>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty 2016

Status
Zamknięty.
badbartek37 5

badbartek37

Użytkownik
SPurs grają dziś bez Manu, Parkera, Duncana i Matta Bonnera. Co prawda Duncan nie gra już od kilku meczy z Manu ale jak widać Parker dziś dostaję wolne. Magic się postawią i można dać HC lekko ;)
Na rotonba jest info ,że Duncan wraca dzisiaj a Parker jest questionable
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
SPurs grają dziś bez Manu, Parkera, Duncana i Matta Bonnera. Co prawda Duncan nie gra już od kilku meczy z Manu ale jak widać Parker dziś dostaję wolne. Magic się postawią i można dać HC lekko ;)
O to jeszcze składów nie sprawdzałem, dzięki za info. ????
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Milwaukee Bucks-Washington Wizards
Typ: 1
Kurs: 1.85 ✅
Betsson

Ostatnio do składu gości wrócili już wszyscy gracze z pierwszej piątki więc teoretycznie powinno być już tylko lepiej. Ostatnio wygrana, ale ze słabymi Knicks, więc jeszcze nie ma się co podniecać. To na czym chciałbym skupić się przede wszystkim to gra Milwaukee na własnym parkiecie. Są bardzo miłym zaskoczeniem tego sezonu i u siebie są w stanie postawić się naprawdę każdym o czym świadczy wygrana z GSW i przerwanie ich znakomitej passy zwycięstw od początku sezonu. Szczerze powiedziawszy nie widziałem ich za często w tym sezonie i nie do końca jeszcze wyrobiłem sobie o nich opinie, ale wyniki mówią same za siebie i nie mogą być kwestia przypadku. To co jest faktem to to, że mają niezwykle młody i przede wszystkim bardzo utalentowany zespol. Wizards widziałem w tym sezonie wielokrotnie, zarówno wtedy jak mieli sporo kontuzji jak i wtedy kiedy ten problem tak bardzo nie występował i ewidentnie w tym zespole dużo rzeczy nie gra i ich gra jest po prostu słaba. Na PO może się zalapia, ale większych osiągnięć w tym temacie im nie wróżę. Myślę, że będzie close game, ale ostatecznie to gospodarze będą cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 3

najlepszaliga

Użytkownik
Są bardzo miłym zaskoczeniem tego sezonu
Hmm, według mnie właśnie grają w tym sezonie grubo poniżej swoich możliwości. Przed sezonem sprowadzili Grega Monroe&#39;a i zatrzymali trzon składu, który w zeszłym sezonie awansował do playoff. Wydawało się, że będą cxzarnym koniem na wschodzie, a tym czasem zawodzą na całej linii. Nie neguje typu, bo Wizards też grają słaby sezon i mam wrażenie, że Bucks wygrają, ale z tym miłym zaskoczeniem sezonu troche przesadziłeś. Pozdrawiam
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ja jeżeli już miałbym grać na ten mecz to grałbym na Wizards. Zabieg z posadzeniem na ławce i wkurzeniem Monroe poskutkował w meczu z Bostonem, ale wydaję mi się, że dziś nie powtórzy swojego dobrego występu z tamtego meczu. Ekipa z Waszyngtonu jest lepiej zgrana moim zdaniem i dzisiaj wezmą ten mecz. Nie mam czasu niestety na większe rozpisywanie się, ale raczej odradzałbym granie tego zdarzenia. Po kursie 1,85 można znaleźć bardziej pewne zakłady, a tu jest co najwyżej mecz 50/50.
 
huwawey 0

huwawey

Użytkownik
Ja raczej tez szedlbym w strone Bucksow. Na wlasnej hali graja zupelnie inaczej niz w delegacjach, a Wizards w tym sezonie gra slabiutko. Maja czesto przestoje w grze gdzie nie potrafia zdobyc punktow.
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Millwaukee - Washington
Typ: Greg Monroe powyzej 9.5 zbiórki
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Witam speców od NBA, co sądzicie o tym typie?
Wydaje sie, ze to dobry kurs. Millwaukee nie odpuszcza u siebie, co zwiasuje zacięty pojedynek, daje to szanse Gregowi na zbiórki do samego konca spotkania.
Średnie zbiórek Monroe w sezonie 9.7, ale trzeba wziaść pod uwage fakt, ze po transferze z Detroit, na poczatku sezonu musiał się zgrać z ekipa. Na tym etapie rozgrywek wyglada to o wiele lepiej: z Bostonem 12zbiórek (w 28minut), z Miami tylko 5, ale byl wyciagany spod trumny (Marcin go raczej nie bedzie wyciagal ???? ,z Orlando 11,z Atlanta 12 (w 27min),z Chicago 12 (27min), Dallas 12 (27min).
Ten typ musi wejść ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
@ Do Panów wyżej, piszcie tylko merytoryczne posty, i nie róbcie bałaganu w dziale, bo to nie czat, info odnośnie kontuzji, osłabień potwierdzajcie linkiem do odpowiednich źródeł np. rotoworld, czy twittery ekip.


Anthony Davis over 35,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,85 -&gt; Expekt ⛔

Dzisiaj liga NBA zafundowała nam tylko 2 spotkania. Ja zdecydowałem się wybrać wg mnie ciekawszy mecz pomiędzy Thunder a Pelikanami. W Pelicans dalej trwa szpital. Gordon out, Evans out. 2 bardzo ważnych zawodników w rosterze Alvina Gentry&#39;ego. Praktycznie z pierwszej piątki seryjnie punktować może tylko Anthony Davis. Na ławce pozostaje 2 strzelców Anderson i Holiday, z którym też bywa różnie. Davis jest pierwszą strzelbą ekipy z Nowego Orleanu oraz pierwszym rzucającym, oraz pierwszym zbierającym i blokującym. 23,4 PPG 10,1 RPG oraz 1,8 APG to statystyki lidera gości. Dzisiaj na niego zdecydowałem się zagrać, mimo że para stoperów Ibaka &amp; Adams to bardzo dobrzy defensorzy, jednak uważam że braki wyżej wymienionych zawodników ktoś musi wypełnić, i Davis odda dziś sporo rzutów, mecz moim zdaniem powinien być ofensywny także power forward NOP będzie aktywny na tablicach. Ostatnie mecze to średnio 20 rzutów podkoszowego gości na mecz, więc sporo. Wczoraj oddał zaledwie 15 ale z Gobertem &amp; Favorsem zawsze gra się ciężko. Sprawdziłem też taką ciekawostkę że Anthony Davis grając B2b ma średnią prawie 30 PPG oraz on road lepiej się spisuje. Uważam, że linia jest naprawdę korzystna. Dzisiaj wg mnie Antek zrobi 28 pkt 12 zbiórek i ze 3 asysty. Dodatkowo znalazłem bardzo fajny bet na Russa, że będzie miał 6 pkt więcej od Holidaya. Również polecam. Pozdrawiam. Rambo

Russell Westbrook -5,5 pkt więcej niż Jrue Holiday @ 1,85 -&gt; Tonybet ⛔
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
LAC- San Antonio
Typ: -5.5pkt San Antonio
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Clippers w ostatnich meczach wyjazdowa porażka po dogrywce z Bostonem, wyjazdowa wygrana po dogrywce UWAGA z Philadelphią. Jeżeli chodzi o mecze u siebie, przegrana z Minnesotą. No kiepsko! Czyżby spadek formy? San Antonio stabilnie do przodu. Co prawda nie zagra Duncan i Ginobili, ale w poprzednich spotkaniach
również nie nie grali, mimo to Spurs wygrywali. Skład mają szeroki, także jest okazja do pokazania się dla pozostałych zawodników. San Antonio w ostatnich 10 meczach wyjazdowych 2 przegrane z potentatami: Cleveland i Golden State.
Reszta pokonana. Biorąc pod uwagę formę Clippers, stawiam na wygraną ostróg z lekką przewagą, aby uzyskać przyzwoity kurs.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Spotkanie: Wizards - Jazz
Typ: Wizards ML ✅ // easy, i to po takim kursie :grin:
Kurs: 2.10 ✅
Bukmacher: Bet365

Po przerwie na all-star weekend liga wraca do Waszyngtonu. Wizards nadal z aspiracjami do play-off, jednak żeby awansować muszą zacząć regularnie wygrywać. Gdzie jak nie na własnym parkiecie, i kiedy jak nie dzisiaj?
Starcie z Jazzmanami powinno być bardzo zacięte. Do składu gości wróciła większość kontuzjowanych zawodników, mimo to koszykarze Utah wcale nie zachwycają swoją grą.
Moim zdaniem Wizards wygrają dzisiaj na własnym parkiecie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Spora kasa musi iść na Utah skoro przy otwarciu na +1 linia poleciała na -1,5/-2 kiedy większość typujących jednak idzie w WSH. W takim wypadku bym polecał jednak:
Washington Wizards vs Utah Jazz +1,5 1,73 Unibet
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wall musi nie grać.
W sumie na twitterze póki co cisza, zobaczymy przed meczem.
No właśnie nic nie wiadomo, grubsze ryby musiały zbić linię.
Nie wiadomo co z Burke i jego tradem ale to nie jest jakiś Xfactor.

W takim wypadku lepiej iść z grubymi rybami niż z publiką :p
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Atlanta Hawks win
Toronto Raptors win
Houston win
@2.14
Betsson

3 mecze na jednym kuponie i 3 &quot;najpewniejsze&quot; dzisiaj typy. Chociaż na papierze nie wygląda to tak pięknie, a przede wszystkim spotkanie Bullsow z Raptors to rzeczywistość jest zupełnie inna. Co łączy te wszystkie typy? To, że w każdym spotkaniu jeden z zespołów jest mocno osłabiony. Zaczynając od spotkania Atlanta z Miami. Przede wszystkim nawet gdyby Heat byli w pełnym składzie to gospodarze powinni sobie z nimi poradzić, ale dziś dodatkowo nie zagra Chris Bosh oraz z powodu zawieszenia Whiteside, który ma taki zasięg, że rywale boją się wbijac pod kosz w obawie przed blokiem. Te absencje są poważnym osłabieniem gości. Drugie spotkanie to Bulls, którzy dzisiaj grają b2b, wiec nie mieli za dużo czasu na wypoczynek, a dodatkowo kontuzjowanym jest 3 zawodników z pierwszej piątki. O ile nieobecnośći Mitrovica i Noah jeszcze można w miarę przyzwoicie zastąpić o tyle ciężko zastąpic Butlera, który jest obecnie najlepszym zawodnikiem Byków. Poza tym Raptors w tym sezonie są naprawdę bardzo mocni i DeRozan z Lowrym przysparzaja niemało problemów rywalom, a jeszcze są przecież inni zawodnicy jak chociażby Carroll, który również jest świetnym zawodnikiem. Wszystko to ma oczywiście potwierdzenie w wynikach, gdzie w ostatnim czasie ciężko pokonać ekipę z Toronto. Ostatnie spotkanie to Suns z Rockets. Czy można nazwać gospodarzy wielkim rozczarowaniem sezonu? Patrząc na wyniki na pewno tak, ale jeśli spojrzeć na kontuzje no to tym momencie słońca po prostu nie mają kim grać i tak będzie już chyba do końca sezonu. Kurs na Houston, którzy wielkiego sezonu nie grają jest mały, no ale w tym momencie to naprawdę jest mało drużyn, którym gospodarze są w stanie się przeciwstawić.
Utah Jazz-Boston Celtics
Typ: 2
@1.90
Betsson
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Spurs @ Lakers
Spurs -11 1.93 Pinnacle
Nie lubię stawiać przeciwko swoim, ale dziś zagram na Spurs z handicapem. O Lakers wiem wszystko, oglądam praktycznie każdy mecz i śmiało mogę powiedzieć że dziś przegrają. No dobra, na 99% bo przecież cuda się zdarzają, ale w bukmacherce raczej się na nie nie czeka ;) Brak Leonarda (http://www.rotoworld.com/player/nba/1833/kawhi-leonard) dziś nie powinien być problemem, bo tu jest po prostu za duża różnica klas. Wczoraj z Clippers słabe zawody praktycznie całej pierwszej piątki Spurs - Aldridge 3-12 i 10 pkt, Green 2-9 i 4 pkt, Duncan 1-6 i 2 pkt. No może Parker coś tam próbował, 14 punktów. Nie wydaje mi się żeby powtórzyli taki występ. Niby b2b ale nigdzie nie musieli jeździć, zagrają w tej samej hali, więc zmęczenie nie zrobi różnicy. Poza tym był tydzień przerwy na ASW. Po kompromitującym meczu z Clippers trener pewnie powiedział parę słów w szatni i po prostu nie wierzę że druga najlepsza drużyna ligi nie zrobi blowoutu na moich wspaniałych Lakers :-(
Innych meczów nie tykam, ciekawy jestem jak zagrają drużyny które handlowały, szczególnie Orlando. Myślałem o graniu na Dallas, ale jednak odpuszczę.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zawsze wydaje mi się, że ta przerwa związana z ASG jest za długa. Po prostu ciężko jest mi się ponownie przestawić na &quot;normalny&quot; tryb. Dziś w nocy meczów mnóstwo, teoretycznie jest w czym wybierać, zastanawiałem się nad Orlando, Wizards, Hornets... ostatecznie ML odpuszczam, bo w żadnym wypadku nie jestem dostatecznie przekonany.
Z reguły nie lubię podczas jednego meczu grać dwóch matchupów, ale cóż, tak wyszło, a więc do rzeczy.

Pierwszy typ to over Mike&#39;a Conleya. Timberwolves to drużyna słabo broniąca na pozycji PG, wynik 23,3 PPG jest trzecim najgorszym w lidze... ale to tylko statystyki. A statystyki potrafią być przekłamane. Ricky Rubio to dobry obrońca, a wynik zawyżony jest głównie dlatego, iż rywale częstokroć wykorzystują rezerwowego PG Wilków - wiekowego Andre Millera. Dlaczego więc atakuję over Conleya? Sprawa jest banalnie prosta. Kontuzji doznał Marc Gasol, pierwsza opcja zespołu, to wiedzą chyba wszyscy. Podczas trade deadline day Miśki były bardzo aktywne... oddając Jeffa Greena (15,1 PPG) do Clippers i Courtneya Lee (10 PPG) do Hornets. Ważne ogniwa, które, jak pokazują statsy, odpowiadały za część zdobywanych punktów w Memphis. W zamian dostali mięso transferowe, w zasadzie szrot. Ani PJ Hairston, ani Chris Andersen nie będą niczym więcej jak &quot;zapychaczami&quot; w rosterze. Krótko mówiąc - za dwóch gości, którzy dawali średnio 25 punktów w meczu otrzymali ludzi, którzy w ofensywie będą mieć rolę znikomą. Wyjątkiem jest Lance Stephenson, pozyskany w wymianie z Clippers, którego Dave Joerger nie chce waive&#39;ować. Problem w tym, że zanim Stephenson wejdzie w rytm to może trochę czasu minąć (jeśli w ogóle wejdzie), a i wątpliwe czy dzisiejszej nocy w ogóle zagra. Reasumując - ktoś te punkty musi zdobywać. Ofensywa w tym momencie będzie leżała na barkach Conleya i Z-Bo, bo kto poza nimi ma ciągnąć tę grę? Upośledzony ofensywnie Tony Allen? Matt Barnes, który zawsze był lepszym defensorem aniżeli strzelcem? Stary Air Canada? Chimeryczny Chalmers? Po kontuzji Gasola - jeszcze z Lee&#39;m i Greene&#39;m w składzie - Misie zagrały dwa spotkania - z Blazers i Nets. W obu meczach Conley przekraczał linię, zdobywając odpowiednio 27 i 20 punktów. Poza tym - z reguły grając na Rubio (nie licząc mecz granego w styczniu) kręcił się wokół linii - w listopadzie 20 pkt, w tamtym sezonie 17, 15, 16. Cóż, wobec zaistniałych okoliczności linia nie jest wcale wygórowana i moim zdaniem jak najbardziej do gry.
Mike Conley over 17,5 pkt @ 1,87 25 pkt ✅
Betano

Drugim typem, w tym wypadku trochę na czutkę i granym przeze mnie lżej, aniżeli over Conleya jest over Karla-Anthony&#39;ego Townsa. KAT z 17,1 PPG w miarę pewnie zmierza po ROTY i Krzysiek Porzingis raczej mu w tym nie zagrozi, ale do rzeczy. To samo, co w przypadku Conleya - nie zagra Gasol. A w tym wypadku na centrze w ostatnich spotkaniach występował Z-Bo, Zach Randolph, nad którym KAT ma przewagę wzrostową. Co prawda do rotacji ma wrócić Brandan Wright, ale - jak mówi roto - będzie to występ, który ma określić stan zdrowia Wrighta i raczej nie spodziewajmy się sporych minut dla niego, sam Joerger mówi &quot;no pressure&quot;. Randolph jest niezwykle silny, szczególnie w post-up ciężko jest się przez niego przebić, ale właśnie zaletą Townsa jest to, że wyciągnie rywala na dystans i trafi jumperka, sieje postrach także tróją, a poza pomalowanym Z-Bo, dość powiedzieć, nie jest zbyt mobilnym zawodnikiem. Podczas dwóch meczów z Grizzlies Towns notował dwukrotnie 14 punktów, a więc bez szału, ale... na usprawiedliwienie dam fakt, iż grał na Gasola, co dziś nie będzie mieć miejsca, oraz - podczas spotkania w styczniu zaliczył ładne 6/6 (+ 2/2 FT), z kolei listopad był jego pierwszym miesiącem w NBA, a więc cudów nie można było oczekiwać. Warto dodać, że nie zagra Pekovic i Garnett, a więc dwójka wysokich, do tego spodziewam się wyrównanego meczu, a więc nie ma co się martwić o minuty Townsa. KAT przed przerwą na ASG łapał wiatr w żagle, 5 ostatnich meczów to 14, 17 (grając na DeAndre Jordana), 26 (vs Bulls), 19 (vs Pelicans) i absolutna eksplozja 35 punktów z Raptors. To oraz zwyciężenie w skills challenge powinno dodać jedynie pewności siebie Townsowi. Cóż, moim zdaniem można lekko spróbować.
Karl-Anthony Towns over 19,5 @ 2,00 11 pkt ⛔
Betano
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs(Including Overtime) 20.02.2016 | 04:30 Typ: LaMarcus Aldridge Over 20 Points @ 1.85 ⛔ 16
Kurs z 1xbetu

Leonard, Ginobili i Bonner dzisiaj wypadają ze składu. Ostrogi oczywiście mają milion opcji w ataku, nie takie absencje łatali, ale wydaje się, że właśnie Aldridge powinien najwięcej zyskać. W ostatnich 10 meczach Aldridge średnio 20.8ppg na dobrej skuteczności 54.7%, a to w ciągu 29.9min na parkiecie (wliczając w to wczorajszy słabiutki występ z Clippers). Dzisiaj tego czasu powinien mieć nieco więcej i powinien trochę pohasać, zwłaszcza, że Lakersi w obronie pozwalają na wiele. O zmęczeniu nie może b yć mowy , Aldridge w A SG tylko epizod (4pts w 14min), wczo raj też nie był żyłowany b o pożytku z niego nie było (3/12 w 25min). Z Lakersami idealna okazja na podreperowanie swojego strzeleckiego ego. Kurs dobry, a linia wystawiona tak jakby Leonard miał grać, niektóre buki trybią nieco wolniej.
EDIT: w betssonie jeszcze niższa linia LaMarcus Aldridge powyżej 18.5 @1.70, jakby kogoś interesowało, wcześniej tego nie zauważyłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom