>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Luty 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings @2,38 fortuna
Goście są jedną z największych niespodzianek tego sezonu. Mają bilans 31-28 i biją się o playoffy. Gospodarze nijaki sezon trochę rozwalony przez trade Butlera. Po przerwie na weekend gwiazd obie ekipy grały dwa mecze. Gospodarze ograli Knicksów - drugą najgorszą ekipę w lidze oraz przegrali z Bucks, najlepszą w lidze ale dośc wyraźnie. Kings z kolei przegrali tylko dwoma punktami z Warriors i ograli będących w dobrej formie OKC. Jak dla mnie faworytem jest Sacramento i nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Toronto Raptors - Boston Celtics
typ: Toronto Raptors (-9,5) handicap łącznie z dogrywką
kurs: 3.25
bukmacher: fortuna
Moim zdaniem kurs mocno przesadzony. Toronto w swojej hali spisuje się rewelacyjnie - wygrało 25/31 spotkań (0.806*), Boston natomiast na wyjazdach gra mocno w kratkę 14 zwycięstw / 29 spotkań (0.483*).
Toronto w bezpośrednich pojedynkach na własnym parkiecie z Bostonem spisuje się bardzo dobrze - wygrali 5 ostatnich spotkań różnicą punktów kolejno: 12, 18, 20, 10 i 8pkt. Boston przegrał również ostatnie swoje dwa wyjazdowe pojedynki, w tym ostatni z Chicago Bulls 126 - 116!!! Ekipę gospodarzy nie trafią żadne kontuzje, natomiast w ekipie z Bostonu nie zagra tylko Baynes.
* - współczynnik zwycięstw
Wynik - 118 : 95 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
San Antonio Spurs - Detroit Pistons @1,5 forbet ✅
Spurs złapali zadyszki. Są po 8 wyjazdach z czego udało im się wygrać tylko z Memphis. Konsekwencją był spadek na ósmą pozycję a blisko czają się już Kings. Mecz na przełamanie we własnej hali (22/29 u siebie). Graja optymalnym składem, maja coś do udowodnienia, szczególnie dwa ostatnie blamaże z Knicks i Nets gdzie zza łuku trafili zaledwie odpowiednio 4/26 i 6/26.
Pistons (11/17 na wyjeździe) ostatnio całkiem nieźle przędą mimo odejścia Bullocka ale to są dalej Pistons. Również walczą play offy ale mimo dobrej dyspozycji uważam że Popovich poukłada ekipę i Spurs to wezmą.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Wesbrook over 23.5 totolotek 10/10
Co tu dużo.pisać George nie gra ktoś.musi rzucać linia niska .Na innych bukach koło 30 nawet tyle powinien wykręcić .Promocja w totolotku
Curry over 25.5 totolotek 8.5/10
Kolejna promocja się wydaje .Ktoś powinien rzucać te punkty dla.Gsw. Durant dziś odpoczywa

Fatalna skuteczność westbrook , już więcej na tą pi... nie zagram .Cień zawodnika z zesZzlego sezonu
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Przypominam tylko że już mamy marzec i pora na założenie nowego tematu, bo widzę że ten dział upada powoli ;p
Boston vs Wizards
Typ: Wizards +9,5 ⛔ (107:96, ostatnia kwarta przegrana 25:15)
Kurs: 1,91 (Unibet)

Generalnie nie mogę patrzeć na grę Bostonu ostatnio. Oglądałem te ich mecze i oprócz wyrównanego spotkania z Bucks na wyjeździe to grają strasznie. W obronie nawet jako tako to wygląda ale tam nie ma komu rzucać punktów. Sam Irving tego nie pociągnie długo, a reszta nie dostosowuje do poziomu. Boston ma problem i będzie miał, także nie spodziewam się jakichś fajerwerków w tym meczu. Wizards grają swoje, raz lepiej raz gorzej, ale potrafią zaskoczyć. Myślę, że spokojnie są w stanie powalczyć. Chociaż też nie wiadomo o co oni już grają w tym sezonie. Ostatnio fajnie się pokazali na wyjeździe w Brooklynie. Dobrze się dzielą piłką, do tego Beal gra super zawody. Myślę, że będzie wyrównany mecz i sam do końca nie wiem kto to wygra. Proszę później o przeniesieniu typo do marca.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Wesbrook over 23.5 totolotek 10/10
Co tu dużo.pisać George nie gra ktoś.musi rzucać linia niska .Na innych bukach koło 30 nawet tyle powinien wykręcić .Promocja w totolotku
Curry over 25.5 totolotek 8.5/10
Kolejna promocja się wydaje .Ktoś powinien rzucać te punkty dla.Gsw. Durant dziś odpoczywa

Fatalna skuteczność westbrook , już więcej na tą pi... nie zagram .Cień zawodnika z zesZzlego sezonu
jezeli chodzi o skutecznosc rzutowa, nigdy nie byl jakis wybitny.. on ma zaprogramowane zeby miec w kazdym meczu TD..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom