>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Kwiecień

Status
Zamknięty.
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
CLE Cavaliers - WAS Wizards (98-86)
Typ: WAS Wizards +16.5 ✅
Kurs: 1.90
bet365
Jestem dość zdziwiony aż tak dużym handi na Cleveland. Wiadomo, że Cavs w meczach na własnym parkiecie nie mają sobie równych i tylko Lakers zdołali ich pokonać. Ale trzeba w tym wypadku spojrzeć na bezpośrednie mecze w tym sezonie pomiędzy Cleveland, a Washingtonem. Grali ze sobą 3 razy i za każdym wygrywali gospodarze. A tymi 2 razy byli Wizards. Natomiast w jedynym meczu, który odbył się w Cleveland gospodarze wygrali tylko 93-89. Widać po tych wynikach, że Wizards nie wiadomo czemu specjalnie im nie siedzi. Tak duże handi jest dla mnie dość dziwne, tym bardziej, że nie ma zapowiadanych absencji w drużynie z Washingtonu. Nick Young, który nie zagrał od 4 kwietnia jest przewidywany do gry. Ja gram Wizards z dodatnim handi i myslę, że jest to dobry typ ;)
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Spotkanie: New York Knicks - Detroit Pistons (-3)
Typ: 2
Kurs: 1.91
Buk: BWIN
Analiza: Dziś na przeciw siebie staną drużyny New York Knicks oraz Detroit Pistons. Gospodarze to 23. siła w lidze z bilansem: 30-48, goście są 17. 37-40. Pod względem spotkań u siebie, NYK ma 19 zwycięstw i 20 porażek, natomiast jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe, to dzisiejsi goście mają bilans: 17-21. Knicks już od dawna nie liczą się w walce o Play Offy. Widać to w ich grze. Nie przykładają się już tak bardzo jak wcześniej, przegrywają seriami. O PO walczą natomiast Tłoki, które wydają się być lepsze, wtedy gdy nie gra ich lider Allen Iverson. Tak też będzie i tym razem. NYK jak już wspomniałem przegrywa ostatnio wszystko, na 6 ostatnich spotkań przegrali aż 5, wygrywając jedynie z Toronto. Natomiast Pistons na 6 ostatnich meczy wygrali połowę. Statystyki ostatnich 4 spotkań:
New York Knicks vs. Detroit Pistons 104:92
New York Knicks vs. Detroit Pistons 97:101
New York Knicks vs. Detroit Pistons 89:65
New York Knicks vs. Detroit Pistons 83:91
Jak więc widać, zespoły wygrywały na przemian :p Teraz czas na Detroit ???? A tak na poważnie, to biorąc pod uwagę ich obecną formę, cel o jaki grają oraz statystyki, nie powinni mieć problemu z pokonaniem słabiutko ostatnio grających Knicks.
WESZŁO
 
A 0

alex23

Użytkownik
Zdecydowanie popieram powyższy typ. Tłoki mają jasny cel, jest nim uniknięcie grania w pierwszej rundzie z Cavs, po drugie myślę, że mają jeszcze przy odrobinię szczęścia szansę na 6 miejsce i pojedynek z Magic, z którą wyjątkowo lubią grać(w tym sezonie trzy razy ich ograli) Szósta Philadelphia ma ciężki kalendarz(spotkania z Cavs 2x i Celtics). Jeśli tylko Tłoki zaliczą serię zwycięstw(a rywali nie mają zbyt wymagających)i nie będzie niespodzianek to ten scenariusz jest realny. Nikt chyba nie zakłada, że Orlando z tym prostym stylem gry(inside-outside) jest w stanie zająć drugie miejsce.
Poza tym nie ma już i chyba już nie będzie nigdy w zespole Answera, więc atmosfera w zespole powinna ulec znaczącej poprawie ???? . Mimo, że Tłoki w tym sezonie znacząco obniżyli loty to w defensywie nadal potrafią świetnie zagrać. Więc ultraofensywni gracze z nowego jorku nie poszaleją sobie dziś zbytnio na parkiecie
Liczę na spokojne zwycięstwo.
 
K 0

kacpi25

Użytkownik
Spotkanie: PHX Suns - NO Hornets
Typ: PHX Suns
Kurs: 2,30
Buk: bet365
Analiza:

Dzisiejszy mecz naprawde jest godny zwrócenia uwagi. Polecam naprwdę. NOH po wczorjaszej wygranej po dogrywce jest wymęczone.Wczorajsza gra z Heat odzwierciedlała najgorszy scenariusz, czyli luki w obronie oraz rażąca nieskutecznośc.Gdyby Maiami zaprezentowało sie na conajlmniej przecietnym poziomie, wtedy byłby korzystny wynik dla nich. Lecz nie ma co gdybac taki jest juz SPORT.Dzisiejszy mecz z Suns bedzie kolejną męczarnią Honretsów...
Na początek b2b , które jest na korzyśc PHX :

04/12-08 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 104:91
28/02-08 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 120:103
16/12-07 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 101:98
07/04-07 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 95:103
07/03-06 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 88:101
17/12-05 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 88:101
30/12-04 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 96:107
18/11-04 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 84:95
27/03-04 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 94:99
20/01-03 NBA New Orleans Hornets vs. Phoenix Suns 114:102

Mamo ze wyniki sprzed ostatnich 2 lat pokazuje dominację NOH, lecz Suns w końcu chcieliby przełamac tą zła passe trawjącą na parkiecie Hornets.
Kolejnym argumentem aby postawic na Suns jest to ze mają 1 dzień dłuższą przerwę.Wydaje mi się ze z tym co na dzień dzisiejszy prezentuje NOH powinni przegrac na włansym parkiecie.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
#7
Denver Nuggets vs. Oklahoma City Thunder / Denver -12,5 / kurs: 1,83 ⛔ wynik: 122:112

13 pktów to minimalny wymiar kary dla Oklahomy. Denver słynie z tego, że outsiderów odprawia z kwitkiem sporą różnicą pktów tym bardziej jeżeli grają w Pepsi Center. Dzisiaj taki warunek zostanie spełniony, więc nie widzę najmniejszego problemu na pokrycie tego handika ???? Oklahoma jak to Oklahoma, pisałem kiedyś, że jak będę stawiał na spotkanie z ich udziałem, to tylko przeciwko nim i właśnie to czynię tym bardziej, że typ bardzo możliwy do zrealizowania. Nugetts mieli sporo czasu na odpoczynek, więc są zregenerowani w 100% tym bardziej że w ostatnim spotkaniu z Wolves wiele się nie napracowali a rozgromili ich i to na ich podwórku 87: 110. Widać i to bardzo dosadnie, że Denver nie odpuszcza w żadnym spotkaniu. Dla nich zwycięstwo to priorytet, a lubią sobie do tego przeszeregować o klasę słabszy zespół. Sprawia im to frajdę, a tym spotkaniu właśnie tak powinno być. Oklahoma jest po męczącym spotkaniu z SAS. OCT łapią przysłowiowego bakcyla na spotkania z San Antonio i nawet jak grają na wyjeździe to lubią, a wręcz są zmuszeni do gry na 100%. Wczoraj tak właśnie zagrali w i można uznać to spotkanie na b2b. SAS maksymalnie po 35 min. na zawodnika, a OCT: Green 42 min., Durant 40., Westbrook 31., Sefolosha 29. i Krstic 25 min. Pierwsza piątka zagrała dużo, przede wszystkim liderzy: Green i Durant więc po części ofensywa wyeksploatowana. Ponadto OCT grali tylko czwórką na zmianę i ogólnie na dzisiejsze spotkanie do Pepsi Center przyjeżdżają trochę zmęczeni. To spotkanie z SAS przed tym z Denver jest jak tęcza po deszczu, czyli OCT nawet bez gry na b2b dostałoby od Nugetts a w takim przypadku widzę pokryty najwyższy handk ???? . Oba zespoły zagrają w optymalnych składach, a spoglądając jeszcze na spotkania H2H to Denver łatwo i przyjemnie pokrywa dwucyfrówki u siebie z Oklahomą…
&quot;Melo&#39;s in a great mode. He and J.R. are offensive machines for us right now.&quot; -- Nuggets coach George Karl, on the recent strong offensive play of forward Carmelo Anthony and guard J.R. Smith.
Dallas Mavericks vs. Utah Jazz / over 208,5 / kurs: 1,90 ✅ wynik: 130:101
Tutaj nie powinno być widać gry defensywnej. Oba teamy grają o niesamowite priorytety na koniec sezonu, więc muszą cisnąc na maxa w tym spotkaniu. Głównym priorytetem będzie o uchronienie się przed LAL w PO. Utah gra na dobrym poziomie, a na wyjazdach nie chowa się do defensywy tylko w miarę możliwości ciśnie do przodu, punktując z każdej możliwej pozycji. Z Denver 104, z NOH 108, z PTB 104 z PHX 114… oscylują ok. 100 pków na wyjazdach a że dzisiaj grają z Dallas, które bądź co bądź gra bardziej ofensywnie niż defensywnie, to powinniśmy zobaczyć wyższy wynik niż ostatnio jak Utah grało z Denver wskakując na linię 218 pktów. Dallas jak chce to potrafi, jest bardzo pamiętliwym zespołem i jeżeli walczy o prestiż z zespołem który mu przeszkadza to star się go zniszczyć. Tak było w spotkaniach z PHX. Ostatnie spotkanie rozegrane w American Airlines Center było tylko i wyłącznie pod dyktando Indywidualistów 140:116, wcześniejsze spotkanie na parkiecie PHX skończyło się wynikiem 117:122. Suns pogrążone przez Dallas,a to wiadomo dlaczego. Dzisiaj Dallas będzie walczyć z Utah o 7 pozycję w PO co pozwoli ucieć od najgorszej 8 lokaty. Pewnie wykorzystają to spotkanie i wygrają je, ale w ogólnym rozrachunku powinniśmy zobaczyć dzisiaj sporo więcej pktów niż przewiduje to linia. Dallas u siebie króluje nad Jazzmanami; ostatnie spotkania wygrywali -7, -3, -8. Dzisiaj, zmierzając ku końcowi, Mavericks cisną by ugrać jak najwięcej przed PO. Ne mają zbyt napiętego grafiku, więc jak dla mnie mogą jeszcze sporo namieszać przed fazą Play Off. Dallas z PHX pozwoliło sobie na niezłą rotację ławką, gdzie w ogólnym rozrachunku najwięcej pograł Kidd, ale tylko 30 min. Dzisiaj także zagrają w optymalnym składzie. Utah natomiast jest po dobrej wygranej z NOH 94:108, ze skutecznością 53,6 oraz sporą rotacją ławki. Reasumując, oba teamy wypoczęte, w świetnej dyspozycji, mające jakieś priorytety, a c najważniejsze preferujące otwartą grę...&quot;The Mavs put us out of our misery.&quot; -- Phoenix guard Steve Nash, on Dallas&#39; romp over the Suns Sunday, which virtually assures the Mavs a playoff berth.... Z Mormonami, aż tak tragicznie nie powinno być, ale pktów powinno być sporo ????
Golden State Warriors vs. Minnesota Timberwolves / GSW -5,5 / kurs: 1,83 ⛔ wynik: 97:105

Moja perełka na wieczór ???? W spotkaniu z Sacramento nie liczyłem na zbytnia walkę z ich strony, a tu jednak pocisnęli Sac’ bez zbytniego problemu. Fakt faktem Kings grali bez Martina, ale powinni sobie poradzić z HOT GS, ale jednak Warriors jak przydomek wskazuje pograli bez najmniejszych oporów w ostateczności wygrywając 100:105. Dzisiaj nawet nie zastanawiałem się nad tym typem , jak dla mnie jest on bardzo prawdopodobny. GS grali przez kilka meczów w osłabieniu, mając 2-3 graczy na zmianę i to nie najlepszych jeżeli chodzi o poziom reprezentowanej gry. Dzisiaj do składu ma wrócić Ellis, a reszta możliwe że będzie gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu, ale nie jest to pewne. Sam Ellis jest ogromnym wsparciem dla drużyny, wraz z „HOT” Crawford’em mogą przeszeregować przyjezdnych z Minnesoty. Ponadto jest jeszcze Turiaf, Randolph, Azubuike, Morrow i stała ławka Kurz i Watson to skład jak na razie jest ???? Minnesota jest słaba, ogólnie nie lubię tego zespołu za badziewną grę i po części kieruje się subiektywną oceną, ale tak i tak jest więcej atutów za GSW. Minne’ jest po spotkaniu z LAC, które wygrali 77:87. Mieli do dyspozycji ośmiu zawodników, grali sporo, a korzystny wynik zawdzięczają tylko i wyłącznie skuteczności LAC na poziomie 35% i sporych absencji. Naprawdę Wolves nie błyszczą i dzisiaj powinni to udowodnić na parkiecie Warriors, które prezentuje się o wiele lepiej. Ponadto w Minnesocie nie zgra Foye, który jest niezbędnym ogniwem w zdobywaniu pktów dla gości. Golden są po przerwie, grają u siebie, prezentują się dobrze i na koniec sezonu mogą powalczyć o 30W, a z Minnesotą mogą zawalczyć o jedno z dwóch tym bardziej, że do końca sezonu muszą się spotkać z Houston, Utah, SAS i Phoenix. Minnesota po spotkaniu z L.A, gdzie na dobrej skuteczności wrzucili tylko 87 pktów, grają bez liderów i w ogóle tworzą kichę…
&quot;The magnificent seven.&quot; -- Don Nelson&#39;s label for the seven healthy players who have been the club&#39;s only players in back-to-back wins Friday and Sunday over the Hornets and Kings.

.... szkoda gadać :/:/
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
#8
Los Angeles Lakers vs. Denver Nuggets / LAL -7,5 ✅/ over 208,5 ✅/ kurs: 1,76/ 1,76 wynik: 116:102
Wątpię, żeby Lakersi skapitulowali i rozegrali asekuracyjną grę z Denver. Jak dla mnie możemy zobaczyć kolejne spotkanie z serii „STAPLES Center is only for LAL” czyli spotkanie bazujące na wszystkich walorach gospodarzy, które są kluczowymi aspektami w walce o zwycięstwo z klasowymi drużynami. Jako zespół Jeziorowcy spisują się najlepiej z całej ligi i muszą to udowodnić walcząc z CC o 1 miejsce w tabeli, a zważając na końcówkę sezonu nie ma miejsca na kalkulację. L.A zagrali świetne spotkanie przeciwko Sacramento pogrążając ich przy wyniku 104:122. Zagrali pewnie, zbytnio się nie namachali i ławka sobie sporo pograła. Kobe i Odom grali tylko 31 min. Gasol 37, a reszta 9 zawodników poniżej 30 min przy dobrej skuteczności 51,1%. Widać, że nie było to wyczerpujące spotkanie, tym bardziej że nie grał Martin i było o wiele łatwiej. Ponadto są po dłuższej przerwie niż Nuggets, a przede wszystkim grają u siebie. Powracając do tych spotkań z dobrymi zespołami, to powiem tylko tyle, że LAL nie prowadzi w takich spotkaniach gry na dystans tylko gra nie patrząc na wynik. Tak było chociażby z Houston ostatnimi czasy, gdzie wygrali 93:81, wcześniej Maverics 107:100, Atlanta 96:83, SAS 99:85, Cavs 105:88… Oczywiście zdarzają im się przegrane, chociażby z Orlando czy Bostonem ,ale w ogólnym rozrachunku wypadają świetnie at home 33:5. Jeziorowcy do końca rundy zasadniczej mają do rozegrania cztery spotkania. Analizowane z Denver, następnie wyjazd do Rose Garden i ostatnie dwa u siebie z Memphis i na deser ( prawdopodobnie przeciwnik w PO ) Utah Jazz. Jak wspomniałem grają już bez kalkulacji, chociaż te trzy spotkania rozgrywane w Staples muszą wygrać, a dobrze byłoby zainkasować czwarte z PTB. Jeżeli chodzi o poszczególnych zawodników LAL to można powiedzieć tylko tyle, że Brynat, Gasol i Odom są klasą dla samych siebie. Świetnie uzupełniają się z Arizą i Fisherem a całościowo tworzą już od sporego czasu utarty skład którym szeregują kolejne zespoły. Co do Bynuma: „Andrew Bynum ćwiczy już z pełnym obciążeniem. Nie wiadomo, czy zagra dzisiaj z Denver Nuggets, drużyną, która zajmuje obecnie 2 miejsce w konferencji. Później czeka mecz w Portland, gdzie też prawdopodobnie Andrew nie poleci. Bardzo prawdopodobne, że wróci na parkiet w niedzielę w meczu z… Memphis Grizzlies. Tymi Grizzlies przeciwko którym już 2-krotnie w swojej karierze doznawał kontuzji kolan. Jeżeli wytrzyma niedzielny mecz można być spokojnym o resztę...” Jeżeli Anderw miałby dzisiaj zagrać to tylko w 4Q jak będzie utarty wynik i aż tak wiele nie będzie się mogło stać. Jeżeli spotkanie będzie zbyt napięte center nie zagra. Mówiąc kilka słów o Denver to warto wspomnieć o wczorajszym spotkaniu z OCT. Postawiłem na Nuggets bo miał to być piknik z ich strony na zespole z Oklahomy w Pepsi Center, a było zupełnie odwrotnie. Denver zlekceważyli OCT i ze spokojnej przejażdżki zrobił się Tour de France. Oklahoma od samego początku naskoczyła na Bryłki i 1 half spokojnie wygrali 53:56. widać, że Denver nie miało łatwo mimo, że w ogólnym rozrachunku wygrali ale tylko -10 nie pokrywając nawet handicapa. Zważając na ta potyczkę z Thunder warto wspomnieć, iż liderzy mieli sporo roboty: Melo zagrał 39 min., Nene 37, Billups 33 a reszta wraz z czwórką rotujących zagrali poniżej 30 min. Skuteczność ze spotkania zadowalająca 53,8% i mogłoby się wydawać że warunek został spełniony. Owszem, ale nie tak miał być prezentowany rozkład sił. Na dzisiejsze spotkanie na pewno nie poleci Martin, którego absencja z OCT nie była zbytnio widoczna, ale dzisiaj będzie widoczne, tym bardziej że jak na razie nie ma godnego zmiennika. Kolejne spotkania Denver to potyczka z Sacramento i spotkanie w Rose Garden. Ponadto Denver bardziej skupia się nad wygraną w Dywizji, gdzie potrzebuje tylko jednego zwycięstwa albo porażki Portland. Jakby nie było kolejne spotkanie z Sac’ które rozegrane będzie w Pepsi Center za kilka dni powinno zapewnić im ten tryumf. Spoglądając jeszcze w statystki H2H to można doszukiwać się zwycięstw Denver z LAL w STAPLES Center, a postawiony handik regularnie jest pokrywany przez zawodników z Miasta Aniołów od sporego czasu. Większość ekspertów z zagranicznych stron tematycznych, userów na forach stawia na plusowy handik na Denver, ale ja myślę, że będzie inaczej tym bardziej, że analiza mnie do tego przekonuje ???? Ponadto polecam over bo tutaj powinniśmy spodziewać się gry na wysokich obrotach, z minimalną dawką defensywy bo oba teamy preferują walkę z przodu, a skuteczni są cholernie co premiuje postawiony over. Ponadto jeżeli LAL przejmie inicjatywę i będzie dominować w spotkaniu to Denver będzie więcej faulować i dorzucone FT powinny podbić wynik i wypracowywać różnicę punktową pomiędzy zespołami. Spotkanie rozpoczyna się o 4:30 polskiego czasu i warto usiąść z kilkoma browarami przed telewizorem bądź komputerem i delektować się tym widowiskiem ????

...i typek na sprawdzenie:
Spotkanie: Sacramento Kings - Houston Rockets ✅✅✅
Typ: Która drużyna pierwsza zdobędzie 20 pktów? Sacramento !
Kurs: 2,70
Buk: bet365

A co mi tam ???? Może Houston zlekceważy Sacramento, a Ci w ramach rekompensaty powalczą z nimi? Wszystko możliwe, tym bardziej, że nie takie rzeczy już widziałem więc warto spróbować ???? jedynie szkoda, że nie zagra Martin  Bez niego Sacramento są zespołem grającym basket z podwórka, a nie na miarę NBA. Houston bez wątpienia powinno zainkasować zwycięstwo w tym spotkaniu, ale do połowy Sacramento mają szansę na win. Dlaczego? A to dlatego, że Houston nie lubi gry na aferę. Ponadto grają dzisiaj w roli gościa to nie wypada tak się rządzić u obcych :p Nie tak na poważnie Rockers nie grają by zdominować tylko żeby wygrać. Bardzo ekonomiczne podejście a co najważniejsze skuteczne. Sacramento natomiast pierwszą połowę zazwyczaj gra o 180 stopni lepiej niż drugą. Nie wynika to może bardziej z braku sił, bo przecież preferują grę bardziej ofensywną niż defensywną, ale wynika to z braku doświadczenia. Zawodnicy są bardziej lotni w drugiej części spotkania, a przeciwnicy takiego pokroju jak Rockers powinni to bezlitośnie wykorzystać, tym bardziej, że na ulicy zwycięstwa nie znajdą. Wspomniałem że nie zagra Martin, ale reszta jest gotowa i chętna by zaprezentować się z Houston z jak najlepszej strony. Houston także zagra w optymalnym składzie, ale dzisiaj nie powinni grać na 100% ponieważ jutro czeka ich starcie z bardziej ofensywną drużyną jaką jest GSW i tam muszą zagrać na 100% ponieważ sugerowane są powroty niektórych zawodników z czołówki kadry Warriors. Poza tym warto wspomnieć, że w Arco Arena Sac’ dosyć ładnie sobie radzi z przyjezdnymi z Houston.
...chciałem postawić zakład HT/ FT Sac/Hou, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego zakładu to postawię coś bardziej niekonwencjonalnego za dobry kurs ???? Na potwierdzenie mogę szybko napisać, że w 1Q Sac&#39; gra przeważnie najlepiej. Z GS wygrana, z LAL wygrana a to były spotkania rozgrywane bez Martina... czyli tak jak dzisiaj ;)
Edit:
...szybko łatwo i przyjemnie po 8 min. typ skasowany po ładnym kursie ????
Edit2:
nawet HT/FT wszedł idealnie tylko że w żadnym buku tego nie mogłem złapać ???? a co do LAL-
... Nie będzie byle Denver rządzić się w STAPLES Center ???? ????
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers
Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: BAH
Analiza: Dziś o godzinie 4:00 polskiego czasu w Rose Garden Arena w Portland odbędzie się mecz pomiędzy miejscowymi Blazers oraz przyjezdnymi - najlepszą drużyną zachodu Los Angeles Lakers na czele z Kobe Bryantem. Lakers przystąpią do tego meczu w pełnym składzie, natomiast w ekipie gospodarzy powinno zabraknąć: Raefa LaFrentza oraz Martella Webstera. Jedyną absencją Lakers, którzy legitymują się bilansem w sezonie zasadniczym 63 - 16 (zapewnione pierwsze miejsce w konferencji) będzie brak trenera Phila Jacksona, który musi pozostać w Los Angeles, aby przejść dokładne badania w związku z zapaleniem powięzi podeszwy w jego prawej stopie. Trener &quot;Jeziorowców&quot; od pewnego czasu uskarża się na ból, a jego noga jest opuchnięta (źródło: http://www.hoopshype.com/ ) Pod nieobecność Jacksona w dzisiejszym spotkaniu z Trail Blazers obowiązki głównego szkoleniowca przejmie jego asystent Kurt Rambis. Ekipa PTB ma natomiast bilans 50 - 28 i jest na zachodzie czwartą siłą. Trzeci są Rockets z bilansem 51-28, drudzy Nuggets 53-27. Zaraz za Blazers czają się ekipy z San Antonio (50 - 28) oraz Hornets (48 - 30). Dlatego też, dążąc do lepszgo rozstawienia w Play Offach, które zaczynają się 18 kwietnia, dzisiejsi gospodarze będą podwójnie zmotywowani. Na pewno będą też wypoczęci, gdyż wczoraj, w przeciwieństwie do Lakers nie grali. Teraz trochę o formach obu zespołów. Lakers wygrali ostatnie 5 spotkań, natomiast drużyna PTB na ostatnich 6 wygrała aż 5 (m.in wyjazdowe zwycięstwo ze Spurs, Memphis, Oklahomą oraz w domu z Oklahomą i Utah). I na koniec jeszcze troszkę statystyki, która wg mnie będzie dziś kluczowa. Ostatnie 7 spotkań między tymi zespołami wygrali gracze z Portland:
Portland Trail Blazers vs. L.A. Lakers 111:94
Portland Trail Blazers vs. L.A. Lakers 112:103
Portland Trail Blazers vs. L.A. Lakers 119:111
Portland Trail Blazers vs. L.A. Lakers 101:90
Portland Trail Blazers vs. L.A. Lakers 99:93
Portland Trail Blazers vs. L.A. Lakers 113:103
Portland Trail Blazers vs. L.A. Lakers 106:103
Kierując sie głównie ich formą oraz powyższą statstyką, stawiam śmiało na PTB. Kurs i tak uważam za wygórowany ;)
WESZŁO
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
#9
Memphis Grizzlies vs. Phoenix Suns / Memphis +2,5 / kurs: 1,90 ✅ wynik: 106:89
Dzisiaj zostanie rozegrane świetne spotkanie w hali FedExForum. Co tu dużo mówić o Memphis, ostatnimi czasy grają rewelacyjnie a to za sprawą totalnego lajtu. Lionel Hollins powiedział wprost swoim podopiecznym, że nic od nich już nie wymaga, niech grają na luzie i walczą ale nie mając na tym żadnych priorytetów. I proszę Memphis gra niezły basket, a ich najgroźniejszą bronią jest defensywa. Defensywa, którą dzisiaj powinni zatrzymać run’n’gun Suns. Grizzlies grają u siebie, ale widać, że nie sprawia im problemu gra na wyjazdach. Dobra gra w Orlando, gdzie tak naprawdę przegrali tylko 4Q a całe spotkanie 81:78. Wcześniej kolejna świetna gra z PTB w FedExForum, gdzie każdy ich stawiał na straconej pozycji, a tu 93:96. Jeszcze wcześniej wygrana z Bucks na wyjeździe 102:107. Sensacyjna wygrana z Dallas 107:102, wygrana z Waszkami i GSW… Radzą sobie świetnie w porównaniu z resztą sezonu i sądzę, że do końca jeszcze powalczą. Może przeciwnicy nie będą wygodni, ale powalczyć można. Po tym spotkaniu czeka ich wyjazd do STAPLES Center, a dzień później H2H z dzisiejszym rywalem czyli PHX. Na ostatnie spotkanie w tym sezonie przyjadą do swojej hali wieńcząc sezon z Atlantą. Powracając do dzisiejszego spotkania. Memphis jak wspomniałem wcześniej gra dobry basket. Mają utarty skład, którego trzymają się już od dłuższego czasu, więc wiedzą na co ich stać a przede wszystkim wiedzą jak ze sobą grać. To skutkuje dobrymi wynikami, bo NBA to gra zespołowa, która nie powinna opierać się na indywidualnościach. Dzisiaj także zobaczymy ich w pełnej okrasie, więc grając u siebie z Suns, które jakby nie było nie zachwyca na koniec sezonu, to liczę na zwycięstwo Grizzlies z minusowym handikiem ???? PHX, wiadomo szybka gra, na aferę, sporo punktów, ale w ogólnym rozrachunku lubią grać z zespołami ofensywnymi z którymi mogą powalczyć. Defensorzy im nie leżą i takie spotkania dominujące w obronie zazwyczaj przegrywają. Oczywiście są wyjątki od reguły jak chociażby ostatnie spotkanie z NOH, które wbrew pozorom jest w lekkim dołku i ciężko im się gra przed PO. NOH trochę zapunktowało, ale gdyby przycisnęli Suns do obrony to wygraliby na pewno, a tak zagrali otwarty basket i PHX to wykorzystało. Suns zagrali na poziomie 51.4% skuteczności co przy ich run’n’gun jest poniżej oczekiwań. Pomimo dobrych występów Nasha, Shaqa, Hilla i Richardsona pograli sobie swoją super, ekstra, rewelacyjną ławką o której dużo nie trzeba pisać ???? bo nie ma co… Memphis dzisiaj zagra w optymalnym składzie, grają u siebie, rotują ławką, grają zespołowo i dzisiaj powinni odprawić z kwitkiem PHX, którzy jak już to mogą powalczyć w późniejszym spotkaniu H2H w US Airways Center, gdzie czują się o wiele lepiej. Suns pomimo wszystko ma leciutki zastój w drużynie. Zawodnicy są bardziej lotni, bujają w obłokach a gra nie klei się tak jak kiedyś po zmianie trenera. Może są zdołowani tym, że PO przeleciało im koło nosa, nie wiem ale wiem że Memphis ostro z nimi dzisiaj powalczy i mam nadzieję, że wygrają dla własnej, nieprzymuszonej satysfakcji ????
&quot;I feel like I can do no wrong when I&#39;m out there. I&#39;m having a lot of fun.&quot; -- Point guard Mike Conley
... priorytetowe spotkanie wjechało bez największych problemów ????

Dallas Mavericks vs. New Orleans Hornets / NOH +7,5 / kurs: 1,86 ⛔ wynik: 100:92
Dallas jest po dwóch świetnych spotkaniach które rozegrali na własnym parkiecie. Ostatnio rozgromili Utah 130:101 a wcześniej Suns 140:116, po takich b2b warto zauważyć, że Mavericks grają o wiele gorzej. Swoimi występami tworzą pewną sinusoidę , z której łatwo wywnioskować, że dzisiaj po tych pogromach powinniśmy spodziewać się spokojnej gry w której nie powinno być odskoku na NOH. Warto zobaczyć wcześniejsze spotkania w których łatwo wywnioskować, że seria 3 ogromnych zwycięstw jest rzadko osiągana przez Dirka i spółkę. New Orleans mimo lekkiego dołka które przeżywa dzisiaj kwalifikuje się pod tą sinusoidę Dallas i plusowy handik jest jak najbardziej do osiągnięcia. Nie zdziwiłbym się gdyby NO nawet wygrali z Indywidualistami ???? Dallas w ostatnim spotkaniu z Utah grali rewelacyjnie. Przy maksymalnej grze na poziomie 30 min i skuteczności 54,9% pocisnęli Jazzmanów niesamowicie, ale dzisiaj powinno być zupełnie inaczej. Paul wraz z Westem tworzą razem monolit i dzięki ich wspólnej grze Hornets się nie pogrąża. Mimo wszystko NOH musi walczyć i w tym spotkaniu upatruje dla nich ogromne szanse mimo, że buki faworyzują i to w pełni Mavs. Dallas zagra w optymalnym składzie, a do NO powracają Chandler i Posey więc też mają optymalny skład. Spoglądając jeszcze w staty H2H warto zaznaczyć, że NO mają pewien patent na zespół z Dallas.
...co za cholery no!

.... Typ z kapelusza:
Portland Trail Blazers vs. LA Lakers / remis / kurs: 15,00 (betgun) ⛔ wynik: 106:98
Analiza tak na szybko, ale po wcześniejszym zbieraniu info. Więc tak. Oba teamy grają dzisiaj priorytetowe spotkanie. PTB u siebie jest zespołem bardzo trudnym do pokonania i zwyciężyć z nimi w Rose Garden kiedy są na fali to jest niebywały wyczyn. PTB walczą z Denver o pierwsze miejsce w dywizji a do tego chcą zainkasować cenne zwycięstwo. LAL natomiast po lekkim b2b z Denver w którym pokazali kto rządzi w S. Center. Dużo grał cały zespół, Bynum wbrew pozorom zagrał i to znacznie bo 21min zdobywając przy tym 16 pointów. Jedynie co nie zadowala to skuteczność która oscylowała na granicy 42,5% czyli znacznie poniżej poziomu. Ta rotacja w spotkaniu z Nuggets pozwoli na dłuższą grę w dzisiejszym spotkaniu liderom z L.A. PTB natomiast jak wspomniałem wcześniej gra obecnie świetny basket, ostatnio wygrana z SAS na wjeździe, wcześniej ze świetnym Memphis i jeżeli porównać te dwa zespoły to obecnie grają na równym, skutecznym poziomie. Dzisiaj jako, że spotkanie będzie bardzo napięte powinniśmy zobaczyć wymianę pkt za pkt i starcie pomiędzy Kobe’m a Roy’em. Jeżeli padłby remis w regulaminowym czasie, następnie widzę 2 lub 3 OT i w ogólnym rozrachunku wygraną LAL :]

.... heh, takie rzeczy tylko w Erze ????
 
makaveli23 617,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Golden State at Utah
Typ: UNDER 227

Z kontuzjowanych graczy GS mozna by zlozyc chyba najlepsza z mozliwych dla nich piatke, a teraz w dodatku nie zagra Dzamal Crawford. Wojownicy maja jeszcze trzy mecze razem z tym. Najprawdopodobniej ten dzisiejszy bedzie dla nich najtrudniejszy bo w Utah gra sie ciezko (bla bla bla) a skupia sie na ostatnie dwa czyli ostatni mecz u siebie z SAS wypadaloby zagrac dobrze no i Suns gdzie zawsze zelezy im na stworzeniu ofensywnego show. Powinien byc spokojny meczyk.

Phoenix at Minnesota
Typ: under 224
Typ: Minnesota +2

Suns juz nie ma o co grac jest stare i nie ma co w tym meczu udowadniac, natomiast dla Minnesoty taki mecz jest bardzo prestizowy i dadza z siebie wszystko, zeby wygrac. W tym momencie z Suns moze chyba wygrac kazdy, tak wiec mozna sobie zaryzykowac i postawic na Wilki ????.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Phoenix at Minnesota
Typ: under 224
Typ: Minnesota +2
Suns juz nie ma o co grac jest stare i nie ma co w tym meczu udowadniac, natomiast dla Minnesoty taki mecz jest bardzo prestizowy i dadza z siebie wszystko, zeby wygrac. W tym momencie z Suns moze chyba wygrac kazdy, tak wiec mozna sobie zaryzykowac i postawic na Wilki ????.
Mimo wszystko ze minnesota zawsze miala potencjal aby napsuc krwi faworytom to niestety jeszcze jakis czas temu kurs bylby duzo wyzszy, szkoda ale fakt, typek bardziej prawdopodobny teraz, przy obecnej sytuacji suns, chociaz czesto buki pomijaja aspekty ma o co walczyc-nie ma o co walczyc albo maja co do udowodnienia-nie maja, szkoda ze nie tym razem...
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Preview: Zacznę od cytatu z NBA.com: &quot;If the Utah Jazz want to climb out of eighth place in the Western Conference standings, they know they have to win their final two home games - both against lowly opponents. The Jazz look for a seventh straight home win against the Golden State Warriors on Saturday night when they try to boost their chances of avoiding what would be a daunting first-round playoff matchup. Utah (47-32) has lost five out of its last six to fall into eighth in the West, which would result in a meeting with the Los Angeles Lakers in the opening round. The Jazz were eliminated in six games by Los Angeles last season in the conference semifinals.&quot; - Nic dodać, nic ująć. Zwycięstwo Jazzmanów nad rezerwami GSW nie podlega raczej dyskusji, kwestią jest tylko jego rozmiar.
Dzisiejsi goście mają &quot;spore&quot; problemy z zestawieniem meczowego składu, gdyż dziś wieczorem zdolnych do gry będzie... tylko 7 Wojowników (!). Marco Belinelli, Jamal Crawford, Monta Ellis, Corey Maggette oraz Stephen Jackson to praktycznie nominalna pierwsza piątka GSW a wszyscy oni i jeszcze kilku pomniejszych dzisiaj nie zagrają. Ich zmiennicy na razie głownie przegrywają a ich zdobycze punktowe nie są już tak imponujące jak przez większość sezonu (105 z SAC, 97 z MIN, 109 z HOU). Osłabiona, o wiele groźniejsza we własnej hali, ofensywa Warriors oparta teraz głównie na dyspozycji dnia Azubuike w konfrontacji z dobrze broniącymi u siebie graczami z Utah może nie zwojować wiele.
Jazz do meczu przystąpi w najmocniejszym składzie z Williamsem, Boozerem i Okurem na czele. Po dwóch wyjazdowych porażkach z SAS i DAL wracają do Energy Solutions Arena walczyć o play-off. Niekonsekwencja i przypadkowość w obronie w obliczu takiej motywacji zatem (raczej) nie powinna mieć miejsca. Jeśli chodzi o zdobycze punktowe w meczach Jazz (at home) kształtują się one w okolicach 110:95 w tym sezonie i przyniosły świetny bilans domowy 32:7 (nota bene Golden State ma dokładnie odwrotny bilans na wyjazdach), ale kilka ostatnich porażek oznacza jednak dla graczu Utah walkę do samego końca sezonu.
Podsumowując: Jazzmani odniosą dziś pewne zwycięstwo nad &quot;szpitalem z Oakland&quot;, ale na jakieś wielkie fajerwerki punktowe bym nie liczył. Powiedzmy 113:101.

✅
???? Golden State Warriors - Utah Jazz
▶ Typ: Total Points UNDER 228.5 for Game
▶ Kurs: 1.781
▶ Bukmacher: Pinnacle
▶ Stawka: 5/10





Preview: Historia ostatnich spotkań zdecydowanie przemawia za Bobcats, dlaczego więc stawiam przeciw nim? Otóż, kluczem jest tutaj wczorajsza wyjazdowa porażka Charlotte z Thunder 81:84, po której to podopieczni Larry&#39;ego Browna nie uczynili zadość (nie tylko) swoim ambicjom i stracili definitywnie szansę na tegoroczny PO. Dzisiaj duże znaczenie może mieć ich psychika, która najwidoczniej kulała już wczoraj, gdyż Bobcats zanotowali &quot;season low&quot; %FG - tylko 33,3% rzutów z gry ze słabymi Thunder. Dodając do tego nie najlepszą postawę Cats w meczach wyjazdowych w przekroju całego sezonu (bilans 12:25) nie daję im większych szans z konfrontacji z Bykami. Ponadto... Bulls wciąż mają realną szansę na piąte miejsce na wschodzie (2 mecze straty do Miami), więc tym bardziej przegrać dzisiaj nie powinni - zwłaszcza u siebie, gdzie mają niezły bilans 27:12.
Wniosek: Łatwa wygrana Bulls nad podłamanymi Bobkami, jak dla mnie 100:89.

✅
???? Charlotte Bobcats - Chicago Bulls
▶ Typ: Chicago Bulls -5.5
▶ Kurs: 1.45
▶ Bukmacher: Bet365
▶ Stawka: 5/10
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
#10
Indiana Pacers vs. Detroit Pistons / Det&#39; +1,5/ kurs: 1,86 ⛔ wynik: 106:102
Detroit nie ma już naprawdę nic do stracenia. Grają dzisiaj z Indianą, następnie Chicago i na uwieńczenie sezonu pojadą do AmericanAirlines Arena zagrać z Miami. Bardzo dobrze, że Pistons zaczęli &quot;zjadliwie&quot; grać na koniec sezonu, mają trzy bardzo ważne wygrane pod rząd; z Charlotte, NYK i NJN. Z tymi ostatnimi wczoraj zagrali bardzo asekuracyjnie, szykując się na dzisiejsze spotkanie z Indianą, która ostatnimi czasy nieźle ciśnie; dobra gra z SAS gdzie przegrali 121:126, później wygrana Oklahomą 117:99, dalej pogrom na Toronto 130:101 i wczorajsza świetna gra z Atlantą, gdzie przegrali tylko czterema punktami 122:118. Statystki wszystko, ładnie, pięknie przemawiają dzisiaj za Indianą tym bardziej, że grają u siebie, ale wczorajsze spotkanie było dla nich priorytetowe. Jak zobaczymy ile grali poszczególni zawodnicy to można analogicznie wywnioskować, że dzisiaj nie powinni być na świeżości i dysponować 100% potencjałem. Lider Pacers, Granger zagrał sporo i to dzięki niemu Indiana walczyła z Hawks do samego końca o zwycięstwo. Zagrał 38 min., a rzucił 35 pktów, ładny wynik, ale jest nieźle wyeksploatowany przed dzisiejszą potyczką z Detroit. Ponadto sporo zagrali inni zawodnicy; Jack 41 min., Murphy 39, Rush 36, Ford 30 a reszta powyżej 10 min wliczając w to tylko trzech zmienników. No jakby nie było cały zespół niebywale się napracował, ale tylko tak można rekompensować sobie braki w doświadczeniu jakie prezentują. Są zespołem ofensywnym, a że Atlanta zagrała wczoraj Offence to Indiana przecież nie będzie narzekać, ale z defensywnymi zespołami idzie im naprawdę ciężko… Detroit pomimo że jest defensywnym zespołem to przede wszystkim przewyższa o klasę Indianę w kwestii doświadczenia. Są naprawdę dobrym zespołem i nie nadaremno zostali mistrzami NBA w 2004. Może to nie ma powiązania z dzisiejszym spotkaniem, ale takie osiągnięcie jak na razie jest niedostępne dla Pacers. Detroit w fazie PO będzie na pewno tylko teraz muszą walczyć o jak najlepsze rozstawienie i w najlepszym wypadku walczyć z Atlantą, bądź Orlando. Oba te zespoły grają poniżej oczekiwań a z nimi Det’ może sobie poradzić. Jeżeli polecą w kulki czeka ich potyczka z CC lub Bostonem. Wtedy będzie bardzo ciężko, szczególnie z Cavsami. Więc nie ma kalkulacji, dzisiaj musi być wygrana jak i w kolejnych spotkaniach które im zostały by marzyć o tym by coś zdziałać w PO i nie odpaść w 1 rundzie. W spotkaniu z NJN Detroit zagrało dlatego asekuracyjnie, aby zainkasować cenne zwycięstwo z Indy. Grali dużo ławką i mieli świetną skuteczność ponad 53%. Dzisiaj będą grać naprawdę ostro, a przede wszystkim wykorzystując swoją najmocniejszą broń jaką jest obrona. Jeżeli zagrają mocno defensywnie Indiana nie ma szans na wygraną tym bardziej, że zza linii powinno być sporo niecelnych rzutów ponieważ wczorajsze spotkanie dało się trochę we znaki. Na koniec, spoglądając jeszcze w statystyki H2H warto dodać, że Det’ ładnie sobie radzi z zespołem z Indianapolis. Jak dla mnie dzisiaj powinno być zwycięstwo.
Oba zespoły zagrają w swoich dotychczasowych, optymalnych składach i zapowiada się niezłe widowisko, mam nadzieję, że pod dyktando przyjezdnych.

&quot;Total frustration. No other way to put it. We really underachieved, that&#39;s all I have to say.&quot; -- Forward Danny Granger on missing the playoffs for the third straight season. ...Będzie git ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Minnesota - Phoenix || Minnesota under 111,5 || 1,85 ✅✅✅
Phoenix może i ma słabą defensywę, ale co ważne na tle osłabionej Minnesoty nawet taka obrona wiele stracić nie powinna... Minnesota rzuca średnio coś koło 100 pkt na mecz przy czym chociażby ostatnie 5 meczy to maksymalna zdobycz punktowa wyniosła 105 pkt i to przeciwko jakże ofensywnej ekipie Golden State... Jak dla mnie typ dnia (a raczej nocy) :spokodfhgfh:
Lekko, łatwo i przyjemnie ;)
 
makaveli23 617,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Golden State at Utah
Typ: UNDER 227 ✅
Phoenix at Minnesota
Typ: under 224 ✅
Typ: Minnesota +2 ⛔
Glowny program wieczoru (underowy) zaliczony na plus, fajnie ze Golden State wygralo.
Memphis at LA Lakers
Typ:
Memphis +12 / under 201
Handicap na ostatnio swietnie grajace Memphis jest troche przesadzony. Mysle ze jest duza szansa na dobry mecz w wykonaniu Memphis i postraszenie LA. Ostatnie 4 meczy w Staples Center 3 konczyly sie niewielkimi wygranymi LA, raz wygralo nawet Grizzlies, ktore bylo 13 pkt underdogiem. Terazniejsza linia powinna choc nieco roznic sie od poprzednich bo w tym momencie Memphis jest w zyciowej formie i granie na nich nawet na tak trudnym terenie z 12 punktami to moim zdaniem najlepsze value dzisiejszej nocy. Mysle ze jezeli spotkanie nie przekroczy sredniej liczby FT czyli okolo 45-50 na dwie druzyny to spokojnie mozemy spodziewac sie underowego spotkania. Lal z Denver bylo ich az 75, tak wiec wystarczy wynik z tamtego meczu i o 25 FT mniej, wtedy wychodzi na 191 pkt a Memphis to mimo wszystko chyba bardziej defensywna ekipa od Denver na wyjazdach i w ich meczach srednio nie padaja jakies nadzwyczajne wyniki, chyba ze graja z takimi druzynami jak GS czy Sacramento, to sa akurat dwa wyjatki w ich ost 10 meczach wyjazdowych bo poza tymi dwoma druzynami ktore pozwolily Memphis na duzy scoring nie ma zadnej ekipy z ktora Memphis wspolnie przekroczylo by srednio 178 punktow! Mysle ze w ostatnich dwoch meczach przed PO Lakers zagra intensywniej w obronie, co i tak lezy Memphis kore odnajduje sie w meczach z niskimi wynikami. Moj predict: Lakers 99, Memphis 92
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Dzisiaj świątecznie i na szybko. Wiem, że nie można rzucać suchych typków, ale mam nadzieję, że ze względu na świąteczny dzień moderatorzy przymkną na to oko. Żeby nie były całkiem suche dodam do każdego spotkania kilka słów od siebie. Dzisiaj kilka fajnych spotkań, PO tuż tuż i fajnie było by nawiązać jakąś dyskusję na temat dzisiejszych spotkań:

New Orleans Hornets vs. Dallas Mavericks - jak dla mnie no bet bo ciężko przewidzieć co się tutaj może wydarzyć, te zespoły grały ze sobą ostatnio i nieznacznie na własnej hali wygrali Mavsi. Logika karze mówić, że to właśnie Mavsi złapali formę i powinni wygrać ze słabo prezentującymi się ostatnio szerszeniami. Z drugiej strony przydało by się żeby Chris Paul i spółka się wreszcie przełamali. Wrócili Posey i Stojakovic, na pewno chcą rewanżu od Mavsów więc powalczą bez wątpienia. Może być ciekawe spotkanie jednak faworyta ni jak tu nie widzę

Cleveland Cavaliers vs. Boston Celtics - to bez wątpienia najciekawsze dzisiaj spotkanie. Przedsmak PO, walka dwóch tytanów. Ja widzę tutaj bardzo wyrównane spotkanie i &quot;ciasny&quot; wynik. Celtowie bez KG i to może zadecydować o ich ewentualnej porażce. Natomiast u Cavsów bez znaczących kontuzji, wrócił Ben Wallace. Atut własnej hali powinien zadziałać i wydaje mi się, że wygrają Cavsi, ale jedynie o kilka oczek więc śmiało można ryzykować wyższe handi na Celtów typu +6,5 czy +8,5

Miami Heat vs. New York Knicks - tego spotkania raczej nie będe obstawiał, ale jeśli miał bym coś obstawiać to Miami -4,5. NYK sprawili ostatnio niespodziankę pokonując Orlando i jakoś mi się nie wydaje żeby drugi raz pod rząd ograli mocną ekipę. Miami walczy o 5 miejsce w swojej konferencji dzięki, któremu potykali by się w PO z Atlantą zamiast z kimś z trójki: Cavsi, Boston, Orlando. A więc jest o co walczyć zdecydowanie. Pod lekkim znakiem zapytania stoi występ Wade&#39;a więc radzę dokładnie się temu przyjrzeć

Toronto Raptors vs. Philadelphia 76ers - kolejne spotkanie, którego nie ruszę. Obydwa zespoły mają lipną serie 4 przegranych z rzędu. Toronto nie walczy już o nic, natomiast Phila o rozstawienie w PO. Ten fakt może przeważyć na korzyści Phili i wydaje mi się, że mogą dzisiaj zatriumfować

Sacramento Kings vs. San Antonio Spurs - i tutaj się zastanawiam czy nie warto tego zagrać. Chodzi mi po głowie typ Sac + 10,5 lub + 12,5. SAS raczej nie wyjdzie z chęcia zdemolowania przeciwnika, będą chcieli wygrać, ale nie za wszelką cenę i zagrają raczej spokojnie. Historia ich potyczek pokazuje, że Sac potrafi toczyć wyrównane boje z Sas, a nawet wygrywać czasem. Jeśli już przegrywali to raczej mniej niż dwucyfrówką. Jedynym &quot;ale&quot; jest prawdopodobny brak lidera Sac Kevina Martina. Mimo to typ wydaje się fajny bo królowie pokazali, że potrafią grać także bez swojego lidera. Dla nich sezon powoli się kończy więc będą chcieli dać trochę radości na koniec swoim kibicom i powalczyć z SAS

L.A. Lakers vs. Memphis Grizzlies - tutaj do tablicy śmiało mogę przywołać kolegę Magiki ???? ostatnio bardzo dużo pisał o misiakach i ich grze. Często na nich stawiał, a oni go nie zawodzili. Podobnie może być w tym spotkaniu. Dodatnie handi na Memphis +11,5 po kursie 1,9. Hmmmm, kto wie czy nie brać tego i nie całować po rączkach. LA powinno zagrać spokojnie, trochę oszczędzić liderów i nie szarżować z wynikiem. A misiaki o nic już nie walczą, grają na luzie i bez żadnego stresu. W efekcie możemy oglądać miłe dla oka widowisko i wygraną LA nie więcej niż 11 oczkami


To takie moje luźne świąteczne spostrzeżenia ;) Fajnie by było nawiązać jakąś dyskusję także możecie śmiało się odnosić do tych spotkań i moich krótkich komentarzy
Aha i wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników !
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Moja pierwsza propozycja na dziś:
???? Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
▶ Typ: Total Points OVER 205.5 for Game
▶ Kurs: 1.794
▶ Bukmacher: Pinnacle
▶ Stawka: 4/10
Preview: Oba zespoły przystępują do spotkania w zgoła odmiennych nastrojach. Gospodarze, drużyna Toronto Raptors kończący się sezon już dawno temu mogła spisać na straty, walkę o PO już od dłuższego czasu mają z głowy a jedyną konkretną dla nich przed dzisiejszym meczem motywacją może być fakt, iż właśnie z 76ers przyszło im stoczyć ostatnią w tym sezonie batalię we własnej hali. W związku z tym podopieczni Jay&#39;a Triano prawdopodobnie postarają się bardziej (niż przez cały sezon), by godnie pożegnać się z kibiców ami w Air Canada Centre. Może by tak kawałek efektownej i skutecznej koszykówki na otarcie łez? Czemu nie. Tym bardziej, że Raptors przegrali ostatnie cztery mecze (w tym z outsiderami ligi z Waszyngtonu, 98:100 przed dwoma dniami). Wart uwagi jest fakt, iż w ostatnich 10 meczach tylko dwa razy nie udało im się przekroczyć granicy 100 pkt a zdobywali wówczas średnio ponad 107 pkt/mecz.
Philadelphia podobnie jak ich dzisiejsi rywale ma za sobą serię czterech porażek z rzędu, ale 3 z nich były to mecze wyjazdowe (CHI, CHAR, NJN) a czwarta to porażka u siebie z Cavs, która raczej wielkiej ujmy nikomu nie przynosi. W przeciwieństwie do Toronto, 76ers mają jednak o co walczyć. O ile ich byt w PO jest już pewny, to niewiadomą jest ich końcowa pozycja a co za tym idzie i rywal z jakim będą musieli się zmierzyć w pierwszej rundzie. Ew. awans o jedną pozycję w tabeli pozwoli im (jeśli się nie mylę...) uniknąć konfrontacji z Magic, czyli trzecią siłą na wschodzie (po Cavs i Celtics) - niewątpliwie jest to jakiś czynnik motywujący do zwycięstwa nad słabymi Raptors a mając na uwadze fakt, że po wizycie w Toronto zawodników Tony&#39;ego DiLeo czekają mecze z... w/w Celtami i Kawalerzystami, nie pozostaje im nic poza maksymalnym skupieniem się nad dzisiejszym spotkaniem. Czyżby ostatnia realna szansa na awans w tabeli? Odpowiedzcie sobie sami.
Pytanie tylko, czyja motywacja na dzisiejszy mecz okaże się skuteczniejsza? Więcej do zyskania niż prestiż graczy z Toronto mają bez wątpienia 76ers, ale nie liczyłbym na łatwą przeprawę, powiem więcej, spodziewam się zaciętego i wyrównanego spotkania i wyników ponad 100 oczek po obu stronach.
A teraz nieco statystyk. Over is 7-1 in PHI last 8 road games, Over is 10-4 in PHI last 14 overall, Over is 21-8 in TOR last 29 games as an underdog, Over is 7-1 in the last 8 meetings etc. Przekonujące?
O formę strzelecką gospodarzy jestem raczej spokojny - powinni przekroczyć setkę jak to mają w zwyczaju. Kluczowa będzie tutaj postawa ofensywy Philadelphii, która wprawdzie w ostatnich meczach nie błyszczała (regularnie poniżej 100), ale należy odnotować fakt, iż przynajmniej 8-9/11 ostatnich ich przeciwników to zespoły stawiające bardziej na obronę tj. DET, CAV, CHAR, POR etc.
Podsumowując: Spodziewam się closegame&#39;u z finiszem na poziomie ok. 105 po obu stronach.

Jakie są wasze opinie na temat tego meczu?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
#11
Miami Heat vs. New York Knicks / Miami -6,5 / kurs: 1,86 ✅ wynik: 122:105
Dla Miami dzisiejszy cel jest jeden- zwycięstwo. Naprawdę, w obecnej sytuacji z przeciwnikiem który gra poniżej oczekiwań ten cel powinien być osiągnięty z nawiązką. Miami ostatnie spotkanie rozegrało w Bostonie, gdzie w ogólnym rozrachunku przegrali 105:98. Był to bardzo wyrównany mecz, gdzie dopiero w końcówce Celtowie przejęli inicjatywę. Heat grali na swoim poziomie, wiedzą że muszą zwyciężać by utrzymać się przed Philą i w 1 rundzie PO grać z Atlantą, która jest marzeniem ogółu z dolnej stawki. Detroit ułatwiło im to zadanie przegrywając z Indianą, a 76ersi musieliby przegrać dzisiaj z Toronto by Miami czuło się stosunkowo pewnie. Co napawa optymizmem to fakt, że Heat grają na koniec sezonu bardzo dobrze. U siebie nie mają z reguły problemów poza starciem z NOH, gdzie gra była tragiczna w wykonaniu obu zespołów i NOH zwyciężyło, ale nie było to zwycięstwo wypracowane. D-Wade w spotkaniu z Bostonem w 3Q lekko skręcił kostkę, ale na dzisiaj zdeklarował, że zrobi wszystko aby zagrać od pierwszych minut. Uraz nie jest poważny, więc Wade powinien zgrać i zrobić swoiste show na NYK. Wykluczony cały czas jest Haslem, ale Beasley gra rewelacyjnie i jeżeli dzisiaj zagra tak jak w ostatnich spotkaniach wynik powinien być korzystny dla gospodarzy. Reszta zespołu także gra na równym poziomie i dzisiaj każdy będzie grał na przysłowiowym bakcylu by roznieść NY i odprawić ich z kwitkiem do domu. Poza tym spotkaniem Miami czekać wyprawa do Atlanty, gdzie będzie lekkie przetarcie przed PO (mam nadzieję ???? ). A na koniec będą gościć Detroit u siebie, którzy powinni poczuć smak sowitej porażki przed PO. Co do NYK. PO przeleciało im oczywiście koło nosa, zaprzepaścili tą szansę więc mogą mieć pretensje tylko do siebie. Grają poniżej oczekiwań, a jak już mają coś wygrywać to tylko h2h. Z drużynami „nie leżącymi” oczywiście sobie nie radzą. Z Miami mimo wszystko grają na równym poziomie, ale liczy się obecna postawa, priorytety i forma gdzie Miami wygrywa w każdym z tych aspektów. NY ostatnio wygrali z Orlando a wcześniej z Toronto co się odnosi do w/w zdania. Z Heat grali na początku marca przegrywając w ogólnym rozrachunku 120:115. Dzisiaj wynik powinien oscylować w takiej granicy dając przy tym over, ale różnica pktowa pomiędzy zespołami powinna być znacznie większa. Knicks mają ostatnie dwa spotkania do rozegrania. Dzisiejsze z Miami oraz za trzy dni z u siebie ze swoim największym wrogiem w tym sezonie czyli NJN. Sądzę, że dzisiaj lepszym rozwiązaniem byłoby lekkie „podstawienie” się Heat, a u siebie na koniec sezonu powinni roznieść New Jersey co podbudowałoby ich psychicznie. Mówiąc krótko, zemsta będzie słodka, a przy okazji zadowoli innych…

&quot;We&#39;ve got three games left we&#39;ve got to play every one to win.&quot; -- Guard Dwyane Wade.... Skoro D-Wade tak mówi to trzeba mu wierzyć ;)
D-Wade; 55 poitów, tyle w temacie ????
 
M 0

ma_teoo

Użytkownik
Ktoś wie dlaczego w meczu Bucks-Orlando na Magics jest kurs az 2,4?! jakieś kontuzje? Co Howard w tym meczu nie zagra? Czy to kwestia tych ostatnich 2 porazek z rzedu Orlando? strasznie mnie ten kurs kusi...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Może dlatego, że w Orlando pod znakiem zapytania stoi występ Lewisa i Turkoglu... Do tego Milwaukee u siebie spisuje się nieźle... Orlando obniżyło loty przed PO... I do tego dla gospodarzy jest to ostatni występ w tym sezonie u siebie... No i kto wie ile znowu pogra Howard i reszta podstawowych zawodników...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Orlando zajmuje 3 pozycję na wschodzi i na 99% już tak zostanie, więc mogą sobie trochę odpuścić przed PO, co nie oznacza, że na pewno przegrają. Ale w takim układzie ciekawe może być granie na zawodnika z największą ilościa pkt, Howard pewnie nie zagra zbyt wielu minut.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom