>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2009

Status
Zamknięty.
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jak to się nikt nie spodziewał???
Jeśli przeanalizujesz mecze Charlotte , to zobaczysz, że na wyjazdach potrafią przegrać z najsłabszymi np. niedawna przegrana z New Jersey, ale w domu nabierają impetu i graja naprawdę skutecznie. Bilans 8-3.

Ale ja nie mówię o różnicy poziomów gry na wyjeździe, a u siebie. Mówię o aż tak skutecznej grze. Do tej pory dwukrotnie rzucali więcej niż 107 oczek. Zresztą po wygranej nad 76ers (przy bardzo dobrej skuteczności) spodziewałem się nieco gorszej postawy. I była nieco gorsza (46%), ale zaważyła wygrana walka pod tablicą atakowaną.
 
uciu 0

uciu

Użytkownik
Ale ja nie mówię o różnicy poziomów gry na wyjeździe, a u siebie. Mówię o aż tak skutecznej grze. Do tej pory dwukrotnie rzucali więcej niż 107 oczek. Zresztą po wygranej nad 76ers (przy bardzo dobrej skuteczności) spodziewałem się nieco gorszej postawy. I była nieco gorsza (46%), ale zaważyła wygrana walka pod tablicą atakowaną.
ok, rozumiem, tylko często bywa tak, że drużyna gra tak jak jej przeciwnik pozwala. Dlatego widząc, że Nuggets byli kompletnie bez formy w meczu z Philadelphią (jedynie Bilups grał dobrze ) było mało prawdopodobne, że nagle odbudują formę i przejadą sie po &quot;Bobkach&quot;. No bo gdzie mieliby to zrobić - w samolocie z Philadelphi do Charlotte?
 
M 0

matizzmatizz

Użytkownik
Indiana Pacers - Portland Trail Blazers
Typ. 1
Kurs: 2.84
Buk: Tobet​
A więc tak, Portland wcale dziś nie musi wyjsc z tego pojedynku jako zwyciezca.
Indiana jest wyrównaną drużyną i przy odrobinie szczescia u siebie może zagrozic najlepszym drużyną do których póki co aspiruje Portland ale tylko aspriuje. Portland straciło werwe z poczatku sezonu i w obecnym okresie meczą sie straszliwie co ma w niedługiej przyszlosci spowodowac zmiany personalne w zespole. Mysle ze warto spróbowac 1 po takim kursie, ????
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Indiana Pacers - Portland Trail Blazers
Typ. 1
Kurs: 2.84
Buk: Tobet​
A więc tak, Portland wcale dziś nie musi wyjsc z tego pojedynku jako zwyciezca.
Indiana jest wyrównaną drużyną i przy odrobinie szczescia u siebie może zagrozic najlepszym drużyną do których póki co aspiruje Portland ale tylko aspriuje. Portland straciło werwe z poczatku sezonu i w obecnym okresie meczą sie straszliwie co ma w niedługiej przyszlosci spowodowac zmiany personalne w zespole. Mysle ze warto spróbowac 1 po takim kursie, ????
ja jednak myślę zupełnie odwrotnie, dla mnie dziś Portland wygra w cuglach 10 pkt. Niby stracili Odena i na tablicah może być cięzko, ale to Indiana ma większe zmartwienie bo kontuzji doznał Danny Grange,ich lider, który rzucał średnio kolo 24 pkt i tam nie ma go kto zastąpić. Na ten mecz widzi mi się jeszcze under 191.5. Sam dość grubo będe grał któryś z wyżej wymieniomych typów
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dla mnie ten typ trochę NO BET, nie wiadomo jak Indiana poradzi sobie bez lidera, jednocześnie zespół Portland ostatnio nie zachwyca, ale po takim kursie jaki został wystawiony na pewno lepiej spróbować za lekki stake na gospodarzy.
 
mickhael 0

mickhael

Użytkownik
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, ale myślę że będę dosyć regularnie wypowiadać się w tym temacie. Dobra kończę zbędne pitolenie i przechodzę do omówienie dzisiejszego dnia w NBA.
Zacznę od (chyba) najczęściej obstawianego spotkania dzisiejszej nocy czyli Indiana - Portland. Jak dla mnie jest to mecz, tak jak kolega wyżej słusznie zauważył &quot;No Bet&quot; na zwycięstwo, a jak ktoś się uprze to niech stawia na Indianę, najlepiej z hendi np. +5,5. Mimo iż w drużynie gospodarzy zabraknie gwiazdy i lidera zespołu Dannego Grangera (pkt.~24), to wystarczy spojrzeć na listę kontuzjowanych graczy Blazersów, aby przekonać się czemu stawianie na drużynę z Oregonu jest bardzo ryzykowne. Oden, Fernandez, Outlaw, Batum to tylko niektóre z nazwisk nieobecnych w dzisiejszym spotkaniu zawodników. Mimo iż Pacersi przegrali ostatnie pięć spotkań, to sądzę że w dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte, a nawet zaryzykuje stwierdzenia, że drużyna z Portland (1-4 w ostatnich 5 spotkaniach) przegra.
Drugim spotkaniem które upatrzyłem sobie jest mecz pomiędzy Detroit, a Filadelfią. Nadzieje w związku z powrotem na stare śmieci AI są wielkie, niestety to nie jest ten sam zawodnik co kilka lat temu. Ma on już swoje lata i uważam że będzie mieć on spore problemy Stuckeyem. Big Ben przeciw Dalembertowi, też nie powinien mieć problemów. Ciekawa rywalizacja będzie na pozycjach rzucającego obrońcy i silnego skrzydłowego. Jak na takie składy i ostatnie poczynania uważam, że Detroit ma realne szanse na zwycięstwo. Tym bardziej że istnieją szanse na powrót po kontuzji Princea i Hamiltona. Jeśli Ci panowie by powrócili, bez najmniejszych obaw stawiał bym na zwycięstwo &quot;Tłoków&quot;.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Ja również napiszę coś o spotkaniu Indiana - Portland tyle, że znalazłem jeszcze ciekawszy kurs:
Spotkanie: Indiana Pacers - Portland Trail Blazers
Typ: 1 ⛔ 91:102
Kurs: 3,10
Buk: Betway
Analiza:
O godzinie 1.00 Indiana Pacers podejmować będzie u siebie ekipę Portland Trail Blazers i tak naprawdę niewiele czynników przemawia na ich korzyść, ale ja parę takich znalazłem...Jak wiadomo w ekipie Blazers jest sporo kontuzji (jednak do tej pory były one mało dokuczliwe, bo mieli je mało znaczący zawodnicy - do takich nie zaliczali się tylko albo i aż Greg Oden i Travis Outlaw) i na domiar złego do listy kontuzjowanych dołączył Rudy Fernandez, co będzie niewątpliwe kolejnym, ogromnym osłabieniem zespołu. Ostatnio drużyna Portland nie grała porywająco (jeśli zwyciężała to i tak po wielkich męczarniach, a ostatnio nawet przegrała i to bardzo wyraźnie z ekipą z Nowego Yorku) i tu upatruję szansy dla Pacers, którzy oczywiście nie prezentują się w tym sezonie zbyt dobrze, ale na własnym parkiecie sądzę, że będą w stanie powalczyć ze słabo grającą drużyną z Portland. Spotkanie to jest idealnym momentem do przerwania fatalnej serii pięciu porażek z rzędu i dania swoim kibicom chwili radości zdobywając punkty z wyżej sklasyfikowanym rywalem. Ekipa Blazers przegrywając z Knikcs potwierdziła, że niewygodnie gra jej się z przeciwnikami, którzy preferują szybki styl gry, a taki na pewno ma też Indiana (choć w tym sezonie nie do końca im to wychodzi - w zeszłym wyglądało to dużo lepiej...). Informacja, która jest niepokokjąca dla Pacers to fakt, że przez dłuższy czas na parkiet nie będzie mógł wyjśc gwiazdor tej drużyny - Danny Granger, jednak mimo wszystko uważam, że wypadnięcie gwiazdora (Indiana) to nie to samo co wypadnięcie ze składu trzech podstawowych zawodników (Portland). Zespołowi Indiany będzie dużo łatwiej załatać tę dziurę w składzie, natomiast drużyna Blazers musi sięgać do głębszych rezerw, aby załatać dziury po kontuzjowanych graczach. Gra bez Odena, Outlawa i Fernandeza na pewno nie jest dla nich komfortowa. Podsumowując - oba zespoły mają osłabienia, ale dużo większe (według mnie) ma ekipa Portland i w tym upatruję cień szansy na zwycięstwo Pacers i przerwania ich fatalnej serii. Do tego należy dodać fakt, że zespół Pacers miał kilka dni przerwy od ostatniego spotkania i w tym czasie mógł ułożyć (poprawić) nieco swoją postawę na parkiecie (głównie w obronie). A więc iskierka nadziei na zwycięstwo gdzieś w oddali się tli, a kurs naprawdę kuszący. Ciężar zdobywania punktów będą musieli wziąć na siebie T.J. Ford i Mike Dunleavy - jeśli wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności to na pewno wygrana w tym pojedynku jest w zasięgu.
 
mickhael 0

mickhael

Użytkownik
A więc iskierka nadziei na zwycięstwo gdzieś w oddali się tli
Przepraszam że zaśmiecam, ale nie wytrzymałem. Wiem że statystyki Indiany nie są powalające (6-12), ale mimo to grają bardzo fajny basket. Optymistyczną wiadomością jest udany powrót Dunleavyego do gry, który w ostatnich pięciu spotkaniach (to tylko zwykły zbieg okoliczności, uwierzcie {Indiana last 5 game 0-5}) grając średnio niespełna 21 minut zdobywał ok. 12,5pkt. Sądzę więc, że Mike sprawdzi się w roli zapchajdziury po Grangerze. Mimo iż Pacersi nie są na szprycowani gwiazdami, to posiadają całkiem zgrany i solidny zespół, który u siebie z pewnością będzie walczyć do ostatniej syreny. Zresztą nie będę na siłę przekonywać, bo sam 100% pewności nie mam, ale uważam że z hendi +5/6 można stawiać. A co do &quot;statystyków&quot; to posłużę się bardzo trafnym przykładem z wczorajszej/dzisiejszej nocy Cleveland @ Memphis 109:111 (OT).
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Zdaję sobie sprawę z tego, że mają wyrównany zespół stąd też mój typ, ale ich postawa w tym sezonie mimo wszystko nie napawa optymizmem stąd użyłem sformułowania &quot;iskierka nadziei&quot;. Przychylam się do Twojego zdania, że z handicapem +5/6 to spokojnie powinni wygrać, ale sądzę, że w końcu będzie ich stać na normalne zwycięstwo, bo tak jak już napisalem i jak Ty to zauważyłeś skład mają naprawdę ciekawy.
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - NBA

LA Lakers vs. UTA Jazz +15
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10

O godzinie 4:30 czasu polskiego w Los Angeles dojdzie do spotkania pomiędzy, dwoma drużynami lubiącymi grę na własnym parkiecie, mianowicie na przeciwko siebie staną: LA Lakers i UTA Jazz. Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz, obydwie drużyny grają ostatnio bardzo dobrze, w fenomenalnej formie jest Koby i Carlos Boozer, dwaj liderzy swoich zespołów i to między nimi będą się rozgrywać najciekawsze pojedynki tego wieczoru, dla tego warto zerwać nockę i obejrzeć ten mecz, emocji na pewno nie zabraknie.
Na początku skupmy się na drużynie gospodarzy, w dzisiejszym meczu zabraknie Luke Walton&#39;a, ale nie jest to zbyt znacząca strata, a tak to wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera. Lakers rozegrali do tej pory dziewiętnaście spotkań z czego wygrali szesnaście, a przegrali tylko trzy. Większość pojedynków rozegrali na własnym boisku i tutaj są po prostu fantastyczni, wygrywają z każdym jak leci, dziewięć wygranych pod rząd, spacerek i niezłe show urządzili sobie ostatnio z Phoenix, gromiąc ich 108:88, kibice mogli zobaczyć kawał dobrego basketu. Widać w ich grze zrozumienie i opanowanie, zawsze kontrolują przebieg całego spotkania, mają wyrównany skład i lidera, każdy jest ważnym elementem w tym zespole i każdy ma swoje zadanie specjalne na dany mecz, jak widać przynosi to oczekiwane efekty, są dla mnie jednym z faworytów do mistrzowskiej korony, bo mając taki duet jak Koby i Gasol, można naprawdę wiele zdziałać.
Utah Jazz - również drużyna własnego parkietu, bilans 9-3, a 3-5 na wyjeździe doskonale to obrazują. W zespole zabraknie dziś: Ronnie]a Price, Kyrylo’a Fesenko, Matt’a Harpring, Andrei’a Kirilenko, Kyle’a Korver, największą stratą nie wątpliwie jest brak Kirilenko, bo przydały by się jego rzuty za 3pkt, ale Wesley Matthews, godnie go dziś zastąpi. Podobny zespół do gospodarzy, wyrównany skład, gra poukładana i przemyślana. Ławka dość dobra, można liczyć na każdego zawodnika po trochu, tak jak jest to w Lakers, każdy jest przeznaczony do innego zadania. Bardzo podoba mi się gra Derona Williamsa, prowadzi grę środkiem boiska, każdą akcję w ataku pozycyjnym potrafi rozegrać perfekcyjnie, bardzo dużo widzi na boisku i często asystuje kolegą i dokłada też ponad 18pkt na mecz, po ostatnich występach widać, że jest w niezłej formie.
Podsumowując, zapowiada nam się ciekawy mecz, z podobnymi do siebie drużynami. Tak jak już wspomniałem na początku swojej analizy warto zerwać nockę i obejrzeć pojedynek pomiędzy Kobym, a Boozerem. Tatkie handi jak dla mnie jest warte zagranie do jakiegoś dubla spokojnie, kurs akurat na podbicie AKO, a prawdopodobieństwo na wejście 95%. Gospodarze z dziewięcioma wygranymi pod rząd, czas chyba na to, aby popsuć sobie trochę domową statystykę, a goście muszą w końcu wygrać i na wyjeździe, dziś wspaniała okazja do przerwania złej passy wyjazdowej, bo przeciwnik gra bardzo podobną koszykówkę. Na zakończenie dodam, że na boisku Lakers spotkali się już dwadzieścia razy i tylko raz UTA przegrała różnicą piętnastu punktów, a więc jak sami widzicie, warto zagrać ten typ :!:

GO GO UTA JAZZ :!:
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Indiana Pacers - Portland Trail Blazers 2 (-4) @ 1.94

O tym meczu było już trochę napisane. Uważam jednak, że dziś mimo kilku absencji w składzie (z bardziej znaczących graczy nie zagrają: Rudy Fernandez, czy Greg Oden) Portland pokonają bardzo słabo prezentujących się ostatnio Pacers. Co więcej z ich składu na dzisiejszy mecz wypadł największy gwiazdor Danny Granger (choć jego gra pozostawia wiele do życzenia) a o jego zastąpienie nie będzie łatwo. Z tego co wiadomo Mike Dunleavy, który mógłby dziś przejąć pałeczkę po liderze drużyny z Indianapolis jest gotowy na maks półgodziny gry, co i tak będzie &quot;nadwyrężeniem&quot;, które przecież do kontuzji doprowadziło zmagającego się z kontuzją od pre-season (co lekceważono) Grangera. Trudno mi sobie wyobrazić by dziś zdyscyplinowana drużyna z Portland nie wykorzystała okazji do kolejnego zwycięstwa z tak słabo grającym ostatnio rywalem. Dlatego dodaje mały handicap.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Denver Nuggets
Typ: 1 ✅ 101:99
Kurs: 3,60
Buk: bwin
Analiza:
O godzinie 1.30 zacznie się spotkanie pomiędzy Detroi Pistons, a Denver Nuggets. Bukmacherzy upatrują w tym pojedynku pewnego zwycięstwa przyjezdnych jednak ja sądzę, że Detroit pokona dziś Denver, które wczoraj zagrało bardzo nieudane spotkanie z Charlotte i przegrało dość wyraźnie. Jestem pewny, że po takiej przegranej morale drużyny znacznie się obniżyły i że będzie to miał wpływ na przebieg dzisiejszego spotkania. Do składu Detroit być może powróci Tayshaun Prince oraz Ben Gordon, natomiast w składzie Denver pod znkaiem zapytania stoi występ Kenyona Martina. Pistons jeśli postawi na mocną grę obronną wtedy może pokonać Nuggets i myślę, że tak się właśnie stanie, bo przecież Detroit ma w składzie kilku ciekawych zawodników, którzy mają ogromne umiejętności (jak choćby Rodney Stuckey).
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Jestem pewny, że po takiej przegranej morale drużyny znacznie się obniżyły i że będzie to miał wpływ na przebieg dzisiejszego spotkania
W nba morale zespołu nie obniżają się po jednym nieudanym spotkaniu. Szczególnie w takim zespole jak Denver. Nie zapominajmy, że tam są 82 mecze w sezonie, a wszyscy doskonale wiedzą, iż wszystkich wygrać się po prostu nie da (nie potrafili tego nawet Bulls z Jordanem i Pippenem). Mieli czas przemyśleć swoje błędy, co też George Karl potwierdził wytykając je w szczegółach. Detroit wczoraj grali w Philly dziś wracają do własnej hali, to nie są łatwe mecze, natomiast Nuggets mają dzień przerwy więcej i bardziej doświadczony skład. Przypomnę też ostatni mecz w Det (co prawda przegrany, ale wtedy grał Rip Hamilton i był jeszcze Sheed), w którym Billups rzucił 39 pkt. Dziś myślę, że będzie mecz na styku, więc moim zdaniem jak grać na Detroit to z handicapem +7. Jakoś widzę zwycięstwo Denver. Jak będzie zobaczymy.
 
januask 48

januask

Użytkownik
UTA Jazz v ORL Magic 120:111
typ: ORL Magic ⛔
kurs około 1.75
Utah po wczorajszej wyjazdowej kompromitującej porażce z LAL(101:77), dziś stoczą kolejne bardzo trudne spotkanie z innym pretendentem do tytułu, a mianowicie z ORL Magic.
Wczorajsze spotkanie,a dokładnie druga jego odsłona pokazała jak wiele wciąż słabych punktów posiadają Jazzmeni gdy przychodzi zmierzyć się z &quot;wielkimi&quot; tej ligi. Gdy tylko zostali mocniej przyciśnięci popełniali sporo strat, w obrębie &quot;trumny&quot; wręcz nie istnieli, obwód także szwankował(słabo Boozer,Matthews,Brewer) a ich skuteczność z minuty na minutę drastycznie malała...Z resztą w przeciągu całego spotkania wynosiła 33.7% co chluby im raczej nie przynosi.
Pomimo, że dziś zagrają u siebie nie widzę ich zwycięstwa z bardzo mądrze i skutecznie grającymi Magic. Orlando jest od 6 spotkań niepokonane, na niemal każdej pozycji mają bardziej skutecznych i równo grających zawodników, a szeroka i wyrównana ławka pozwala trenerowi na spokojną rotacje w przeciągu całego spotkania, co jak zwykle w przypadku Orlando powinno być sporą przewagą jeśli chodzi o końcowe rozstrzygnięcie.
U Magic brak nowych urazów więc zagrają najsilniejszą ekipą, z kolei u Utah możliwe że powrócą dziś mniej znaczący Kyrylo Fesenko i Andrei Kirilenko.
W zeszłym sezonie w bezpośrednich spotkaniach dwa pewne zwycięstwa Orlando.
Także i dziś stawiam na zwycięstwo Gortata i spółki.
 
mickhael 0

mickhael

Użytkownik
Wczoraj niestety w ostatniej kwarcie jednak dała się we znaki absencja Grangera. Natomiast wczoraj Detroit wygrało tak jak przewidywałem.
Dlatego dziś zaczynam właśnie od dzisiejszego spotkania drużyny Pistons. Nie mogę się zgodzić z kolegom van_der_vaart. Jestem dziś przekonany, że Denver wygra. Spytacie, skąd moja pewność? Otóż odpowiedź jest krótka, Carmelo Anthony! Tłoki nie mają zawodnika który by go upilnował. Bo kogo mają wystawić na niskiego skrzydłowego? Szweckiego debiutanta Jerebko. Chłopak gra całkiem nieźle, ale nie jest to poziom Melo. A może Daye (4,6/2,4)?! Wiadomo dziś, że pewno nie zagrają Prince i Hamilton. Co więcej pod ogromnym znakiem zapytania stoi występ Bena Gordona. Jeśli Anglik nie wystąpi w tym spotkaniu, a wiele na to wskazuje, to Detroit będzie mieć sporą dziurę na pozycjach 2 i 3, z której z pewnością zrobią użytek gracze Baryłek. Mecz zdecydowanie na Denver, nawet z hendi -7.
Dwa pozostałe spotkania, Utah vs Orlando i Boston u Washington, będą bardzo ciekawe, aczkolwiek uważam że faworyci, jak by nie patrzeć grający na wyjeździe, wygrają. Może nie z hendi, ale wygrają i Boston, jak i Orlando.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dzisiejszej nocy 3 pojedynki w NBA:
Washington - Boston ✅
Celci zgodnie z planem zaczynają swój zwycięski marsz, grają pewnie i nie od dziś wiadomo że lubią grać seriami. Na wyjazdach radzą sobie bardzo dobrze i jeśli dziś nie zlekceważą gospodarzy albo ci nie zagrają jakiegoś cudownego meczu powinniśmy widzieć dość spokojne zwycięstwo gości różnicą 5&lt; pkt.
Detroit - Denver ✅
Moim zdaniem najciekawszy mecz dzisiejszej nocy ale jednocześnie bardzo ciężki do typowania. Tłoki u siebie nieźle radzą sobie zawsze z ekipą Denver, jednak na tą chwile nie da się ukryć że to goście dysponują lepszą drużyną ale ja bym na nich na pewno nie postawił ze względu na strasznie niski kurs jaki został wystawiony w tym meczu. Skoro niski kurs na gości to wysoki na gospodarzy i w tym spotkaniu które dla mnie jest NO BET jeśli miałbym cokolwiek grać to raczej Detroit bo bardzo zachęcającym kursie.
Utah - Orlando ⛔
Tak wyszło że zespołu Utah jakoś za bardzo nie czuje, mało ich w ogóle widziałem w akcji. W tamtym sezonie byli nie do zatrzymania u siebie, ostatnio zdołali wyciągnąć praktycznie przegrany mecz z SAS. Orlando przedstawiać nie trzeba, są w dobrej formie, Carter nieźle wkomponował się w drużynę i myślę że powinno to wystarczyć na Jazzmanów dziś którzy wczoraj dostali baty od LA ale widzę po typach,że zrobiła się mała masówka na Orlando co różnie może wróżyć :cool:
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Raptors - Atlanta Hawks (0-7.5)
Typ: 1 ⛔ 89:111
Kurs: 5,40
Buk: Centrebet
Analiza:
Dzisiaj w nocy o godzinie 1.00 rozpocznie się pojedynek między Toronto Raptors, a Atlantą Hawks. Faworytem według bukmacherów jest zespół z Atlanty, ale ja upatruję w tym spotkaniu zwycięstwa ekipy z Toronto, która w ostatnim czasie spisuje się coraz lepiej. W zespole tym występuje kilka gwiazd (Hedo Turkoglu, Chris Bosh czy DeMar DeRozan). Zawodnicy ci spokojnie mogą powstrzymać zawodników Atlanty, którzy nieco już się wypalili względem początku sezonu. Chris Bosh na tablicach z pewnością będzie rządził i nie pozwoli za bardzo pograć Horfordowi. Jeśli do dobrej gry Bosha dołączy reszta reszta zespołu tj. Turkoglu, który w tym sezonie przeplata dobre występy ze słabszymi - mam nadzieję, że dzisiejsze będzie jednym z lepszych i zespół Raptors wygra kolejne spotkanie.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Witam, co sądzicie na dziś zagrac overka w meczu Cavs vs Portland ? U buków strasznie niski próg rzuconych punktów od 180-184. Obie drużyny co prawda troche osłabione ale nie skreślałbym od razu tutaj małej ilości rzuconych punktów. Przez ostatnie 10 meczy Cleveland rzucało overa w 8 z nich za to Portland w 7. Przy kursach 1.8 do 1.9 myśle że warto grać tutaj na sume punktów w meczu, pozdrawiam życze udanej nocy.
 
shen 408

shen

Użytkownik
2 typy na szybko
Philadelphia-Houston 2(-2,5)1,92✅ 91-96
76ers mimo powrotu Allena Iversona dalej nie mogą zakończyć swojej passy 10 porażek z rzędu,w tym 4 ostatnie porażki w Wachovia Center,Rockets ostatnio w 5 meczach wygrali 4 razy,pokonując ostatnio Cavaliers na swoim terenie 10 punktami,dziś Rakiety powinny przedłużyć passe 76ers do 11 porażek.
Toronto-Atlanta 2(-4)2.02✅ 89-111
Jak ostatnio oba zespoły grały między sobą Hawks na własnym terenie rozbili Raptors 146-115,w ostatnim meczu 2 dni temu Hawks rozbili u siebie Bulls 118-83,Raptors ostatnio polegli z kiepskimi Bucks którzy wygrywając z nimi 117-95 zakończyli swoją serie 4 porażek z rzędu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom