>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2010

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dziś dwa kapitalne spotkania, Magic - Heat oglądanie sobie odpuszczę, ostatnio Heat ich zlali, dziś lekkie wskazanie może i na Magic, choć sam nie wiem. Totalny no bet. Obejrzę oczywiście Hornets, ale uważam obiektywnie, że Utah ma większe szanse na wygraną, niż to sugerują bukmacherzy, mimo tego oczywiście nie stawiam przeciwko zespołowi, któremu kibicuję i liczę na kolejny dobry występ Hornets, którzy od 3 spotkań grają coraz przeciętniej. To też pojedynek dwóch (spośród trzech?) najlepszych rozgrywających ligi. Jeden z lepszych matchupów, jaki można sobie wymarzyć. Oto moje propozycje:
GS Warriors - Houston Rockets
Rockets -3,5 1,66 Bet365 ✅
To dla mnie istna perełka. Po raz kolejny powtórzę, że Warriors bez Davida Lee są o niebo gorszym zespołem, niż z tym graczem. Z 6-2 z Lee do 7-7, może być chyba tylko jeszcze gorzej, bo nie jest to zespół, który będzie miał na koniec ponad 40 wygranych. Częściej będzie więc przegrywać. Rockets są 3-10, ale ważne jest, że wrócili Lowry i Budinger. Scola i Martin nie są sami. W dodatku Shane Battier, bardzo dobry defensor. Dorrell Wright, który jako jedyny odciążał w zdobywaniu punktów Montę Ellisa i Stepha Curry&#39;ego, przy swoim stylu gry może zostać szybko sprowadzony na ziemię przez obronę Battiera. Dwie młode gwiazdy Warriors zostać mogą więc zupełnie same, choć mogą zrobić nawet we dwoje rywalowi wiele krzywdy, to jednak na wyjeździe będzie trudniej wykonać to na tyle, by powalczyć o wygraną.
Dziś na PF w zespole Warriors znów zagra Radmanović, co oznacza to, że Scola może zdominować totalnie to spotkanie. Ma w matchupie łatwiejszego rywala niż ci, przeciwko którym do tej pory grał w tym sezonie. Jeżeli więc Luis nie będzie w słabiutkiej dyspozycji, to wróżę mu sporo wkładu w końcowy wynik.
Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
Bucks -1,5 1,98 Pinnaclesports ⛔
Obie ekipy są po 5-8, jednak wiadomo, która jest lepsza. Bucks przed sezonem wymieniało się jako jedną z sześciu bezkonkurencyjnych ekip w konferencji. To wielki progres w porównaniu z sytuacją rok wcześniej. Zasłużyli sobie na niego świetną grą w poprzednich rozgrywkach i to mimo kontuzji. Cavs wracają do Cleveland b2b po blowoucie w Indianie. Blowoucie w pełnym tego słowa znaczeniu, bo choć wygrana Pacers była &quot;tylko&quot; 11 punktowa, to trzeba przyznać, że gdyby gospodarze wyraźnie nie odpuścili, to Cavs dostaliby lanie, które w tej lidze zdarza się nieczęsto. I to wcale nie od najmocniejszej ekipy. Niestety, w spotkaniu nie zagra Bogut. To przemawia na korzyść Cavs, jednak liczę na głębię składu Bucks. Jennings, Salmons, Maggette, Mbah a Moute, Gooden, Dooling, Ilyasova, Boykins. Zawodnicy każdego rodzaju. Ostatnio niespodziewanie świetnie radzi sobie Gooden i to w nim należy upatrywać tego, kto będzie odgrywał częściowo rolę Boguta. Niestety, nie ma centra o takich warunkach fizycznych, jak Andrew, ale też plusem może być więcej minut dla Ilyasovy. Cavs po batach, jakie dostali w Conseco Fieldhouse, mogą się nie podnieść b2b. Nie mają przecież lidera, który pociągnie ich grę, a jedynie 2-3 kandydatów do tej roli, gdy zespół okrzepnie. A Bucks przecież już w zeszłorocznych playoffach pokazywali, że bez Boguta również są mocnym teamem, choć pozornie było to wątpliwe.
Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
76ers +5,5 1,95 Pinnaclesports ⛔
Gdyby nie wykluczenie Eltona Branda, 76ers wygraliby wczoraj w Waszyngtonie. Elton grał wybornie, szczególnie w pierwszych kilkunastu minutach, gdy zaliczył 7 zbiórek (wszystkie w ataku!) oraz trafiał na niemal 100% skuteczności. A prób miał dużo. Flagrant za solidne odepchnięcie przy wsadzie McGee mógł więc być ważny, jeśli chodzi o ten mecz. Mecz, w którym 76ers prowadzili nieustannie. Szczęśliwie Wizards doprowadzili do dogrywki, wygrali ją minimalnie. 50 minut zagrał Iguodala, z jednej strony dobrze, bo widać, że po kontuzji nie ma wielkiego śladu, ale grają b2b, więc po kilkumeczowej przerwie może nie wytrzymać w 100% dzisiejszego spotkania. Niemniej jednak, 23-11-8 to świetne cyferki. Hawes dziś matchup z Bargnanim, a więc wreszcie jakiś center nie będzie zbierać wyraźnie więcej, niż on i dominować w walce pod koszem. Chyba. Williams, Young, Nocioni, Speights, takiej ławki kilka ekip 76ers zazdrości. Raptors bez Jacka, a więc jeszcze słabsi. Reggie Evans nie pohasa sobie na tablicach. Brand ma ostatnio nosa i może go przygasić. Barbosa i Kleiza z ławki, ale za to Weems, Calderon, De Rozan, wspomniany Evans w piątce, żaden z nich nie jest w stanie przejąć meczu ani grać równo przez długi czas. Uważam za śmieszne stawianie na tak słaby zespół, jak Raptors, za kurs w okolicach 1,4 i choć rywale grają b2b, a Toronto wygrało ostatnie spotkanie z Celtics, to przecież 76ers nadal pozostają mocniejszą ekipą z większym potencjałem. Mogą wygrać.
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
vrazzo sprawdzaj prase. Za wczorajszy faul Brand zostal wykluczony na ten mecz. ..
Przyznaje co Cartera nie mialem racji. Jednak nie gra. Wiec uraz jest powazniejszy niz myslalem. Pierwsza kwarta i kontuzji nabawil sie Bosh- duzy problem dla miami. Wszedl Marcin w drugiej kwarcie i zagral ... slabo. Znowu &quot;radar&quot;, gubi krycie i bardzo latwe punkty dla Miami. Za latwo Marcin.
Ja jestem juz po zabiegu.
NY zgodnie z obawami postawil trudne warunki Charlotte.Choc przez wiekszosc meczu prowadzili ok 10 pkt dwie min przed koncem byl remis i NY wytrzymal &quot;cisnienie&quot;.
Minnesota- przyznaje zaskoczyli mnie in plus natomiast SA wielki minus. W trakcie meczu czytalem na ESPN wypowiedzi fanow SA i ...obawiali sie o ni o porazke, obawiali sie tego ze SA nie potraktuje powaznie Wilkow. Odnosnie Love - fantastyczny mecz z taka gra Top 3 NBA. SA zlekcewazylo rywala.
Moj typ dnia: Toronto 1.42. byc moze kurs nie powala ale gram za duze pieniadze single.
Varrez pisze ze 76 ma dobry zespol a Toronto gra slabo ???? Lepiej zacznij ogladac mecze i sluchac komentarzy. Toronto nieprzypadkowo ogralo Orlando i Boston -wielkie firmy (w meczu z orlando byli poprostu od nich lepsi, grali naprawde dobrze) Nie wiem czy pamietasz Varrez ale 76ki niedawno wyraznie przegraly w domu z Toronto i to z Brandem w skladzie. W ameryce kibice 76tek pisza na forach ze to najgorszy zespol od wielu lat. I z tym sie zgadzam. Toronto zniszczylo 76ki. Gralem to za 2 tys singlem. Pewniak dnia.
Orlando- byl moment ze mogli przegrac ale jednak wygrali. Ciezki mecz, do konca walka. Koncowka zadecydowala. Marcin nie istnial.
Wiec chyle czolo za NY. Szacunek dla Love.
Natomiast SA nie gralbym napewno. Wlasnie widze ze SA doprowadzilo do dogrywki 106:106 wow. Moga wygrac przegrany mecz.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Varrez pisze ze 76 ma dobry zespol a Toronto gra slabo ???? Lepiej zacznij ogladac mecze i sluchac komentarzy. Toronto nieprzypadkowo ogralo Orlando i Boston -wielkie firmy (w meczu z orlando byli poprostu od nich lepsi, grali naprawde dobrze) Nie wiem czy pamietasz Varrez ale 76ki niedawno wyraznie przegraly w domu z Toronto i to z Brandem w skladzie. W ameryce kibice 76tek pisza na forach ze to najgorszy zespol od wielu lat. I z tym sie zgadzam. Toronto zniszczylo 76ki. Gralem to za 2 tys singlem. Pewniak dnia.
Varrez? Nie napisałem, że 76ers mają dobry zespół, wcale tak nie uważam, ale to, że mają lepszy od Raptors, nie jest wielką tajemnicą. Jak chcesz komentować i to krytycznie mój post, to najpierw go przeczytaj. Ze zrozumieniem! Meczy pewnie oglądam więcej niż ty. Jeśli grasz tak odważnie Raptors, to raczej pozytywnie tego nie skomentuję;) Bo w sumie ten zespół mało kto traktuje poważnie, a tak poważnie, jak ty, to chyba, poza tobą, nikt. Szkoda trochę, że o swoich typach piszesz dopiero po rozstrzygnięciu spotkania.

Poza tym, ten dział nie służy do komentowania postów, wyłapanych wyrażeń itp. innych osób, a do podawania swoich typów. Zaśmiecasz je, komentując każdy post, napisany przez innego użytkownika.
Edit: Dziś to Deron Williams był lepszy. Choć grając w Energy Sollutions Arena, rzadko może być inaczej. Atmosfera niosła zespół w 4q. Chyba najlepsza w lidze.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA , Portland Trail Blazers - New Orleans Hornets
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: BAH edit: NOH WYGRALI
Analiza
Mecz NBA - 27-11-10 godz. 04:00
Ogólnie bilans.


New Orleans 11-3 (na wyjazdach: 4-3)
Portland 8-6 (u siebie: 4-2).
Zastanawiający jest ten kurs. Strasznie wysoki jak na moje oko, dla mnie (i nie tylko dla mnie) to NOH są faworytami w tym starciu. Może to mieć związek z tym, iż do gry w barwach Portland może wrócić Roy i Przybilla, co raczej będzie dużym wzmocnieniem, ale jak będzie sie prezentował jeden i drugi nie wiadomo. Szczególnie ten 2. Ale nawet mimo ich ewentualnego powrotu stawiam na NOH.
Obydwa zespoły spotkały się juz w tym sezonie. W dniu 14.11.2010 New Orleans wygrało 20 punktami - 107:87. Wówczas mecz był na boisku NOH. W tamtym meczu zespoły grały w optymalnych składach. Maja rewelacyjny bilans. Fakt - 2 ostatnie mecz to porażki (bolesna z Utah 18 punktai, i do tego jeszcze jedna z LAC!). Tak wiec dzis beda chcieli bardzo wygrać. Wczesniej w 12 meczach aż 11 razy wygrywali.
Co do Portland to UWAGA - Portland odpoczywali aż 6 dni!!! - to może byc ich poważny atrybut. NOH są w trasie, mieli tylko 1,5 dnia wolnego. To jest pewien antyargument za NOH.
Ciekawe jest to iż ich ostani rywal to Utah. Portland też przegrali z Utah, ale mniejszą liczbą punktow.
Troche statystyki:
Średnia punktów na mecz: NOH 96.6 rzucają, 92.1 tracą - różnica +4.5
Portland 97.6 w ataku, 96.6 obrona -różnica +1
Ostatnie mecze:
Portland
21/11-10 NBA Portland vs. Utah Jazz 94:103
19/11-10 NBA Portland vs. Denver 86:83
17/11-10 NBA Memphis vs. Portland 99:100
14/11-10 NBA New Orleans vs. Portland 107:87
13/11-10 NBA Oklahoma City vs. Portland 110:108
10/11-10 NBA Portland vs. Detroit 100:78
08/11-10 NBA LA Lakers vs. Portland 121:96
07/11-10 NBA Portland vs. Toronto 97:84
NOH
25/11-10 NBA Utah Jazz vs. New Orleans 105:87
23/11-10 NBA LA Clippers vs. New Orleans 99:95
22/11-10 NBA Sacramento vs. New Orleans 71:75
20/11-10 NBA New Orleans vs. Cleveland 108:101
18/11-10 NBA New Orleans vs. Dallas 99:97
16/11-10 NBA Dallas vs. New Orleans 98:95
14/11-10 NBA New Orleans vs. Portland 107:87
10/11-10 NBA New Orleans vs. LA Clippers 101:82
TYPY NA NOC (26 na 27.11.2010)
Gosć Gospodarz TYP Edit
Houston Charlotte 2 --&gt;OK
Cleveland Orlando 2 --&gt; OK
Toronto Boston 2--&gt;OK
Milwaukee Detroit 1 --&gt; upsss (te dwie drużyny to zagadki do typowania jednak)
Philadelphia Miami 2--&gt;OK
Oklahoma City Indiana 1--&gt; OK
Dallas San Antonio 2 --&gt;upss (ewentualnie Dallas z HC 4,5 --&gt;OK)
Chicago Denver 1--&gt;OK
L.A. Clippers Phoenix 2--&gt;OK
L.A. Lakers Utah 1--&gt;upss (Utah są bardzo silni u siebie)
Golden State Memphis 2 --&gt; OK
New Orleans Portland 1 --&gt; OK
Dziś wiele fajnych spotkań. W tym Dallas-SAS oraz LAL-Utah. Klasyki. Miami będzie chciało zmazać plamę i mają teraz okazję - Phila raczej nie zakoczy tak jak np. Indiana. Właśnie Indiana grają z Oklahoma, stawiam na OKC, lecz trzeba na ten typ uważać. Zresztą buki dają rowne szanse 1 i drugim. Ciekawie będzie napewno w Denver gdzie zawita Chicago.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Houston Rockets 2 @ 2.40
Wydaje mi się, że kurs na Rakiety jest zdecydowanie zawyżony. Bobki ostatnio przegrały dwa mecze z NYK, drugie u siebie w bardzo kiepskim stylu (przez całe spotkanie przegrywali ok. 10 punktami, wyszli na prowadzenie w samej końcówce, ale nie udało się wygrać). Oba zespoły przegrały w tym sezonie po 10 razy, Rakiety wygrywały 4 krotnie (2 razy na wyjazdach), natomiast Bobki wygrały o jeden mecz więcej. W zespole gości kluczowa może okazać się postawa dobrze spisującego się ostatnio rozgrywającego, Kyle Lowry w tym sezonie spisuje się naprawdę solidnie. Wszyscy liczą natomiast na poprawę skuteczności Budingera i od tego w dużej mierze może być uzależniony wynik dzisiejszego meczu. Ekipa z Houston ma moim zdaniem spory potencjał i powinni powalczyć o zbliżenie się do górnej części tabeli konferencji zachodniej. Dziś szansa na ważną wyjazdową wygraną, z średnio spisującym się rywalem. Dodam jeszcze, że co prawda ostatni mecz w hali Time Warner Cable Arena wygrali gospodarze, ale trzy wcześniejsze starcia rozstrzygali na swoją korzyść goście ;)
 
B 0

baran

Użytkownik
Wizards-Magic
typy:
Magic ML 1,35
Magic -6,5 1,90
W Waszyngtonie mają duże problemy z kontuzjami, szczególnie wśród skrzydłowych: od początku sezonu nie gra Howard, od kilku meczy nie gra Yi, i ostatnio wypadł Al Thornton który dziś prawdopodobnie opusci kolejny mecz. To sprawia że coach Wizz ma bardzo ograniczone pole manewru, ostatnio zdecydował się zagrać w ustawieniu z trzema obrońcami ale to nie wypaliło a w dodatku John Wall dzisiaj raczej też nie zagra. Więc myślę że teraz szanse gry w pierwszej piątce dostanie Cartier Martin, który jest słabszy od ww zawodników a w dodatku jego zmiennikami będą rookies którzy nie błyszczą. W dodatku niepewny jest dziś wystep Blatche co były by kolejnym sporym osłabieniem. Wobec tych osłabień jedynym wartościowym zawodnikiem z ławki będzie Nick Young, reszta to zawodnicy delikatnie mówiąc słabi. No a chyba nie muszę mówić jaką głębią składu dysponuje Orlando Magic, wprawdzie dziś nie zagra Carter ale JJ Reddick o dziwo go dobrze zastępuje. W dodatku McGee nie jest zawodnikiem który może powstrzymać Howarda więc pewnie Howard będzie wymuszał i dodatkowo ograniczał minuty niektórych graczy Wizards, w ostatnim meczu tych drużyn na początku sezonu Magic wygrali 112-83 , Howard trafił 7/9 rzutów z gry i aż 19-sto krotnie stawał na linii rzutów osobistych. Jedyne co mnie martwi trochę to bilans ATS na wyjeździe Magic, czyli 0-5, wygrali 3-krotnie ale nie udało im się jeszcze w tym sezonie pokryć spread, lecz zdecydowałem się jednak zagrać wobec sytuacji kadrowej Wizards.

brak słów na to co robili magic, prowadzili chyba nawet + 15 w pierwszej połowie a w drugiej totalna kaszana
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA , Sacramento Kings - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: BAH Edit: Byki wygrały
Analiza
Mecz NBA - 28-11-10 godz. 04:00

Ogólnie bilans
Chicago 8-6 (Wyjazd: 3-5)
Sacramento 4-10 (Dom: 2-6)​
Drużyna Sacramento w tym sezonie gra słabo, o wiele słabiej niżby chcieli wsyscy zwiazani z tym klubem. Tylko im współczuć. Skład na papierze mają solidny, lecz nie idzie im w tym sezonie. Ostatnie spotkania to porażki z LA Clippers (yhhmm, to już źle świadczy o Sacto bo takie mecze powinni wygrywać; oraz z bardzo mocnymi Utah oraz HOH. Wygrali z NYersey, zresztą zobaczcie sami jak im kiepsko idzie:
26/11-10 NBA LA Clippers vs. Sacramento 100:82
23/11-10 NBA Utah Jazz vs. Sacramento 94:83
22/11-10 NBA Sacramento vs. New Orleans 71:75
20/11-10 NBA Sacramento vs. New Jersey 86:81
18/11-10 NBA Sacramento vs. NY Knicks 106:113
15/11-10 NBA Sacramento vs. Detroit 94:100
13/11-10 NBA Phoenix vs. Sacramento 103:89
11/11-10 NBA Sacramento vs. Minnesota 89:98
07/11-10 NBA Sacramento vs. Memphis 91:100
04/11-10 NBA Sacramento vs. LA Lakers 100:112
W Kings zawodzi ostanio Tyreke Evans, mimo iż jest liderm w zepołu w pkt, asystach i przechwytach to notuje też przeszło 3 straty w meczu. W osttanich 3 meczach rzucił: 8,11,9 punktów. Może to mieć związek z jego kostką (gdzieś słyszalem ze ma jakieś problemy). Ma w tym sezonie bardzo słabe 41% z pola, i o zgrozoo 19% za 3 ! W meczy raczej zagra Landy (2 strzelba zespołu) oraz Garcia (9,9 pkt na mecz).
Za to Chicago radzi sobie dość dobrze, a pamiętać należy iż wciąż nie gra Boozer. Terminarz mieli chyba jednak cięższysz niz Sacto. Ostatni mecz przegrali dosłownie w ostatniej sekundzie po rzucie Carmelo z Denver. Ale wczesniej po 2 Ot wygrali z Suns, a polegli z samymi drużynami z czołówki: LAL, DAll, SAS, Bost. To co mieli wygrać to wygrali. Dziś tylko niepeweny jest udział Derrica Rose oraz Gibsona, tak więc bez nich będzie Bulls dość ciężko. w ostatnim meczu z Denver Rose nie zagrał, momo ego Bulls byli bliscy wygranej. Mają w składzie Denga i Noah, którzy musza w takim przypadku zagrać jeszcze lepiej, do tego Korver oraz CJ Watson jako PG, który daje w średnio 15 min przeszło 6 pkt i 2 as (w meczu z Den miał 33 pkt).
27/11-10 NBA Denver vs. Chicago 98:97
25/11-10 NBA Phoenix vs. Chicago 101:101 115:123 (OT)
24/11-10 NBA LA Lakers vs. Chicago 98:91
20/11-10 NBA Dallas vs. Chicago 83:88
18/11-10 NBA San Antonio vs. Chicago 103:94
17/11-10 NBA Houston vs. Chicago 92:95
14/11-10 NBA Chicago vs. Washington 103:96
12/11-10 NBA Chicago vs. Golden State 120:90
09/11-10 NBA Chicago vs. Denver 94:92
06/11-10 NBA Boston vs. Chicago 96:96 110:105 (OT)
Ostatnie 4 pojedynki międzu Bulls i Kings to 3-1 dla Bulls. W tej chwili nawet ewentualnego braku Rosa i Gibsona stawiam na Bulls.
STATYSTYKA
SACTO

overall
4 - 10
94.7 : 100.7
home
2 - 6
93.5 : 98.4
away
2 - 4
96.3 : 103.8
BULLS

overall
8 - 6
102.0 : 99.4
home
5 - 1
106.7 : 97.8
away
3 - 5
98.5 : 100.6

TYPY NA NOC (27 na 28.11.2010)
GOŚĆ GOSPODARZ TYP edit
Orlando Washington 1 OK
Memphis Cleveland 2 OK
New Jersey Philadelphia 1 upsss
Golden State Minnesota 2 upss
Miami Dallas 2 OK
Charlotte Milwaukee 2 upss
Chicago Sacramento 1 OK
Ale ostatnio cisza w tym dziale. Ekhmm, czyżby wszyscy faktycznie przestali się tym interesować??
 
M 14

macilius

Użytkownik
Witaj, ja nie byłbym taki pewny zwyciestwa New Jersey.Philadelphia musi sie w koncu przelamac. najjepiej chyba własnie teraz ,z takim przeciwnikiem... u siebie. Maja niezły sklad, miami długo walczyli . Mozna mówic rózne rzeczy o Wade i reszcie ,ale wade i tak rzucił wczoraj swoje. fakt miami gra chwilami nonszalancko. to nie mój problem,a;e renome i sklad na boisku u na na papierze ma,...
Co do Chicago to owszem, trudno sie nie zgodzic.
Dlaczego milczy reszta? Tego i ja nie wiem ????
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
po prostu czasu nie zawsze staje zeby tutaj wejść i napisać. Dzis rzeczywiscie bukmacherzy przesadzili sporo z Bullsami po 1.70 ???? chicago powinno zmieść sacramento z parkietu nie zdziwie się jak więcej niz 10 pkt ????
Narzekacie ze mało się pisze w tym dziale więc dodam pare słow od siebie odnośnie wczorajszych spotkań.
Orlando Magic - Washington Wizards
Typowałem tutaj 1/1 po zaskakująco wysokim kursie 1.70 na gości nie wiedzieć czemu aż tak wysokim. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando magic którzy to umiejętnie podawali do Howarda który utrudnił życie McGee niesamowicie gdyż center Wizards juz w 2 kwarcie miał problemy z przewinieniami na supermanie , do tego dochodziły rzuty z dystansu Quentina Richardsona Nelsona Reddicka i +12 pkt orlando trzymało. Gdy już zacząlem ten mecz oglądać jednym okiem gdyż byłem przekonany o powodzeniu zakładu Washington zaliczył niesamitą kwarte gdzie Agent 0 zaliczył 15pkt i był problem. 4 kwarta Washington jest w gaziie orlando straciło całkowicie rytm ofensywny. Pare dobrych rzutów Younga i washington +6 na prowadzeniu. Szczerze powiedziawszy byłem w furi gdyż liczyłem na łatwe zwycięstwo gości i byłem gotów zagrać dużo większe pieniądze na wygraną gosci niż to 100zł a tu nagle nerwy i emocje. Kolejne faule na Arenasie w IV kwarcie I washington pewnie trzymał przewage która nie byla duża ale jednak wydawała się być stabilna. Na szczęscie na 3/4 minuty przed końcem z dobrej strony pokazali się obwodowi Orlando i dwie trójki Richardsona oraz Nelsona dały wynik w okolicach remisu. na 4 sekundy przed końcem nelson zalicza Airballa howard na szczęscie czujnie łapie piłke i od tablicy zapewnia prowadzenie jednym punktem gością. Bazzer beater arenasa nie wchodzi i jest radość jednak naprawde w pocie czoła wywalczone zwycięstwo Orlando z Druzyną pozbawioną Walla i Thortona. Magic zagrali jak Tragic czyli szczególnie w drugiej połowie bez pomysłu ale zakończyli mecz sukcesem.

Dallas Mavericks - Miami Heat

Co was może zaskoczyć spotkania nie ogladałem gdyż mam w zwyczaju raczej śledzić mecze które stawiam lecz po cichu liczyłem na zwycięstwo gości na które oczywiście po ostatnich spotkaniach niewiele wskazywało. Porażka z Pacers niełatwe zwycięstwo z 76ers na własnym parkiecie wczesniej jeśli się nie myle porażka w FedEx z miśkami. Ekipa Spoelstry ostatnio ma pod górke i raczej większośc ludzi stawiała która stawiała po atrakcyjnym kursie na Mavs miała jak się okazało racje. Pierwsza połowa wyrównana potem 13;0 run w 3 kwarcie dallas wyjaśnił sprawe. Ambitna pogoń miami została powstrzymana. Ogladałem skrót tego meczu i James idąc na przerwe Miami po rzucie za 3pkt Butlera dającym ową 13punktową przewage gospodarzy , zbarował trenera miami zastanawiam się czy to było juz oznaką flustracji czy jedynie przypadkiem. Napewno Ekipa Heat ma przed sobą sporo pracy bilans 9;8 jest absolutnie adekwatny do ich gry a porażki odniesione nie są przypadkiem przed nimi jeszcze wiele gier gdzie powinni budować druzyne która narazie wraz z kontuzją wydawałoby się nieistotnego Haslema rozsypuje się. Kolejne mecze miami na pewno będą trudne i wymęczone niezależnie od przeciwnika jęsli oni na własnym parkeicie męczą się z 76ers którzy dzień wczesniej dostali 15punktowy łomot od Raptorów pozbawionych dobrego rozgrywającego to dla Boardu miami z pata rileya w szczególnośći powinien to być alarm i sygnał dający do myślenia. miami to jeszcze nie jest czołówka ligi to ciągle druzyna mająca na to potencjał ale to tylko 3 zawodników mających all stars umiejętności których flustracja z każdą nadchodzącą porażką będzie rosła. Wiele zależy od umiejętności Spoelstry i jego podejścia do zawodników.Miał być raj w miami a jest narazie neisamowity czyściec.

Sacramento Kings - Chicago Bulls
Miałem sporo wątpliwości co do tego spotkania i nie chodziło nawet o kursy zaproponowane przez bukmacherów gdyż te zaskakująco wysokie były po stronie wygranej gości która dla mnie była zdecydowana od samego początku gdy ten mecz zobaczyłem na terminarzu spotkań sobotniej nocy.
Do rzeczy. Wątpiwości czy stawiać na byki mocno bardzo mocno czy all in dotyczyły rozkładu jazdy bulls. Ekipa gości meczem w Arco zakończyła mega trudną wycieczke po parkietach Nba podczas której mierzyli się podopieczni Tibodo z Houston ( win) San Antonio ( lose) Lakers (lose) phoenix (win) Denver (lose). Ekstramalne mecze w ekstremalnie krótkim czasie doliczając do tego 2 dogrywki z Phoenix tak grają ludzie którzy zasługują na nazwanie ich profesjonalisami. Zdecydowałem się jednak za nie małą jak na mnie stawke zagrać na gości. Początek słaby mimo obecności niezawodnego Rose&#39;a. -13 do przerwy 57 punktów straconych przecierałem oczy gdyż znam możliwosci obrony byków ogladałem ich mecze z Houston Lakersami Phoenix i w każdym z tych spotkań ukazali mi się jako ekipa na miare play-off a może i nawet po cichu na coś wiecej niż tylko obecnośc w Play off. Druga połowa to było to przebudzenie się defensywy zaprocentowało turnoverami po stronie króli 28pkt rzucone w I kwarcie przez króli w drugiej połowie było sumą oczek rzuconych w III i IV kwarcie. 7/8 minut przed końcem wyrównujemy stan meczu a potem Bulls wychodzą na prowadzenie którego już nie oddają. Bardzo dobry mecz w drugiej połowie. CIeszy mnie fakt ze buki ciągle nie doceniają siły Bulls ktora jest naprawdę niesamowita. Ekipa Tibodo zrobiła milowy krok do przodu w porównaniu z poprzednim sezonem. Deng Noah Brewer Bogins Watson którzy w każdym meczu moga rzucic 10 i więcej punktów do tego dochodzi majster eipy czyli Rose.
Pragnę jednak zwrócic jeszcze uwage na ostatni mecz z Dever gdzie przez wielu kibiców czy ludzi nawet znających się na NBA i realiach tej ligi ekipa przyjezdnych była skazywana na porażke do tego doszła nieobecnośc Rose która już zupełnie wprowadziła lajtową atmosfere wśród wszystkich stawiających na nuggets szampany się mroziły korki strzelały po pierwszej kwarcie a potem ....Chicago mogło wygrac C.J watson 33pkt. Buzzer beater mello uratował tyłki Denver. Wróci po kontuzji Boozer i będzie zabawa w Chicago. Oni mają papiery na gre. Kolejne spotkanie to magic u siebie. Będzie kapitalny mecz
 
sylwia10 4

sylwia10

Użytkownik
UTAH (-6)- L.A. Clippers. 1 kurs 1,91 ✅ 109-97 ????

Nawet nie ma za bardzo co się rozpisywać. Parę faktów. Utah 12 zwycięstw 5 porażek. Po niemrawym początku w lidze (2 pierwsze mecze przegrane), powoli odzyskiwali formę i ostatnio są w gazie. 4 ostatnie mecze wygrane w tym u siebie z mocnymi ekipami NOH i L.A.Lakers + cenne zwycięstwo na wyjeździe na bardzo trudnym terenie w Portland.

O Clippersach ciężko coś dobrego powiedzieć, poza tym że są młodym i prorokujacym zespołem w przyszłości może na play-offs. Nawet znakomita postawa ich lidera Griffina nie jest jak na razie w stanie zerwać łatki, która do nich przylgnęła w NBA: &quot;Jesteś Clippersem to przegrywasz&quot;. Mizerny bilans 3-13 wydaje się skazywać ich na pożarcie przez tak doświadczony zespół jak UTAH.

Oczekuję, że linia przed meczem wzrośnie do -8- -9. Tak więc trzeba się spieszyć ???? GL !
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Ja polecam od siebie Hawks stawka 6/10 raczej nie mocno rekomenduje ale po stronie raptorów może nie zagrac Reggie Evans czyli najlepszy zbierający raptorów bez wątpienia i jak dla mnie teraz szanse atlanty zdecydowanie wzrosły ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
UTAH (-6)- L.A. Clippers. 1 kurs 1,91

O Clippersach ciężko coś dobrego powiedzieć, poza tym że są młodym i prorokujacym zespołem w przyszłości może na play-offs. Nawet znakomita postawa ich lidera Griffina nie jest jak na razie w stanie zerwać łatki, która do nich przylgnęła w NBA: &quot;Jesteś Clippersem to przegrywasz&quot;. Mizerny bilans 3-13 wydaje się skazywać ich na pożarcie przez tak doświadczony zespół jak UTAH.
Może w początkowych meczach nie można było o nich powiedzieć coś dobrego ale teraz z meczu na mecz grają lepiej i to widać. To może być zespół w stylu OKC, którzy też grali kiedyś młodym składem i byli zespołem z jednym z najgorszych bilansów w lidze a teraz już są jednym z kandydatów do finału konferencji na zachodzie. Słaby bilans jest spowodowany przede wszystkim kontuzjami Kamana i B.Davisa. O ile ten drugi pewnie nie zagra bo nadal ma coś z kolanem to pierwszy pali się do gry i kto wie czy dzisiaj już nie wystąpi.

Mimo mizernego bilansu w poniedziałek LAC byli w stanie pokonać NOH u siebie a później w czwartek wyraźnie SAC. Mimo porażki w piątek @PHX dla mnie pozostawili po sobie dobre wrażenie. I gdyby nie rewelacyjna pierwsza kwarta w wykonaniu Suns to nie wiadomo jakby się to wszystko skończyło. Dużo w tym spotkaniu będzie zależało od R.Butlera, R.Gomesa i B.Cooka i czy trójki będą im wpadać.

Dodam tylko, że te drużyny grały już ze sobą w tym sezonie i w spotkaniu w Utah Clippersi polegli dopiero po dwóch dogrywkach grając już bez Kamana (odpadł właśnie w 1Q tego spotkania). Teraz przed Clips bardzo ciężki terminarz UTA, SAS u siebie i potem 2 wyjazdy Denver oraz Portland. Myślę, że akurat Jazzmani są najłatwiejszym przeciwnikiem z tych wszystkich drużyn więc młodzież z LA musi dać z siebie wszystko w tym spotkaniu.
 
M 14

macilius

Użytkownik
Witam,szczerze ,to mnie Kaman w ogóle nie przekonuje -w ataku mizeria, mnostwo straconych rzutów.
Co do wczoraj Chicago 1 połowe grało słabiutko! a potem to właściwie Sacramento wyciągnęło ręke do Chicago.Troche taktyki, lepszej obrony, celniejszych kilka rzutów i Sacramento wygrałoby to spotkanie (Gibson &lt;Rose, Deng w 1 nic nie grali), trzabyło dobić przeciwnika.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Utah Jazz



Typ:2
Kurs:1.34



Drugi mój typ już dużo mniej ryzykowny ale co za tym idzie również kurs już nie jest zbyt wysoki. Przechodząc do rzeczy to postanowiłem znowu zagrać coś z NBA a najbardziej zaciekawił mnie mecz pomiędzy Los Angeles Clippers a Utah Jazz. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania są gości, których zwycięstwo bukmacherzy wycenili na 1.34. Ale nic w tym dziwnego ponieważ drużyna gospodarzy podobnie jak w poprzednim sezonie również i w tym spisuję się po prostu fatalnie czego najlepszym dowodem jest ostatnie miejsce w tabeli i bardzo mizerny bilans meczy, który wynosi 3 wygrane i 14 przegranych. Utah natomiast w tym sezonie jak dotąd spisuję się znakomicie czego następstwem jest dobre 7 miejsce i 12 wygranych spotkań przy zaledwie 5 przegranych. Również forma Utah jest bardzo wysoka o czym najlepiej świadczą aż 4 wygrane z rzędu. Myślę, że ten mecz będzie bardzo jednostronny i zakończy się gładkim zwycięstwem drużyny Utah.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Co do najbliższych meczy:
Toronto Raptors - Atlanta Hawks - stawiam na Atlantę. W Toronto zobaczcie:
11/28/10 Reggie Evans PF Foot Out indefinitely. Could be out until at least early January, tak więc jak napisał:
Ja polecam od siebie Hawks stawka 6/10 raczej nie mocno rekomenduje ale po stronie raptorów może nie zagrac Reggie Evans czyli najlepszy zbierający raptorów bez wątpienia i jak dla mnie teraz szanse atlanty zdecydowanie wzrosły
Ja się z tym zgadzam. Atlanta ma Josha i Ala pod koszem oraz Marvina W.
Bilans:
Atlanta 10-7 (Road: 6-2)
Toronto 6-10 (Home: 4-3). Mecze z zeszłych lat nie maja znaczenia, grał tam Bosh (w Tor dla tych którzy nie wiedzą), a Atlanta stabilny skład od 3-3 lat, więc jako drużyna są lepsi, co powinni udowodnić dziś.
edit: Atlanta spokojnie wygrała - typ OK
Mecz nr 2 to Detroit Pistons - New York Knicks - cholera, tutaj ciężki typ, pozatym W NY chyba zagrożony jest występ Amare, więc dodatkowe wątpliwości. NY zaliczyli ostatnio serię wygranych. W ostatnim sezonie NY zaliczyli 3 wygrane z Det (na 4 mecze), a wówczas grali bez Amare.
Dodatkowo:
F Tracy McGrady (muscle soreness, legs) is questionable to play Sunday against New York.
Z tego co czytam na bieżąco, do Amare raczej zagra, nawet Turiaf jest chętny do gry, więc typ na NY.
edit: NY po 2 OT pokonał Det. Ufff, typ OK
O meczu Utah-LAC, spodziewam się walki ze strony LAC, lecz Utah powinni z nimi wygrać, są za mocną drużyną w tej chwili. Znów możemy się spodziewać Top10 Blaka Griffina? Byłoby miło, jeden z jasnych punktów tej drużyny, bo tego o właścicielach się nie da powiedzieć.
edit: no LAC walczli, ale po przerwie Utah pokazało swoją siłę, TYP OK
Pozostałe mecze - typy podam później, ale ciężko jest dziś określić czyste typy.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
O meczu Utah-LAC, spodziewam się walki ze strony LAC, lecz Utah powinni z nimi wygrać, są za mocną drużyną w tej chwili. Znów możemy się spodziewać Top10 Blaka Griffina? Byłoby miło, jeden z jasnych punktów tej drużyny, bo tego o właścicielach się nie da powiedzieć.
A Eric Bledsoe i Al-Farouq Aminu? Przecież oni też są w top10 ranking debiutantów tego sezonu aktualnie. Nie zapominaj też o najlepszym strzelcu drużyny Ericu Gordonie. Dla mnie to też bardzo jasny punkt tej ekipy.

Jacques : // Co do siły Clipps zgoda. Ale o jakim rankingu mówisz ?

Jest co tydzień taki ranking przedstawiany na zp-1. Może jest to po części subiektywna opinia autora ale z pewnością jest to wszystko oparte na statystykach oraz opiniach z innych stron.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Phoenix Suns - Denver Nuggets
Nuggets -4 1,95 Pinnaclesports ✅✅ zrobili to nawet bez kontuzjowanego Melo;)
Czy zagra Chauncey dowiemy się dopiero przed spotkaniem, jednak mimo jego ewentualnego braku, kursy są dla mnie niezrozumiałe. Przecież to spotkanie lepszego zespołu ze słabszym. Może nie ma między nimi wielkiej przepaści, jednakże różnica w klasie zawodników jest na korzyść Nuggets. W dodatku są w grupie tych ekip, którym własny parkiet pomaga najbardziej. U siebie są w stanie ograć każdego i choć na wyjazdach prezentują się często także solidnie, to w Pepsi Center ciężko ograć ich niczym Jazz w Energy Solutions. Ostatnio omal nie uczynili tego Bulls, ale buzzer beater Melo zapewnił wygraną Nuggets. Po tym zapanowała euforia i to może zanieść Nuggets w tym meczu. Billups dalej jest jednym z najlepszych PG w lidze, nawet jeżeli w tym sezonie już mu tak dobrze nie idzie. Może nie jest tak widoczny, jak reszta kluczowych rozgrywających, ale zwykle sama jego obecność znaczy wiele. Spojrzeć wystarczy tylko na Nuggets bez niego oraz Nuggets po jego transferze. Sporo się zmieniło. Młodzikiem nie jest i musi chyba dojść do pełnej dyspozycji po Turcji, pewnie nie zaplanowano tego na start sezonu. Niemniej jednak, gdy jest na parkiecie, nawet jeżeli nie trafia, to potrafi zrobić różnicę. Tak jak drugi PG, Ty Lawson. Właściwie nie ma co się rozpisywać o wybornej ekipie: Nene, Anthony, JR Smith, Afflalo, Andersen, nawet ten Harrington, z którego można się śmiać, ale potrafi dać zespołowi sporo punktów. Dziś nie będzie zdominowany przez rywala na pozycji, bowiem w Suns silnego skrzydłowego gra nominalny SF/SG. Jeżeliby z kolei rzucić piłkę od tablicy między Nene oraz Frye to równie dobrze można ją rzucić tylko na Nene. Pod koszem więc przewaga Nuggets, Suns będą musieli ratować się Nashem, który powinien zagrać już na 100%, bo wygląda na to, że po krótkiej niedyspozycji odzyskuje pełnię sił. No i trójkami, co raz im się udało. Ogólnie rzecz biorąc jednak Nuggets mają dużo więcej atutów i grają u siebie. Sporo błyskotliwych zawodników na obwodzie nie zastąpi jakości, jaką daje Melo, a atut własnej hali powinien pozwolić zawodnikom z Denver rozwinąć skrzydła.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA , Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: BAH EDIT: NO i wtopa 1 pkt
Analiza



Mecz NBA - 29-11-10 godz 01:00

Oklahoma City 11-5 (wyjazd: 6-1) - bardzo dobry bilans
Houston 4-11 (Dom: 2-4)

Jak wiadomo Houston grają wciąz bez Yao i Brooksa, za to w OKC pod znakiem zapytania stoją występy Greena oraz Krstica - podstawowych zawodników. AAALe jest Durant, Westbrook, Ibaka, Harden, Sefolosha. Za to w Houston o sile zespołu w tej chwili decydują - Martin, Scola, Lowry, Battier, B.Miller, Budinger, Lee. Nie wygląda to źle na papierze, ale w realu nie zdaje to w tej chwili wgzaminu.

Poprzednie spotkanie w tym sezonie to wygrana OKC - bardzo pewna.
18/11-10 NBA Oklahoma City vs. Houston 116:99

W zeszłym sezonie to jednak HOU wygrało 3-1 w meczach.

Do tej pory OKC grają dobrze, choć mieli słabszy poczatek sezonu.
Ostatnie spotkania:
27/11-10 NBA Indiana vs. Oklahoma City 96:96 106:110 (OT)
25/11-10 NBA Oklahoma City vs. Dallas 103:111
23/11-10 NBA Oklahoma City vs. Minnesota 117:107
21/11-10 NBA Milwaukee vs. Oklahoma City 81:82
20/11-10 NBA Boston vs. Oklahoma City 84:89

Jak widać wygrali z drużynyami poniżej 50% wygranych, oraz wygrana z Bostonem (zaskakująca bo grali bez Greena i Durnata) pokazuje siłę zespołu. A Hou jest słaba w tym sezonie:
27/11-10 NBA Charlotte vs. Houston 99:89
25/11-10 NBA Houston vs. Golden State 111:101
23/11-10 NBA Houston vs. Phoenix 116:123
20/11-10 NBA Toronto vs. Houston 106:96
18/11-10 NBA Oklahoma City vs. Houston 116:99
17/11-10 NBA Houston vs. Chicago 92:95

Porażki szczególnie z Charl, z Toronto świadczą o słabości zespołu. Pytania - kto pokryje Duranta, kto zatrzyma Westbrooka. Czy ibaka poradzi sobie ze Scola. Czy Martin zostanie zatrzymany przez Sefoloshe? Odpowiedź poznamy juz niedługo. Tak więc go OKC.


STATYSTYKA
HOUSTON

overall
4 - 11
104.8 : 107.3
home
2 - 4
105.3 : 104.5
away
2 - 7
104.4 : 109.1


OKC

overall
11 - 5
102.9 : 103.0
home
5 - 4
105.2 : 105.8
away
6 - 1
100.0 : 99.4


TYPY NA NOC (28 na 29.11.2010)
New Jersey Nets - Portland Trail Blazers TYP 1 (grają u siebie, dlatego NJ) - typ OK
Los Angeles Lakers - Indiana Pacers TYP 1 - upss (Indiana bardzo dobrze sobie radzi, nie dziwi ten wynik).
 
sylwia10 4

sylwia10

Użytkownik
Lakars - Indiana over 202,5 kurs 1,909
⛔ ???? 92-95 ( zaskakująco słaba dyspozycja Lakersów)

W okresie swiąt Thanksgiving Lakersi spreparowali obstawiającym przykre niespodzianki, zagrały underowo swoje ostatnie dwa spotkania, przy liniach ustawionych odpowiednio:

dla Lakers:

- z UTAH 201,5 (pamiętny mecz przeżywany na bieżąco w HP ???? ) - wynik 96-102
- z Chicago 202 - wynik 98:91

Prawdę mówiąc była to tylko jedna niespodzianka, gdyż mecz z Chicago grającym na wyjeździe zapowiadał się na twardą walkę, z niewielką ilością punktów.

Ale jak to mówią tragarze do rzeczy.

Dzisiaj Lakersi podejmą u siebie młody, dynamiczny i ofensywny zespół z Indiany. W hierarchii ofensywnych zespołów Indiana mieściła się w górnej połówce, obecnie jej ofens jest 17-ty w lidze. Dla przypomnienia Lakersi są najbardziej ofensywnym zespołem w tym sezonie.

Historia ostatnich 4-ech spotkań w ciągu dwóch lat między tymi druzynami obfitowała zawsze w grad punktów:

122:99 linia 207
96:118 linia 208
121:119 brak danych
118:117 brak danych

By nie przedłużać tego wywodu, mamy sytuację czystego value, w wyniku underowych ostatnich wyników Lakers, które akurat ładnie zazębiły się z najbliższym meczem przeciw ofensywnej lecz dość słabo broniącej Indianie.

GL ! ????
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Utah HCP -9pkt vs Millwaukee
Nie będe tu się specjalnie rozpisywał bo muszę wychodzić. Utah super u siebie, zresztą ogólnie wogole. Ale najwazniejsze, kontuzje w Milwaukee:
11/28/10Andrew Bogut C Doubtful for Nov. 29 at Utah
11/29/10Carlos Delfino SG Out until at least mid-December
11/28/10 Drew Gooden PF Questionable for Nov. 29 at Utah
11/28/10 Corey Maggette SF Questionable for Nov. 29 at Utah
10/12/10 Darington Hobson SF Out for the season
07/20/10 Michael Redd SG Out indefinitely. Could be out until at least early February

Jacques : Jeśli już wklejasz informacje o kontuzjach to zeedytuj je tak, by można było z nich cokolwiek zrozumieć a nie robisz kopiuj wklej w jednym ciągu. Na przyszłość proszę jednak nie podawać takich &quot;analiz&quot;. Kontuzje każdy może sobie sprawdzić. Za godzinę mogą być już nieaktualne. Zresztą nie każda kontuzja to wielkie osłabienie, zwłaszcza jeśli to nie jest &quot;świeży&quot; uraz. Bogut nie zagra ale występy Coreya i Drew są możliwe i co wtedy ? 2 kontuzje ważnych zawodników (podstawowy center + zmiennik) to jakaś plaga ? Jeśli w ciągu paru godzin nie pojawi się jakkolwiek argumentacja to post zostanie skasowany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom