>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2015

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Chyba po raz pierwszy postanowiłem zawitać do działu NBA i zostawiam tu jedną analizę na próbę. Sam jestem ciekawy jak mi pójdzie. Proszę nie krytykować za bardzo jak coś się nie zgadza, jestem jeszcze zielony jeśli chodzi o kosza:]
Russell Westbrook over 28.5 punktów @1.91 WH⛔⛔
OKC walczą o pierwszą ósemkę. Pelikany depczą im po piętach. Muszą wygrywać, chociaż dzisiaj będzie im o to trudno. Memphis należy do czołowych drużyn w lidze, chociaż ostatnio ponieśli 2 porażki u siebie, nie licząc zwycięstwa nad Sacramento Kings. Westbrook walczy o statuetkę MVP. Wiadomo, jak bardzo prestiżowa jest to nagroda, więc motywacji na pewno mu nie brakuje. Ostatnio gra bardzo dobrze, zdobywa wiele punktów i stanowi ważne ogniwo swojej drużyny. Wcześniej zostało sporo napisane o Russellu, więc nie będę już powielał ;)
EDIT: Na Łyliamie lepsza linia na Westbrooka. Moze i ją pogram?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
A. Davis(NOP) over 24,5pkt ⛔ 20pkt Milenium 1,85

Pelikany jeśli chcą zachować szanse na awans do play-off taki mecz jak dziś z Sacramento muszą wygrać. Grali z nimi niecały tydzień temu(28marca) u siebie i wygrali 102-88 uzyskując bezpieczną kilkunasto-punktową przewagę od połowy trzeciej kwarty. W tym spotkaniu Davis rzucił 24pkt (lider Sacramento Cousins 39pkt). Dziś na parkiecie Królów spodziewam się cięższej przeprawy i determinacji przyjezdnych. Bez dobrego występu Davisa może być ciężko o wygraną. Oklahoma(42-33) ma dziś trudny wyjazdowy mecz w mieście Elvisa Presleya Memphis i ich porażka jest bardzo prawdopodobna więc jest szansa dla Pelikanów(40-34) na zbliżenie się na jeden mecz straty do rywali(mają jedno spotkanie rozegrane mniej).Nie oglądam występów tej drużyny zbyt często ale myślę,że typ jest warty spróbowania i szanse powodzenia duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
thejet 2K

thejet

Użytkownik
04/04/2015 02:30 CET
San Antonio Spurs - Denver Nuggets over 208
1.91 (Pinnacle)
5/10
Spurs weszło na mistrzowski poziom z sezonu 2013/2014. Dzisiaj wg linii bukmacherskich jest to najwyższa linia we wszystkich spotkaniach. Spodziewam się bardzo mocnego meczu ofensywnie, w którym taktyka zejdzie na drugi plan, a na pierwszym będzie szybkie rzucanie i dużo biegania. Spurs przetrenują sobie run&#39;n&#39;gun na PO z szalonym Denver, gdzie króluje chaos. Dla mnie +210 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 750,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Brooklyn Nets - Toronto Raptors
Raptors @ 2,11 pinnaclesports ⛔
Szczerze mówiąc nie widzę tutaj zwycięstwa gospodarzy. Ostatnio najważniejszym ich ogniwem jest Brook Lopez. Dzisiaj czeka go pojedynek z Valanciunasem i może to być najciekawszy matchup tego widowiska biorąc pod uwagę brak Lowry&#39;ego. Dzisiaj sporo minut zapewne dostanie Vasquez, który gra bardzo dobrze w pojedynczych meczach, natomiast trudno mu podtrzymać dobrą dyspozycję. Nets są ostatnio hot, wygrywają wszystko jak leci, ale szczerze mówiąc poza Cavaliers nie mieli z kim przegrać. Dzisiaj poważny rywal dla gospodarzy, którego nie mieli w ostatnim czasie. Cavs zagrali w NJ koszmarne zawody biorąc pod uwagę ich aktualną formę i potencjał tej drużyny.
Uważam, że różnicę w dzisiejszym meczu może zrobić DeRozan, a także Lou Williams rzutami z dystansu. Mam nadzieję, że włączy się Vasquez, który rzuca bardzo rzadko, natomiast zazwyczaj efektywnie. Dzisiaj bez jego pomocy goście mogą nie dać rady. Stawiam na Raptors, którzy walczą jeszcze o trzecie miejsce w konferencji i nie sądzę, żeby odpuścili sobie to spotkanie.

Boston Celtics - Milwaukee Bucks
Avery Bradley over 14,5 @ 1,85 betsson ✅
Jak dla mnie bardzo niska linia. Bądźmy poważni. Avery to chłop, który w tym meczu jest w stanie spokojnie rzucić ponad 20 punktów. Odkąd odszedł RR9 to Avery jest prawdziwym liderem tej drużyny. Bardzo dobry rzut z półdystansu, dobra gra 1v1 i dużo indywidualnych akcji i popisów Bradleya to jego wizytówka. Oddaje sporo rzutów z dystansu, bez niego Celtowie nie byliby teraz drużyną walczącą o postseason. Gospodarze chcąc wygrać to spotkanie są w jakimś stopniu uzależnieni od gracza na pozycji numer 2. Dzisiaj ciekawy matchup i myślę, że rywalizacja z Middletonem o tytuł najskuteczniejszego gracza tego spotkania. Jeżeli Celtowie chcą wygrać, a jestem pewny, że są, to Bradley musi wziąć na siebie ciężar gry, a jest w stanie to zrobić. Według mnie jeden z pewniejszych betów dzisiejszego wieczoru biorąc pod uwagę pozycje obydwu ekip w tabeli i olbrzymi ciężar gatunkowy tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Russell Westbrook over 28,5@1,91
(william) ⛔⛔⛔ 12 pkt po pierwszej kwarcie, w drugiej połowie Russ jakby go podmienili

Thunder ciągle walka o PO, Suns już mają praktycznie z głowy ale Pelikany depczą im po piętach i by wejść do najlepszej 8 tych kilka wygranych trzeba uciułać. O cyfrach Russa na linii 30,5 pisałem ostatnio, taką też miałem grać w betano, ale WH, jak to oni lubią ostatnio, znowu dał bardzo konkurencyjne linie.
29 lub więcej pkt Russ pokrywał 14 na 20 razy od momentu absencji Duranta. Ktoś powie, że z Memphis te statystyki nie będą mieć znaczenia, ale moim zdaniem warto się przyjrzeć, na jakiej skuteczności gra ostatnio Westbrook.
W marcu Russ rzucał średnio 31 pkt przy ledwie 40% z gry. W ostatnich 2 meczach, gdzie rzucał 31 i 33 pkt, trafiał 31 i 34% z gry. Cofamy się kilka meczów, do starcia z Hawks, i co widzimy? 33% z gry, 36 pkt. Mecz wcześniej z Bostonem, 31%, 36 pkt. I jeszcze kilka podobnych sytuacji mógłbym wymienić.
Czy markowa obrona Memphis sprawi, że Russ, zejdzie jeszcze niżej i będzie rzucał na poziomie, nie wiem, mniej niż 30%? Wątpliwe, a nawet gdyby, to i w takiej sytuacji szanse na over Russa są ciągle spore. Jako ciekawostkę dam tu poprzedni mecz z Memphis, gdzie grał jeszcze Durant - 24 pkt Russa, przy jedynie 4/15 z gry! Nie dość, że fatalny %, to jeszcze tylko 15 oddanych rzutów. Dziś na pewno będzie ich więcej, kto wie, czy nie dokładnie 2 razy więcej, bo ostatnio właśnie koło 30 rzutów oddaje Westbrook.
Moim zdaniem te cyfry mówią nam jasno - jeśli Russ po prostu odda swoją, jak to nie raz bywało w marcu, gigantyczną porcję rzutów, obrona Memphis będzie miała drugorzędne znaczenie, czy to zespołowa, czy indywidualna Conleya. Dodam, że w ostatnich 5 meczach z Memphis, Russ trafia 36% z gry. Jak pokazał okres 20 meczów bez Duranta, taki lub nawet niższy procent może spokojnie wystarczyć na uciułanie 29 pkt.
Russ &quot;zużywa&quot; średnio 38 posiadań na 40 minut gry, najwyższy taki wskaźnik w NBA, a jako, że pozostali gracze Thunder też będą mieć w większości wymagające matchupy, spodziewam się znów dużej aktywności Russa, przede wszystkim punktowej.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Toronto Raptors - Boston Celtics ⛔????
+Clippers ✅
1.90

bet365

Krótko bo nie ma sensu się rozpisywać , ostatnie momenty RS , decydujące mecze o rozstawieniu .
Raptors bez Lowrego , pod znakiem zapytania Amir Johnson, Raptors słabiej w 2 części sezonu ale po takim kursie warto bo jednak Boston nie gra nic szczególnego a Kanadyjska drużyna u siebie jest trudna do ogrania . Wczoraj Bucks odprawili Celtów na luzie w TD Garden . Raptors ulegli natomiast bo wyrównanej końcówce rozpędzonym Nets .
Raptors wciąż walczą o 3 miejsce z Bulls bo granie z Bucks w PO to nie wątpliwie lepsze rozwiązanie niż Wizards . Chcąc tego dokonać takie ekipy jak Boston muszą odprawiać

Clippers ostatnio wygrali ważny mecz w Portland , odrobili 19 pkt stratę i tracą zaledwie pół meczu do Blazers w walce o HCA w 1 rundzie . Nuggets już myślami na rybach , przegrywają wszystko jak leci nie pokazując większego zaangażowania . Łatwa wygrana LAC
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 46

krecinanba

Użytkownik
Charlotte - Philadelphia +5,5 2,20 (totolotek)
Szerszenie meczem z Indianą stracili realne szanse na PO w tym sezonie, morale zatem nie najlepsze, Kemba wrócił po kontuzji bez formy z 1 połowy sezonu, defensywa się zupełqnie posypała, bez Zellera i K-G, kiepsko to wygląda, a dzisiaj nieobecny Big Al, także woda na młyn dla Noela, który z Biyombo nie powinnien mieć pod koszem problemów, jedyny atut szerszenii dzisiaj to własny parkiet, dlatego gram bezpiecznie PHI +5,5


__________
dział NBA
13 - 6
średni kurs 2,03
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Dallas Mavericks - Golden State Warriors 2 @1.39✅
Kurs nie powala, ale i tak jest dziwnie wysoki. W Dallas nie zagra Parsons, który ostatnio gra tam pierwsze skrzypce. Z kolei w GSW wszyscy zdrowi, także powinni ich spokojnie rozjechać.
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Hawks - Nets

Nets @5.25 ⛔

Pewnie pomyślicie, że oszalałem, ale nic z tych rzeczy. Atlanta teoretycznie może zignorować ten mecz. Mają zapewnione pierwsze miejsce na wschodzie, mogą spokojnie przygotowywać się do play-off. Nets zaś stoją po drugiej stronie rzeki. Muszą walczyć o każde zwycięstwo, bo na plecach czują oddech Heat oraz Celtics. Ostatnio w świetnej formie, wygrali już szósty mecz z rzędu. To prawda, Hawks to przeciwnik z kompletnie innej planety niż chociażby Knicks, ale mecz meczowi nierówny. Wczoraj z Raptors świetnie zagrał D-Will, Lopez od dłuższego czasu spisuje się bardzo dobrze na tablicach, nie tylko w zbiórkach. Przewiduje ciężki mecz, zakończony jedno, dwu punktowym zwycięstwem &quot;Chłopaków z Brooklyn&#39;a&quot;.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kolejne derby LA przed nami ale raczej powinno byc wiecej smiechu niz powaznej gry. Lakers po stracie Ellingtona na obwodzie nie istnieja, w pomalowanym tez bedzie ladna tragedia przeciwko Clippers i ogolnie rzecz biorac zapowiadaja sie srogie baty od rywali za miedzy. Clippers co prawda b2b, wczoraj pokonali Denver ale nie powinno to przeszkadzac w takich meczach gdzie roznica poziomu jest znaczaca.Tradycyjnie trzeba tez wspomniec o tym, ze Clippers dalej ida leb w leb z Portland i przewaga parkietu w 1 rundzie PO jeszcze nie jest przesadzona[tyle samo winow] wiec nie mozna odpuszczac. Naprawde nie wiem co napisac wiecej bo typ jest tak oczywisty jak to, ze w Wielkanoc zjemy jajeczko czy Boze Narodzenie podzielimy sie oplatkiem. Popatrzmy nawet na poszczegolne matchupy :
Paul - Lin [przez litosc dla Lina nie bede komentowal]
Redick - Clarkson [Clarkson na pewno jest pozytywnym objawieniem w LA ale dalej jest to totalny zoltodziob i JJowi narazie moze buty czyscic]
Barnes- Johnson[ dwaj rzemieslnicy, Barnes niby zdecydowanie lepsza skutecznosc za trzy ale tez mial zdecydowanie wiecej czystych pozycji od swojego rywala]
Griffin-Kelly [patrz punkt pierwszy]
Jordan- Black [obaj napakowani centrzy bez ruchow w ofensywie ale defensywa i atletyzm[no i ten wzrost] zdecydowanie po stronie Andrzeja.
Clippers -6,5 do polowy 1.90 marathonbet ✅
Clippers -3,5 1q 1.90 marathon✅
LAC/LAC 1.40 w oddsringu jest ale je czekam na betsson i ciut wiekszy kurs aczkolwiek ten bet to jest 8,5/10, gorąco polecam
✅
pozdro i radosnych swiat !
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs- Warriors over 206,5 @ 1,54
Warriors+ 9,5 @ 1,54

Warriors over 102,5 @ 1,81
Unibet⛔

Jestem lekko zszokowany wystawionymi kursami. Oczywiscie sercem za Spurs jednak 1,35 za ich wygrana? Lekka paranoja bo wiemy co graja GSW. Linie na punkty tez wydaja sie byc zanizone po tym co obydwie ekipy wyrabiają w ataku. To moze byc zapowiedz finałów konferencji i watpie czy ktos tutaj odpusci mecz. Na pewno nie zrobia tego goscie, ktorzy maja młodego trenera i mlodszy, głodny wygranych skład ktory nie chodzi jeszcze na kalkulacje. GSW nie rachują i widze tutaj mecz na styku czego kursy nie odzwierciedlają. Obie ekipy porafia grac szybko, potrafia kapitalnie napędzać kontry wiec punkow tez powinno byc duzo. W grudniu w poprzednim spotkaniu padlo 209pkt kiedy Spurs i tak grali o wiele gorzej w ofensywie. Niedzielne mecze przewaznie obfitują w overy.

E: Splitter nie zagra wiec powinna byc szybsza gra,wiecej okazji do pkt dla GSW z pod kosza wiec typy bardziej prawdopodobne
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Russell Westbrook over 26,5 pkt @1,80 łylliamhill ✅ 40 pkt, prezent ;)
Nie wiem skąd oni wzięli taką linię, jak u innych jest 31,5-32,5. Jak ktoś chce to można robić przedział, albo wchodzić mocniej w tego overka. Nie będę znowu pisał o grze Russa w ostatnim czasie, bo nie ma sensu się powtarzać, każdy może sobie przeczytać poprzednie posty. W Houston oczywiście wypadł Beverley, który jest świetnym obrońcom, i Russowi odpadł trudny matchup. Będący ostatnio również w dobrej formie, wspierający Westbrooka Kanter i Morrow będą mieli trudniejszych przeciwników i Russ w jeszcze większym stopniu powinien brać grę na siebie, bo Kanter nie będzie miał łatwo pod koszem z Howardem. Co więcej, mecz zapowiada się na bardzo overowy, z bezpośrednim pojedynkiem walczących o najlepszego strzelca sezonu właśnie Russa i Hardena, więc panowie mogą tutaj poszaleć. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Typy:
-Russell Westbrook over 27,5@1,80
(e już wyższa linia 29,5, ale uważam, że dalej do gry) ✅✅✅
-James Harden over 29@1,91 ✅✅✅ izi ;)

Krótko bo mecz już za moment. W ostatnich 2 meczach już 2 razy grałem over Russa, bilans 1/2, idę konsekwentnie, bo okoliczności dziś mocno sprzyjające overowi (poza wczesną porą).
Pojedynek 2 kandydatów do nagrody MVP (choć raczej wygra Curry, nie ma się co oszukiwać), jednocześnie 2 graczy walczących o tytuł najlepszego strzelca. Różnica wynosi obecnie kilka pkt na korzyść Hardena, tak więc rywalizacja zapowiada się smakowicie do samego końca.
Jakby tego było mało, mamy tu nieco sentymentalny czy raczej emocjonalny pojedynek 2 byłych kolegów z zespołu.
No i naturalnie Thunder walczących o PO, Rockets o utrzymanie przewagi nad depczącymi po piętach Grizzlies.
Motywacja u obu drużyn, a w kontekście typów, przede wszystkim u obu graczy, będzie więc podkręcona do granic możliwości, a to już moim zdaniem argument niemałej wagi na korzyść overów.
Jeśli chodzi o sprawy &quot;techniczne&quot;, to Russ będzie miał o tyle łatwiej, że w Rockets nieobecny jest buldog defensywny Beverley, natomiast z drugiej strony Thunder także nie mają odpowiedniego obwodowego plastra plastra na Hardena, a pod koszem brak Ibaki i słaby defensywnie Kanter.
Bardzo wątpię, by zważywszy na powyższe okoliczności, Russ z Harden jak gdyby nigdy nic dzielili się piłką i nie oddali tu sporej liczny rzutów, tym bardziej, że o blowie mowy być nie może.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Szybciutko smaruje, bo mecz za chwile sie zaczyna. OKC wita dzis Rakiety z Houston. Linia wystawiona na 219,5 - wysoka jak na moje oko. Dzis licze na troche lepsza gre Hardena oraz ich zwyciestwo z gospodarzami. W ostatnich 21 meczach pomiedzy dzisiejszymi druzynami over taki padł tylko raz. Ide śmiało w under . Ekipa z Houston w meczach wyjazdowych bardziej skupia sie na defensyiwie co utrudni szybkie granie Westbrookowi i spóle pozdro...

Oklahoma - Houston =&gt; Under 219,5 =&gt; 1,92⛔⛔⛔ 112:115 Na plus zwycięstwo Rakiet...


Najeb...Panowie punktów...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Typ dnia na dzisiaj upatrzyłem w meczu Cavs z Bulls. Lebron z ekipa w ostatnim meczu gładko ograli Heat 114:88. Dzis natomiast przylatuja Byki - nieco bardziej wymagajacy rywal. Sadze, ze przyjezdni powalcza natomiast w końcowym efekcie tak czy inaczej powinni ulec gospodarzom. Kawalerzysci w ostatnim czasie rzadko schodzą z pewnego poziomu zdobywanych punktów - 114,87,98,111,108,95,117,92,123,128. Należy zaznaczyć, ze ostatnie bezpośrednie spotkanie wygrały Byki i dziś na pewno gospodarze zrobią wszystko, zeby sie zrewanżowac. Obrona druzyny z Chicago nie jest w bieżącym sezonie monolitem, a więc spodziewam sie w miare pewnej wygranej gospodarzy ze sporą ilością punktów. Obie ekipy niemal w pełnym zestawieniu.

Cleveland - Chicago =&gt; Over 193,5 =&gt; 1,90 ⛔⛔⛔ 99:94
Cleveland - Chicago =&gt; Cavs Over 101 =&gt; 1,92 ⛔⛔⛔ 99
Cleveland - Chicago =&gt; Cavs Over 51pts HT =&gt; 1,94 ✅✅✅ 54 pts
Cleveland - Chicago =&gt; Over 98,5 pts HT =&gt; 1,93
✅✅✅ 45:54 na mega farcie, trójka JR Smitha nie powinna wpaść...
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Clippers powyżej 55,5pkt HT ⛔⛔
1,85
Betsafe/Sportingbet

Tak naprawdę można przeczytać analizę easy&#39;ego i później pobrać mój typ, jeśli kogoś on interesuje i przekonuje, ale jako, że zdecydowałem się wrzucić overek Clippers do przerwy w dział to napiszę kilka słów od siebie. Oprócz tego, że różnica poziomów między oboma zespołami jest kolosalna to na dodatek obie preferują szybkie tempo gry i atak stawiają nad obronę. Lakers to 28 obrona ligi, czyli sam koniec łańcucha pokarmowego, natomiast Clippers to na ten moment najlepsza ofensywa zarządzana przez Paula, który od 2,3 miesięcy gra swoją najlepszą koszykówkę w karierze. Clippers, jak już wcześniej było mówione to drużyna, która chyba najczęściej w sezonie regularnym rozbija takich ogórasów, jak Lakers. Dla słabszych nie mają litości i potrafią rzucać naprawdę sporo punktów, nakręcając się w każdej kolejnej akcji. Dziś nie będzie odpuszczania, przynajmniej do końca 3Q bo po pierwsze wysokie zwycięstwo nad rywalem z tego samego miasta zawsze smakuje wyjątkowo, a po drugie i przede wszystkim Clippers walczą o jak najwyższe miejsce w konferencji zachodniej, gdzie przewaga parkietu przy tak wyrównanym zestawieniu ekip to być może klucz do wygrania serii. Czym innym jest fakt, że w playoffach ta ekipa na razie nie pokazuje jaj, a co innego regular season i pokazanie miejsca słabszym ekipom w szeregu. Lakers to na ten moment banda klaunów, którzy sprawiają wrażenie niezainteresowanych poważnym graniem w koszykówkę. Do tego nawet jakby bardzo chcieli to po prostu w tej ekipie nie ma nikogo, kto potrafiłby dzisiaj zatrzymać Paula, Griffina, czy Redicka. do przerwy powinina być full spinka i co najmniej jedna kwarta z grubo przekroczoną granicą 30pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Typy:
- Clippers over 110 (
Sbobet)@1,85 ⛔⛔⛔ Senna pierwsza kwarta zaważyła

- Clippers over 55,5 pkt HT@1,85 ⛔⛔⛔
- Chris Paul over 11 asyst@1,87 ✅✅✅

e: Usuwam skrin pogromu bo u niektórych wywołuje niezdrowe emocje (choć inni pograli z tego co widzę po pw). Polecałem ten sposób gry wiele razy, pewnie moim błędem jest nie polecanie tu proporcji stawek, które jak widać nie są rzędu 20-50 zł - w przyszłym sezonie będzie pewnie własny temat i każdy zobaczy za ile można pograć. W dziale przyjąłem zasadę, że podaje tylko typy grane płasko (500 zł), choć w tym sezonie i tak spora część trafionych betów poszła przez HP, blowów nawet nie wymieniam tylko pisze, że je gram w takich meczach, bo dla mnie jest to już naturalne i oczywiste. Na pewno nie stawkuję tak, by trafiając kursy rzędu 6-10 być na minus na meczu przez płaskie bety, bo byłoby to bez sensu.


Nie będę oryginalny, popieram easy&#39;ego i karmola, dla mnie typy w stronę Clippers w takim meczu to must bet i tyle. Poza tymi betami granymi płasko gram także wysokie blowy w stronę Clippers w williamie, które ubezpieczają poniekąd typ na Paula.
Od czego tu zacząć? Po pierwsze, Clippers złapali wysoką formę. Najpierw, pod nieobecność Griffina, na bardzo wysoki poziom wszedł Paul, który do roli topowego asystenta dorzucił bardzo skuteczny jumperek i trójkę, krótko mówiąc gra CP3 stała się kompletna. Wrócił Griffin i rozkręca się z meczu na mecz, jednocześnie Paul nie spuszcza z tonu i zalicza serię 5 meczów +20 pkt.
Z asystami Paula różnie, ale zwykle tendencja jest taka, że ze słabiakami Paul przede wszystkim podaje, jak ostatnio z Knicks, gdzie rozdał aż 16 asyst. 11-12 podań może zrobić spokojnie w 3 kwarty, ostatnio na skutek dziwnych przestoi Clipps tych asyst było trochę mniej, z Lakers do tej pory 10 i 11, najwyższy czas na over, tym bardziej, że w świetnej formie rzutowej jest Redick, rozkręca się Griffin, a Jamala prawdopodobnie znowu nie zobaczymy.
Clippers ostatnio łatwo rozbijali drużyny z podobnej do Lakers półki, 111-80 @Knicks, 119-98@Sixers, 119-106@Celtics, za każdym razem swoje robiąc już do przerwy, w tym przypadku pokrywając overek 55, choć jak widać i over FT był pokrywany. Dziś formalnie są &quot;@&quot; czyli na wyjeździe no ale jak wiadomo grają w swojej hali.
Clippers grają b2b po meczu w Denver, tutaj warto zaznaczyć, że ekipa Riversa bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie w meczach dzień po dniu - bilans 14-4, średnio 108,5 zdobywanych punktów.
W tym sezonie w 2 meczach z Lakers, Clippers rzucali im 118 i 114 pkt.
Lakers? Przede wszystkim nie grzeszą dobrymi obrońcami pod koszem jak i na obwodzie, ogółem są 3 najgorszą defensywą ligi. Tempo podobne do Clippers, okolice pierwszej dziesiątki NBA. Ostatnio overek z nimi pokrywali nawet Sixers czy bardziej defensywnie nastawione Pelikany, ci ostatni i Blazers dopiero co zafundowali im 2 blowy, oba w hali Lakers.
Jeśli Clippers złapią odpowiednie flow w ofensywie, najprawdopodobniej będziemy świadkami wesołego meczu i grubego overu punktowego. W Lakers bez Bryanta nie ma charakteru, zębu, czegoś, co mogłoby budzić obawy, czy może przypadkiem nie zobaczymy prawdziwych derbów z twardą walką i być może niskim wynikem. Lakers nie mają ani wykonawców, ani systemu gry pod taktyczne szachy na zatrzymanie silniejszego rywala, dlatego liczę, że oba zespoły solidarnie wdadzą się w strzelaninę, a wtedy minimum 2 na 3 bety będą formalnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jak grali Grizzlies za panowania Lionela Hollinsa wszyscy pamiętamy. Hollins wypracował w Memphis system gry, który się sprawdził i który w sumie to sprawdza się w dalszym ciągu bo pracę Hollinsa kontynuuje jego były asystent a obecny szkoleniowiec Misiów David Joerger. Nic więc dziwnego, ze kiedy Lionel trafił na Brooklyn od razu przystąpił do rekonstrukcji tego co było w Memphis. Ponoć pierwszy trening z Netsami wygladał tak: &quot;dobra Deron, to ty bedziesz Conleyem, ty Brook bedziesz Gasolem, a ciebie Mason pomalujemy pastą do butów, włozymy poduszkę pod koszulkę i bedziesz Z-bo&quot; ;) No nie wyszło i pojawiły się pretensje Hollinsa, szczególnie pod adresem Lopeza, ze nie broni, ze to, ze tamto.. Co było dalej - przeklejam bo nie ma sensu robić plagiatu ;)
Brook rozpoczął sezon w piątce, ale kiedy stracił kilka meczów przez kontuzje na początku grudnia, jego miejsce zajął Mason Plumlee i gdy wrócił, musiał pogodzić się z rolą zmiennika i mniejszymi minutami. Tymczasem Nets szukali sposobu, żeby go przehandlować i przy okazji trade deadline prawie to zrobili. Lopez był już jedną nogą w Oklahomie, ale ostatecznie Thunder wybrali ofertę z Jazz. Tak więc został na Brooklynie i jeszcze musiał trochę poczekać zanim odzyskał swoje miejsce w wyjściowym składzie, chociaż już na początku lutego zaczął dostawać większe minuty i zaczął odgrywać większą rolę. Hollinsowi trochę zajęło czasu, żeby uświadomić sobie jak go najlepiej wykorzystywać, ale jak przyznaje, 6 lutego przed pojedynkiem z Knicks doznał ‚objawienia’:
„Zrozumiałem, że on nie będzie dominującym zawodnikiem w post-up i że musimy grać z nim inaczej, żeby był efektowny. Powiedziałem mu ‚Nie będę próbował zrobić z ciebie kogoś kim nie jesteś, po prostu bądź sobą’.”
Do tamtego momentu Lopez zaliczał 15.3 punktów i grał 27.2 minut, od tamtego czasu jest to odpowiednio 18.7 i 30.1. Natomiast w ostatnich 12 spotkaniach jest już ponownie starterem i kluczową postacią drużyny. W marcu zalicza 20.7 punktów, 54.6% z gry, 8.9 zbiórek i 2.1 bloków. Jest bardzo skuteczny na półdystansie w swoich no-jump shotach, ale więcej niż wcześniej gra w paint, gdzie sporo akcji kończy floaterami i też dobrze radzi sobie w wcale na atakowanej desce, ponawiając akcje. Za obronę i zbiórki zawsze był najbardziej krytykowany, ale w tym sezonie ma najlepszy od debiutanckiego sezonu wskaźnik 13.9% zbiórek, natomiast od ASW jest to 16%, w tym aż 14.8% w ataku.
Przez długi czas były to dla niego trudne rozgrywki, ale wygląda na to, że teraz wreszcie przyszedł jego moment. Przede wszystkim jest zdrowy, ale także ma dużo sił na ten finisz, ponieważ po raz pierwszy w karierze w sezonie spędza na parkiecie średnio mniej niż 30 minut. Według Hollinsa, w otwarciu gry dla Lopeza bardzo pomogło też pozyskanie Thaddeusa Younga, który rozciąga grę:
„Myślę, że sposób w jaki gramy w ataku, on jest teraz więcej koło kosza. Nie oddaje tylu jump shotów jak wcześniej i nie gramy nim jako silnym skrzydłowym. Już nie próbujemy rozciągać nim gry i kiedy jest w pick-and-rollu jest w pomalowanym. Więc jeśli ktoś inny oddaje rzut, on jest blisko tablicy, a to klucz do zbiórek w ataku.”
W sezonie Nets mają 21. atak ligi zdobywając 101.1 punków na sto posiadań, natomiast z duetem Lopez-Young jest to 107.4, czyli poziom top-5. Ale nawet teraz gdy Young jest kontuzjowany, Lopez i bez niego w dwóch meczach zdobył łącznie 50 punktów. Nets tymczasem wygrali siedem z ostatnich dziewięciu, znajdują się obecnie na dziewiątym miejscu w tabeli i jeśli uda m się wskoczyć do ósemki, będzie to w dużej mierze zasługa dominującego Lopeza.
Ale ten bardzo dobry finisz sezonu nie tylko może pomóc Nets, on jest również bardzo ważny dla samego Lopeza i jego przyszłości. W wakacje czeka go trudna decyzja – wykorzystać opcję na kolejny sezon za $16.7 milionów czy już teraz zostać wolnym agentem? Przez większość sezonu wydawało się prawie pewne, że będzie wolał wziąć pieniądze zapisane w umowie, bo jego wartość na rynku będzie niska, ale teraz sytuacja zaczyna wyglądać inaczej (...) jego dobra gra w ostatnim czasie sprawia, że jego wartość ponownie rośnie. Oczywiście wszyscy wiedzą o jego stopie, ale wiemy też, że zawsze znajdą się drużyny, które są gotowe zaryzykować jeśli do wzięcia jest zawodnik na miarę All-Star, a do tego jeszcze center. Już przed trade deadline było nim spore zainteresowanie, a teraz nawet Hollins jest jego silnym zwolennikiem i pytany o ewentualną wolną agenturę swojego gwiazdora tak odpowiadał:
„Chcę go z powrotem. Chcę go z powrotem. Chcę go z powrotem. Okej, wszyscy zrozumieli? Chcę go z powrotem. Ale i tak nadal to jego decyzja.”
Z każdym kolejnym udanym występem Lopeza rosną szanse, że zostanie wolnym agentem i szanse, że dostanie duży, pewnie maksymalny kontrakt.
Co mozna dodać ? W ostatnich (kwietniowych) meczach Lopez zrobił 18 pkt z Knicks, 30 pkt z Raptors we własnej hali oraz 11 pkt w blowoucie z Hawks. Meczu z Hawks nie biore pod uwagę bo zagrał tam za krótko. W pozostałych dwoch spotkaniach wspólnie z Deronem ciągneli wynik Nets. Dzisiaj nie powinno to wyglądać inaczej a smaczku dodaje pojedynek Brook&#39;a z bratem. Jesienia (ani we wcześniejszych konfrontacjach) Robin nie stanowił dla niego problemu trudno zatem przypuszczać by nagle Brook nie był w stanie wykręcić overa. Pobieram w ofercie specjalnej u Williama kombo over Brooka+Nets win poniewaz linia jaką tutaj mamy jest o wiele nizsza niz u innych bukmacherów (22.5 np. w marathonie). Przy takiej obnizce jestem skłonny &quot;zaryzykować&quot; z tą wygraną Nets tym bardziej ze Netsi ciagle walcza o udział w playoffs a dzisiejsza wygrana we własnej hali byłaby w tym bardzo pomocna. Dodatkowo Portland dzis restuje Lamarcusa, Batuma i Kamana. Blowu raczej się nie spodziewam bo Lillard, Afflao i świetnie grający ostatnio McCollum powinni utrzymać wynik w przyzwoitych granicach ale wygrana Portland byłaby sporą niespodzianką.
Brook Lopez over 20 &amp; wygrana Brooklyn Nets @ 2,62 Łyljam Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
easy 3,1K

easy

Forum VIP

D.Lillard over 23,5 pkt 1.85 sporting.bet ✅
Wielkiej filozofii tutaj nie ma. Portland dzisiaj bez Aldridge, Batuma i Wrighta czyli mamy jakies 40 punktow do zagospodarowania. Wiadomo, ze czesc tych punktow przejma zmiennicy ale przeciez nie beda forsowali rzutow tak jak Aldridge czzy Batum wiec spora szansa, ze Lillard sobie dzisiaj porzuca. Wszystko zalezy od jego skutecznosci bo z tym bardzo roznie bywa w sezonie. Brooklyn wiadomo gra o PO, Portland chyba lekko odpuscilo walke o przewage parkietu wiec wszystko sklada sie takze w zwyciestwo gospodarzy. Straszliwie nie lubie tych dziadow i wiele razy sobie powtarzalem by nigdy nie inwestowac w nich pieniedzy ale w zaistnialej sytuacji pobiore sobie ich zwyciestwo.
Brooklyn -5,5 1.74 marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Nets - Blazers

Nets HA -9 @2.15 ✅ 106-96

Wybaczcie za ostatni typ na Nets. Niby podstawy miał, ale Hawks urządzili sobie strzelaninę. Dzisiaj mamy kompletnie inny mecz. Portland przyjeżdża do Nowego Jorku bez podstawowych zawodników, wystąpi jedynie Lillard (na którego warto stawiać overa, patrz u góry). Nets nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek potknięcie, bo zostało ledwo kilka meczy, a o PO będzie ciężko. Jeżeli dzisiaj przegrają, to będą o pół zwycięstwa przed Miami i Indianą, która jest bardzo zmotywowana po powrocie PG. Czemu taki, teoretycznie, wysoki handicap? Myślę, że Brooklyn od początku wejdzie dobrze w mecz, by narobić sobie spora przewagę, później spokojnie ją broniąc. Jeżeli będziemy widzieć w dzisiejszym meczu takiego Lopeza jak w kilku ostatnich meczach, to o wynik jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom