>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Kwiecień 2010

Status
Zamknięty.
R 0

radek1234500

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Phoenix Suns
Typ: Phoenix (-5.5)
Kurs: 3.3
Buk: Centrebet
Analiza:
NBA powoli zbliża się do play-offów. Póki co jednak, końcówka sezonu zasadniczego, która również jest bardzo ciekawa. Na tą noc moją uwagę przykuł mecz Milwaukee Bucks z Phoenix Suns. Myślę, że goście powinni spokojnie odnieść kolejną wygraną.
Phoenix jest w wybornej formie. Od 10 spotkań nie schodzili z parkietu pokonani i nic nie zapowiada rychłego końca tej serii. Ostatnio odnieśli cztery wygrane z rzędu na wyjeździe, dzisiaj będzie to już piąty z kolei wygrany mecz wyjazdowy.
Milwaukee prezentuje się bez rewelacji. Ostatnio koszykarze tego zespołu przegrali po dogrywce z Charlotte Bobcats i wcześniej z Cleveland Cavaliers. Oglądałem drugi mecz i muszę przyznać, że spodziewałem się dużo więcej po tym zespole.
Stawiam na Phoenix z handicapem 5,5 i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Typ: Mavericks -4,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mavericks mają skład naprawdę zdolny do mistrzostwa. Mam nadzieję więc, że ustabilizują jeszcze swą nierówną formę. Potencjalnym pojedynkiem pierwszej rundy play-off jest starcie tych właśnie ekip. Tylko potencjalnym, bo przetasowanie w Konferencji może być jeszcze spore. Mavs w ostatnim spotkaniu ulegli wyraźnie u siebie Magic, nie sądzę, żeby przegrali drugi raz z rzędu u siebie. Spotkanie z Magic można na siłę usprawiedliwiać grą b-2-b po dogrywce, jednak najlepiej zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się na dalszych grach. Na pewno obie ekipy dziś będą chciały wygrać. Choć, z drugiej strony, ciężko powiedzieć, czy lepiej dla Thunder nie byłoby, jeżeli przegraliby kilka spotkań i zmierzyli się w 1 rundzie play-off z Lakersami, jeśli nie będzie Bynuma, to myślę, że i jedni i drudzy nie będą dziś kalkulować. Mavs mają skład zdolny do wszystkiego. Nowitzki, Kidd, Butler, dwaj centrzy niemal nie do rozróżnienia w grze Dampier-Haywood, Marion. Kapitalni rezerwowi strzelcy, jak Terry czy Beaubois czy choćby nieźle pokazujący się od czasu do czasu Barea. Naprawdę jest czym straszyć, jest to skład kompletny, skład, któremu bardzo kibicuję i który moim zdaniem stać na sprawienie niespodzianki w tym sezonie. Thunder ostatnio ograli w Boston Celtics, którzy notowali aż 60% skuteczności z gry! Mimo to przegrali, a w zespole wygranych znów wyróżnili się Durant i Westbrook, który stworzył wspaniałe widowisko swoimi kapitalnymi pojedynkami z godnym siebie rywalem - Rajonem Rondo. Oglądanie tej dwójki przeciw sobie to prawdziwa przyjemność. Poza Ibaką i Greenem trochę brak tu jednak wartościowych podkoszowych. Thunder to drużyna grająca trochę impulsem, nie tak kompletna jak Mavericks i moim zdaniem dziś nie da rady. Westbrook i Durant są często nie do zatrzymania, jednak nawet we dwójkę nie wygrywają meczy. Nowitzki i spółka dziś powinni pokazać że są faworytem w ewentualnej grze tych ekip w play-off i ograć swych rywali.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma -5,5
Kurs: 3,75
Buk: centrebet
Analiza:

Największe emocje w NBA jutro będą w godzinach wieczornych w Polsce, gdy Boston zagra z Cleveland, a Lakersi z San Antonio. Jednak również w nocy czasu polskiego odbędzie się kilka ciekawych spotkań. Jednym z nich jest mecz Dallas Mavericks z Oklahomą. Stawiam na wygraną gości.
Obie drużyny grają w konferencji zachodniej, w której sytuacja dotycząca awansu do play-off jest już praktycznie wyjaśniona. Czołowa ósemka, w której jest zarówno Dallas, jak i Oklahoma jest już wykrystalizowana. Teraz trwa już tylko rywalizacja o jak najlepsze miejsce przed rozgrywkami pucharowymi. Wydaje mi się, że z większą mobilizacją do tej walki przystępują gracze gości.
Dallas bez walki oddał ostatni domowy mecz z Orlando. Drużyna Marcina Gortata wygrała różnicą 15 punktów i praktycznie przez całe spotkanie kontrolowała przebieg rywalizacji. W graczach Mavericks nie widziałem chęci walki i zbyt wielkiej determinacji.
Oklahoma natomiast radzi sobie bardzo dobrze. W pięciu meczach przegrała tylko raz – z Portland Trailblazers. Godna uwagi jest zwłaszcza domowa wygrana z Lakersami, w której gracze Oklahomy dali sobie wrzucić zaledwie 75 punktów! To pokazuje w jak świetnej dyspozycji jest defensywa Oklahomy.
Spotkania w tym sezonie pomiędzy tymi dwoma zespołami przynosiły kibicom dużo emocji. Dwukrotnie wygrali koszykarze Dallas, raz różnicą zaledwie jednego punktu. Oklahoma wygrała raz. Myślę, że dzisiaj bilans zostanie wyrównany.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Phoenix Suns
Typ: Phoenix (-5.5)
Kurs: 3.3
Buk: Centrebet
Analiza:
NBA powoli zbliża się do play-offów. Póki co jednak, końcówka sezonu zasadniczego, która również jest bardzo ciekawa. Na tą noc moją uwagę przykuł mecz Milwaukee Bucks z Phoenix Suns. Myślę, że goście powinni spokojnie odnieść kolejną wygraną.
Phoenix jest w wybornej formie. Od 10 spotkań nie schodzili z parkietu pokonani i nic nie zapowiada rychłego końca tej serii. Ostatnio odnieśli cztery wygrane z rzędu na wyjeździe, dzisiaj będzie to już piąty z kolei wygrany mecz wyjazdowy.
Milwaukee prezentuje się bez rewelacji. Ostatnio koszykarze tego zespołu przegrali po dogrywce z Charlotte Bobcats i wcześniej z Cleveland Cavaliers. Oglądałem drugi mecz i muszę przyznać, że spodziewałem się dużo więcej po tym zespole.
Stawiam na Phoenix z handicapem 5,5 i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
no Ja nie wiem czy to jest takie hop siup na krówkę i cieloczek ... Wczorajsze spotkanie z Charlotte Bucks zagrali całkiem nieźle i niewiele można im zarzucić. Oczywiście defence vs. defence i oba teamy zagrały na równi, tylko gorszy fg ze strony Milwaukee zdecydował, że przegrali. Spotkanie było kontrolowane, zero presji na Milwaukee i cały roster może być zadowolony ze swojego występu. Co do Suns to rzeczywiście mają rewelacyjny streak, ale żaden z rywali nie był w cholerę wymagający, jeżeli mowa o wyjazdach:
Detroit Pistons vs. Phoenix Suns
New Jersey Nets vs. Phoenix Suns
Chicago Bulls vs. Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves vs. Phoenix Suns
Golden State Warriors vs. Phoenix Suns
Det&#39; , NJN, Minne&#39; czy GSW to w tym sezonie typowe pionki, a z Chicago było tak samo, tylko ostatnio się obudzili, bo walczą z Toronto o PO. Dzisiaj Suns zagrają już piąte spotkanie wyjazdowe z HOT Bucks, którzy z Charlotte wrócą z gorącymi głowami po tej śmiesznej porażce, więc moim zdaniem Kozły odegrają się i to ładnie. Pierwszym i najważniejszym czynnikiem Bucks w tym spotkaniu to będzie defensywa. Jeżeli zagrają tak jak zawsze pod koszem i wyeliminowują Amare to powinno być dobrze. 7 wczorajszych bloków samego Boguta mówi samo za siebie, że pod swoim koszem nie lubią wpuszczać zbyt wiele piłek.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
zaraz szlagier i niby Cavs wyglądają pewniej, ale ciężko, naprawdę ciężko typować takie spotkanie. Celtowie na razie są 4 na wschodzie ???? i nic nie wskazuje na to żeby wskoczyli wyżej, ale jest jedna ważna uwaga moim zdaniem dzięki której będą chcieli utrzymać tą czwarta lokatę. Mianowicie z takim rozstawieniem w pierwszej rundzie trafią na Bucks, a w dzisiejszym meczu z Suns miał miejsce dramat:
http://img10.imageshack.us/img10/1483/img13154060.jpg
Bogut złamał rękę a ponadto ma multiple kontuzje i pewnie jest out na cały sezon, a to 50% Milwaukee ???? ciężko to widzę, a dla Bostonu osłabione Kozły to idealna drużyna. Dalej, traf tak chciał, że jeszcze w regularu te dwa zespoły zagrają między sobą i w TD Garden i Bradley Center więc lekki przedsmak PO, w którym Boston wiele się nie będzie wykańczał. Niemniej jednak dzisiaj z CC zagrają bez kalkulacji, bo moim zdaniem ten dwumecz z z Milwaukee rozegrają pod play-offs dlatego dzisiaj jak i Celtowie tak i Cleveland będą grac o prestiż. Ja osobiście obejrzę 1Q bądź do tego 2Q i zdecyduję się czy coś zagrać ;)
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Spotkanie: LA Lakers - San Antonio Spurs
Bukmacher: Bet365
Typ: 2
Kurs: 2.75
Czas rozpoczęcia: 21.30
Analiza: a więc dziś kolejny szlagierowy pojedynek w NBA, mianowicie zagrają ze sobą odwieczni rywale czyli ekipy LA Lakers i San Antonio Spurs, mecze te zawsze elektryzowały fanów i z pewnością dziś nie będzie inaczej. Dlaczego stawiam na Spurs? Co prawda po nieudanym eksperymencie z ekipą Mavs dziś jestem bardziej pozytywnie nastawiony do tego spotkania. Uważam że LAL już swój plan wykonali, a Spurs walczą o jak najlepszą lokatę, o wymarzone 6 miejsce w konferencji. Sądzę, że dziś Manu, Jefferson i Duncan oraz szalejący ostatnio Hill naprawdę wytężą siły aby pokonać Jeziorowców, którzy będą osłabieni brakiem Andrew Bynuma. Gracze Gregga Popovicha mogą potraktować ten mecz jako swoisty test przed Play Offs, gdyż w tym sezonie sa niezwykle chimeryczni i jeśli dziś przegrają z kretesem to cóż...będzie to sygnał że czas na przebudowę, gdyż będąc rozjechanym przez Lakersów nie ma co szukać w PO...
 
S 18

skiper

Użytkownik
Ciekawe to światełko, można by rzec - dioda. Lakers by mieć lepszy bilans od Cavs, potrzebują:
a) porażek Cavs w wszystkich pozostałych meczach, w tym tych na własnym parkiecie z takimi mocarzami jak Toronto i Indiana
oraz
b) własnych wygranych w wszystkich meczach, w tym w Denver. O ile to jest całkiem realne, to punkt a) jest kompletnie nierealny, i w samym Los Angeles dobrze o tym wiedzą.
A &quot;lanie od Bostonu&quot; to może dostali, ale w ubieglym sezonie. Dziś Boston CUDEM wygrał, bo gdyby na 8 sekund do końca LeBron wjeżdżał 1 na 1 pod kosz, a tam w końcówce był bezbłędny a nie oddawał idiotyczny rzut za 3 (był wówczas w meczu 0/8 zza łuku) to mielibyśmy naturalną dogrywkę i 50/50 dla każdej z drużyn na zwycięstwo.

A co do samego meczu - co prawda już trwa - Lakers ostatnio mocno w kratkę grają (brak bynuma bardzo widoczny), i 1.45 to chyba kurs na granicy opłacalności. Spurs natomiast to chyba najgorszy obecnie zespół z czołowej 8 na zachodzie, i tylko czekać jak im, oraz Ginobiliemu, się skończy paliwo.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Indiana Pacers - Houston Rockets
Typ: Rockets -5,5
Kurs: 4,15
Bukmacher: Centrebet
Analiza: Dziś Pacers podejmą Rockets i to gospodarze są faworytem tego spotkania. Moim zdaniem tylko teoretycznie, bo wystawianie tak niskiego kursu na Indianę nawet ze zdrowym Grangerem w meczu z Rockets, w których składzie jest kilka znaków zapytania to przesada. Zespół Pacers nie ma już żałosnego wyboru na pozycji guardów między Fordem, Rushem i Watsonem - ten pierwszy jest kontuzjowany i dziś nie zagra. Dalej jest oczywiście lepiej - Danny Granger, Troy Murphy i Roy Hibbert. Tyler Hansbrough jest wciąż nieobecny z powodu śmiesznej kontuzji ucha. Szczególnie Granger i Murphy mogą być groźni dla każdego. Także więc dla Rockets, którzy ostatnio trochę odpuścili sobie defensywę. W obwodzie pozostaje jeszcze Mike Dunleavy i to wszystko, jeśli chodzi o Pacers. W ostatnich meczach grają nieźle, ograli u siebie Sacramento, Utah, Washington, ale w poprzednim spotkaniu przegrali z Heat. Rockets po porażce w San Antonio ograli na wyjeździe Boston po dogrywce, co było sporą niespodzianką, bo przecież Celtics mają jeszcze o co walczyć. W zespole Rockets nie grali Martin i Ariza, mimo to Scola, Brooks i Chase Budinger zagrali kapitalne zawody. Dziś wiele uzależnione jest od powrotów nieobecnych zawodników. Chuck Hayes to jeden z najgorszych centrów-starterów w NBA, ale w piątce w Boston musiał grać także Taylor. Na ławce w dalszym ciągu świetni Kyle Lowry i Jordan Hill. Szkoda, że nie zagra Jeffries, ale mimo braków kadrowych skład prezentuje się więc dość przyzwoicie. Moim zdaniem Rockets nie powiedzieli jeszcze w tym sezonie ostatniego słowa, a Brooks czy Scola nie wyglądają mi na ludzi, którzy przestaną walczyć do końca tylko dlatego, że nie mają już szans na play-offy. Na pewno nie zagra Shane Battier, którego zabraknie w obronie przeciw Grangerowi. To niezbyt dobrze, jednak i w zespole gospodarzy nie widzę kogoś, kto mógłby powstrzymać Brooksa, który w ostatnim meczu pokazał, że jest w formie. Jeśli w dodatku wróci ktoś z dwójki Ariza/Martin, wtedy Houston naprawdę nie stoi na straconej pozycji.
Z tego co widzę, to Ariza wraca do gry. To chyba dobry znak dla Rockets, którzy w dodatku będą mieć na ławce Lowry, Budingera oraz Hilla.
 
R 0

radek1234500

Użytkownik
Spotkanie: Washington Wizards - New Jersey Nets
Typ: New Jersey Nets (-4.5)
Kurs: 3.65
Buk: Centrebet

Analiza:

Emocje związane z dwoma meczami dnia jeszcze nie opadły, a już za niespełna godzinę kolejne mecze w najlepszej lidze świata. Ja wybrałem spotkanie, które nie jest może jakoś specjalnie atrakcyjne pod względem widowiskowości, ale według mnie łatwe do przewidzenia. Sądzę, że znajdujący się w fatalnej formie Washington przegra kolejny mecz, tym razem z New Jersey Nets.


Forma Washington w tym sezonie jest katastrofalna. Trzecie od końca miejsce w trzydziestozespołowej lidze, a do tego kompromitująca ostatnia seria z jedna wygrana w 18(!) meczach. To pokazuje, że zespół Washingtonu odstaje wyraźnie od reszty stawki w tym momencie. Myślę, że Wizards powinni zacząć myśleć już o następnym sezonie. Ten jest już stracony.


Jeszcze gorszy sezon mają za sobą New Jersey Nets. Jednak tutaj widać w ostatnich spotkaniach progres. Ostatnie sześć meczów to aż 4 wygrane. To prawie połowa wygranych w całym sezonie! Dlatego wydaje mi się, że New Jersey Nets grają w końcu na swoim poziomie.

Stawiam na New Jersey Nets (-4.5) po kursie 3.65
 
vis 0

vis

Użytkownik
Yo!
Interesujące typki z NBA na dziś :
1.
Charlotte - Atlanta . 1.80 ✅
Bobki fenomenalnie spisują się na własnym parkiecie zatrzymywane są tylko przez drużyny z najwyższej półki, dodatkowo do gry gotowy będzie Stephen Jackson (średnia 20.8 punktów na mecz) który miał problemy zdrowotne a w drużynie Atlanty zabraknie Joe Johnsona (średnia 21.2 punkty na mecz) co powinno przechylić szalę zwycięstwa na stronę murzynków z Charlotte
2.
Sacramento(+4) - San Antonio 1.70 ✅
Świetna dyspozyjca Spurs kontra czarna passa Kings, przełamanie bardzo mało prawdopodobne, a handi jak na Spursów wyjątkowo niskie i jak najbardziej do pokrycia , do Kingsów wraca Francisco Garcia ale to może nie wystarczyć na rozpędzony zespół z San Antonio, tym bardziej że wygrana w dywizji ciągle jest jeszcze możliwa.
3.
Utah Jazz - Oklahoma City Thunder 1.45 ✅
Ewentualnie :
Utah Jazz - Oklahoma City Thunder (over 2.10) 1.85 ✅
koszykarze z Utah ciągle walczą o zwycięstwo w dywizji i walka będzie trwała do ostatniego meczu , tym bardziej liczą się wygrane takie jak ta, u siebie z drużyną dosyć mocną. Linia wyznaczona wysoko, ale ten mecz będzie wyjątkowo zacięty i myślę że nie będzie problemu jej przekroczyć ;)
Pozdrawiam ;)
 
F 0

frytaman

Użytkownik
Mecz: San Antonio Spurs u Sacramento Kings
Data/godzina: 2010-04-07 04:05
Typ: Sacramento
Bukmacher: Bwin
Kurs: 3.35
Stawka: 3/10

Amerykańscy typerzy liczą, że dzisiejszej nocy nastąpi przełamanie złej passy Sacramento. Swoje przewidywania podpierają kontuzjami San Antonio w tym sezonie. Spurs cięgle bez T. Parkera a nawet jego zmiennika, G. Hilla, który przysporzył graczom Kings wiele problemów w ostatnim meczu. Hill jest po za grą w wyniku skręconej kostki i opuści 2 następne mecze.

Typ dosyć śliski ale myślę, że za 3 jednostki można spróbować
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Dokładnie, Milwaukee +6,5 @ 1,88 bardzo dobrze wygląda. A to, że Chicago musi wygrać, nie oznacza, że na pewno to zrobią. Moim zdaniem jeśli wygrają, to nie dużą różnicą punktów.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
Bukmacher: Betway
Typ: Raptors
Kurs:3.25
Czas rozpoczęcia: 01.00
Analiza: jutro w Cleveland będziemy świadkami być może meczu o wszystko, a jeśli nie o wszystko, to o bardzo wiele. Oczywiście mówię tu o ekipie Raptors. Oni rywalizują bowiem z ekipą Chicago o Play Offs. Dlaczego upatruję szansy wygrania z &quot;niesamowitymi&quot; &quot;najlepszymi&quot; &quot;niezwyciężonymi&quot; &quot;królującymi&quot; Cavaliers? Bo to też są ludzie, przede wszystkim. W ekipie gości również gra wielu wspaniałych koszykarzy, między innymi Hedo Turkoglu czy Chris Bosh. Zwłaszcza ten ostani powinien dziś obnażyć wszystkie słabości podkoszowe graczy Cavs, ponieważ w ich szeregach nie wystąpi O&#39;Neal a także Varejao. Koszykarze Raptors będą dziś wieczorem walczyć jak lwy i nie zdziwię się jak ograją nie grających już o nic Cavs.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors Typ: Raptors
Teoretycznie dobrze piszesz, ale ja jakos nie wyobrazam sobie takiego scenariusza, ze LBJ i reszta s5 wychodza na boisko smieja sie, pajacuja i nic nie graja. Kazdy walczy o rotacje w PO a czasu coraz mniej, zmiennicy beda grali 2x lepiej do tego atuta wlasnej hali i king James, ktory robi co chce co [niestety] pokazal z Bostonem, a nie wyglada mi on na typa ktory bedzie sie podkladal dlatego sukces murowany, ja mam takie odczucie. Oczywiscie moze byc zdecydowanie inaczej i to Raprots wygraja jak to zrobili w pierwszym meczu, pokonujac u siebie Cavs 101-91 - jezeli zle niech ktos mnie poprawi.
Cavs- 3 1st half 1.95 Bet365⛔
Drugie spotkanie to potyczka miedzy nowojorskimi Knicksami a Bostonem. Dzisiaj ciezki mecz Atlanty z Bobkami dlatego Celtics powinni to wykorzystac i pokonac NYK na ich wlasnej hali. W meczu z Cavs pierwsze trzy kwarty wygladaly naprawde niezle, ale powrocila ta czwarta kwarta w ktorej chyba Boston w tym sezonie ma bardzooo ujemny bilans : D Ciekawostka jest, ze po wymianie na lini BOS - NYK glowni zawodnicy czyli House i Nate narazie sie nie sprawdzaja i w ostatnich swoich meczach obaj nie grali . Pomimo zwyciestwa NYK z Clippersami nadal twierdze, ze ekipa Dantoniego nie jest tak silna aby pokonac Celtics i raczej nie powtorzy sie scenariusz z ostantiego spotkania w MSQ gdzie Celtowie pokonali miejscowych po dogrywce i bb KG .
Boston -4.5 1st half 1.94 Bet365⛔
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Dokładnie, Milwaukee +6,5 @ 1,88 bardzo dobrze wygląda. A to, że Chicago musi wygrać, nie oznacza, że na pewno to zrobią. Moim zdaniem jeśli wygrają, to nie dużą różnicą punktów.
no ja nie wiem czy Milwaukee podoła. Z taką stratą jaką jest absencja Boguta, to Kozły tracą ok. 40-50% swojego potencjału. Andrew ten sezon miał życiowy, zawodnik pokroju All-Stars, a kto Go teraz zastąpi pod koszem? Staruch Thomas czy dalllekkka ławka Gadzuric albo Brezec? Takiego centra nie będzie łatwo zastąpić. Co prawda ostatnio po kontuzji czyli 3 kwarty grali bez Niego a mimo to pokonali Suns, więc potencjał nadal drzemie, ale wątpię żeby byłby ktoś kto weźmie ciężar gry na swoje barki, może jedynie Salmoms, który po transferze z Bulls wreszcie odetchnął. Oba teamy walczą o PO, Milwaukee jest obecnie na 6 pozycji, a Bulls toczą zaciętą walkę z Toronto o ostatnio lokatę. Ciężko jest typować to spotkanie, bo teraz nie wiemy jak Bucks będą się prezentować, ale na pewno coś z nich ubędzie, a Chicago zdając sobie sprawę, że PO jest o krok zaczęli wreszcie się eksploatować. Ja postawię hc - na Bulls, bo dla nich teraz każde spotkanie jest jak walka o życie. Toronto dzisiaj gra w Cleveland i też będą walczyć, mając nawet na uwadze ostatnią potyczkę z GSW, którą powinni wygrać, a stracili cenne zwycięstwo. CC już praktycznie odpoczywają, więc przegrana wielce nie zaszkodzi, będzie większa rotacja, sporo gry rezerwą więć Toronto nawet może sobie poradzić. Dla mnie hc- na Bulls i hc+ na Toronto wygląda do przyjęcia.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do Cavsów to różne źródła mówią o tym że Cavaliers mają zacząć ogrywać zmienników. Niewiadomo czy już w tym meczu, wszak z Raptors zagrają najpewniej w 1 rundzie PO ale ja tam pod koniec sezonu ostrożniej troszkę typuje. Choć trzeba przyznać, że Cavsom powinna być na rękę ... porażka z Raptors bo Kanadyjczycy są tylko 1 wygraną przed Bykami (którzy dziś najpewniej wygrają) a co by nie mówić to wszyscy woleliby zagrać w PO z Raptors niż z Bulls :p
 
vis 0

vis

Użytkownik
Ciężkie rozkminy i teorie spiskowe przeciwko Cavs ???? pomimo wszystko podtrzymuje że u siebie nie dadzą sobą pomiatać ;) co do bucksów to rzeczywiście baaardzo duże osłabienie, zdarzyć się może wszystko, już niedługo się dowiemy ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Co do Cavsów to różne źródła mówią o tym że Cavaliers mają zacząć ogrywać zmienników. Niewiadomo czy już w tym meczu, wszak z Raptors zagrają najpewniej w 1 rundzie PO ale ja tam pod koniec sezonu ostrożniej troszkę typuje. Choć trzeba przyznać, że Cavsom powinna być na rękę ... porażka z Raptors bo Kanadyjczycy są tylko 1 wygraną przed Bykami (którzy dziś najpewniej wygrają) a co by nie mówić to wszyscy woleliby zagrać w PO z Raptors niż z Bulls :p
tyż prawda ... zeszłoroczne PO i matchup między Bostonem a Bulls był niezwykle zacięty. Celtowie pod koniec już dychali i tylko wyrachowanie i doświadczenie ich uratowało. Byki pokazały nieraz, że jak chcą to potrafią ;) a Toronto to też team na 1rundę i out, bo sam Bosh niewiele ugra, dream teamu to nie mają, trzeba przyznać ...
 
P 0

piotrkiewlak

Użytkownik
nba
A co myślicie o GSW z Wizards na under 220ptk? a moze jednak over, wydaje mi sie ze obrona Wizards powinna powstrzymac troche szalony styl GSW i w tym upatruje jednak underu, wystarczy jedna słabsza punktowo kwarta i typ do wejscia, tak bylo w meczu z torronto.
 
R 0

radek1234500

Użytkownik
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta (-4.5)
Kurs: 3,65
Buk: centrebet
Analiza:

Już dziś o godzinie 01.00 odbędzie się kolejne spotkanie w lidze NBA pomiędzy Charlotte Bobcats a Atlantą Hawks.
Faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy ale ja się z tym nie zgadzam. Według mnie wygrają goście. Drużyna Charlotte ma bilans (40-36), natomiast Atlanta (49-27).

Charlotte ostatnio spisuje się średnio. Na ostatnie 6 spotkań wygrali 4. Ostatnie Spotkanie przegrali z drużyną Chicago, wcześniej wygrywali z Milwaukee i Philadelphia. Charlotte zajmuje obecnie 7 miejsce w NBA Eastern Conference.

Atlanta spisuje się świetnie w tym sezonie. Na ostatnie 6 spotkań wygrali 4. Przegrali z Clevelan i Philadelphia, natomiast wygrali z Detroit, L.A.Lakers, Indiana i Orlando. Jak widać w tym sezonie są w stanie wygrać z każdym. Atlanta zajmuje obecnie 3 miejsce w NBA Eastern Conference.

Sądzę że Atlanta bez problemów poradzi sobie z drużyną Charlotte Bobcats. W tym sezonie już kilka razy wygrali nie będąc w roli faworyta. Myślę że w tym meczu wygrają różnicą ponad 5pkt i spokojnie handicap wejdzie. Stawiam na wygraną Atlanty różnicą min. 5pkt po kursie 3,65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom