>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2010

Status
Zamknięty.
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Witam! :] słowko o wczoraj - fakt,ze NY nie wygrało z Minnesotą i tym sposobem przegrali z rzędu mecze z drużynami nie spacjalnie wymagającymi Wash i Minnesota - kpina! A wygrywać z Atlantą potrafią, cóż zobaczymy jaki bedzie kurs na ich nastepny mecz ( z Wash znowu ). Co do dzisiejszej nocy - jeżeli doubel LA i Boston nie wejdzie to nie wiem już co z ta NBA . Boston musi wygrać! zeby uniknac streak L4 zresztą no c&#39;mmon z Washington!? co do LA - ok rozumiem passa Memphis u siebie - ale pytam sie jakie to ma znaczenie - wkoncu to LA jest kandydatem do tytułu , a poza tym są w formie ( mecz z Bostonem na dobrym poziomie) Nie wyobrażam sobie szczerze mówiąć żeby te dwa mecze nie weszły. Swoja droga ładny handicap na LA :p Powodzenia dziś i serio polecam te dwa mecze ( choć to żadne zaskakujące typy:p ) Musi wejść taki kupon ????
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
sie zgodze w pelni z przedmowca, passa dobra memphis powinnna zostac przerwana,co do bostonu to nie mam watpliwosci ze wejdzie..kniksow juz nie zagram ;p
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie jestem specem od NBA więc nie chce napinki ani bluzgów pod moim adresem, ostatnio po nocach oglądam NBA i oto moje typy wraz z analizami na dzisiejszą noc z NBA
Boston-Washington
@1
1,5 ✅
GB
analiza:
Boston ostatnio przegrywał z LA Lakers, poprzednio z Atlantą i 2 punktami na wyjeździe z Orlando. W meczu z LAL-ami naprawdę im nie wiele brakowało dosłownie ciut ciut, ale stanął im na przeszkodzie gigant NBA KOBE i jego rzut za 2 punkty z trudnej pozycji w ostatnich sekundach.
Boston miał przestój w 1 kwarcie, ale raczej nazwałbym to rażącą nieskutecznością, w 2 kwarcie meczu z LAL normalnie był koncert ich gry, świetnie asystował Rondo (aż miło się patrzy na takie zagrania), w końcu w tym meczu nie było absencji, zagrał Garnet, Pierce, Allen. Dodatkowo nie usłyszałem dokładnie albo Garnet albo Allen został najlepiej wykonującym rzuty osobiste w historii NBA (% skuteczności)
W meczach z Atlantą drużyna Bostonu była osłabiona i to poważnie, z Orlando hmm no cóż znów minimalna porażka 2 punktami.
Washington Wizzards - nie są jakąś super drużyną dodatkowo ich mega gwiazda Arenas nie wystąpi w tym meczu, ostatnio wygrali z New York Knicks u siebie (drużyna Knicks na wyjazdach słabiak)- niestety nie oglądałem tego meczu, ale np wygrana z outsiderem u siebie jakim jest New Jersey Nets nie przynosi im chwały.
Co przemawia jeszcze za Bostonem dzisiaj?
H2H od 3 sezonów Boston regularnie ich ogrywa na parkiecie w Washington. Co prawda ostatnie spotkanie minimalnie wygrali bostończycy 102-104 ale wynik jest wynik.
Dziś kluczowe dla tego meczu są fakty następujące: Boston pełen skład i dobra dyspozycja playmakera (Rondo) i chęć przerwania serii porażek, brak Arenasa w drużynie Washington
Ja sam gram ten mecz za grubą gotówkę bo wart jest ryzyka oby było rano na zielono
Z innych typów (sorki że bez analizy) polecam
Miami-Milwaukee --&gt; 1,36 ⛔ (lub jak ktoś lubi ryzyko coś z handi na ten mecz ale linia musi być nisko +/- 5,5 może 6 punktów)
/edit nigdy więcej drużyny która ma 27-30 % skuteczności rzutów
Miami mecz parę dni temu przegrało na własne życzenie, skuteczność w meczu przeciwko Milwaukee wynosiła 37% dla rzutów za 2 (Milwaukee 45,3%) oraz rzuty wolne 28% skuteczności Miami, a MiL miało ponad 40% to był klucz do porażki graczy z Miami, dzisiaj własny parkiet oraz niezbyt wymagający rywal na wyjazdach powinny wyjątkowo leżeć graczom Miami
Odradzam Utah-Dallas (bilans Dallas na wyjazdach bajka, a w Utah może być ciężko nie wiadomo czy zagra Kirilenko + Boozer)

/później jeszcze może coś dopiszę
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
tym od wolnych zostal allen, od wielu lat bardzo wysoki procent, dodatkowo dodam ze gra obronna allena przy tym rzucie byla swietna.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Kurcze zagrałem dziś tez Dallas i Phoenix. O ile Phoenix powinno wejść ( chyba, że odczuja zmeczenie po ciezkim meczu z Rakietami) , to o Dallas sie martwie. Brak Boozera w szeregach Utah przemawia jednak za tym ,iż Dallas powinno mieć ułatwione zadanie. Jednakże w sieci mase opini i typów faworycujacych Utah. Co sądzicie? Pozdro
 
M 0

mad_max

Użytkownik
Kurcze zagrałem dziś tez Dallas i Phoenix. O ile Phoenix powinno wejść ( chyba, że odczuja zmeczenie po ciezkim meczu z Rakietami) , to o Dallas sie martwie. Brak Boozera w szeregach Utah przemawia jednak za tym ,iż Dallas powinno mieć ułatwione zadanie. Jednakże w sieci mase opini i typów faworycujacych Utah. Co sądzicie? Pozdro
Moim zdaniem nie opłaca się stawiać ani na Dallas, ani na Phoenix. Utah nawet pomimo braku Boozera powinno dać sobie rade, jest to ekipa która gra bardzo dobrze u siebie (bilans w tym sezonie 19W-6L), a do tego Dallas ciężko gra się w Utah, 4 ostatnie mecze przegrali dość wysoko z nimi. Co do Phoenix to po tym jak oni ostatnio beznadziejnie grają na wyjazdach, od razu się nasuwa myśl, ze nie warto na nich stawiać.
 
S 0

salmaatache

Użytkownik
Co do Phoenix to po tym jak oni ostatnio beznadziejnie grają na wyjazdach, od razu się nasuwa myśl, ze nie warto na nich stawiać.
Ale mają przed sobą Hornets, u których nie zagra Chris Paul a on jest mózgiem całej drużyny. Paul wyleciał na prawdopodobnie ok. dwa miesiące, musi się poddać artroskopii kolana i wcześniej niż w połowie marca nie wróci.
 
M 0

mad_max

Użytkownik
Ale mają przed sobą Hornets, u których nie zagra Chris Paul a on jest mózgiem całej drużyny. Paul wyleciał na prawdopodobnie ok. dwa miesiące, musi się poddać artroskopii kolana i wcześniej niż w połowie marca nie wróci.
Wiem, ze Chris Paul nie zagra, ale w poprzednim meczu tez nie zagrał, a Hornets wygrali ciężki wyjazdowy mecz z Memphis i przełamali ich serie 11 zwycięskich meczy u siebie. Paula znakomicie zastąpił Darren Collison, który mecz z Memphis skończył z aż 18 asystami.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Moim zdaniem nie opłaca się stawiać ani na Dallas, ani na Phoenix. Utah nawet pomimo braku Boozera powinno dać sobie rade, jest to ekipa która gra bardzo dobrze u siebie (bilans w tym sezonie 19W-6L), a do tego Dallas ciężko gra się w Utah, 4 ostatnie mecze przegrali dość wysoko z nimi. Co do Phoenix to po tym jak oni ostatnio beznadziejnie grają na wyjazdach, od razu się nasuwa myśl, ze nie warto na nich stawiać.
Powiem tak: zagrałem na to dwa single i myśle,że jeden na pewno powinien wejsc ( raczej przypuszczam Suns). Co do Dallas w Salt Lake City- prawda cięzko im tam idzie ale licze na jakieś przełamanie dzisiaj. Co do Hornets - bez Paula potrafili wygrywać , jednakże jeśli Suns wyjdą na boisko w optymalnej formie powinnie bez problemów uporać sie z jednak osłabionymi Hornets.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: New Orleans Hornets - Phoenix Suns H(0-6.5)⛔⛔⛔
Typ: 1
Kurs: 3,05
Buk: Centrebet


O godzinie 2.00 do Nowego Orleanu zawita ekipa Phoenix Suns. Kursy oferowane na to spotkanie są niezwykle wyrównane, ale ja widzę zdecydowanego faworyta w ekipie Szerszeni, gdyż mimo słabej dyspozycji u siebie prezentują bardzo wysoki poziom gry. Drużyna Suns w dzisiejszym spotkaniu wystąpi bez kontuzjowanego Leandro Barbosy, co na pewno osłabi siłę ataku Słońc. W zespole z Nowego Orleanu wciąż wystąpić nie będzie mógł Chris Paul - na pierwszy rzut oka dużo większe osłabienie, lecz wcale tak nie jest bo CP3 ma doskonałego zastępcę w postaci młodego, zdolnego Collisona, który jest głodny gry i na parkiet wychodzi niezwykle zmotywowany i z wielką chęcią gry! Collison potrafi doskonale obsłużyć swoich kolegów z zespołu i w meczach, w których gra zalicza naprawdę sporo asyst, co pozwala mi twierdzić, że naprawdę dobrze czuje się na parkiecie i mimo młodego wieku dużo na nim widzi - nie gra samolubnie. Ostatnimi czasy ze znacznie lepszej strony pokazuje się Peja Stojakovic i David West, także ma kto zdobywać punkty. Pod koszem Lopez kontra Okafor - w tym pojedynku górą może być tylko Emeka Okafor, co da zapewne Szerszeniom dużą przewagę w grze na tablicach. Okaforowi ostatni mecz totalnie nie wyszedł (bardzo słaba skuteczność) - sądzę, że znowu się coś takiego nie przytrafi i że znacznie przyczyni się do odniesienia zwycięstwa w tym pojedynku. Jeśli na swoim poziomie zagrają Stojaković i West to ten mecz bez problemu zawodnicy z Nowego Orleanu powinni wygrać, a i nie należy zapominać o Petersonie, który wchodząc z ławki na pewno będzie dorzucał cenne punkty. Zwycięstwo Hornets jak najbardziej prawdopodobne - sądzę, że spotkanie to zakończy się pewną wygraną dzisiejszych gospodarzy!
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Siemanko! Chciałbym podać a przy okazji skonsultować typy na dziś. Pkt zdobyte przez gospodarza tj: Cleveland under 106 i Orlando under 103. Mała analiza: Cleveland zdobyło ostatnio 114 pkt rzucając mase trójek ( Lebron nieźle pukntował). Zbyt banalne było by powiedzieć, iż sie wystrzelali i teraz rzucą znacznie mniej. Jednakże biorąc pod uwagę 92 pkt na które Memphis pozwoliło LA w tym nieszczęsnym meczu:p oraz własnie fakt szczególnej skuteczności Cleveland ostatnio, przypuszczam,że nie przebiją sie może nawet przez 100 pkt. Co do Orlando - ostatnio zagrali słaby mecz z Detroit (mimo ,iż wygrali - bardzo sie męczyli). Czy Bucks pozwolą rzucić sobie 103 pkt? Nie sądze ponadto licze na słaby mecz Orlando w ofensywie. Nie mówie, że oba typy wejdą:p ale opcja na dwa single interesująca - jeden powinien wejść na pewno, choć mam nadzieje ,że wejdą oba ???? Tak jak wczoraj Phoenix weszlo ładnie, Dallas niestety nie. O dwupunktowej porażce La szkoda gadać ( zepsute świeto Kobe&#39;go ). Pozdrawiam serdecznie i proszę o jakieś refleksje ????
sorry za momentami zachwiany szyk i taka sobie czytelność analizy :p
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Cleveland - Memphis
handicap na 1 kwartę (Cleveland -3.5) ✅
kurs:1,91 ✅
(26-12 z handi jest 22,5-12 hej defense out there Cleveland dzięki ;) $$$$$$ )
Oglądałem mecz wczorajszy Memphis, oraz 2 dni temu mecz Cleveland. Co mnie skłoniło by zagrać handicap na kwartę :?:
1) Memphis wczoraj włożyło mnóstwo serca w walkę z LAL i wygrali, sądzę że będą minimalnie podmęczeni.
2) Le Bron James chyba ma najlepszy okres gry w kosza w sowim życiu, świetnie wykańcza akcje, podaje, rzuca za 3- koszykarz kompletny.
Dodatkowo w 1 kwarcie w meczu Cleveland-LA Clippers , ekipa z Cleveland w swoim stylu zmasakrowała rywala, szczególne spustoszenie zrobiły rzuty za 3 punkty (11/12 w 1 kwarcie :! ???? To jest aż 33 punkty z samych rzutów za 3 :!: I to w 1 kwarcie ???? kolejnym aspektem który przemawia bym zagrał handicap jest bardzo dobra defensywa Cleveland, szczególnie dobrze bronią w 1 i ostatniej kwarcie. Kolejnym argumentem jest fakt że Cleveland u siebie raczej nigdy się nie oszczędza i już od 1 kwarty wystawia najsilniejszy skład oraz to że ich bilans u siebie to 19-3 stawia graczy Cleveland w pozytywnym świetle, nie ma samych superlatywów, niestety Cleveland nie mają zbyt długiej ławki i jest kilka kontuzji dlatego skłaniam się na to że w 1 kwarcie Cleveland da po prostu 120% mocy i zagra konsekwentnie w obronie.
Bilans H2H na parkiecie Cleveland 7-2-1. Może to i deczko nie aktualne ale w przeciągu 6 ostatnich sezonów aż w 5 z nich Cleveland handicapowało Memphis w 1 kwarcie i to różnicą ponad 4 punkty.

Chicago Bulls- LA CLippers
typ: handicap na mecz -7,5 Chicago
kurs: 1,91 ⛔ w meczu był handicap ale odwrotny ????

Oglądałem mecz Clipków z Cleveland - wiadomo jednostronne widowisko, czemu skłaniam się do gry na Bulls z handicapem. Bulls straszna chimera NBA, ale ostatnio zaskakują in plus chyba każdego bo jak nazwać serię kolejnych wygranych na wyjeździe z tak trudnymi rywalami jak:
-New Orleans
- OKlahoma
- San Antonio
- Houston
- Phoenix :!:

Nie wiem ale dla mnie wygrać z tymi drużynami na ich parkiecie i to wygrać (no oprócz Orealns) nie minimalnie to naprawdę wielka sztuka :!:
Czemu sądzę że Chicago pokona różnicą co najmniej 8 koszy drużynę Clippers :?:
Clippersi są słabi na wyjazdach, mają szpital w drużynie, mają dużo niższą skuteczność rzutową na wyjazdach.
Co ciekawe przed tym tournee wyjazdowym CHicago Bulls przegrało na wyjeździe właśnie z Clipersami.
Liczę na ich dobrą passę, bo domowy bilans 14-7 Bullsów świadczy że nie są jeleniami do bicia.
Clipki np z drużynami ze swojego pokroju z ostatnich meczy wyjazdowych dostawali łomot:
Minesota - 111:97
New Jersey ---&gt; 103:87 (najlepsza drużyna NBA obecnego sezonu ;) )
(szpital w LA Clipers, skłania mnie do handi)
Pozdrawiam i życzę wy$okich wygranych ????
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
jestem ciekaw gdzie Ty widzisz ten szpital w clippersach?
bo o ile widze to w ekipie z wietrznego miasta jest wiecej zawodnikow ktorzy sa dzisiaj probable tudziez questionable..
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Między słowem DOUBT, Questionalbe, probably jest wielka różnica
przy Chrisie Kaman jest napisane DOUBT- wątpią żeby dziś wystąpił
Sebastian Telfair- early march
Griffin+Rush- out of season
Bulls -Gibson i Noah probably tuesday - prawdopodobnie dzisiaj
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
ja wiem co znaczy questionable, doubt, probably or probably tuesady - naprawdę nie musisz mi tego tłumaczyć :?

nadal chce wiedzieć gdzie jest ten szpital w clippersach bo widzę kamana który jest questionable a na forach amerykańskich chłopaki piszą, że prawdopodobnie zagra i sebastian telefar, który i tak nie odgrywa znaczącej roli w ekipie z los angeles.
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
INDIANA - TORONTO 2 1.85⛔⛔⛔

Jedna ze slabszych ekip ze wschodu podejmuje solidnie grających i zdyscyplinowanych graczy z Toronto. Na wyjeździe moze toronto nie imponującego bilansu ale w tym sezonie nie raz pokazało klase ogrywając wyżejs notowane zespoły tj. Orlando i nie tylko ???? Na papierze są napewno drużyną lepsza a gospodarze sa jedna ze slabszych ekip ktora ma atut wlasnego boiska w tym spotkaniu i nic wiecej. Licze na dobry występ Kris Bosch w tym spotkaniu i win Toronto. Takie mecze jak ten trzeba wygrać jeśli chcą mnieć dobre mejscie w play off.

CLEVELAND - MEMPHIS H (0-10) 2 1.9⛔⛔⛔

Przyznam się szczerze że wczoraj Memphis położyło mi kupon... wiec licze na dobry wystep w rewanżu: ???? Oczywiscie faworytem w tym spotkaniu sa gospodarze ale ten sezon w NBA jest naprawde taki że każdy z każdym praktycznie może wygrać.... co odbija sie na typowaniu ???? no cuż tak mała dygresja.... Co do konkretów to pewności nie ma ale licze na dobry występ Randolpha. Po wczorajszej wygranej nad mistrzami NBA liczne na solidny występ gości w tym spotkaniu mysle że handi sie pokryje na luzie... CLE ma lepszy skład ale krótką ławke i mam nadzieje ze handi powinien sie pokryć przy niskim win CLE. Gospodarze nie raz dali ciała ze słabszymi ekipami, grają troche chimerycznie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Gospodarze nie raz dali ciała ze słabszymi ekipami, grają troche chimerycznie.
Cleveland ma tylko 3 porażki u siebie :
4 stycznia 2010 z Charlotte róznicą 3 punktów
6 listopad 2009 z Bulls 1 punktem
28 październik 2009 z Boston różnicą 6 punktów

Lexus sorki może masz lepsze info ;) ale wg mnie Clippers dzisiaj dostaną łomot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom