>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dobra Panowie, czas powoli kończyć zapisy w aktualnych ligach i robić listy nowych chętnych.
W I lidze wciąż 3 osoby nie zaakceptowały zaproszenia. Mają na to czas do końca tygodnia.
W II lidze jest jeszcze gorzej, jest tylko 6 drużyn. Poszły przypomnienia do dotychczasowych graczy. Czekam na akceptacje zaproszenia. W zależności ile będzie chętnych &quot;starych graczy&quot; zobaczymy czy znów powstanie III liga czy wystarczą dwie ...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Panowie, nie przyjmę zaproszenia w drugiej lidze.
Inne sprawy w życiu, nie będzie już czasu na fantasy. Dziękuję za te kilka ładnych lat wspólnej gry. Postaram sie jeszcze was ograć w NFL w tym sezonie i odejdę do Hall of Fame :p
 
zimon 59

zimon

Użytkownik
Dobra Panowie, czas powoli kończyć zapisy w aktualnych ligach i robić listy nowych chętnych.
W I lidze wciąż 3 osoby nie zaakceptowały zaproszenia. Mają na to czas do końca tygodnia.
W II lidze jest jeszcze gorzej, jest tylko 6 drużyn. Poszły przypomnienia do dotychczasowych graczy. Czekam na akceptacje zaproszenia. W zależności ile będzie chętnych &quot;starych graczy&quot; zobaczymy czy znów powstanie III liga czy wystarczą dwie ...
Dostałem invite do 2 ligi jednak awansowałem do 1 to mam akceptowac? Czy wyslecie mi inne zaproszenie
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Brakujące druzyny w pierwszej lidze:
Zimon - Brooklyn Zimons
Qozi - Kozi Knicks
host3234 - Sopranos Familia
Ted - TeddyEndzels
Ted jest na forum codziennie, Qozi ostatni post ma tydzień temu więc na zaproszenie powinien odpowiedzieć, Hosta nie ma na forum od roku ale był w lidze, więc trochę dziwne żeby nie zaakceptował zaproszenia.
 
zimon 59

zimon

Użytkownik
Brakujące druzyny w pierwszej lidze:
Zimon - Brooklyn Zimons
Qozi - Kozi Knicks
host3234 - Sopranos Familia
Ted - TeddyEndzels
Ted jest na forum codziennie, Qozi ostatni post ma tydzień temu więc na zaproszenie powinien odpowiedzieć, Hosta nie ma na forum od roku ale był w lidze, więc trochę dziwne żeby nie zaakceptował zaproszenia.
Posłałem mu wczoraj mojego maila na zaproszenie. Wiec o Brooklyn Zimons nie martwcie sie.
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
W temacie keepera do którego kilka osób już się zapisało - na stronie ligi dodałem regulamin ligi keeper oraz ustawiłem wstępną propozycję terminu Draftu. Wszystkie sprawy poruszamy na stronce naszej ligi.
Liga nazywa się Bukmacherskie&amp;Basketplanet

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom