>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mecz: Philadelphia-Chicago
Typ: Philadelphia+10
Kurs: 1,74
Buk: Bet365
Phili przed sezonem skazywana na porazke mile nas zaskakuje. 2 zwyciestwa - Miami, Washington naszego Marcinka. Natomiast z drugiej strony mamy Bullsow z nakreconym Rosem. Jak do tej pory 1 porazka z Miami i zwyciestwo rzutem na tasme z Knicksami. Dzis spotkanie moga wygrac obie druzyny, licze na wyrownane zawody z delikatnym wskazaniem na gosci. Nie widze jednak ich wysokiego zwyciestwa, w dyszce powinno sie zamknac. Poprzednie potyczki obu ekip konczyly sie raczej nie wielka zdobyczya punktowa.
93-82 Ch-Ph
89-96 Ph-Ch
93-88 Ch-Ph
79-78 Ph-Ch
77-69 Ch-Ph
89-82 Ph-Ch
79-74 Ph-Ch
tak jak napisał dawczan, powoływanie się na wyniki sprzed iluś lat nie ma najmniejszego sensu; historią historią, ale rostery są zmienne - dla przykładu porównując Philę z zeszłego sezonu z obecną to dwie diametralnie inne drużyny. Sam typ wg mnie jest mocno naciągany - Sixers grają w tym momencie powyżej swoich oczekiwań...zaraz..czy aby na pewno? Pokonali Heat bez Wade i z zardzewiałym Boshem, Heat którzy niewątpliwie byli myslami już przy piątku i spotkaniu z Brooklyn Nets, więc był tzw. look ahead angle. Wczoraj pokonali Wizards...tylko czy Wizards zasłużyli by być 9 ptk faworytem? Wg mnie nie. To jest NBA..tutaj trzeba zasłuzyć na to, by dostać do pokrycia tyle punktów. Wizards absolutnie nie zasłużyli, i więciej, pokazali, że sporo pracy przed nimi, a same oczekiwania i spore apetyty przedsezonowe nie wystarczą by wygrywać mecze, nawet z Philą. Obecnie percepcja graczy wygląda następująco - Phila pokonala u siebie Miami, pokonała na wyjeździe Wizards, więc 9 ptk to prezent pod choinkę. Natomiast Byki w słabym stylu przegrały z Miami. Wg mnie to świetny spot by zagrać Byki - dobra defensywna drużyna przeciwko gorącemu dogowi. Bulls -8.
Podobnie zresztą z parą Rockets - Jazz. Rockets jadą obecnie na ogromny i niezasłużonym hype. Grali do tej pory tylko z Bobcats i Mavs i nagle dostają 6 ptk do pokrycia w Utah. Jazz +6
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Podobnie zresztą z parą Rockets - Jazz. Rockets jadą obecnie na ogromny i niezasłużonym hype. Grali do tej pory tylko z Bobcats i Mavs i nagle dostają 6 ptk do pokrycia w Utah. Jazz +6
a Jazz w porównaniu do Mavs to cienkie bolki.

Utah Jazz - Houston Rockets

W poprzednim sezonie jak grali jeszcze Millsap i Jeferson to Houston zrobiło im garaż z dupy. 125-80 on road, robi wrażenie. &quot;Hjustonsy&quot; funkcjonują teraz znacznie lepiej niż w poprzednim sezonie. Pozyskali Howarda, który jak już kiedyś wspominałem nabrał ochoty do gry i prezętuje się poprawnie, ale do pełni formy jeszcze mu trochę brakuje, ale i tak jest mega wzmocnieniem. Dwie wieże w pomalowanym, masakrują tablice i ograniczają wjazdy pod kosz (wczoraj H&amp;A zebrali 28 piłek). W genialnej formie jest Harden. Casspi i Garcia masakrują z dystansu. Lin bardzo fajnie napędza gre Rakiet. Zabraknie tylko Beverleya, ale na zmianie jest Brooks, który wczoraj rozegrał popawne zawody. Teraz Utah to tylko przeciętniaki, żeby nie nazwać ich gorzej. Stracili Jeffersona i Millsapa, a to przecież na nich opierała się gra Jazz. Stawiam na dobrze naoliwioną maszynkę do zdobywania punktów, która w tym momencie funkcjonuje bardzo dobrze i liczę na to, że w 4 kwarcie s5 gości nie będzie musiała wychodzić na parkiet.

Houston @1.37 ✅
Houston -6 @1.90
✅
Houston -13 @3.45 ⛔bylo blisko wygrali 11stoma

Kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Stawiam na dobrze naoliwioną maszynkę do zdobywania punktów, która w tym momencie funkcjonuje bardzo dobrze
trochę śmiesznie to się czyta, gdy człowiek zda sobie sprawę, że mowa o drużynie, która notuje 20 strat na mecz z drużynami pokroju Mavs i Bobcats i ok 65% z linii rzutów wolnych. Następnym razem zastanów się zanim napiszesz głupotę Seweryn.
Strata Millsapa owszem może być odczuwalna, ale strata Jeffersona? - On był factorem tylko w grze ofensywnej, w defensywie nie istniał.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Indiana - Cleveland
Irving over 17.5 1.85 ⛔
Bwin


Rynek daje 20.5, może trochę na wyrost, bo przecież lider Kawalerzystów zagrał na słabej skuteczności pierwsze 2 mecze, ale przecież taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie, oby do trzech razy sztuka. Indiana wiadomo, świetna defensywa, lecz pod koniec ubiegłego regulara Irving zaaplikował na parkiecie Indiany 29 oczek. Pierwsze dwa spotkania tak jak pisałem - słaba skuteczność, żadnej trójki (5 prób), osobiste również gorzej niż zwykle i wykręcił 15 oraz 16 oczek. W jego wypadku potrzeba naprawdę odrobinę więcej skupienia by nawet przeciwko dobrze broniącym Pacers robić 20 i więcej. Atakuje zaniżoną linię na Irvinga.

Portland - San Antonio
Tony Parker over 18.5 1.85 ⛔
Bwin


Wczoraj pisałem tak:
Lakers - Spurs
Tony Parker over 17.5 pkt 1.85 ✅
Bwin


Ruscy się wychylili ale nie znalazłem nic ciekawego. Za to w oczy rzuciła mi się linia na Parkera w meczu z Lakers. 17.5 ? Ciekaw jestem czy dostaniemy jeszcze w tym sezonie taką linię na Francuza ;) Powinno być 20.5 jak nic, czyli jego średnia (mniej więcej) z ubiegłego sezonu. Przeciwko LA w zeszłym sezonie łącznie 7 spotkań i tylko 1 raz linia nie pokryta. Jeśli nie będzie przesadnego odjazdu San Antonio powinno z jego strony pęknąć ok 15 rzutów z gry + jakieś osobiste. Trójka w jego wypadku to raczej rzadko spotykany bonus. Tony to mózg drużyny i tylko mocny odjazd może spowodować, że nie zrobi dobrych cyferek na otwarcie sezonu w LA. Lakers mogą przegrywać, nie mieć najmocniejszego składu, ale póki pojawiają się w związku z tą ekipą takie nazwiska jak Gasol, Nash czy nawet nieobecny Kobe, to spotkania z Jeziorowcami zawsze będą elektryzować publikę i przeciwników, więc liczę na pełne zaangażowanie lidera Spurs i atakuję zaniżoną (moim zdaniem) linię.

Okazało się, że Duncan nie gra, dziś jego występ również stoi pod znakiem zapytania, a bukmacherzy wystawili linię o jedno oczko większą niż wczoraj, choć Tony zgodnie z moimi oczekiwaniami wykręcił 24 oczka, rzucając tylko z gry. Również dziś pobieram over Francuza.


edit: szkoda, bo w obydwu przypadkach zabrakło paru pkt (Irving 15; Parker 17), a rzutów z gry chłopaki łącznie oddali 37, lecz na przeciętnej skuteczności.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
tak jak napisał dawczan, powoływanie się na wyniki sprzed iluś lat nie ma najmniejszego sensu; historią historią, ale rostery są zmienne - dla przykładu porównując Philę z zeszłego sezonu z obecną to dwie diametralnie inne drużyny. Sam typ wg mnie jest mocno naciągany - Sixers grają w tym momencie powyżej swoich oczekiwań...zaraz..czy aby na pewno? Pokonali Heat bez Wade i z zardzewiałym Boshem, Heat którzy niewątpliwie byli myslami już przy piątku i spotkaniu z Brooklyn Nets, więc był tzw. look ahead angle. Wczoraj pokonali Wizards...tylko czy Wizards zasłużyli by być 9 ptk faworytem? Wg mnie nie. To jest NBA..tutaj trzeba zasłuzyć na to, by dostać do pokrycia tyle punktów. Wizards absolutnie nie zasłużyli, i więciej, pokazali, że sporo pracy przed nimi, a same oczekiwania i spore apetyty przedsezonowe nie wystarczą by wygrywać mecze, nawet z Philą. Obecnie percepcja graczy wygląda następująco - Phila pokonala u siebie Miami, pokonała na wyjeździe Wizards, więc 9 ptk to prezent pod choinkę. Natomiast Byki w słabym stylu przegrały z Miami. Wg mnie to świetny spot by zagrać Byki - dobra defensywna drużyna przeciwko gorącemu dogowi. Bulls -8.


Tak oczywiscie nie ma co przywolywac statystyk. Wielcy znawcy koszykowki z miejsca potrafia tylko krytykowac typ. Bulls sa inna druzyna niz rok temu, tak samo Phili ale nie zmienia to faktu, ze mecz nie bedzie prowadzony w szybkim tempie. Byki zostaly dojechane przez Miami, ktore dostało po dupie od Phili, Byki ledwo wygraly z Knicksami i oczywiscie nie ma przesłanek oraz argumentow aby zagrac bezpieczny handi+10 na Phili we własnej hali. Wolne konstruowanie akcje obu ekip bedzie sprzyjac underowemu spotkaniu. A wyniki nie sa sprzed ilus tam lat tylko z sezonow 2011/12 12/13 itd. A tak marginesie najbardziej smieszy mnie jechanie po Krzysiu Boszu, 18 pkt srednia i 7 zb. Osobiscie pograłem utah+ 8,5, Indiana, Golden. Jutro sie przekonamy Panowie.
✅✅ ✅ ✅ 1 kuponik juta zamulila, ale jest OK
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ale co ma underowe spotkanie do handicapu? Przecież Ty proponujesz handicap na Sixers a nie under w meczu. Nie widziałem jeszcze bezpiecznego handi..+10, +20..nic nie gwarantuje bezpieczeństwa. Ja znalazłem przesłanki za Bulls, nie napisałem, że nie ma przesłanek, by grać na Sixers. Nie przeczytałeś ze zrozumieniem, tylko walnąłeś focha bo ktoś słusznie zwrócił Ci uwagę, bo krytyki typu nigdzie nie ma.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Gdzie ty u Philadelphii widzisz wolne tempo w tym sezonie? Przecież oni póki co od razu po zbiórce defensywnej biegną jak szaleni bo nie czują się mocni w długim rozgrywaniu ataku. Nawet po wynikach widać, że nie grają wolno.
Bulls z Derrickiem też zapewne będą w tym sezonie szybciej grać.
http://espn.go.com/nba/hollinger/teamstats/_/sort/paceFactor
W tej chwili Phila na 3. miejscu w lidze w pace.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 151

alvaroo1

Użytkownik
76ers - Bulls
Derrick Rose over 19,5
1.85 (Bwin)
Wczoraj świetny i zakończony happy endem mecz Brooklynu, więc dzisiaj również postanowiłem skupić się na rozgrywkach najlepszej koszykarskiej ligi świata. Do składu ekipy Byków po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana powraca jeden z najlepszych rozgrywających ligi, MVP 2011 - Derrick Rose. W pierwszych dwóch spotkaniach nie pokazał formy, do której nas niegdyś przyzwyczaił. 12 i 18 punktów, przy 29% skuteczności... Widać było jednak, że drużyna gra wiele akcji pod swojego lidera, oddał bardzo dużo rzutów, wciąż podziw budzą jego wejścia pod kosz na dużej szybkości kończone często punktami w ekwilibrystycznych (trudne słowo :grin ???? pozach. Przecież nie mógł przez ten czas zapomnieć jak się gra w koszykówkę. Brakowało tylko skuteczności i może trochę rytmu meczowego, abyśmy znów zobaczyli tego Rose&#39;a sprzed kontuzji. Słaby mecz z Miami, średni z NY... Liczę, że tendencja wzrostowa jego formy się utrzyma i dziś w meczu z Philadelphią będzie prawdziwym motorem napędowym, który poprowadzi Chicago do zwycięstwa. 20 punktów jest spokojnie w jego zasięgu, więc ponownie radzę przyszykować sobie filiżankę kawy i zapraszam do oglądania :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie przeczytalem ze zrozumieniem - naturalnie. Negowanie typu i pisanie ze przywoływanie wynikow z poprzednich spotkan nie ma sensu jest zdecydowanie postawa krytycznya wobec przedstawionych faktów. Przy wynikach underowych jest wieksza szansa na mniej wyrazne zwyciestwo danej ekipy.
Ind-Orl 97-87
Cl-Brok 98-94
Bos-Tor 87-93
Mil-New York 83-90
Ch-Hou 83-96
Ind-Pel 95-90
Ny-Bull 82-81
Cl-Char 84-90
Min-Okc 100-81
Utah-Phx 84-87
Lal-Sas 85-91
Jak widac na 11 spotkan 9 spotkan under 190(pi razy drzwi) konczylo sie przewaga nie wieksza niz 10 pkt. Taka moja logika czy komus to sie podoba czy tez nie...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Przedstawienie swoich argumentów za typem przeciwnym nie jest negowaniem typu, tylko dyskusją na temat typu. Rozumiem, że jak już podałeś typ to przeciwnego zdania nikt mieć nie może, a jak ma to niech milczy na wieki. Powoływanie się na wyniki z sezonów poprzednich, kiedy trenerem Sixers był Collins jest pozbawione sensu. Nie bądz babą i nie płacz, tylko przyjmij uwagi z pokorą - równie dobrze mogłeś podać wyniki z sezonu 2000/2001 - miałyby taką samą wartość.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ale co to za fakty? To, że jak rzucisz monetą 10 razy i wyjdzie Ci 10x reszka to za 11 razem jest większe prawdopodobieństwo reszki? Poza tym za 1 razem przywoływałeś wyniki z dalszych lat co przez taką, a nie inną formułę NBA nie ma sensu. Ale to MY nie rozumiemy Twoich &quot;logicznych&quot; założeń... Ja też przyczyniam się do grania hc na Bulls. Sixers b2b i w końcu skończy im się dzień konia. No i Turner nie powinien szaleć przy Dengu ;) Ale więcej dopiszę do typu i podam inne za circa godzinkę ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
wrobel2006 podałeś typ na dodatni HC w stronę Sixers przywołując h2h. No osobiście dla mnie nie ma to sensu, bo Sixers są całkiem inna drużyną...Gdyby składy były tych 2 drużyn naprawdę bardzo podobne do zeszłego sezonu - to ok, ale w tym wypadku przy takich roszadach kadrowych szczególnie u Sixers h2h nie ma najmniejszego sensu. I typu nigdzie nie neguję, zanegowałem argumentację h2h, choc osobiście widzę dość łatwy win Bulls.
???? Philadelphia - Chicago (HC 0/-8,5) --&gt; 2 - 1,85 ⛔ Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
trochę śmiesznie to się czyta, gdy człowiek zda sobie sprawę, że mowa o drużynie, która notuje 20 strat na mecz z drużynami pokroju Mavs i Bobcats i ok 65% z linii rzutów wolnych. Następnym razem zastanów się zanim napiszesz głupotę Seweryn.
Strata Millsapa owszem może być odczuwalna, ale strata Jeffersona? - On był factorem tylko w grze ofensywnej, w defensywie nie istniał.
haha to ty chyba nigdy meczów Houston nie oglądałeś. Graja meeega szybka koszykówke i czy graja z Miami, Bobkami czy Mavs graja tak samo i zawsze jest masa strat - taki ich styl i nic z tym nie zrobia. 65% z linii wolnych no to zastanów się kto możne ta średnia zaniżać. Jeżeli dla ciebie głównym wyznacznikiem drużyn jest liczba strat i % z linii wolnych no to nie mamy o czym rozmawiać.

jeszcze jeden typ ode mnie na dzisiaj



LaMarcus Aldridge over 21.5 @1.90 maraton
24 pkt. ✅

Zacznijmy od tego, że prawdopodobnie Duncan znowu nie zagra: Tim Duncan (bruised chest) is questionable for Saturday&#39;s game vs. the Blazers (rotoworld). Inaguracja sezonu w Rose Garden Arena i to od razu z mocnym przeciwnikiem. Blow outu w żadną stron być nie może, więc Aldridge powinien zagrać tak jak ostatnio koło 40 minut (36, 39 ost. 2 mecze). LeMarcus to lider Portland i to pod niego jest ustawiana ofensywa. W pierwszych dwóch meczach sezonu zagrał bardzo dobrze, 28 pkt. z Suns i 25 z Denver, przy skuteczności odpowiednio 12/22, 12/26 więc jest moc. Jego średnia punktowa w meczach z SAS to 19.6 (22 mecze) czyli sporo i zakładając, że zabraknie Duncana (a na to się zanosi) powinien podreperować swoją średnią.


e: Duncan gra, ale typ podtrzumuje
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Z obozu Philadelphi juz w czasie European tour było słychać, że będą w tym sezonie chcieli grać run and gun. Wprowadzili więc to w życie i narazie z pełnym szacunkiem dla nich - wychodzi. Ale nie oszukujmy sie, Phila a Bulls to są dwa światy. Napiszecie, że Miami to jeszcze inny świat, ale po pierwsze, mieli w głowach prestiżowy mecz w Brooklynie, a też moe ukrywajmy, że Bulls to jednak mimo wszystko większa jakość w obronie niż Heat. Phila przy bilansie 2-0, notuje 111 ppg - no szczerze nie wierzę, że rzucą tyle Bykom.
Ja osobiście uważam, że dziś pękną bo chyba sami siebie zaskakują. Wchodzę w ten mecz nieco inaczej niż Wy, biorąc

under 196 za 1,80 w bet365

Co do Waszego sporu o mecz Jazz- Rockets, to ja wyłapałem w Milenium handi 8,5 dla Jazz po kursie 1,65. ⛔ To jest mecz w którym jestem przekonany będzie równo do końca i chętnie wezmę zapas 8 oczek, po fajnym kursie.

Dodatkowo na sucho w dublu z Bet 365:
Indiana ( -3 ) za 1,36
GSW ( -4 ) za 1,31
Ako:
1,78 ✅
----------
NBA 2013/2014
Podane w dziale : 6-0-10
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
haha to ty chyba nigdy meczów Houston nie oglądałeś. Graja meeega szybka koszykówke i czy graja z Miami, Bobkami czy Mavs graja tak samo i zawsze jest masa strat - taki ich styl i nic z tym nie zrobia. 65% z linii wolnych no to zastanów się kto możne ta średnia zaniżać. Jeżeli dla ciebie głównym wyznacznikiem drużyn jest liczba strat i % z linii wolnych no to nie mamy o czym rozmawiać.
co ma do rzeczy to czy oglądałem czy nie ???? otóż nic nie ma do rzeczy. Kto zaniża? Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że Howard nie trafia 20kilku wolnych w meczu? ???? Straty i wolne nie są dla mnie głównym wyznacznikiem, są jednym z kilku najważniejszych ???? dlatego faktycznie nie mamy o czym rozmawiać skoro dla Ciebie nie mają znaczenia - komiczne ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Raptors @ Bucks
Oba teamy b2b. Gdyby nie to, że Celtom zależy w tym roku na jak największej liczbie przegranych, to Bucks by wczoraj przegrali. Byli zespołem gorszym ale nagle w 4q Celci nie potrafili nic sklecić w ataku, w obronie zagubieni i bierni - tylko po to, żeby Bucks ich dogonili a potem wygrali mecz - podręcznikowy tanking. Raptors również mierzyli się już z Bostonem w tym sezonie i oczywiście wygrali.
Skład Bucks jest łapanką tych zawodników, których nikt inny nie chciał w tym sezonie i to powinien być jedyny komentarz na temat tej drużyny. Oczywiście, są nieźli strzelcy jak Mayo czy Neal jednak to są ceglarze na potęgę. Jeśli nie mają dnia to nawet 10 pkt nie zdobędą. U Raptors też jest np. przepłacany dunker Gay jednak akurat oni potrzebowali all-stara i prawdopodobnie niedługo się go pozbędą. DeRozan, Lowry wyglądają dużo lepiej. Amir Johnson na środku póki co jeszcze nie zawodzi. Dosyć słaba ławka jednak i tak dużo lepsza niż u dzisiejszych gospodarzy. Raptors są w tym sezonie drużyną do pierwszej ósemki. A żeby się tam znaleźć to takich przeciwników trzeba &quot;łykać&quot;.
Bulls @ 76ers
Tu nie ma co się długo rozpisywać. Fart Sixers musi się skończyć jeśli rzeczywiście mają zamiar walczyć o Wigginsa. Dużą robotę dla nich robi Turner jednak dziś Deng musi powstrzymać jego zapędy. MCW też bardzo fajną grę prezentuje ale zobaczymy go jak sobie poradzi z bardziej wymagającym matchupem. Byki bardzo fajnie limitowali NYK, aż w 4q coś się zacięło i dali się dogonić a potem przegonić.
Sixers atakują &quot;na pałę&quot; i może z początku dać im to jakąś przewagę jednak z biegiem czasu będą nieporadni.
Propozycje:
Raptors ML/-2,5 @1,99/2,3 Marathonbet
Bulls (-8) @1,82 Marathonbet

Z dedykacją dla Maroon&#39;a i jego dawnej sygnaturki z udziałem Bosha i Collinsa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
co ma do rzeczy to czy oglądałem czy nie ???? otóż nic nie ma do rzeczy. Kto zaniża? Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że Howard nie trafia 20kilku wolnych w meczu? ???? Straty i wolne nie są dla mnie głównym wyznacznikiem, są jednym z kilku najważniejszych ???? dlatego faktycznie nie mamy o czym rozmawiać skoro dla Ciebie nie mają znaczenia - komiczne ????
a no własnie dużo ma do rzeczy. Bo zobaczyłeś wskaznik 65% z wolnych ale nie wiesz skąd się wziął, otóż podpowiem ci, że w 3 kwarcie Dallas zastosowało taktykę Hack-a-Dwight i Asik również dodaje swoje pudła i mamy odpowiedź. Panowie maja inne atuty którymi nadrabiają i spudłowane wolne na nic sie nie przekładaja. Dzieki taktyce hack-a-Dwight Dallas zbliżylo się bodajże na 5 punktów, do tego dzień konia w 4 kwarcie miał Jae Crowder - trafił 5/7 trójek (w samej 4 kwarcie!). Przewaga Houston powinna być znacznie wyższa, w 3 kwarcie zupełnie odpuścili, Harden przestał penetrować, Howard również zgasł i gracze obwodowi pudłowali wszystko jak leci do tego wspomniana taktyka i Dallas złapało kontakt. Straty no cóż, taki styl i nic i nikt tego nie zmieni. Jazz nie ma odpowiedzi na Houston, według mnie będzie to izi win Houston. Tak to właśnie wygląda, że piszesz o stratach i % z wolnych w kontekście Houston a to ma się nijak do ich gry i formy. Jak będzie przekonamy się w najbliższej przyszłości, bo wygrany/przegrany mecz z Jazz nic nie zmieni. Ja jednak jestem pewny, że dzisiaj pójdzie łatwo.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Chicago Bulls - Philadelfia 76ers typ: Under 194.5 1.90 ⛔⛔⛔
Bardzo wysoka linia punktowa w tym meczu troche mnie dziwi ponieważ Chicago nie zbyt czesto w swoich meczach podchodzi pod taka sume punktów. Moze jest to spowodowane ostatnim meczem 76ers z Wizadrs i Heat gdzie byla wysoka zdobycz punktowa obu zespołów jednak że Chicago powracajacym Derrickiem Rose na pewno nie bedzie grało tak w obronie jak mistrzowie z Miami i Bardzo slabo grajacy czarodzieje ze stolicy. Chicago malo rzuca jak i mało traci ostatni przykład mecz z NYK co prawda to poczatek sezonu ale nie spodziewam się zbytniej ofensywy na obrecze z obywdu stron
bet365
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
a no własnie dużo ma do rzeczy. Bo zobaczyłeś wskaznik 65% z wolnych ale nie wiesz skąd się wziął, otóż podpowiem ci, że w 3 kwarcie Dallas zastosowało taktykę Hack-a-Dwight i Asik również dodaje swoje pudła i mamy odpowiedź. Panowie maja inne atuty którymi nadrabiają i spudłowane wolne na nic sie nie przekładaja. Dzieki taktyce hack-a-Dwight Dallas zbliżylo się bodajże na 5 punktów, do tego dzień konia w 4 kwarcie miał Jae Crowder - trafił 5/7 trójek (w samej 4 kwarcie!). Przewaga Houston powinna być znacznie wyższa, w 3 kwarcie zupełnie odpuścili, Harden przestał penetrować, Howard również zgasł i gracze obwodowi pudłowali wszystko jak leci do tego wspomniana taktyka i Dallas złapało kontakt. Straty no cóż, taki styl i nic i nikt tego nie zmieni. Jazz nie ma odpowiedzi na Houston, według mnie będzie to izi win Houston. Tak to właśnie wygląda, że piszesz o stratach i % z wolnych w kontekście Houston a to ma się nijak do ich gry i formy. Jak będzie przekonamy się w najbliższej przyszłości, bo wygrany/przegrany mecz z Jazz nic nie zmieni. Ja jednak jestem pewny, że dzisiaj pójdzie łatwo.
otóz doskonale wiem skąd się wziął wskaźnik ???? z nietrafionych wolnych..hack a dwight nie ma tu nic do rzeczy, bo z bobkami było jeszcze gorzej i żadnego hack a dwight nie było. to co powinno być a to co jest to dwie różne rzeczy.

:grin::grin::grin::grin::grin::grin: i tym optymistycznym akcentem zakończmy bezowocną dyskusję ???? sam za bardzo nie wiesz o czym piszesz; w jednym zdaniu twierdzisz, że straty wynikają ze stylu gry, po to by zdanie później napisać, że straty nijak mają się do ich gry????????


Bulls -3 Pierwsza kwarta @ 1.90✅✅
Bulls -5 Pierwsza połowa @ 1.90✅✅

Sixers słabo zaczynają, powinni mieć w nogach mecz z Wizards, defensywa Byków powinna ich wessać i wypluć. Wizards gdyby byli bardziej ogarnięci mecz wygraliby już w pierwszej połowie, Heat to inna para kaloszy, zlekceważyli przeciwnika. Dzisiaj będzie bez niespodzianki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom