>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2011

Status
Zamknięty.
william 84

william

Użytkownik
No to zacznę.

vs.


Typ: Cavs
Kurs: 2,27 ⛔
Buk: Pinnacle


Pierwszym i najważniejszym powodem mojego typu jest fakt, iż Wizards zagrają bez swojego lidera, Johna Walla. Nie wiem kto wyjdzie w pierwszej piątce za młodego rozgrywającego. Być może będzie nim jedyny zdrowy, nominalny rezerwowy PG w kadrze Czarodziei, znany z polskich boisk - Mustafa Shakur. Wizards tracą bardzo wiele bez Walla. Tracą energię, dynamikę, szybkość. Tracą zawodnika, który jako jedyny potrafi penetrować i podawać. Do tego nie zagrają: Young (pierwszy strzelec drużyny), Lewis, Howard (dwaj zawodnicy wybijający się ponad przeciętność, szczególnie na tle kolegów), a także Booker, który ostatnio wychodził jako starter i grał bardzo przyzwoicie. Strasznie jestem ciekawe pierwszej piątki Wizards, bo może ona być złożona z graczy, którzy w innych drużynach nie łapali by się nawet do meczowej dwunastki. Teraz trochę o Cavs - wygrana z Heat i minimalna porażka z Bobcats świadczą o tym, że coś w tej ekipie drgnęło. Roster nadal niepełny ze względu na kontuzje, ale i tak wygląda to dużo lepiej w porównaniu do sytuacji w ekipie ich dzisiejszych rywali. Hollins i Hickson powinni poradzić sobie z McGee i zdominować tablice. Davis i Session dobrze wywiązują się z roli playmakerów. Pozostali zawodnicy, choć bez wielkich umiejętności, nadrabiają ambicją i spisują się bardzo dobrze. Obie drużyny o nic już nie walczą. Od początku chciałem grać Cavs, nie wiedząc jeszcze, że Wall jest kontuzjowany i nie zagra. Teraz już nie mam wątpliwości. W dzisiejszym pojedynku outsiderów typuję zwycięstwo gości z Cleveland.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja niestety popełniłem ten błąd,że najpierw postawiłem na Waszyngton a później zobaczyłem że Wall zawieszony.Jedyne co pozostało mi to postawić przeciwnie.Jednak Wizards mimo to nie są bez atutów:chyba tylko jedno zwycięstwo odnieśli na parkiecie przeciwnika,czyli jest to zespół wybitnie własnego parkietu.Jest też Jordan Crawford,który ostatnio gra znakomicie,plus McGee,Blatche i Evans to wygląda już nieco lepiej jednak to tylko 4 zawodników.Jesli Crawford nie rzuci znowu 39pkt to powinno być spokojne zwycięstwo gości.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jazz-Lakers LAL do polowy i na koniec 1,55
Dla Lakers niespodziewanie otworzyla sie szansa na 1 miejsce po fatalnej serii Spurs. Lalki graja ostatnio bardzo równo i nie zawodzą. Jazz zderzają sie z rozpedzonym pociagiem i sa bez szans.Są zdziiesiatkowani a do tego atmosfera tam tez nie jest za ciekawa. Mecz jest wydaje sie bardzo pewny i mimo, że to NBA to nie boje sie tego napisac.Gdybym mial walizke kasy i musial ja na cos postawic to na ten mecz. HC -8 na LAL tez jest bardzo ciekawa opcją.

Blazers-Thunder 1 1,65

PTB maja o co walczyc.Celem jest 6 miejsce i unikniecie prawdopodobnie LAL w 1 rundzie PO. Czas na rewanz za niedziele. Jezeli PTB zagarają tak jak ich na t stac, i ostro zaatakują tablice a maja kim to powinno byc ok.Wiadomo Oklahoma po deadline wyglada bardzo mocno, widac ile znaczy jeden klasowy doświadczony Perkins pod koszem.Jednak tutaj PTB maja wielka motywacje oraz własna hale. Thunder raczej skazani na 4miejsce.
Na podbitke mysle mozna spokojnie grac Miami,Philadelphie oraz Chicago(chociaz pewnie bez Noaha jednak Pistons tez nie najmocniej).
Kusi mnie jeszcze spotkanie Kings-Nuggets +6 jednak o tym moze pozniej jezeli sie bedzie dało.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Detroit Pistons - Chicago Bulls Poniżej 189.5 1.91 @Unibet
Chicago jak gra każdy wie. Druga najlepsza defensywa w lidze + Rose i niesamowity kolektyw połączony z super ławką. W tym sezonie jak nikt upodobali sobie wygrane dużą liczbą punktów, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele. Walka o prym na wschodzie trwa na całego i Byki nie mogą sobie pozwolić ani na chwilę na dekoncentrację. Czyli pozostaje im świetna gra w defensywie, kontrolowanie przebiegu gry i nie pozwalanie rywalom na zbyt wiele. Ostatnio Chicago trochę się rozstrzelało, ale akurat z Detroit same niskie wyniki: 101:92, 95:92, 95:81. Dzisiaj linia wystawiona całkiem wysoko, bo pozwala obu ekip rzucić ponad 90 punktów. Myślę, że warto spróbować.
Washington Wizards - Cleveland Cavailers Powyżej 201.0 1.91 @Unibet
Tutaj krótko. Obie drużyny tracą ponad 104 punkty na mecz. Jedne z najgorszych ekip w całej lidze. Atakować potrafi każdy, bronić już nie. Tak bym podsumował grę tych drużyn. Dzisiaj liczę na wymianę ciosów, sporo rzutów, dużo szybkich ataków. Bardziej taka gra na hurra, bo bronić nie ma kto za bardzo. Do ataku zawsze się ktoś znajdzie. Kawalerzyści rzucali już powyżej 100 punktów Miami, Lakersom, Portland czy Memphis, więc czemu nie mogą Czarodziejom. Podobnie Washington. W dwóch poprzednich meczach tych drużyn padły wyniki 100:115 i 107:102 i na taki rezultat liczę dzisiaj. Linia moim zdaniem wystawiona bardzo nisko. Jedyny minus odnośnie typu to brak Johna Wall&#39;a w Wizards.
Poza tym proponuje grać ujemny handicap na Orlando ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Atlanta Hawks - Boston Celtics
Typ: Paul Pierce over 26,5( pkt + rebounds + ast) | 25 pkt, 8 zbiórek, 2 asysty| --&gt; 35 łącznie ✅ ✅ ✅
Kurs:1,85
Buk: Tobet



Analiza:

Dziś w Philips Arena bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Do hali &#39;&#39; Jastrzębi&#39;&#39; przyjeżdża &#39;&#39; zielona maszyna&#39;&#39; z Bostonu. Gospodarze 3 zwycięstwa z rzędu, ostatnie na gorącym terenie w Orlando, wcześnie wysoko pokonane Cavs również away mimo, że że nie było Joe Johnsona. Wydaje się, że ekipa Hawks złapała formę z coraz szybciej zbliżającymi się PO. Teraz trochę o gościach. Ekipa Doca Riversa chyba trochę spuściła z tonu, ostatnie wyniki wyraźnie na to wskazują, biało- zieloni grają w kratkę. Dziś B2b away, wczoraj wysoko pokonali SAS na ich parkiecie 107:97. Stwierdzić w tym meczu zwycięzcę czy over pkt jest bardzo trudno gdyż obie ekipy potrafią znakomicie bronić i czy padnie over pkt czy under to ciężko stwierdzić. Dla mnie faworytem jest Boston, nie dużo ale powinien wygrać. Ale z drugiej strony patrząc Atlanta wraca do własnej hali, Boston B2b, lecz za zielonymi przemawia lepszy atak. Ja jednak zdecydowałem się na inny typ, mianowicie: Paul Pierce over 26,5 brane pod ten typ są punkty, zbiórki, oraz asysty. Zauważyłem, u PP34 wzrost formy. Ostatnie wyniki zdecydowanie potwierdzają to że ta linia powinna zostać dzisiaj złamana. Tak jak wcześniej wspomniałem, za Atlantą przemawia własna hala, za Bostonem atak + większe indywidualnośći, większe doświadczenie zespołu. Jak będzie, zobaczymy jednak dla mnie Pierce jest warty grty i w niego włożę dzisiaj swoje pieniądze. Typ oceniam na 85% powodzenia. Zdarzenie pobrane z Tobet. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania meczu( transmisja w Canal + Sport już o 2:00 naszego czasu. Rambo131. Stawka: 7/10


Go GO Celtics :cool:

Pierce go for a battle. ;)

Poza tym moje typy to:

Kevin Martin over 22,5 pkt with SAS --&gt; 1,85. Martin w domu gra naprawdę świetnie, bardzo dobrze wykorzystuje rzuty wolne, za 3 też potrafi dobrze ułożyć rękę do rzutu, z gry też skuteczność w normie. Z SAS bardzo lubi grać i ten over pkt to jak dla mnie śmiech na sali. Stawka 8/10 33 pkt Martina ✅✅✅

Washington- Cavaliers over 201,5 --&gt; 1,91- obie ekipy które nie potrafią bronić. Wash dziś bez Walla. Wash u siebie zdobywa bardzo duzo pkt często przekroczając ponad 100, ale tez sporo traci. Jak dla mnie linia w okolicy 210 powinna być. Stawka: 5/10 |115-107| ✅✅✅

Sacramento Kings- Denver Nuggets over 217 --&gt; 1,91- obie ekipy wyłącznie dobre w ofensywie. Do Kings wrócił Evans. Denver po trad&#39;ie gra świetną koszykówkę, chyba nawet lepiej niż z Melo i Billupsem. Do Sacramento przyszedł Thornton, potrafiący dobrze rzucać za 3. Over powinien wejść jednak ze stawką nie przesadzam. Stawka: 4/10 ⛔⛔⛔



Tyle ode mnie na dzisiaj. Pozdrawiam i zachęcam do pobierania typów. Rambo131 :cool:
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
San Antonio Spurs vs. Houston Rockets
Spurs 2,18 Pinnaclesports ⛔ Ehh Duncan marnuje takiego wolnego w takim meczu. I tak warto dać na SAS w kolejnym spotkaniu;)
Dziś krótko, bo nie mam czasu - oglądałem wczoraj Spurs z Celtics i naprawdę obie ekipy zagrały po prostu znakomicie, a to, czego brakowało Spurs, to może lepsza skuteczność, gdy strzelec za 3 był na czystej pozycji na obwodzie. Niemniej jednak poziom bardzo wysoki, dziś b2b, ale równie ważny mecz, jak każdy teraz dla liderów konferencji. Teraz, z Parkerem, Duncanem, Ginobilim, McDyessem mają bardzo mocny skład, a pamiętamy, ile kłopotów niedawno sprawili także niesamowicie mocnym Blazers, gdy grali bez tych graczy. Hill, Neal, Bonner, Blair to ogromne możliwości z ławki, mają właściwie wszystko, czego potrzeba do tego, by wygrywać z każdym, wiadomo, są słabsze momenty, ale na szóstą porażkę z rzędu bym nie liczył, jeżeli uda się zagrać tylko niewiele słabiej, niż działo się to wczoraj z Celtics.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
W sumie to jeszcze jeden typ:



Lakers -8.5 - Jazz 1.92 ✅
Pinnacle



W Jazz nie zagrają (wg CBS Sports) Devin Harris, Raja Bell, Andrei Kirilenko, Ronnie Price. Poważne nazwiska w kadrze Jazz. Ostanio bez nich nie szaleją Jazzmani.
A Lalki wręcz przeciwnie, ostatnio grają bardzo dobrze, jak od ASW zresztą. Gonią SAS i cisną po jak najlepszy bilans, żeby mieć przewagę parkietu. Myślę, że tutaj spokonie powinni to wygrać ponad 10 punktami.
 
lux991 3

lux991

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Suns - Los Angeles Clippers ✅
Liga:
NBA
Typ:
Phoenix Suns handi
Bukmacher: betway

Na dzisiejszą noc wybrałem do analizy spotkanie w NBA pomiędzy Phoenix Suns- Los Angeles Clippers.
Phoenix Suns drużyna która sporo straciła po odejściu od nich Amar&#39;e Stoudemire. Brakowało im dobrego zawodnika który zbierałby pod koszem i był skuteczny w zdobywaniu pkt. Dlatego po kilku rozegranych spotkaniach dokonano wymiany. Sprowadzono Cartera, Gortata i Pietrusa. I ta decyzja okazała się słuszna. Carter punktuje i dobrze zbiera a Gortat już po kilku wstępach jest najlepszym zbierającym w Phoenix a ostatnio sporo też rzuca. Bardzo dobrze gra również Grant Hill który pomimo 38l na karku zdobywa dużą ilość pkt w każdym meczu. Najlepszym graczem &quot;Słońc&quot; jest oczywiście Steve Nash który podobnie jak Hill mimo swojego zaawansowanego wieku (36l) jest bardzo skuteczny zarówno jeśli chodzi o zdobywane pkt jak i asysty. Obecnie drużyna Słońc zajmuje 11 miejsce w swojej konferencji z bilansem 36 zwycięstw po 74 spotkaniach (u siebie 20-18)
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Raptors +15.5
Kurs: 1,90✅
Buk: Expekt


Dwa pierwsze spotkania obu ekip zakończyły się zwycięstwem Bulls +17 i +20, jednak ostatni pojedynek, który odbył się pod koniec lutego, niespodziewanie zakończył się nieznacznym zwycięstwem Raptros. Nie twierdzę, że dzisiaj gracze z Toronto będą w stanie powtórzyć ten wynik na parkiecie rywali, ale nie spodziewam się blowout w wykonaniu Byków. Zbliżają się playoffy, więc trzeba oszczędzać siły, dlatego uważam, że Bulls wygrają, ale nieznacznie. Raptors na pewno nie położą się na parkiecie i będą walczyć, bo nie mają nic do stracenia.

Do tego:

???? Grizzlies - Wolves (0-13.5) [1,87✅ - Betsson]
Miśki +18 i +9 z Wilkami na ich parkiecie. Ostatnio +12 z mocnymi Hornets i +19 z Warriors, którzy grają podobnie do Wolves, ale zdecydowanie lepiej. Będzie blowout.
(106-89)

???? Bucks - Sixers [2,15✅ - Pinnacle]
W połowie marca Bucks zniszczyli Sixers na własnym parkiecie, ogrywając ich różnicą 28 pkt! Dzisiaj kursy na Koziołki bardzo kuszące, więc myślę, że warto zagrać.
(93-87 after OT)

???? Warriors - Mavs (0-5.5) [1,94⛔ - Pinnacle]
Warriors nie wygrali jeszcze z Mavs w tym sezonie i raczej nic się w tej kwestii nie zmieni. Gracze z Dallas mają coś do udowodnienia po meczu w LA, nadal walczą z Lakersami o jak najlepszą pozycję na zachodzie, więc muszą wygrywać.
(99-92) Mavs znowu wymiękli w drugiej połowie, a Warriors, których we własnej hali nie wolno lekceważyć, wykorzystali to, choć końcówka i tak była zacięta.

???? Clippers - Thunder (6.5-0) [1,71✅ - bet365]
Griffin i spółka tanio skóry nie sprzedadzą. Mogą nawet wygrać, a na pewno będą walczyć do końca i uważam, że pokryją handi.
(98-92)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
spotkanie Chicago Bulls - Toronto Raptors : Handicap ( 0 : 14.5 ) Wliczając dogrywkę
typ: 1
kurs: 1.90
buk: Betsson
Granica punktowa jest na to spotkanie spora, bo &quot;Byki&quot; muszą wygrać, aż 15 punktami by handicap został zaliczony na &quot;+&quot; ale według mnie gra jest warta świeczki i wydaje się, że jest w miarę pewna.
Jak wiadomo Chicago Bulls musi bronic miana najlepszej drużyny konferencji wschodniej a rywali mają znakomitych, bo rywalizują z Miami Heat i Boston Celtics ale to jednak &quot;Byki&quot; są obecnie najlepsze na wschodzi i według mnie w całych rozgrywkach. Co można natomiast powiedzieć o Toronto Raptors? Na pewno nic dobrego. Zespół stracił jakiekolwiek szansę na play-offy dość dawno a ostatnio wygląda na pogodzonych z faktem, że sezon dla nich już się zakończył. Efekt, przegrywają każdy kolejny mecz i raczej marne są szansę by mieli nawiązać rywalizację akurat z zespołem z &quot;Wietrznego miasta&quot;.
Najlepsze jednak zostawiłem na koniec. Dzisiaj zespół &quot;Byków&quot; gra bez Joakima Noaha, owszem jest to jeden z liderów zespołu ale jak pokazały wcześniejsze mecze, &quot;Byki&quot; to przede wszystkim kolektyw i nawet brak dwóch liderów nie przeszkadza im w wygrywaniu meczów. W ekipie Raptors natomiast brakuje dwóch jakże ważnych zawodników bez których drużyna nie może się odnaleźć. Mowa oczywiście o Andrea Bargnanim (najlepiej punktującym) i Jose Calderonie (najlepszym asystencie) oprócz nich nie zagra również Linas Kleiza również dość ważny zawodnik ekipy Raptors.
Według mnie ekipa gości nie ma dzisiaj jakichkolwiek szans w starciu z Chicago Bulls i należy się przygotować na wysoką wygraną &quot;Byków&quot;.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Minnesota dziś bez 2 podstawowych wysokich a mianowicie Love&#39;a i Milicicia. Z takimi osłabieniami gorzej niż na Memphis praktycznie trafić nie mogli (no może Lakers) bo jak wiadomo Grizzlies są w czołówce jeżeli chodzi o punkty z painta. Do tego nie wydaje mi się żeby taki Anthony Randolph był w stanie powalczyć w obronie z Z. Randolphem czy Gasolem, raz że waży od nich ze 20 kg mniej a dwa po jego oczach widać, że raczej nie jest gotowy na twardą grę. Ponadto Memphis ewidentnie jest w gazie i jest jedną z najlepiej grających drużyn w lidze mecze back to back, bilans 15:3:1 ATS (przeciwko handicapowi) w meczach z 0 dniami odpoczynku. Minnesota ma co prawda też solidne 10:7 ale to jednak dużo słabiej a ponadto od wczorajszego meczu mniej więcej dwa razy więcej km mieli do pokonania niż Memphis. Handi -14 to bardzo dużo ale spodziewam się blow outu także powinno wejść.✅✅✅
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Milwaukee Bucks- Philadelphia 76ers
Typ: Under 185,5 pkt razem. ✅✅✅ |93-87|
Kurs:2,05
Buk: Sportingbet



Analiza:

Dzisiaj do hali &#39;&#39;Kozłów&#39;&#39; przyjeżdża zespół Philadelphii 76ers. Obie ekipy B2B rozegrał wczoraj świetne spotkanie gromiąc na własnym parkiecie NJN 115:90. Milwaukee przegrali jednym pkt z Indianą away 88:89. Gospodarze ciągle mają szanse na PO. Jak wszyscy dobrze wiemy, siłą obu ekip jest defensywa, w ataku 2 teamy prezentują się średnio, szczególnie Bucks. Mogłoby się wydawać że Bucks to na dzisiaj peffka. Ja tak nie uważam, i dla mnie lepszy jest under w tym meczu trochę jeszcze zawyżony. Gospodarze w ataku prezentują się słabo, w obronie pierwsze skrzypce gra Bogut, który ma średnio najwięcej bloków na mecz z całej ligi. Dobrze zbiera, potrafi też wykorzystać grę w ofensywie. Dlaczego zdecydowałem się na taki typ? Obie ekipy B2B, obie zmęczone o tyle Milwaukee bo gonili Pacersów przez 2 ostatnie kwarty, o tyle Phila uporała się łatwo z NJN ale czy na parkiecie Milwaukee da się zdobyć ponad 90 pkt gdy zmobilizowana jest cała drużyna? Nie sądzę, dlatego pobieram typ -185,5 pkt łącznie po bardzo dobrym kursie 2,05 oferowanym przez Sportingbet. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania. Początek 2:30 polskiego czasu. Rambo131. ???? Stawka:6/10

Inne typy:

Andrea Bargnani over 20,5 pkt --&gt; 2,00: Bargnani to główny motor napędowy Raptors. Średnio ponad 21,5 pkt na mecz. Dzisiaj przyjeżdża do Byków, do defensywy jednej z najlepszych w NBA. Moim zdaniem mecz nie będzie oparty na defensywie. Chicago moim zdaniem powoli myśli o PO, nie będą bronić na maxa. Wygrać wygrają, ale moim zdaniem max 10 pkt. Kurs na Andreę jest bardzo dobry a próg też nie jest wybitnie duży. Ze statystyk wynika że gracz Raptors bardzo lubi grać z Byczkami. Pobieram ten typ po kursie 2,00. Stawka: 5/10 Zwrot nie grał.

Monta Ellis over 23,5 pkt --&gt; 1,85: Monta po 2 ostatnich słabszych spotkaniach w swoim wykonaniu wraca do własnej hali. Przeciwnik Dallas więc jest się z kimś pokazać. Moim zdaniem dobry typ na noc. Ciężko będzie powstrzymać dziś Ellisa przez zespół Mavericks. Obstawiam 30 pkt po stronie Monty. Stawka 4/10. 32 pkt po stronie Ellisa ✅✅✅


Oto takie typy na dziś ode mnie. Zachęcam do pobierania, chociaż dzisiaj za wiele pewnych nie ma, ale wybrałem te najpewniejsze moim zdaniem. Pozdrawiam Rambo131. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Czeka nas wieczór i noc podczas ktorej w zdecydowanej wiekszosci spotkań jest zdecydowany faworyt i kurs w granicach 1,2.

W spotkaniach Spurs-Suns, LAL-Nuggets, Bobcats-Wizards, Raptors-Magic, Nets-Heat, Celtics-Pistons mamy wielkich faworytow i kursy od 1,1 do 1,3. Jezeli rusze hc to jedynie w spotkaniu Celtics (+11 Pistons) i moze LAL-Denevr over 202

Wyzej wymienione spotkania sa super na podbitke bo nie wydaje mi sie, zeby tutaj gdzies byla niespodzianka.

Warto mysle zagrac Blazers-Mavs 1. Ich ostatni pojedynek byl zaciety i ten tez tkai powinien byc.Mavs juz raczej 2miejsca nie beda miec a Blazers chca zdobyc 6 lokate.W meczu z Oklahoma widac bylo jak soba wstrząsneli po fatalnej 1 kwarcie i pozniej grali bardzo dobrze. Sa praktycznie na rowni z Grizzlies oraz Hoornets wiec musza wygrac

W spotkaniu Rockets-Hawks tez raczej powinni wygrac gospodarze. Atlanta mnie kompletnie nie przekonuje. Atak wyglada dosc słabo a w obronie raz ok raz fatalnie. DObrze obsadzona jedynie pozycja centrów a z resztą sa spore braki. ROckets maja jeszcze szanse na PO chociaz minimalne jednak nie wypada sie poddawać i powinni to wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No nie zawsze bo chocby noc z piatku na sobote i wygrane zdecydowanych faworytow planowe- Bulls,76,Magic,LAL,Heat a na zblizajace sie spotkania ciezko znalezc przesłanki za rywalami faworytow ????
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
1.
Houston Rockets vs Atlanta Hawks typ 1 handi - 5,5 kurs 1,85
Houston to ostatnio rozpędzona maszyna ,której stacją przystankową wydaje się być miejsce w PO. Z całego serca życzę im jak najlepiej.
W dzisiejszym meczu przyjdzie im się zmierzyć na własnym parkiecie z Atlantą , która po świetnej pierwszej połowie sezonu w drugiej jakby spuściła z tonu.
Obie ekipy w pełni zdrowe.Atlanta skazana jest na 5 miejsce w swojej konferencji i walkę w pierwszej rundzie z Orlando [co im zresztą bardzo pasuje zważając na ich bilans 3-1 z Magic]. Houston zajmuje tymczasem 9 w swojej konferencji i walczy o awans z NOH i Grizzlies.Do miejsca premiowanego awansem tracą 3 zwycięstwa ,wiec muszą się dzisiaj spiąć i pokonać przyjezdnych.
W tym sezonie Rakiety już wygrały z Atlantą -na ich parkiecie różnicą 7 punktów.
2.
Portland Blazers vs Dallas Mavericks typ 1 handi -2,5 kurs 1,85
Dallas po porażce z Lakersami stracili szansę na zajęcie 2 miejsca w swojej konferencji. Nie maja już o co walczyć- zajmą 3 miejsce. Portland natomiast po trade&#39;ie z Wallace&#39;m gra naprawdę solidna koszykówkę i udało im się wspiąć na 6 miejsce konferencji i uniknięcie ewentualnych pojedynków z LAL i SAS. Ale po piętach wciąż depczą ekipy z Memphis i New Orleans ,a wiec nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę.Dodatkowo Dallas jest w bardzo nieciekawie ustawionym tournee [ kolejne mecze rozgrywają b2b]
Czwartek/Piątek - mecze z ekipami z Los Angeles , Sobota/Niedziela - GSW i właśnie Portland.
3.
Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets typ 1 handi - 4,5 kurs 1,5
Idę o zakład ,ze właściciele ekipy z New York plują sobie teraz w twarz ,ze dokonali tak głupiej wymiany jaką był trade Melo za 4 wartościowych player&#39;ów.
Ekipa z Denver od czasu odejścia swojego lidera gra naprawdę świetnie. Jestem w stanie pokusić się nawet o stwierdzenie ,że gdyby sezon trwał odrobinę dłużej to prześcignęli by oni i ekipę Duranta i awansowali na 4 miejsce w konferencji.
Tymczasem jednak przyjdzie im się zmierzyć z Jeziorowcami - ekipa doskonała pod każdym względem. LAL przegrało od ASG zaledwie 1 mecz.
Ich genialna forma w ostatnich 18 meczach i fatalna passa SAS pozwoliła im włączyć się do gry o zwycięstwo w Konferencji.Z 10 &quot;meczowej zaliczki&quot; pozostały już tylko 2 zwycięstwa ,które dzielą LAL od zajęcia pierwszego miejsca w Konferencji. Jest ogromna motywacja, fantastyczna forma,i atut własnej hali. Innego wyniku w tym meczu być nie może.
Dodatkowo po stronie Denver zabraknie BirdMan&#39;a[ bardzo ważny element obrony Denver - w ostatnich 7 meczach średnio 4 zbiórki i 3,2 bloki!] oraz Harrington&#39;a [ 10,2 ppg] . Pod znakiem zapytania stoi występ Affalo.
Good Luck! ????
@PS : Dość ciekawie wygląda dodatni handi na Pistons i Cavs ; ]
 
K 23

kajzer

Użytkownik
San Antonio Spurs - Phoenix Suns

Typ:2
Kurs:6.00

I na sam koniec typów w tym tygodniu bardzo ryzykowny typ powiedział bym, że nawet trochę samobójczy ale kurs jest naprawdę bajeczny. Oczywiście jak co tydzień postanowiłem zająć się NBA a w ramach kolejnych meczy sezonu zasadniczego zmierzą się ze sobą San Antonio Spurs - Phoenix Suns. W sumie obydwie drużyny już o nic nie walczą gospodarze mają już pewny awans natomiast goście stracili już ostatnio szansę na awans ale myślę, że będą grali o honor do końca natomiast San Antonio szykuje formę na playoffy. A najlepiej to, że San Antoni myśli już o playoffach pokazują ostatnie mecze w których to koszykarze spisują się bardzo słabo o czym najlepiej świadczy 6 porażek z rzędu i to z dość przeciętnymi zespołami ale jak na razie zajmują oni nadal pierwszą pozycję z 57 zwycięstwami przy 19 porażkach a duża liczba z tych porażek została poniesiona ostatnio. Goście również nie spisują się zbyt dobrze w ostatnich 5 spotkaniach wygrali zaledwie jeden mecz ale to ten, który był rozgrywany ostatnio może więc to dobry prognostyk. W sumie nie radzę stawiać dużych pieniędzy bo typ jest naprawdę ryzykowny bardziej podany do zabawy.
 
william 84

william

Użytkownik
w ramach kolejnych meczy sezonu zasadniczego
meczów*

W sumie obydwie drużyny już o nic nie walczą gospodarze mają już pewny awans
No i co z tego, że mają pewny awans do playoff?! Walczą o pierwsze miejsce w konferencji, co ma ogromne znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo! Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, to chyba oczywiste... Spurs mają za plecami rozpędzonych Lakers, nie mogą być pewni pierwszego miejsca na zachodzie, a dodatkowo czeka ich mecz w Staples Center właśnie z LAL. SAS przegrali sześć spotkań z rzędu, ostatni po dogrywce w Houston i nie wyobrażam sobie kolejnej porażki lidera zachodu, szczególnie, że Suns zagrają bez Nasha. I przestań ludziom mącić w głowach...


Moja propozycja na noc:

vs.


Typ: Pistons +10.5 (101-90) - 1 pkt...
Kurs: 1,95⛔
Buk: bet365



Dzisiaj znowu spróbujemy zagrać z dodatnim handi na underdoga i myślę, że znowu warto. Argumenty podobne do poprzednich. Celtics nie chcą się przemęczać, ale z pewnością będą chcieli wygrać. Pistons mają w swoich szeregach na prawdę bardzo dobrych graczy, którzy nie mają nic do stracenia, a utarcie nosa pretendentom do tytuły byłoby dla nich osłodą trudnego sezonu. Z pewnością o zwycięstwo będzie bardzo ciężko, ale Pistons na pewno stać na walkę do ostatniej sekundy. Ostatni mecz w Bostonie zakończył się nieznacznym zwycięstwem C&#39;s (86-82). Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku. Nie ma co się dłużej rozwodzić, tylko brać solidne handi na Pistons.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
San Antonio Spurs vs. Phoenix Suns
Typ: San Antonio Spurs -11
San Antonio musi się pozbierać, jeśli chcą zdobyć mistrzostwo, muszą mieć HCA w finałach konferencji. Dzisiaj powinni bez problemu wygrać z PHX, które ostatnio gra słabiej. A Spurs potrzebują tej wygranej, żeby odskoczyć LAL, które gra jak z nut w ostatnich tygodniach i jest bardzo blisko dogonienia ich.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Indiana Pacers vs. NO Hornets
Hornets -5 2,00 Pinnaclesports ✅
Obie ekipy są ósme w swych konferencjach, ale obie potrzebują jeszcze kilku wygranych, by zapewnić sobie play-offy. Powiem szczerze, jestem rozczarowany Bucks, którzy mecze w Charlotte i w Indianie mieli na wyciągnięcie ręki, ale przegrywali jednym punktem po fatalnych końcówkach. Szkoda, bo oglądanie Bucksów w play-offach dawałoby nadzieję, że zwycięzca konferencji wcale nie będzie miał łatwo, a kto wie, może stanie się wielka niespodzianka. Tak chyba nie będzie, choć jeszcze poczekajmy. U Hornets nie gra David West, wyeliminowany będzie definitywnie do końca sezonu. Dobrze więc, że sprowadzono Landry&#39;ego, bo choć Thornton pokazuje się w Kings rewelacyjnie, to jednak Carl jest bardziej doświadczonym graczem i gra na pozycji, która była NOLA bardziej potrzebna. Landry, śmiało można powiedzieć, to niewiele słabsza wersja Davida Westa. Naprawdę bardzo dobre wejścia z ławki, teraz świetna gra w piątce. Liczę na CP3, który miał dwa rewelacyjne mecze, a teraz przygasł i w 3 ostatnich spotkaniach notuje średnio niecałe 9 punktów. Teraz grają u siebie w ważnym meczu i potrzebują jego sporego wkładu w statystyki. Hornets są lepszą ekipą, zespół gości ma Hibberta, którego może zneutralizować niższy, ale chyba lepszy na tablicach Okafor. Landry ma matchupy z nieprzewidywalnymi Hansbrough i McRobertsem, ale u siebie przewagę powinni zrobić prócz kluczowych graczy także Belinelli, Jack czy Willie Green. Indiana ma niezły zespół, ale miewają także przestoje, a jak Granger nie trafia, często wali się gra zespołu. Ariza w obronie może go trochę przystopować, zaś Pacers na wyjeździe często nie przypominają tych u siebie i Hornets powinni to spotkanie wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom