>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
1. Hinrich na bank nie zagra - pauza co najmniej na tydzień jeszcze
2. Noah - &quot;I don’t think I’ll be able to go,&quot; - powiedział dziś na treningu
3. Boozer - Prawdopodobnie zagra (&quot;Carlos Boozer sounded optimistic he&#39;d return from his sore right hamstring against the Pacers&quot;)
Swoją drogą świetny mecz przed nami - dwie defensywne potęgi na wschodzie, z takimi lukami moje Chicago pewnie ulegnie ale na bank powalcza z reszta ten kto oglądał ostatni mecz z Atlantą ten nie ma wątpliwości.
A no i cieszy nagroda tygodnia dla Nate&#39;a ????

Proszę podawać źródła informacji o kontuzjach!
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Washington Wizards - LA Clippers
Typ: John Wall over 16 punktów (oj Jurek Ściana odstawił ładną trzode 6/18...? :-|) ⛔
Kurs: 1,85 Betsafe
Analiza:

„The Los Angeles Clippers are struggling without Chris Paul, and they&#39;re still not sure when he&#39;s coming back.” ~~ nba.com


Za Chrisa, Eric Bledsoe ostatnio bardzo dobry mecz ale mimo wszystko to nie to samo co Paul i widać stratę Chrisa w szeregach Clippers. Najbardziej pewnym „kaskiem” z oferty wydaje mi się typ na punkty Walla, rozgrywającego Wizards. Średnia w sezonie Johna to 14.2 Punktów wiec poza dzisiejsza linią ale głownie przez to iż na „początku sezonu dla niego” grał po 20 minut, a to tylko dlatego iż nie był do końca dysponowany z powodu kontuzji która trwała długo. Wall jest czołowa gwiazda dla zespołu Wizards i bierze w dużej mierze ciężar gry na siebie (nie tylko poprzez to iż jest rozgrywającym) od jego powrotu wygrali sześć spotkań z trzynastu (bez Walla bilans wynosił 5-28) wiec po samych statystykach widać jak ważna postacią dla ekipy z Washingtonu jest John Wall. Biorąc pod uwagę to iż Chris Paul nie wystąpi w tym spotkaniu John powinien mieć więcej swobody w ataku. I myślę, ze z dużym zapasem pokryje over. Powodzenia.
 
gramy-nba 0

gramy-nba

Użytkownik
Washington Wizards - Los Angeles Clippers

1,69 Pinnacle Sports
Los Angeles Clippers bez Paula to nie ta sama drużyna, gołym okiem widać, że przeżywają kryzys (L/L/W/L/L w ostatnich 5 meczach wyjazdowych). Pomimo tego ich skład na tle Washington Wizards (L,W,W,W,W) wygląda dużo lepiej. Zapowiada się bardzo ciekawy, wyrównany mecz, ja jednak nie potrafię spojrzeć na ten mecz pod innym kątem - Los Angeles Clippers to solidny, silny zespół i jestem przekonany, że zobaczymy dzisiaj LA triumfujące.
Pozdrawiam, facebook.com/GramyNba
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Los Angeles Clippers
Typ: podwójny wynik(połowa/koniec meczu) : Washington Wizards/Los Angeles Clippers
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jeszcze jakiś czas temu bukmacherzy zapewne by nie dawali Waszyngtonowi praktycznie żadnych szans i kurs na Clippers by był dużo niższy niż teraz(1,6-1,7 w zależności od bukmachera). Jest tak dlatego, że Clippers są w słabej formie, wyraźnie im brakuje lidera CP3. Co ciekawe Clippers pokazało, że bez CP3 też potrafią grać bardzo dobrze. Bez swojego lidera wysoko ograli na wyjazdach Memphis i Houston. Niedługo po tym jednak nastąpił kryzys formy i Clippers ostatnio więcej przegrywają niż wygrywają. Teraz jednak nadarza się świetna okazja na rozpoczęcie zwycięskiej serii, gdyż mają dwa teoretycznie łatwe mecze: z Waszyngtonem i Orlando. Waszyngton niedawno miał wzwyżkę formy, jednak aktualnie mają serię czterech porażek z rzędu, więc chyba znowu będą seriami przegrywać. Mimo to Waszyngton potrafi się czasem sprężyć na najlepszych gdy grają u siebie. Poknali oni u siebie m.in. Oklahomę, Atlantę i Chicago Bulls. Waszyngton przegrał swoje cztery ostatnie spotkania, ale warto zwrócić uwagę na to, że w dwóch z nich prowadzili po pierwszej połowie: z Memphis i z Sacramento. Jeśli chodzi o Clippers, to ostatnio lepiej grają w drugich połowach, np. z Bostonem bardzo wysoko przegrali pierwszą połowę, a w drugiej połowie zagrali rewelacyjnie i przegrali mecz zaledwie dwoma punktami. Uważam, że Waszyngton może powalczyć z będącymi w dość kiepskiej formie Clippers. Spodziewam się tutaj meczu na styku, jednak ostatecznie to Clippers powinni wygrać ten mecz. Lekkie prowadzenie Waszyngtonu po pierwszej połowie i zwycięstwo Clippers w całym meczu wydaje mi się całkiem prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
@Pollo78
takie coś to chyba najlepiej przenieść TUTAJ
Dziś czeka nas kilka fajnych meczy. Ja wybrałem 2 zdecydowanie warte gry + dalsza progresja na Magic, którzy jak na złość są mega osłabieni grrr...
Jak zostało wspomniane wyżej - Bulls bez Hinrich&#39;a i Noah&#39;a lecz prawdopodobnie z Boozerem. Pacers zagrali kolejny fantastyczny mecz z Heat, pokazując, że w PO będą groźni. 2 zespoły przykładające dużą wagę do defensywy jednak jak przeciwnik im pozwala to potrafią dołożyć do pieca. Żeby nie było za różowo w stronę Indiany - od 13 spotkań we własnej hali są niepokonani, a Bulls - nawet osłabieni - nie są przeciętną drużyną... Jednak meczami z Heat kupili mnie, a George pokazuje, że niedługo może być All-Starem...
Wolves muszą odrabiać straty powstałe przez kontuzje... Teraz jest już lepiej, teoretycznie brakuje tylko Love&#39;a. Nowe europejskie nabytki dają niezłe wsparcie z ławki, której ciągle brakuje PTB. I tylko poprzez fantastyczną grę s5 wygrywają mecze. Grają przeciętnie na wyjeździe; miesiąc temu z mocno przetrzebioną watahą Wilków wygrali ledwie 5 punktami. Wolves fantastycznie zagrali w obronie przeciw NOH wymuszając ich straty. Dziś wystarczy zagrać podobnie, a ławka powinna zrobić różnicę ;)
Grać progresję na Magic muszę, skoro zacząłem a oni z meczu na mecz się coraz bardziej kadrowo osłabiają... Drugi mecz nie zagra Nelson, kolejne Afflalo, Davis przeszedł operację i dochodzi do tego niesamowity shooter Redick... Nic a nic nie przemawia za Magic, poza losing streak...
Absencje via Rotoworld

Propozycje:
Pacers ML/-5 @1,45/1,85
Wolves ML/-6 @1,58/2,15
Magic ML @5,9 ===&gt; PROGRESJA


Nawiązując do dyskusji o wczorajszych pudłach Nasha^^
 
A 47

all_in

Użytkownik
Mam prośbę. Wiem że kiedyś moderatorzy tego pilnowali ale teraz znowu dużo osób wrzuca informacje odnośnie absencji lub powrotów bez linków do potwierdzenia tego info. Później niektórzy czytają, wyłapują niezgodności ze swoimi notatkami i marnują mnóstwo czasu aby znaleźć potwierdzenie tego co zostało tutaj napisane i okazuję się iż ta informacja jest nieprawdziwa bądź nastąpiła nadinterpretacja

J:// No i dużo było pretensji, że wprowadzam taki rygor. Fajnie, że ktoś zauważa szkodliwość podawania niesprawdzonych informacji bez źródła. Mogę Ciebie zapewnić, że każdy taki post był, jest i będzie usuwany. Źródła nie są potrzebne, tylko w sytuacji long-term injury.
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
A propos kontuzji i źródeł. Wczoraj chyba wszystkich zaskoczyła absencja B.Griffina..żadne (ze znanych mi) ze źródeł nie poinformowało o tym a LAC po raz kolejny ponieśli porażkę. Swoją drogą, troche śmieszna statystyka: Wizards wygrali już u siebie z takimi potęgami jak MIA, CHI, OKC i teraz LAC ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Marathon wystawił 14.5 punktowa linie na Pau Gasola. Tutaj pojawia się pytanie czy Howard zagra bo jeśli nie to over Gasola jest najlepszym betem na noc. W dwóch meczach bez Dłajta Gasol zanotował 22 i 23 punkty. Jeśli dzisiaj będzie podstawowym centrem to znowu będzie coś w granicach 20 pkt bo Lopez dobrym obrońca to nie jest. Rożne źródła podają sprzeczne informacje
Dwight Howard will not play on Sunday against the Pistons as he recovers from a shoulder injury, and is questionable for Tuesday against Brooklyn.
Dwight Howard (shoulder) will &quot;definitely&quot; play against the Nets on Tuesday, according to a team source.
wiec nie wiadomo czy zagra, pewne jest tylko to ze jak gruchnie info ze Howard nie gra to linia na Gasola podskoczy do 20-21 pkt, pytanie czy warto zaryzykować teraz ten over :?:

edit:
Howard not taking part in shootaround is likely an indication that he&#39;ll be sidelined for yet another game. If that&#39;s the case, Pau Gasol will continue to start at center, while Earl Clark is locked in as the starting power forward.
no to jedziemy ;)
Pau Gasol over 15.5 @ 1,88 Marathonbet ⛔
// 15 pkt i sam się skontuzjował.... brak słów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Witam, od tego sezonu przyglądam się lidze NBA, a od dwóch miesięcy oglądam sporo spotkań i prowadzę własne analizy. Wydaje mi się, że moja wiedza jest dosyć spora i zamierzam spróbować podawać swoje typy wraz z analizami na forum. Nie jestem żadnym znawcą koszykówki, nawet można powiedzieć że w tym temacie jestem laikiem. W moich analizach prawdopodobnie na początku mogą pojawiać się błędy ale mam nadzieję, że z każdą nieprzespaną nocą skuteczność będzie rosła a ich ilość malała.

Denver - Milwaukee
Typ: under 220,5
Kurs: 1,50 bet365✅

Początkowo miałem zagrać jakiś rozsądny over punktowy gdyż spotkania w Denver to otwarte widowiska ale po tym jak zobaczyłem linie powystawiane przez buki zacząłem się zastanawiać czy jest sens ? Najniższa linia w bet 365 to over 207,5 co po kursie 1,44 nijak się ma do ryzyka bo jak to często bywa z dużej chmury może być mały deszcz, z drugiej strony under 220,5 po 1,50 jest według mnie całkiem przyzwoitą opcją na to spotkanie bo o ile nie będzie dogrywki to ta linia nie powinna zostać ruszona. Gospodarze rzucą pewnie coś w granicy 100 pkt nie więcej niż 110, ale do tanga trzeba dwojga i Milwaukee musiało by dotrzymać tempa rywalom z podobnym wynikiem . Grając na skuteczności nieco ponad 40% w ostatnich spotkaniach i notując średnio ok 15 strat a na dodatek skupiając się na bronieniu przeciwko kreatywnym gospodarzą nie powinni zbliżyć się do setki a co dopiero 110 pkt.

Brooklyn Nets - LAL
Typ: Kobe Bryant over 23,5
Kurs: 2,02 Bwin⛔

Myślę, że dzisiaj dobiegnie końca zespołowa gra Kobego. Rywal zdecydowanie z wyższej półki niż ostatnia 4 i jeśli Lakersi chcą nawiązać wyrównaną walkę to ich lider będzie musiał wziąć ciężar gry na siebie i pokazać trochę egoizmu. Linia dosyć niska jak na Bryanta egoistę którego liczę że zobaczymy w Nowym Jorku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 47

all_in

Użytkownik

Brooklyn Nets - LAL
Typ: Kobe Bryant over 23,5
Kurs: 2,02 Bwin
Myślę, że dzisiaj dobiegnie końca zespołowa gra Kobego. Rywal zdecydowanie z wyższej półki niż ostatnia 4 i jeśli Lakersi chcą nawiązać wyrównaną walkę to ich lider będzie musiał wziąć ciężar gry na siebie i pokazać trochę egoizmu. Linia dosyć niska jak na Bryanta egoistę którego liczę że zobaczymy w Nowym Jorku.
Dosyć kiepska argumentacja. Kobe zmienił się zdecydowanie i co najważniejsze on sam jest autorem tego pomysłu do czego go skłoniły obecne wyniki. D&#39;Antoni nie ma nic do gadania w tej drużynie co podkreślił ostatnio Pau Gasol. Bilans Lakers od czasu zmiany systemu gry to 5:1 więc nie widzę sensu i zapewne go nie widzą zawodnicy aby zmieniać cokolwiek choć czasami oczy bolą od ich strat. Dodatkowo Bryant odzwyczajony przez lata od wide open position nawet takie rzuty często pudłuje. Jedyne co może przeszkodzić underowi to bardzo duża liczba wolnych Bryant&#39;a ale wymuszanie ich nie przychodzi mu już tak łatwo gdyż zawodnicy doskonale znają jego taktykę pump fake.
 
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
Moze i Kobi sam naprowadza na mysl ze gra zespolowa pomoze LAL w dalszej czesci sezonu, jednak wiadome, ze jak sa ciezkie mecze to musi byc leader ktory ciagnie druzyne bo inaczej nie wazne ile by podan zaliczyl i jak dobrze nie chcial to w wypadku przegranej nic to nie da. Pytanie jak widzimy dzisiejszy scenariusz czy latwy win LAL czy jednak ciezszy mecz ? bo jesli ciezszy stawiam na to ze bez jego dyspozycji dzis przegraja ten mecz ... a najlepiej jak Kobi by i duzo rzucal i duzo widzial wtedy LAL sa mocni. Mysle ze ten overek dzisiaj ma duze szanse powodzenia GL
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Kobe w ostatnim czasie zmienił się, gra więcej dla drużyny, asystuje co wcześniej za często mu się nie zdarzało. Nawet w akcji dwóch na kosz oddał ostatnio koledze piłkę ;)
Do tego dochodzi też jego przeciętna skuteczność w ostatnim czasie, jak choćby 8/25 z gry które wyłapałem w jednym z ostatnich spotkań.
Linia 22.5 wystawiona na zawodnika LAL jest bardzo niska, osobiście nie pamiętam kiedy tak nisko bukmacherzy ustawili na niego zdobycz punktową.
Dziś czeka ich ciężki mecz z Netsami. Osłabieni są brakiem Howarda. Do tego teraz zobaczyłem, że Metta World Peace został zawieszony na jeden mecz! Swoje z pewnością znów rzuci Gasol jednak głównym strzelcem musi być nie kto inni jak Kobe. Bo kto inny?
Już wcześniej myślałem o tym, by zagrać over a teraz wobec tego co podaje rotowold spokojnie pobiorę over.
Na marathonie linia powędrowała w górę do 23.5 po 1,88 ale Tobet trzyma właśnie 22.5 po 1,85 i tam ostatecznie pogram.

Typ: Kobe Bryant over 22.5 @ 1,85 Tobet ⛔

Fatalna skuteczność, oddał aż 24 rzuty jednak nie pozwoliło to na pokrycie linii.
 
qba1916-94209 22

qba1916-94209

Użytkownik
Zgadzam się. Brak Howarda i MWP naturalnie wymusi, przynajmniej powinien, większe zaangażowanie rzutowe Bryanta. Wszystko zależy oczywiście od skuteczności która jednak nie zachwyca. Osobiście odpuszczam
World Peace has been suspended for Tuesday&#39;s game at Brooklyn due to an altercation during Sunday&#39;s win at Detroit, ESPN reports. The official NBA release says that World Peace was banned for a game for &quot;grabbing Brandon Knight around the neck and striking him in the jaw.&quot;

ŹRÓDŁO
 
no0si 51

no0si

Użytkownik
Off top: Ciekawi mnie od dłuższego czasu w jakis sposób puszczacie O/U na osiągnięcia zawodników? Dajecie np 3-4 takie osobne kupony po powiedzmy 20-30 zł liczac na prawie podwojenie wkładu czy są jakieś inne sposoby? Bo z tego co wiem to akumulacja takich zakładów zarówno z meczami jak i innymi tego typu zakładami jest zabroniona na większości betow.
Atlanta Hawks- Indiana Pacers (-4.5)
kurs: 1.71
buk: bet365
Analiza raczej krótkka bo nie ma się nad czym rozwodzić. Atlanta ostatnio słabiutki mecz u siebie z osłabionymi Chicago, którzy grali tylko 8 osobową rotacją. Czasem zupełne przestoje w ataku, brak pomysłu na grę i siłowanie ataków na kosza Bulls. Gołym okiem widać, że Atlanta nie radzi sobie z dobrze broniącymi zarówno obwodu jak i strefy podkoszowej zespołami notując przy okazji dużo strat. Ostatnio tylko Korver i Smith bronili drużynę Hawks przed blowoutem na własnej hali. Drużyna Pacers, która jest obecnie drugą najlepiej broniącą drużyną w NBA, zwłaszcza na własnej hali gdzie traci ledwo 87 pkt na mecz. Wczoraj pokaz bardziej ofensywny niż defensywny drużyn Chicago i Pacers, co w sumie przy skuteczności w ostatnim meczu Hawks (39%) jest dodatkowym plusem w stronę gospodarzy ponieważ pokazują, że potrafią nie tylko bronić ale i zdobywać punkty przeciwko tak defensywnie nastawionemu teamowi jak Chicago. Zdecydowanie kieruje się w stronę Indiany i nie spodziewam się żeby akurat Hawks przełamali ich serię 14 zwycięstw z rzędu na własnej hali.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Fakt wobec nieobecności Artesta under nie ma sensu ponieważ liczba rzutów i punktów będzie musiała rozłożyć się na pozostałych zawodników w tym dużej mierze na Kobiego. Mimo wszystko jak już bym miał grać over ze stawką bym nie szalał
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Kobe Bryant over 23.5 pkt 1.88 marathonbet/ over 22.5 pkt 1.85 tobet ⛔ 24 rzuty nie wystarczyly, co zrobic
Zgadzam sie z poprzednikami na forum i dla mnie absolutna lokata. Jak to mowi przyslowie, z gowna bata nie ukrecisz i Kobe po prostu bedzie musial wziac w jakims tam stopniu ciezar zdobywania punktow na siebie. Nie czarujmy sie okolicznosci overowi bardzo sprzyjaja : Nowy Jork, absencje howarda i Artesta [ pozwolicie, ze nie bede juz podawal zrodla - osoba wczesniej to zrobila] oraz ranga spotkania. Owszem gdy Kobe dzieli sie pilka gra wyglada znaczenie lepiej tak jak w Bostonie gdy nie ma rondo i ten ruch jest zdecydowanie lepszy ale chyba nie liczycie, ze Ebanks w takim momencie przejmie spotkanie i rzuci 20 pkt ? Kobe w pierwszym meczu z Joe Johnsonem na parkiecie ma swietna 58% skutecznosc wiec bedie trzeba to wykorzystac. Na trojce Netsi maja swietnego stopera [ co prawda Johnson tez jest dobrym obronca] wiec chyba oczywiste jest, ze w takiej sytuacji wiecej rzutow powinien dostac Kobe. Mam nadzieje, ze sie nie pomyle i rano postawie plusika przy typie, dobrej nocy.​
 
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
ale chyba nie liczycie, ze Ebanks w takim momencie przejmie spotkanie i rzuci 20 pkt ?
dokladnie, no chyba ze typer w to wierzy wtedy over Kobiego moze nie pasc ???? zobaczymy nasza dedukcje i tok rozumowania rano
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Milwaukee Bucks
Typ: połowa/koniec meczu : Milwaukee Bucks/Milwaukee Bucks
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Milwaukee to bardzo nieobliczalna drużyna. Jak ta ekipa ma dzień, to może ograć każdego. Boleśnie przekonały się o tym Chicago Bulls i Boston Celtics, gdyż obie te drużyny dwukrotnie przegrywały u siebie z Bucks. Statystyki wyjazdowe Milwaukee są bardzo solidne, bo 12 zwycięstw i 11 porażek i jest to jeden z najlepszych wyników na wschodzie. Jeśli chodzi o Denver, to jest to bardzo mocna drużyna jeśli chodzi o grę u siebie, ale czasami brakuje im motywacji na mecze z drużynami, które nie są w czołówce. Nuggets przegrali u siebie z Waszyngtonem i Minnesotą, czyli ze słabymi drużynami. Milwaukee w tym sezonie są naprawdę mocni i nie robiłbym z nich takiego underdoga jak wskazują kursy. Jak już wspomniałem Bucks są nieobliczalną drużyną i nie zdziwię się jak ograją Nuggets.
 
qba1916-94209 22

qba1916-94209

Użytkownik
Brook Lopez 6,5 zbiórki over @1,66 -&gt; bet365 ✅✅ 11 ✅✅
Howard i Światowy Pokój wypadają więc środkowy Nets Brook Lopez powinien na tablicach powalczyć. Jego średnia 7,2 zbiórki. Ostatnio nie zachwycał, z Chicago 4, Miami, 7, Orlando 5, Houston 7 i Memphis 4 ale dzisiaj powinno się to zmienić. Ważne ogniwa w walce o piłki Howard i Metta ze średnią 12 i 6 wypadają więc pod koszem &#39;&#39;luźniej&#39;&#39;. Role centra po raz kolejny przejmuje Gasol. W ostatnich meczu z Nets w Staples Center obaj Panowie odpowiednio 15 i 8 zbiórek przy 43 całej drużyny. Lopez 7. Strata MWP oczywiście nie tak znacząca jak Howarda który zbiera regularnie ponad 10. Dla Lopeza taki mecz jak LA prestiżowy, okazja do rewanżu za poprzednią porażkę. Zaangażowanie i koncentracja powinna być na wysokim poziomie. Linia wysoka nie jest, jak najbardziej do ogarnięcia.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
G. Dragic under 13,5 za 1,85 milenium ⛔ 2 pkt. w 3 kwartach a potem oszalał...

Słońca jadą do miśków, więc będzie pod górkę. Memphis po przebudowie mam wrażenie, że będzie bronić jeszcze lepiej niż przed przebudową, a na pozycjach 1 i 2 mają solidnych defensorów. Linia na słoweńca nieco obniżona, jakby odsmakerzy przeczuwali co się święci, ale ja sądzę, że i tak 10 nie minie dzisiaj.

D.Gallinari over 17,5 za 1,85 w milenium ✅✅

Ostatnio weszło ( 18 ) więc ponawiam. Gali jest w gazie, 27 , 27 , 18, dziś kolejny rywal z którym Denver może spokojnie rzucić 110-115 oczek. Gallinari regularnie dostaje ponad 35 minut i oddaje około 18 rzutów. 18 punktów w 18 rzutach - dla mnie bomba, tym bardziej, że Bucks nie należą do wiodących defensorów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom