>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam, musimy z innymi modami porozdzielać trochę adminowanie. Zaproszenia będę jednak wysyłał od tego weekendu, najpierw wiadomo od 1 ligi, 2 itd. Proszę zatem sprawdzać mejle ????
PS Osoby z II ligi które awansowały proszę o podanie adresu @ na PW
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
LIGA KEEPER.
W zeszłym roku średnio wypaliła nasza liga keeper ( i nie ma co do tego wracać).
W tym roku zebrałem już 7 pewniaków, kilka osób ma dać jeszcze znać. Docelowo liga ma liczyć 12 albo 14 pewnych graczy. Czy ktoś jest chętny na keepera?
Zasady będą ustalone przed DRAFTEM i ze względu na to, że będzie to pierwszy sezon, nie będą one jakoś specjalnie zawiłe.
 
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Grałem w zeszłym roku w tamtej lidze i chętnie zagram też w tym sezonie. Przy okazji, wiadomo coś więcej w temacie organizacji II ligi h2h i kwestii awansów z ligi III?
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
Fajnie, że jest tylu chętnych na keepera ale to już niestety max. Wychodzi na to, że będzie 16 ekip. Dzisiaj wieczorem roześlę zaproszenia. Draft odbędzie się albo w weekend 19-20.10 albo środa 21.10 po 21ej. Regulamin będzie zamieszczony na yahoo w naszej lidze.
 
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Czy ktoś odpowiedzialny za ligi h2h mógłby odpowiedzieć czy ustalono już skład II ligi? Widzę, że dzisiaj przyszło do mnie zaproszenie do odnowienia w III, ale zajmując w zeszłym roku 1 miejsce chyba powinienem grać teraz wyżej?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Napisz mi PW z mejlem to wyślę Ci zaproszenie do II ligi. Jak robi się &quot;renew league&quot; to z automatu zaznaczeni są wszyscy dotychczasowi gracze.
Graczy I i II ligi proszę o zabranie głosu odnośnie terminu draftu. Ale żeby nie śmiecić forum proszę o głosy w ankiecie na forum yahoo.
W I lidze wciąż paru graczy nie zaakceptowało zaproszenia. Proszę także drużynę Brooklyn Zimons o wysłanie PW z emailem na który ma przyjść zaproszenie. Bzyku Saints oraz Oki&#39;s vipers spadli z I ligi i przysługuje Wam prawo gry w II lidze. Również w tym przypadku poproszę na PW adresy email.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Nigdy w to jeszcze się nie bawiłem. W tym roku chciałbym wziąć udział. Poproszę jakiś kod na PW czy coś ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom