>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
, Ja dzis polecam Jordie Meeksa ;) prog to 13.5 , Lakersi bez Brayanta Gasola Blake Nasha juz od dluzszego czasu.. zatem Meeks i Young powini wziac sprawy w swoje rece , ale ja jetem za Meeksem ostatnio 40 min , dzis inaczej pdwnie nie bedzie dlatego dzis przekroczy prog z nawiaska ;)
Meeks 13.5. PLUS 15 pkt ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Witam, dawno już się nie odzywałem, ale na dzisiaj proponuję coś takiego

Sacramento Kings under 100 pts @ 1,89 Betsson
Co tu dużo pisać, Spurs dobrze bronią, Kings rewelacyjni nie są, powinien być solidny blowout. Rudy Gay niech sobie rzuca i marnuje posiadania pilnowany przez Kawhiego Leonarda, Cousins w tamtym roku przeciwko Spurs 4 mecze, średnio 13,3 punktu. Oto dwie główne opcje Kings na dzisiaj ???? Przeanalizowałem te spotkanie wydaje mi się dokładnie, bo nie daję wiary w jakieś ciemne układy które ostatnio są tu mocno lansowane, i parę wniosków czysto sportowych:
- dobra obrona San Antonio: Spurs na 4. miejscu w lidze pod względem traconych punktów (96,4/mecz), również na 4. w defensive rating (punkty tracone na sto posiadań) - 98,4.
- średni atak Sacramento: 15. pozycja w punktach/mecz (100), równo tyle ile wynosi linia, na 16. pozycji w offensive rating (102,3 pts/sto posiadań)
-tempo gry: obydwie drużyny odpowiednio SAS - średnio 97,7 posiadań w meczu, Kings 96,5.
Kombinacja tych czynników w moim przekonaniu powinna dać zarobek:cool: Powodzenia ????​
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
James Harden over 25.5 pkt @1.85 Sportingbet ⛔
W milenium linia 24.5 @1.85, ale trzeba odciągnąć podatek

Najwyższy dostępny kurs z tą linią na ten moment. Zapowiada się bardzo ofensywne i otwarte spotkanie między Rakietami (trzecia ofensywa w NBA), a OKC (szósta ofensywa w lidze), co może bardzo pomóc w jego overze. Jeśli Rockets będą chcieli coś ugrać w tym spotkaniu to James musi wziąć grę na swoje barki i sporo rzucać, a robi to na dość niezłej skuteczności 44,5%. Dodatkowo Oklahoma to były klub Hardena, więc tym bardziej będzie chciał pokazać się z dobrej strony i udowodnić, że drużyna z Oklahomy dużo straciła pozbywając się właśnie jego. W trzech ostatnich spotkaniach James over pokrył dwa razy w meczach z San Antonio i Memphis zdobywając odpowiednio 28 i 27 punktów. Podsumowując, myślę, że Brodacz over spokojnie pokryje i zakręci się w granicach 30 punktów, z racji tego, że w meczu będzie szybka i ofensywna gra, w której Harden dobrze się czuje.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dwie pierwsze analizy w dziale NBA, tak więc bądźcie wyrozumiali. :cool:
Ja mam nieco odmienne zdanie od Matiego89 i sądzę, że Durant może wyśrubować dzisiaj całkiem niezły over. Jak wiadomo - wypadł Westbrook do all-star game, także Kevin, który jest niewątpliwie największą gwiazdą drużyny, przejmuje rzuty Russela i bierze większą odpowiedzialność na siebie. Oklahoma rozegrała dopiero jeden mecz bez Westbrooka, jednakże był on dla mnie dość wymowny. Durant pociągnął swój zespół do zwycięstwa rzucając aż 34 punktów z - bądź co bądź - Bobcats, drużyną, która ma jedną z lepszych defensyw w lidze. Jak bronią Rockets? Wszyscy wiemy. Typowe run n&#39; gun, dlatego Kevin będzie miał pełne pole do popisu. Oczywiście jeśli ktoś ma niższą linie, tak, jak podał to Bizon91 - pobierać bez wahania. Na bet365 jest ona o kilka punktów wyższa, lecz nie obawiam się zbyt szczególnie i pobiorę to, co oferuje mi mój bukmacher.
Kevin Durant over 32,5 pkt @ 1,83 (Bet365) 33 pkt ✅
Drugim zawodnikiem, na którego pragnę zwrócić uwagę jest Dwight Howard, który - moim zdaniem - złapał ostatnimi czasy mega formę. Howard w tym sezonie średnio notuje przyjemne 18,2 pkt na mecz, a w ostatnich pięciu meczach notował kolejno: 2 pkt, 15 pkt, 29 pkt, 35 pkt, 24 pkt. Pierwsze dwie liczby niezbyt imponują, jednak Rockets mierzyli się z grającymi świetnie w defensywie Grizzlies oraz Suprs (w tym z Grizzlies tylko 18 minut na parkiecie). Ostatnie mecze Thunder to 95 pkt, 100 pkt, 98 pkt, 94 pkt, 85 pkt, jeśli chodzi o stracone punkty, dlatego sądzę, że - patrząc na specyfikę gry Rockets - są w stanie rzucić w okolicach 100 pkt na parkiecie Thunder. Dzisiaj Dwight naprzeciwko siebie będzie miał kogoś z dwójki: zardzewiały Perkins, jak to ktoś określił w DnTB lub - według mnie - nieprzeciętny Ibaka, lecz niewyjątkowy w defensywie, także sądzę, iż Howard powinien zdobyć swoje 20+ punktów.

Dwight Howard over 19,5 pkt @ 1,83 (Bet365) 9 pkt ⛔
Jeszcze bez analizy:
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder; over 208,5 pkt @ 1,9 (Bet365) 203 pkt. ⛔
Liczyłem na lepszą skuteczność. Pewnie byłoby izzi (oba typy czerwone) gdyby nie słaba gra Rakiet dzisiaj. Po prostu. Szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
James Harden over 25.5 pkt @1.85 Sportingbet
W milenium linia 24.5 @1.85, ale trzeba odciągnąć podatek

Najwyższy dostępny kurs z tą linią na ten moment. Zapowiada się bardzo ofensywne i otwarte spotkanie między Rakietami (trzecia ofensywa w NBA), a OKC (szósta ofensywa w lidze), co może bardzo pomóc w jego overze. Jeśli Rockets będą chcieli coś ugrać w tym spotkaniu to James musi wziąć grę na swoje barki i sporo rzucać, a robi to na dość niezłej skuteczności 44,5%. Dodatkowo Oklahoma to były klub Hardena, więc tym bardziej będzie chciał pokazać się z dobrej strony i udowodnić, że drużyna z Oklahomy dużo straciła pozbywając się właśnie jego. W trzech ostatnich spotkaniach James over pokrył dwa razy w meczach z San Antonio i Memphis zdobywając odpowiednio 28 i 27 punktów. Podsumowując, myślę, że Brodacz over spokojnie pokryje i zakręci się w granicach 30 punktów, z racji tego, że w meczu będzie szybka i ofensywna gra, w której Harden dobrze się czuje.
Typ w całości popieram. Dodam od siebie, że Harden przeciwko swojej byłej drużynie gra bardzo dobrze rzuca średnio 29,3 punktów na 44,2 proc. skuteczności.
Pamiętać trzeba o tym, że to właśnie przeciwko Thunder brodacz zagrał swój najlepszy mecz w karierze: 46 punktów (14/19 w tym 7 trójek)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
To w takim razie jeszcze oprócz proponowanego przeze mnie powyżej overka Millsapa mam coś jeszcze.

Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Houston +4,5pkt dramat, Rakiety się nie stawiły na mecz ⛔⛔
2.02
Marathonbet


Nie gram tego na hura. Długo myślałem nad tym betem i uważam, że jest wart zainwestowania ze strony forumowiczów. W drużynie gospodarzy wypadł Russell Westbrook i jeszcze trochę czasu minie zanim powróci on na parkiet po operacji kolana. Pamiętam, że w poprzednim sezonie toczyła się dyskusja odnośnie jego przydatności do zespołu i było wiele odmiennych opinii (coś jak teraz z Vegas ;)). PO zweryfikowało wszystko i okazało się, że to bardzo ważny składnik ekipy OKC, pomimo jego szalonych rozwiązań i braku odpowiedniej selekcji rzutów. W mojej opinii Thunder bez Westbrooka stają się zespołem jednowymiarowym. Atak OKC opiera się głównie na Durancie i Russellu, więc skoro ten drugi wypadł, oczywistym jest, że Kevin będzie zmuszony wziąć ciężar gry na siebie. Ibaka mimo, że robi postępy w ataku praktycznie z sezonu na sezon, granicy kilkunastu punktów nie przekracza. Przydatne punkty z ławki dorzuca Lamb czy też Jackson... który w tej sytuacji będzie zaczynał w s5. Zauważmy, że kontuzja Westbrooka nie tylko prowadzi do tego, że zatracony zostaje odpowiedni balans drużyny, ale też uboższa staje się ławka. Zresztą potwierdzenie tego wszystkiego o czym piszę mieliśmy we wspomnianych ubiegłorocznych PO, gdzie Oklahoma bez Russella strasznie męczyła się w pierwszej rundzie właśnie z Houston, a w 1/2 finału konferencji zachodniej nie dali rady Miśkom. W tamtych meczach ewidentnie było widać, jakie problemy przy kreowaniu gry i zdobywaniu punktów mieli gospodarze dzisiejszego meczu.
A dzisiaj? Dzisiaj Houston to przede wszystkim drużyna wzmocniona kupnem Howarda z rozwijającym się Parsonsem no i liderem Hardenem, który wraca na stare śmieci i zapewne da się we znaki miejscowym. Mecze z play-offów pokazują, że Rakiety prawie w każdym spotkaniu potrafiły toczyć wyrównane boje z Thunder. Za bardzo nie widzę argumentów, by dzisiaj nie mogło być powtórki z rozrywki i nie zdziwi mnie czysty win Houston. Pewnikiem dla mnie jest duża, jak nie potężna zdobycz punktowa Duranta, ale też Harden z palcem w tyłku rzuci te 25pkt. Reszta wcale nie przemawia za gospodarzami także biorę zabezpieczenie w postaci +4,5pkt na gości, które dają nam buki, otwieram piwko i śledzę dzisiejszej nocy świetnie zapowiadające się spotkanie. Statystyk nie ma co przytaczać. W obu zespołach królowała do tej pory gra ofensywna, więc meczyk powinien być przedni. ;)

Powodzenia!
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Atlanta Hawks - Orlando Magic
Hawks +2.5 @ 1.86 // bet365
⛔⛔ nigdy więcej na Hawks, tracą piłki tak łatwo jak galerianki dziewictwo ????

Dzisiaj do Orlando przyjedzie trzecia drużyna na wschodzie czyli Atlanta Hawks. Będzie to drugi mecz dla jastrzębi bez swojego lidera Al&#39;a Hawforda. Wczoraj pokazali, że bez swojego lidera także potrafią grać zwyciężając po dogrywce z Bobcats. W dobrej formie są Jeff Teague (w ostatnich trzech meczach średnia punktów to 26.8, a asyst 10.8 ) oraz Paul Millsap, który wczoraj zdobył 33 punkty i zaliczył 13 zbiórek. Hawks w tym sezonie bardzo słabo grają na wyjazdach co w tym spotkaniu może być dla nich problemem, jednak ostatni swój wyjazdowy mecz wygrali na parkiecie Cavaliers co może być pewnym przebudzeniem (choć wątpię). Żeby nie być jednostronnym, Magic także nie błyszczą, 12 drużyna na wschodzie i przy niepewnym występie Arrona Afflalo może być im ciężko coś ugrać, chcąc nie chcąc przeciwko silnej drużynie Hawks. Ostatnie trzy mecze drużyny z Atlanty kończyły się dogrywkami co na pewno ma swój wpływ na zawodników i myślę, że to będzie kolejne bardzo ciężkie spotkanie dla jastrzębi, jednak jeżeli w takiej formie jak ostatnio pozostaną Millsap oraz Teague oraz nie będą robić głupich błędów co się im zdarza mają szansę na zwycięstwo. Spodziewałbym się wyrównanej gry, jednak na minimalną jak w ostatnich meczach przewagę Hawks.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Kevin Durant over 32,5 pkt @ 1,83
Unibet masz 30,5 i kurs 1,85, więc tu leży value. :cool: ✅ :p
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Oklahoma City Thunder win @1,62 Marathonbet ✅ piorunująco. ;)
R. Jackson over 16 @1,75 Marathonbet void blowout
Ja z kolei idę w over innego zawodnika Oklahomy. Przy grającym Westbrooku Jackson to była pierwsza opcja rzutowa z ławki i notował on w miarę solidne występy, ale nie będę tu przytaczał cyferek, bo nie jestem tego zwolennikiem. Wspomnę tylko, że meczu z Bobkami trzeba było Russella zastąpić i Reggie wypadł nieco poniżej swoich możliwości. Zaliczył tylko 10 punktów. Dziś jednak powinno rzucać się łatwiej, bowiem naprzeciw mamy Houston Rockets, które w defensywie gra różnie, że tak to nazwę. Także jeśli ktoś ma wesprzeć Duranta jakąś solidną zdobyczą punktową, to największe szanse ma na to właśnie Reggie i chcąc nie chcąc, musi to zrobić. Linia już chyba poszła w górę, ale IMO tak do 17-18 pkt jest do grania. Idę także w zwycięstwo Oklahomy po całkiem niezłym kursie, biorąc pod uwagę, że grają we własnej stajni oraz możliwości defensywne Grzmotów, ten mecz jest spokojnie do wygrania. Można także pokusić się o over Oklahomy z tych samych względów. ✅ też by weszło... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Unibet podskoczył o 0,5 punkta na 31, ale również wg mnie warty grania. Najlepsza okazja to akurat na betcity, bo tam długo overek był znacznie mniejszy do jakiejś 18 widniał ten sam over więc kto ustrzelił niech się cieszy, ale Durant dziś z pewnością będzie pokazywał swoje cele w meczu i miejsce w szeregu Rakiet. Nie od dziś sekretem jest to, że koledzy z ekipy mu ufają a że mecz wyższej rangi to i &#39;Durex&#39; swoje zrobi.
Na betssonie over 30,5 ! ;) po mniejszym kursie, ale również myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik


Tristan Thompson: over 12 @ 1.90 Marathonbet ✅ 17 pkt


Wczoraj był Waiters dziś będzie Thompson. Tristan jest na pewno jednym z ważniejszych zawodników Cavaliers i czasem jego świetna postawa była kluczem do ich wygranych. Np. mecz z Clippers z 7 grudnia. Cavs grają we własnej hali, Tristan dostaje dużo minut, oddaje sporo rzutów i efekty były widoczne. Rzucił wtedy 20 pkt i Cavs sprawili niespodziankę. Jego średnia w tej chwili to ~11.9 pkt. Jeśli popatrzymy jednak na mecze, w których Thompson dostawał dużo minut to widzimy, że w większości przypadków nie miał problemu z przekroczeniem takiej linii. Wczoraj Tristan w meczu z Celtami nie grał zbyt długo. Spędził na parkiecie 26 min i oddał zaledwie 5 rzutów. Raz rzucał osobiste i uzyskał 7 pkt. Było to spowodowane prawdopodobnie lekkim zmęczeniem po bardzo wyczerpującym meczu z Hawks gdzie zagrał aż 47 min (22 pkt zdobyte). Myślę, że dzisiaj zagra jednak dłużej. Drużynie z Cleveland bardzo przydałoby się zwycięstwo. Wczoraj zbyt późno się obudzili i przegrali z Celtami różnicą 3 pkt. Dzisiaj wracają do siebie i myślę, że wbrew pozorom nie są bez szans. GSW na wyjazdach to nie jest team, którego nie można pokonać. Ostatnio zaliczyli przecież porażki z Bobkami czy Suns. A Cavs u siebie potrafią się postawić jak są spisywani na straty (np. mecz z Blazers czy Clippers). Jeśli jednak mają tutaj o coś walczyć to Thompson będzie potrzebny. Myślę, że dzisiaj będzie już lepiej dysponowany do gry w efekcie czego spędzi na parkiecie więcej czasu i odda więcej rzutów. Zwłaszcza, że ostatnio spisuje się naprawdę dobrze. Dawał dużo z siebie w meczach z Pistons i Hawks teraz nie do końca mu wyszedł mecz z Bostonem ale dzisiaj powinien swoje zrobić. Taka linia mi jak najbardziej odpowiada.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Drugim zawodnikiem, na którego pragnę zwrócić uwagę jest Dwight Howard, który - moim zdaniem - złapał ostatnimi czasy mega formę. Howard w tym sezonie średnio notuje przyjemne 18,2 pkt na mecz, a w ostatnich pięciu meczach notował kolejno: 2 pkt, 15 pkt, 29 pkt, 35 pkt, 24 pkt. Pierwsze dwie liczby niezbyt imponują, jednak Rockets mierzyli się z grającymi świetnie w defensywie Grizzlies oraz Suprs (w tym z Grizzlies tylko 18 minut na parkiecie). Ostatnie mecze Thunder to 95 pkt, 100 pkt, 98 pkt, 94 pkt, 85 pkt, jeśli chodzi o stracone punkty, dlatego sądzę, że - patrząc na specyfikę gry Rockets - są w stanie rzucić w okolicach 100 pkt na parkiecie Thunder. Dzisiaj Dwight naprzeciwko siebie będzie miał kogoś z dwójki: zardzewiały Perkins, jak to ktoś określił w DnTB lub - według mnie - nieprzeciętny Ibaka, lecz niewyjątkowy w defensywie, także sądzę, iż Howard powinien zdobyć swoje 20+ punktów.

Dwight Howard over 19,5 pkt @ 1,83 (Bet365)
[/b]
Howard vs &quot;zardzewiały Perkins&quot; w karierze 15.8 pkt na mecz (na bazie 28 meczów) z czego za czasów Perkinsa w Oklahomie odpowiednio 11, 33, 23, 8, 6.

A i jeszcze jedno. &quot;Nieprzeciętny Ibaka, lecz niewyjatkowy w defensywie&quot;?
Zawodnik, który raz za razem jest w czołówce obrońców ligi i ładuje w choooj bloków w sezonie jest &quot;niewyjątkowy w defensywie&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majsti 240

majsti

Użytkownik
Orlando Magic - Atlanta Hawks
Arron Afflalo over 21.5 pkt @1.85 Sportingbet ⛔ jeden punkt zabrakł

Czekałem za informacją, że Afflalo wystąpi w tym meczu i w końcu się doczekałem:
&quot;Arron Afflalo (ankle) will start against the Hawks on Sunday night.&quot; (rotoworld)
Za bardzo nie widzę argumentów za underem Arrona w tym meczu, mógłbym się doczepić do tej kontuzji, ale lekarze zawsze dają z siebie wszystko, aby postawić liderów danych drużyn na nogi, a Arron z pewnością nim jest. W całej karierze przeciwko Jastrzębiom ma średnią 26 punktów i skuteczność 50%. Tak jak pisałem parę linijek wyżej, Afflalo jest niekwestionowanym liderem Magików, rzuca średnio 22 punkty na mecz, w ostatnich trzech meczach będąc w bardzo dobrej formie zdobywał 23,26,26 punktów przeciwko Detroit, NYK i Sacramento, więc za każdym razem przekraczał tę granicę. Grają z Atlantą, która jest b2b, a to sprzyja overowym spotkaniom, bo drużyny nie są wielce skupione na obronie, tylko na ataku. Dodatkowo w ostatnim spotkaniu między obiema drużynami padł wynik 109-92 dla Orlando. Myślę, że dzisiejszej nocy nie będzie inaczej i Afflalo zdobędzie około 25 punktów ;)
Udanej nocki ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors over 205,5 @ 1,91 @ Betsson✅✅✅ 108 - 104 GSW
Gram dzisiaj over w Quicken Loans Arena i jestem jakoś dziwnie spokojny o ten over. Linia w miare niska 205,5 jak na takie ekipy. Cleveland w tym sezonie traci dużo pkt, sporo też zdobywa zwłaszcza u siebie. Mike Brown po powrocie do Cleveland widać, że jeszcze tej ekipy nie poukładaj i nie stanowi ona monolitu żeby awansować do PO. Skład mają bardzo fajny, z Irvingiem na czele, jest młody zdolny podkoszowy Kanadyjczyk Tristan Thompson, z ławki wchodzi Waiters który jest gwarantem punktowym. Golden State Warriors ostatnio pod względem ofensywnym zawodzi, zwłaszcza Curry. Trójki nie wchodzą, półdystans tez kuleje. W obronie Lee, który nigdy specjalista od defense nie był, oraz Bogut który najlepsze sezony ma już dawno za sobą. Curry &amp; Thompson sądzę, że dzisiaj rozegrają bardzo dobre zawody a po drugiej stronie Irving &amp; Waiters i over 205,5 pyknie. Oba zespoły nie lubią grać wolnych akcji, więc tak niski over wydaje się być promocją. Polecam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brick 208

brick

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets (-1) @ 2.65 Bet365 ⛔⛔⛔
Na dziś wybrałem chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie. Spotykają się dwie bardzo mocne ekipy odpowiednio zajmujące 1 i 5 miejsce w tej konferencji. Jak wiadomo Oklahoma na swoim parkiecie została pokonana tylko raz i dokonała tego drużyna Toronto Raptors, mogą też pochwalić się fantastyczną ofensywą oraz tym że udało im sie pokonać takie ekipy jak Indiana Pacers oraz San Antonio Spurs! Lecz trzeba zaznaczyć, że te wygrane miały miejsce wtedy gdy w drużynie był kontuzjowany obecnie Russell Westbrook! Fakt, w jego miejsce jest utalentowany Reggie Jackson, ale nie jest on na pewno tak dobry jak Westbrook i co ważniejsze nie ma już super zmiennika jakim jest Jackson, bo na pewno nie możemy powiedzieć, że Fisher jest tak dobry jak Reggie. Myślę, że Durant będzie najlepszym zawodnikiem na boisku, ale sam meczu nie zdoła wygrać. Z drugiej strony ekipa Houston, która jest coraz bardziej poukładana, Howard w końcu robi to co powinien. Uważam, że mecz w którym zdobył ledwie 2pkt to wypadek przy pracy i całe szczęście, że ma to już za sobą. Harden i Parsons to znakomita dwójka graczy raczej ofensywnych, która potrafi zdziałać cuda. Dodatkowym argumentem przemawiającym za Houston jest chęć udowodnienia przez Hardena, że wytransferowanie go było wielkim błędem oraz to, że znalazł już swoje miejsce w lidze. Houston na wyjeździe potrafiło pokonać takie ekipy jak San Antonio czy spisujące się znakomicie swojego czasu Detroit Pistons. Z pewnością jest to typ ryzykowny, ale uważam, że przy takim kursie jest jak najbardziej wart zaryzykowania za trochę mniejszą stawkę.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ciężko mi było dziś coś ciekawego znaleźć, jednak zdecydowałem się na taki typ :
Lakers - 76ers✅✅
76ers +10.5 | 1.52
Linia od Unibetu. Obydwie drużyny bez formy i trapione przez kontuzje. 4 porażki w 5 ostatnich meczach po obydwu stronach. Dlatego też średnio rozumiem faworyzowanie Lakersów - granie ich po 1.35 było dla mnie solidnie nieuzasadnione. H2H to 3:2 dla Lakersów, ale też nie ma za bardzo co na to patrzeć bo mecze odbyły się dawno. Reasumując obydwie drużyny nie grają niczego specjalnego i nie spodziewam się żadnych blowoutów ani nic w tym stylu. Bukmacherzy chyba wypatrują tutaj przełamania Lakersów - słabi przeciwnicy, własna hala - może tak, ale liczę na to, że 76ers przynajmniej trochę się postawią gospodarzom i ten Handicap siądzie, jak będzie zobaczymy ;)
Powodzenia
----
e: elegancja francja ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
vs

Minnesota - Dallas Mavericks
over 213 @ 1,80 bet365
over 225,5 @ 3,55 unibet
Z tym drugim overem jest trochę niebezpiecznie, lecz uważam że jest całkiem duże prawdopodobieństwo wejścia obu. Dallas gra szybko, grając poza domem preferują podobną koszykówkę, zdobywając sporo punktów , poprzednie spotkania to kolejno 97,93,108,111,105. Ofensywą kierują głównie Nowitzki , Ellis [choć czasami zdarza mu się ceglić, to trzyma poziom 40 %] - średnio trafiają po ponad 20 pkt - Minnesota nie ma na tyle odpowiedniej jakości w defensywie, żeby była w stanie ich ograniczyć przez większość czasu. Mavericks nie mają wielkiego wsparcia z ławki, stary Carter zwykle trafia po parenaście punktów , lecz największy udział w ofensywie ma powyższa dwójka no i może Calderon na rozegraniu. Minnesota zaś również lubi ofensywny basket, dysponują potencjałem w ataku i dlatego też mogą jeszcze dużo namieszać. Jak zwykle Love rozgrywa świetne zawody, wspierany z Martinem i Pekoviciem. Brakuje mi trochę Brewera z początku sezonu, bo obecnie gra znacznie gorzej w ofensywie. Standardowo Rubio będzie rozkręcał akcje, ale o tym już wspominałem wiele razy, więc nie będę się powtarzał. W zasadzie Wilki mają wszystko, żeby przekroczyć 100 pkt w tym spotkaniu i uważam, że jest obie drużyny są na tyle dobre w ataku iż zobaczymy koło 210-230 oczek w przeciągu całego pojedynku.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam, dawno już się nie odzywałem, ale na dzisiaj proponuję coś takiego

Sacramento Kings under 100 pts @ 1,89 Betsson
Co tu dużo pisać, Spurs dobrze bronią, Kings rewelacyjni nie są, powinien być solidny blowout. Rudy Gay niech sobie rzuca i marnuje posiadania pilnowany przez Kawhiego Leonarda, Cousins w tamtym roku przeciwko Spurs 4 mecze, średnio 13,3 punktu. Oto dwie główne opcje Kings na dzisiaj ???? Przeanalizowałem te spotkanie wydaje mi się dokładnie, bo nie daję wiary w jakieś ciemne układy które ostatnio są tu mocno lansowane, i parę wniosków czysto sportowych:
- dobra obrona San Antonio: Spurs na 4. miejscu w lidze pod względem traconych punktów (96,4/mecz), również na 4. w defensive rating (punkty tracone na sto posiadań) - 98,4.
- średni atak Sacramento: 15. pozycja w punktach/mecz (100), równo tyle ile wynosi linia, na 16. pozycji w offensive rating (102,3 pts/sto posiadań)
-tempo gry: obydwie drużyny odpowiednio SAS - średnio 97,7 posiadań w meczu, Kings 96,5.
Kombinacja tych czynników w moim przekonaniu powinna dać zarobek:cool: Powodzenia ????​
Wiem, że teraz już po ptokach, oboje straciliśmy na tym becie, ale to jednak wcale nie było tak pewne jak Ci się wydawało. Zobacz ile ostatnio Spurs tracili: 107 z DAL, 111 z HOU, 99 z TOR, 113 z OKC, 102 z GSW, 101 z PHX, 115 z LAC, 84 z UTA, 110 z MIN, 77 z MIL, 103 z TOR, 111 z IND, 100 z ATL i 112 z HOU.

A więc w grudniu na 14 meczy tylko 2 razy nie dali przeciwnikom przekroczyć 100 punktów. I byli to gracze Utah Jazz i Milwaukee Bucks, a więc liderzy Tankathonu. Co więcej, 12 na 14 razy Kings rzucili rywalom ponad 100 punktów. Under wszedł tylko w meczu z OKC i Charlotte.

Wina że zagrałem ten bet jest tylko i wyłącznie moja i co do tego nie mam żadnych wątpliwości, ale i Ty mogłeś go lepiej przeanalizować bo wystarczyło tak naprawdę zobaczyć na livesports ostatnie mecze.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
Kevin Martin over 17.5 @ 1.58 // marathonbet ✅✅✅
Minnesota Timberwolves -3 @ 1.71 // bet365
⛔⛔⛔

Jako, że kieran już trochę napisał o tym pojedynku to ja skrócę moją analizę aby nie przedłużać ;). Będzie to już trzecie spotkanie obu drużyn w tym sezonie, oba spotkania na korzyść Minnesoty, głównie dzięki dobrej grze pod koszem i lepszym zbieraniu piłek. W obu meczach padały dosyć duże wyniki ( w obu suma ponad 220 ). Liczę na to, że Martin z łatwością przekroczy próg 18 punktów w tym meczu, w ostatnich dwóch pojedynkach między tymi drużynami grał bardzo dobrze zdobywając 27 i 33 punkty i był najlepszym rzucającym Timberwolves. W tym sezonie Martin notuje średnio 19.9 punktów na mecz - tak więc znowu powyżej naszego overa. Dzisiaj także liczę na dobrą grę pod koszem oraz przewagę w zbieranych piłkach po stronie gospodarzy i serię 3-0 w pojedynkach z Dallas.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Miami Heat vs Denver Nuggets
Miami Heat 1.51 Bwin, Miami -5 1.91 Bwin
V-ce lider Konferencji Wschodniej mierzy się na Pepsi Center z drużyną 10 drużyną Konferencji Zachodniej.
Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach NIGDY nie zdobyli &gt;100 pkt, a 2 razy nawet &gt;90, a wszystkie zakończyły się porażkami.
Miami Heat jest w całkiem odwrotnej sytuacji, ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa w tym prestiżowe spotkanie z Portland (grając bez Jamesa) i jedna przegrana po dogrywce.
Miami to ultra ofensywna, naszpikowana gwiazdami drużyna której brak jednego czołowego zawodnika nie powinien przeszkodzić w zwycięstwie. Brak Jamesa nie jest też ogromnym osłabieniem w tego typu meczu , bo w mojej subiektywnej opinii drużyna gra bardziej zespołowo bez niego.
Według mnie mecz bez większych nerwów wygra Miami mając przewagę kilku-kilkunastu punktów przewagi. Ostatnie spotkania h2h może nie wskazują na dużą przewagę Miami, ale oceniając aktualną formę myślę, że Miami wygra pogrywając linie &gt;5 pkt.
16.11.12 Denver Nuggets - Miami Heat 93 : 98
04.11.12 Miami Heat Denver - Nuggets 119 : 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom