>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - ciekawostki, transfery, pytania etc.

E 3,9K

embapepe

Użytkownik
Czy ma ktoś rozeznanie w jakim wymiarze czasowym odbędzie się mecz między realem a dallas 4x10 czy 4x12? mecz 20.45

mecz w madrycie to chyba po 10? linia na 214.5 wystawiona, real po 3.3 u siebie? na pokazówce dużo
 
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
Czy ma ktoś rozeznanie w jakim wymiarze czasowym odbędzie się mecz między realem a dallas 4x10 czy 4x12? mecz 20.45

mecz w madrycie to chyba po 10? linia na 214.5 wystawiona, real po 3.3 u siebie? na pokazówce dużo
mecz jest rozgrywany pod szyldem NBA Preseason wiec domyślam sie ze będzie 4x12.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Ja bym nie ruszał. Ostatnio dwa mecze pokazowe w Dubaju z Minnesotą i 210, 200 pkt. Grają na wyjebce ten preseason, duże rotacje, po kilkanaście minut najlepsi.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi

Chyba czas wsiadać do hype trainu Victora. Ktoś powie, że to tylko pre-season, ale takiego gościa w NBA to jeszcze nigdy nie było. Przy wzroście 7'5 chłop ma taką płynność ruchów, że to jest jakaś abstrakcja. To też chyba pierwszy zawodnik, który będzie regularnie blokował rzuty trzypunktowe. Wiadomo, że czasem się to zdarzało, ale to były zazwyczaj bloki z pomocy. Tutaj nawet crossowanie go może nie przynieść rezultatu, jego zasięg ramion to 8ft., liga ma się czego obawiać. Oby żaden Brooks, czy inny Green nie pozbawili nas przyjemności oglądania tego chłopaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1327
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Które buki mają rozbudowaną ofertę na statystyki indywidualne zawodników tak jak w poprzednim sezonie betzerk czy uberlucky? Takie linie by kursy były nawet dwucyfrowe.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Chodzi o jakiś konkretny mecz? Jeżeli nie, to próbuj betX albo buki na tym samym sofcie co uberlucky, w innych się jeszcze nie spotkałem.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Chodzi o jakiś konkretny mecz? Jeżeli nie, to próbuj betX albo buki na tym samym sofcie co uberlucky, w innych się jeszcze nie spotkałem.
Tak jak rok temu udało się na początku sezonu wychaczyć Banchero tak w tym liczyłem że znajdę coś ciekawego na Holmgrena. Ale już widzę że linia podstawowa dość wysoka bo 13,5 pkt a w Oklahomie wiadomo kto rządzi.

Edit. Dobra znalazłem. Rabona i te inne Malina Casina mają rozbudowaną ofertę. Chyba najlepszą na rynku. Wchodzisz w mecz. Dalej w specjalne. Klikasz zawodnika rozwija się lista i wybierasz liczbę punktów, asyst czy zbiórek. Mamy nawet kursy dwucyfrowe na bardzo wysokie linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Z ciekawostek.Obrażony na 76ers Harden przechodzi do Clippers, do LAC idzie rownież P.J Tucker.LAC oddaje 76ers
Marcusa Morrisa, Nicolasa Batuma i Roberta Covingtona, a także KJ Martina i przyszłe wybory Clippers w drafcie (niezastrzeżony w I rundzie 2028, dwa w II rundzie i jedno prawo do zamiany picków
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli George i Leonard nie wykoleją się na playoffy to Clippersi stają się jednym z faworytów do wygrania ligi.

Teraz wytransferować Embida i Sixers mogą zacząć przebudowę.
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Swoją drogą, dramatyczna wymiana ze strony Sixers. Szczerze mówiąc to nie dostali nic ciekawego w zamian za co by nie było all-stara.
 
jozzy22 564,3K

jozzy22

Użytkownik
Memphis Grizzlies sezon 2023/2024 zaczęli od trzech porażek z rzędu, dlatego szefowie klubu już teraz postanowili zareagować. „Lekarstwem” na problemy zespołu ma być doświadczony center Bismack Biyombo, który uzupełni lukę po kontuzjowanym Stevenie Adamsie.
 
Do góry Bottom