>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Za moment zaczynają. Boston znowu bez Browna, co potencjalnie zwiększa liczbę minut dla trójki Smart-White-Brogdon. Zajmę się dzisiaj tym ostatnim. Bardzo dobry slasher i niezły strzelec z dystansu. Czyli dokładnie to, na co Hornets nie mają obrony. Będzie zapewne znowu prowadził atak drugiej piątki, ale spodziewam się, że może zagrać znowu coś koło 25-30 minut, bo Celtics poza wspomnianą wyżej trójką nie mają zbyt wielu two-way zawodników na obwodzie. Jest co prawda mój ulubieniec Pritchard, który jest taką bostońską wersją Caruso, ale pewnie więcej niż 10 minut nie pogra. Brogdon w ostatnim meczu z Hornets grał na nieprzyzwoicie wysokiej skuteczności. Wątpię, żeby powtórzył aż tak dobry występ, ale spodziewam się, że przy 25-30 minutach w granicach 20 punktów może się zakręcić.

Malcolm Brogdon over 15,5 @1,79 etoto zrobione jeszcze przed przerwą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2211
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Giannis znowu out, Bucks zapewne znowu będą obsypywać rywali trójkami, tym bardziej, że Pacers są szóstą najsłabiej broniące rzuty dystansowe drużyną w lidze. Do ich składu wraca Myles Turner, na którego już ręce zaciera Brook Lopez. Podobnie jak w meczu przeciwko Miami, idę w over trójek ekipy Kozłów, właściwie stan faktyczny na temat zdrowia i dyspozycji zawodników po poprzednim spotkaniu nie uległ zmianie, więc kontynuujemy serię poprzednich betów spod tego linku, co prawda linia na trójki Bucks oczko wyższa niż ostatnio, ale dalej do spokojnego pokrycia.


Bucks over 15,5 trafionych trójek @2,00 ewinner / @1,95 betfan

Idę kolejny raz w Pata, ostatnio 4/10 zza łuku, wg mnie na over 2,5 spore value i na luzie do pokrycia, zagram też nieco wyższe linie, bardziej dla sportu. Co mnie zachęca, to fakt, że Pat nie zraża się po nietrafionych próbach i idzie na przełamanie. 10 rzutów zza łuku to sporo, 4/10 przyzwoita skuteczność, próbujemy singlami za niższe stawki.

Pat Connaughton over 2,5 trafionych trójek @2,12 betfan
Pat Connaughton over 3,5 trafionych trójek @4,50 betfan
Pat Connaughton over 4,5 trafionych trójek @9,20 betfan

Pat dzisiaj trochę zimny, póki co nie warto grać overów progresywnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +907
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Giannis wciąż OUT, więc konsekwentnie idę w over trójek Bucks. Dzisiaj bez typowania strzelców, wczoraj praktycznie wszyscy trafiali z dystansu, z lepszą bądź gorszą skutecznością. Taktyka raczej się nie zmieni, zwłaszcza, że wczoraj wypaliło. Linia po raz kolejny ustawiona idealnie do zaatakowania. Wszystko opisane we wcześniejszych postach. Nie będę dzisiaj szukał kwadratowych jaj i atakuję trójki Kozłów.

Bucks over 15,5 trafionych trójek @2,00 ewinner / @1,95 betfan

Kyrie questionable, jakiś dyskomfort w łydce, jako, że jest to pierwszy mecz Nets w road-tripie po zachodzie, to nie spodziewam się, żeby grał. Royce O'Neale może być częściej wykorzystywany w ataku, nie twierdzę, że będzie pierwszą opcją, ale możemy go widywać z piłką w rękach. Linia na PZA wynosi 19,5. W przypadku absencji Irvinga jest to w moim odczuciu must-bet. Linia spokojnie do pokrycia nawet w wypadku, gdyby Irving pojawił się dzisiaj na placu, czego póki co nie wykluczam.

Royce O'Neale over 19,5 (punkty+zbiórki+asysty) @1,95 betfan raptem 21 minut na parkiecie, dziwne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1641
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Giannis wciąż OUT, więc konsekwentnie idę w over trójek Bucks. Dzisiaj bez typowania strzelców, wczoraj praktycznie wszyscy trafiali z dystansu, z lepszą bądź gorszą skutecznością. Taktyka raczej się nie zmieni, zwłaszcza, że wczoraj wypaliło. Linia po raz kolejny ustawiona idealnie do zaatakowania. Wszystko opisane we wcześniejszych postach. Nie będę dzisiaj szukał kwadratowych jaj i atakuję trójki Kozłów.

Bucks over 15,5 trafionych trójek @2,00 ewinner / @1,95 betfan

Kyrie questionable, jakiś dyskomfort w łydce, jako, że jest to pierwszy mecz Nets w road-tripie po zachodzie, to nie spodziewam się, żeby grał. Royce O'Neale może być częściej wykorzystywany w ataku, nie twierdzę, że będzie pierwszą opcją, ale możemy go widywać z piłką w rękach. Linia na PZA wynosi 19,5. W przypadku absencji Irvinga jest to w moim odczuciu must-bet. Linia spokojnie do pokrycia nawet w wypadku, gdyby Irving pojawił się dzisiaj na placu, czego póki co nie wykluczam.

Royce O'Neale over 19,5 (punkty+zbiórki+asysty) @1,95 betfan
W jakiej zakładce jest ten typ na ewinner.pl? Bo albo go zdjęli albo niedowidzę. Pozdrawiam
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Potrafię sobie wyobrazić porażkę Knicks u siebie, bo nie jest to jakieś specjalnie trudne zadanie, natomiast kompletnie nie widzę Wizards wygrywających w tym meczu. Wraca do składu Beal, ale przerwa długa, raczej nie pogra zbyt długo, a może i szkoda dla Knicks, bo z nim w składzie mieliby w moim odczuciu jeszcze większe szanse na wygranie. Całkiem fajnie po kontuzji prezentuje się R.J. Barrett, bardzo dobrze gra Brunson. Randle nawiązuje do formy sprzed dwóch sezonów, kiedy to został MIP i otrzymał nominację do NBA 2nd Team, co jest bez wątpienia jego największym sukcesem w karierze. Obie ekipy w pełnych składach, Wizards są moim zdaniem zbyt miękko grającm zespołem, żeby tu wygrać. Z kim oni ostatnio wygrali na wyjeździe? Z Bucks bez Giannisa i Jrue (wielki mi sukces), oraz ograli Magików, Kings (to jedyne niespodziewane zwycięstwo) i ze staczającymi się po równi pochyłej Suns. To wszystko na przestrzeni 15 spotkań. Wizards po prostu nie są wygrywającą drużyną. Wydaje mi się również, że Randle rzuci 'swoje' po słabszym meczu z Raptors, kiedy to rzucił 'tylko' 21 oka.

Julius Randle 25+ oraz Knicks OT @2,10 betfan Randle zimny jak cholera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
W końcu się odkręcam po weekendzie :p więc wracam ze swoimi propozycjami:

Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers
typ: Memphis Grizzlies handicap -3.5 @1.42 totalbet Miśki win ale zaledwie punkcikiem :(

Do twierdzy Miśków przyjeżdza D.Mitchell i spółka... aaa wróć! Cleveland dzisiaj bez Pana Mitchella, bardzo spore osłabienie w szeregach gości. Memphis za to w pełnym składzie, grają u siebie, na własnej hali na 22 spotkania ulegli tylko trzykrotnie! Posiadają najlepszą defensywe w całej lidze. Nie wyobrażam tutaj sobie niespodzianki.

New York Knicks - Washington Wizards
typ: J.Brunson +3.5 zbiórek @1.67 totalbet 3 zbiórki.. :(

Pan Brunson jest mocno on fire! Nie tylko rzuca ale i potrafi zebrać co udowadniał w ostatnich spotkaniach, na ostatnie 10 spotkań tylko raz nie pokrył tej linijki. Warto zaznaczyć, że niedawno bo 14 stycznia obie ekipy mierzyły się ze sobą, Brunson w tamtm spotkaniu zaliczył 8 zbiórek. Wierzę w powtórkę.

Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
typ: Atlanta Hawks handicap +6.5 @1.48 totalbet

Nie do końca było wiadome co z Donciciem ale ma grać, mimo to i tak idę w stronę w stronę Atlanty, oczywiście z małym zapasem błędu, chociaż na wariacie próbuję ich zwycięstwo po kursie 2.11. Widać gołym okiem, że Dallas wpadło w dołek a nawet w wielki dół, na innym biegunie za to są Jastrzębie, nabrali wiatru w skrzydła i lecą po swoje, każdy zawodnik zdrowy! no i w końcu do zdrowia wrócił też C.Capela a jest to zdecydowanie mocne wzmocnienie składu.

ako: 3.51 totalbet
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Boston win @1.32
Phila win @1.73
Brooklyn win @1.66
Kursy z Totalbeta.

Dzisiaj totalnie bez kombinacji i gram na faworytów. Boston, czyli najlepsza obecnie ekipa wschodu przeciwko grającym w kratkę GSW, które na wyjazdach wygląda fatalnie (jeden z gorszych bilansów w lidze).Tatum i spółka zdecydowanie znajdują sie na fali, seria 7 zwycięstw nie jest przypadkowa, Warriors za to w ostatnich 6 spotkaniach wygrywali zaledwie 2 razy i to z przeciętnym Wizards oraz słabiutkim Spurs. Bardzo możliwe, że do składu Bostonu na ten mecz wróci J.Brown co będzie kolejnym mocnym argumentem w kierunku gospodarzy.
Brooklyn zmierzy się z Phoenix, które ciągle jest osłabione przez kontuzje, Booker, Crowder, Shamet, Paul, to zawodnicy których zdecydowanie brakuje w zespole Suns. Brooklyn złapał ostatnią lekką zadyszkę ale teraz jest idealny moment na przełamanie. Ciągle bez Duranta i muszą się nauczyć bez niego grać ale warto zaznaczyć, że wraca Irving.
No i ostatnie spotkanie, które biorę pod lupę to Phila, która zmierzy się z Portland. Ciężko nie zagrać tego po takim kursie, w 76ers każdy zawodnik jest do gry, nie ma żadnych urazów więc wystąpią w najmocniejszym składzie. Portland po mocnym początku ligi mocno obniżyli loty i widać jak się męczą w spotkaniach, co prawda niedawno ugrali 2 mecze z Dallas, ale nie jest to żaden wyznacznik patrząc w jakiej ostatnio są formie Mavericks.

Myślałem też o Minnesota handi +9.5 @1.40 - co prawda grają b2b ale nie wydaje mi się, żeby Toronto ich mocno rozniosło na ich własnym parkiecie.

Udanej nocki!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1428
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Odkąd Durant jest kontuzjowany Nets trochę poszli po rozum do głowy i dali Simmonsowi piłkę do rąk. Bo nie oszukujmy się, Irving to żaden rozgrywający. To kozłujący, nie ma takiej wizji jak Benek. Każdy wie, że Benek nie ma żadnego rzutu, nie miał i raczej miał nie będzie, chłop jest totalnie poblokowany w swojej głowie. Ale przegląd pola ma bardzo dobry i potrafi wypatrywać kolegów na czystych pozycjach. Wczoraj ledwie 18 minut z Suns, bo wyłapał dwa techniki. Myślę, że na drugi taki wybuch w przeciągu dwóch dni sobie nie pozwoli. Właśnie, ledwie 18 minut i 6 asyst i tak zdobył, we wcześniejszym spotkaniu ze Spurs triple-double. Wcześniej za bardzo nie ma co patrzeć, bo był KD, który sam często rozgrywał albo grał swoje izolacje. Linia przyjemnie ustawiona, są też wyższe i może również warto zaatakować, jednak ja pobieram dzisiaj 7,5 i w moim odczuciu leciutko do pokrycia.

Ben Simmons over 7,5 asysty @1,74 uberlucky / goplusbet
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
typ1: Los Angeles Clippers win @1.33 totalbet
typ2: K.Leonard +24 pkt. @1.57 totalbet

Myślę, że gdzieś na innych bukach można szukać połączenia tych dwóch zdarzeń co da przyjemny kursik, ja gram kilka kuponów i mieszam zdarzenia. Nie będe się rozpisywał nad tym zdarzeniem za wiele. Clippersi to drużyna, która chce się znależć w PO, jeśli chcą tam być to spotkania z takimi ekipami jak Spurs muszą wygrywać tym bardziej, że grają z ekipą która w obecnym sezonie nastawia się na tankowanie, wiadomo od czasu do czasu zdarzą się lepsze mecze jak ten ostatnio z Brooklynem ale wtedy Nets byli bez Duranta i Irvinga czyli swoich dwóch największych gwiazd. W zespole z LA nie zobaczymy Walla i Kennarda ale za to zobaczymy Georga oraz Leonarda, zwłaszcza skupiam się nad tym drugim zawodnikiem, który dzisiejszej nocy wraca na swoje stare śmieci, spedził tam 7 sezonów i na pewno będzie miał dodatkową motywację na to własnie spotkanie.

Dallas Mavericks - Miami Heat
typ: Miami Heat win @1.76 totalbet

Miami w końcu odpaliło, ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa i tylko jedna porażka. Całkiem odwrotnie wygląda ekipa Dallas, tylko 1 wygrana na ostatnie 5 spotkań. Heat są bardzo mocną ekipą, jeśli tylko mają najważniejszych zawodników dostępnych w obwodzie, dzisiaj właśnie tak będzie to są w stanie w tej lidze powalczyć z każdym. Dallas zdecydowanie w dołku, dużo w ich grze zależy od Doncicia ale myślę, że trener Miami - E.Spoelstra wie jak zatrzymać lidera zespołu Mavericks.

przez brak czasu więcej nie będę się rozpisywał ale podam typy, które gram w nocy:
Atlanta Hawks win @1.64
Orlando Magic handicap +6.5 @1.43
Memphis Grizzlies win @1.42
Utah Jazz win @1.44
Sacramento Kings win @1.52

edit:Miami niestety totalnie nietrafione :( ale to co zrobili Grizzlies to aż brak słów..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1308
M 11,6K

madek92

Użytkownik
Dallas Mavericks - Miami Heat
Typ: Doncic under 34,5pkt @1,75 -1,91

Jeden z najlepszych koszykarzy w lidze ma najgorsza średnia punktowa właśnie przeciwko Miami i szczerze powiedziawszy nie wiem czym to jest spowodowane. Nie pamiętam żadnego meczu Dallas z Miami, mogę jedynie domyślać sie, że mają oni po prostu jakiś patent na Słoweńca. Przejrzałem też jak rozkładały się punkty na zawodników w kilkunastu poprzednich wyjazdowych meczach Miami, nikt poza J. Brownem nie przekroczył 34pkt. Koszykarz z Bostonu rzucił 37pkt, ale mając na uwadze, że w meczu była dogrywka. Dość luźny bet, bo jak wiemy najlepszy koszykarz Maverics może i 50 rzucić jak będzie mu wszystko siadało
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1552
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
A ja się do teraz zastanawiam czy dobrze zrobiłem że dałem na kuponie Atlanta - NYK powyżej 24.5 trafionych trójek, coś mi się wydaje, że to nie pyknie.. Randle cos bez szału, Young też
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Washington Wizards - Orlando Magic
typ: Wizards handicap -2.5 @1.48 totalbet

W Capital One Arena zawita ekipa Orlando, która poprzedniej nocy rozprawiła się ze zmagającymi z kontuzjami Pelicans. Dlaczego uważam, że tej nocy nie podołają? Tak jak już wspomniałem, grają dzień po dniu. Kolejnym argumentem przemawiającym za Wizards jest to, że każdy z zawodników z ich składu jest zdrowy i dostępny na ten mecz. Warto też dodać jak na wyjazdach się spisują Magic - zaledwie 6 zwycięstw i aż 16 porażek. Wizards natomiast na własnej hali bilans 11-10. Według mnie Czarodzieje to biorą.

Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks
typ: Bucks handicap +6.5 @1.43 totalbet

Cavaliers podobnie jak wyżej wspomniane Orlando zagra dzień po dniu co prawda na własnej hali ale wczoraj mogliśmy zobaczyć ich "popis" z drugim garniturem GSW bo jak wiemy poza składem byli najważniejsi czyli Curry, Thompson czy też Wiggins a mimo to przegrali to spotkanie. Zagrali fatalnie, poza składem był co prawda Mitchell i nadal niewiadomo czy wystąpi w nadchodzącym meczu. W składzie Koziołków zabraknie na pewno Ibaki oraz Middletona oraz pod znakiem zapytania stoi występ największej gwiazdy czyli Giannisa - dlatego zabezpieczam się tym handicapem. Kurs na zwycięstwo Milwaukee @2.01 zagram w momencie gdy dowiem się, że Giannis jest dostepny na to spotkanie w innym wypadku pozostanę przy handicapie.

Zastanawiam się również nad zwycięstem Philadelphii 76ers @1.63 totalbet
Sacramento również dzień po dniu, co prawda mają serie 6 zwycięstw z rzędu i wygląda to bardzo imponująco na pierwszy rzut oka ale właśnie tylko na ten pierwszy rzut oka bo przypatrzmy się z kim grali.. 2x Houston, Orlando, San Antonio... 76ers to zupełnie inna półka, już w tym sezonie obie drużyny miały okazje ze sobą rywalizować - na hali w Philadelphii padł wynik 123-103 dla 76ers. Waham się troszkę ze względu na to, że wystep Hardena jest na ten moment 50/50, jeśli zagra to na pewno skorzystam z tego kursu.


EDIT: Giannis jest out ale i Mitchell nie zagra, zostaje przy typie na handi a zwycięstwo Bucks na jakimś wariaciku.
EDIT2: Właśnie przed momentem pokazała się informacja, że występ Embiida również stoi pod znakiem zapytania, dlatego wstrzymuje się z graniem 76ers.
 
Ostatnia edycja:
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Atlanta Hawks - Charlotte Hornets
Murray, Dejounte powyżej 21.5 pkt (włącznie z ew. dogrywką) @1.94 Totalbet

Trochę nie rozumiem, że na tego zawodnika jest tak niska linia i do tego po takim fajnym kursie. Oglądałem w nocy spotkanie Atlanty z NYK i Murray zdobył 29 pkt i zagrał bardzo dobre spotkanie, więc myślę, że w spotkaniu z szerszeniami spokojnie przekroczy te 21 pkt

Atlanta w bardzo dobrej formie, a Murray w ostatnich 5 spotkaniach Atlanty: 18, 27, 28, 30, 29 pkt. Podoba mi się gra tego zawodnika w ostatnim czasie i pobieram ten typ. Defensywa Charlotte też do wybitnych nie należy więc można śmiało to grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1209
P 0

piotrjawor1989

Użytkownik
Jaylen Brown powyżej 37.5 punktów+zbiórek+asyst (zawodnik musi wystąpić w meczu) Bukmacher betfan. Chyba betfan nie wziął tego pod uwagę i wystawione są tez kursy na Tatuma który dziś na 100% nie zagra , wiec cała grę na swoje barki weźmie Brown co zreszta zrobił w ostatnim meczu pod nieobecność Tatuma. Myśle, że bez problemu pokryje ta linie. Życzę powodzenia
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jaylen Brown powyżej 37.5 punktów+zbiórek+asyst (zawodnik musi wystąpić w meczu) Bukmacher betfan. Chyba betfan nie wziął tego pod uwagę i wystawione są tez kursy na Tatuma który dziś na 100% nie zagra , wiec cała grę na swoje barki weźmie Brown co zreszta zrobił w ostatnim meczu pod nieobecność Tatuma. Myśle, że bez problemu pokryje ta linie. Życzę powodzenia
Bzdury. Tatum zdjęty z listy kontuzjowanych, ma grać.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Na szybko coś z nba (kursy totalbet):
Milwaukee handi -6.5 @1.38
Orlando handi +11.5 @1.45
Minnesota win @1.46
Atlanta handi +6.5 @1.40
San Antonio handi +12.5 @1.51

Milwaukee - powrót do składu Giannisa i Middletona, są w stanie spokojnie zrobić wyższy handi z najgorszą drużyną wschodu.
Orlando - już dwukrotnie pokonywali zespoł z Bostonu w tym sezonie i to dwukrotnie na ich własnej hali, w trzecim pojedynku na ich terenie nieznaczna porażka, dzisiaj liczę na powtórkę, w zespole Bostonu brak Smarta, Williamsa czy też Brogdona.
Minnesota - wierzę, że sie nie wygłupią ze słabymi rakietami, które mają serie 13 porażek z rzędu, dwa dni temu obie ekipy ze sobą grały i Wilki były górą, składy te same liczę, że i wynik będzie ten sam.
Atlanta - w końcu grają na miarę swoich możliwości, najważniejsi zawodnicy grają. W tym sezonie dwa mecze tych zespołów w grudniu, w obu przypadkach wyniki na styku, dla odważnych win Atlanta @1.92
San Antonio - wyjazd do Portland, które nie dość, że jest w fatalnej formie to grają dzień po dniu.

Sacramento - Memphis - tutaj myślę, że warto byłoby zeknąć na składy przed meczem, bardzo możliwe, że poza składem Miśków będzie Morant i Adams a to zdecydowanie powinno pomóc w odniesieniu kolejnego zwycięstwa ekipie z Sacramento @1.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Boston b2b gra dzisiaj mecz z Heat w Miami. Gospodarze wreszcie są zdrowi. Boston dzisiaj prawdopodobnie bez Hortforda i Smarta, Brogdon i Williams III są 'questionable'. O ile Brogdon ma jakieś problemy osobiste o tyle spodziewam się, że TimeLord dzisiaj zagra, bo wczoraj siedział. Boston wciąż starają się oszczędzać swojego centra, który po kontuzji kolana nie gra w ogóle b2b. Bardziej mobilny w tym roku jest Tatum, ma większą odpowiedzialność za piłkę, często biega pod obręcz i dużo zbiera. Linia na zbiórki Adebayo zaskakująco wysoka, Heat ostatnio zbierają bardzo zespołowo, Bam nie jest jedynym na tablicach, często się dzielą po 7-8 zbiórek na mecz pomiędzy właśnie Adebayo, a chociażby Butlerem czy Herro. Nie spodziewam się dzisiaj szaleńczego tempa, Heat powinno zależeć na wolnym graniu, bo Boston w kontrach gra świetnie, poza Robem Williamsem mają w składzie samych strzelców, z których mogą korzystać w kontrze. Wolniejsze granie = mniejsze szanse na duże zbiórki. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Bam Adebayo brak double-double @2,25 unibet
Bam Adebayo under 10,5 zbiórek @1,92 betfan / @1,91 etoto

Tutaj jest troszkę mniej przekonany, ale odkąd Pacers stracii Haliburtona są 0-7. Ja wiem, że McConnell gra fajnie i zaliczył ostatnio jakieś triple-double. Wszystko fajnie, pięknie, ale Indiana nie wygrywa. Tyrese ma nie grać jeszcze przez tydzień, nie wygląda mi na to, żeby dzisiaj seria przegranych meczów Pacers została przerwana zwycięstwem nad Bulls, którzy ostatnio trzy mecze wygrali, do zdrowia wrócił DeRozan, na wyższy poziom wszedł LaVine i jakoś to w miarę wygląda. Nie spodziewam się tutaj niespodzianki.

Bulls OT @1,77 betfan przegrali mecz prowadząc 21 punktami, banda dziadów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +466
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Miami Heat win @1.56 totalbet

Boston dzień po dniu, wczoraj słabo wyglądali z Orlando a dzisiaj przyjdzie im się mierzyć z dużo ekipa mocniejsza ekipa z Miami, poza składem Bostonu Brown, Smart, Horford i Brogdon, czyli spore osłabienia.

Zerknąłem co się dzieje w składach, do gry wraca Mitchell a biorąc pod uwagę ostatnio słabszą dyspozycje NYK idę też w stronę:
Cleveland win @1.63 totalbet

Też tym samym kieruje się w meczu Pelicans, którzy ciągle muszą sobie radzić bez Ziona czy Ingrama a na dzisiejsze spotkanie wypada także Marshall, słaba forma gospodarzy plus powrót do składu Nuggets Pana Jokicia więc próbuję:
Denver win @1.67 totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1030
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Patrick Williams over 4.5 zbiórek @1.65 uberlucky
Patrick Williams 6+ zbiórek @2.20 uberlucky
Patrick Williams 8+ zbiórek @4.90 uberlucky
Żenada, 4 zbiórki w pierwszej kwarcie i tylko jedna do końca meczu.

Nie lubię grać zbiórek, ale w tym przypadku spróbuję. Po ostatnim meczu Bulls, coach Donovan wypowiedział się, że Patrick powinien więcej zbierać piłek. A ten się z nim zgodził. Indiana to 4 najgorsza drużyna w lidze, jeśli chodzi o zbiórki rywali. Odsyłam do artykułu: https://www.nbcsports.com/chicago/bulls/bulls-billy-donovan-challenges-patrick-williams-rebound-more
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom