>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami NBA 2019/2020 Playoffy - typy i analizy

Status
Zamknięty.
S 95

shandiaz

Użytkownik
Spotkanie: - LA Lakers - Portland
Typ: Anthony Davis over 29.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher : ewinner
Analiza :
W nawiązaniu do kolegi spekul@nt, również sądzę że w tym meczu będzie over punktowy. Niemniej jednak sądzę również, że główną postacią po stronie Jeziorowców będzie Anthony Davis. Portland meczem z Memphis pokazało, jak słabo wygląda ich obrona względem wysokich graczy. Davisa nawet nie ma kto tam stopować, Nurkic jest już tak zmęczony sezonem (przypomnę że miał on przez długi okres kontuzję, w związku z czym widać gołym okiem że nie zdążył się w pełni przygotować motorycznie do reszty sezonu), że skoro Jonas Valanciunas był w stanie wrzucić im 22pkt, to Davis powinien spokojnie przekroczyć barierę 30pkt, zwłaszcza że znając Lebrona, dopóki Jeziorowcy będą kontrolować przebieg spotkania, nie powinien on zbytnio się przęmęczać, co przełoży się na pkt innych zawodników z drużyny w tym właśnie Davisa.

Pozdro
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Lakers - Rockets

Typ: Under 226.5 @1.80 STS

Rakiety grają small ball, połowa ich rzutów z gry to są rzuty za 3pkt, jeśli nie poprawią swojej skuteczności względem wcześniejszych swoich gier, będą mieli problem o wysoką zdobycz punktową. Lakersi dobrze zbierają i nie będzie szans ponowienia akcji. Dodatkowo nie grają szybkiego tempa swoich akcji. Do gry wraca Rondo który jeszcze wspomoże defensywę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Miami - Milwaukee

Typ: Under 219.5 @1.85 STS

Idę w under, jeśli Bucks chcą wrócić muszą zagrać twardziej w defensywie, zbyt łatwo Miami wchodzi pod kosz i tworzy sobię sytuację do rzutów za 3pkt. Miami rzuciło w każdym meczu minimum 115 pkt, jak na pierwszą obronę sezonu zasadniczego to duży wynik. Nie skreślam Bucks, którzy mogą wejść na swoje najwyższe obroty i jeszcze odwrócić serię na swoją korzyść. Giannis grał zbyt mało minut i nie zmieniał krycia, co w mojej opini w tym meczu się zmieni.

Dodatkowo warte jest granie win Bucks, grają o wszystko, taki blowout w 4q już się nie powinien pojawić :LOL: Bucks @1.90STS
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
1 kwarta Miami @1.72 fortuna[/
Miami lubi narzucac swój styl gry od początku, bardzo dobry obwód,ogólnie zgrana ekipa która nie bawi bez powodu. Zaraz mecz. Jeśli spojrzymy na formę obydwu ekip i to w jaki sposób Heat grają w tych PO widać spora roznice. Miami powinno być zdeterminowane od samego początku,potrafią narzucac swój styl gry w tych seriach i teraz nie mają już czasu na bledy
 
Ostatnia edycja:
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Lakers - Rockets

Typ: Rondo over 9.5 pkt @ 1.83 Fortuna

Rondo wygląda dobrze rzutowo, w ostatnim meczu miał 8/11 FGA z czego ponad połowę rzutów za 3 zamienia na punkty. Z każdym meczem staję się coraz pewniejszy po powrocie do gry i jest skuteczny. Dostaje koło 30 min gry, dla mnie linia warta łapania, bo Rondo jest kluczowym graczem w tej serii który robi różnicę z ławki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Clippers - Nuggets

Typ : Leonard over 8.5 zbiórek @ 1.75 STS

Średnia w PO 9,8 zbiórki na mecz, w tej serii tylko w pierwszym meczu nie pokrył danej linii, Kawhi zbiera prawie wszystko spod swojej tablicy, a w ofensywie też jest bardzo aktywny, który zbiera pod tablicą przeciwnika. Obrona Clippersów wygląda solidnie i nie pozwają rzucać Nuggets z przygotowanych pozycji, dlatego liczę na dużą ilość zbiórek, dodatkowo decydujący mecz serii w której będzie dużo nerwowych rzutów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Celtics - Heat

Typ: Miami Heat over 105.5 pkt @1.98 Fortuna

Zaczynają się Finały Konferencji, Boston wchodzi w tę serię po wyczerpującej serii z Raps która była underowa nie tylko ze względu, na to że Boston ma najlepszą defensywę w tych PO średnio dają sobie rzucać 101.9 pkt na mecz. Głównym aspektem był fakt, że w Toronto poza Lowrym tam nikt nie trafiał regularnie rzutów za 3. Miami ma dużo większą siłę rażenia z rzutów za 3 pkt. Czterech zawodników rzuca za 3 na ponad 35 procentowej skutecznośći. Jest to pierwszy mecz i linia jak dla mnie jest ustawiona za nisko. Wpadł mi ten typ w oko po takim kursie jest warty grania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
W nocy o godzinie 00:30 dojdzie do game 1 w finale konferencji wschodniej. Boston Celtic's zmierzą się z Miami Heat. Według mnie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu mają gracze z Florydy. Celtowie są na pewno bardziej zmęczeni. W play offach mają rozegrane o 2 spotkania więcej, pomimo, że nie jest to aż tak znacząca różnica, to jednak już minuty poszczególnych graczy powinny mieć znaczenie. Porównując największe gwiazdy obu ekip Tatuma i Jimmy'ego Butlera, to ten pierwszy ma w nogach o 120 minut! Więcej spędzonych na parkiecie. Jest to bardzo duża różnica, a między reszta gwiazd z pierwszej 5 obu zespołów jest równie dużo minut różnicy. Kolejna sprawa to szeroka ławka Heat, którzy mają tam wielu wszechstronnych graczy i nawet fakt, że nie mają tak mocnej obrony jak Raptors i mogą nie ograniczyć tak bardzo Kemby jak zrobili to Kanadyjczcy to jednak ławka Heat powinna rzucić więcej pkt. Nie mogę pominąć też Tatuma, którego gram również na under pkt ponieważ jego wejścia pod kosz będą mocno ograniczone ze względu na fenomenalnie broniącego Adebayo. Dzisiejszy mecz będzie bardziej rozpoznawczy dla obu drużyn i trenerzy będą chcieli dopracować taktykę na game 2,3 itd. Bardzo mnie ciekawi, czy Brad Stevens (coach Celtow) będzie w stanie tak ustawić swój zespół, by ograniczyć fenomenalny Ball Movement Heat (ponad 294) podania na mecz!. Zawodnicy z Florydy również świetnie ścinają pod kosz i to również może być spory problem dla Celtow, bo Adebayo będzie wtedy wyciągał podkoszowych Celtow wysoko, jeśli za nim nie pójdą to dostanie piłkę na obwód i rzuci trójkę, bo to również świetnie potrafi robić. Coach Celtow ma spory orzech do zgryzienia ponieważ jeśli będzie chciał ograniczyć handoffowe akcje Heat, to będą robić im miejsce na obwodzie, co grozi katastrofa dla ekipy Stevensa, ponieważ Heat rzucają około 39 pkt na mecz zza łuku, a dla porównania Raptors potrafili na tym poziomie rzucać tylko w jednym spotkaniu i był to mecz wygrany przez Kanadyjczyków 🙃, 76ers ani razu nawet nie zbliżyli się do tej liczby, więc to na pewno będzie problem Celtow, którzy pomimo tego, że do tej pory świetnie bronili obwód, to mieli tyle szczęścia, że Siakam, czy Gasol, a zwłaszcza ten pierwszy zagrali bardzo słabo w półfinałach i pod koszem sobie nie radzili, a Heat w tym aspekcie radzą sobie równie dobrze, jak w rzutach zza łuku. Co by nie napisać o tym spotkaniu, to na pewno będzie bardzo ciekawie i z niecierpliwością czekam na game 1. Dzisiaj zdecydowanie #TeamHeat za którymi widzę więcej argumentów w pierwszym spotkaniu, a co do będzie później to już zależy od tego co wydarzy się dzisiaj.

Heat win @2,19 Fortuna
Tatum under 26,5 pkt @1,88 Sts

Jeśli chodzi o drugi mecz dzisiejszej nocy, to chociaż bardzo lubię Denver, to jednak nie wierzę, że Kahwi i spółka dzisiaj to oddadzą więc spodziewam się zamkniętego meczu z dobra defensywa o końcowym zwycięstwem Clippers.
Clippers win/ under 208,5pkt @2,08 Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
tak z ciekawosci. Ilu czarnoskorych menadzerow wygralo tytul w NBA? Bo mi na mysl przychodzi jedel (slownie JEDEN) przypadek a na zachodnich forach sie obrazaja nie wiedziec czemu ;)
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Lakers - Nuggets

Typ: Denver over 103.5 pkt @1.80 STS

Poprzedni mecz zakończył się wysokim wynikiem punktowym i łatwą wygraną LA. Nuggets szybko złapali faule, które przeszkodziły im nawiązać walkę, co prawda te faule odgwizdane przeciwko Jokerowi nie świadczą o wysokim poziomie sędziów, Howard swoim agresywnym stylem je bardziej wymusił. Nie przeszkodziło to jednak Denver zdobyć 114 pkt, końcówka była luźna ale bez swoich starterów potrafili punktówać. Jeśli sędziowie znowu nie popsują zabawy, to szykuje się bardziej wyrównany. Murray jest w niesamowitym gazie z pomocą Jokića ten pułap punktowy jest bardzo osiągalny.
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Los Angeles Lakers spotkają się o 3 w nocy w 4 spotkaniu Finałów NBA rozgrywanych w Bańce w Orlando. Stan Rywalizacji 2-1 Dla koszykarzy z LA. Pierwsze 2 mecze dość łatwo wygrane przez Jeziorowców, za to trzecie spotkanie miało zupełnie inny przebieg. Lakers wyglądali jakby już byli przy świętowaniu Mistrzostwa, jakby liczyli że reszta zrobi się sama. Miami pomimo braku dwóch podstawowych graczy Gorana Dragica, i Bama Adebayo byli mocno zmobilizowani, show zrobił Jimmy Butler. Zawodnik Miami grał 45 min i zdobył 40 pkt Nie sądzę jednak aby sytuacja w 4 meczu się powtórzyła. Po pierwsze Butler po takim wyczynie może być mocno wypompowany, po drugie jestem przekonany że Lebron mocno zmobilizuje siebie i resztę towarzystwa, i podejdą do 4 spotkania bardzo skoncentrowani.
Obaj liderzy LA Lakers zagrali w 3 meczu dużo poniżej swoich możliwości i sądzę że dzisiaj zrobią swoje. Warto zaznaczyć że dziś po urazach do gry w Miami mają wrócić Dragic i Adebayo, nie zmienia to jednak faktu że w momencie pełnej mobilizacji LA Lakers są zespołem lepszym mającym głębszą ławkę i potencjał, co moim zdaniem dziś udowodnią. Myślę że Miami zrobili już maxa i seria skończy się 4-1 dla LA Lakers


LA Lakers Miami Heat

Typ: La Lakers (z dogrywką)
Kurs 1.34
Bukmacher Forbet

dodatkowo typy alternatywne

1 połowa/ mecz LA Lakers/ LA Lakers
Kurs 1.50
Bukmacher Forbet

Over 211.5 pkt w meczu
Kurs 1.44
Bukmacher Forbet

Lebron James over 28.5 pkt w w meczu ( z dogrywką) Zabrakło 1 pkt :p

Kurs 1.80
Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jimmy Butler under 24,5 1,85 bet365

Jimmy ostatnio zagrał kapitalnie i zgarnął 40pkt.Dzisiaj jednak wraca Adebayo,co z pewnością odciąży Butlera ze zdobywania punktów.Watpie tez by Jimmy zagrał powyżej 40minut co powinno również mieć wpływ na ten typ.

Lakers-10,5 HT 3,5

Lakersi podrażnieni,jak maja wygrać to mocno powinni wejść w mecz.Kurs ładny a szanse spore wg mnie.


Za drobne tez spróbuje inny wynik kwart niż (2-1;1-2;3-1;1-3;4-0;0-4) 41 bet365 czyli dwie kwarty na remis.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widzę, że ktoś nie oglądał game 3 i nie wyciągnął wniosków. Heat przestali tak często bronić strefa i kompletnie odcięli pomalowane. Davis jest podwajany i zmuszony do dzielenia się pilka, a Heat grają mega agresywnie i będą przechwytywac mnóstwo piłek. Dla mnie Heat biorą ten mecz.
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Przed Nami 6 pojedynek w Finale NBA, szczerze mówiąc po 4 grze gdzie Lakers podwyższyli na 3-1 byłem przekonany że będzie 4-1 i po zabawie, ale coś jednak mnie powstrzymało przed graniem tego spotkania. Miami zasłużenie wygrało, wyglądali lepiej przez całe spotkanie pomimo tego, Danny Green miał rzut na Mistrzostwo nie trafił. Teraz mamy 3-2 i tak naprawdę jest to ostatni mecz kiedy Jeziorowcy mogą wygrać. Oczywiście seria się przecież nie skończy jak będzie 3-3 ale wtedy w 7 meczu wszystko może się wydarzyć a Heat będzie miało w tym pojedynku zdecydowaną psychiczną przewagę. Oba zespoły wyglądają już na mocno zmęczone zresztą nie ma się co dziwić, sezon trwa prawie już rok.

Niby LBJ ma jakąś kontuzję pachwiny, ale nie jest to nic nowego tylko praktycznie przez całe playoffy się z tym zmaga. Kluczem do Wygranej LAL będzie bardziej intensywna obrona i lepsza skuteczność w rzutach dystansowych. Jestem przekonany, że oni wiedzą że muszą dziś zakończyć serie. Oczywiście nie będzie to łatwe bo po drugiej stronie mamy JB który jest koszykarzem przez duże K. ale także on może odczuwać już trudy rywalizacji.

LA Lakers Miami Heat Typ La Lakers ( z dogrywką)

Kurs 1.4[/ICONPLUS]

Bukmacher Forbet.

Under 221,5 pkt (łącznie z dogrywką)[/ICONPLUS]

Kurs 1.48

Bukmacher Forbet

Myślę że dzisiaj będziemy świadkami troszkę wolniejszego tempa meczu. i mocniejszej obrony bo obie drużyny są już mocno naruszone fizycznie. No chyba że będzie wysyp fauli pod koniec ale takie ryzyko jest zawsze zresztą ta linia w pierwszych 5 spotkaniach została przekroczona tylko raz

Rekreacyjnie

Ketavious Caldwell - Pope

Over 10.5 pkt ( z dogrywką )[/ICONPLUS] 15 pkt w 1 połowie

Kurs 1,7

Bukmacher Forbet

W ostatnim meczu 16 pkt 31 min gry. Ma rzut dystansowy, a przecież ktoś musi pomóc bo samo Star Power Lakers może nie wystarczyć 11 pkt w zasięgu

Pełna dominacja LA Lakers w bardzo dobrym stylu przypieczętowali tytuł !
Lebron James MVP Finałów :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom