>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Boston vs Clevland
Typ: Clevland +13,5 kurs: 1,78 (Unibet) ⛔

Boston bez Browna i Horforda. Grają w tym sezonie w kratkę i nie wiadomo w którym meczu znowu coś odwalą. Zdecydowanie za niski jest kurs na nich, więc trzeba uderzać w gości. Handi +13,5 wydaje się fajną opcją. U siebie właściwie wygrali bardzo wysoko tylko z Chicago. Nie wydaje mi się żeby tutaj weszli w jakiś swój rytm, tym bardziej bez Horforda. Clevland potrafiło wygrać już z Houston czy Bucks na wyjeździe i młodzi zaczynają grać lepiej. Gra też się poprawiła, chociaż to tylko takie luźne spostrzeżenia. Wiadomo o co oni walczą, także zwycięstwa nie są im potrzebne. Dorzucam do tego over punktowy Tatuma.
Tatum over 17,5 pkt kurs: 1,95 (Unibet) ⛔

Jabari Parker over 18,5 pkt kurs: 2,15 (Unibet) :mnus:
Nie rozumiem dlaczego taki wysoki kurs jest. Ostatnio już pisałem, że Jabari robi swoje, a w ofensywie zaczyna wyglądać bardzo dobrze, zresztą z tego słynął. Wykręca niezłe cyferki w słabym Chicago, to raczej normalne. Grają w Detroit i znowu jest spora szansa na przekroczenie linijki. Ostatnie mecze to 24 pkt, 18, 27, 23 i 20. Czyli 4 razy przekroczona linijka. Detroit nie będzie się mega spinało na słabe Chicago, także trzeba próbować.
Memphis win kurs: 1,78 (Unibet) ✅
Grają na wyjeździe z Brooklynem, który notuje 5 porażek z rzędu u siebie. Sami są po serii 3 porażkach z trudnymi rywalami, no dobra oprócz NYK. Nawet jeżeli nie zagra Marc Gasol to powinni sobie poradzić. Conley będzie głównym dowodzącym. Ich defensywa spokojnie może spacyfikować gospodarzy.
Miami vs Pelikany
Typ: over 238 pkt ⛔
Kurs: 3,25 (Unibet)

Na koniec coś ryzykownego, ale z możliwością wejścia. Miami i Pelikany, czyli dwie drużyny, które grają bardzo ofensywnie i słabo w obronie. Miami jest trochę dziwne, bo zdażają im sie niskie wyniki. Tyle, że takie Nowy Orlean ma sporo ofensywnych zawodników i powinien to wykorzystać w takim meczu. Miami dalej bez Johnsona czy Dragica, ale jest tam komu trafiać jeszcze. Pelikany to powinny wygrać i przełamać się na wyjeździe, ale mają tyle dziur i luk do załatania, że nie wiadomo co z tego wyjdzie. To będzie taki mecz na przełamanie dla obu ekip. Miami notuje serię 6 porażek z rzędu na własnym terenie, a NOP 4 porażek z rzędu na wyjeździe. Także jest o co grać i jak to w NBA ofensywa goni ofensywę. Typ mocno ryzykowny, ale ja próbuję.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Hassan Whiteside over 12.5 rebs @ 1.82 1xbet
5 meczow w karierze przeciwko Antoniemu Davisowi - srednia 16.8 zbiorki na mecz (16, 17, 18, 17, 16)

Jarret Allen over 19.5 pkt i rebs @ 1.78 1xbet
Atletyzmem powinien zdominowac deske.
Marc jest swietny po bronionej stronie parkietu ale zeby zatrzymac podania na kosz do mlodego moze mu zabraknac powera. Z reszta niedawno nie mial za wiele do gadania jak Clippers podawali Harrelowi pod sam kosz. Pozniej Kanter zrobil 20+20. Jak gdzies szukac korzystnego dla Nets match-up&#39;u to tylko na centrze.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
OVER 5,5 zbiorki 1,67 @ Powddypower
Washington PF Markieff Morris
Czarodzieje mają braki w skladzie. Dwight Howard i Otto Porter zostali już wykluczeni, a Jeff Green jest również wątpliwy z powodu kontuzji kręgosłupa. A co za tym idzie Morris twierdzi, że jest jednym z głównych beneficjentów tych nieobecności i gra bardzo dobrze: grał co najmniej 28 minut i zdobył dziewięć zbiorek a w ostatnich pinciu meczach nie zszedl poniej 5 .Ten mecz jest jednym z najszybszych w danym dniu, a obie drużyny plasują się w czołowej siódemce oddawaniu rzutow. To powinno doprowadzić do wielu prób zbiurek po obu stronach, co powinno zwiększyć szansę Morrisa przekroczenie lini z mozliwoscia zagrania okolo 30 minut to moze byc dobre uderzenie , ja znalazlem linie 5,5 w powddypower gdzie naprzyklad w skybecie jest 7,5 ale w powddypower jest limit 99 funtow owszem(wiec pare stowek tu nie uda mi sie polozyc eee) skybet tez wprowadzil limit na poczatku mozna bylo grac po pare tyciecy teraz po 400 funtow. ale zaznaczylm boost i kurs 2,0 za 99 funtow ogolnie kurs jest 1,67 ale lina bezpieczniejsza niz 7,5. W Bet365 jest 6,5 i kursy wyrownane ,nawet do przyjecia.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Mój kuponik już bez analizy wszystko zostało napisane
hornets + 3,5 win 1,42 fortuna⛔
Memphis + 4,5 win 1,40 fortuna✅
pelicans +2,5 win 1,45 fortuna⛔
dallas +7,5 win 1,42 fortuna⛔
Chociaż korcilo mnie żeby wszystko puścić bez bonusu ;)
Nie no ! miało być dobrze na koniec miesiąca, a jeszcze takiej porażki w listopadzie nie dostałem. Najgorsze ze poszla połowa profitu z miesiąca ahh taki właśnie hazard :facepalm:
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
ten-typ-tak-ma
No to jednak troche dluzej ich pomeczyli niz 2 kwarty :] blowoutu tez nie bylo, cale szczescie dla widowiska. Cos te spotkania w national TV, wczoraj chyba w TNT, maja to siebie ze gracze sie na nie mocno spinaja i sa bardziej zaciete niz powinny byc na papierze.
Co do samego meczu to pokazał mi jedno: ze w pełnych składach (gdzie imo Curry to 1-wszy a Green 3-ci najważniejszy gracz w systemie Warriors) przy ewentualnym takim finale; co jest bardzo prawdopodobne moim zdaniem, choć sam licze na Embiida z Butlerem na wschodzie; to Toronto nie ma szans wygrać 4 spotkań w 7 meczowej serii z GSW w wersji Monstarz (tak jak Spurs z Kawhi nie mieli w 2017 mimo ze do frajerskiego faulu Zazy i kontuzji Leonarda prowadzili &gt;20 w game 1, patrząc jednak zupełnie szczerze to i tak Spurs pewnie wygraliby nie wiecej niz 2 mecze, w tamtym roku to Golden State byli piekielnie mocni w PO, bilans 16:1) i jak mialbym sie bawic we wróżbite to GSW w czerwcu biora to 4:1 vs. Toronto.
Jesli chodzi o dzisiejsze mecze to Orlando rzeczywiscie wyglada fajnie, natomiast jakoś nie widze tych Mavs dziś na wyjeździe mimo ze Lakers b2b. Osobiście jak mialbym stawiac to poszedlbym w:
Orlando, Memphis oraz Detroit na podbicie kursu razem niecale 4.
 
thechosenonee 2,5K

thechosenonee

Użytkownik
J.Embiid over 27,5 @1.85 STS ⛔ szkoda, ze tylko 22 minuty, gdyby mecz bylby bardziej &quot;competitive&quot; pewnie by pokryl linie
Krotko, uwazam, ze druzyna ze stolicy nie ma zadnego obroncy ktory jest w stanie pokryc embiid&#39;a pod koszem, a poza tym nie trzeba chyba dodawac, ze koszykarze ze stolicy to jakis totalny kryminal w tym sezonie, a to, ze graja ponizej swoich mozliwosci i jakichkolwiek oczekiwan to malo powiedziane. Miewaja przeblyski, ale takze takie mecze w ktorych wyglada jakby im totalnie nie zalezalo.
Linia dosc wysoka, jednak zaryzykuje.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Charlotte Hornets - Utah Jazz
Jazz @ 2.15
Uważałbym na ten mecz. Niby Charlotte fajnie wyglądają i wygrywają u siebie, chyba już za dużo i każdy kolejny mecz niesie ryzyko porażki, a trafiają dziś na Jazz, którzy w delegacji całkiem nieźle sobie radzą. Na ten moment najwyższy procent winów away w lidze. Potencjał też jest w tej drużynie. Gobert opanuje kosz, różnie może być. Chętnie oglądnę i zagram na przekór Jazz @ 2.15
 
L 6

lusia

Użytkownik
Witam wszystkich.Czytałem wasze posty. Skłaniam się także ku Dallas.Lakersi to słaba drużyna,a dwa zwycięstwa z rzędu to byłoby jakieś święto u nich. Ja dam jak zwykle 3 moje typy,których w sumie o dziwo nikt nie podał tu jeszcze :
1.San Antonio po kursie 2,08 .Ja jako kibic Rakiet mówię tak-nie ma chyba siły ,która mogłaby pozwolić wygrać Rakietom w San Antonio . No chyba,że skuteczność rzutów za 3 pkt,bd pow.50% w co śmiem wątpić.
2.LeBron J. zbiórki pow.7,5 po kursie 1,7 - Myślę,że bd wyrównany mecz.Sporo minut LeBrona to i coś nazbiera.
3.B.Simmons powyżej 7,5 asysty- to w ogóle dla niego do pokrycia w połowie 2 kwarty
Korzystać jak ktoś chce.Nie musicie brać wszystkiego.Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom