nadmiernie będą eksploatować to albo skończy się to większą i dłuższą kontuzją albo nie będzie w stanie dać drużynie, tak potrzebnym im 100%. A że i nawet z Bryantem ciężko by im było o zwycięstwo, powinni dziś go oszczędzić. I tą optymistyczną opinią witam Was po dłuższym milczeniu w dziale ????
1,2 na Pacers to jednak dobry kurs na podbicie. Pomniejszone handi -6 też powinno wejść luzem, osobiście myślę nawet, że przewaga na koniec powinna wynieść +15 jednak wszystko co brzmi fajnie w teorii, nie zawsze ma przełożenie w realia NBA ????
Na parkiecie w Indianapolis polegali w tym sezonie najwięksi. Więc jeśli LAL nie potrafili pokonać w Atlancie mocno osłabionych Hawks to ja naprawdę nie widzę ich w meczu z Pacers ???? I zamiast iść w over Howarda, który będzie mieć dziś dość trudnego rywala, poszukałbym rozsądnej linii na Światowy Pokój ????
Oprócz Bucks nie widzę dziś żadnych niespodzianek. Wizards, którzy są drużyną typowo domową powinni wygrać z Szerszeniami. Pomimo tego, że NOH mają lepszy bilans na wyjeździe niż w domu, nie grają dobrze. I śmiało można by o nich mówić jako najgorsza drużyna na Zachodzie gdyby nie godni rywale w postaci Suns i Kings ???? Gdyby nie kontuzja Wall&#39;a na początku sezonu, stołeczni byliby znacznie wyżej. Mają niezły, wyrównany frontcourt; Nene i Okafor stanowią podporę zespołu, w przeciwieństwie do wybranego z 1 przez Szerszenie Davis&#39;a. Webster też nie odstaje i tak jak było napisane wyżej, również przyłączam się do jego overa - linia 12,5, a ostatnie spotkania kończył mając 20,17 i 20 punktów.
GSW mieli dołka na road tripie, po powrocie do domu notują bilans 4/6. Bulls wciąż bez Hinricha, Gibsona i Hamiltona. O ile s5 Byków wciąż mocna, to na ławce ogromna dziura niczym w Portland. Na 5 ostatnich meczy tylko 1 zwycięstwo, tylko u siebie w hali. Niby są na 5 miejscu w Konferencji, jednak dziś jeśli przegrają spadną już na 7. Pozostaje tylko pytanie czy Bucks będą w stanie dogonić i przegonić Bulls. (1 runda PO: Heat - Bulls, fajnie by było ???? ) Niedawna żenada w Sacramento w ich wykonaniu nie napawa żadną szansą na zwycięstwo w Oracle Arena. Śmiało pobieram rozsądne handi na Warriors.
No i jedyna niespodzianka na dziś: Kozły! Poluję na porażkę Heat już od wielu spotkań, a oni jakby chcieli dotrwać do Finału nie notując już ani jednej ???? Hala w Milwaukee nie jest jakimś wybitnie ciężkim terenem jednak sami Bucks są mocnym zespołem. Szukam niespodzianki, ba! jest to w ramach grania na progresję więc tego typu jakoś wybitnie nie polecam ????
Propozycje:
Pacers ML/-6 @1,2/1,6 ⛔ kalectwo... Szybkie faule Hibberta, później co chwila gwizdek na korzyść LAL...
Wizards ML/-3 1,63/1,9
✅
Webster o12,5
@1,9✅
GSW ML/-5 @1,5/1,9
Bucks ML @3,1

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pancio 153

pancio

Użytkownik
Dla mnie też Bucks : Heat , to NO BET , lepiej już postawić jakiś over +200 , Miami wygrywając dzisiaj wyprzedzi Bucks w historii NBA w ilośći zwycięstw bez porażki (z sezonu 1970/71) , aktualnie Miami ma 20 , a 21 da im trzecie miejsce w historii ( drugie należy do Rockets a pierwsze do Lakers ). Milwaukee lubi przerywać takie serie , a Miami już przegrało w tym sezonie z Bucks i dzisiaj również mogą zrobić niespodziankę, ale z drugiej strony Heat ma o co walczyć , i bardzo prawdopodobnie mogą trafic na siebie w 1 rundzie PO , więc taki przedsmak Play-off dzisiaj się szykuje ;).
Edit : co do Kobasa to brał udział w treningu rzutowym , więc możliwe że wystąpi.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Washington - NOLA 1 1.64 [Bet365]✅✅✅ na luziku. Spokojnie można było jeszcze handi pocisnac...
Dzisiaj w oko wpada mi kurs na spotkanie dwóch drużyn grających o nic. Jednak koło takiego kursu na Wizards, którzy są bardzo solidni u siebie, nie mogę przejść obojętnie. Wizards ostatnio pewnie u siebie wygrali z Milwaukee, a ostatnie wyjazdy Hornets to porażki z Brooklynem i Memphis. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z klasy tych rywali, jednak w stolicy nie będzie wcale łatwiej. Proponuję pobierać, bo już kilka razy się naciąłem stawiając przeciwko Wizards grającym u siebie.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Nie wydaje się wam, że kurs na Minnesote to lekka przesada? Grają z osłabieniami - ale oni są już do nich przyzwyczajeni, po za tym w Houston James Harden jest game-time decision. Kurs na Minnesote w tej chwili to 12,00.
 
bej 178

bej

Użytkownik
ktoś pisał żeby rozejrzeć sie za overem MWP to tu taka ciekawostka
Also on Friday morning, Metta World Peace joined the Grady and Big Joe show for an interview which ended in spectacular fashion with some signature Ronnie comments. After winding through the interview and describing his trips to Target as among his fondest memories of living in Indy, host Michael Grady expressed his interest in the upcoming matchup and mentioned that Paul George can play defense, too.
Ronnie seemed to take offense, went on to defend his defensive bona fides along with this fabulous closing line: &quot;Nobody plays D like me so don&#39;t get it twisted.&quot; He then essentially dropped the mic, hanging up the phone to abruptly end the interview.
Paul George had a good chuckle over the exchange when he joined the show following Ronnie. PG also didn&#39;t shy away from the challenge.
Artest się zagrzał ???? szkoda, że nikt nie oferuje zakładu &quot;MWP -technical fouls under/over 0.5&quot; Jeżeli Kobe zagra to po pierwsze chapeau bas przed D&#39;Antonim ???? po drugie nie będzie pełni sił, a po trzecie będzie krył go P.George, który w wywiadzie przyznał że liczy na występ Bryanta(o Paulu jako obrońcy już kiedyś pisałem, dla mnie absolutne top5 na SF). Żałuję, że nie pobrałem z rana under 26.5 Kobasa w Marathonie bo bym załapał się na lokatę 90% ✅ :cool: , a w najgorszym wypadku dostałbym zwrot.
Ugryzę natomiast innego zawodnika - Goran Dragic. Absolutnie kluczowa postać w ekipie Suns i prawdę mówiąc wszystko od niego zależy. Zagra dobry mecz to Phoenix mogą powalczyć o zwycięstwo, zagra źle -szanse na zwycięstwo drastycznie maleją. Dziś naprzeciwko Atlanta i można powalczyć o W, zwłaszcza że o tankowaniu nie ma mowy:
It is understandable because you want to have the highest pick but at the same time, if I lose on purpose, I may not be able to find a job in Phoenix. If Jared is not playing well, let&#39;s get rid of him. I am trying to be here for a long time and have a good reputation in the league. At the end of the day, we will be in the lottery no matter, so hopefully we get the best pick.&quot;
Biorąc pod uwagę słabszą grę Hawks ostatnimi czasy oraz słaby frontcourt Suns proponuję takie coś:
Goran Dragic (PHO) - Total Match Points over 13.5 1.833 @ Sportingbet ✅
A.Horford. Total Points over 18.5 1.90 @ Marathonbet ⛔
Dragic izi, Horford skut. 6-16.. O&#39;Neal wrócił do gry i troszke załatał dziurę pod koszem Suns. Muszę przyznać, że typowanie na zawodników jest łatwiejsze niż granie handicapów :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dagger 33

dagger

Użytkownik
Nie wydaje się wam, że kurs na Minnesote to lekka przesada? Grają z osłabieniami - ale oni są już do nich przyzwyczajeni, po za tym w Houston James Harden jest game-time decision. Kurs na Minnesote w tej chwili to 12,00.
Faktycznie, kurs trochę zawyżony. Ale czystego wina raczej bym nie radził, chyba że za drobne oczywiscie. Houston walczy o jak najwyższe miejsce w PO i taki mecz jest must win. W tym meczu atrakcyjnie wygląda linia na handi. +14.5 w Bet365 za 1.90 brzmi kusząco. Jeżeli potwierdzi się info o kontuzji Hardena, to warto zagrac singla na Timberwolves. Houston może zafundowac u siebie blow out albo wyrównany mecz do końca?

A skąd masz info o Hardenie? Bo na roto przykładowo nic nie piszą o żadnych kontuzjach w Houston.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom