>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2011

Status
Zamknięty.
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Houston Rockets - Phoenix Suns
Typ:1 (-14,0) ⛔
Kurs:3,40
Buk:bet365
Kurs 3,40 na porażkę Suns minimum 14 punktami gdy grają bez Nasha chętnie wezmę. Suns w ostatnich dwóch meczach także grali bez Nasha i za każdym razem przegrywali wyraźnie z Orlando 88:111 zaś z Denver 97:116. Nie oszukujmy się - bez Nasha drużyna ta traci minimum 50% swojej wartości. Dzisiejszy rywal zespół Houston nie będzie łatwym rywalem, gdyż ostatnio są w formie co prawda dwa ostatnie mecze przegrali ale były to mecze ze Spurs oraz z Phoenix w którym wystąpił wtedy Nash, a i tak przegrali bardzo delikatnie 113:110. Przed tymi porażkami Rockets gromili Sacramento Indianę i Portland.
Dodatkowo zastanowił bym się nad under 220 ✅ w tym meczu po kursie 1,66 ponieważ wątpie aby Phoenix przekroczyło 100 pkt bez Nasha
--
Chociaż coś weszło
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też chciałem grać na Rockets ale po takim kursie to dziękuje bardzo. Aż tak bardzo im nie ufam.
Po cichu też liczę na jakiś super występ Arona Brooksa, który już wczoraj nieźle &quot;brykał&quot; a dziś determinacji mu napewno nie zabraknie. Skonfliktowany z trenerem Adelmanem. W zeszłym roku ocierał się o ASG a w tym praktycznie odsunięty od roli pierwszego rozgrywającego w tym sezonie. I to nie ze względu na słabszą grę. Był liderem zespołu, potem kontuzja, powrót do zdrowia i ... ławka. Caly Adelman. Szukałem gdzieś na necie oferty punktowej na Brooksa ale niestety nie ma.
Jest za to fajna czyt. niska linia na Gortata. 24 punktów i zbiórek dla double double polish machine to dobra oferta. Biorąc pod uwagę styl gry obu drużyn, brak wysokich po stronie Rockets (ponownie brak Scoli) nie widzę innej możliwości.
No i z cyklu szukamy niespodzianki gram dziś na Clippers. Blakers od czasu wymiany Baron Davis za Maurice Williamsa grają znacznie lepiej. Grizzlies ostatnio wręcz przeciwnie.
Kurs na Spurs też dla mnie przesadzony. 2.70 na najlepszy obecnie zespół w lidze, który ograł pare dni temu Miami różnicą 30 punktów ?
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Sacramento Kings - Golden State Warriors
kurs: 1,85
typ: handi +1,5 na GS
bukmacher : Bet-at-home
Najciekawszy typ dzisiejszej nocy. Wysoki kurs, a typ wydaje się być w miarę pewny ( wiem wiem, w NBA nie ma nic pewnego ). GSW na fali ( nie lubię tego określenia) jednakże trzeba uczciwie przyznać, iż wygrana z Orlando po dobrym spotkaniu ( spora ilość trójek ) oraz zatrzymanie streak&#39;a Kevina w meczu z Minnesotą wygranym ładną różnicą to same pozytywy. Curry, Ellis, Lee , Wright to solidna ekipa by wygrać z Sacramento, którzy ostatnio mają serię chyba L6 ( bez Tyreke&#39;a nie dają sobie rady jeszcze bardziej niż zwykle ) Możliwe, że ich PG Udrih nie zagra , co tym bardziej zwiększa szanse Golden State. Wyjazd do Sacramento to żadna podróż z Oakland więc czynnik zmęczenia nie wchodzi w grę. Spodziewam się wygranej Warriors, ale dla bezpieczeństwa można zagrać handicap + 1,5 pkt. Szczerze mówiąc, ciężko mi sobie wyobrazić by słabiutkie obecnie Sacramento pokonało będące po dwóch impressive meczach Golden State. Polecam ten typ! xD
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Orlando Magic vs. LA Lakers
LA Lakers -3,5 (AH) 1,66 PinnacleSports ✅
Wciąż nie wiadomo, czy zagra Kobe, ale dla mnie nawet bez niego i tak Lakers mają większe szanse na wygraną. Lakers z 4 ostatnich wyjazdów wygrali 3: w Atlancie, San Antonio, Dallas. To nastraja optymizmem i po powrocie także musi być dobrze. Właściwie, wiadomo kto może sprawić, że Magic będą w grze. Jest to oczywiście Howard, ale dziś będą podjęte próby jego podmęczenia. Dobrze, że Orlando gra b2b, zobaczymy, jak poradzi sobie Bynum, ale w zespole Lakers są Gasol, Bryant na których niekoniecznie znajdziemy odpowiedź u Magic. Bo Dwight się nie rozdwoi. Shannon Brown, Steve Blake, Lamar Odom dają fajne zmiany, a Ron Ron w ostatnich 5 meczach trafił 43% trójek, czyli lepiej spisuje się w czymś, co nie zawsze mu wychodziło. Magic wczoraj spokojnie ograli Suns i dlatego Anderson, Arenas, ale także Duhon dostali spore minuty. Nie ma JJ Redicka, co powoduje, że jeden cenny rezerwowy wypada. Ogólnie, po prostu wygrana Lakers w tym meczu wisi w powietrzu. Magic mają mniej argumentów od nich, w dodatku grają na wyjeździe, gdzie trójki i nakręcanie się niekoniecznie musi wyjść.
LA Clippers - Memphis Grizzles
Grizzles -3,5 1,61 Pinnaclesports ✅
Po serii dobrych spotkań i przegranej z NYK po game-winnerze Melo przyszedł blowout, który sprawili Miśkom Heat. I tak bez Gaya Grizzles spisują się świetnie, niespodziewanie. Sam Young i Tony Allen grają jak starterzy pełną gębą, Allen świetnie sprawuje się w defensywie i w kontrach, Young jest w życiowej formie. Jest Conley, Gasol i oczywiście Zach Randolph, który bez Rudy&#39;ego jest zupełnym liderem i wcale nie widać, by to mu ciążyło, wręcz przeciwnie. Do tego na ławce OJ Mayo, Arthur i sprowadzony Battier, który jest świetnym obrońcą i na pewno bardzo się przyda. Clippers wciąż bez Erica Gordona, mają więc na dwójce Foye, ale braknie go na ławce. Mo Williams nieźle wszedł do zespołu, Kaman daje także sporo, rozkręcił się Bledsoe. Griffin z kolei notuje serię 3 spotkań bez double-double i to nie jest dobry sygnał, dziś czeka go ciężki matchup, z którym w obronie może sobie nie poradzić. Clippers nie są tymi którzy, są najsłabsi w lidze, ale wciąż nie mogą wyjść z cienia, pozostają nadal zespołem, który jest ledwie o klasę lepszy od ligowego dna. Mimo ciekawych graczy, sezon jest stracony, a gra na pewno dużo słabsza, niż ich dzisiejszych rywali, którzy muszą wygrywać i u siebie w takich spotkaniach porażki mogą ich drogo kosztować, więc za wszelką cenę nie będą chcieli do tego dopuścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Utah Jazz - Philadelphia 76ers
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,64
Buk: Bet365
Takiej okazji nie można przegapić kurs co prawda już zmalał (nie tak dawno był 1,75) jednakże nadal jest duży. Utah ostatnio gra naprawdę słabo porażka z Chicago 118:100 może jeszcze by przeszła ale już 122:101 z Minnesotą o czymś świadczy. Philadelphia ostatnio wtopiła z Milwuakee aż 102:74 i może to jest przyczyną tak wysokiego kursu jednakże nie wierzę że gracze Sixers zapomnieli jak się gra przecież wcześniej ogrywali każdego jak szło. Poza tym w Utah szpital dzisiaj nie zagrają Raja Bell, Francisco Elson, Gordon Hayward, Paul Millsap, Ronnie Price. Szczególnie bolesna będzie strata Millsapa oraz Bella. Myślę że można śmiało pokusić się nawet o handi -5,0 po kursie 2,20 lub dla odważnych -10,0 po kursie 3,50.
Dodatkowo ciekawie dziś wygląda typ na Boston - 5,0 oraz Oklahomę ze sporym handicapem.
Kupon na dziś:
BOS Celtics-5.0 @ 1.83 ⛔
OKC Thunder-5.0 @ 1.50 ✅
HOU Rockets-5.0 @ 1.50 ⛔
PHI 76ers-2.0 @ 1.83 ⛔
Ako: 7,56
Wybrałem typy bezpieczniejsze choć w większości można by podnieść handi i to dość znacznie (szczególnie w Oklahomie)
Noc tragiczna porażki Bostonu i Sixers wielce rozczarowujące
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dla mnie porazka 76 nie była niespodzianką czy tam sensacją. Przeciez Jazz mają mocny skład na papierze tylko wiele tam sie posypało jednak jezeli grają na optymalnym poziomie to dla mnie sa silniejsi niz taka Philadelphia i to o wiele. Boston rozczarował mnie bardzo;/
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Boston rozczarował mnie bardzo;/
Bardzo ?? To były jaja nie koszykówka. Boston jak dla mnie nie chciał wygrać tego spotkania. Dzień wcześniej demolka a wczoraj obrona na stojąco i 3ki sprzed nosa. Do tego tragiczny Rondo. Williams przy nim w tym meczu to był bóg koszykówki.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Na dzisiaj widzę:

Miami Heat - Oklahoma City Thunder 1.28 [betclic]

Po kryzysie, który przypadł na początku tego miesiąca i dość nierozważnej gry, która skończyła się pięcioma porażkami z rzędu. Oskarżano o to trenera jak i zawodników, że wielka trójka zachowuje się zbyt egoistycznie, ławka jest zbyt mała i słaba oraz o konflikt wewnętrzny. Gdy jednak przyszedł mecz z teoretycznei silniejszym przeciwnkiem - LA Lakers, Heat stanęli na wysokosci zadania i dzięki swojemu błyskowi zwyciężyli. Kolejne dwa spotkania przeciwo Memphis i San Antonio to kapitalna rozgrywka, a także typowe gromienie rywali. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, przeciwnik jest odpowiedni. W formie jest Chalmers, a o Boshu, Jamesie i Wadzie wspominac nie trzeba. Oklahoma musi sobie radzić bez Perkinsa, który ma na dniach wrócić lecz jednak dzisiaj nie zagra. OCT mimo czterech wygranych poprzednich spotkań dzisiaj powinna przegrać

Milwaukee Bucks - Orlando Magic 1.35 [Betclic]

Ostatnie dwa mecze w wykonaniu Bucksow kompletnie nie udane. Porażki, w których nie widać było walki i zacięcia, przegrana z Bostonem 31 pkt, z Atlantą 25, a teraz kolejny ciężki mecz z Magic. Mimo, iż Magic ostatnie spotkanie również przegrali z lepiej spisującymi sie Lakersami, wierze, iż teraz ograją słabo spisujących się Bucksów. Brak jakichkolwiek kontuzji w Orlando temu również sprzyja oraz swietna postawa Howarda.

Zastanawiam się jeszcze nad:
Pistons - raptors 1
 
william 84

william

Użytkownik
qwerty16 -&gt; Perkins jest już zdrowy, zagrał ostatnio z Wizards, więc z Heat też zagra. To po pierwsze. Po drugie, i najważniejsze - nie, żebym się czepiał, ale takie analizy możesz sobie pisać w &quot;typach dnia&quot; dla ludzi, którzy w większości nie mają zielonego pojęcia o NBA. Tutaj takimi analizami nikogo na ziemię nie powalisz, szczególnie po takich kursach. Pozdro.

Update:

Tak na szybko rzuciłem okiem na dzisiejszą ofertę, i moją uwagę przykuł typ na Golden State Warriors - Dallas Mavericks over 210.5✅✅. Obie ekipy grają transition &amp; early offense na dobrej skuteczności (Mavs wczoraj z Blazers na 60%). Fajnie będzie wyglądać match-up Ellis-Terry. Dwaj świetni, energiczni strzelcy. Moim zdaniem zwycięzca rzuci w okolicach 110-115, a przegrany o kilka oczek mniej. Mecz powinien być zacięty, z nastawieniem na atak. GSW od zawsze grają słaby defense, a Mavs, choć mają zadatki na dobrą defensywę, to na razie tego nie pokazują. W takim meczu spodziewałbym się linii na poziomie 215.5-216.5, dlatego uważam, że linia 210.5 powinna być spokojnie złamana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
host3234 85

host3234

Użytkownik
UTAH
Raja Bell – GAME-TIME DECISION (sprained right fifth toe)
Francisco Elson – GAME-TIME DECISION (sprained left ankle/inflamed left knee)
Devin Harris – GAME-TIME DECISION (strained right hamstring)
Gordon Hayward – GAME-TIME DECISION (sprained left forefoot)
Paul Millsap – GAME-TIME DECISION (left patellar tendinitis)
Mehmet Okur – OUT (strained lower back)
Ronnie Price – GAME-TIME DECISION (sprained right big toe)
Łał..dość szeroka ta ławka kontuzjowanych dzisiaj w UTAH,szkoda ,ze wszyscy Game Time Decision..więc pewnie większość zagra ,a tak byłaby okazja✅
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
No cóż skoro tak uważasz, po prostu napisałem swoją analizę do owych spotkań, mogłem rozpisać co i jak dlaczego, kto przeważa pod koszem, a o Perkinsie zerknąłem, że jest day to day, a jeżeli jest zdrowy to inna sprawa. Przynajmniej fajnie, ze poinformowales, pozdrawiam. Poza tym to chcialem rozpoczac jakakolwiek dyskusje dzisiejszego dnia, gdyz jeszcez nikt nic nie napisał oraz nie podal, ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dzisiaj szeroka oferta spotań. 11 gier zapowiada się niezwykle ciekawie. Moim zdaniem jest wiele typów które są do grania. Najpierw zacznę od tych moim zdaniem pewniejszych. Sacramento- Cavs over 214 obie ekipy grają znacznie lepiej w ofensywie niż w defensywie, jak wiemy Cavs bez LBJ kompletnie sobie nie radzi, troszkę pomogła wymiana Mo na Davisa jednak nie znacznie, Cavs to dalej chyba najgorsza ekipa NBA. Jednak dalej mocno się w każdym spotkaniu starają, i drużyny które z nimi grają zazwyczaj słabo bronią, dają im więcej luzu, sacramento sporo rzuca, sporo traci. Dzisiaj spodziewam się wyniku w okolicach powyżej 225 pkt więc linia 214 powinna zostać złamana. New Orleans win oraz under 197 pkt vs Phoenix wiadomo że ekipa pod dowództwem CP3 ich siłą jest obrona, ataki przeprowadzają mozolnie lecz skutecznie. Phoenix też nie są czasy Stoudemire, gdzie drużyna z Arizony grała bardzo overowo. Uważam, że linia odrobinę za wysoka. Spodziewam się około 190 pkt.Milwaukee- Orlando under 180- obie ekipy bardzo dobrze broniące. O ataku Milwaukee nie warto nawet mówić, bo jak każdy oglądający kibic NBA wie że to śmiech na sali. Przegrane ostatnio bardzo wysoko z Bostonem, oraz Atlantą powinny coś zmienić w grze Bucks. Skoro w ataku praktycznie nie istnieją, musi byc mocna obrona, Orlando jak wiemy sporo rzuca trójek na poziomie 50-60%. Dallas win --&gt; 1,57 vs GSW. Ekipa Nowitzkiego nie sądzę że przegra drugi raz z rzędu, z nie mającym obrony GSW. Podsumowując:

Undery; Milwaukee, New Orleans, (Miami) - linia 202, też moim zdaniem minimalnie za wysoka, będzie koło 195 pkt max.
Over; Cavs, bym próbował Dallas.
Winy; Dallas 1,57 --&gt; Boston 1,15 --&gt; Clippers 1,86.

Opisane spotkanie są moim zdaniem bardzo prawdopodobne. Reszta tez dobrze przemyślana, jednak stawka połowe mniejsza pójdzie, aczkolwiek myślę, że większość typów podanych powinna wejśc. Pozdrawiam Rambo131 :cool:
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa Zwycięzcy Konferencji w zakładach bukmacherskich?
Postwiłem na sportingbet.pl na zwycięzcę Konferencji Zachodniej -San Antonio Spurs
I teraz kolega mi mówi ,że to podobno jest na obstawienie drużyny ,która zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji koncowej...
Ktoś wie?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa Zwycięzcy Konferencji w zakładach bukmacherskich?
Postwiłem na sportingbet.pl na zwycięzcę Konferencji Zachodniej -San Antonio Spurs
I teraz kolega mi mówi ,że to podobno jest na obstawienie drużyny ,która zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji koncowej...
Ktoś wie?
nie,tu chodzi o zwyciezce konferencji zachodniej w playoff,czyli tej drużyny która awansuje do finału NBA z zachodu
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
UTAH
Raja Bell – GAME-TIME DECISION (sprained right fifth toe)
Francisco Elson – GAME-TIME DECISION (sprained left ankle/inflamed left knee)
Devin Harris – GAME-TIME DECISION (strained right hamstring)
Gordon Hayward – GAME-TIME DECISION (sprained left forefoot)
Paul Millsap – GAME-TIME DECISION (left patellar tendinitis)
Mehmet Okur – OUT (strained lower back)
Ronnie Price – GAME-TIME DECISION (sprained right big toe)
Łał..dość szeroka ta ławka kontuzjowanych dzisiaj w UTAH,szkoda ,ze wszyscy Game Time Decision..więc pewnie większość zagra ,a tak byłaby okazja✅
Elson, Millsap i Price na pewno nie zagrają. Devin Harris ma grać. Bell jeszcze wczoraj nie trenował.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Milwaukee Bucks vs Orlando Magic
Typ: Orlando Magic -5,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Stawka : 5/10
Wynik : -:-
Analiza :
Magicy muszą piąć się w górę w Konferencji Wschodniej, aktualnie zajmują 4 pozycję. Podróż do Milwaukee może im tylko pomóc, bo z tak słabo grającą drużyną trzeba wygrywać myśląc o dalszych sukcesach. W ostatnich wyjazdach średnia zdobywanych punktów przez Magic to aż 110, natomiast Bucks w ostatnich dwóch meczach zdobywali odpowiednio 56 i 85 pkt, tracąc przy tym średnio 105 oczek. Howard, Richardson, Bass i Nelson stanowią ogromną siłę drużyny z Orlando, ich gra wygląda na prawdę dobrze w ataku. Myślę, że przeciwko nim Bucks nie będą mieli nic do powiedzenia w tym pojedynku. Magicy będą chcieli pokazać na co ich stać i &quot;zniszczyć&quot; swojego rywala. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo drużyny z Orlando.
+ takie luźne typy :
- Denver Nuggets +1,5
- Phoenix Suns +4,5
Powodzenia !
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Philadelphia 76ers vs. LA Clippers
Philadelphia 76ers 1,98 PinnacleSports ✅
Dziś Philly grają w LA z zespołem znacznie słabszym od siebie na ten moment. To właśnie Sixers są przykładem tego, jak z zespołu podobnej klasy, co teraz Clippers, albo słabszego, można w trakcie sezonu stworzyć świetną ekipę, która spokojnie zagwarantuje sobie start w play-offach. A przecież przed sezonem eksperci byli zgodni, że do tego, by w ogóle o nie walczyć, potrzebny będzie jeszcze lepszy, niż w poprzednim sezonie Iguodala oraz Brand w formie sprzed 4 lat. Wystarczył ten drugi warunek, bo Iguodala dopiero w ostatnim czasie wrócił do świetnej dyspozycji, wcześniej notując najgorszy od kilku lat sezon. I to wystarczyło nie do walki o play-off, a do miejsca w nich, choć jeszcze nie jest to oczywiście w 100% pewne. Clippers dziś znów bez Erica Gordona i sporo na tym tracą. Griffin w ostatnim spotkaniu nie dał rady w matchupie z Randolphem i zdobył ledwie 8 punktów, co zabiło całą ofensywę. Dużo pomaga Kaman i bez niego czas bez Gordona byłby jeszcze gorszy. Williams, Randy Foye i Jordan mają niezłe spotkania, ale nie są w stanie sprawić, by słabsza forma dnia Griffina nie odbiła się na rezultacie w postaci blowoutu. Tak to wyglądało w Memphis. Philly mają ciekawy, równy skład, na ławce są niesamowici Thaddeus Young i Lou Williams, ale także Turner czy Speights. Jodie Meeks, Brand, Iguodala, Jrue Holiday tworzą wraz z Hawesem piątkę zbilansowaną i dobrą w obronie oraz w ataku. Ostatnio zwolnili, przegrali 2 mecze z rzędu, w tym zostali zdmuchnięci przez Bucks, ale trzeba pamiętać, że całkiem niedawno przez jakiś czas byli absolutnie jednym z kilku najgorętszych teamów w NBA. Nie mogą ciągle grać jak contenderzy, to tylko Philly. A może aż Philly, to idealny mecz, by znów zacząć wygrywać.
Crunch time, Let&#39;s go Hornets!
 
william 84

william

Użytkownik
Na dzisiejszą nockę bardzo wąska oferta spotkań, jednak można wybrać coś dla siebie.

Ja proponuję:

Knicks -3.5 ✅
Knicks ostatnio bardzo zawodzą, mnie również. Prezentują bardzo nierówną formę, obecnie są L3 streak. Porażki z Mavs i dwa razy z Pacers. Wcześniej 3 zwycięstwa. Bardzo istotne w Atlancie i w Memphis oraz bardzo wyraźne w Utah (131-109). Knicks muszą się wreszcie przełamać. Porażkę w Dallas można im wybaczyć, ale dwie porażki z rzędu z Pacers na pewno podrażniły nieco ambicje zawodników z Nowego Jorku. Amar&#39;e niemiłosiernie męczył się z panem Hansbrough, który jest w życiowej formie i 2 razy poprawiał swoje rekordy kariery w meczach z NYK. W pierwszym meczu Knicks przegrali przez foul-trouble Amar&#39;ego i Melo. W drugim powinni byli wygrać, przez całe spotkanie dochodzili gospodarzy, w końcówce wyszli na prowadzenie, ale zabrakło zimnej krwi, co skończyło się minimalną porażką po step-back jumper&#39;ze Grangera w ostatniej sekundzie. Dzisiaj przyjdzie im zmierzyć się w MSG w Grizzlies, z którymi wygrali kilka dni wcześniej na ich boisku, po (notabene) game-winner&#39;ze Carmelo. Knicks sami sprawili sobie taką końcówkę, po przez całe spotkanie utrzymywali prowadzenie, jednak niemoc strzelecka w 4-tej kwarcie doprowadziło do zaciętej końcówki. W porównaniu do tamtego pojedynku, dzisiaj wystąpi mózg NYK, grający trener - Chauncey Billups. &quot;Niedźwiedzie&quot; nadal bez &quot;Rudego Geja&quot; i z lekko kontuzjowanym Gasolem, który ma małe problemy z kostką (prześwietlenie nic nie wykazało, ale do końca nie będzie wiadomo czy zagra). Knicks w pełnym składzie. Obie ekipy stawiają na atak. Mało tego - Knicks w ogólnie nie grają defense. Ich obrona wygląda fatalnie, pełno dziur, żadnej pomocy. Ale NYK nie wygrywają spotkań obroną, jak Bulls czy Celtics, a ostatnio nawet Lakers, tylko ofensywą. 3 ostatnie porażki to procent z gry poniżej 50, a w pierwszym meczu z Pacers nawet poniżej 40%, co przy tak ofensywnie utalentowanych graczach jak w.w. Melo i Amar&#39;e, nie zdarza się często. Ostatnie dwie wygrane to procent z gry powyżej 50. Więc wszystko zależy od dyspozycji strzelców. We własnej hali z pewnością będzie dużo łatwiej o dobrą skuteczność. Jednymi słowy dzisiaj widzę przełamanie Knicks i dosyć wyraźną wygraną.

Nets - Bulls under 184.5 ✅
W drugim meczu będący na fali Nets zderzą się z jedną najlepszych defensyw lig. NJN ostatnio under&#39;owo z grającymi równie dobry defense Celtics. Bulls nadal bez Boozera, na czym ucierpi atak Bulls. Nets powinni się nieco uspokoić, wrócić do swojego poziomu i wreszcie przegrać. Dzisiaj obrona &quot;Byków&quot; nie da pograć gospodarzom. No i wena poszła się je*ać... :razz: Polecam.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Ja zgłoszę zdanie odrębne do przedmówcy, odnośnie meczu Knicks. Miśki są na granicy awansu do PO - będą grizzly parkiet aby wyrwać zwycięstwo. Knicks wyraźnie się pogubili i nie sądzę, by pozbierali się w meczu z tak umotywowaną drużyną.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No cóż jak to zwykle bywa noc z czwartku na piątek uboga. Jednak godne uwagi moim zdaniem jest granie +6 lub 7 na Grizzlies oraz Cavs under 91,5. Kusi mnie tez zagranie na byki. Boozera brak i niepewny Noah(jednak powinien grac) jednak mimo tego powinni sobie poradzic z Nets, defensywa Byków jest tak swietnie ustawiona, ze i brak Boozera nie jest tak istotny(glownie w obronie) w spotkaniach z teoretycznie slabszyymi lub wiele slabszymi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom