>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
S 265

stingnwo

Użytkownik
Broklyn Nets -3,5 vs Chicago Bulls 2,03 Pinnacle ✅✅✅
Dzisiaj poprawiamy w meczu z Hawks.

Atlanta Hawks -3,5 vs Chicago Bulls 1,91 bwin ⛔⛔⛔

/edit Oglądając ten mecz, miałem wrażenie że gracze Hawks specjalnie chcą go przegrać. Mając tak ogromną przewagę fizyczną unikali gry podkoszowej, a jak był missmatch Smitha/Horforda na Robinsona/Hamiltona to uciekali jak oparzeni. Dodając do tego niezliczoną ilość podań prosto do przeciwnika czy nietrafionych layupów, trudno uciec od wrażenia, że nie zależało im specjalnie na zwycięstwie.

Wspomniana trójka (Boozer, Noah i Heinrich) prawdopodobnie nie wystąpi, a pozostali grali wczoraj ogromną ilość minut (Deng i Gibson po 48 minut, Robinson 41, Butler 40) i to w ciężkim meczu granym do samego końca. Dodając do tego chęć odgryzienia się za te 58 punktów w poprzednim meczu, powinno być mocno i szybko na korzyść Hawks.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ogolnei dzisiaj ciekawym betem moze byc granie overow niektorych playerow Chicago ze wzgledu na wyzej opisane nieobecnosci. Trzeba cierpliwie czekac co marathon wystawi ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Houston Rockets
Typ: Kemba Walker over 17.5 points ✅
Kurs: 1.85 1.9
Bukmacher: Bwin marathon
Analiza:
O 2:05 w Houston dojdzie do spotkania pomiędzy miejscowymi Rakietami a Bobcats z Charlotte. Słowa &quot;Houston, mamy problem&quot; nie padną, gdyż Houston jest murowanym faworytem do wygrania tego meczu. Charlotte są najsłabszą drużyną w lidze i pewnie kolejny raz zdobędą top3 pick w drafcie. Zasadniczo to wózek o nazwie Charlotte ciągnie tylko jeden zawodnik i właśnie jego over dzisiaj zagram.
Jest to Kemba Walker, rozgrywający, nadzieja Charlotte na lepsze czasy. Linia punktowa jest ustawiona na podstawie średniej punktowej w tym sezonie, jednak oto kilka statystyk potwierdzających moją słuszność:
a) 21 stycznia (a więc stosunkowo niedawno) odbył się mecz tych drużyn, z tym że w Charlotte. Kemba zdobył wtedy 35 punktów (a więc dwukrotnie więcej niż dzisiejsza linia), trafiając 12 z 21 rzutów (w tym 6/7 za trzy). W dodatku rozdał 5 piłek, Rockets grali w podstawowym składzie, tym samym jaki zagra dziś.
b) w ostatnich 5 meczach Kemba zdobywa średnio 21 punktów, zaś w ostatnich 10 - 18.5 punktów/mecz.
Obydwie drużyny grały ostatni mecz w środę, 30 stycznia, także zawodnicy są wypoczęci i przygotowani do meczu. Kemba jest pierwszą opcją w ataku Bobków, z pewnością odda najwięcej rzutów, a że jego matchup to Lin...
Reasumując Sądzę, że Walker będzie jedynym zawodnikiem z Cats który będzie gonił wynik, dlatego warto imo zagrać. Pozdrawiam.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Timberwolves - Hornets @ Twolves (1.68) Pinnacle ✅
Najwyższa pora na zwycięstwo Wilków, okazja do tego idealna bo do Minnesoty przyjeżdżają fatalnie grające w tym sezonie Szerszenie. NOH to zdecydowanie czerwona latarnia ligi, więc szansa na przełamanie dla Wolves idealna. Nie ma Love&#39;a, ale ciągle są Rubio, Pekovic czy Kirilenko i o ile na Lakers mogło to nie wystarczyć o tyle na Hornets moim zdaniem starcza w zupełności. Pekovic i Shved niedawno wrócili do składu, pewnie gdyby stało się to wcześniej to zła passa Minnesoty nie trwała by aż tak długo. Z ekipami z LA sobie nie poradzili, ale dziś już powinno być inaczej.
 
qba1916-94209 22

qba1916-94209

Użytkownik
David Lee 18,5 zbiórki under @1,85 -&gt; tobet
Promocja jak nic. Linia z kosmosu chociaż wydaje się że to błąd. Ale zakład wisi już ponad 2 godziny. Nie raz widziałem u nich błąd w ofercie ale w miarę szybko był usuwany bądź korygowany. Tutaj utrzymuje sie dziwnie długo. Jego zbiórki w ostatnich meczach to 20 z Dallas z czego aż 7 w ataku, Cleveland 12, Toronto 13 i Milwaukee 15. Jego średnia 11,1. Myślę że warto spróbować, mało prawdopodobne aby zakręcił się ponownie w okolicy 20. W najgorszym razie będzie zwrot. Betsson wystawił 12
ZWROT - Trochę dziwna decyzja. Gdyby to był błąd to nie bawiliby się w spadki linii tylko od razu zdjęli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Sacramento Kings under 95.5
Gram dzisiaj taki oto bet, z uwagi na poprawioną ostatnio defensywę nowojorczyków.
Słabi na wyjazdach Kings (5-19), są w trakcie 6-meczowej trasy, w której jak dotąd wygrali jedynie w Waszyngtonie. Zdobywali kolejno: @ DEN 93, @ WAS 96, @ BOS 81, @ PHI 80. Średnio na wyjazdach zdobywają zaledwie 91.7 ppg. Drużyna Knicks traci równo 96 ppg, więc tak jak wystawiona linia.
Dziś najlepszy strzelec gości, Cousins będzie miał przeciwko sobie świetnego obrońcę, 2012 DPOY, Tysona Chandlera. Lekko nie będzie. Ostatnio NYK popracowali trochę nad obroną i znacząco się poprawili w tym elemencie, co najwyraźniej przynosi efekty:
The Knicks have held their last eight opponents to 91.5 ppg.
Warto próbować, powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 35

sokker

Użytkownik
E.Ilyasova over 13 @ 1,90 ✅ 16
marathonbet
moim zdaniem niska linia na gościa, który ostatnio ma dużo minut i sporo punktów. wczoraj dobre zawody w MSG szczególnie w pierwszej połowie. obie drużyny b2b, ale wobec dyspozycji Magic myślę, że turas z Jenningsem dzisiaj rozstrzelają Orlando i linia zostanie spokojnie przekroczona.

G.Vasquez over 13,5
@ 1,90 ⛔ 7
marathonbet
równa forma Greivisa i moja sympatia do tego gracza to główne argumenty. Minnesota faworytem ale jak to ostatnio bywa New Orleans tanio skóry nie sprzedadzą. na wyjazdach punktuje 16 ppg. bilans do tej pory 1-1, oba meczew Nowym Orleanie a Vasquez punktował 16,5 ppg. obie drużyny b2b. NOH powalczyli w Denver (Greivis 13 pts), a Wolves polegli u siebie z LAL. mam nadzieję, że dzisiaj będą równie gościnni dla Hornets, a przynajmniej dla Vasqueza, żeby mógł pokryć linię.
do tego polecam:

Portland Trail Blazers - Utah Jazz under 196
@ 1,68 ⛔
Atlanta Hawks - Chicago Bulls under 185,5 @ 1,65 ✅
marathonbet
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Miło, że edytowałem post pisząc analizę, który został w trakcie tegoż pisania usunięty ???? moderze ;)
Dlatego nie chcę mnie się już pisać znowu wywodu więc na szybko:
Dubel Hawks+GSW: Dużo ważnych ogniw nie wystąpi/lub może nie wystąpić po stronie Bulls - na pewno nie zagra Noah, mocno niepweny jest występ Boozer&#39;a i Hinricha. Do Warriors dziś zapewne powróci Stefek, który odbył dziś normalny trening. A Suns, jak to oni: seria porażek - zwycięstwo - seria porażek. Nie widzę nikogo po stronie gości z Arizony, kto mógłby powalczyć z gospodarzami dziś.
Handi na Rockets może i wysokie lecz nie takimi różnicami już wygrywali. Jak się rozpędzą to mało jaka siła ich może zatrzymać. A Bobki - mimo mojej sympatii do nich - są za słabi by nawiązać z nimi walkę. Myślę, że można i zaryzykować handi -21 na Rakiety. Kurs ML polecam fanom EloPeji jak i samemu samozwańczemu znawcy ???? ))
Ze składu Magic może wypaść kolejne ważne ogniwo - Nelson. Nie jest to zbyt dobry moment na granie ich zwycięstwa lecz skoro zacząłem granie na ich progresję, to nie ma już drogi powrotnej ????
Absencje via Rotoworld
Propozycje:
Hawks ML/-5 @1,3/1,57
GSW ML/-6 @1,2/1,54 ===&gt; MOCNY DUBEL
Rockets -10,5/-19 @1,71/3,4
Magic ML @5,5 ===&gt; PROGRESJA

 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Atlanta Hawks - Chicago Bulls
typ: Al Horford powyżej 10 zbiórek ✅✅✅ 12 zbiórek
kurs: 1.80 # Betsson

W Chicago szpital i to dość spory, Noah wypadł na bank, a Boozer ciągle jest Questionable, jeżeli i on wypadnie to pod koszem u Byków bryndza. Nawet jak Carlos zagra to brak Noah&#39;a daje dużo miejsca i pola do popisu centrowi Hawks. Horford ostatnio gra bardzo dobrze i notuje świetne statystyki, zarówno pod względem punktowym jak i jeżeli chodzi o ilość zebranych piłek. Nie ma co się rozpisywać, linia niewysoka jak na niego, a fakt, że u Byków nie będzie najlepszego zbierającego z pewnością pomoże. na ostatnie osiem spotkań tylko raz nie przekroczył tej granicy.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Chicago Bulls @ Atlanta Hawks / A.Horford. Total Points - Over 16.5 @ 1.90 ⛔
Marathonbet


W ekipie Atlanty drugi center Zaza Pachulia out. Można zauważyć, że już w ostatnich spotkaniach gry grał mniej, rzucał mniej Horford zdobywał więcej pkt niż zwykle - 28; 24; 16; 22. Dziś Pachulia nie zagra wcale, a dodatkowo prawdopodobnie nie zagra Boozer w ekipie Bulls co zwiększa pole do popisu dla centra Atlanty. Liczę, że Atlanta będzie się chciała przejechać po Chicago jeśli będzie taka możliwość w ramach rewanżu za ostatni blamaż.


edit: 40 min, sporo rzutów, ale fatalna skuteczność 7/18 ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Marco Belinelli over 13 pkt 1.90 marathonbet ⛔
Chicago dalej bez swoich trzech asiorow a mianowicie Noaha, Buzzera oraz Hinricha wiec duzo czasu na parkiecie dla wloskiego strzelca. W ostatnim spotkaniu dostal &#39;tylko&#39; 30 minut przy 48 Denga czy Gibsona wiec raczej mniej minut na pewno nie otrzyma a kto wie moze kilka wiecej. Wiadomo spotkanie z Hawks nie zapowiada sie jakos overowo ale kurcze 13 punktow przy swoich minutach powinien raczej lajtowo przekroczyc. Wielkiego obroncy na dwujce Atlanta nie posiada wiec takze na jakis kosmiczny defense na Marco nie ma co liczyc. Lykam smialo ????​
e/ cos mi sie ubzduralo, ze Stevenson out ze spotkania i lekka klapa....
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
B.Griffin. Total Points - Over 18.5 1,9 ✅
Marathonbet


Cp out, Crawford game decision, Barnes w dwóch ostatnich spotkaniach grał łącznie 6 minut więc chwilę może zająć nim wejdzie w mecz. W takim układzie zdobywanie pkt będzie w dużej mierze skierowane na Griffina. Ogólnie w topowych meczach Blake rzuca więcej pkt. Ostatnio z Bostonem jedynie 15 lecz tam Clipp odjechali totalnie i grał tylko 25 minut. Dziś liczę na close game, emocje do końca i sporą liczbę pkt lidera Clippersów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Pistons - Lakers @ Lakers (1.60) Bwin ✅
Kurs na pewno jeszcze powinien spaść, bowiem już pewne jest to, że ujrzymy dziś na parkiecie Howarda. Jeziorowcy imponują grą w ostatnich spotkaniach, świetnie wygląda współpraca Kobasa z Gasolem, który ostatnio wrócił do naprawdę niezłej dyspozycji. Bryant zamienił się nam w asystenta i wyraźnie drużyna na tym zyskała. Ostatnio dosyć łatwa wygrana z Wilkami na ich terenia i dziś kolejny bardzo ważny mecz. Lakers na pewno są bardzo zmotywowani aby go wygrać bo ich bilans na wyjazdach wciąż jest dramatyczny a do PO już mało czasu.
Raptors - Heat @ Heat (1.53) Pinnacle ✅
Kurs na Żary lekko mnie zaskozył. Aż 1.53 na Miami z Raptors? ???? dawno takiej sytuacji nie było. Dziś bodajże dzień debiutu Gaya, ale to nie powinno być większą przeszkodą dla gości. Miami po wpadce z Indianą i naprawdę przeciętnym meczu tym razem powinno przyjechać do Toronto po zwycięstwo. Heat wygrało ostatnich 9 pojedynków z Toronto, o czymś to też na pewno świadczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
H 10

hutnik14

Użytkownik
Pistons - Lakers @ Lakers (1.60) Bwin
Kurs na pewno jeszcze powinien spaść, bowiem już pewne jest to, że ujrzymy dziś na parkiecie Howarda. Jeziorowcy imponują grą w ostatnich spotkaniach, świetnie wygląda współpraca Kobasa z Gasolem, który ostatnio wrócił do naprawdę niezłej dyspozycji. Bryant zamienił się nam w asystenta i wyraźnie drużyna na tym zyskała. Ostatnio dosyć łatwa wygrana z Wilkami na ich terenia i dziś kolejny bardzo ważny mecz. Lakers na pewno są bardzo zmotywowani aby go wygrać bo ich bilans na wyjazdach wciąż jest dramatyczny a do PO już mało czasu.
Raptors - Heat @ Heat (1.53) Pinnacle
Kurs na Żary lekko mnie zaskozył. Aż 1.53 na Miami z Raptors? ???? dawno takiej sytuacji nie było. Dziś bodajże dziś debiutu Gaya, ale to nie powinno być większą przeszkodą dla gości. Miami po wpadce z Indianą i naprawdę przeciętnym meczu tym razem powinno przyjechać do Toronto po zwycięstwo. Heat wygrało ostatnich 9 pojedynków z Toronto, o czymś to też na pewno świadczy.
Gay zaliczył już debiut w Toronto w meczu przeciwko Clippers. Zagrał dość przyzwoicie - 20 pkt.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
B 11

bandziuk

Użytkownik
Podpinam się do tego co napisał DawidBarca (zauważyłem że z typami idziemy często tą samą drogą) Lakersi muszą wejść do PO co by się nie działo PO bez Bryanta nie wyobrażam sobie muszą wygrywać i muszą lać zespoły pokroju Pistons w końcu odnajdują styl w jakim powinni grać. A Miami ostatnio kursy na prawdę dosyć wysokie grzech jest tego nie grać nie wiem czym jest to spowodowane bardzo słaba gra Miami z Indianą po połowie meczu położyłem się spać nie oglądało się tego przyjemnie bardzo pasywnie w obronie jeżeli grają ciut agresywniej wszystko jest w porządku także kradnę typy od Dawida i daję to samo:
Detroit - Lakers 2 1,60 Bwin
Toronto - Miami 2 1,53 Pinnacle
 
A 47

all_in

Użytkownik
Faktycznie w takim razie dzięki za info. Z drugiej strony nie wiadomo w jakim wymiarze czasowym i czy po raz kolejny kontuzja się nie odnowi. Mimo wszystko na pewno warto poważnie zastanowić się na Lakers gdyż widać że z Dwightem i rozgrywającym Magic Mamba zmieniła się gra na lepsze i Mike &quot;rozwale samograja&quot; D&#39;Antoni nie ma już nic do gadania co potwierdzają sami zawodnicy
 
qba1916-94209 22

qba1916-94209

Użytkownik
Kobe Bryant 24,5 under @1,7 -&gt; bwin ✅✅ 18 ✅✅
Linia którą jeszcze można atakować. Rozpisywać się za bardzo nie będę bo temat wszystkim znany. Zmiana funkcji Bryanta na głównego podającego. Dużo mniejsze tempo gry. Większe zaangażowanie w defensywie. Z Minnesotą Kobe nie forsował rzutów 4/13 (17 pkt) chociaż myślałem że pod nieobecność Howarda zakręci sie w okół 20 prób. Zastępował go na centrze Gasol. Dzisiaj obaj podkoszowi zagrają wiec jest komu zagrywać. Szczególnie zależeć Bryantowi będzie na Howardzie którego starają sie najczęściej karmić piłkami. Rzadko z dobrym skutkiem. Dobry mecz z Utah 17 pkt (8/12) i NOH 24 pkt (9/12).
Od meczu z Utah zaczęli chyba na poważnie myśleć o PO. Bilans 4:1. Głupia wpadka z Phoenix. Nie spodziewam się aby Bryant tutaj rozpoczął jakiś festiwal rzutów. Po co psuć to co działa dobrze. Oby na plus
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Dzisiaj pierwszy powazny test przejda Celci pod nieobecnosc Rajona Rondo, a mianowicie podejmuja Los Angeles Clippers - trzecia druzyne zachodu. Zeby nie bylo tak pieknie LAC przyjezdza do TD Garden bz swojego lidera Chrisa Paula co na pewno zmniejsza wartosc tej druzyny. W zastepstwie zagra maly koksik Bledsoe, ktory ostatnimi czasy troche cegli, notujac w trzech spotkaniach ponizej 30% z gry. Dzisiaj na pewno nie bedzie mial latwiej, poniewaz tak jak za kazdym razem powtarzam obrona Celtow na obwodzie to klasa sama w sobie. Walka rozegra sie na wysokich pozycjach gdzie KG bedzie musial radzic sobie z kolkami Griffinem i Jordanem. Szkoda, ze z gry do konca sezonu wypadl Sullinger poniewaz tych kilka centymetrow naprawde przydaloby sie w dzisiejszym spotkaniu, ale mysle ze przy dobrej rotacji Doca, Boston jest w stanie powstrzymac Clips. Na co trzeba zwrocic uwage to na pewno lawki rezerwowych z obu stron. Jak i Celci tak i Clippersi posiadaja tam kilku naprawde solidnych graczy. Terry z Greenem w ostatnich spotkaniach naprawde na poziomie i bardzo ladnym procencie, po drugiej stronie natomiast corss killer Jamal Crawford, notujacy regularnie powyzej 15 pkt. Wydaje mi sie, ze dzisiaj warto rowniez pograc over punktowy kapitana Celtics - Piercea. To nie jest spotkanie z Kings czy Magic tylko szczebel wyzej dlatego w takich meczach pilka moze czesto wedrowac do Pawla co moze przelozyc sie na solidna ilosc punktow.
Celtics z dogrywka 2.00 bet365 ✅
Pierce over 17,5 1.90 marathonbet ✅

Spotkanie obejrzysz o 19:00 w
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom