>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2009

Status
Zamknięty.
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
G.S.W. - Washington

2,31zł betsson

Washington bez poważnych kontuzji. Sporym szokiem dla mnie jest 6porażek z rzędu czarodzieji. Zespołowi z Arenasem, Butlerem i Jamisonem poprostu nie wypada notować tak słabe wyniki. Myślę, że najwyższy czas na przełamanie i wygranie z dość przeciętnymi osłabionymi kontuzjami Warriors. Coprawda może dziś zagra już Turiaf i Biedrins niemniej myślę, że Wizzards wreszcie wygrają, chyba, że chcą iść w ślady Nets... 8)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
New Jersey Nets @ Toronto Raptors (-7,5)
Raptors dalej bez Calderona i po dwóch laniach na Florydzie, ale z kim mają wygrywać jak nie z najsłabszą drużyną ligi obecnie, w dodatku prawdopodobnie znowu bez swojego czołowego zawodnika-Chris Douglasa Robertsa. Netsów czeka daleka podróż do Kanady, a Toronto musi zdecydowanie wygrywać takie mecze, jeśli chce się liczyć w walce o PO.
Los Angeles Clippers (+2,5) @ New York Knicks
Clippersi ostatnio grają naprawdę dobrze i ich bilans wygląda całkiem nieźle (11-13). Raczej nie mają co marzyć o PO, bo na Zachodzie jest bardzo ciasno i trzeba będzie mieć znacznie więcej W niż L, ale póki co ciągle są nie tak daleko za czołową 8. Świetnie po powrocie gra młody Eric Gordon, Baron Davis chyba już nigdy nie przypomni sobie co to znaczy być franchise playerem, ale zalicza ostatnio prawie 10 as na mecz. Solidne wsparcie w ataku daje atletyczny Al Thornton, a na tablicach rządzą Camby z Kamanem. Ich gra jest całkiem poukładana w przeciwieństwie do szalonej bieganiny NYK. Ostatnio gracze z MSG też zanotowali wzrost formy, świetnie gra Harrington, ale mimo tego przegrali ostatnie dwa mecze. Wczorajszej nocy w pierwszym meczu z b2b przegrali z Bulls, więc dzisiaj mimo iż u siebie-nie powinno być lepiej.
Houston Rockets @ Dallas Mavericks (-5,5)
over 198,5
Wraca Ariza, ale wątpie, aby Rakiety były w stanie zagrozić poważnie świetnie ostatnio grającym Mavs, tym bardziej w Dallas. Znakomicie gra Dirk i myślę, że jego ekipa odniesie dziś spokojne zwycięstwo, bo u siebie gra naprawdę dobrze (9-3).
Dallas lubi porzucać i nic dziwnego mając takich strzelców i kreatora gry. Howard wraca powoli do formy, więc kolejna strzelba. Houston może nie ma wybitnych strzelców, Ariza rzuca na słabym %, ale jako zespół też jak nadarzy się okazja to potrafią zdobywać sporo pkt. Wraca TMac, który ma trochę pograć, pokazać się z jak najlepszej strony, żeby zostać wymieniony i też pewnie dołoży parę oczek. Przewiduję, że oba teamy przekroczą 100 pkt.
I zgadzam się z typem jo0hny&#39;ego:spokodfhgfh:
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Minnesota Timberwolves @ Sacramento Kings
Under 210 points

Jest w czym wybierać na dzisiejszą noc, ale to spotkanie jest dla mnie osobiście w TOP.

NBA Defense Sorted By Scoring

Minnesota Timberwolves ~ 105.0
Sacramento Kings ~ 105.0
Na dzień dzisiejszy taki stan osiągnęli jeszcze Memphis i Phoenix.

Minnesota Timberwolves at home vs:

Memphis - 95
Phoenix - 95

Sacramento Kings away games vs:

Memphis - 105
Phoenix - 107
Jak łatwo policzyć, średnio to 201 punktów razem(95:106). dodatkowo w Minny średnio wpadają 194 oczka, a overall to 197 punktów.
Status questionable ma Sean May(3.0ppg) z Kings i doubtful Ryan Gomes(12.0ppg) z Timberwolves. Czynniki wskazują na UNDER, i tak też pogram.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
takie drużyny z niższej półki są często nieprzewidywalne i może paść równie dobrze 230 pkt jak i ze 190, dlatego ja np. odpuszczam takie mecze.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors - Washington Wizards
Typ: 2
Kurs: 2.36
Buk: Pinnacle Sports
Waszyngton ma dość mocną pakę a do formy po woli wraca Gilbert Arenas (ostatni mecz 33 pkt)i w świetnej formie Jamison który rzuca też sporo pkt na mecz. Co prawda Wizards ostatnie 6 meczy przegrali ale to bardzo mała różnicą pkt w każdym z tych meczy nie przekroczyła ona 4 !! co świadczy że prowadzili wyrównane boje na parkietach ze średniakami (Toronto 107-109, Detroit 94-98, Sacramento 109-112, Clippers 95-97, Indiana 113-114) jak i z mocnym zespołem z Bostonu 102-104 wiec liczę na przerwanie tej passy porażek a trzeba zauważyć ze mecz z Warriors jest dobrą okazją bo drużyna z Golden State gra słabo w tym sezonie i nie będą w stanie zatrzymać trójki z Waszyngtonu Arenas - Jamison - Butler gdzie Ci zawodnicy rzucaja 70 % pkt drużyny w meczu
pozwoliłem sobie rozpisac dokładniej troche gre w ostatnich meczach Wizzards tak jak napisał JoOhny z taka paka nie wypada przegrywać
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - NBA

Atlanta vs. Utah +10,5
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Stwka: 5/10

O godzinie 1:30 czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Atlanta Hawks, a Utah Jazz. Zapewniam wszystkich, że emocji nie zabraknie i polecam obejrzeć ten mecz, 1:30 to jeszcze nie tak późno. Widzę, że bukmacherzy sugerują się pięcioma zwycięstwami gospodarzy pod rząd i to myślenie właśnie ich zgubi i będą płakać po dzisiejszej nocy. Wybaczcie, ale co to za przeciwnicy: Memphis, New Jersey, Toronto, Chicago, jedynie zaskoczony jestem wyjazdowym zwycięstwem z Dallas. Naprawdę zapraszam do obejrzenia tego meczu i zainwestowania parę złoty w to spotkanie, jak nie czysty win to przynajmniej handicup. Także teraz zapraszam wszystkich na filiżankę kawy i spotykamy się o 1:30 z miską popcornu przed monitorami naszych komputerów. Przejdźmy do rzeczy:
Gospodarze, tak jak już wyżej wspomniałem mają passę pięciu zwycięstw pod rząd, ale przeciwnicy nie byli zbyt wymagający. Gra Atlanty opiera się praktycznie tylko na dwóch graczach Joe Johnsonie i Jamalu Crawford, ciekawostką jest, że obydwoje grają na tej samej pozycji i często jeden z nich musi cierpieć i grać na innej pozycji, a nie na tej na której czuje się najlepiej. Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko gra się nie na &quot;swoim miejscu&quot;. Rozgrywający Mike Bibby jak na pierwszego rozgrywającego gra po prostu słabo, średnio trzy asysty i dziewięć punktów na mecz, bardzo słabe statystyki, ale cyferki nie grają, tylko sami gracze. Co do jego gry to nie mój styl, nie umie napędzać gry, a jak wiemy w dzisiejszej koszykówce to podstawa, tym bardziej w NBA. Gra pozycyjna w jego wykonaniu bardzo przewidywalna, widać co chce zrobić, mało widzi na placu i nie umie przewidzieć danej sytuacji, jak na rozgrywającego to jego umiejętności według mnie są małe. Seria 5W, ale przedtem porażka u siebie z New York Knicks 107-114, ten mecz fantastycznie obrazuje nam jak ciężko gra się Hawks przeciwko równym drużyną, wiadomo, że łatwiej jest zatrzymać jednego punktującego gracza (lidera), niż całą drużynę. Dziś właśnie czeka ich spotkanie jedno z trudniejszych wyzwań, mianowicie Utah Jazz - piekielnie równi, każdy może wejść z ławki i wie co ma robić, takie kluby bardzo mi się podobają i uwielbiam oglądać koszykówkę w ich wykonaniu.
Przejdźmy do dzisiejszych gości, czyli zespołu Utah Jazz. Kompletnie nie rozumiem tych kursów, ok zgodzę się, że na wyjeździe mają bilans 4-6, w porównaniu z meczami w domu 11-4 to bardzo słaba statystyka, ale kiedyś w końcu trzeba ją poprawić, a dziś ku temu doskonała okazja, Atlanta! Tak jak już wspomniałem mają serię 5W, więc: &quot;każda seria się kiedyś kończy&quot;, ale co to za argument? Bardzo mocnym argumentem jest sam zespół gości, silni psychicznie jak i fizycznie jako zespół i to jest najważniejsze w koszykówce. Ich kiepski bilans wyjazdowy wynika z braku koncentracji w ostatniej kwarcie, przykładem może być mecz L.A Lakers, gdzie przegrali ostatnią odsłonę 28-6 bodajże, a dominowali przez całe spotkanie, powtarzam grali na wyjeździe, potem przyszedł mecz w domu i pokazali kto jest mocniejszy. Skoro są bliscy wygrania z takim zespołem jak Lakers, to się pytam dlaczego taki kurs ze słabą Atlantą? Chyba, że mi się coś pomyliło, ale chyba wszyscy zgodzicie się ze mną, że L.A jest o parę klas lepszym zespołem niż Hawks. Jazz mają wspaniały skład na rozegraniu przewaga, pod koszem przewaga i na obwodzie też przewaga. Deron Williams, świetny playmaker ponad 20pkt i 5 asyst na mecz, bardzo dużo widzi, uruchamia każdego wolnego partnera, jak tylko nadarza się okazja rura do przodu i kontra, przewiduje to co się dzieje na boisku i świetnie rozumie się z kolegami, a to jest podstawa. Andrei Kirilenko, Ronnie Brewer, dwaj znakomici shoterzy, jeśli się wstrzelą to rzucają jak szaleni, a dziś na to liczę, bo pewnie chcą, aby ich bilans wyjazdowy w końcu się poprawił. Pod koszem Carlos Boozer , Mehmet Okur, miażdżąca przewaga pod koszem, Deron dostrzega każdą lukę i kiedy tylko ma okazję dogrywa piłki do graczy podkoszowych, a Ci wykonują już tam co do nich należy. Carlos ponad 21pkt i 11 zbiórek na mecz, natomiast Okur 13pkt i 6 zbiórek, także jak widzicie sami przewaga jest po stronie gości i to znacząca!
Podsumowując, szczególnie polecam tutaj zagrać handi, bo jak dla mnie Utah nie przegra tego spotkania, a handi 10,5 po takim kursie pasuje w sam raz do jakiegoś dubla. Ja osobiście zagram też czysty win, bo przewaga jest widoczna gołym okiem. Trzeba tylko wyjść na parkiet skoncentrowanym i pokazać kto jest lepszy, ale to już zostawię Utah, ja tylko wypiję małą kawę i poczekam na mecz, bo będzie bardzo interesujący, a szybka koszykówka + równy zespół to jest to co lubię najbardziej! Jeżeli Hawks przegrywa u siebie z NYK, a Utah prawie ogrywa Lakers na wyjeździe to ja tutaj innej możliwości jak zwycięstwo Jazz nie widzę! POLECAM.


GO GO UTAH :!: :!: :!:​
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Na dzis sporo ciekawych spotkan. Hawks kurs 1.40 nie wypada nie skorzystac. Moim zdaniem mecze na ktore nalezy zwrocic szczegolna uwage to jednak Clippers - Knicks i Wizards - Golden State .
Niby LAC i Wizards na wyjezdzie ale nie graja dzis na parkietach nie do zdobycia. Knicks stracili Larrego Hughesa i odrazu przyszly dwie porazki w marnym stylu. Clippers gralem ostatnio z Minesota i zrobili na mnie pozytywne wrazenie , fakt ze grali przeciwko slabej druzynie jest malo istotny , Clippers to druzyna ktora musi zlapac rytm , wreszcze zdrowi Kaman i Baron , Camby tez nie zdazyl sie jeszcze polamac , Thornton i Gordon daja sporo druzynie i Clippers ostatnich meczach wygladaja dobrze. Klucz w grze LAC jest obrona , w ostatnich 10 meczach oddaja 93.3 pkt a wiec swietnie, druga sprawa to zbiorki , Kaman-Camby + jak ktos wczesnie wspomnial atletyczny Thornton dominuje tablice. Clippers na fali , widac jakby pojawiala sie tam fajna atmosfera , narazie ostroznie bo LAC przyzwyczaili juz swoich kibiców , ze kiedy zaczynaja grac dobrze to zaraz przychodzi passa porazek czesto w fatalnym stylu, dzis jednak gram na Clippers +5.5.
Wizards ostatnio dostaja baty w koncowkach , Gilbert cos nie moze przytrzymac koncowek , rywali nie mieli latwych poza Indiana u siebie bez Grangera a dali sobie wrzucic 114 pkt . 6 porazek minimalna roznica i dzis powinno sie to skonczyc. GSW to moim zdaniem druzyna z ktora szanujace sie druzyny nie moga teraz przegrywac. Warriors bez wysokich , Turiaf ,Biedrins i Moore połamani , Radmanovic na piątce ( :grin:hahaahahahah:grin: ) do tego tylko 9 graczy do gry w tym Chris Hunter i Devean George zostaje 7 graczy do gry bo to jest mięso do siedzenia na ławce a nie zawodnicy. Z wzglednie wysokich zostaje im Randolph 2.08 i Radmanovic 2.08 ale on nie potrafi skakac to zostaje im tylko Randolph. Z drugiej strony Jamison i Haywood ktorzy potrafia zbierac i napewno beda dzis produktywni zwlasza na atakowanych tablicach. Wizards kiedy graja dobrze i wygrywaja zdobywaja mase pkt po ponowieniach , licze ze dzis bedzie podobnie. Niby wygrana gosci ale po ich ostatnich koncowkach zabezpieczam się +5.5.
Wizards +5.5 @ 1.62
Clippers +5.5 @ 1.50
Atlanta @1.40
Boston @1.11
Cavs @1.18
Raptors @1.27
@5.66
 
d910 0

d910

Użytkownik
Jakby ktoś zainwestował milion i wygrał, to może buki i by jakieś tam 0.5% dziennych dochodów straciły. Nie wiem czy zauważyłeś ale jako środkowy w Atlancie gra Al Horford(dzielnie go wspomaga z ławki Zaza Pachulia) który ma lepsze statystyki niż Memo Okur. Jako czwórka w Hawks Josh Smith 15.3PPG, 8,4RPG, 3,6APG - No rzeczywiście, pod koszem to są frajerzy przecież ???? Co do obwodu to prócz jedynki nie widzę przewagi Utah. Atlanta jak dla mnie ich dziś zabiega.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no adekwa trochę dowaliłeś, bo Horford to może być ścisły top (zarówno na C jak i na PF, gdzie ponoć czuje się lepiej), jeżeli będzie się więcej nim grać. Okura to ma daleko za sobą. A Smith i Boozer to zupełnie inni zawodnicy, ale nie można powiedzieć, że Josh jest gorszy od Carlosa, bo w wielu drużynach zapewne wolano by go, bo daje zbiórki, obronę, bloki, przechwyty i niesamowity power w ataku..
Ale zgadzam się, że Jazz nie są bez szans, nawet zastanawiałem się czy nie dać lekko na nich, ale chyb odpuszczę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Taki Tripelek :
Raptors - 4.5[1st half] + Cavs -5.5 [1st half] + Boston [1st half]
Zaczynamy od Raptors, na pewno lekkie rozczarowanie tego sezonu, sklad pozytywny lecz mimo tego nie potrafia wygrywac z taka regularnoscia jak czolowe ekipy. Dzisiaj bez Calderona choc J.Jack potrafi rozegrac naprawde bdb zawody wiec tutaj nie ma co az tak narzekac, choc Calderon to Calderon w Nets nadal lekki szpital kilku graczy poza gra kilku day to day no i przedewszystkim ten bilans 2-24 ;o Czuje, ze po slabszych wystepach Toronto powinno u siebie wygrac, szczegolnie pierwsza polowe aby potem nie bylo horroru.
Cavs to Cavs potrafia zrobic runa 24-0 i potrafia grac kaszane przez 40 min aby w ostatnich 8 Lebron i Mo zagrali kilka niezlych akcji i przewaga wynosi juz 10 pkt. Mimo wszystko wlasna hala i przeciwnik niezbyt wymagajacy dlatego taki typ moim zdaniem bardzo prawdopodobny, dodatkowo tak ciekawostka Bucks u siebie rzucaja najlepiej 3pt natomiast na wyjazdach najgorzej.
Boston odpoczal po tourne wiec teraz podejmuje w TD Garden, tu chyba nie musze duzo pisac -typ bardzo prawdopodobny.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Na dziś za dość wysoką stawkę gram póki co po pierwszym rzucie oka na:

Milwaukee z handi -6,5 vs Sacramento 1,91zł betsson

Milwaukee 2porażki z rzędu w tym wczoraj przegrana na wyjeździe tylko -3pkt z Cleveland. Jelenie graja ostatnio bardzo solidnie, do tego wrocil Michael Redd a Sacramento 1-11 bilans wyjazdowy. Wczoraj przegrali z cienka Minnesota -16pkt. Bucks po wczorajszej minimalnej przegranej z Lebronem i spolka beda chcieli dzis napewno wygrac a i mysle, ze handi jest spokojnie do pokrycia.


Chicago - Atlanta 2 1,50zł betsson

Jak poczynaja sobie w tym sezonie Hawks wiadomo. 2zespol na Wschodzie ma 6wygranych z rzedu i napewno bedzie chcial to jeszcze pociagnac zwlaszcza, ze dzis rywal niebardzo wygorowany. Chicaco bilans ostatnich 10meczy 3-7 a ich gra nie przekonywuje. Mysle, ze jak Atlanta zacznie od poczatku na maksa grajac swoja podniebna koszykowke to zdominuja Bulls juz w pierwszej polowie.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
San Antonio Spurs @ Indiana Pacers
Under 205 points

NBA Defense Sorted By Scoring
San Antonio Spurs ~ 97.0
Indiana Pacers ~ 102.0
San Antonio Spurs at home vs:
Washington Wiz. - 106
Indiana Pacers away games vs:
Atlanta Hawks - 109
Orlando - 98
L.A.Clippers - 72
Średnio razem 106:93. W San Antonio średnio wpada 185 oczek w H2H, a overall 187. Out są Finley, Diener i Granger. Foster ma status probable. Underro.
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
dzisiaj danie dnia to dubelek Los Angeles Lakers + Cleveland Cavaliers =&gt; AKO ~2.05 ⛔

Lakers dzisiaj kończą swój 5cio gameowy streak wyjazdowy. Wygrali na terenie bulls, kozłów oraz oczywiscie wczoraj z nets, przegrali natomiast w Utah. Uważam, że takiego przeciwnika jak dziś powinni łykać na śniadanie, zresztą tak jak już raz zrobili to w tym sezonie w domu wygrywając 106:93.
Cleveland natomiast dzisiaj w meczu dnia podejmują na wyjeździe Dallas. W spotkaniu tym bardzo wątpliwy jest występ gwiazdy i podpory gospodarzy - Dirka Nowitzkiego i własnie na tej ogromnej stracie opieram swój typ a zarazem dubel. Bez niemieckiego blondmaistera Dallas mase traci zarówno w ataku jak i w obronie, nie mówiąc juz o tym, że jeżeli nie idzie staje się on typowym pociągowym drużyny.

 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - NBA

Chicago vs. Sacramento 205
Typ: under
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Stawka: 5/10

O godzinie 2:00 czasu polskiego do Chicago zagości Sacramento Kings. Ciekawe spotkanie, obydwa zespoły znacznie lepiej prezentują się na swoich parkietach, niż na boisku rywala. Zapowiada nam się jedno z nudniejszych spotkań tego wieczoru.
Gospodarze lubią wolną koszykówkę, nie lubią gry szybkiej. Wolą atak pozycyjny i rzadko kiedy grają kontrą. Osobiście wolę oglądać mecze NBA z udziałem drużyn nastawionych ofensywnie. Na rozegraniu jest Derrick Rose, tak jak już wspomniałem lubi ustawiać kolegów w ataku, niż ich do niego gonić. Taka koszykówka ma też swoje dobre strony, ale nie w NBA, po prostu nie pasuje do tej ligi. Na obwodzie są Luol Deng i John Salmons ich gra pozostawia wiele do życzenia, skuteczność tych graczy zależy od ich nastroju. Dobre występy przeplatają się ze złymi. Ten drugi widać, że jest w dużo lepszej formie w ostatnich trzech meczach zdobywał po ponad 20pkt, to jest naprawdę niezły wynik jak na niego. Pod koszem są Brad Miller i Joakim Noah. Bardziej polegać można na tym drugim, bo Miller w ostatnich meczach gra po prostu padakę. Grał ponad 20 minut, a zaliczył w meczu z NY 0 punktów i 2 zbiórki, zaś w meczu z ATL 2 punkty, 5 zbiórek. Po prostu katastrofa. Gra gospodarzy opiera się praktycznie tylko na trójce obwodowych graczy.
Goście nadal bez swojego lidera Kevina Martina, ale za to są młodzi Tyreke Evans i Jason Thompson. Bardzo dzielnie walczą i prowadzą swój zespół poprzez kolejne spotkania, widać w nich potencjał i chęć do gry, młode organizmy szybko się regenerują i są głodni gry. Warto na nich stawiać, a w takich meczach jak z Chicago to parkiet będzie ich polem do popisu. Thompson pod koszem mega przewaga i razem z Evansem powinni stworzyć dziś duet nie do zatrzymania. Bardzo na nich liczę dzisiejszej nocy, ale oglądać będę mecz Orlando vs. Utah, bo tak jak wspomniałem na początku nie lubię meczy na &quot;chodzonego&quot;. Nie postawię w tym meczu na Sacramento, choć bardzo czuję ich win dzisiejszego wieczoru. Zdecydowałem się zagrać jednak typ powyżej, ponieważ, gospodarze u siebie są mocni i to oni nadają tempo gry i przeciwnik praktycznie zawsze dostosowuje się do ich poziomu. Drugim argumentem jest to, że byki mają dramatyczną skuteczność. Za 3 punkty nie całe 30 %, a z gry nie całe 45%. Dodam jeszcze iż na 7 rozegranych meczy pomiędzy sobą tak dużo punktów rzucili tylko raz, a było to 16-02-2005r. Także jakiś czas temu, nie wątpliwie stawiam na obronę i słabą skuteczność w tym meczu.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Ja pozwolę się nie zgodzić z typem powyżej. Sacramento gra szybko i drużyny grające przeciw nim myśląc o wygranej muszą dotrzymywać jej tempo. Takim motorem napędowym w drużynie Bulls&#39;ów jest Rose który lubi szybką grę i dzisiaj będzie miał szanse się wykazać i rozprowadzać szybki atak.
Po takim kursie to bym raczej dawał na over z niższym progiem.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Orlando Magic - Utah Jazz
typ: Orlando - 13.5
kurs: 3.05
buk - Bet365
22.12.09, 1:00
Dziś w nocy przed nami bardzo ciekawe spotkanie transmitowane przez canal + sport, Orlando Magic podejmie u siebie ekipę Utah Jazz. Orlando Magic zajmuje obecnie 2 miejsce w konferencji wschodniej z bilansem 20-7, Utah Jazz jest natomiast na miejscu 6 w konferencji zachodniej z bilansem 16-11. Oglądając spotkanie Portland - Orlando 2 noce temu nieskutecznością w szeregach Magic raził Vince Carter, który w zasadzie rozegrał jedno z gorszych spotkań w tym sezonie, mogę posłużyć się tu cyferkami (1-14 z gry), więc jeśli zagra choć o 30-40 procent lepiej to mamy szansę na znaczne wywindowanie wyniku Magików w górę. W szeregach Jazz nie ma natomiast zawodnika pokroju Brandona Roya, który rzucałby po 32 pkt na mecz, co również będzie miało istotny wpływ na przebieg meczu. Memo Okur nie jest już tak skuteczny za 3 na wyjazdach jak we własnej hali, sądzę więc że problem biegania Howarda za Okurem rozwiąże sam Turek, jeśli tylko nie trafi kilku rzutów pod rząd. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo że Magic będą chcieli zrewanżować się Jazzmanom za porażkę sprzed 6 meczy, ponieważ ulegli wtedy Jazz w Salt Lake City. Teraz czas na rewanż w Orlando i sądzę że koszykarze Magic odrobią lekcję.
 
P 0

pchela

Użytkownik
Orlando Magic - Utah Jazz
typ: Orlando - 7,5
kurs: 1,90
buk - Bet365
22.12.09, 1:00
Podobnie jak kolega wyżej zdecydowałem się zagrać na Orlando. Jakkolwiek martwić może słabsza forma Cartera, na ławkę Magików najprawdopodobniej wraca Nelson i być może on znajdzie receptę na zatrzymanie ekipy z Salt Lake City. Ci na wyjazdach grają bardziej chimerycznie niźli u siebie i z pewnością nie będzie to dla nich tak łatwe spotkanie jak poprzednie z Orlando. Let&#39;s go Magic!
⛔ (rzut w ostatniej sekundzie i niestety typ nietrafiony)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom