>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
VS

Spotkanie: Boston Celtics - Minnesota Timberwolves (-14.5/+14.5) ⛔ 109:101
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Dzisiejszego wieczora o godzinie 18.00 czasu polskiego rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy &quot;Dawidem, a Goliatem&quot;. Gdy patrzy sie na to spotkanie faworyt moze być tylko jeden i jest nim niewatpliwie ekipa Celtów, która ostatnio ma fantastyczną serię zwycięstw. Minnesota w ostatnich tygodniach spisywała sie nadspodziewanie dobrze, lecz kiedy przyszło rywalizować z zespołami z wyższej półki zupełnie sie pogubili mimo, że grali przed własną publicznoscią. Teraz Leśne Wilki wyjeżdżają na bardzo trudny teren do Bostonu, gdzie juz najlepsze zespoły dostawały solidne bęcki. Tak więc nie widzę nawet cienia szansy dla zespołu z Minnesoty. Wracając do meczów, które juz sie odbyły to Wolves nie potrafili zatrzymać Lakers&#39;ów mimo znakomitej postawy Jeffersona i Foye&#39;a. Dzisiejsze spotkanie dla ekipy gości będzie jeszcze trudniejsze, bo Boston we własnej hali jest właściwie nie do pokonania (a już na pewno nie przez zespół klasy Minnesoty). Dodatkowo w szeregach Celtics wystepuje znakomity, były zawodnik Minnesoty Kevin Garnett, który na pewno będzie chciał pokazać sie w takim meczu z jak najlepszej strony i myslę, że mu sie to uda bo Timberwolves nie słyną z żelaznej obrony. Doc Rivers nie będzie mógł sorzystać z usług Brian&#39;a Scalabrine&#39;a, co może w jakimś tam stopniu osłabi Boston, ale na pewno nie w takim, aby nie pokazać Wilkom gdzie jest ich miejsce w szeregu. Jestem przekonany, że jeśli Boston zagra na maksimum swoich możliwości to będziemy świadkami pogromu. Stawiam na Boston Celtics!!!
 
M 0

matgym

Użytkownik
Spotkania na dzień 02.02.2009r.

Orlando Magic - Dallas Mavericks
Washington Wizards - Memphis Grizzlies
Miami Heat - Los Angeles Clippers
New York Knicks - Los Angeles Lakers
New Orleans Hornets - Portland Trail Blazers
Phoenix Suns - Sacramento Kings
Utah Jazz - Charlotte Bobcats
Golden State Warriors - San Antonio Spurs​


Spotkanie: Wizards - Memphis
Typ: Wizards - 6pts ⛔
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Pierwszym typem ktory jest dla mnie oczywisty to spotkanie, w ktorym Czarodzieje podejmuja u siebie druzyne z Memphis. Analiza w tym przypadku jest dosc prosta, wystarczy spojrzec na forme i statystyki Niedzwiedzi, ktorzy od 12 kolejek schodza z parkietu jako przegrani, nawet nie pomogla im zmiana trenera ktory na swoim koncie z ta druzyna ma juz dwie porazki. Niedzwiedzie sa tez druzyna najgorzej spisujaca sie w calej lidze na wyjazdach i legitymuja sie bilansem 2-18. Ktos mi powie ze Czarodzieje rowniez nie prezentowali sie ostatnimi czasy najlepiej, ale wystarczy spojrzec na to z jakimi przeciwnikami grali, Lakers, Trail Blazers, Suns, Miami, 76ers to druzyny o 2 klasy lepsze od dzisiejszego rywala. Mysle ze dzis Washington zaczaruje druzyne z Memphis i wygraja spokojnie conajmniej 6pkt, bo wlasnie taki spread dzisiaj zagram. Polecam! :spokodfhgfh:

Edit by Rondo: Granie na Wizards, do tego handikiem to wedle mojego mniemania w tym sezonie w sytuacji gdy Magicy kombinują co tu przegrać, co tu wygrać żeby dobrze wylądować na draft jest zabójstwem. Takie mecze to czysty random i jak dla mnie NO BET

???? ???? ????

Spotkanie: Miami - Clippers
Typ: Miami - 10.5 ✅
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Drugim typem na dzis jest jak dla mnie pewne zwyciestwo Miami nad Clipersami. O druzynie z LA nie ma co sie duzo rozpisywac, bo forma jaka prezentuja jest tragiczna i nic nie zapowiada ze bedzie inaczej, bo nie wierze na jakiekolwiek przelamania w tym meczy, nie na wyjezdzie i nie na hali w Miami. Kolejnym plusem jest powrot Shawn Marion&#39;a ktorego tak brakowalo w ostatnich spotkaniach i przy jego powrocie brak Daequan Cook&#39;a wydaje sie niezauwazalny. Ostatnie dwie porazki, a w szczegolnosci ta z Dallas powinna zadzialac mobilizujaco na graczy z Miami i powinni oni pokazac przed wlasna publika, ze sa bardzo dobrym zespolem. Tak wiec podsumujmy: Maksymalna mobilizacja + S. Marion + fatalna obrona Clipersow = zdecydowane zwyciestwo Miami = pokuszenie sie o Spred&#39;a - 10.5 ;)

Edit by Rondo: Brak Cook&#39;a powoduje to że wielki Wade będzie zmieniany przez Wrighta który gra wielką kichę. Cook to bardzo dobry zmiennik, zawsze gdy wchodził za Wade&#39;a punktował. Srednia 11 oczek na mecz u zmiennika to naprawde dobre osiągnięcie. Nie wiadomo jak w tej sytuacji będzie to wyglądało. Wade jest szybkim zawodnikiem, lubi przedzierać się pod kosz, przyśpieszać, ale przy tym traci dużo sił i napewno calego spotkania nie wytrzyma, a w momencie w którym Miami odskoczy na kilka oczek, zapewne siądzie by złapać oddech, co będzie szansą na odrobienie strat przez Clippers, bo o ile Cook coś rzuca, o tyle Wright gra kaszane. Niemal nie dostaje szans gry w meczach. Clippers powoli leczy szpital i dziś mogą powalczyć, by zmieścić się w handiku. [/i]

To jest moj dubelek na dzis, chociaz obstwilbym jeszcze zwyciestwo Lakersow, Suns i Utah. Pozdrawiam ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Spotaknie: PHX - Kings
Typ: Kings +15.5 ⛔
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin

Analiza:

A ja tam jestem ciekawy co dzisiaj suns zaprezentują i chyba te +15.5 na Kings można zagrać :] Suns gra dla mnie dno ... to co sie ostatnio dzieje w tym zespole to jest jakaś komedia. Mają Shaqa i Hilla.. i co ciekawe ta dwa dziadki przeżywają
drugą mlodość i starają sie zatuszować nieudolność kolegów z drużyny. Amare jest tak słaby że aż mnie krew zalewa ... z przyczyn oczywistych w obronie jest totalnym burakiem. Zaś jego offense jest banalnie prosty i jednowymiarowy. Przecież KG go wprost ośmieszył ???? Ławke mają tragiczna ... Kerr jest psycho i brakuje mi Mike&#39;a. Dzisiaj +15.5 winno na luzie wejść. :spokodfhgfh:

Edit by Rondo: Dodatkowym atutem może być tu fakt iż po ostatniej przegranej Steve Nash wraz z Hillem i ich treneiro trafili na dywanik u właściciela klubu. Sloneczka nie są w ciekawej styuacji. W drużynie są napięcia między zarządem. Nie wiem tylko czy owa rozmowa wpłynie pozytywnie czy negatynie na grę PHX dlatego jeszcze w tym meczu spasuję typ na Kings z handi. Mogło im siąść na ambicje i dziś może być mały pogrom, a mogą zagrać kolejną kupę.

Tutaj zamieszczam cytat:

&quot;Steve Nash and Grant Hill joined Suns coach Terry Porter, GM Steve Kerr and owner Robert Sarver in an impromptu closed-door meeting after Saturday night&#39;s home loss to the Bulls.
&quot;We&#39;re not supposed to lose this game and clearly I think...we&#39;ve lost some energy and our mojo, whatever you want to call it,&quot; Kerr said. &quot;We&#39;ve got to get it back.&quot; Our guess is Amare Stoudemire&#39;s answer would be to fire Porter, but Kerr doesn&#39;t appear to be leaning in that direction. And we doubt Austin Powers is around to help Kerr find the team&#39;s missing mojo.&quot;
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: San Antionio - GSW
Typ: GSW +5.5 ✅
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Jeśli chodzi o Spurs - chcą kontynuować pasmo zwycięstw, jednak mają na uwadze jutrzejszy mecz z Denver. Dziadki wkońcu muszą opaść z sił. Już nie raz przekonywałem się o tym że towarzyszy im pewna zasada. Często po takim &quot;runie&quot; - paśmie zwycięstw, czesto wysokich przychodzi czas na close game a nawet wtopę. Ich skład to takie muzeum gwiazdorów NBA. Kondycja zawodników nie jest taka jak w przypadku innych, młodych teamów. Spurs ostatnio pokazało ładny basket, wysoko ogrywało swoich przeciwników (może nie licząc odwetu Lakers za mecz w San Antionio). Dziś przyszła pora na starcie z Warriors. Jeśli chodzi o ekipę GSW to poczyna ona sobie całkiem nieźle jak na ich możliwości. Potrafią u siebie ogrywać teamy z najwyższej półki. Dziś zabraknie Kelenna Azubuike jednak mają na tę pozycję Corey Maggette, więc nie widzę poblemu. Może i na wyjazdach nie grają dobrze, ale u siebie widać u nich wolę walki, zwłaszcza z drużynami które są wyżej w hierarchii. San Antionio jutro stanie w szranki z Nuggets więc dzis po takim paśmie zwycięstw powinni się trochę pooszczędzać, co daje szanse na wejście handika dodatniego na GSW +5. Close game w tym meczu jest bardzo prawdopodobne.


???? ???? ????

Spotkanie: Jazz - Bobcats
Typ: Jazz -8.5 ✅
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz Mormonów na własnej hali przeciwko Bobkom mogę powiedzieć tyle, że sam fakt nieobecności Kirilenki w zespole Jazzmanów nie będzie się tutaj tak liczył jak nieobecność Wallace&#39;a w ekipie Bobcats. Charlotte bez swojego SF będą mieli ogromne problemy, zwłaszcza że Mormony lubią wysoko objeżdzać słabsze teamy. Hala w Utah trudnym terenem jest i w jakiej formie Jazz by nie było u siebie są groźni. Morrison to żadne łatanie dziury po Wallace&#39;ie, to tylko piąty gracz na boisku, bez większego wkładu w grę. Jak Bobki bez Wallaca grają, mozna zoabczyć w statach. Ostatni &quot;lepszy&quot; mecz Charlotte to wlasnie mecz jeszcze za gry Wallace&#39;a. Nie widzę opcji by Jazzmani nie mieli odskoczyc na 8.5 oczka, zwłaszcza że u siebie lubią, oj lubią wygrywać wysoko.

__________________
 
M 0

matgym

Użytkownik
Spotkanie: NY Knicks - LA Lakers
Typ: Under 223.5 ⛔
Kurs: 1.85
Bumkacher: BAH

Analiza:

Ok, wiec zastanawiam sie jeszcze nad jednym spotkaniem New York Knicks - Los Angeles Lakers, wlasciwie jesli chodzi o wskazanie faworyta to dla mnie NO BET, ale moze przeanalizowal bym linie Under 225.5. Mam wrazenie ze jest troche przesadzona, spotykaja sie dwie ultraofensywne druzyny to fakt, ale zadna z druzyn przez ostatnie kilka kolejek nie zblizyla sie do tej granicy na tyle, zeby teraz nie sprobowac zaryzykowac under&#39;a. Zreszta jak historia pokazuje przez ostatnie 3 lata obie druzyny w spotkaniach ze soba osiagaja wyniki srednio 211pkt. Pozostaje kwestia dzisiejszego nastawienia do gry i skutecznosci, ale jednak sprobowalbym zagrac under&#39;a ????
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Spotkanie: NO Hornets - Portland
Typ: Hornets ⛔
Kurs: 1.63
Bukmacher: Betgun

Analiza:

Witam, jestem ciekaw Waszej opinii o meczu NOH - Portland. Kiedy zobaczyłem dzisiejszą ofertę z NBA od razu rzucił mi się w oczy typ na Szerszenie. Portland ma serię 4 W, jednak rywale nie byli z najwyższej półki (Clippers, Wizards, Bobcats). Czy dziś zatem są w stanie kontynuować zwycięską passę na trudnym terenie w NO? Hornets w zgoła innej sytuacji, 2 L w tym niespodziewana porażka w ostatnim spotkaniu u siebie z GSW. Jednak przed tym pojedynkiem odnieśli pewne zwycięstwa nad nieobliczalnymi Szóstkami oraz co istotniejsze, nad Denver. Dziś obie ekipy spotkają się po raz czwarty w obecnym sezonie, do tej pory NOH wygrało jeden mecz u siebie, Portland jako gospodarze zanotowali zwycięstwo oraz porażkę (co ciekawe w pierwszym meczu Blaizers wygrali +15, aby w kolejnym pojedynku tych drużyn przegrać -15). Podsumowując, czy Chris Paul i spółka pozwolą sobie na drugą kolejną porażkę we własnej hali? Myślę, że nie i pomimo braku Chandlera odniosą zwycięstwo nad PTB. Stawiam dziś na drużynę Szerszeni, liczę na bardzo dobrą grę duetu Paul - West oraz pokaźną zdobycz punktową Stojakovica.


Jakie są Wasze opinie o tym meczu?
Pozdrawiam
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Witam Państawa w dziale poświęconym NBA. Jako nowy moderator pragnę przywrócić owy dział do dawnej świetności. Jako fan koszykówki szczególnie mocno ubolewałem nad tym co ostatnio zaczęło się tworzyć w dziale poświęconym typom i analizom NBA. Dlatego też zaprowadzę pewne zmiany zarówno w odsłonie graficznej, co ma na celu przejrzystość działu, jak i w poziomie merytorycznym wypowiedzi użytkowników. Zależy Nam wszystkim by informacje podawane na forum były zrozumiałe, a przede wszystkim sprawdzone, konkretne i prawdziwe. Dlatego też posty będą edytowane i korygowane. Jeśli język wypowiedzi będzie nie zrozumiały, dziecinny, post będzie korygowany lub też usuwany a użytkownik zostanie poproszony o większą uwagę poświęconą pisaniu postów.

Co się tyczy wyglądu zewnętrznego, chciał bym aby wszyscy podjęli się pisania postów w sposób poniżej przeze mnie ustalony:

-Posty będą pisane w podany sposób, by zwiększyć przejrzystość:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukamcher:
Analiza:

-Wszystkie posty które nie będą napisane w podanej przeze mnie formie, będą poprawiane. Mam nadzieję, że wszyscy szybko podporządkują się tej zasadzie, a wszystko wyjdzie nam na dobre. Posty będą przejrzyste, a co za tym idzie, będzie się je łatwo, szybko i przyjemnie czytało.

Pamiętajcie, bez Waszej pomocy, zaangażowania, oraz pracy niczego nie osiągniemy. Tak więc zachęcam do analizy meczów NBA - ligi koszykarskiej, którą tak się pasjonujemy!

PRZEPRASZAM Z GÓRY ZA POWYŻSZE EDYCJE, POPRAWKI I USUNIĘTY OFF TOPICI. ZROBIŁEM TO W CELU UKAZANIA PASTWU JAK OWY DZIAŁ MOŻE BYĆ PROWADZONY. NIE MAM ZAMIARU EDYTOWAĆ, TUDZIEŻ USUWAĆ PAŃSTWA ANALIZ, OPINII, JEDNAK ZALEŻY NAM NA CZYSTYM, I DOBRZE PROWADZONYM FORUM ORAZ RZETELNYCH ANALIZACH
 
K 0

kurus

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - Los Angeles Clippers
Typ: over 191,5 ✅
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Już dzisiejszej nocy kolejna faza rozgrywek NBA. Na przeciw siebie staną drużyny Miami oraz Clippers. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest jak dla mnie drużyna gospodarzy. Na ostatnie 5 spotkań wygrali 3, przegrywają głównie z czołówką tabeli (Dallas, Indiana), pomimo tego grali dzielnie rzucając mniej więcej około 100 pkt. Jeśli chodzi o drużynę gości to jest fatalnie. Praktycznie zero gry, na 6 meczy 5 porażek i tylko jedno zwycięstwo jedynie 3 pktami. Jak wcześniej wspomniałem zdecydowanym faworytem jest drużyna Miami ale po takim kursie odpuściłem postawienie na nich,zaś polecam grę na over 191,5. W histori tych spotkań na 6 meczy 5 razy padał wynik powyżej 191,5, na to wszystko Miami gra u siebie także myślę,iż oni spokojnie rzucą powyżej 100 pkt. Jeśli chodzi o Clippersów mam nadzieję,że dadzą radę w meczu wyjazdowym rzucić ok 80-90 pkt co udawało im się w więkoszości ostatnich spotkań.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
spotkanie: Washington Wizards - Memphis Grizzlies✅
typ: over 193,5
kurs: 1,85
bukmacher: bet-at-home

Dzisiejszej nocy spotkają sie dwie bardzo słabe druzyny, dla memphis jest to okazja odblokowania sie, bo od meczy przegrywaja. Dla gospodarzy jest to ważny mecz, i licza na cenna zdobycz punktową. Więc licze w tym meczu na ostry bój o żyć albo nie życ.
W potyczkach miedzy tymi drużynami 4 razy padł over, a tylko 2 razy under 193,5; poniżej przedstawiam wyniki:
26/01-08 NBA Washington Wizards vs. Memphis Grizzlies 104:93
27/12-06 NBA Washington Wizards vs. Memphis Grizzlies 116:101
22/01-06 NBA Washington Wizards vs. Memphis Grizzlies 82:93
24/02-05 NBA Washington Wizards vs. Memphis Grizzlies 93:83
05/02-04 NBA Washington Wizards vs. Memphis Grizzlies 101:103
19/12-02 NBA Washington Wizards vs. Memphis Grizzlies 118:100
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Mi sie wydaje, że dzisiaj mimo wszystko warto zagrac na Washigton; takie mecze jak dzisiejszy musza wygrywac. Moj kupon prezentuje poniżej:
Washington Wizards - Memphis Grizzlies ⛔????
Typ - Typ: 1 1,50

Utah Jazz - Charlotte Bobcats ✅
Typ - Typ: 1 1,30

Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ - Typ: 2 1,45✅
 
slander 10

slander

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic-Dallas Mavericks
Typ: ORL Magic -9.5⛔⛔⛔(95-105)
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Mecz zapowiada się ciekawie ze względu na ilość gwiazd, które wystąpią na parkiecie. Jednak faworyt jest tylko jeden - Orlando. Magicy obecnie zajmują się 3 miejsce w konferencji wschodniej i walczą w każdym meczu o jak najlepszy bilans przed playoff. Mavs z kolei znajdują się na 7 pozycji na zachodzie i muszą uważać na ekipy Suns i Jazz, które są tuż za nimi.
Pozycja w tabeli doskonale odzwierciedla formę obydwu teamów. Orlando są na fali. W ciągu ostatnich 10 meczy, przegrali tylko 2 razy - z Bostonem i Miami. Pozostałe mecze to pewne zwycięstwa i tylko Spurs i Lakers zdołali na własnych parkietach(!) ulec mniejszą różnicą niż 10pkt. Więc ogólnie Magic grają gorzej z nieco lepiej broniącymi drużynami.
Do takich ekip z pewnością nie zaliczają się Dallas, którzy pod względem traconych punktów na mecz są w połowie ligii. Po zwolnieniu coacha Johnsona wyraźnie postawiono na atak. Mavs mają do tego ludzi: Kidd, Nowitzki, Howard czy Terry, to bardzo utalentowani gracze. Jak wiadomo mistrzostwa zdobywa się obroną i dziś to Magic powinni zdominować Mavs.
Bilans Dallas na wyjeździe jest dość słaby: 13W 12L i dziś zostanie on wyrównany. Biorąc pod uwagę obecną formę Orlando i to jak rozbili Toronto, Cavs czy Denver, stawiam na nich z podwyższonym handicapem.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Spotkanie: Kings vs. Suns
Typ: under 224 ✅
Kurs: 1,91

Analiza:

Zacznijmy od paru statsów, w tym sezonie żadna drużyna grająca b2b w którym po pierwszym spotkaniu byl OT, nie weszla over 224pkt, średnio 3 na 4 drużny w takich meczach zostają poniżej 200, i to tyczy sie wszystkich drużyn nawet takich jak Indiana itp. Do tego przeanalizowałem ostatnie spotkania 5-tki z Atlantic Division z ost. 2 lat, i spotkania b2b po OT, bylo ich 11, w tym aż 7 razy drużyna grajaca to spotkanie nie zdobyla 100pkt, tylko 3 razy drużna taka miała skuteczność powyżej 50%, 4 razy wynik zostawał poniżej 90. Więc statsy jak najbardziej ZA. Teraz trochę może o drużynach, w ekpie Suns widać pod każdy prawie względem zmianę stylu gry z all-out attack na trochę wolniejszy, tylko małe porównanie w tym sezonie Suns zdobyło tylko 4 razy więcej niż 115pkt, w tamtym do tego momentu( czyli bez O&#39;neila) zdobyli 115pkt, aż 15 razy. Różnice widać gołym okiem, tak samo obrona się poprawiła aż 14 razy zostawiali drużny poniżej 100pkt, i tylko 4 razy pozwolili sobie wrzucić ponad 115. Czepiłem się poniekąd tej lini 115, ze względu ze najprościej oceniać total dzieląc go na pol i po ile maja drużny zdobyć, tutaj mamy 112 na głowę, co tak jak mowie jest bardzo trudne, i statystki poniekąd pokazują nam jak ciężko jest to osiągnąć. Co do zespołu Kings, to znowu pokazali ze dla nich liczy się tylko już dany mecz w danym dniu, i poprawienie tragicznego sezonu. Martin grał wczoraj 49min, Salomon 48 do tego Miller jest out, a Urdrich pod znakiem zapytanie więc ławka tez obkrojona i pole manewrowe zwłaszcza jeżeli chodzi o zdobywanie pkt, jest bardzo ograniczone. Co tym bardziej utrudni nam w tym spotkaniu zdobywanie pkt, i już nie raz zdobyli my trochę grosza dzięki graniu takich underuw i dzisiaj nie będzie inaczej. Na koniec można dodać że mecze z totalem powyżej 220 zawsze pod koniec danego sezonu zostają under jakieś 60% lub więcej. Bo taką linie wygrać to nie dość że muszą grać drużyny bardzo ofensywne to jeszcze, wypoczęte i z b. dobra skutecznością. Tak jak dzisiaj np. można ryzykować over w meczu Lakersów z Knics ale nie w tym. Więcej chyba pisać nie trzeba.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Spotkanie: New York Knicks - Los Angeles Lakers
Typ: Kobe Bryant zdobędzie powyżej 28.5 pkt ✅
Kurs: 2.05
Bukmacher: betgun
Analiza:
Poparcie dla mojego typu jest bardzo proste, będzie to mecz obfitujący w duża ilość pkt, przez co rośnie szansa na przebicie linii pkt dla Bryant&#39;a. Nie powinien mieć on najmniejszego problemu by zdobyć taką ilość pkt, gdyż ostatnio powrócił do formy, z pewnością będzie miał ułatwione zadanie, ponieważ jak powszechnie wiadomo NYK nie potrafią zbyt dobrze bronić, można bezkarnie rzucać im pkt, oni odpowiadają na to swoją szybką grą. Kobe Bryant, nawet jeżeli będzie podwajany to z pewnością zdobędzie dużo pkt, po takim kursie warto postawić ten typ, wg mnie betgun pomylił się co do tego typu i faworyzuje złe rozwiązanie.
4:02 left in 2nd Kobe Bryant za 2 pt i typ na ✅
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Racja, typ na Kobe&#39;ego mi też od razu wpał w oko. Warto dodać, że w MSG podczas meczów z LA zawsze jest pełna hala plus sporo gwiazd show biznesu. A Kobe to gwiazdor także spodziewam się dzisiaj małego show z jego strony.

Co do typu na Sacramento, handicap fajny, bardzo wysoki. Suns rzeczywiscie w kryzysie lecz ... Kings wczoraj zagrali u siebie ciezki mecz z Thunder i wygrali dopiero po dogrywce. Takze moze byc widoczne zmeczenie. Jeszcze podroz z Cali do Phoenix. Kevin Martin zdaje się zdawać wracać do dobrej gry po kontuzji ( wczoraj znakomity mecz ). Dzisiaj tak kolorowo juz nie musi byc, a mysle ze wreszcie zdeterminowane Suns pokusi sie o maly blowout i podniesie swoja pewnosc siebie.

Co do Wizzard jeszcze ... Zawsze jak ich oglądam to po prostu nie wierze ze to team z NBA... liczba glupich strat jakie popelniaja po prostu zalamuje. Memphis na wyjazdach gra tragicznie jak dobrze pamietam 2 zwyciestwa jak narazie. Przelamanie jakeis musi kiedys przyjsc ... nie wiem czy z Wizards wygraja ale handi +6 na niedźwiadki jest bardzo zachęcający
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - LA Clippers✅
Typ: Miami - 9.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: gamebookers

ANALIZA:
widzę, że dzisiejsze spotkania NBA przerobione zostały we wszystkie strony ????
dla mnie zostało zatem spotkanie Miami Heat - LA Clippers. godz. 1.35 w Miami. w drużynie gospodarzy nie zagra dziś Cook, zmiennik Wade&#39;a. specjalista od trójek i moze to byc spore osłabienie. sam Wade nie wyglądał najlepiej w ostatnich kilku meczach - grał przy słabej jak na niego skuteczności rzutów. Szczególnie kiepsko wyglądało to w meczy z Wizards gdzie zdobył jedynie 14pkt. Tylko że... z wizards Miami nawet włąściwie bez Wade&#39;a wygrali 22 punktami, a ich dzisiejszy rywal prezentuje według mni epodobny poziom co drużyna z Waszyngtonu. Pozatym lider Miami chyba obudził się już ze snu bo w ostatnim meczu z Dallas wrócił na swój poziom zdobywając 30 pkt. Z drugiej strony parszywe uczucie orzekać o sytuacji drużyny na podstawie formy jednego zawodnika, ale niestety tak wygląda wciąż gra Miami, i aż prosi się o jakies wzmocnienia drużyny, no ale...W dzisiejszym meczu do ekipy wraca Marion i to na plus dla Miami. A LA Clippers ... sezon już muszą spisac na straty, sporo kontuzji w zespole, fatalne statystyki wyjazdów i seria 5 porażek. Wydaje mi się, że jedyne o co mogą jeszcze walczyć w tym sezonie to.. o miano najsłabszej drużyny ligi z Washington Wizards, a co za tym idzie większe szanse na nr 1 w drafcie... tylko że ten pojedynek toczyć się bedzie na porażki!!
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Dzisiejsza noc:

Cleveland Cavs - Toronto Raptors
Indiana Pacers - Minnesota Wolves
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
New Jersey Nets - Milwaukee Bucks
Houston Rockets - Chicago Bulls
Denver Nuggets - San Antonio Spurs
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: NJ Nets - Milwaukee Bucks
Typ: Jefferson +2 vs Carter ✅
Kurs: 1.8
Buk: Bettson

Analiza:

Jefferson to zawodnik bardzo równy, jeśli chodzi o punkty zdobywane w meczach. Bardzo często osiąga podobną liczbę punktów. Ostatnio, często przekracza swoją średnią 18 oczek. Dlatego też w starciu z Nets nie powinno być inaczej. I nie tyle o Jeffersona tu chodzi, co o Cartera. Vince ma problem z kostką, którą nadwyrężył w poniedziałek. Zagrać - zagra, ale czy uraz okaże się nieistotny? Co więcej, Carter ostatnio ma problemy ze zdobywaniem punktów. Myślę, że dziś nie będzie inaczej i nie przekroczy lini 20 oczek. Handik na Jeffersona wydaje się dosyć niski, jednak bez Redda, to on z Villanueva będą się dzielili punktami. Już Ridnour im te piłki dobrze dogra, o to się nie martwię. +2 na Jeffersona, jak dla mnie wydaje się ok.

???? ???? ????

Spotkanie: Indiana Pacers - Minesota
Typ: Over 218 ✅
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Zacznijmy od Minesoty. Początek roku całkiem udany. Niecodzienny wyczyn kilku zwycięstw z rzędu Wilków. Właściwie do ostatnich 3 meczy wstecz wygrywali niemal wszystko. Jednak przyszedł czas na zaespoły z wyższej pólki i już tak kolorowo nie było. Minesota to taki zespół, który dostosowuje się w pewien sposób do stylu gry przeciwnika. Jeśli drużyna rywala gra otwartą koszykówkę, jak dziś Pacers, Minesota także sobie porzuca. Młody team Pacers, który w moich oczach dobrze rokuje na next season, lubi sobie porzucac. Widać, że cieszą się koszykówką, grają szybko, otwary basket. Nie widzę przeszkód by dziś nie przekoroczyli 218 oczek. Minesota napewno utrzyma się za plecami Indiany i nie odpuści do końca. Wrócił Ganger, ktory co prawda nadal widnieje jako &quot;game time decision&quot;, ale zagrać powinien. Problemy z kolanem - mówił na łamach prasy, że bywają dni w których nie tylko gra ale i samo chodzenie sprawia mu trudności. Dziś powinien zagrać. Więc tak jak mówiłem, powinni przekroczyć linię 218.
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
Mecz: Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: Boston -9,5 ⛔
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365

Analiza: Ostatnie wyniki meczów między tymi druzynami to: 102-78 oraz 110-91. Co prawda w zespole Bostonu nie zagraj kluczowy zawodnik Kevin Garnett oraz Tony Allen i Brian Scalabrine ale jest Paul Pierce, który pociągnie grę Celtów i reasumując Boston to team oparty na zespole a nie indywidualnych umiejętnościach wiec ryzykuje ten handicap -9,5 na Boston na bet365.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Na osłabiony Boston również bym nie grał, przecież kiedyś passa musi się skończyć , liczę na wyrównany mecz w którym każdy wynik jest możliwy , prędzej pokusiłbym się o handi na Phile .
Za to mam do zaproponowania inny ciekawy typ .
Liczba punktów : LeBron James (-6) - Chris Bosh 1 1,62 ⛔
Uważam że handi na 6 pkt jest granicą którą LeBron bez problemu powinien przeskoczyć Bosha . Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze tych dwóch zawodników , James jest w wyśmienitej formie od początku roku i spędza na parkiecie średnio ok. 40 minut na mecz . Za tym typem przemawia tym bardziej pozycja Bosha , ostatnie jego wypowiedzi napewno nie napawają optymizmem, i sprawią raczej że koledzy z zespołu oraz trener będą podchodzić do niego z coraz większym dystansem, jego forma również jest nieprzekonywująca w ostatnich meczach, a mecz z Orlando był tego dobrym podsumowaniem spędził na parkiecie 30 minut ( najmniej w tym sezonie ) i rzucił zalewie 11 oczek . Stawiam na James&#39;a !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom