>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
ferguson2 668,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento - Miami
Typ: powyżej 228.5 pkt z ot
Kurs: 2.29
Bukmacher: fortuna
Analiza: Widze tutaj over. Sacramento potrafi narzucić swój styl gry - ostatnie spotkania domowe to praktycznie w większości ofert i spore zdobycze punktowe. Wiadomo, że Miami to taka ekipa która zwolni, nie narzuca ale w takim meczu z Kings pewnie beda musieli nieraz odpowiedzieć tym samym. Pozytywem jest fakt, że Miami rzuca całkiem solidnie w trakcie ich obecnej serii meczów wyjazdowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1930
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Czeka nas obfita w spotkania noc. Pod lupę biorę mecz w Atlancie, gdzie Hawks osłabieni brakiem Younga na co najmniej 4 tygodnie podejmują Jazzmanów. Idę dzisiaj w over Johnsona. Facet był według władz Hawks jedynym oprócz Trae nietykalnym zawodnikiem podczas ostatniego trade deadline. Widać, że chcą na niego stawiać i jest to dobry ruch. Chłop ma ciąg do kosza, bardzo dużo walczy na tablicach, spora odpowiedzialność na piłce i z rzutem też nie ma problemu. All-arounder. Na matchup z Jazz może być bardzo ważny. Nie wydaje mi się, żeby gospodarze planowali odpuszczać sezon, choć drużyną są przeciętną. Play-in nie są wcale bezpieczne, Raptors zaczynają iść do góry, Miami idzie mocno, a takie drużyny jak Magic i Pacers mogą niedługo zacząć pikować ze względu na brak doświadczenia i stosunkowo jednowymiarowe granie. Hawks nie są w praktycznie żadnym miejscu, ale stawiają na rozwój swoich zawodników, bardzo fajny sezon rozgrywa Bogdanović, po kontuzji na niezłe obroty wszedł Hunter. Żaden jednak z tych zawodników nie ma takiej odpowiedzialności za piłkę ani żadnej wizji. Jalen będzie drugim obok Murraya kozłującym tej drużyny i kilka asyst może rozdać. Najbardziej jednak liczę na to, że nie zmieni swojego stylu atakowania tablic, w tym sezonie 8,7 zbiórki na mecz. Niesamowicie istotny zawodnik, a teraz przez najbliższe 10-12 spotkań jego rola będzie tylko większa. Jeżeli Hawks chcą jeszcze walczyć o uratowanie sezonu, to ten facet musi zapieprzać po obydwu stronach, a potrafi to robić. Liczę na 36-38 minut w tym spotkaniu i poważne cyferki Jalena.

Jalen Johnson powyżej 32,5 PZA @1,95 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2510
ferguson2 668,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: OKC - Houston
Typ: powyżej 235.5 pkt z ot
Kurs: 1.99
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza: Powtórka z bezpośredniego spotkania pomiędzy Oklahoma a Houston, który odbył się dwa dni temu. Wynik zakończył się 123:110 dla OKC, jestem zdania że wynik będzie dzisiaj troche wyższy. Thunder graja tym razem u siebie a tam zwykle rzucają ciut więcej niż na wyjazdach przynajmniej w ostatnich kilku meczach a Rockets wiadomo nie mają żadnej presji. Myślę, że zespół z Teksasu nie pokaże na wiele w obronie i OKC ponownie pokaze siłę w ataku.
 
ferguson2 668,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Denver - Sacramento
Typ: powyżej 240.5 pkt z ot
Kurs: 3.2
Bukmacher: fortuna
Analiza: Typ na podbicie punktów. Pisałem już o Kings, to jest ekipa robiaca bardzo dobre overy. Dodatkowo Denver ma problem z Sacramento w tym sezonie. Druga sprawa Nuggets nie sa w nie wiadomo jakiej formie obecnie. Kings przyjada do Denver bez zadnych kompleksow. Moga postraszyć zarówno pod koszem jak i za trzy. To samo dotyczy Nuggets. Licze na ofensywny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
Baqu 804K

Baqu

Forum VIP
Dla Fergusona2 ma bo jest na drugim miejscu w tabeli w lutym , a Ty przeczytaj regulamin i wystartuj w typach dnia w Marcu to może zrozumiesz.
Nie musisz grać tego typu.
hm a granie żeby mieć lepszy bilans w Typach Dnia nie wyklucza że typ ma sens i jest wart grania
nie no chyba wyklucza jeżeli sam typujący nawet jasno i czytelnie pisze, ze typ nie jest do grania tylko na podbicie jakichs forumowych punktow :) domyślam się ze on tego betu tak na prawdę w ogolę nie gra tylko to jakiś ważny dla niego wirtualny forumowy konkurs - ja tu nie jestem po to zeby zbierać reputacje albo wygrywać jakieś konkursy, dlatego zdecydowanie spasuje i żadnego regulaminu turnieju koko jambo nie bede czytał, ale życzę powodzenia i udanej zabawy. Dla mnie liczą sie wazne typy i wygrana twardej waluty, a jezeli ktos inny moze ze mna wygrywac to czemu nie ? 🍻 po prostu troche mnie zszokowało ze takie cos ma miejsce w działach tematycznych - zeby nie spamowac zaraz zedytuje ten post i podam moje typy na noc z NBA.

Los Angeles Lakers @ Los Angeles Clippers
Lakers +3.5
1.92
Betfair

"Normalnie" bralbym tu Clippers, ale Georgge ma nie zagrac stad sklaniam sie ku Lakersom ktorzy calkiem niezle sobie ostatnio radzą, a przegrali ostatnie dwa wyjazdowe spotkania. Clippers natomiast nie przekonuja - przegrali z Sacramento, OKC, Minnesota i New Orleans, pokonanie Detroit czy Memphis wielkiej chluby nie przynosi tym bardziej ze były to wygrane minimalne. Lakers musza sie na takie spotkania konkretnie motowowac i zaczac je wygrywac jezeli licza na czołową ósemkę.

Cleveland Cavaliers @ Chicago Bulls
Under 217.5 akurat trafiłem na dwie dogrywki
1.94
Betfair

Na ostatnie 10 spotkań dzisiejsza linia była overowa tylko 3 razy w tym 2 razy na 5 spotkań w Chicago. Cleveland dobrze broni i w ostatnim meczu tych druzyn dwa tygodnie temu wygrali 108:105. Dzisiaj również uwazam ze wygraja i moze nawet pokryja handicap, aczkolwiek bardziej czuje ten under. Licze ze Chociago moze nie wyjść nawet ze 100 punktów ( w ostatnim meczu w Chicago Cleveland wygrało 109:95).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +785
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Próbujemy over Cavs. Obydwie ekipy b2b, ale Bulls grają znacznie węższą kadrą, poza tym większość z nich to stare dziadki. Nie spodziewam się, żeby Bulls byli w stanie zagrać dwa mecze na tak wysokej intensywności, wczoraj mocno się siłowali z Pistons i dostali w łeb. Starterzy wczoraj konkretnie zajechani, grali po 37-41 minut. W zespole Cavs ta ławka była wczoraj na wagę złota, tylko Mitchell zagrał 38 minut, drugi Allen z 32 minutami i win po niesamowitym gamewinnerze Strusa. Według mnie defensywa Bulls może mieć z tym dzisiaj kłopoty, dodatkowo niepewny jest występ z Caruso. Cavs mają atletyczny skład, Mitchell wyskakuje z ekranu, poza tym mogą spokojnie grać na dwie wieże z Allenem i Mobleyem, gdzie będą mieli znaczne przewagi fizyczne. Według mnie Bulls są dzisiaj bez większych szans.

Cavaliers powyżej 110,5 punktu @1,80 superbet

Tutaj bez większego gadania. Luka ma dzisiaj urodziny, myślę, że może coś specjalnego ugotować w Toronto.

Luka Doncic powyżej 50,5 PZA @1,90 superbet
Luka Doncic triple-double @4,60 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2851
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn - Atlanta
Typ: Atlanta (ft including ot)
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Na jutrzejszą nockę z NBA przygotowałem dwa typy, ten oraz Miami +5.5 (1.8) a w konursie typy dnia daje Atlantę, która po przerwie na asg jest w lepszej formie, wygrała dwa mecze, jeden przegrywając nieznacznie z Toronto 121-123. Dwa pozostałe wygrali blowoutami z Utah i Orlando. Dwa ostatnie mecze w tym sezonie pomiedzy tymi druzynami to byly bardzo bliskie spotkania bo 147-145 po dogrywce dla Atlanty i przegrana 113-114 obydwa u siebie. Teraz Atlanta zagra na wyjeździe i wg bukmacherów nie jest faworytem tego spotkania, ja jednak widzę ich wygraną. Pod znakiem zapytania jest występ Trae Young wiec jak nie zagra to ten typ może byc w lekkich terapatach ale mam nadzieje ze bede mial szczeście i Atalnta wygrwa bez czy z Trae.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 804K

Baqu

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn - Atlanta
Typ: Atlanta (ft including ot)
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na jutrzejszą nockę z NBA przygotowałem dwa typy, ten oraz Miami +5.5 (1.8) a w konursie typy dnia daje Atlantę, która po przerwie na asg jest w lepszej formie, wygrała dwa mecze, jeden przegrywając nieznacznie z Toronto 121-123. Dwa pozostałe wygrali blowoutami z Utah i Orlando. Dwa ostatnie mecze w tym sezonie pomiedzy tymi druzynami to byly bardzo bliskie spotkania bo 147-145 po dogrywce dla Atlanty i przegrana 113-114 obydwa u siebie. Teraz Atlanta zagra na wyjeździe i wg bukmacherów nie jest faworytem tego spotkania, ja jednak widzę ich wygraną. Pod znakiem zapytania jest występ Trae Young wiec jak nie zagra to ten typ może byc w lekkich terapatach ale mam nadzieje ze bede mial szczeście i Atalnta wygrwa bez czy z Trae.
Kolego TY wypadł do końca miesiąca na 100% nie zagra stąd taki wysoki kurs na nich - powodzenia.

p.s.
szacunek za awatar


Moje typu na dzis:

Oklahoma City Thunder @ San Antonio Spurs
Spurs +11
1.96
Betfair


OKC ma juz 6 zwycięstw oraz 6 pokrytych hc z rzędu, ciekawym trafem maja tez +hc przeciwko Spurs 6 razy z rzędu ! Spurs wracają na domowy parkiet po 9 wyjazdowych spotkaniach gdzie przegrali az 8 razy, aczkolwiek dość wysoki handicap powyżej +10 pokrywali 3 na 5 spotkań. licze ze na wlasnych smieciach beda walczyc do konca, a OKC moze troche odpusci gdyz wazniejsze mecze przeciwko Phoniex i Lakers przed nimi.

Utah Jazz @ Orlando Magic
Under 225.5
1.97
Betfair


Utah ostatnio załamanie formy - wyjazd przeciwko Atlancie 97 punktow, w domu przeciwko Charlotte 107, ok z GS raz rzucili 137 a z San Antonio 128 ale tam nie bylo zadnej obrony, a Orlando potrafi bronic - Brooklyn rzucil im tylko 81! NY ledwo 100, ich przeciwnicy bardzo zadko wychodza ponad 110. Orlando walczy o PO i liczę ze postawia solidna obronę przeciwko mormonom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1763
ferguson2 668,3K

ferguson2

Typer
Baqu Baqu oczywiście ten ostatni typ był na podbicie punktów w typach dnia, a to ze jest w dziale tematycznym - za to są dodatkowe punkty. Uwierz mi, że gdyby ich nie było, to nie wstawiałbym typów które bazują na wyczuciu czy też szczęściu. Dlatego oznajmiłem z góry że są na podbicie punktów. Poza tym - możesz mieć super rzeczowa analizę, a i tak typ nie wejdzie, minus to minus, koniec końców plus się tylko liczy w bukmacherce.

Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Denver- Miami
Typ: Butler +21.5 punktów 21 punktów
Kurs: 1.89
Bukmacher: betfan
Post w dziale:
Analiza: Butler wrócił do gry po jednomeczowym zawieszeniu, rzucił 22 pktów z Portland przy 33 minutach. Teraz rywal dużo lepszy ale doskonale znany Butlerowi z PO. Rzucał tam ponad 20 punktów w tej serii z poprzedniego roku. Myślę, że jak najbardziej jest w stanie zakręcić się przy 20 punktach powyżej. Denver b2b. Butler ma tutaj narzędzia w postaci rzutu półdystansowego czy penetracji, które mogą sprawić problemy Nuggets.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets
Typ: Philadelphia 76ers -11.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: fortuna

Analiza: Tu szykuje sie rozgrommienie gości, którzy grają b2b, grając dzisiaj zaciete ( przynajmniej w drugiej połowie) spotkanie z Millwauke, gdzie przegrali ostatecznie tylko 12 punktami. Philadelphia slabsze mecze po przerwie wiec teraz jest dobry przeciwnik na odegranie sie. Embid dosyc duzo strzelil w ostatnich meczach miedzy tymi druzynami wiec jego brak moze miec jakies znaczenie, jednak licze na wypoczeta Philadelphie.
 
Ostatnia edycja:
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Próbuję over Tatuma, który ostatnio stwierdził, że powinien być w rozmowach o MVP. Problem jest taki, że w ekipie Celtics jest zbyt wiele opcji w ataku, JT jest najlepszym zawodnikiem najlepszej drużyny w tej lidze, ale to w ostatnich trzech latach nie jest najbardziej istotnym czynnikiem. Matchup z Dallas może być bardzo ciekawy i zazwyczaj jest bardzo korzystny dla Tatuma. W ostatnich pięciu spotkaniach notuje 31,6 punktu, 12 zbiórek i 5,2 asysty. Mecz przeciwko Donciciowi zawsze wyzwala w nim jakieś dodatkowe emocje, skoro JT jest w jego mniemaniu kandydatem do MVP to w takich meczach musi błyszczeć. Sprawdzam.

Jayson Tatum powyżej 26,5 punktu @1,95 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2119
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Toronto - GSW
Toronto mniej niz 118.5
Kurs: 1.85 ✅



Dzis ciekawy mecz w Kanadzie. GSW moja ulubiona druzyna odżyla i w koncu przemawiaja za nimi wyniki. Mysle, ze dzis zgarna zwyciestwo, ale po lepszym kursie ide w punkty meczowe. Typuje ponizej 118.5 pkt Toronto. Mysle, ze GSW za wszelka cene nie bedzie narzucac wysokiego tempa stad gram under Raptors. GSW na wyjazdach nie gra szybkiego basketu, a jesli chca wygrac to Toronto nie powinno przekroczyc tej linii punktowej. Czas pokaze jak potoczy sie mecz. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3066
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers ht/ft
Kurs: 2.85
Bukmacher: sts


Co tu dużo pisać Portland rozgromiło Grizzlies dzien temu 122-92, teraz wystarczy 50 % tego co zagrali i powinni wygrać, choć oczywiście nie ma tak prosto w sporcie by z dnia na dzien powtorzyc tak dobre wyniki. Memphis oczywiście z mnóstwem graczy kontuzjowanych (to kazdy wie ale zeby tekst był dłuższy nabazgram jeszcze ich nazwiska): Bane, Jackson, Morant, Oladipo, Pippen, Rose, Smart, dlatego przegrali tak wysoko i przegrają znowu, nie ma co do tego wątpliwości.

Ponadto typuje Lakers, Brooklyn, Miami Heat -7.5
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers ht/ft
Kurs: 2.85
Bukmacher: sts

Co tu dużo pisać Portland rozgromiło Grizzlies dzien temu 122-92, teraz wystarczy 50 % tego co zagrali i powinni wygrać, choć oczywiście nie ma tak prosto w sporcie by z dnia na dzien powtorzyc tak dobre wyniki. Memphis oczywiście z mnóstwem graczy kontuzjowanych (to kazdy wie ale zeby tekst był dłuższy nabazgram jeszcze ich nazwiska): Bane, Jackson, Morant, Oladipo, Pippen, Rose, Smart, dlatego przegrali tak wysoko i przegrają znowu, nie ma co do tego wątpliwości.

Ponadto typuje Lakers, Brooklyn, Miami Heat -7.5
typu nie neguje, ale sa GTD: J. Jackson, Konchar, Kennard. Oni moga zagrac, wczoraj ich nie bylo.
 
Baqu 804K

Baqu

Forum VIP
Atlanta Hawks @ Brooklyn Nets
Hawks -1
1.99


U gospodarzy mały szpital. Oprócz Simmonsa do grona kontuzjowanych trafił najlepszy zawodnik gospodarzy - Thomas. Chopk w ostatnim meczu tych drużyn rzucił 29 punktów. Po wygranych z Utah I Orlando Hawks powinni sobie poradzić z tak osłabionymi Nets.
&

Utah Jazz @ Miami Heat
Over 222.5
1.99
Betfair


Utah jest pod formę - przegrali 3 wyjazdowe spotkanie z rzędu i mają 4 undery. Miami wraca do domu po 6 wyjazdach z rzędu i słabym ostatnim spotkaniu przeciwko Denver. To idealny moment dla dzieci bu drużyn na podreperowanie swojego % z gry i celnej strzelnicy 🎯
 
Ostatnia edycja:
N 365,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Miami Heat - Utah Jazz
Adebayo 15+ pkt i 8+ zb, Butler 18+ pkt, Rozier 10+ pkt, Sexton 12+ pkt @2,32
forBET


Na dziś próbuję takiego składaka z NBA. Miami są w dobrej formie, po serii 5 wygranych meczów musieli uznać wyższość Denver i polegli nieznacznie na wyjeździe 103:97. Utah natomiast notują ostatnio kiepskie wyniki, jedynie 1 wygrana na 8 ostatnich meczów. Stawiam zatem dziś na dobry występ 3 graczy gospodarz + 1 gracza po stronie gości. Dla każdego z tych graczy linia punktowa jest stosunkowo niska i spokojnie do pokrycia. Adebayo rzuca średnio 20,3 pkt - ostatnie 4 mecze to 24, 28, 13 i 22 pkt. Potrafi też dominować pod tablicami w statystyce zbiórek, średnio w sezonie 10,5 zbiórek na mecz, ostatnie mecze to 7, 10, 9 i 8 zbiórek, co ciekawe ostatni przeciwko Jazz zebrał aż 16 piłek. Butler to lider Heat, ostatnio kilkukrotnie pauzował z różnych powodów, jak grał to rzucał 23, 22 i 21 pkt. Rozier ostatnio kontuzja i 4 mecze opuszczone, następnie po absencji rozegrał 2 spotkania i w obu rzucił po 19 pkt. Sexton to jedyny przedstawicie Jazz w moim typie. Jest to drugi strzelec w ekipie Jazz, ze średnią 17,9 ulega tylko Markkanenowi. Linia 12+ pkt jest dla niego bardzo niska, ostatnie 10 meczów to minimum 14 pkt, często kręci się w okolicy 20 pkt, lub delikatnie tę linię przekracza, potrafi też odpalić aż 35 pkt przeciwko GSW.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Miami - Utah
Utah over 107.5
Kurs:1.89 ✅



Hej, Utah pod forma. W lutym zrobili lekkie roszady w druzynie, nie jestem ich zwolennikiem, ale teraz oni na tym cierpia. Butler dzis do gry, nie wystapi Love, Herro, Richardson z tych pewnych absencjii. Mi dzis sie widzi over punktowy w tym meczu, linia 222,5. Mi cos sie wydaje ze bedzie to okolo 230punktow+-. Miami z reguly, nie spieszy sie i nie pozbywa sie pilki latwo, wiec druzyny przeciw ktorym graja nie rzucaja specjalnie duzo punktow. Dzis licze, ze Utah ta linie pokryje, licze na okolo 110-112pkt. W Utah Clarkson, Kessler, Porter out. W ostatnim meczu na parkiecie Miami, Jazzmani zdobyli 115 pkt, wiadomo w troche innej obsadzie odbyl sie ten mecz. Zakladam otwarte spotkanie, ktore nie powinno byc tak jednostronne jak przewiduja eksperci. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3392
ferguson2 668,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Miami Heat - Utah
Typ: Adebayo 13+ zbiórek
Kurs: 2.59
Bukmacher: betfan
Analiza: W poprzednich tygodniach ciężko było trafić na zbiórki centra Miami - były mecze, w których potrafił zebrać 13 piłek a były i gorsze mecze pod tym względem. W grudniu Adebayo grał w bezpośrednim starciu i wtedy miał 16 zbiórek. Myślę, że mecz będzie zacięty, bo jeżeli prześledzimy dokładnie mecze Heat z Jazz, to widzimy że spotkania były zacięte do końca. Ponadto jestem zdania, że Miami pogra troche wiecej w obronie i zdoła spowolnić tempo, a to pozwoli na wiecej niecelnych rzutow ktore bezpośrednio przyczynią się do wiekszej ilość zbiórek.
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Późny typ, ale wcześniej nie było informacji. Beal wychodzi w pierwszym składzie i będzie miał limitowane minuty. Bardzo duże rozbieżności wśród bukmacherów, ale jak zwykle Fuksiarz zaspał i daje potężną (jak na dzisiejsze warunki) linię na PZA Beala o wartości 25,5. Nie spodziewałbym się więcej niż 20 minut w tym spotkaniu, jednak kontuzje mięśniowe w jego przypadku są codziennością i w meczu z Houston raczej nie warto ryzykować nawet gdyby mieli to przegrać. Dla porównania superbet wystawia linię na poziomie 22,5.

1709425976369.png

Bradley Beal poniżej 25,5 PZA @1,75 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3213
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Oklahoma -4.5 (1.73) fuksiarz
W dzisiejszym spotkaniu w Suns Booker skrecil kostke, a Nurkic szyję, wiec ich wystep jest pod znakie zapytania na ta chwilę przede wszystkim Booker to bedzie duza strata, ktos kto chce na powaznie zagrac przeciw Suns niech czeka na info tuz przed meczem, ja typuje zwyciestwo Oklahomy juz teraz po piersze dlatego ze Suns dopiero co grali a Thunder beda mieli dwa dni odpoczynku wiecej. Obie druzyny muszza sobie przenalizowac jakie bledy zaszly ze po pierwsze Suns druga przegrana z niezbyt dobrym Houston w przeciagu 9 dni, a z drugiej strony Okalahoma przegrana z ostatnim w tabeli konferencji zachodniej Spurs. Na win gości wskazuje rowniez fakt ze nie tak dawno ten sam Houston ktory ogrywal Suns przegral z Oklahoma dwa mecze dosyc wyraźnie. szykuje sie zaciete widowisko, ale ten handicap jest do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1453
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom