>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Kwiecień 2010

Status
Zamknięty.
F 0

frytaman

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
Bukmacher: Bwin
Typ: Raptors
Kurs:3.10
Czas rozpoczęcia: 01.00
Analiza: Reports zareagują na fakt, że Cavs planują dać odpocząć kontuzjowanym zawodnikom takim jak Mo Williams i Antawn Jamison – ci gracze zagraliby gdyby Cavs walczyli o pozycje w playoffach - Raptors ostatnio grają bardzo przyzwoicie, wygrali 3 z ostatnich 4 meczy wliczając eleganckie zwycięstwo na wyjeździe z Charlotte.

postawiłbym 3 jednostki.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
odpusciłbym to stawianie na słabych Raptors.
cała 5 cavsów zagra, tylko pewnie mniej minut ale to i tak wystarczy do wygrania
&quot;I&#39;m not going into the game thinking I&#39;m going to cut anybody&#39;s minutes.&quot; - Mike Brown
Brown said he would monitor the game and then decide - on feel (and how the game is going) - if he will curtail minutes on some guys or not
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
... ale hc+ jak najbardziej w grze ????
fajnie też wygląda over w Utah. Może zaraz coś napiszę, jeżeli kogoś to interere ????
masz na mysli over punktowy czy handi?? bo over dosyc wysoko ustawiony na poziomie 212ptk
myślałem na overem, ale rzeczywiście linia na styku. Poza tym myślałem nad hc- na Utah, ale tez się rozmyśliłem. OCT po raz czwarty w tym sezonie może postraszyć Utah ... widzę lepszy pick, a mianowicie Rysie hc- . Charlotte jak wiadomo po metamorfozie to zupełnie inny team. Przyszedł Jackson z GSW, potem w tradzie Thomas i tak naprawdę Rysie cały czas się wzmacniają. Wallace świetnie zbiera, do tego punktuje, są ekstra defensywnym teamem, grają naprawdę ostry BBall i straszą każdego, a dzisiaj będą grać z Hawks, którzy raz, że na wyjazdach grają zupełnie inny basket, a dwa grają bez Joe i Mike&#39;a więc wyglądają nie najlepiej, a standardowy hc -5 na Boby wygląda naprawdę okazale ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Memphis-Houston
typ: 2 kurs: 2,7✅
bwin

Zaczne od tego że Houston maja szanse na sweepa z Memhpis w tym sezonie. Ostatni mecz przegrali wysoko, wiec trener dał odpoczac całej piatce ktora grała max po 25min do tego dzis wraca Jeffries. Jak juz wspomniałem wygrali wszystkie 3 mecze z miśkami w tym sezonie dość pewnie. Dziś beda mieli ułatwione zadanie, brak u gospodarzy Marca Gasola, z ich słabą ławką trudno go zastąpić co widać po postawie zastepującego go Thabeeta, ponoc
Gay narzeka na drobne urazy ale zagra. Moim zdaniem Rakiety sa w troche lepszej formie i dysponuja dobrym składem by dzis wygrac.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Phoenix Suns - San Antonio Spurs
buk : Bwin
typ: 2
kurs: 3.40
godz. rozpoczęcia : 4.30
analiza: dziś w nocy dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków mianowicie zmierza się ze sobą ekipy z brudnego południa Suns i Spurs, od lat toczące boje w konferencji Zachodniej i od preferujące totalnie odmienne style gry. Dziś do ekipy Spurs dołączy najprawdopodobniej Tony Parker. San Antonio idzie jak burza, a Manu Ginobili przeży7wa swoją druga młodość, i w zasadzie w pojedynkę ciągnie ekipę Spurs, lecz dziś może przyjść dla niego odciążenie w postaci wspominanego już wyżej Parkera. Suns to dla mnie drużyna rzutów za 3 pkt. Oglądałem ich już kilkanaście razy w tym sezonie i muszę przyznać że bez odpowiedniej skuteczności zza 7,24 jest bardzo ciężko. A po tym w jaki sposób defensywa Spurs poradziła sobie ostatnio w LA stawiam, że ekipa Gregga Popovicha zneutralizuje tajną broń Suns i odniesie zwycięstwo.
 
M 1

m2ciu4

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors
Typ: under 230,5
kurs: 1.90
Buk: Bet365

Analiza ???? ziś w nocy dojdzie do pojedynku pomiędzy słabszymi ekipami NBA. Jak wiemy Warriors często rzucają sporo punktów, niemniej jednak wydaje mi się, iż buki zrobiły nam prezent zawieszając poprzeczkę tak wysoko. Wczoraj Golden State grając z Wizards rzucili jedynie 94 punkty ! U Warriors masa kontuzji, co prawda ma wrócić na mecz Curry, ale wątpie, żeby zdziałał sam cuda, a Ellis znów nie zagra. Do tego dojdzie zmęczenie wczorajszym wyjazdem. Masa kontuzji powoduje, że ławka jest dość wąska u Golden State, więc zmęczenie da się we znaki. Natomiast gospodarze nie zwykli rzucać dużo punktów. Wczoraj lepsi czarodzieje zaimplikowali przyjezdnym 112 punktów, czyli w sumnie padło niewiele ponad 200. Dziś również liczę na skromną zdobycz punktową obu zespołów. Dodam tylko, że tak wysoko zawieszona poprzeczka spowodowana jest pewnie tym, że w poprzednim spotkaniu tych zespołów padł wynik 146:105 dla Warriors, lecz było to 10 października, gdzie Golden State grało u siebie i dodatkowo w optymalnym składzie. Myślę, że dziś dojdzie do rewanżu i gracze Timberwolves będą mieli tamto spotkanie w pamięci i nie pozwolą sobie rzucić wielu punktów.
 
P 0

piotrkiewlak

Użytkownik
To zmęczenie może spowodować słabą obronę, odskok Timberwolves co poprowadzi do gry kosz za kosz i overek murowany :p. Tak czy inaczej powodzenia.
dobrze tylko zwróć uwagę ze gdy szybko nastapi odskok punktowy na graniece 20ptk to tempo gry spadnie i 4 kwarta bedzie niska, jednak 230ptk to sporo i trzeba jechac rowno cały mecz. Mimo wszystko widziałbym under
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Toronto-Boston
-drużyna z największą liczbą punktów w dowolnej kwarcie (33 IV kwarta)
BOSTON
1,6 ✅
betsafe

Toronto dzisiaj bez Chrisa Bosha- nie jest w sposób zastąpić tego gościa na pozycji Power forward? Chyba nikt.
Z drugiej strony mamy najlepszą defensywę (Pierce, Garnet, Allen) i wysocy gracze podkoszowi. Ciężko się przeciwko Bosotnowi gra, jeżeli przegrywają to tylko z czołówką ( i wiadomo jak są osłabieni).
Ostatnio niefartowna porażka Bostonu z NYK może troszkę napsuć krwi.
Spodziewać się można znakomitej gry w defensywie Bosotnu i to co oni lubią: wybronić, szybki kontratak lub składna akcja i łatwe punkty. O ile 1-2 kwarta bywają zacięte, zazwyczaj w 3 lub 4 kwarcie Bostończycy niszczą rywali obroną.
Skuteczność rzutów wolnych - chyba nie trzeba mówić kto ją ma po swojej stronie ;)
Skoro najlepszy strzelec Toronto nie zagra, a w Bostonie wszyscy zdrowi można się pokusić o taki typ.

/I oczywiście typ easy wszedł (ten podany i handicap -2,5 Boston też tylko człowiek się dyga... obstawiać rzeczy oczywiste a wywali się na jakiejś masówce ;(
 
P 0

piotrkiewlak

Użytkownik
Ja doodam coś od siebie mianowicie:

Boston Celtics-Torronto Raptors over 208

Mecz o wszystko dla raptors, jesli chca utrzymać Chicago za sobą to muszą walczyć, za to Celtics po wczorajszej porażce będą chcieli wygrać i wynik bedzie szedł w górę.

Ostatnie mecze:
10/01/2010 NBA Toronto Raptors vs. Boston Celtics 107:114
03/01/2010 NBA Boston Celtics vs. Toronto Raptors 103:96
28/11/2009 NBA Boston Celtics vs. Toronto Raptors 116:103



Oklahoma City Thunder (0) - Denver Nuggets (3.5)
-3,5 2,15

Coś mi tu mówi że Oklahoma sobie poradzi, jakoś Denver ostatnio słabiej. martwi mnie jedynie wczorajszy mecz z Utah bo może dojść zmęczenie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Under w Minnesocie również i mnie się podoba. Warriors jak wiadomo grają krótką rotacją. Wczoraj grali w siódemkę ! I to się odbija jak grają dzień po dniu. Zazwyczaj jest tak że danego dnia jest gruby over, by następnego atak Warrios zdobywał zdecydowanie mniej punktów. Wystarczy przejrzeć statsy. Brak Ellisa też jest dość znaczący. Ponadto Twolves grając u siebie grają nieco inaczej niż na wyjazdach. Grają agresywniej, lepiej bronią. A linia olbrzymia. 230 pkt. Niby w meczach GSW to norma ale biorąc pod uwagę w jakiej są sytuacji to dziś IMO 220-225 pkt to optymalna granica.
W podobnej sytuacji są Knicks. Wczoraj ograli Celtics którzy olali sobie mecz ale dziś grają trudny wyjazd w Indianie. A rotację mają złożoną z 8 graczy, w tym 2 wysokich. Taki Earl Barron gra w pierwszej piątce ...
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
Witam, jestem nowym graczem FB, pozdrawiam wszystkich fanów NBA i zycze wysokich wygranych. A na dziś noc, czyli 09.04.2010 polecam brać Clipers vs Sacramento na LA z kursem 2,98 - Betsafe
 
vis 0

vis

Użytkownik
Takie tam przemyślenia na temat dzisiejszej NBA
1. Denver - L.A.Lakers 1.80 ✅
Bryłki po wygranej z OCT wracają na własny parkiet. We wczorajszym meczu pokazali że są zdeterminowani i wypunktowali ekipa Duranta w ostatniej kwarcie wygrywając cały mecz. Na ten mecz przewidziany jest powrót Chrisa Andersena(72 mecze średnio 6 punktów 6 zbiórek) na pewno pomoże to gospodarzom. Dodatkową motywacją dla koszykarzy (;)) z Denver będzie możliwość wskoczenia na pierwsze miejsce dywizji przed Utah Jazz , a walka o nie będzie trwała do końca. Ekipa Lakers ma słabszy okres, szczególnie na wyjazdach nie zachwycają a kurs 1.80 jest jak najbardziej godny gry
2.Chicago - Cavaliers 1.65 ⛔
Tak, Cleveland grają o nic, tak Bullsi mają jeszcze szanse na play offy, ale nie ma co kalkulować. Nie podołali Millwauke - nie podołają i Cavs, i wątpię żeby mieli im odpuścić od tak. Nie ta mentalność. Tym bardziej że do gry wracają Gibson i West. Poza tym tam zawsze czai się LeBron James i przy zaledwie 19 punktach w ostatnim meczu można się spodziewać że zechce w pojedynkę wypunktować Chicago
Pozdrawiam ;)
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers
Typ:1
Kurs:1,75
Buk: Bwin
Analiza:
W nocy z 8/9 kwietnia odbędzie się bardzo ważny mecz dla drużyny gospodarzy czyli Chicago. Muszą wygrać żeby mieć nadzieję na to, że ich główny rywal to wejścia do play-offów się potknie. Cleveland ida przez ten sezon jak burza. Z bilansem 61-17 są zdecydowanymi liderami Dywizji, Konferencji oraz Ligi. Chicago ma na swoim koncie 37 W - 40 L. imo wszystko uważam, że to Chicago, zmotywowane perspektywą wejścia do kolejnej fazy zwycięży. Na własnym parkiecie, Chicago ma bilans 22-17, a Cavs na wyjazdach 26-13, ale zajmijmy sie gospodarzami. oto ich przypuszczalna wyjściowa piątka.

G Derrick Rose
G Kirk Hinrich
F Luol Deng
F Taj Gibson
C Joakim Noah

Największym atutem drużyny przyjezdnej jest zdecydowanie LeBron James, który może trochę postraszyć byki, ale nie wydeje mi się, żeby był w stanie sam wygrać mecz.Jeżeli chodzi o passy tych drużyn to Chicago w ostatnich 10 meczach u siebie wygrało 3 mecze. Mimo wszystko uwazam, że to właśnie drużyna Byków dziś wygra.
 
N 0

niedzial

Użytkownik
Jeśli chodzi o Cavs to napewno dzisiaj nie zagraja O&#39;neal,West i Gibson a pierwsza piątka czyli prawdopodobnie Williams,Parker,James,Jamison Varejao zagrają z limitem czasowym

&quot;Brown is expected to play all of his starters for Thursday&#39;s tilt against the Bulls, but expect James and the others to start spending time on the bench soon after&quot;
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Denver- LA Lakers
under 204 punkty. (98+96=194)
1,91 ✅
betsafe

Denver i LA Lakers już raczej myślą o fazie Play off, 1 miejsce dla LALEK na zachodzie pewne, Denver w zasadzie tylko walczy o lepsze rozstawienie z Dallas (obie ekipy identyczny bilans)
Dlaczego uważam że będzie under?
Lakers preferują grę defensywną, jest to drużyna z bardzo dobrą obroną, ostatnio troszkę spuszczają z tonu nie grają na 100% swoich możliwości bo po co mają łapać kontuzje najważniejsi gracze? Play off tuż tuż. Lakers ostatnio nie rzucają sporo. O ile u siebie LA eksploatuje swoje gwiazdy (Kobe+ Gasol) to na wyjazdach powinni dać odpocząć nieco Kobe&#39;mu i Gasolowi. W 2 ostatnich meczach obaj dość mocno eksploatowani (
Kobe w meczu ze Spurs- 41 minut, Gasol prawie 44 min!)
W meczu z Houston Kobe -36, Gasol 42 minuty). Poprzednio ich tournee wyjazdowe gdzie też mocno byli eksploatowani Kobe + Gasol)
W dodatku Lakers nie są drużyną overową.
Co do Denver - nie grają ostatnio źle, ale wygrana domowa tylko 8 punktami u siebie z Clippers (98-90) chyba mnie uświadamia że Denver raczej &quot;wegetują&quot; w oczekiwaniu na fazę play off.
Dzisiaj prawdopodobnie nie wystąpi Anthony Carmelo, jest co prawda Billups ale ten ma przestoje, potrafi narzucać 30 punktów w 1 meczu by w drugim rzucić ledwie 18.
Obie ekipy spotkały się 3 krotnie w tym sezonie i 2 razy lepsi byli gracze Denver.
LAL-DEN 95-89
LAL - DEN 113-126
DEN- LAL 105-79
W 2 z tych meczów zanotowano under (200) dzisiaj mecz może być na styku. Sądzę jednak że dzisiaj Kobe i Gasol nie będą aż tak bardzo eksploatowani (po 35-38 min max by im wystarczyło) oraz niepewność co do występu Carmelo sprawia, że typ ten wydaje mi się rozsądną propozycją na wieczór.
/EDIT - nawet gdyby wystąpił Carmelek - to ostatnio prezentuje się przeciętnie (skuteczność rzutów z gry)
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers vs Dallas Mavericks
Typ: Dallas win z + 5 pkt
Kurs: 1,92
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Obie drużyny mają zapewniony awans do play-offów. Jednak myślę, że ze względu na kolejnego rywala Portlandu - L.A.Lakers. We wszystkich dotychczasowych meczach tego sezonu Portland pokonywało drużynę Mavericks. Kolejno:
85-81
114-112
89-101
Oprócz ostatniego meczu wszystkie były bardzo zacięte. Dlatego nie będę stawiał dziś na czyste zwycięstwo drużyny Dallas tylko obstawiam że wygrają z +5 pkt bo kurs i tak jest wysoki.
Oto przypuszczalna piątka zespołu z Dallas.

F Caron Butler
F Dirk Nowitzki
C Erik Dampier
C DeShawn Stevenson
G Jason Kidd
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kto wygra 1 kwartę (remis - nie ma zakładu)

Houston-CHarlotte Bobcats

@ Houston
1,83 ✅ /fartem 1 punktem ;)
4/10
betsafe
Jak ktoś lubi ryzyko
Handi na cały mecz Houston -4,5 @ 2,38 (1/10)✅ i$$$i
Drużyna z największą liczbą punktów w dowolnej kwarcie
Houston - 1,83 (3/10) ⛔ /eh ostatnia kwarta Bobki 27 ????
Co skłania mnie do postawienia na 1 kwartę w dodatku na Houston:
Co prawda Houston nie ma szans na play off ale nie oznacza to że nie zwalniają tempa i odpuszczają jakoś mecze. Dodatkowo raczej nie oleją meczu przed własną publicznością. Lubię stawiać na powiedzmy &quot;dobre&quot; teamu na 1 kwartę.
W Houston większych absencji nie ma, trio najlepszych zawodników utrzymuje bardzo dobrą skuteczność z gry (Martin (28 pktów)+Brooks (28 pktów)+Scola (24pkty)), dodatkowo gracze Ci nie byli nawet mocno eksploatowani w wygranym meczu z Utah. Grali po 27-31 min (Scola i Brooks) jedynie Kevin Martin spędził na parkiecie prawie 40 minut.
Ławka (chodzi mi o jakość zmienników) w Houston marna, ale oni raczej nigdy nie grają słabych 1 kwart u siebie. Mnie bardzo przypadła do gustu skuteczność punktowa Brooksa ( w 28 minut - 28 punktów).

Jeżeli chodzi o Bobki. Trener chyba nie będzie grał na full contact z kilku względów:
1 - play off tuz tuż, chce jak najlepszą dyspozycję przygotować na ta fazę rozgrywek, więc chyba nie będzie kazał zbytnio forsować tempa swoim graczom.
2- na wschodzie Bobków raczej nikt nie wyprzedzi z 7 miejsca (Toronto), dodatkowo, wydaje mi się że dla nich 7 miejsce jest w sam raz bo w fazie play off zmierzą się z Orlando , którzy są &quot;wygodniejsi&quot; do gry niż Boston(3 miejsce na wschodzie). Dlatego nie widzę sensu dla którego gracze z Charlotte musieli by gonić wynik, czy próbować wygrywać na siłę by zająć 6 miejsce (wciąż możliwe) w konferencji wschodniej i zmierzyć się z bardzo niewygodną i budzącą się do gry drużyną Bostonu.
3- Trener Bobków zapowiedział, że dzisiaj raczej będzie starał się oszczędzać swoich zawodników (Wallace + Jackson)
4 - Bobki mają już nieco kontuzji i wg mnie lekko odpuszczą ten mecz:
Kontuzje bobków&lt;--klik
Zapowiada się ciekawy mecz, ale nie łudźmy się Bobki się oszczędzają by dotrwać do play off, a Houston - nothing to lose a lots to win.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom