>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Listopad 2009

Status
Zamknięty.
A 0

almighty

Użytkownik
mnie troche grania na atlante nie przekonuje - handi jest bardzo wysokie, a atlanta wczoraj grala trudne spotkanie w bostonie. dzisiaj S5 na pewno zagra mniej minut, bo w perspektywie ciezkie spotkania w najblizszych dniach. srubowanie wyniku dzisiaj nie bedzie celem trenera. z hornets moze byc troche tak jak z sacramento - sa slabi, graja bez lidera a maja serie 4W i zwyciestwa z Houston i Utah. dla mnie dzisiejsze spotkanie to no-bet.

zdecydowalem sie zagrac dzisiaj po raz kolejny na PTB oraz Miami. PTB zlapali dobry rytm i granie na nich przy niskim handi wydaje mi sie w tej chwili dobrym rozwiazaniem. Miami po porazce z Cavs dzisiaj graja z Nets, ktorzy po raz kolejny bardzo oslabionym skladem. Wydaje mi sie, ze nie beda sie z nimi bawili tak jak Orlando wczoraj i szybko zbuduja sobie bezpieczna przewage. Nie widze wielkiej roznicy pomiedzy S5 Nets i rezerowymi Miami i mysle, ze to spotkanie zakonczy sie pewnym zwyciestwem. Nets na wyjazdach poza spotkaniem z 76ers (z ktorymi w krotkim czasie rozegrali 2 wyrownane spotkania) oraz pierwszym spotkaniem w sezonie z MIN (wtedy grali pelnym skladem) przegrywali roznica 19 (WAS), 11 (CHAR) oraz 16 (ORL). Dzisiaj nie powinno byc inaczej i licze na zwyciestwo roznica ponad 10 pkt.

PTB -2.5 @1.90 ✅
Miami -12.5 @1.90 ⛔

 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ostatecznie, ja na dziś takiego kombosa:
#EXPEKT:
Milwaukee Bucks - Golden State Warriors 1 1.30
Chicago Bulls - Philadelphia 76ers 1 1.35
Charlotte Bobcats - Portland Trail Blazers 2 (-2.5) 1.84
@3.23 ✅

Bucks u siebie dość mocne, pojechali Denver, powinni ograć GSW które miałem &#39;przyjemność&#39; oglądać dziś około 3 w nocy na tle zblazowanych Knicksów, Chicago widziałem ze Spursami, nieźle sobie poczynają, Rose robi tam pół roboty, a 76ers mieli swoje 5 minut kiedy pół forum na nich stawiało z Utah, które niby miało przegrać bez Derona Williamsa, a skończyło się niezłym Meksykiem w Philadelphi i na koniec najbardziej soczysty kursik, który i tak poleciał z 1.91, Portland on road, trzy wygrane na wyjazdach, mogą być podmęczeni, ale nie sądzę, by to miało aż taki wpływ, Bobki u siebie dość dobrze stoją, wygrały 3/4, porażka niedawno z Orlando, PTB to team klasy Orlando, więc powinni dać radę.
 
B 59

blox

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks over 193,5 ✅ 113-115 OT (104-104)

Wczoraj Dallas grało mecz z Detroit, więc dzisiaj sił nie starczy na wszystko. Myślę, że odpuszczą nieco obronę i skupią się na zdobywaniu punktów, tym bardziej, że obrona Milwaukee do najsilniejszych nie należy i drużyna ta również stara się wygrywać atakiem. Ostatnia wygrana Kozłów z Golden State Wariors 129:125 daje do myślenia, bo takie wysokie wyniki nie padają w NBA codziennie. Poprzednio mecz z Denver wygrany 108:102 i over 12-toma punktami. Jennings zdobył w tych meczach 55 i 32 punkty, widać że nie boi się brać gry na swoje barki. W Dallas wiadomo kto jest wodzem i w dużej mierze od Dirka Nowitzkiego będzie zależało czy ten over się ziści. Biorąc pod uwagę dzisiejszego przeciwnika, myślę że są duże szanse na to, że Dirk wpadnie dziś w psychozę zdobywania punktów i z jego oraz Jenningsa pomocą 200 punktów pęknie.
 
B 10

balon

Użytkownik
Milwaukee - Dallas 2 1.85 sts ✅
Niewiem czy nieprzeginam pały znów grając Dallas ale jakoś w tym sezonie podobają mi się. Znów na wyjeździe tym razem z Bucks i uważam, że mają niemniejsze szanse na wygraną niż wczoraj.
Konsekwentną grą tak w ataku jak i w obronie dowieźli do końca zwycięstwo z Detroit. Gospodarze to nadal bardzo przeciętna drużyna tak samo jak w ostatnich latach. Potencjał, umiejętności i forma są po stronie Mavs i także dzisiejszej nocki bedą starać się to udowodnić.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Atlanta - PTB

Na dzisiaj mam jeden typ w meczu na szczycie. Choć nazwy drużyn i nazwiska graczy nie są tak sławne jak gwiazd, to właśnie oni teraz są u szczytu formy. Zaczynijmy od gości czyli Portland. Wygrali 6 ostatnich meczy, w tym 4 ostatnie wyjazdowe. Wskoczyli dzięki temu na drugie miejsce w konferencji zachodniej. Na wyjeździe na 6 spotkń polegli zaledwie raz. Bilans ogólny 8-3. Atlanta wygrała 4 ostatnie spotkania. Jest pierwsza na wschodzie wyprzedzając miami, boston i cavs. Oglądałem ich kawałek ostatniego meczu i wręcz ośmieszali Hornets efektownymi akcjami, z których można skręcić niezły filmik reklamujący NBA. Było w tym widać niebywałe zgranie. Dodatkowo lider Johnson gra na wysokiej skuteczności rzadko myląc się za 2. Do tego dochodzi dobra forma z obwodu Bibby&#39;ego oraz efektowne wjazdy pod kosz Crowforda. Warto zwócić uwage na poziom przeciwników. Atlanta grała np z Bostonem czy Denver podczas gdy PTB mierzyło sie z &#39;potęgami &#39; pokroju Minnesoty czy Bobcats. Można tez zobaczyc że pierwsze 2 wyjazdy wygrywali zdecydowanie, a dwa ostatnie zaledwie kilkoma pkt. Dla Blazers będzie to 5 wyjjazd z rzedu, od 11 do 15 rozegrali 4 spotkania, ostatnie w sobote. Atlanta też ostatnio grala w sobote tyle że u siebie. W ostatnim meczu PTB kontuzji doznał Outlaw, który nie jest w s5, ale gra po ok. 20min w meczu. Atlanta w tym sezonie nie przegrała u siebie i licze na podtrzymanie tej passy.

Atlanta -3 1,90✅
 
d910 0

d910

Użytkownik
Dubel:
Cleveland Cavaliers -9.5 vs. GSW | 1 | 1.37
Cavs nadal bez Shaqa, oglądałem ich mecz z Utah, trójki im w ogóle nie wchodziły, a mimo to gdy Utah do nich dochodzili bez problemowo odskakiwali. W GSW wymieniono Stephana Jacksona i Acie Lawa na Rajy Bella i Radmanovicia. Jak dla mnie ten trade na -, szczególnie brak Jacks&#39;a osłabi ofensywę. W GSW dużo kontuzji, nie zagrają Azubaike, CJ Watson, Brandona Wrighta być może zabraknie również Biedrinsa, Deveana George&#39;a i Turiafa.
Sacramento vs. Bulls +2.5 | 2 | 1.50
Bulls bez Thomasa, Jerome Jamesa i Aaron&#39;a Graya. Sacramento nadal bez Martina(może i dobrze dla nich?). Myślę, że dzisiaj Byki wreszcie sprowadzą ich na ziemię i przerwą zwycięską passę, bo jak na taki team trwa ona za długo.
Kurs ogólny: 2.05
Jedynak:
New Jersey Nets vs. Indiana Pacers | 1 | 2.65
Baaardzo się zdziwię jak kolejny z rzędu mecz przegrają gracze z NJ, a na ich koncie będzie nadal liczba 0 zwycięstw. Być może w meczu przeciwko Indianie zagrają już Courtney Lee i Bobby Simmons. Muszą przecież kiedyś wygrać, a myślę, że na taki looźny zakład ten typ będzie akurat.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Jak dla mnie typ na over 217✅ w meczu Denver-Toronto to dobra inwestycja. Myślę, że Denver rzuci w granicach 120-130 punktów natomiast Toronto ok.100 , to powinno pokryć tą granice.
Wynik 130-112 czyli tyle ile miało być:spokodfhgfh:
 
B 59

blox

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors (+14,5) 2 (1,90) ✅ 114-108

Dziś zmierzą się drużyny o różnych stylach gry. GSW to skrajnie ofensywana drużyna nie przykładająca dużej wagi do obrony. Cleveland wiadomo, klasa sama w sobie, ale nie zawsze gra równo przez cały mecz, jak np. w ostatnim meczu z Utah, kiedy roztrwonili ogromną przewagę. Miewają przestoje, szczególnie gdy mecz wydaje się być wygrany i GSW może wykorzystać te momenty na zbliżenie się do przeciwnika. Nie sądzę, żeby Cavs poszli na otwartą wymianę ciosów, raczej będą zwalniać grę i starać się rozmontować przeciwnika taktyką, a nie trafianiem do kosza co 20 sekund. Przy takiej grze bardzo prawdopodobne, że zwycięstwo nie będzie wysokie i może wynieść 10 punktów lub mniej.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
⛔Rockets vs Suns
Typ:1
Kurs:1.7 (brany z rana na bwin obecnie 1.61)
Mecz dnia, a więc każdy wynik jest możliwy. Ja jednak stawiam na Houston. Rakiety grają nadspodziewanie dobrze od początku sezonu bez Minga i McGrady. Plusem Houston jest to że nie mają oni w swym składzie wielkich gwiazdorów i każdy z zawodników może mieć swoje słabsze i lepsze dni bez większych konsekwencji ponieważ ławka rezerwowch jest naprawdę solidna. Rockets zatrzymali ostatnio Lakers to czemu nie maja zatrzymac dzisiejszej nocy Phoenix??. Suns to oczywiście Steve Nash który nakręca całą tą machinę która jak narazie prezentuje się bardzo przyzwoicie. Mecz zapwiada się bardzo ciekawie, szkoda że tak późno bo chętnie bym go obejrzał.
 
B 10

balon

Użytkownik
New Jersey Nets - Indiana Pacers H(4.5 - 0.0) 1 1.91 tobet
I wczoraj również niezawiodłem się na Dallas, mam nadzieje, że w tym sezonie będą prezentowali równą formę a nie jak było to w latach ubiegłych. Dziś dlugo zastanawiałem się jaką perełkę wynaleźć, no i wreszcie zdecydowałem sie postawić na NJN. Na początek postawię pytanie: Ile razy można przegrywać? 0-10 tak porażająco wygląda jak dotąd bilans Nets&#39;ów. Faktem jest, że pierwsze mecze przegrywali wysoko i bez żadnego stylu, jednak mieli dużo bardziej klasowych przeciwników.
Ostatnie mecze dają nadzieje kibicom na to, że dziś nastąpi przełamanie tej fatalnej passy. Minimalne porażki z Miami i 76&#39;ers oraz wyrównana walka do 3 kwarty na wyjeździe z Orlando Magic daje do myślenia. Indiana mimo dodatniego bilansu 4-3 jakoś mnie nieprzekonuje i nawet niedawne zwycięstwo z Bostonem niczego niezmienia. W tamtym meczu to Celtics przegrali na własne życzenie a nie Pacers nagle zaczeli cudownie grać. Wierzę, że dziś kibice New Jersey zobaczą wreszcie zwycięstwo swojego zespołu,a jeśli nie to przynajmniej wyrównany mecz do samego końca stąd typ na HC.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Najbezpieczniejsze opcje NBA na dziś wg mnie to:

New Jersey NETS - Indiana PACERS 2 1.54

Spotkanie zaczyna się o 01:30 czasu polskiego. Netsi wciąż bez zwycięstwa (0-10), w domu (0-4), na wyjeździe (0-6) i zajmuja ostatnie miejsce w swojej konferencji. Pacers zajmuja siodme miejsce (4-3), w domu (3-2), na wyjeździe (1-1). Indiana gra dość ładny dla oka basket, bardzo przyjemnie się ich ogląda, grają dość ofensywnie, ale też nie na &#39;hura&#39;, calkiem dobrze bronią. NJ to druzyna nijaka, w sumie nie dyspunuje zbyt wieloma wariantami w ataku. Wplyw na ten stan rzeczy ma napewno szpital w druzynie i absencje:

11/10/09 Tony Battie PF Knee Out until at least mid-November
11/11/09 Keyon Dooling PG Hip Out until at least mid-November
11/11/09 Devin Harris SG Groin Out until at least Nov. 18 at Milwaukee
11/10/09 Jarvis Hayes SF Hamstring Out until at least late November
11/10/09 Yi Jianlian SF Knee Out until at least early December
11/14/09 Courtney Lee SG Groin Questionable for Nov. 17 vs. Indiana
11/15/09 Bobby Simmons SF Personal Questionable for Nov. 17 vs. Indiana

(data-gracz-pozycja-kontuzja-powrot)

Duzo lepiej jest w Indianie:

11/15/09 Travis Diener PG Toe Questionable for Nov. 17 at New Jersey
11/03/09 Jeff Foster C Ankle Out until at least mid November
11/15/09 Troy Murphy C Back Questionable for Nov. 17 at New Jersey
10/01/09 Mike Dunleavy SG Knee, hip Out until at least early December

(data-gracz-pozycja-kontuzja-powrot)

Wg mnie dzisiejsi goscie beda walczyc o miejsce w pierwszej osemce konferencji, gospodarze to w tym skladzie jedna z najgorszych ekip ligi. Nie sadze, ze dzis przejda jakas metamorfoze i zagraja jakis wielki mecz, choc ze spotkania na spotkanie przegrywaja coraz mniej :p Również forma Indiany jest niezła, szczególnie domowe zwycięstwa nad Bostonem, GSW, Washingtonem, Knicksami. Mysle, ze gracze Pacers dzis beda kontynuowac serie 4 zwyciestw z rzedu i doloza piate, bo sa lepsi.


Miami HEAT (-3.5) - Oklahoma THUNDER 1 1.55

Drugie spotkanie, ktore wybralem na dzis rowniez zaczyna sie o 01:30 naszego czasu. Podobnie jak w mojej poprzedniej analizie tak i w tej jest to spotkanie zespolu, ktory znajduje sie na fali, z ligowym przecietniakiem. Heat z dorobkiem 7-2 sa drudzy w konferencji, u siebie (5-2), na wyjezdzie (2-0). Ostatnio cudem wyszli spod ogromnych opresji, jednak geniusz D.Wade&#39;a uratowal im wygrana z Nets. Zupelnie z odmiennej strony zaprezentowali sie gracze OKC, ktorzy byly murowanym faworytem do zwyciestwa z LA Clippers, jednak dosc wyraznie ulegli. Oklahoma to mlodzi gracze, ktorzy maja spory potencjal, jednak nie potrafia utrzymac wysokiej formy przez dluzszy czas, dlatego tez wspaniale mecze, jak z SA Spurs przeplataja wlasnie takimi niepodziewanymi porazkami. Nie mniej jednak w zeszlym seznie byla to druzyna wlasnego parkietu, jednak nie potwierdzaja tego w tym: dom (2-3), wyjazd: (3-2) - co daje im 8. miejsce na Zachodzie. Teraz o absencjach:

11/15/09 Mario Chalmers PG Shoulder Questionable for Nov. 17 vs. Oklahoma City
11/16/09 Jermaine O&#39;Neal PF Hip Probable for Nov. 17 vs. Oklahoma City
11/14/09 Chris Quinn PG Foot Questionable for Nov. 17 vs. Oklahoma City

(data-gracz-pozycja-kontuzja-powrot)

Brak O&#39;Neala bylby problemem, jednak jest on jedynie &#39;questionable&#39;, wiec mozliwe ze dzis zagra. W OKC jest duzo lepiej:

11/16/09 Shaun Livingston PG Knee Questionable for Nov. 17 at Miami

(data-gracz-pozycja-kontuzja-powrot)

Mysle, ze pomni ostatnich wydarzen z NETS, gracze HEAT nie zlekcewaza rywali i obejdzie sie bez zbednych fajerwerkow w ostatnich setnych meczu ;)


Dodatkowo mam zagrane w dublu:

#EXPEKT:
Miami Heat - Oklahoma City Thunder 1 (-5.5) 1.92
New Jersey Nets - Indiana Pacers 2 (-3.5) 1.92
@3.69

Generalnie dzis sporo ciekawy spotkan, moje PRZEWIDYWANIA na ta kolejke:

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 1 1.07
New Jersey Nets - Indiana Pacers 2 1.52
Miami Heat - Oklahoma City Thunder 1 1.36
New Orleans Hornets - Los Angeles Clippers 1 2.06
Houston Rockets - Phoenix Suns 1 1.66
Denver Nuggets - Toronto Raptors 1 1.23
Sacramento Kings - Chicago Bulls 2 1.74
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 2 (+10.5) 1.92

Mam nadzieje, ze selekcja byla dobra ^^
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Wczoraj ciala dalo Miami, mysle ze dzis oddadza co zabrali, trzy zdarzenia mnie bardzo interesuja:
Indiana - Knicks 1
Atlanta - Miami 1
Wizadrs - Cavs 2
Co sądzicie?
Wydaje mi sie, ze Knicks to jedna z najslabszych druzyn z NBA, ogladalem ich z Warriors, to byla zenada, nic nie grali kompletnie...Co do Atlanty, to obecnie chyba prezetnuja najwyzsza forme w lidze, o czym swiadczy bilans, nie sadze, zeby mieli sie potknac z Miami, ktore dzis gralo zresztą. A Cavs zawsze ciezko szlo w Washingtonie, ale powinni dac rade, limit porazek chyba juz wyczerpali ;)
 
P 0

pierre

Użytkownik
vs.


Spotkanie : Boston Celtics - Golden State Warriors
Typ : Over 209.0 @ 1.91⛔

Dzisiejszej nocy ciekawy typek , Boston zmierzy się z GSW który ostatnio stracił czołowego gracza swojego zespołu jest nim Azubuike który z tego co wiem nie zagra do końca sezonu i równień Bell nie zagra.W Bostonie nie obyło się bez kontuzji czy też wykluczeń ; zabraknie Allena i Paula Pierce.Warriors jest znane ze słabej obrony ale w ataku grają nie najogorzej , 95% meczy to overy punktowe +200 więc czemu dzisiaj miało być inaczej.Celtowie mają za sobą mocno overowy mecz i to ostatni z Indianą przegrany 113-104.Mimo kontuzji w obu zespołach handi powinno być pokryte.Jeszcze powiem coś odnośnie samego meczu , jestem przekonany że GSW dzisiaj powalczy równą grą i nawet postara się wygrać.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się Boston Celtics vs. Golden State Warriors 119:111​
 
A 0

almighty

Użytkownik
vs.

Spotkanie : Boston Celtics - Golden State Warriors
Typ : Over 209.0 @ 1.91
Dzisiejszej nocy ciekawy typek , Boston zmierzy się z GSW który ostatnio stracił czołowego gracza swojego zespołu jest nim Azubuike który z tego co wiem nie zagra do końca sezonu i równień Bell nie zagra.W Bostonie nie obyło się bez kontuzji czy też wykluczeń ; zabraknie Allena i Paula Pierce.Warriors jest znane ze słabej obrony ale w ataku grają nie najogorzej , 95% meczy to overy punktowe +200 więc czemu dzisiaj miało być inaczej.Celtowie mają za sobą mocno overowy mecz i to ostatni z Indianą przegrany 113-104.Mimo kontuzji w obu zespołach handi powinno być pokryte.Jeszcze powiem coś odnośnie samego meczu , jestem przekonany że GSW dzisiaj powalczy równą grą i nawet postara się wygrać.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się Boston Celtics vs. Golden State Warriors 119:111​
GSW zagraja bez dwoch bardzo waznych zawodnikow Azubuike (kontuzja) i Jackson (trade). Bell to watpliwe oslabienie, bo w GSW jeszcze nie zagral spotkania po tradzie z Bobcats. W zespole od poczatku sezonu kontuzje i oslabienia. Bronic nie potrafia jak zawsze, ale w ataku to juz nie ta ekipa co kilka sezonow temu. W Bostonie Pierce prawdopodobnie zagra. Piszesz o braku Allena, ale Tony Allen nie gra od poczatku sezonu, wiec Boston prawdopodobnie w najmocniejszym skladzie.
Nie wiem skad masz linie 209, ale moim zdaniem typowanie czegokolwiek z udzialem GSW w tej chwili nie jest pewne.. oni graja tyle na ile pozwala przeciwnik. W Bostonie moga rzucic rownie dobrze 100 jak i 80 pkt.. Dla mnie to malo pewny typ.
 
januask 48

januask

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Charlotte Bobcats 86:84 ✅✅✅

Stawiam tutaj na win 76ers. To zdecydowanie lepszy kadrowo i bardziej poukładany zespół od Bobcats. Trzy dni przerwy i powrót do własnej hali powinno dodatkowo pozytywnie wpłynąć na zespół Philadelphii.
Lider 76ers Andre Iguodala zapowiada że zespół zrobi wszystko aby zrehabilitować się po ostatnich wpadkach u siebie z Utah i po wyjazdowej porażce w Chicago.
Co do kontuzji, to nie zagrają dziś Ronald Murray(Bobcats) i Marreese Speights(76ers).
Jedynym plusem po stronie Bobcats zdaje się być prawo serii, a konkretnie szansa na jej zakończenie...Jak do tej pory Bobcats mają 5 porażek z rzędu.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
New Orleans Hornets - Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns (-9.5) @ 2.05 bet365
⛔ 110:103
Kiepski start nowego sezonu w wykonaniu New Orleans Hornets (bilans 4-8 i dopiero 12 pozycja w tabeli Konferencji Zachodniej) sprawił, że włodarze klubu postanowili przed tygodniem zwolnić dotychczasowego trenera Byrona Scotta (jest pierwszym trenerem, któremu podziękowano za współpracę w tegorocznych rozgrywkach) i zastapić go dotychczasowym menedżerem generalnym Jeffem Bowerem. Czy był to dobry ruch?
Jak dotąd nowy trener nie zmienił za bardzo oblicza drużyny Szerszeni a jego podopieczni, mimo że wygrali ostatnio 110:102 z Clippers, to wcześniej pod jego wodzą bardzo wysoko przegrali dwa spotkania (z Blazers i Hawks) prezentując w nich naprawdę fatalny basket. Jak będzie tym razem w pojedynku z rewelacją tegorocznych rozgrywek zespołem Phoenix Suns? Czy gospodarze wykorzystają atut własnego parkietu i pokonają gości z Arizony? Zapewne będzie im o to bardzo trudno. Dlaczego?
Otóż po pierwsze Hornets są dalecy od formy jaką prezentowali w poprzednich sezonach i w niczym nie przypominają drużyny, która była postrachem dla wszystkich w lidze. Po drugie i najważniejsze - Szerszenie straciły ostatnio swojego pierwszego playmakera i jednego z najlepszych rozgrywających w NBA Chrisa Paula, który skręcił nogę w kostce i będzie pauzował około czterech tygodni. Bez CP3 zespół z Nowego Orleanu traci połowę swojej wartości co dobitnie widać było m.in. w starciu z Hawks, którzy rozgromili wręcz u siebie Hornets aż 121:98! Tak więc przed Suns nie lada szansa aby wykorzystac brak lidera gospodarzy i wywieźć z hali New Orleans Arena niezwykle cenne zwycięstwo. Według mnie na pewno im się to uda.
Słońca są bowiem w kapitalnej dyspozycji na starcie nowego sezonu - wygrały 10 z 12 rozegranych spotkań i z bilansem 10-2 są obok Atlanty Hawks najlepszą obecnie drużyną w NBA! A wszystko to za sprawą filigranowego rozgrywającego Steve&#39;a Nasha, który świetnie prowadzi grę drużyny z Phoenix (zanotował 16 asyst we wczorajszym pojedynku z Rockets)! Ten 35-cio letni rozgrywający przeżywa chyba drugą młodość, bo oglądając jego wyśmienitą postawę ręce same składają się do oklasków. Kanadyjczyk rzuca średnio 17.2 pkt/mecz i dodaje do 11.9 as. w każdym spotkaniu co jest najlepszym wynikiem w całej lidze! Nash gra tak jak za dawnych lat, kiedy do zdobywał dwukrotnie z rzędu tytuły MVP sezonu zasadniczego. Czy ponownie poprowadzi on swój team do wygranej?
Jeśli najlepsi zawodnicy Suns - Steve Nash, Amare Stoudamire, Leandro Barbossa, Jason Richardson, Channig Frye, Grant Hill oraz Jared Dudley nie zawiodą i wykorzystają wszystkie swoje atuty, to powinni uporać się z mającymi ostatnio ogromne problemy Szerszeniami odnosząc tym samym 11-te zwycięstwo w tym sezonie. Myślę, że Suns &quot;przejadą&quot; się po Hornets i wygrają ten mecz przynajmniej &quot;dyszką&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom