>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - ciekawostki, transfery, pytania etc.

pampus 81

pampus

Użytkownik
jak to jest z tym LeaguePass? kosztuje cos kolo ~650zl na caly sezon włącznie z PO?
jest możliwość, aby w kilka osób się złożyć i zakupić takie konto, do którego te wszystkie osoby, które się złożyły miałyby dostęp?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
jak to jest z tym LeaguePass? kosztuje cos kolo ~650zl na caly sezon włącznie z PO?
Mógłby ktoś napisać ile dokładnie kosztuje ten pakiet premium w złotówkach? Akurat jestem za granicą i jak się loguję to mam cenę 212.59 €. Jak w Polsce jest taniej to mam zamiar wykupić już w kraju bo będę na chwilę w następnym tygodniu.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać ile dokładnie kosztuje ten pakiet premium w złotówkach? Akurat jestem za granicą i jak się loguję to mam cenę 212.59 €. Jak w Polsce jest taniej to mam zamiar wykupić już w kraju bo będę na chwilę w następnym tygodniu.
premium - 644.99
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toudi 715

toudi

Użytkownik

Ekipa Spurs podczas Halloween, Leonard jako Popeye, Bellineli jako Mario a Ginobili to nie wiem za kogo się przebrał :cool:
Edit: już wiem, to Buzz z Toy Story ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
haha ciekawi mnie jakbym grał jego over to czy by sie liczylo?
3 pkt zapisane dla kapitana druzyny przeciwnej :] albo 2 - nie wiem. Ale w europejskiej koszykówce samobóje zapisuje sie kapitanowi druzyny przeciwnej - w nba chyba też.
 
Do góry Bottom