>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - ciekawostki, transfery, pytania etc.

toudi 715

toudi

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=AntVEuEBRpI
Takich kretynów jak ten rookie z Niemiec powinni zawieszać na pół sezonu a nie na jeden mecz jak to się stało. Prawdopodobnie już do końca kariery nie będę lubił tego pajaca. Generalnie to lubie trash talk a nawet od czasu do czasu lekko brudnym zagraniem nie pogardze ale takie coś to jest wielkie DNO, zniżanie sie do poziomu ru-ru-ru-rurkowców.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Asysta fajna, ale powiem szczerze no nie jest jakaś znowu porażająca, żeby sie aż tak bardzo ekscytować jak komentatorzy na filmiku. Dostał Griffin piłkę lekkim lobikiem podał ją w powietrzu jedną ręką - bardzo dobry timing - i tyle...;) Przy jego sile takie podanie 1 rękę to naprawdę żadne nie wiadomo co. Gdyby to było z dużo dalszej odległości to bym ta podjarkę komentatorów rozumiał ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Asysta fajna, ale powiem szczerze no nie jest jakaś znowu porażająca, żeby sie aż tak bardzo ekscytować jak komentatorzy na filmiku. Dostał Griffin piłkę lekkim lobikiem podał ja w powietrzu jedną ręką i tyle...;) Przy jego sile takie podanie 1 rękę to naprawdę żadne nie wiadomo co. Gdyby to było z dużo dalszej odległości to bym ta podjarkę komentatorów rozumiał ;)
Dla porównania komentatorzy na video z oficjalnego youtubowego kanału NBA niemal przemilczeli to zagranie.

Ale na pewno to jedna z ostatnich rzeczy której się można spodziewać po BG32 ????
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Bardziej imponujące są te asysty Love&#39;a przez całe boisko ???? już kilka jak nie kilkanaście ich miał w tym sezonie ????
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
To co zrobił Bargnani na tych dwóch gifach maroona ???? Na tym drugim się wręcz ośmieszył, co to było - pajacyk? ???? Za takie coś Woodson powinien mu zrobić &quot;suszarkę&quot; w szatni jak Alex Ferguson. Jak widać nawet w NBA nie brakuje grubych błędów i amatorki. Choć patrząc na kontrakty zawodników to coś podobnego nie powinno mieć miejsca. Poniżej &quot;obrona&quot; Hardena, choć tu może się zasłonić kontuzją, z jaką grał...niemniej pytanie, czy tak broniącego zawodnika jest sens trzymać na parkiecie.
http://www.youtube.com/watch?v=NIyiEc1741s&amp;amp;feature=player_embedded
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Poniżej &quot;obrona&quot; Hardena, choć tu może się zasłonić kontuzją, z jaką grał...niemniej pytanie, czy tak broniącego zawodnika jest sens trzymać na parkiecie.
Nie ogladałem w tym sezonie wystepów Hardena więc nie wiem co on tam w defensywie wyrabia, ale może być tez tak, że oszczedza się w obronie kosztem ataku, który mu wychodzi.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Nie ogladałem w tym sezonie wystepów Hardena więc nie wiem co on tam w defensywie wyrabia, ale może być tez tak, że oszczedza się w obronie kosztem ataku, który mu wychodzi.
No to jest raczej oczywiste.
Mnie generalnie Harden rozczarowuje w tym sezonie, przejawia momentami mentalność takiej typowej gwiazdeczki. W obronie się ewidentnie obija, w ataku często sieka idiotyczne trójki z 8 metrów (fatalne 28.6% za 3) przez ręce kiedy przy tablicy nie ma żadnego dobrze ustawionego partnera z drużyny i do tego chyba najgorsza maniera czyli pretensje do partnerów na parkiecie (takie rzeczy się wyjaśnia w szatni). Bez wątpienia spowalniają go te przeróżne mikrourazy, które meczą go w tym sezonie ale generalnie nie podoba mi się jego obecna gra. Nie przejawia zdolności przywódczych i nie pomaga partnerom stać się lepszymi. Taki trochę drugi Melo się robi.
Jamesie, nie idź tą drogą !
 
Do góry Bottom