>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Boston - Memphis

Handikap pierwsza połowa Boston -14.5
@2.44 fortuna (70:50)

Nie jestem jakimś koszykarskim ekspertem, ale wydaje mi się, że Boston po dosyć nieoczekiwanej porażce u siebie z Lakers będzie chciał zmazać zawód po tamtym meczu i dziś w nocy przejedzie się po miskach. Jeśli tylko nie podejdą lekceważąco do tematu, to Memphis nie ma czego szukać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1443
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Detroit over 111.5 pktów @ 1.91 fortuna

Detroit nie ma najlepszej passy, ale w zespole jest kilku graczy którzy mogą sprawić problemy obronie Magic. Ostatnie spotkania to większość ponad 110 zdobyczy punktowych przez gospo. Cunningham ma wrócić więc dodatkowe wsparcie ofensywne. Przeczuwam że mimo że obrona Magic jest jednak jedna z solidniejszych to dzisiaj będą mieć problem ze zmotywowanymi Pistons.
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
N 365K

niewierny-janek

Użytkownik
Charlotte Hornets - Indiana Pacers
Indiana Pacers powyżej 125,5 @2,10
Superbet


Dzisiaj idę w kierunku ekipy, która rzuca średnio najwięcej pkt w całej lidze. Indiana jest po 3 kolejnych porażkach, ale potrafili rzucić 124 pkt przeciwko Celtics oraz 122 pkt przeciwko Kings. Dzisiaj spora szansa na przełamanie i uzyskanie wysokiego wyniku. Na przeciwko Hornets, którzy są 3. najgorszą drużyną wschodu i jedną z najgorszych w całej lidze, aktualnie mają 6 kolejnych porażek. Ostatnio stracili 126 przeciwko OKC, 134 przeciwko Jazz, czy 138 przeciwko Huston. Obie ekipy grały ze sobą w tym sezonie już dwukrotnie, w listopadzie górą były Szerszenie wygrywając w delegacji 124:125, a w grudniu Indiana wygrała u siebie wysoko 144:113.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Oklahoma - Toronto over 240.5 punktów @ 2.17 fortuna

Obrona Toronto nie spisuje się najlepiej, tracą wiele punktów, w poprzednim spotkaniu 135 punktów straconych. Oklahoma potrafi podkręcić tempo i myślę, że z takim rywalem jak Raptors będą robić to bardzo często. Na wyjazdach Raptors nie wyglądają najlepiej i ostatnie spotkania są tego potwierdzeniem. Liczę jednak, że Toronto zagrozi Oklahomie rzutami za trzy i przy okazji zrobią wysoki over. Poprzedni sezon w bezpośrednich spotkaniach był na plus jeżeli chodzi o over, ale wiadomo składy się zmieniły szczególnie po stronie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2356
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Miles Bridges over 23.5 punktów @ 1.75 fortuna

Bridges po odejściu Roziera spędza sporo minut na parkiecie nawet przy blowoutach. W styczniu notował bardzo równą formę, rzucając zwykle po dwadzieścia punktów w większości spotkań. W tym miesiącu miał już trzydzieści punktów, dziewięć oraz dziewiętnaście - tak więc raz lepiej, a raz gorzej. Spodziewam się, że jutro skuteczność będzie po jego stronie. Grał już w tym sezonie przeciwko Lakersom i rzucił dwadzieścia punktów przy obecności Roziera na parkiecie. Myślę, że teraz zagra te minimum trzydzieści minut i nie będzie aż takiej dominacji LA żeby skrócić minuty Bridgesa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2619
Pablito91 533,2K

Pablito91

Użytkownik
Charlotte LAL
Betbuilder:
Lakers wygra
B.Miller powyżej 20.5 pkt
A.Reaves 12+ pkt tylko 9 pkt ...

@2.25 Fortuna

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Charlotte podejmie Lakersów. LAL są w tym spotkaniu mega faworytem. Nie ma się co dziwić, bo szerszenie mają slaby sezon oraz w dodatku są po meczu z Indianą. Brandon Miller wyrósł na wyraźnego lidera ekipy Charlotte po tym jak caly czas nie ma Balla. Ostatnio kręci liczby 20+ a nawet pod 30 się zbliża. Kto ma rzucać jak nie on skoro tak dobrze idzie. Po drugiej stronie niepewny jest występ Lebrona i Davisa. Wątpię by w takim spotkaniu z takim przeciwnikiem chcieli grać jakąś większą liczne minut. I tutaj pojawia się szansa dla Austina, który również kręci liczny po +20 w każdym spotkaniu. A ja proponuję niską linię, bo tylko 12 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Jalen Green powyżej 21.5 pktów @ 1.78 betfan

Mecze z Pacers często kojarzą sie z szybkim tempem i tak też powinno być jutro przeciwko Rockets. Na pewno w meczu nie zagra Vanleet, więc można spodziewać się że część jego zadań przejmie Green. Rzucający obrońca Houston rzuca trochę niestabilnie ale w takich spotkaniach jak z Indianą będzie miał sporo szans na punkty. Średnio rzuca 17.0 punktów przeciwko Pacers. Tak jak wspomniałem absencja rozgrywajacego gości, szybkie tempo, szansę na łatwe punkty i penetrację - Green powinien odnaleźć się w takim meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2350
deepred 698,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Rockets moga się tu postawić. Udoka, to co by nie mówić, jeden z bardziej uzdolnionych trenerów i jeden z lepszych taktyków w lidze. Czysto sportowo wzór do naśladowania. Mimo nieobecności VanVleeta z pewnością coś ciekawego przygotuje na dzisiaj. Rockets potrafią grać wolno, może nie mają w swoim składzie wielu graczy o wysokim koszykarskim IQ, ale z pewnością Sengun, czy nawet Brooks na parkiecie wybijają się nad resztę swoją decyzyjnością. Pacers nie mają za wiele do zaoferowania poza szybkim tempem i ładowaniem zza łuku. Dzisiaj nie zobaczymy na boisku Mathurina, niepewny występ Haliburtona, nawet jeżeli zagra to będzie zlimitowany do <25 minut na parkiecie. Rockets ostatnio dostali w czapkę z Wolves, którym rzucili 90 oka, ale Pacers nie mają nic wspólnego z dobrą obroną. Najgorsza obrona ligi, no może poza drużynami, które tylko udają, że grają w koszykówkę. Jestem przekonany, że Udoka dobrze wie jak można limitować Pacers i jak się na nich łatwo zdobywa punkty. Wystarczy grać pod dziurę, a tam mamy w moim odczuciu all-stara, jakim jest Sengun. Granie od kosza do kosza i szybkie akcje niczego dobrego Rakietom nie przyniosą, szarpane tempo, dużo gry do kosza, poszturchanie lekko Nesmitha. Na tym powinno zależeć Rakietom. Czy im się to uda? Ciężko powiedzieć, czy wygrają to spotkanie, ale według mnie mogą trochę zlimitować ofensywę Pacers mądrą grą taktyczną i twardą defensywą.

Rockets +8,5 @1,90 Superbet <- main bet
Rockets OT @3,70 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2315
MateuszPlay 920

MateuszPlay

Użytkownik
Rockets na pewno mają potencjał, by powalczyć z Pacers. Trener Udoka to świetny taktyk, który może przygotować dobry plan na to spotkanie, mimo osłabień. Kluczowe będą mądra gra i cierpliwe konstruowanie akcji z wykorzystaniem przewagi pod koszem. Nie wolno dać się wciągnąć w szarpane tempo meczu. Jeśli Rockets uda się kontrolować pace i ograniczyć rzuty z dystansu rywali, mają spore szanse na korzystny rezultat. Pacers nie imponują obroną, więc przy rozsądnej taktyce jest szansa ich zaskoczyć. Ciężko przewidzieć ostateczny wynik, ale według mnie Rockets stać na nawiązanie wyrównanej walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +783
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Jordan Poole over 15.5 punktów @ 1.82 fortuna

Poole ma lepsze i gorsze spotkania. Wiadomo to nie jest ten sam zawodnik co z najlepszych spotkań z GSW, ale wciąż potrafi sprawić problemy rywalom chociażby rzutami za trzy. Miał dwa spotkania przeciwko Cavs w tym sezonie - zdobył dwa i osiem punktów grając dwa razy po 23 minuty więc niedużo. Myślę, że dzisiaj zagra te trzydzieści minut. Zobaczymy czy Kuzma czy Jones zagrają jutro, bo cały czas pojawiają plotki o ich ewentualnych trade'ach. Poole nie jest zagrożony. Jestem zdania, że Cavs to rywal z którym spokojnie może rzucić ponad piętnaście punktów. Po słabszych spotkaniach pod względem skuteczności Poole zazwyczaj wraca z lepszą grą. Ostatni mecz (tj. 4 pktów mam nadzieję, że wpłynie na niego pozytywnie. Po raz kolejny mecz zapowiada się ofensywnie, a Poole jak poprawi celność to może rzucić kilka ważnych trójek.
 
Ostatnia edycja:
N 365K

niewierny-janek

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Golden State Warriors
Kuminga powyżej 29,5 PZA @2,00
29 PZA - 18 pkt, 6 zb, 5 as
Superbet


Kuminga jest ostatnio w dobrej dyspozycji i mocno wspiera Stephena Curry'ego w ataku GSW. Ostatnio nie wyszedł mu tylko mecz przeciwko Hawks, gdzie zdobył 16 pkt, 4 zb i 3 as. Linia wtedy była na poziomie 32,5 a wiec o 3 oczka wyżej. Pozostałe 9 przypadków z 10 meczów to za każdym razem minimum 30 PZA i minimum 20 pkt co mecz. W tych 10 meczach było też poprzednie starcie przeciwko Phila, gdzie zdobył 26 pkt, 7 zb i 2 as. Myślę, że w tym meczu zaprezentuje się podobni i pokryje zaproponowaną linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
N 365K

niewierny-janek

Użytkownik
Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans
Leonard powyżej 27,5 pkt, Harden powyżej 8,5 asyst @3,80
Superbet


LAC wdrapali się na sam szczyt konferencji zachodniej i na pewno po jednym meczu nie chcą spaść na drugie miejsce. Do tego jest potrzebna dobra gra tych obu panów. Kawhi Leonard jest ostatnio w wyśmienitej formie i prowadzi LAC od zwycięstwa do zwycięstwa. Ostatnio 4/6 pokrywał zaproponowaną linię, w dwóch przypadkach gdy tego nie zrobił rzucił 26 pkt przeciwko Celtics - mało minut z powodu blowout - oraz 25 pkt przeciwko Heat - underowy mecz. James Harden również, gdy stawka jest wysoka i mecz rozgrywany jest na styku notuje dobre statystyki i rozdaje sporo asyst. Ostatnio 6/10 rozdawał minimum 9 asyst. 5 i 6 miał przeciwko słabszym rywalom - Wizdars i Pistons - oraz przeciwko Celtisc (mało minut z powodu blowout) i OKC (8 asyst). Dzisiaj liczę, że obaj zagrają dobre zawody a Pelicans postawią trudne warunki. Ostatni mecz przeciwko NOP w styczniu tego roku Leonard rzucił 19 pkt a Harden rozdał 13 asyst, obaj zagrali wtedy po 29 minut. Myślę, że dziś spędzą więcej czasu na parkiecie.
 
Ostatnia edycja:
deepred 698,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Cavs notują świetną passę, aktualnie drugie miejsce na zachodzie i seria są 14-1 w ostatnich 15 spotkaniach. Dzisiaj teoretycznie łatwe spotkanie, które może się jednak okazać pułapką. Aktualnie wskakują na krótki roadtrip, w którym zagrają jeszcze z Nets (b2b jutro) i potem jeszcze mecz z Raptors. W teorii trzy zwycięstwa, ale... Wizards w meczach u siebie rzadko doprowadzają do blowoutów. Racja, zdarzyło się ostatnio z Suns, ale gościom wszystko siedzało. Poza tym Suns to sporo lepszy atak od Cavs. Do drużyny gości po długiej absencji spowodowanej kontuzją kolana wraca Mobley. Garland do tej pory też dość przeciętnie. Atak Cavs to przede wszystkim Mitchell i Allen. Strus mega nierówny, potrafi rzucić 25, a w następnym meczu jest 2/11 z gry. Rozumiem, że grają dzisiaj tylko z Wizards, ale gospodarze jeszcze w tym roku u siebie nie wygrali, a grają na dużego faworyta, który w teorii powinien ich tu zmiażdzyć. Nie twierdzę, że wygrają z Cavs, ale mogą się postawić. Do składu wraca dzisiaj Kuzma, który swoje minuty pewnie dostanie. Idę trochę wbrew logice i bardziej na czutkę, ale nie sądze, żeby Cavs docisnęli nogę do gazu w pierwszym meczu tego krótkiego road-tripu. Próbujemy.

Wizards +13,5 @1,85 Superbet

Nie podoba mi się to w Jaylenie Brownie, że często niepotrzebnie forsuje rzuty. Dzisiaj zapewne będziemy mieli szybkie tempo i sporo krótkich 8-10 sekundowych akcji w meczu z Hawks. Goście nie mają nic poza tym do zaoferowania. Boston wychodzą dzisiaj bez Holidaya, pewnie nieco niżej ustawią Browna i możliwe, że wyjdą Hauserem w pierwszej piątce. Celtics często opierają swoją grę na rzutach trzypunktowych, ale ciężko powiedzieć, by to nie zdało egzaminu. W ostatnim spotkaniu Jaylen siedział, wcześniej bardzo słabe zawody przeciwko Lakers i run&gun w meczu z Pacers. Ostatnio mu nie siedziało, wydaje mi się, że Celtics będą trochę pod niego grali, żeby go odblokować. W ostatnich czterech spotkaniach zaledwie jedna trójka. Patrząc historycznie, to Brown często pokrywa tę linię w meczach z Hawks; w ostatnich pięciu spotkaniach wyglądało to tak: 0/4, 3/4, 4/7, 6/8, 2/7. Przy szybkim graniu jest spora szansa na pokrycie tej linijki. Na pewno do zrobienia i jeżeli coś tutaj atakować to tylko over.

Jaylen Brown powyżej 1,5 trójki @1,90 Superbet tylko dwie próby w całym meczu, chłop jest 7/10 z gry do przerwy i w drugiej połowie oddaje 1 rzut, what the f
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2104
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Curry powyżej 28.5 punktów @ 1.85 totalbet

Zaraz mecz. Curry wiadomo czasami musi sam dzwigać Warriors. Phila jest w lekkim dołku po kontuzji Embiida, w defensywie nie wygląda to najlepiej. Curry będzie dużym zagrożeniem zza łuku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +372
Baqu 799,4K

Baqu

Forum VIP
Curry powyżej 28.5 punktów @ 1.85 totalbet

Zaraz mecz. Curry wiadomo czasami musi sam dzwigać Warriors. Phila jest w lekkim dołku po kontuzji Embiida, w defensywie nie wygląda to najlepiej. Curry będzie dużym zagrożeniem zza łuku.
Głupio mi jest zawsze przyznawać reputacje za typy które nie weszły, dlatego znając wynik ( 127 - 104 dla GSW ) wszedłem na box score NBA Warriors vs 76ers Box Score - Feb 07, 2024 (covers.com) zeby sprawdzić czy Curry rzucił te 30 a może 40 punktow... i doznałem lekkiego szoku widząc liczbę 9 na jego koncie (sprawdzałem 3 razy !) serio ? to Lester Quinones (who?!) rzucił 13 oczek. Widze ze żaden zawodnik GSW nie zagrał powyżej 30 minut pewnie z powodu a) wygrywali wiec nie było trzeba b) dzisiaj graja z Indiana. Jedyny plus jest taki ze Curry nie rzucił tych 28 czy 27 punktów gdyż wtedy mnie przynajmniej "boli" bet najbardziej. Oby dziś do przodu (y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +386
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Doncić powyżej 52.5 pkt,as,zb @ 1.85 betfan

Mecz za moment. Nie trzeba przedstawiać Luki Doncicia, jeden z najlepszych graczy. Robi ostatnio świetne liczby poza meczem z 76ers. W MSG spodziewam się jego wielkich liczb. Na Brooklynie wczoraj kolejny dobry mecz. Powinien pograć trochę w tym meczu, bo Knicks są całkiem groźni i na pewno nie odpuszczą. A Doncić lubi wielkie mecze. Jak jest w formie to ciężko go zatrzymać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2070
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Detroit Pistons @ Portland Trail Blazers
top point scorer Jaden Ivey - kurs 10.00 Betfair
Tu za drobne ale Pistons wczoraj pogonili Kings głównie za sprawą fatalnego meczu Foxa ale nie tylko , tłoki zagrały dobrze w obronie i w ataku a Ivey zdobył 37 pc .Pistons dzisiaj nieco osłabieni gdyby Ivey znowu miał dzień konia i rzucił koło 30pc to może nie być lepszego wyniku na parkiecie .I po tym kursie delikatnie zaryzykuję.Można to grać tylko singlem niestety jest restrykcja ako.
 
Ostatnia edycja:
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
NBA: Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks
1:00 10/02/2024
Typ: Okongwu +22,5 (punkty+zbiórki+asysty)
Kurs: 1,9
Bukmacher: betfan

Ostatnio Okongwu w dobrej dyspozycji i w 4 ostatnich meczach zanotował takie liczby 32, 23, 38, 22. 76ers dzisiaj ma spore braki i nie ma m.in. Embiida. Powinien chłop ponownie wykręcić nieźle liczby. Do tego u innych bukmacherów linia +24,5 , więc warto wykorzystać ofertę o 2 linie niższą.

Wynik: 31
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2543
ferguson2 663K

ferguson2

Typer
Boston - Washington over 240.5 pkt z dogrywką @ 2.41 fortuna

Celtics dwa mecze pod rząd z powyżej 124 zdobytymi punktami w dwóch w poprzednich spotkaniach, teraz do Bostonu przyjeżdża jedna z najgorszych ekip w lidze Wizards, można spodziewać łatwej wygranej gospodarzy. Myślę, że Boston przyciśnie Waszyngton przynajmniej w pierwszej połowie. Waszyngton to zespół bez pomysłu, ale Kuzma jest w dobrej formie i powinien trafić kilka trójek, Kispert też wychodzą mu ostatnie mecze, Jones także potrafi coś tam, więc powinni stuknąć tę setkę punktów. Spodziewam się, że Boston nie odpuści na moment i przekroczą wysoki over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1873
N 365K

niewierny-janek

Użytkownik
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Doncic powyżej 24,5 pkt, powyżej 9,5 asyst, powyżej 9,5 zbiórek, powyżej 241,5 pkt w meczu @5,50
32 pkt, 8 zbiórek, 9 asyst, 257 pkt w meczu
Superbet


Czy taki składak wejdzie dzisiaj wieczorem? Ciężko powiedzieć, kurs wysoki to i ryzyko spore. Doncic dawno jak na swoje możliwości nie zanotował TD. Ostatnio oprócz meczu przeciwko Phila, gdzie zagrał na trochę niższych linijkach, brakowało1 zbiórki (przeciwko Bucks), 1 asysty (przeciwko Nets) albo 2 zbiórek (przeciwko NYK). Oczywiście potrzeba jeszcze minimum 25 pkt a w TD wystarczy 10, ale Słoweniec regularnie przekracza linię nawet 30 pkt. OKC jest jedną z najsłabiej zbierających ekip, więc szanse na zbiórki są większe niż zwykle. Obie ekipy są w top 10 najlepszych ofensyw, więc linia pkt jest jak najbardziej do pokrycia. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami w grudniu zeszłego roku zakończył się wyjazdową wygraną OKC 120:126 a Doncic rzucił 36 pkt, zebrał 15 piłek i rozdał 18 asyst. Liczę na ofensywny i zacięty mecz w którym prym będzie wiódł Luka Doncic.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom