>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień

Status
Zamknięty.
luna3121 0

luna3121

Użytkownik
Odnosnie:Orlando - Milwaukee

wg espn.com Hedo Turkoglu niezagra w dzisiejszym meczu. ma skrecona kostke (sprained left ankle). Podobno nie jakos bardzo skrecona ale na dwa mecze przed palyoffami raczej sobie odpocznie. Rashard Lewis ma klopoty ze sciegnami w kolanie (knee tendinitis). Raczej tez niezagra. Wg OrlandoSentinel.com &quot;Coach Stan Van Gundy had already decided to rest Lewis against the Nets — and the Bucks.&quot; A dodatkowo trener gosci planuje ograniczyc czas gry w dwoch ostatnich meczach Dwightowi Howardowi Zobaczymy wiec napewno w akcji Marcina Gortata.
Bez Nelsona, Lewisa, Hedo i z Howardem grajacym ponizej 30 minut to gospodarze z Milwaukee sa faworytem tego meczu. Ten mecz bedzie ich ostatnim przed wlasna publicznoscia i napewno beda chcieli godnie sie pozegnac. Niemaja nic do stacenia wiec zaangazuja wszystkie sily w ten mecz. Natomiast ciezko oczekiwac tego samego po Orlando. Ani trener ani gracze nie zaryzykuja agresywnej gry w obawie przed kolejnymi kontuzjami.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Preview: Bobcats zagrają dzisiaj trzecie spotkanie wyjazdowe w ciągu czterech dni - wcześniej przegrali z Thunder i Chicago. Nets natomiast wygrali ostatnie trzy mecze we własnej hali - 103:93 z Orlando, 96:67 z Philadelphią oraz 111:98 z Detroit. Do drużyny z New Jersey wraca po kontuzji najlepszy strzelec Devin Harris a wśród gości nie wystąpi po raz kolejny podstawowy obrońca, Raja Bell (podczas jego 4-meczowej nieobecności Cats tracą średnio o 5 pkt więcej na mecz - 99.7/94.5). Zawodnicy Charlotte stracili w głupi sposób szansę na PO (o czym pisałem niedawno), więc nie powinien dziwić u nich brak jakiejkolwiek motywacji w wyjazdowym tournee pod koniec wyczerpującego sezonu. Dla Nets z kolei dzisiejszy mecz będzie pożegnaniem z publicznością w IZOD Center, przed wyjazdem do NY na zakończenie sezonu.
&quot;We are playing to win,&quot; said New Jersey veteran swingman Vince Carter. &quot;I don&#39;t want to disrespect the game. I want to give an effort and come to play. We&#39;re not trying to play spoilers. This is about us and that&#39;s what it has been about all year.&quot;
???? Charlotte Bobcats - New Jersey Nets
▶ Typ: New Jersey Nets - 2.5 for Game
▶ Kurs: 1.763
▶ Bukmacher: Pinnacle
▶ Stawka: 3/10
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spodziewam się, że Phoenix może dzisiaj wygrać i to solidnie... Ostatnie 2 spotkania u siebie tak więc dobrze było by wygrać i miło pożegnać się z fanami :] Memphis wczoraj tęgie lanie od LA a poza tym młodzi już na pewno myślami poza boiskiem ???? Tak więc Phoenix -4,5 HT i -8/FT do wzięcia jak dla mnie ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
#13
Phoenix Suns vs. Memphis Grizzlies / Suns -8,5/ kurs: 1,95 ✅ wynik: 119:110
Sunsi wiadomo, że jedynie pograć mogą dla siebie, ale dzisiaj jest kilka argumentów przemawiających za wysoką wygraną PHX w hali US Airways Center. Po pierwsze jeżeli ktoś oglądał pierwszes potkanie w Memphis mógł zauważyć, że Suns odpuścili to spotkanie. Oczywiście grali pierwszą piątką, ale głównie na parkiecie szarżowała ławka, dlatego porażka była spora. Najwięcej grali po 27 min., więc widać olewke Suns na to spotkanie. A Grizzlies cisnęli pierwszym skaldem cały czas bo wiedzieli, że w PHX wiele nie pograją. Spotkania h2h z takim przebiegiem wydarzeń mają to do siebie, że zazwyczaj drugie spotkanie jest sporą odwrotnością, a przypadku Suns to już w ogóle. Tak było z Sacramento, gdzie w Arco Arena przegrali ważny mecz a u siebie w ramach rekompensaty pojechali ich na -28. Jak dla mnie dzisiaj powinno być podobnie. Z resztą Memphis po fantastycznym runnie na koniec sezonu powoli opada z sił. Oglądałem wczorajsze spotkanie i już było widać lekką dezorientacją na parkiecie. Fakt faktem grali z LAL, ale Lakersi nie grali na 100% możliwości. Po Memphis Suns wybrali się do Minnesoty by zagrać z wilkami. Tam również był totalny lajt na parkiecie, cały zespół zagrał i było wiele rotacji a przy tym udało się wygrać 97:110. Wczoraj mieli odpoczynek, a dzisiaj z miśkami zaczną ostatnie dwa spotkania, które rozegrają u siebie. Na uwieńczenie sezonu zagrają z GS, gdzie będzie niesamowite widowisko przy tak otwartych zespołach i nie zdziwiłbym się gdyby razem osiągnęli pułap ok. 300 pktów. Suns zagrają w optymalnym składzie i wg powinni zrobić wspaniałą ucztę dzisiaj w US Airways Center, którą zadowolą kibiców a przede wszystkim siebie ???? Grizzlies we wczorajszym, spotkaniu pograli sporo liderami, więc nie będzie 100% potencjału z ich strony. Ze skutecznością 36.6% zdołali wrzucić 75 pktów. Dzisiaj także zagrają w optymalnym składzie. Spoglądając jeszcze w staty h2h Suns rządzą...

Suns -15,0 kurs: 3,30 ⛔
over 217 kurs: 1,90 ✅
...kurde, głównym priorytetem był handik -15,0 ale z taką grą Suns można sobie pograć :/... dlaczego oni grają tak żałośnie to ja nie wiem, Memphis w ogólnie nie stawiali oporu... -15,0 to powinien być minimum dla PHX, ale cóż, ważne że chociaż standardowy wszedł...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bardzo &quot;podstępne&quot; mogą być dzisiejsze mecze.
Boston - 76ers najpewniej tak zagrają w PO. Boston chce grać z 76ers bo mają na nich patent ale ... wtedy muszą przegrać lub liczyć że Detroit przegra jutro z osłabionymi Miami. Boston może zrobić to co w zeszłym roku. 12 minut starterzy a reszta meczu zmiennicy. Zwłaszcza że 76ers jeśli przegrają mogą jeszcze spaść na 8. Z drugiej strony przegrać mecz z drużyną z którą za 4 dni gra się w PO to nie najlepsza sytuacja ze względu na psychikę ...
Lakers - Utah to kolejny mecz jaki najpewniej będzie miał miejsce w PO. Czy oba zespoły zagrają na maksa ?
Heat @ Hawks. Tutaj też oba zespoły zmierzą się już w 1 rundzie PO. I oba zagrają pewnie bez liderów.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
La - UTA
LA Lakers - UTA Jazz 1 /-3/ bet365 kurs 1,5 ✅ 125- 112
Jutrzejszej nocy odbędzie się arcyciekawe spotkanie pomiędzy drużynami Los Angeles i Uta Jazz, smaczku tej konfrontacji dodaje sytuacja iż te drużyny prawdopodobnie zagrają ze sobą w pierwszej rundzie play off ???? Więc sądzę że dzisiejsi gospodarze czyli drużyna LA nie odpuści tego meczu i będzie chciała go jak najpewniej wygrać aby zyskać przewagę psychologiczną przed zbliżającymi się PO. A że może to zrobić nie mam najmniejszych wątpliwości, LA posiada w swoim składzie oprócz rewelacyjnego Bryanta, jedną z najlepszych, o jeżeli nie najlepsza parę graczy podkoszowych Gasola oraz Bynuma, który wrócił po kontuzji jeśli dodać do tego świetnego Odoma ta formacja LA wygląda naprawdę imponująco. Jeśli dodać do tego silną ławkę rezerwową mamy jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w PO.
Zresztą La nie przywykli przegrywać we własnej hali wspomnieć tutaj należy choćby 4 ostatnie przekonywające zwycięstwa u siebie
z Houston 12 punktami, Memphis 17, Denver 14 i Clipersami 3
ostatnie mecze między tymi drużynami
12/02/2009 NBA Utah Jazz vs. L.A. Lakers 113:109 należy tutaj dodać że LA mieli wtedy małe tournee kilku meczy pod rząd i właśnie ten był ostatni więc element zmęczenia był tutaj niewątpliwie znaczący
03/01/2009 NBA L.A. Lakers vs. Utah Jazz 113:100
co do drużyny Uta ostatnio gra znacznie gorzej wspomnieć tutaj należy ostatnia niespodziewaną porażkę z 7-demką Wojowników ???? czy 21-punktową porażkę z Dallas. Jest to drużyna zdecydowanie lepiej grająca na własnym parkiecie i to kolejny element który przemawia za LA W drużynie UTa nie zagrają prawdopodobnie Milles i Okur
Spodziewam się meczu walki, ale ostatecznie wygrają La ponieważ są zdecydowanie lepszą drużyną. Handi 3 punktowy dość asekuracyjny, no ale już tak zazwyczaj stawiam ???? Jesli La Lakers zagrają na miarę swoich możliwości w co wierzę spodziewajmy się ich 65 tego zwycięstwa w tym sezonie ???? :spokodfhgfh: P.s. Nie lubię La i mam nadzieję że nie wygrają ligi ale doceniam ich klasę, ale cóż bukmacherka z sympatiami to dwie odmienne sprawy ????
cóż ta moja asekuracja;) ale 55% zysku to i tak nieźle bo na taki załapałem się w bet. Co do meczu im dalej tym bardziej zmęczenone UTA nie miało nic do powiedzenia.
Prognoza przed PO przy dużym szczęściu UT może wygrać 1 mecz u siebie, choć bardziej prawdopodobny przebieg zdarzeń do 0.
 
P 0

posel8

Użytkownik
ciekawostka na espn
witam kolegów,
czy ktoś wczoraj śledził analizy na espn ? otóż kursy na boston- phil były zadzwiająco wysokie. redaktorzy w swej komputerowej analizie nie uwzględnili do gry ani rondo, ani pierce, ani allena (mecz przerwy), jak zauważyłem wszyscy stawili na 76ers tymczasem... boston zagrał najlepszą piątką (bez allena i garneta) ale to z przymusu.
 
inter 5

inter

Użytkownik
Sorry za off topa ale dlaczego są takie wysokie kursy na Cleveland które dąży do wyrównania najlepszego wyczynu w historii mianowicie wygranie 40 meczów w sezonie we własnej hali ?? Kurs jest dość wysoki, a Philadelphia ostatnimi czasy obniżyła loty mając fatalną passę 6L.
 
michalciesla 0

michalciesla

Użytkownik
mecz: Boston Celtics - Washington Wizards
typ: 1 (-5.0 hc)
kurs: @ 2.09
buk: (pinnacle)


Drugi typ na przetarcie przed Playoffami. Wczoraj Celci pokonali dwoma punktami na wyjezdzie
Philadelphie 76ers dzis ostatni mecz u siebie w sezonie zasadniczym i nalezaloby sie godnie zaprezentowac, pomimo braku Garnetta Allena Pierce&#39;a i Rondo. Sa za to inni i oni beda chcieli pokazac ze umieja grac i nie beda mieli problemu z takimi asami jak Wizards, najgorszy zespol w lidze przede wszystkim dlatego, ze Jamison Arenas etc stracili caly sezon i dzis tez nie wystapia na 90%.
Licze na Marburyego ktory ma okazje zdobyc wiecej zaufania publicznosci, poza tym Celci w tym sezonie latwo radza sobie z Washingtonem. Boston w dwoch meczach z Wizards w tym seonie mial laczna przewage 59pkt!. Gram za niska stawke ze wzgledu na ogromne ryzyko- w koncu graja drugie sklady, wiec
1/10.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Minnesota - Sacramento || 2 (Handicap + 8,5 || 1,95 ✅✅✅
Nie wiem czy to jakiś żart ze strony buków, ale ja to biorę z pocałowaniem w rękę ???? Jak dla mnie typ kolejki i tego się będę trzymał ???? Obie ekipy na zbliżonym poziomie i nie wierzę żeby którakolwiek z drużyn wygrała większa różnicą punktową... Oczywiście dla Minnesoty to ostatnie spotkanie u siebie i będą chcieli zrobić show dla publiki, ale pamiętajmy, że Sacramento stać nie będzie ???? Martwi jedynie trochę ostatnia dyspozycja wyjazdowa Sacramento, gdzie dostają co mecz tęgie lanie... Jednak wtedy przeciwnicy byli lepsi dzisiaj mają rywala godnego siebie i mogą powalczyć nawet o zwycięstwo aby przełamać tą feralną passę porażek na koniec sezonu ????

Chicago - Toronto || Under 214 || 1,98 ✅✅✅
Chicago jeśli chce utrzymać 6 pozycje i zagrać z Orlando w PO a nie z Bostonem to dzisiaj musi wygrać... Bo w przypadku porażki a zwycięstwa Philadelphi nad Cleveland to Chicago spada na 7 pozycje i trafia na Boston a tego raczej byki nie chcą ???? Toronto raczej o zwycięstwo zaciekle walczyć nie będzie.... Nie grają już o nic... Trener na pewno wrzuci kilku młodzików przynajmniej na kilkanaście minut... A poza tym byki w tym sezonie u siebie z Toronto takiej lini jeszcze nie przekroczyli tylko raz się zrównali ????

Boston - Washington || Washington +4,5 || 1,95 ⛔⛔⛔
Argument jest prosty... Wielkie gwiazdy w Bostonie odpoczywają dzisiaj a Wizards na koniec sezonu na pewno chciałby utrzeć nosa aktualnym mistrzom ???? Skoro Philadelphia dała prawie rady Bosotnowi z Piercem i Allenem to czemu Washington nie ma dać kiedy Ci dwaj nie zagrają ?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Minnesota - Sacramento || 2 (Handicap + 8,5 || 1,95
Nie wiem czy to jakiś żart ze strony buków, ale ja to biorę z pocałowaniem w rękę ???? Jak dla mnie typ kolejki i tego się będę trzymał ???? Obie ekipy na zbliżonym poziomie i nie wierzę żeby którakolwiek z drużyn wygrała większa różnicą punktową... Oczywiście dla Minnesoty to ostatnie spotkanie u siebie i będą chcieli zrobić show dla publiki, ale pamiętajmy, że Sacramento stać nie będzie ???? Martwi jedynie trochę ostatnia dyspozycja wyjazdowa Sacramento, gdzie dostają co mecz tęgie lanie... Jednak wtedy przeciwnicy byli lepsi dzisiaj mają rywala godnego siebie i mogą powalczyć nawet o zwycięstwo aby przełamać tą feralną passę porażek na koniec sezonu ????
Chicago - Toronto || Under 214 || 1,98
Chicago jeśli chce utrzymać 6 pozycje i zagrać z Orlando w PO a nie z Bostonem to dzisiaj musi wygrać... Bo w przypadku porażki a zwycięstwa Philadelphi nad Cleveland to Chicago spada na 7 pozycje i trafia na Boston a tego raczej byki nie chcą ???? Toronto raczej o zwycięstwo zaciekle walczyć nie będzie.... Nie grają już o nic... Trener na pewno wrzuci kilku młodzików przynajmniej na kilkanaście minut... A poza tym byki w tym sezonie u siebie z Toronto takiej lini jeszcze nie przekroczyli tylko raz się zrównali ????
Boston - Washington || Washington +4,5 || 1,95
Argument jest prosty... Wielkie gwiazdy w Bostonie odpoczywają dzisiaj a Wizards na koniec sezonu na pewno chciałby utrzeć nosa aktualnym mistrzom ???? Skoro Philadelphia dała prawie rady Bosotnowi z Piercem i Allenem to czemu Washington nie ma dać kiedy Ci dwaj nie zagrają ?
... w Sacramento nie zagra Martin czyli tak naprawdę 50% potencjału tego zespołu a dalej dzisiaj także nie zagra Hawes, czyli center, który radził sobie dobrze. Minnesota wbrew pozorom gra na jakimś poziomie, mimo że wykluczeni są Foye i All to dzisiaj zrobią minusowy handik jak dla mnie...

...co do byków zgadzam się że mozliwy jest handik do pokrycia przez nich ponieważ muszą jeszcze walczyć, a czy Toronto będzie stawiac jakiś konkretny opór? wątpię... co do u/o dla mnie no bet...

...Tutaj również stawiam odwrotnie. Wizards mimo że mają cholerne roszady w składzie to dzisiaj także nie zagra Arenas i Jamison. w Bostonie totalny lajt, więc można polegać tylko na ich ławce, która myślę że się sprawdzi ????

...tak poza tym ja dzisiaj upatrzyłem sobie jeden typek:
Suns vs. GSW over 239,0 (bet365)... ;)
do tego warto stawić OCT i GSW win... po ładnych kursach.

pozdro
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Phoenix Suns vs. Golden State Warriors / over 239,5 / kurs: 1,90 ⛔ wynik: 117:113
Ostatnie spotkanie w tym sezonie dla obu ekip. Ostatnie, ale wg mnie zasługujące już przed spotkaniem za owianie je mianem najbardziej widowiskowego. Wydaje mi się, że padnie tu spora liczba oczek i over zostanie pokryty w 100%, a chciałbym żeby został pokryty najwyższy over wystawiony na bet365 czyli 246 pktów co daje statystycznie 123 pkty na drużynę, a ok. 38 pktów na kwartę w każdym teamie. Oba zespoły w całej lidze prezentują najbardziej ofensywną grę a ich run’n’gun jest wręcz zabójczy jeżeli grają z drużyną słabszą i mającą spore luki w obronie. W ostatnim spotkaniu h2h rozegranym w ORACLE Arena padł wynik 130:154 dla Suns, ale wtedy fakt faktem skład GSW był bardziej obszerny. Dzisiaj tak kolorowo nie będzie ale są pewne podstawy by dać over. Po pierwsze GS zaskakuje w 100%, maja w zanadrzu tylko dwóch rezerwowych; zazwyczaj Kurz’a i Watsona’a ale to nie przeszkadza im w walce jak równy z równym. Prawie cała podstawowa piątka Warriors, czyli Ellis, Maggette, Crawford i Jackson dzisiaj nie zagrają. Ostał się tylko center Biedrins, który wrócił po lekkiej absencji. W ostatnim spotkaniu rozegranym w hali GSW padł wynik 72:101 dla SAS, ale wtedy jak wiadomo gra toczyła się z defensywą San Antonio i trudno było przebić się pod kosz, a przy takim close game gospodarze ugrali na skuteczności 34.1%, czyli o wiele poniżej normy. Warto jednak wspomnieć o wcześniejszym spotkaniu rozegranym w EnergySolutions Arena, gdzie Utah podejmowało wspomniane GS. Wtedy jakby niebyło byliśmy świadkami lekkiej sensacji, ponieważ goście pokonali Utah 108:118. Wrzucili 118 pktów a grali przecież bez w/w czwórki z podstawy. Czyli jednak przy otwartej grze idzie im znakomicie mimo, że grają praktycznie samą rezerwą. Wtedy zaskoczył wszystkich Watson, który zdobył 38 pktów, drugi „standardowy” zmiennik Kurz zdobył 21 pktów, a reszta podzieliła się po kolejnych zawodnikach. Skuteczność była w normie- 54.8%. Dalej wcześniej grali także u siebie z kolejnym defensorem jakim jest Houston a przy tym składzie czyli bez liderów i dwóch zmienników potrafili ugrać 109 pktów przy skuteczności 43.9% , a w spotkaniu zabłysnął Azubuike zdobywając 32 pkty. Coś w tych chłopakach jest i ewidentnie widać, że chcą grać i dzisiaj przy otwartej grze PHX, wątpię żeby narzekali i nie nawrzucali chociaż 110 pktów mimo iż, i tu kolejny raz przypominam, że nie zagrają liderzy. Ponadto perspektywicznie wygląda wspomniany center Biedrins, który w tych dwóch spotkaniach nie błyszczał, po tej absencji, ale dzisiaj będzie miał pełne pole do popisu. Przechodząc do gospodarzy to warto zaznaczyć, że grają poniżej oczekiwań jakie im się stawia. W ostatnim spotkaniu z Memphis wrzucili 119 pktów a grali naprawdę żałośnie, ponieważ maiłem okazję obejrzeć to spotkanie. Memphis ich trochę zdominowało, a wiadomo że Grizzlies preferują bardziej grę z tyłu i posiadają dość pokrytą obronę. Wynik 119:109 jednak napawa przed dzisiejszym spotkaniem, ponieważ przy skuteczności 54.3% i sporą rotacja ławki spokojnie sięgają 100 pktów. Teraz Suns muszą zmobilizować się potrójnie w ostatnim spotkaniu tego sezonu i muszą zadowolić siebie i kibiców zebranych w US Airways Center tym bardziej, że PHX zagra w optymalnym składzie. Wydawać się by mogło, że Suns powinni odnieść tutaj spokojnie zwycięstwo, ale przy takiej zaskakującej grze GSW tak po cichu liczę na gości tym bardziej, że od ładnych paru lat nie zwyciężyli w hali Phoenix…

...no to sezon zasadniczy czas zakończyć...
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
w tej chwili raczej nie bedzie sie bawil lecz zostanie do tego zmuszony, bo kg prawdopodobnie nie zagra w tej serii a sa pogloski ze w calych playoffach takze choc w to raczej watpie, rivers dopiero teraz przyznal ze ten niby odpoczynek dla garnetta przed po to byla sciema ze noga jest w zlym stanie, sam kg skwitowal to wyliczajac ile sezonow po ile minut grywal i z jaka intensywnoscia (o czym zreszta chyba sami wiemy) , co do meczu z toronto to tez sie przejechalem na chicago ...po prostu olali ten mecz jedynie rose gral na swoim poziomie...4-1, 4-2 dla bostonu w serii przewiduje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom