>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2011

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Kolejne typy na dzisiejsza noc NBA ;) Ta noc zapowiada sie niezwykle interesująco, są tylko 3 mecze, jednak wszystkie bardzo ciekawe.



New York Knicks - Chicago Bulls over 204 pkt --&gt; 1,91 -- Gospodarze bez Stoudemire&#39;a, co na pewno osłabi atak, jest jednak do dyspozycji z graczy ofensywnych Melo, Billups czy Fields. Jak dobrze wiemy Knicksi to zespół wyłącznie ofensywny, nie znają pojęcia takiego jak obrona. Chicago bardzo dobrze gra w obronie, są jedną z najlepszych defensyw w lidze, jednak ja stawiam dziś na wymianę ciosów, sądzę że będzie to mecz overowy, linia nie za wysoka. Stawka 6/10 90-103 ⛔⛔⛔


Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies under 188,5 pkt --&gt; 1,91 -- PTB ostatnio 2 wygrane z rzędu, m.in. z Lakersami u siebie, ale wiadomo że PTB w swojej hali jest w stanie wygrać z każdym. Mógłbym dzisiaj stawiać na zwycięstwo Blazers jednak ja skupie się na underze pkt 188,5. Oba zespoły to zespoły które sa bardzo dobre w defensywie, słabsze w ofensywie, na 1 miejscu solidny defense. Dzisiaj oba zespoły mają o co grac sądze że będzie to mecz underowy. Stawka 7/10 102-89 ⛔⛔⛔



Los Angeles Lakers - SA Spurs Pau Gasol over 27,5 pkt + reb --&gt; 1,85 -- Spotkanie na szczycie, tu nie będzie żadnego oszczędzania, każdy da z siebie tyle sił ile będzie w stanie. Spotkanie bardzo prestiżowe. Dlaczego typ na Gasola? Wysoki gracz Lalek jest zawodnikiem dobrze zbierającym, również potrafi zapunktować, sądzę że dzisiaj obrona SAS będzie miała z nim duży problem. Stawka 7/10 17 pkt + 17 zbiórek ✅✅✅



Oto takie typy na noc. Jak będzie to się dowiemy już za kilka godzin. Pozdrawiam Rambo131 :cool:
 
danni 8

danni

Użytkownik
Dzisiaj widzę 2 opcje grania.
Pierwsza opcja to takie 3 kuponiki:
#1 NYK - CHI 3,6 ⛔
#2 POR - MEM 2,85 ⛔
#3 LAL - SAS 3,6 ⛔
Co tu dużo się rozpisywać. Jak ktoś się uprze to znajdzie argumenty tak za gospodarzami jak i przyjezdnymi. Tak jak wczoraj uważam, że są to naprawde wyrównane pary. Osobiście daję CHI, POR i LAL 60% szans na wygraną. Przy takim procencie wychodzi na to, że jedna z tych drużyn przegra więc myślę, że takie 3 kuponiki mogą nam dać w sumie mały ✅, a kto wie może i wcale nie taki mały...

Druga opcja to:
#1 Nie gramy POR - MEM
Dlaczego? Są to drużyny, które potrafią wygrać pod rząd kilka spotkań z topowymi zespołami, żeby następnie przegrać z jakimś GSW... Dla mnie najbardziej nieprzewidywalny mecz tej nocy...
#2 LAL - SAS (Ile wyniesie przewaga zwycięzcy?) Typ: Poniżej 10,5 1,72 ✅
#3 NYK - CHI (Ile wyniesie przewaga zwycięzcy?) Typ: Poniżej 10,5 1,75 ⛔
Takie zakłady znajdziecie na bwin. Nie wiem czy warto to grać w przypadku NYK, bo oni dosyć chaotycznie grają, natomiast LAL i SAS nie powinny sobie odskoczyć na zbyt duży dystans, głównie za sprawą dobrej obrony.
#4 NYK +7,5 - CHI 1,9 ⛔
Chicago wg mnie ma duże szanse wygrać ten mecz, jednak zważywszy na to, że grają na wyjeździe i to z drużyną, która naprawdę coś znaczy w tej lidze, to nie powinna to być wygrana większa niż kilku punktowa.
Największe szanse daję kuponowi #2 z drugiej opcji. Pozdro i wysokich wygranych ;)
Chyba trochę za bardzo się rozpędziłem z tymi typami. Opcję pierwszą zagrałem za symboliczną kwotę. Inne zakłady grałem akumulacyjne też za małą kwotę. Typ #2 z drugiej opcji na szczęście wszedł i dzięki niemu po tej nocce mam bilans neutralny. Następnym razem podam stawki i dokładne kupony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Dlaczego? Są to drużyny, które potrafią wygrać pod rząd kilka spotkań z topowymi zespołami, żeby następnie przegrać z jakimś GSW
Jakimś ? Kolego, Monta Ellis, Curry i David Lee w podstawowym składzie. Jeszcze Dorrell Wright ma bardzo udane sezon, przecież to na wschodzie byłaby 5-6 siła.
Moim zdaniem granie w tej fazie rozgrywek mija się z celem. Może co najwyżej Lakers powinni chcieć o dwójkę powalczyć, więc sądzę, że przełamią serie porażek, ale lepiej czekać z funduszami na PO.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Jakimś ? Kolego, Monta Ellis, Curry i David Lee w podstawowym składzie. Jeszcze Dorrell Wright ma bardzo udane sezon, przecież to na wschodzie byłaby 5-6 siła.
Moim zdaniem granie w tej fazie rozgrywek mija się z celem. Może co najwyżej Lakers powinni chcieć o dwójkę powalczyć, więc sądzę, że przełamią serie porażek, ale lepiej czekać z funduszami na PO.
Ok, jakąś drużynę musiałem wybrać, żeby zobrazować o co mi chodzi. Jakbym napisał zamiast GSW np. SAC to też pewnie znalazłby się ktoś, kto by wymienił Cousinsa, Dalamberta i Evansa i napisał, że to świetni zawodnicy. Poza tym trudno powiedzieć gdzie byliby GSW, gdyby grali na wschodzie.... No i jeszcze poza tym jak Suns naszego Gortata dostaje po dupie z SAS albo DEN, to potem próbują się dowartościować zwycięstwami nad właśnie takimi drużynami jak GSW czy MIN...
Ok, więcej nie piszę, bo będzie że się wymądrzam i na końcu żaden z typów, które podałem jak na złość nie wejdzie ;p.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Dzisiaj zapowiada się czarna noc dla bukmacherów.Trzeba tylko wszystko dobrze rozegrać.
Po pierwsze:
Dallas
Chicago
Oklahoma
Clippers
Dallas bo walczy o 2-gie miejsce jeszcze,a grają z Hornets którzy muszą się podłożyć i liczyć że Lakersi przegrają aby nie trafić na nich.
Chicago bo walczy o najlepszy bilans i przewagę własnego parkietu w całych playoffs.A siatki to lamy i grają jakimiś rezerwami +Lopez.
Oklahoma może nie tak bardzo,chyba mają szansę na awans,chociaż nie patrzyłem jaki mają bilans meczów z Dallas i LA.Milwaukee raczej rezerwami zagra bo nie mają po co eksploatować liderów.Gospodarze to jednak bardzo dobry zespół świetnie punktujący i nieźle broniący.Goście tylko bronią.
Clippers są całkiem mocni z Gordonem,Griffinem,Kamanem,Williamsem w składzie A Memphis się powinno podłożyć aby nie trafić przypadkiem na Lakersów.Goście zresztą grali dzisiaj bez Randolpha i Allena a dzisiaj mogą jeszcze bardziej odpuścić aby zająć 8 miejsce
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam
Spoglądam włąsnie na oferte NBA na noc i widze w bet365 nastepujacy zaklad:
MIA Heat +5.0 1.90 - TOR Raptors -5.0 1.90
Toronto w roli faworyta.??
Czy jest cos o czym nie wiem. ???? ?
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Witam
Spoglądam włąsnie na oferte NBA na noc i widze w bet365 nastepujacy zaklad:
MIA Heat +5.0 1.90 - TOR Raptors -5.0 1.90
Toronto w roli faworyta.??
Czy jest cos o czym nie wiem. ???? ?
Chyba jednak nie wiesz, bo LBJ, Wade, Bosh i Dampier nie zagrają raczej, w tym meczu. Po drugiej stronie brak Barobsa, Bargnani, Calderon, Evans.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Heat już pewni wszystkiego. 2 seeda i HCA nad Lakers w finale. Czytałem, Bosh coś gadał, tylko nie pamiętam czy big tree w ogóle nie zagrają czy zagrają jakieś minutki ograniczone..
Tutaj wklejam rozważania redaktora Kwiatkowskiego z najlepszego polskiego blogu o NBA (to nie reklama, tylko stwierdzenie faktu;-)) Możemy z nich się dowiedzieć jakie kombinacje są jeszcze możliwe na zachodzie. Jak też zapowiadałem już nie brakuje kombinowania ze strony Grizzlies czy Hornets.. Myślę, że bardzo przydatne info.
Maciej Kwiatkowski

* Portland Trail Blazers (48-33) pokonali Memphis Grizzlies (46-35), dzięki czemu na pewno zajmą szóste miejsce w Konferencji Wschodniej. Zwycięstwo dla Trail Blazers było o tyle ważne, że wyraźnie celują w to, żeby wpaść w pierwszej rundzie na Dallas Mavericks.

* Grizzlies i New Orleans Hornets (46-35) mają taki sam bilans na miejscach 7-8. W sezonie regularnym było 2-2, przy czym Grizzlies wygrali obydwa starcia w kwietniu. Żaden z teamów nie wygrał dywizji, więc kolejnym rozstrzygnięciem będzie wynik z drużynami ze swoich dywizji, a tutaj Hornets mają 9-6, Grizzlies są 8-8. Tak więc tie-breaker w przypadku takiego samego bilansu idzie do Hornets.

* Lionel Hollins nie wystawił w Portland do gry ani Zacha Randolpha, ani Tony&#39;ego Allena. Możecie dziś iść postawić dom, wszystko co macie na to, że Grizzlies przegrają jutro z Clippers w Los Angeles. Memphis wyraźnie woleliby match-up w pierwszej rundzie z San Antonio Spurs, z którymi mają bilans 2-2 i wygrali dwa ostatnie mecze.

* Wszystko więc wskazuje na to, że Hornets skończą sezon na siódmym miejscu, na kogo trafią? Trafić na nich chcieliby z pewnością Lakers, którzy nie potrzebowaliby w tej serii nawet Andrew Bynuma, ale żeby do tego doszło będą musieli wygrać jutro w Sacramento. A nie będzie to wcale takie łatwe, nie tylko z racji na to, że Kings grają lepiej w ostatnim miesiącu. To najprawdopodobniej będzie ostatni mecz Kings w ARCO Arena i można się tylko spodziewać dodatkowego ładunku emocji. Lakers zagrają bez Andrew Bynuma, a przeciwko Spurs Pau Gasol grał 40 minut, Kobe Bryant 36. To z pewnością będzie mecz wieczoru. Wygląda na to, że Lakers nie zaznają dodatkowego odpoczynku przed play-offami.

* Mavericks grają z Nowym Orleanem, który najprawdopodobniej podłoży się Dallas, żeby ...zagrać z nimi w play-offach. Bardzo wątpię, że Hornets chcą trafić na Lakers w pierwszej rundzie.

* Dlatego też wszystko wskazuje na to, że Oklahoma City Thunder z czwartego miejsca zagrają przeciwko Denver Nuggets. Lakers nie mogą już spaść za Oklahomę, bo mają z Thunder wygrany tie-breaker (2-1 w bezpośrednich meczach), więc Hornets nie mają też co liczyć na to, że zwycięstwo nad Dallas przyniesie im pierwszą rundę przeciwko Thunder.

* Jeżeli jednak Mavericks przegrają, a Thunder wygra, to Oklahoma jest na trzecim i gra wtedy z Portland. Hornets zmierzyliby się natomiast z Lakers.

EDIT: Porażka dla Dallas ma sens o tyle, że mogą spaść na czwarte miejsce (o ile Oklahoma pokona u siebie Milwaukee) i znaleźć się przez pierwsze dwie rundy poza drabinką Lakers.
aha i wygląda na to, że przy równych bilansach Byków i Ostróg w konferencjach, o HCA będzie decydować nie to co wstawił nam Baqu (a może też mają takie same bilanse z POteams?), ale..losowanie :-D
Wszystko wskazuje na to, że najlepszą drużynę sezonu zasadniczego wyłoni... losowanie. Tak się stanie jeśli w środę Bulls i Spurs zgodnie wygrają lub przegrają swoje mecze, bowiem wszystkie czynniki (m.in. bezpośrednie spotkania), które brane są pod uwagę przy równym bilansie, w tym przypadku nie dają rozstrzygnięcia.
za interia.pl

e: Undertaker, liczenie małych pkt to beznadziejny pomysł szczerze mówiąc;-)
 
N 196

nicks

Użytkownik
a ja zlapalem toronto w toto mixie po 2.45 i po 18 to zablokowali a wszedzie bylo 1.4
grale na clipow 1.65 i to tylko im bedzie zalezec na winie
na utah 1.45 i nowemu trenerowi zalezy na dobrej grze a denver odpuszcza a powiem widzialem jak utah cisnie w tym skladzie i jest niezle
do tego dallas i chicago
kursow takich nie bylo w netowych bukach a dzieki forum po 18 zwrocilem uwage na toronto sprawdzilem i zagralem
tak ciekawej nocy to w play of nie bedzie
ps pisalem z koma i wczoraj trafilem te 3 mecze bez zbednych fantazji a la lakers to nic nie osiagna w tym roku i aby wtopili z kings po winie dallas

male pkt nie graja nigdy tego nie pochwalalem w siatce tym bardziej w baskecie juz losowanko lepsze a los i tak wybierze sas jak do tego dojdzie a i tak nie dojdzie do tego finalu chicago by musialo przejsc metamorfoze pojedyncze walki to nie serie a ten noah booz to nie seryjni kilerzy a rose nie podola asz taki postep nie mozliwy a jak ja tak sadze to cos to znaczy?

portland bez aldriga,
grali wczoraj i juz o nic nie graja zwolnia i to duzo rotacja lawki i to glebokiej
albo golden st w albo odpusc
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z tym losowaniem to niezłe jaja...Potwierdzone to ?? Szczerze mówiąc wolałbym małe pkt czyli stosunek trafionych do zdobytych w spotkaniach między Bulls i Spurs...Bardziej obiektywny czynnik niż losowanie...

No to jeśli wolisz losowanie to gratulacje. Bardzo dużo wspólnego z duchem sportu to ma ;)
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Co sadzicie o portland??
Wiadomo cos o składzie na mecz z GSW, jesli portland zagra normalna ekipa to warriors bez ellisa nie maja szans. a kurs 2.17 kuszacy
 
N 196

nicks

Użytkownik
tak jak strzalka zamiast rzutu sedziowskiego w europie
nie jestem za losem
ale jeszcze bardziej anty na male pkt bo tylko ... Licza male pkt. To tak jak bys mowil 3 pkt mi brakowalo do trafienia a tak mysla sami ... Rozumisz?
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Toronto - Miami 1 -4,5 @ 1.90 Expekt

Miami bez big 3 a ławkę jedną z najsłabszych w lidze. Do tego nie zagra tez Dampier i prawdopodobnie Mike Miller. Toronto ostatnio z Bucksami grało w 8 i w ostatniej kwarcie taki Bayless to już ledwo stał na nogach ale mimo wszystko myślę, ze z Miami w takim składzie powinni sobie poradzić. Do tych 8 dojdzie prawdopodobnie Weems więc rotacja już trochę większa.

LA Clippers - Memphis 1 -6,5 @ 1.90 Expekt

Clippers będą bez wątpienia bardziej zmotywowaną druzyną. Grizllies grają back to back, będą bez Randolpha i prawdopodobnie Tony Allena a pozostali zapewne zagrają limited minutes. Clippers u siebie to całkiem niezły team i powinni sobie poradzić z rozkojarzonymi dziś Grizzlies. Grizzlies mogą się nawet podłozyć bo chcą grać ze Spurs w pierwszej rundzie.

Orlando - Indiana 1 -2,5 @ 1.935 Pinnacle

Magic ostatnio grają dużo lepiej niż jeszcze dwa tygodnie temu i w play off będą grozni, szczególnie jak nabiorą rozpędu i pewności po sweepnięciu Atlanty. W obu drużynach starterzy dzisiaj limited minutes. Magic grają u siebie przez co powinni być odrobinę bardziej zmotywowani i to powinno wystarczyć.

Reszta typów pozniej.
 
N 196

nicks

Użytkownik
jak to pozniej kursy leca i straciles juz bardzo wiele
ja mam toronto po 2.45 a clipow po 1.65 i to bez zbednych lini a bukmacherka to nie tylko typy a takze okazje
bo o to glownie chodzi poza pewniakami jak trefl dzis po 2.45 milo
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
powiem tak: jeżeli ktoś z was jest za małymi punktami to znaczy, że w ogóle nie ma pojęcia o NBA i co najwyżej jest niedzielnym kibicem od czasów przejścia Gortata do Suns..
A co do dzisiejszej nocy to radzę wam uważać. Widzę, że jaracie się okazjami na mecze drużyn, które grają o nic. Dlaczego niby to taka okazja, że Raptors bez 3 kluczowych graczy mają wygrać z Heat bez swoich 3? Może być w obie strony. Omijajcie takie mecze. Ja gram tasiemkę tylko dziś.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Wiem doskonale ale wcześniej byłem na wydziale i nie miałem czasu. zreszta kogo to obchodzi po ile wziałeś kiedyś tam Raptorsów jezeli w momencie jak to napisałeś takiego kursu nigdzie nie ma? Trzeba było napisać w momencie jak to brałeś &quot;Sluchajcie, zapi**** do Toto-mixa bo bo jest promocja na Raptors&quot;. Teraz to se mozesz... Ja podaje to co jest do wzięcia w aktualnej chwili zeby czytający mógł ewentualnie skorzystac.

Tyle, ze róznica między brakiem 3 najlepszych w Miami a 3 &quot;najlepszych&quot; w Toronto jest znaczna. Bez Wade&#39;a Bosha i Jamesa Miami to najsłabszy team w lidze a Raptors bez ciotowatego Bargnianiego (który poza rzutem nic nie umie a do zbiórek to prawie w ogóle nie skacze) czy Calderona, który jest na poziomie Baylessa to druzyna na podobnym poziomie co z nimi. Najbardziej mnie martwi brak Barbosy, który jak dla mnie to jest chyba najlepszym zawodnikiem Raptors i potrafi z ławki rzucić ponad 25 nawet.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
powiem tak: jeżeli ktoś z was jest za małymi punktami to znaczy, że w ogóle nie ma pojęcia o NBA i co najwyżej jest niedzielnym kibicem od czasów przejścia Gortata do Suns..
Śmieszne. Po prostu śmieszne. Powiedz mi co jest lepszego w marnym rzucie moneta nie mającym NIC wspólnego z rywalizacją i sportem a więcej z bukmacherką i loterią niż małe punkty ??
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Clippers -6.5
Kurs: 1,95
Buk: Pinnacle

Jak dla mnie typ dnia. Grizzlies ponownie zagrają bez Allena i (co najważniejsze) bez Randolpha. Miśki już o nic nie walczą, gdyż ósma lokata i pierwsza runda ze Spurs, z którymi mają bilans 2-2 (w tym dwa ostatnie winy Grizzlies) to jest to, czego ekipa z miasta Elvisa chce. Przy ewentualnej wygranej mogą przeskoczyć Hornets i trafić na Lakers, a na Lakers nie chce trafić nikt. Dlatego właśnie Miśki ten mecz odpuszczą. Co innego Griffin i spółka, którzy przed własną publiką będą chcieli w dobrym stylu zakończyć sezon.


vs.


Typ: Kings
Kurs: 2,52
Buk: Gamebookers

Lakers bez Bynuma, Barnesa i Blake&#39;a. Kings wygrali ostatnie starcie w Los Angeles (100-95). Forma Kings w końcówce sezonu poszła zdecydowanie w górę. Dodatkowo będzie to ostatni mecz Kings w ARCO Arena. LAL grają b2b - Gasol 40, Bryant 36 minut ze Spurs. To wszystko przemawia za drużyną z Sacramento. Lakers raczej nie odpuszczą, gdyż woleliby trafić w pierwszej rundzie na Hornets, aniżeli na Blazers, ale Phil Jackson nie będzie na tyle głupi, aby ryzykować walkę do samego końca i kontuzję kolejnego gracza. Bo jeżeli Jeziorowcy będą chcieli wygrać, Bryant, Odom i Gasol będą musieli zagrać po 40 minut. Warto? Nie sądzę. Tym bardziej, że nie wszystko w tym meczu będzie zależało od Lakersów. Ambitni Kings w tak ważnym dla nich meczu będą dyktować warunki.


vs.


Typ: Suns
Kurs: 2,35
Buk: Bet365

Moim zdaniem Spurs odpuszczą. Wczoraj zagrali bez Duncana i McDyessa, dzisiaj pewnie będzie podobnie. Jeżeli zagrają Parker, Ginobili czy Duncan, to na pewno krótko. Dlaczego? Gregg Popovich to bardzo doświadczony trener i z pewnością przekalkulował sobie, że finał z nieokrzesanymi Bulls jest mało prawdopodobny, dlatego nie warto ryzykować zdrowia swoich (wiekowych już z resztą) graczy. Przykład Bynuma pokazuje to dobitnie. A żeby ograć dzisiaj Suns na ich parkiecie, musieliby się trochę napocić. Dlatego stawiam na zwycięstwo gospodarzy.


vs.


Typ: Raptors -4.5
Kurs: 1,91
Buk: Betsafe

Heat odpuszczają i grają bez Jamesa, Wade i Bosha, a także bez Millera i Dampiera. W Toronto szpital, ale powinni powalczyć o zwycięstwo. Chłopaki grają o kontrakty, a dla własnej publiczności na zakończenie słabego sezonu będą chcieli wygrać. Zastanawiam się, kto ma zdobywać punkty dla Heat? Nawet gdy jeden z &quot;Wielkiej Trójki&quot; nie gra, to mają problemy w ataku. Jak będzie bez całego &quot;Big 3&quot;? Może być bardzo marnie. Dlatego w tym meczu można również śmiało brać under 200.5 [1,93 - Pinnacle].


Inne typy w moim temacie:​
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
A co do dzisiejszej nocy to radzę wam uważać. Widzę, że jaracie się okazjami na mecze drużyn, które grają o nic. Dlaczego niby to taka okazja, że Raptors bez 3 kluczowych graczy mają wygrać z Heat bez swoich 3? Może być w obie strony. Omijajcie takie mecze. Ja gram tasiemkę tylko dziś.
Jak jesteś taki specjalista NBA &quot;nie od wczoraj&quot; to chyba powinieneś widzieć dość dużą różnicę jaką do rotacji mają Raptors, a Miami Heat. Bayless, De Rozan i Ed Davis to nie są jakieś pionki tylko dość wartościowi gracze, a Miami ? Kim oni tam mają to wygrać ?
Do tego myslę, że Toronto ma sporą motywacje, bo żegnają się z sezonem z Miami Heat, zawsze to prestiż.
A kursami nie ma się co chwalić, kibic nie od wczoraj nie potrzebował czekać na informacje i już dawno te value pograł ;)
Toronto + Clippers to niemal pewny dubel, do gry nawet teraz. Sam mam jeszcze GSW.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Eric Koreen tweeted that Chris Bosh said he, LeBron James and Dwyane Wade will all play in Miami&#39;s finale on Wednesday night.
tylko nie tnijcie się! raptors do boju! (nadzieja tkwi w tym, że został użyty czas future simple, a nie konstrukcja &#39;going to&#39; czy present continuous, więc jeszcze nic pewnego.. :p)
uderz w stół a nożyce się odezwą.. A więc drodzy niedzielni kibice, czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie twierdzę, że Raptors to NA PEWNO przegrają, tylko mówię, że jeżeli Miami zagra bez BIGTRIO to nie jest to żadna okazja, tylko dla mnie no bet. Ostatni mecz sezonu, może być mecz zawodników z D-League.. Chcecie stawiać? proszę bardzo, ja tylko chciałem przysłużyć się przyjacielską radą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom