>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - ciekawostki, transfery, pytania etc.

toudi 715

toudi

Użytkownik
Co wy tu wyskakujecie z jakimś Bargnanim, wy jeszcze prawdziwej &quot;defensywy&quot; nie widzieliście :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=fQAtOD9Bbhc
Chyba cheerleaderki się bardzo spodobały Amare :grin: Pistonsów chyba tak to oszołomiło, że aż błąd kroków jeden z nich zrobił, zbyt łatwe punkty mógł zdobyć ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
SZACUN : http://www.crowdrise.com/unicefphilippines/fundraiser/paugasol
Wszystkie gwiazdy piłki nożnej, tenisa, koszykówki powinny brać przykład! Na parkiecie mam go za mięczaka, ale postawą pozaboiskową można również wzbudzić spory szacunek. Gościa mam ogólnie za mięczaka na parkiecie, ale takimi pozaboiskowymi elementami można wzbudzić spory szacunek.
Bonusik: https://twitter.com/paugasol
Pau nie jest głupi za wiele nie odda kasy. Z obecną formą jak wyjdzie mu 10k to będzie nieźle.
Gdzieś widziałem,że Durant dał 1kk$
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Nie chce snuć tutaj żadnych teorii spiskowych ale ja nie rozumiem po co tutaj robić jakąś szopkę z kasą uzależnioną od zdobyczy punktowej. Jeżeli chce pomóc to może te pieniądze po prostu przelać na odpowiednie konto i tyle, ewentualnie jak mu zależy na tym żeby świat wiedział o jego hojności to jeszcze powiedzieć jakiemuś dziennikarzowi. Czyżby po to żeby komentatorzy w piątek po każdym punkcie zdobytym przez niego mówili, że Pau właśnie podarował tysiak dolców poszkodowanym?
Poza tym do takiego filantropa jak np. Bill Gates to jeszcze trochę brakuje, mówie tu o % majątku przekazanym na cele dobroczynne, nie o samych kwotach rzecz jasna bo tutaj to 100 lat świetlnych brakuje.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: Toudi -&gt;
Nie chce snuć tutaj żadnych teorii spiskowych ale ja nie rozumiem po co tutaj robić jakąś szopkę z kasą uzależnioną od zdobyczy punktowej. Jeżeli chce pomóc to może te pieniądze po prostu przelać na odpowiednie konto i tyle, ewentualnie jak mu zależy na tym żeby świat wiedział o jego hojności to jeszcze powiedzieć jakiemuś dziennikarzowi. Czyżby po to żeby komentatorzy w piątek po każdym punkcie zdobytym przez niego mówili, że Pau właśnie podarował tysiak dolców poszkodowanym?

Poza tym do takiego filantropa jak np. Bill Gates to jeszcze trochę brakuje, mówie tu o % majątku przekazanym na cele dobroczynne, nie o samych kwotach rzecz jasna bo tutaj to 100 lat świetlnych brakuje.
Można to było różnie odbierać, ale najważniejsze, że dało to konkretne efekty - ludzie z całego świata przyłączyli się do akcji, płacąc za punkty, zbiórki, bloki...każdy niemal element statystyczny:

  1. Joey Mada$$ ‏@HeadGame_Cozy 14 h
    @paugasol $25 for every rebound and $15 for every block
    Podane dalej przez Pau Gasol

    Rozwiń

  2. Marissa ☮ ‏@Emme_Ten 14 h
    @paugasol i will donate 5$ for every 3 pointer, 2$ for ever point you score and 2$ for every rebound ! #GoLakers
    Podane dalej przez Pau Gasol

    Podgląd rozmowy

  3. Bruno...Horning ‏@brunowarning 14 h
    @paugasol I am Brazilian and I will help in this campaign with $ 50 of each item and its rebound
    Podane dalej przez Pau Gasol

    Podgląd rozmowy

  4. Evan F Yonathan ‏@evanfilbert1928 14 h
    @paugasol $10 for every 3 point.. And $25 for every rebound and block
    Podane dalej przez Pau Gasol

    Rozwiń

  5. ⭐SilverIzDivergent⭐ ‏@DivergentSilver 14 h
    @paugasol yeah I myself say a dollar a point
    Podane dalej przez Pau Gasol

    Podgląd rozmowy

  6. tyler v ‏@TyInTheRidge 14 h
    @paugasol $5 for every point and $20 per block
    Podane dalej przez Pau Gasol

    Rozwiń

  7. Pau Gasol ‏@paugasol 14 h
    Every bit helps, thank you! RT @nickolney: @paugasol a dollar a point, it&#39;s not much but it&#39;s better than nothing.


    Podgląd rozmowy

  8. Pau Gasol ‏@paugasol 14 h
    Thank you! Who else is in for tonight? @TheRealGirgis: @paugasol I&#39;ll pledge $2 for every point, rebound, assist!

Tak więc może i po amerykańsku, ale dzięki temu ludzie bardziej się zaangażowali, niż gdyby Pau rzucił suche: I donated x dollars, please join me..
Ja też się dorzuciłem, bo Pau nie odwalił lipy.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
śmiesznie to wyglądało jak ojciec z malutkim synem, ale CP3 się należało bo nie powinien się dostać na linie rzutów osobistych cwaniaczek
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Lol, w Pistons teraz gra Jennings więc to już bad boys nie są (chyba że liczyć jego kosę z JR Smithem) ale Cousins chyba w Shaqramento próbuje zbudować nowych bad boys. Dawno temu Isaiah Thomas z Pistons zorganizował akcję polegającą na tym żeby w all star game nie podawać Jordanowi. Później Jordan powiedział, że nie zagra na igrzyskach w jednej drużynie z Thomasem i Isaiah się nie załapał do kadry. Jakiś przebłysk brudnych lat 80-90 w których było sporo takich akcji. Kiedyś Bulls z Pistons to naprawdę kosę mieli, teraz już takich sytuacji nie ma.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z cyklu: tajemniki warsztatu Jasona Kidda: jak zaoszczędzić jeden timeout? http://sports-kings.com/nysportsking...d-of-the-game/
Tu nawet nie chodziło o zaoszczędzenie tylko na zdobycie tego czasu, bo to była sama końcówka i Nets nie mieli już czasu a Lakersi rzucali osobiste i trafili 2 i prowadzili 3 pkt. Jak się nie potrafi okiełznać inaczej drużyny to trzeba tak kombinować - nie zdziwi mnie kara za to marne wymuszenie czasu, bo już sędziowie pokiwali palcem, a NBA naiwna nie jest.
 
Do góry Bottom