>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
pato07 224

pato07

Użytkownik
Smart pow 14pkt i Boston win @4.32 melbet ✅✅ 17pkt Smarta i zwyciestwo Bostonu 103-96 :champagne:????

Tak jak kolega wyżej opisał wypada Irving i Morris.
Smart ostatnio 18 pkt niedawno 21 pkt, dzisiaj nie powinno być mu trudno zdobywać punkty więc jakieś vaule jest, ale zdarzały mu się też kiepskie mecze dlatego nie ma co szaleć ze stawką.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Los Angeles Lakers To Win, Under 225 Points &amp; LeBron James Over 20 Points kurs: 2,75 (Melbet) ⛔
Miałem trochę inną opcję wziąć bardziej ryzykowną, ale skupię się na takim czymś. Lebron będzie dostępny na ten mecz. Wiadomo o ile wzrastają szanse na zwycięstwo z nim w składzie. Do tego w Indianie niepewny występ Turnera, poszła informacja że to będzie Game Time Decision. Indiana bez Oladipo to już nie ta sama drużyna, spore problemy w ofensywie. Tak naprawdę nie ma tam komu wziąć na siebie ciężar gry. Teren jest trudny, a i warunki rywal narzuci swoje, także LA na pewno łatwo nie będzie. Indiana to dalej solidna ekipa, a u siebie są groźni. Lakersi potrzebują zwycięstw, Lebron nie odpuści PO, także będą szli na maksa. Myślę, że dadzą radę, ale po ciężkim boju i raczej z underowym wynikiem. Normalna linijka na to spotkanie to ok 216. Indiana dalej dużo punktów nie traci i liczę na niski wynik. Lebron te 20+ powinien dorzucić i wychodzi z tego ciekawy kurs. Powodzenia!
Ed. No to piękny wynik...Indiana rozegrała to perfekcyjnie. I pomyśleć że dałem się nabrać na Lakersow. 19 trafionych trójek, 37 asyst, 136 zdobytych punktów przy ich problemach w ataku :facepalm: 5/8 z FT przy 20 trafionych LA. Sorry ale baty...Co mecz to kolejne zaskoczenie.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Terry Rozier powyżej 5.5 asyst @2.1 1xbet ⛔
Piszę z pamięci więc mogę się delikatnie pomylić ale bodajże 4 mecz w tym roku już bez Irvinga były i w każdym Rozier pokrywał taką linie. Zawsze grupo ponad 30 minut był na parkiecie i 6-7 asyst notował więc nie wiem czemu dzisiaj by miał tego nie pokryć i to jeszcze z Cavs gdzie Boston powinien sobie porzucać.
Pistons @1.64 1xbet ✅
No tutaj to też uważam, że trzeba zagrać Pistons bo się biją o ten 8 seed, a Knicks to już tankowanie na całego. Wyczyścili się i teraz tylko pewnie plany układane kogo tutaj spróbować namówić latem bo po oddaniu Łotysza miejsce na dwa maksy się zrobiło.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Towns ov 24 pkt i Minnesota win @3.74 melbet ⛔ Towns 26 pkt, ale niestety porażka na wlasne życzenie 106-108, szkoda było blisko

Minnesota win @1.69 melbet ⛔

Widze glownie dwie rzeczy, ktore przemawiają za tym typem, po pierwsze to osłabienia w Memphis-nie gra Green, Noah czy Gasol. Po drugie w Minnesocie wypada kilku graczy z rotacji, więc może Towns troche więcej porzuca. Kurs na zwycięstwo wilków już poleciał, udało mi się złapać wyższy ale podaje typ po aktualnym kursie.
Powodzenia;)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
B. Hield over 7.5 ( zbiórki + asysty) 2.0 1xbet ✅✅✅ ( 12 )

Wczoraj ładnie wszystko siadło, dzisiaj próbuję znowu. Dla mniej odważnych linia over 7 jest w Dafabecie po 1.88. ✅
Nie rozumiem trochę tej linii, ale korzystamy.
Hield na ostatnie 8 meczów przekraczał ten próg 7x, nie udało mu się tylko tego dokonać w spotkaniu z Atlantą, gdzie po prostu było szybkie prowadzenie Sacramento, blowout i trener posadził Hielda na ławkę. Zagrał wtedy 10 minut krócej niż zawsze, a i tak zbliżył się do granicy 6 zbiórek i asyst.

Dzisiaj nie ma mowy o blowoucie bo przyjeżdża Houston, które z Hardenem na czele nie pozwoli na taki pogrom. Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, zresztą buki podobnie, wystawiając bardzo zbliżone kursy na obydwie drużyny.

Brodacz i spółka napewno zdają sobie sprawę jak silne u siebie jest Sacramento ( kapitalna seria 7 domowych wygranych pod rząd u siebie), głownym motorem napędowym jest Hield, a jeśli chcą coś ugrać to właśnie jego muszę zatrzymać. Może być tak, że po prostu zostanie mu tylko dogrywanie piłek do partnerów, przy dobrym kryciu ze strony Houston, co pomoże w nabijaniu asyst ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Davis Bertans over 11.5 punktu @ 1.73 ✅ 1xbet
Linia sprytna, Łotysz nie tak często w tym sezonie ją przekraczał, ale dzisiaj mecz do granic możliwości inny, niż dotychczasowe. Po raz pierwszy w tym sezonie Spurs zagrają bez DeRozana i bez Aldridge&#39;a, bez dwóch głównych absolutnych liderów, punktowych ale i ball handlingu. Na kogoś te rzuty będą rozłożone, a Davis ma tą łatwość w oddawanych rzutach. Na jego plus działa to, że współczesna NBA lubi spacing i rzuty za trzy, a Davis grać może nawet w garbatych minutach oraz fakt, że przeciw Warriors gra dwoma pozostalymi wysokimi Gasol/Poeltl będzie ograniczona do minimum. Dla niego rzuty z dyatansu to jak lay-upy, więc zdziwie sie mocno, jeśli skonczy bez dwucyfrowej ilości punktow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
OKC -13,5 do przerwy kurs: 3,5 (Unibet) ⛔ (rzucali dopiero po przerwie)
Wygląda na to że Memphis może nie mieć nikogo poważnego w drużynie lada moment. Gasol jest transferowany do Toronto, dalej nie wiadomo co z Conleyem. Oddali Greena i Temple za Bradleya, chociaż oni i tak nie grali już ostatnio ze względu na kontuzje, Gasol zresztą też chyba już go żegnali. Ten mecz powinien być szybko zamknięty, chociaż z tym to trzeba uważać. Oklahoma często ma problemy z przytrzymaniem większego prowadzenia. Ja tutaj przewiduje sporą przewagę w pierwszej połowie, ewentualne odskoczenie w 3 kwarcie i crunch time. Nawet jeżeli Conley zostanie to ma obok siebie takie tuzy jak Caboclo, Watanabe, Carter, Washburn czy Rabb, który ostatnio nawet rzucił 19pkt ???? także ryzykuje z maksymalnym handi do przerwy, mam nadzieję że OKC sobie nie odpuści zbyt szybko. Podobnie Indiana z Clippers też nie powinna mieć problemów z łatwym zwycięstwem, chociaż tam przynajmniej jeszcze Lou został i Harell.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Indiana Pacers @1,3 ✅
lub Indiana Pacers -4,5 @1,5 ✅
LA Clippers wytrejdowali dwóch starterów, Harrisa wczoraj i dzisiaj Bradleya + zwolnili Gortata. Kurs 1,3 nie powala ale dubelka jak znalazł
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Indiana Pacers wygra 3pkt i więcej (1 kwarta) @ 1.95 etoto ✅ 36-31 pokryte mimo 14/18 z gry Clippers

W Clippersach nie ma już Harrisa, Gortata i Bradleya , a więc 3 starterów. Do tego kontuzja Gallinariego, Muscala szybko wytraedowany do Lakers, Teodosic nieaktywny, nowi - Zubac, Chandler,Temple, Green pozyskani kilka godzin temu więc też nie zagrają. Tam nie ma pół jak nie więcej składu. Indiana bez Oladipo od jakiegoś czasu i jakoś sobie radzą. U siebie bilans 19-7. Taki kurs to ja biore z chęcią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie a jak uważacie boston-lakers. Odrodzą się lakersi. Po tej gafie musieliby coś się odbudować. Zwłaszcza ze wrócił lebron l.. ja osobiscie gram -10.5 clippers +orlando. Minnesota cieniuje i to dość mocno. Jeśli orlando ogarnie ostatnia kwartę. Będzie win
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
W Clippers ubylo:
- najlepszego gracza Harrisa
- Bradleya (starter)
- Gortata (co by nie mowic tez starter, choc malo gral)
- Scotta Mike&#39;a
- Marjanovica
Ostatni dwaj to tez czlonkowie rotacji i nawet wiecej od Gortata grali, Scott dobrze rzucal za 3, Boban dawal dobra D i cos zawsze pts lub rebs w ataku przez swoje warunki. Caly czas nie gra Teodosic, Mbah a Moute. Nie zagraja tez sprowadzeni dzis Temple i Green, a takze pozyskani wczoraj Shamet i Chandler. Muscala zostal dzis oddany za Beasleya i Zubaca (swoja droga swietny trade dla Clippers), ktorzy tez dzis nie zagrają. W sumie szkoda, bo tylko ze wzgledow organizacyjnych bo: Chandler i Shamet juz są w Los Angeles, a Beasley i Zubac jako ze grali w Lakers takze.
Wiec jakby tak policzyc to rzeczywiscie nie gra pol skladu.
Ale jednak drugi z liderow czyli Gallinari dzis zagra wg roto: Danilo Gallinari (back spasms) will return to action vs. the Pacers on Thursday. Z tym,ze nie wiadomo ile i jak wejdzie po dluzszej przerwie, bo koles ostatni mecz zagral 15 stycznia czyli prawie miesiac temu.
Trzeba zaznaczyc, ze Clippers poprzez trade Harrisa, czym sie jednak sporo oslabili, wyraznie zaznaczyli, ze nie chca wchodzic do PO w tym roku, gdyz wtedy beda mogli zachowac swoj pick w 1 rundzie draftu.
Jesli wejda pick ten przechodzi do Bostonu: https://www.prosportstransactions.com/basketball/DraftTrades/Future/Clippers.htm
Aktualnie sa w PO i ich pick jest poza loteria (top14) wiec przechodzi do Bostonu.
Takze popieram oba typy powyzej na Indiane, nie bedzie Clippersom zalezec dzis
kompletnie na zwyciestwie, chyba ze zmiennicy pokaża charakter.

Ponadto widac, ze nie chceli z Harrisem przedluzac i nie beda mu dawac kontraktu w okolicach 25-30 mln za sezon, wiec beda mieli w wakacje miejsce na 2 maxymalne kontrakty. Byc moze tam sie zrobi jakis superteam w wakacje, a nie w Knicks czy Lakers. Dlatego wlasnie musza przytankowac teraz troche, zeby zgarnac ten pick, ktory moze sie okazac swietnym assetem w wymianach. Wiadomo im nizej zjada w dół w tabeli, tym pick bedzie wyzszy, zatem bardziej wartosciowy.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
S. Ibaka over 9.5 (zbiórki+asysty) 1.78 1xbet
❌
( mało minut zagrał i nie udało się )

Po pierwsze linia na zbiórki to 8.5, a na asysty to 1.5 więc na samym starcie jesteśmy jedno oczko na plus.
Ibaka na ostatnie 7 meczów za każdym razem pokrywał tą linię i to samymi zbiórkami!!
Czemu dzisiaj ma tego nie zrobić?
Toronto dodatkowo na dzisiejsze spotkanie z Atlantą ma dostępnych tylko 8 graczy, więcej minut szykuję się dla każdego.
Obecnie w drużynie Toronto nie zagra jeszcze Gasol oraz dwaj kolejni środkowi ( Monroe i Valanciunas przeszli do innych zespołów dzisiaj)- na pozycji środkowego zostaje tylko Ibaka. Sporo minut i zbiórek to dzisiaj obowiązek, a linia bardzo niska.
Leonard OUT to już obowiązek żeby to zagrać ????

A. Horford over 4 asyst 2.06 dafabet
❌
( W 1 i 2 kwarcie skuteczność Irvinga po podaniach Horforda to około 20%, pierwszy taki mecz odkąd jest w Bostonie )

W 1xBecie jest linia 4.5 asyst po 2.10, ja jednak wole 4 grosze mniej, a jednak troche bezpieczniej.
Na ostatnie 7 spotkań tylko raz nie pokrył tej linii, w meczu z GSW, gdzie już w wywiadach przedmeczowych trener się wypowiadał, że Horford to najważniejsze ogniwo Bostonu i na nim trzeba się skupić. Dzisiaj jednak o wiele gorsza defensywa i krycie, więc o asysty jestem spokojny.
O Dominikańczyku pisałem wiele w poprzednich postach, nie chce mi się tego kopiować. Z Irvingiem, który dzisiaj ma wystąpić, rozumie się genialnie, spokojnie te asysty dzisiaj do ugrania, dodatkowo OUT jest drugi środkowy Bostonu, co sprzyja dodatkowemu czas na boisku ????

J. Jackson Jr. over 23.5 ( pkt + zbiórki) 1.75 1xbet
✅✅✅ ( 32 )

W Memphis pustki, na dzisiejszy mecz dostępnych na ten moment jest tylko 8 graczy.
Jackson Jr to nadzieja Memphis po odejsciu Gasola, na nim wszystkie media są skupione.
Pierwszy mecz bez Gasola w Memphis wykręcił 29 pkt i zbiórek. Dzisiaj naprzeciwko grająca o wiele szybciej OKC, dlaczego ma tego znowu nie powtórzyć?
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Ibaka ov 19 pkt i Toronto win @3.5 melbet ⛔
Ibaka ov 28.5 Pts. Rebs. as. @1.83 melbet ⛔
Trae Young ov 15 pkt i Ibaka ov 15 pkt @2.25 ⛔melbet

(Szkoda tych tylko 12 pkt Ibaki, reszta ogarnęła)
Wypada Leonard przez problemy z kolanem, zazwyczaj kiedy miała miejsce taka sytuacja to Ibaka pokrywał bądź był blisko tej linii, naprzeciwko Atlanta więc drużyna bez szału.
Co do typu łączonego z overem Younga to gdyby nie osłabienia Toronto to bym odpuścił, ale że jest jak jest więc pobieram.
Powodzenia ;)
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Boston Celtics - Los Angeles Lakers
James +8.5 zbióek @1.76 Unibet ✅
Wezmę sobie te zbiórki Jamesa bo dzisiaj w Ogródku pewnie sporo minut pogra o ile znowu nie dostaną -30 po 3 kwartach. Jak chce zrobić te PO to musi się spinać, a linia w sam raz bo co zbierze w obronie to jego, a Boston też nie notuje jakichś super wyników na tablicach więc powinien sobie z nimi radzić w dodatku ciężko szukać kogoś kto dobrze zbiera w LAL dlatego myślę, że to się powinno udać. McGee chyba najgorszy center w lidze na tablicach więc kto jak nie James ma to pchnąć skoro Play-offy uciekają, a walczyć raczej chcą bo coś słyszałem plotki, że Melo ma być ściągnięty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pato07 224

pato07

Użytkownik
Siakam powyżej 15 pkt, 5 zbiórek, 2 asyst @4.0 melbet (w zakładach akumulowanych)
✅✅✅✅ nawet 2x 33pkt 13zb 4as Co za mecz,co za liczby Pascala!!! :dance::champagne:

Kurs warty ryzyka.
Ostatnio kiedy grali z Atlantą nie weszły mu tylko punkty, no ale wtedy w meczu grał Leonard.
Dzisiaj wąska rotacja, wiec Siakam pogra dłużej.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Detroit Pistons - New York Knicks
typ: Detroit Pistons handicap -6,5 pkt. ✅✅✅
kurs: 1.65 (sts)
Obie ekipy spotkały się ze sobą w środę, na hali w Nowym Jorku zawodnicy z Detroit łatwo poradzili sobie w tym meczu wygrywając 105-92. Przez całe spotkanie Knicks nie wychodzili ani razu na prowadzenie, najlepszym zawodnikiem na parkiecie tamtej nocy był B.Griffin, który zdobył 29 punktów, 6 zbiórek i 8 asyst. Pistons wygrali swoje ostatnie dwa spotkania i przybliżyli się do czołowej ósemki wschodu, więc nadal są w grze o fazę playoff. Dzisiaj spodziewam się powtórki z ostatniego meczu tym bardziej, że tym razem Tłoki zagrają u siebie, gdzie notują bilans 15-13, ekipa Knicks na wyjazdach jest delikatnie mówiąc tragiczna. Ich bilans 6-22, w dodatku w ostatnich 20 spotkaniach wygrali tylko raz. Notują serię 14 porażek z rzędu i nic nie wskazuję na to aby nadchodzącej nocy mieli ją przerwać. Jeśli starterzy Pistons zagrają na tym samym poziomie co w środę a ławka rezerwowych się troszkę poprawi (zdobyli w ich poprzednim meczu zaledwie 19 pkt.) to o wynik jestem spokojny.
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
typ: Philadelphia 76ers handicap -4,5 pkt. ✅✅✅
kurs: 1.80 (sts)
Obie ekipy są w małym dołku, przegrały swoje ostatnie dwa spotkania. 76ers doznali porażek z Sacramento i Toronto natomiast Bryłki z Detroit i Brooklynem. Nadchodzącej nocy ktoś przerwie serię porażek a według mnie będzie to ekipa gospodarzy. Phila u siebie jest dużo mocniejszym zespołem, podobnie jak i zespół z Denver, który w meczach na własnym parkiecie notuje najlepszy bilans w lidze, na wyjazdach nie radzą już sobie tak dobrze (bilans 14-13), ten mecz dla Bryłek będzie 4 meczem z rzędu rozgrywanym na wyjeździe. Obie drużyny spotkały się ze sobą 27 stycznia na parkiecie w Denver, gdzie miejscowi pokonali 76ers 126-110. Wysoko ale trzeba pamiętać, że w tamtym spotkaniu poza grą byli J.Embiid i J.Butler. Tym razem zagrają i według mnie to będzie główny argument do tego aby postawić na Philadelphie.
całkowity kurs: 2.97 ✅✅✅
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
B. Hield over 7.5 (zbiórki+ asysty) 2.10 1xbet ✅✅✅ ( 8 )

Ja ponownie gram w stronę Hielda, mam nadzieję, że znowu da zarobić. Dla mniej odważnych linia over 7 jest w Dafabecie po 1.86.✅

Nie rozumiem trochę tej linii, ale korzystamy.
Hield na ostatnie 9 meczów przekraczał ten próg 8x, nie udało mu się tylko tego dokonać w spotkaniu z Atlantą, gdzie po prostu było szybkie prowadzenie Sacramento, blowout i trener posadził Hielda na ławkę. Zagrał wtedy 10 minut krócej niż zawsze, a i tak zbliżył się do granicy 6 zbiórek i asyst.

Dzisiaj raczej nie ma mowy o blowoucie bo przyjeżdża Miami, które ma o wiele solidniejszą pakę niż Atlanta. Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, zresztą buki podobnie, wystawiając bardzo zbliżone kursy na obydwie drużyny. Miami jak i Sacramento wciąż walczą o play offy, więc nie będzie żadnego odpuszczania.

Sacramento jest mega silne u siebie( kapitalna seria 7/8 domowych meczy wygranych), głownym motorem napędowym jest Hield, a jeśli chcą coś ugrać to właśnie jego muszę zatrzymać. Może być tak, że po prostu zostanie mu tylko dogrywanie piłek do partnerów, przy dobrym kryciu ze strony Miami, co pomoże w nabijaniu asyst. Zresztą Miami nie jest ekipą mega overową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Under 29.5 pts Giannis @1.75 sts✅
W protokole notka o tym że Grek lekko narzekał na kolano, jednak avaiable. W związku z tym liczę że może trochę go oszczędzi dzisiaj Budenholzer. Dallas mimo różnych wyników nie grają wybitnie słabo w obronie i kloc Jordan nie będzie wygodny w poscie. Pod nieobecność Middletona sądzę też, że Greek Freak będzie miał więcej zadań w defensywie, bo załatac taka absencje to nie takie proste zadanie. Linia jest taka dość stykowa, aczkolwiek Bucks mają 2 mecze z rzędu i raczej założeniem będzie pokonać Mavs jak najmniejszym nakładem siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pato07 224

pato07

Użytkownik
Phoenix-GSW GSW (-17.5) @2.04 melbet ⛔
&quot;GSW wygra wszystkie kwarty&quot; @7.2 melbet⛔

(Szukaj logiki w NBA:facepalm: Gortat potrzebny od zaraz ;))
Booker out,u przyjezdnych nie widzę oslabien, więc próbuje wysokie handi w stronę GSW. Ostatnio kiedy grali między sobą było 132-109 dla Wariorrs a w Suns grali i Booker i T.J Warren, dzisiaj ich na parkiecie nie zobaczymy, a wiadomo jak wiele dają tej drużynie (W dwójkę rzucili wtedy 44pkt). Aha ostatnio też GSW wygralo wszystkie kwarty, wiadomo że mecz meczowi nierówny, ale po takim kursie można spróbować.
Powodzenia;)
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
W tym miesiącu jest 3/3 ostatnie dni trochę brak czasu a na dziś dwa zdarzenia.
Davis powyżej 28,5 (1.8)
Zgodnie z zalozeniami.
32 pkt.+++

Davis wraca do gry po dłuższej nieobecności, szczerze mówiąc to nie mogłem się doczekać powrotu ????
Dostanie dziś dużo minut a co za tym idzie spokojnie przekroczy liczbę 29 punktów.

Hield powyżej 18,5 (1.8)
23 pkt
+++

Sacramento u siebie podejmuje dziś Heat, idę w kierunku Hielda, linia niezbyt wysoka, zdarzało mi się wchodzić w wyższe linię na niego, jak najbardziej do grania.Zapowiada się ciekawe widowisko, u siebie bardzo mocne Kings i Buddy dziś porzuca.

2/2 !!
:eek:ye::heart::eek:ye:
Podsumowując typy w lutym 5/5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom